eiligheidsproject Sas van Gent I libliotheek Terneuzen houdt enquête naar dienstverlening 1.59 5. Tien jaar lang smartlappen in t Saass lrdd£\<f^ SWO en SJC in Oostburg verhuisd POLITIE RAPPORT Impressionisme helder verdedigd SPORT IN HET KORT h U emeente werkt met politie plan uit om veiligheid inwoners te verbeteren Speurtocht naar moeder an vondeling zit vast T/M 1 JULI. Valse aangifte verkrachting na ruzie U £>TEM ZEELAND C3 >m 'n pak melk, eibare zuivel te deaudoosjes of 3n. Dat knutsel- laten slingeren. i Yoki drink, ids grootste kruidenier top de kleintjes letten. 'olitie hoopt op nieuwe informatie Schoolatletiekdag in Oostburg Oostburg wil meer reacties inwoners op woononderzoek Muzikaal succes Zeeuws-Vlamingen Penningmeester op vrije voeten Ongeval Controle Portemonnee gestolen Fransen aangehouden Diefstal Autoradio weg Inval Gewond KNVB-voetbaltruck Scholierenwedstrijd RKHAV WV Zeeuws- Vlaanderen r en ant DONDERDAG 27 APRIL 1995 „onze verslaggever neuzen - De bibliotheek Terneuzen laat onderzoe kt gebruikers en niet- jjuikers vinden van de je dienstverlening. Gis- zijn ruim duizend en- jietormulieren uitgezet. De resultaten zijn half juni bekend. „De bibliotheek draait voor het grootste gedeelte op subsidie van de gemeente. Dat is gemeen schapsgeld en daarom laten we een steekproef houden om aan de weet te komen wat we moge lijk moeten veranderen om de dienstverlening te verbeteren," verklaart directeur Hans Spen- kelink het doel van het onder zoek door een stagiair van de Hogeschool Rotterdam. Er zijn zeshonderdvijftig vra genformulieren verspreid onder de in totaal 10.720 leden van de openbare bibliotheek Terneuzen. Daarnaast is de enquête toege stuurd aan vierhonderd mensen die geen lid zijn. De vragen rich ten zich onder meer op de invul ler van het formulier. Wat is zijn opleidingsniveau, achtergrond en wat zijn voorkeuren op bibli otheekgebied. Er zit bijvoorbeeld ook een /vraag bij over nieuwe media, vertelt Spenkelink. Hoeveel huishoudens bezitten een CDi- speler, hoeveel een CD-ROM- speler? „Want misschien is er behoefte om onze collectie boe ken en cd's uit te breiden met cd-i's of cd-rom's." Aan niet-leden wordt onder an dere de vraag voorgelegd welke belemmeringen ze hebben om zich aan te sluiten bij de biblio theek. Misschien is dat om fi nanciële redenen, maar het kan ook zo zijn dat de openingstijden van de bibliotheek niet aanslui ten op hun behoeftenpatroon. „Misschien blijkt uit de enquête resultaten wel dat we in plaats van twee drie avonden open moeten zijn. Of misschien moe ten we op zondag wel open." Live verslaggever jjjvan Gent - De gemeente Sas van Gent werkt met de een plan uit om de veiligheid van de inwoners L preventie te verbeteren. Het moet in de loop van dit Lhanden en voeten krijgen. se smaken, liter celljn: 06-0305. De artikelen In deze ■ie kunt u In alle AH-wlnkels kopen de artikelen waar kleine cijfertjes bij Ie artikelen kunt u alleen kopen In AH vaar één van die cijfertjes op de deur Bclameprljzen gelden t/m zaterdag 29 Zolang de voorraad strekt, stljden 29 april. Zie voor de openings iet Koninginnedag de aankondiging In |l jligheid is natuurlijk niet al- een aandachtspunt van de ie," zegt hoofdinspecteur E. van de Zeeuws-Vlaamse jjlJe over het project Integrale [jligheidszorg. De gemeente eri i de bevolking kan veel tot ^tering bijdragen. afdeling Beleidsontwikkeling Kwaliteitszorg van de regio- gie heeft dit onderdeel een geleden daarom bij de kop iakt. Gemeenten spelen een langrijke rol bij het aspect jligheid. Er zijn in Zeeland iele gemeenten benaderd die voortrekkersrol gaan spelen het integrale veiligheidsbe- gestalte te geven. In tuws-Vlaanderen fungeert g van Gent als zogenaamde liotgemeente' voor het veilig- idsproject. imlstation let is de bedoeling dat de ge- iente in haar organisatie gaat ken op welke wijze zij in üventieve zin een bijdrage kan leren aan de verbetering van veiligheid," aldus Kint. jelke problemen leven er on- de bevolking met betrekking de veiligheid en wat kan een jneente er aan doen om te Mijden dat de politie moet streden. Want politie-optreden is uiteindelijk een eindstation." Op welke manier het integraal veiligheidsbeleid concreet ge stalte krijgt kan Kint op dit moment nog niet aangeven. Er is nog maar een eerste oriënterend gesprek met de gemeente Sas over de materie geweest. Een voorbeeld kan de politiechef wel geven. „Er is een bejaardenhofje aangelegd en daar komen wat woningen leeg te staan. Dan kun je daar jonge gasten in stoppen, maar als die zich niet gedragen dan kun je wachten op ongeluk ken. Om dat risico klein te hou den moet je er daarom van tevo ren bij stil staan aan wie je zulke woningen verhuurt." Sociale controle Ander onderdeel van het plan is ook de sociale controle te stimu leren. Een andere pilotgemeente is al iets verder met het project en heeft goede ervaringen. „De bevolking heeft een soort radar functie in het signaleren van veiligheidsproblemen. Vervol gens kijken gemeente en politie wat er aan te doen valt. Onze gemeente telt zesduizend inwo ners en als die allemaal eens een half uurtje opletten scheelt dat de politie duizenden man-uren," zegt de woordvoerder van de gemeente Westerschouwen. n onze verslaggever icsendaal - De speurtocht naar de moeder van het Roosen- lalse vondelingetje Pieter Joost van Roosendaal zit nagenoeg 1st. De politie heeft alle tips en informatie tot nu toe ligetrokken, echter zonder resultaat. 'i' 1 op het verkrijgen van leer informatie nodigde de politie gisteren de uit om foto's te maken «jde kleding die de baby droeg zich had toen deze in een Eartie-doos werd aangetrof- Joost is inmiddels onder- tocht bij een pleeggezin. olgens onderzoeksleider P. Pol- oans zijn zo'n vijftien waarde volle tips nagetrokken door de zchercheurs die het onderzoek poeren. Dat heeft niet geleid par de ouders van het kind. P»amaast is contact gelegd met let Buro Vertrouwensartsen, de «ad voor de Kinderbescher- tg en huisartsen. „We hebben eprobeerd de zaken zo vertrou welijk mogelijk te behandelen, ie positie van de moeder heeft Mriteit nummer één," aldus sis ■aeid: onvervormbare kooi- 'n schokabsorberend stuur- Irden dankzij z'n oomfort en |i heel voordelig in uw bezit lid, betaalt maar 4,9% rente. Inden fden. loeder lij stelt dat het mogelijk is dat instantie wel benaderd is or de moeder, maar daarover 'awege vertrouwelijkheid geen "formatie aan de politie wil 'ev®. „Het zou kunnen dat zo'n nstantie eerst zelf wil proberen 8 Hoeder over te halen zich uit |8en beweging te melden," al- te Pollemans. oektocht 'e onderzoeksleider geeft toe «dezoektocht naar de moeder 'e'gt vast te lopen. 8 kieren van de baby zijn de taste dagen nauwgezet door de "Hnische recherche onder de eP genomen. Hiermee hoopte Politie eventuele sporen te tanen die naar de moeder van 77 zouden leiden. Het is bekend of dat al wat heeft ©PA iel). :r 06-0229010. Los tahalve de kleding die Pieter st zelf droeg, zaten in de doos extra babykleertjes en een «gmgbroek en -jack (maat 179 gnjs met een rode bies), die fschijnlijk door de moeder gedragen. Deze kleding is vermoedelijk in de doos gelegd om de baby warm te houden. De politie hoopt dat iemand de kle ding herkent. Kleertjes De politie wil niet vertellen wel ke van de kleertjes het kind zelf droeg toen het vrijdagavond in de Burg. Freijterslaan werd ge vonden. Dit om te voorkomen dat mensen zich met die infor matie komen melden als de ouders van het kind. Het team dat de zaak behandelt, zoekt nog steeds naar mensen die vrijdags tussen 18.00 uur en 24.00 uur op de plek zijn geweest waar de baby te vondeling werd gelegd. Pollemans benadrukt dat alle in formatie vertrouwelijk wordt behandeld. Van onze correspondent Oostburg - De atletiekvereni ging De Wielingen uit Oost burg houdt op woensdag 3 mei weer een schoolatletiek dag voor de basisscholen van West-Zeeuws-Vlaanderen op de sportvelden aan de Baljuw Veltersweg. Vanaf groep 3 kunnen de kinderen hier aan meedoen. In tegenstelling tot vorig jaar, toen ruim 300 kinderen hun bes te beentje sportief hadden voor gezet, wordt er dit jaar een hele dag voor uitgetrokken. Het mor genprogramma is voor de boven- bouwgroepen 6,7 en 8. De kinde ren worden al om 8.45 uur ver wacht. De kinderen moeten vier onderdelen afwerken. Dat is voor iedere groep verschillend. Om ongeveer 11.15 uur zijn de groepen toe aan een estafette. Zij strijden dan om de wisselbe ker voor scholen. De winnaars verdienen hier een taart mee. Voor iedere deelnemer is er een aandenken. De kinderen van de groepen 3,4 en 5 worden om 13.15 op de sportvelden verwacht. Voor hen zijn er een paar leuke onderde len uitgezet. Ook zij lopen hun estafette en wel om 16.15 uur. Om ongeveer 17.00 uur zijn de sportieve prestaties afgelopen. De Stichting Welzijn voor Ouderen (SWO) en de Stichting Centrale voor Jeugd- en Jongerenwerk (SJC) in Oostburg zijn gisteren verhuisd van de Schouwburgstraat naar de Volderstraat. Deze verhuizing is noodzakelijk omdat de gemeente het pand aan de Schouw burgstraat gaat slopen. Op die plaats worden aanleunwoningen gebouwd. Beide stichtingen zijn er met de nieuwe huisvesting op vooruit gegaan. „Het gebouw is veel moderner en representatiever dan de vorige huisvesting. Het gebouw aan de Schouwburgstraat viel praktisch uit elkaar,aldus coördina tor J. Stanneveld. Stanneveld constateert wel dat de nieuwe huisvesting aan de Volderstraat kleiner is. „Maar we redden ons wel.foto wim kooyman Van onze rechtbankverslaggever Breda - Na ruzie met haar vriend rende de nu negentien jaar oude M. K. uit Roosendaal overstuur naar de politie. Zij deed aangifte van verkrachting door een onbekende. Voor de Bredase politierechter zei zij gisteren in tranen dat ze kwaad op haar vriend was en er langs deze bizarre weg achter wilde komen of hij nog wel om haar gaf. „Gelukkig is er niemand als verdachte opgepakt of zelfs veroordeeld, want dan was de ellende hele maal niet meer te overzien geweest," reageerde zowel officier van justitie mr. A. de Veer als politierechter mr. H. Peutz. De gevolgen waren overigens niet mis. De politie stelde een uitvoerig buurtonderzoek in en sprak ook met de huisarts van het meisje. Aanvankelijk herhaalde K. wat zij in eerste instantie had gezegd en dikte zij haar verhaal zelfs nog aan. Dat deed zij ook in de richting van de huisarts. De officier gaf aan dat zij de valse aangifte voor de rechter heeft gebracht en die niet in een gesprek met de ouders van K. heeft willen regelen. Omdat zij ook wel zag dat het meisje erg onder de zitting leed, zocht zij naar een milde afdoening: vier weken voorwaardelijk met een proeftijd van twee jaar. Mr. Peutz kon weinig met de opmerking van vader K. dat dit de enige van drie of vier soortgelijke valse aangiften is geweest die de politie naar het parket had doorgestuurd. „Uw dochter is hier geen proefkonijn," verzekerde hij de vader. De ouders waren blij dat hij de eis ais definitieve straf overnam. Van onze verslaggever Oostburg - De gemeente Oostburg spoort haar inwo ners aan de vragenlijst met betrekking tot hun wensen op woongebied in te vullen en terug te sturen. Want er zijn nog minstens vijfhonderd en quêteformulieren nodig om een betrouwbaar beeld te krijgen van de volkshuis vestingssituatie in de ge meente. Twee weken geleden kregen alle huishoudens in de gemeente de vragenlijst in de brievenbus. De lijst is een onderdeel van een grootscheeps woningmarkton derzoek dat bedoeld is voor de opstelling van een volkshuis-, vestingsplan. In dat plan komen concrete oplossingen te staan om de knelpunten op het terrein van de volkshuisvesting op te lossen. Tot nu toe hebben ruim tweedui zend huishoudens een vragenlijst ingevuld en terug gestuurd. Dat is iets meer dan een kwart van het totaal aan uitgezette formu lieren. De inwoners van Oostburg heb ben nog tot 1 mei de tijd om het formulier in te sturen. Het volks huisvestingsplan moet volgens planning eind dit jaar gereed zijn en goedgekeurd worden door de gemeenteraad. Van onze correspondent Wilheiminadorp - Maaike Blaakman uit Oostburg en Jaap de Hullu uit Nieuwvliet wisten tijdens het accordeon- en mond harmonica-concours van de Ne derlandse muziek Federatie in Wilheiminadorp op ereplaatsen beslag te leggen. Maaike Blaak man eindigde als achtste met haar nummers Pinquine der Eis- bar en Danse Baraque terwijl Jaap de Hullu zevende werd met ABC Rock en Hello Dear. Oosterhout - Penningmeester G.H. van de Stichting Vrienden van De Bussel is gistermiddag om half drie op vrije voeten gesteld. De politie heeft de be wijsvoering zo goed als rond. De man heeft een volledige bekente nis afgelegd en is volgens de politie zeer coöperatief. H. is gisteren, voordat hij naar huis mocht, gehoord door de officier van justitie. De politie wil op dit moment nog niet zeg gen wat H. gedaan heeft met de 145.000 die hij van de rekening van de stichting heeft opgeno men. Wel betwijfelt zij of er nog iets van dat bedrag is terug te halen. H. heeft, nadat hij maandagoch tend was gearresteerd, tweeën-1 halve dag doorgebracht op het Oosterhoutse politiebureau. De officier van justitie zag geen aanleiding om de man nog lan ger vast te houden. Door Theo de la Ruelle Sas van Gent - Zaterdag is het weer zover. Het enige echte en oudste smart lappenfestival in Zeeland zal dan weer plaatsvinden. Het Smartlappenfestival, dat is onlangs toch in Kapelle geweest? Oké, daar hebben ze ook iets dergelijks, maar het Sasse evenement kan inmiddels bogen op een traditie van tien jaar en blinkt uit door een mengeling van goede ambiance, gezelligheid, lachen en uiteraard -anders zou het geen smartlappenfestival zijn- een traan tje. Tien jaar geleden zaten Fred Aaldijk, Joke Neyt en Ronald Möring om de tafel om de koninginnedagviering in Sas van Gent wat op te vrolijken. Het moest gewoon iets gezelligs zijn, waar iedereen aan mee kon doen en dat voor diegene die niet meedeed ook leuk was. Na wat brainstormen was het Smartlappenfestival geboren. Diverse be kende Sasse artiesten meldden zich aan en op 30 april 1985 ging de hele club de straat op om de 'Sasse terrasse' af te struinen. De muzikale begeleiding werd en wordt nog steeds gedaan door de Tranentrekkers, een gelegenheidsgroep, die ieder jaar weer met een verrassende bezettingswisseling op de proppen komt. .Na een aantal jaren stapte Fred Aaldijk op en gingen Ronald en Joke met z'n tweeën verder. Twee jaar terug ging de fut er echter een beetje uit en werd de organisatie overge nomen door Claudine Duitemeyer-Mijns- bergh, Rodney Hoffman en Herman van Ooteghem. Claudine is degene die er voor zorgt dat de melodie netjes uitgeschreven is voor de muzikanten van de Tranentrekkers). Tot twee jaar geleden was de presentatie steevast in handen van Fred ten Hoor, een Sassenaar die zijn heil vond in Eindhoven en ieder jaar trouw naar 't Saass kwam om op zijn eigen wijze het geheel aan elkaar te praten. Dit is hem niet vreemd, want hij staat ook regelmatig op de planken met zijn eigen theatergroep Vreemd. Vorig jaar deed Herman van Ooteghem de presentatie en dit jaar wordt dit gedaan door 'Fieleke Vetter', die onder andere met de Spiekerscorner tijdens karnavalsmaandag zijn sporen heeft verdiend. Aardenburg - Bij een ver keersongeval op de kruising Sluiseweg/Draaibrugseweg in de gemeente Aardenburg/ Sluis werd dinsdagmiddag de personenauto, bestuurd door een 25-jarige man uit Sluis, geheel vernield, Hij verleende op de kruising geen voorrang aan een personenauto be- 'stuurd door een 47-jarige man uit Oostburg. Ook diens voer tuig werd bij de botsing aan de voorzijde zwaar bescha digd. Persoonlijke ongelukken deden zich echter niet voor. keerd staande personenauto van een 28-jarige inwoner uit Terneuzen is gisternacht de autoradio ontvreemd. De man deed hiervan aangifte bij de politie in Terneuzen. Terneuzen - Een 18-jarige man uit Westdorpe deed giste ren bij de politie in Terneuzen aangifte van diefstal van zijn portemonnee. Die werd gister morgen ontvreemd vanuit een kleedruimte van een school aan de Zeldenrustlaan te Ter- Graauw - De politie in Oost- Zeeuws-Vlaanderen heeft bij een op de Zandbergsestraat in Graauw gehouden snelheids controle 22 automobilisten be keurd wegens het overtreden van de maximum snelheid van 80 kilometer per uur. Gecon troleerd werden 137 voertui gen met als hoogst gemeten snelheid 125 kilometer per uur. Terneuzen - De politie van Terneuzen heeft gisternacht op de Westkolkstraat in die plaats twee Fransen, 20- en 18 jaar oud uit Bousbecque aan gehouden Beiden waren in het bezit van een hoeveelheid wiet dat in beslag werd geno men. Na het opmaken van een proces-verbaal zijn ze weer op vrije voeten gesteld. Terneuzen - Een 49-jarige man uit Terneuzen deed giste ren bij de politie in zijn woon plaats aangifte van diefstal, van twee terra-cota potten met buxusbollen, waarde 170 gulden. De potten werden ont vreemd uit de tuin van zijn woning aan de Axelsestraat. Terneuzen - Vanuit een aan de Smidswal te Terneuzen gepar- Vlissingen - Bij een inval in een woning aan de Bonedij- kestraat te Vlissingen heeft de politie gistermorgen twee mannen uit die plaats aange houden en ingesloten. Daarbij de 37-jarige hoofdbewoner die ervan wordt verdacht geruime tijd te dealen in harddrugs. Een in het pand op dat mo ment aanwezige 22-jarige Vlissinger die tevens wordt verdacht van het handelen in harddrugs werd eveneens ge arresteerd. Beiden zullen wor den voorgeleid aan de officier van justitie te Middelburg. De politie ging tot actie over na herhaalde klachten van om wonenden. Bij de inval is een geringe hoeveelheid harddrugs in beslag genomen. Biervliet - Bij een verkeerson geval op de kruising Rijksweg N61-Driesprongweg in de ge meente Terneuzen brak een 31-jarige motorrijder uit IJ- zendijke dinsdagmiddag enke le ribben en een hand. Per ambulance werd hij overge bracht naar een ziekenhuis.- Het ongeval gebeurde doordat de motorrijder op een gegeven moment in file rijdend enkele voertuigen ging inhalen. Hij zag daarbij kennelijk een voor hem rijdende personenauto over het hoofd bestuurd door een 34-jarige vrouw uit Bier vliet die linksaf sloeg. Terneuzen - Zuidlandtheater-Ka- mermuziek concert door Amster dams Harpkwintet: Abbie de Quant (fluit), Nasumi Nagesawa (harp), Joan Berkhemer (viool), Michael Gieler (altviool) en Nadia David (cello). Werken van Ibert, Debussy, Roussel, Berkhemer en Jongen. Ge hoord op woensdag 26 april. Door Jeanette Vergouwen Het Amsterdams Harpkwintet bestaat uit musici die technisch veel in hun mars hebben. Boven dien verdedigen zij op overtui gende wijze het programma dat voor een groot deel bestaat uit Franse impressionistische mu ziek, met als hoogtepunten de transparante vertolking van het concert van Joseph Jongen en de diepdoorvoelde interpretatie van de Serenade opus 30 van Albert Roussel; beide werken voor kwintet. Kamermuziek is eist veel van de luisteraar, maar biedt prachtige momenten als er intens en inte ger gemusiceerd wordt. Na de 2 Interludes voor fluit, harp en viool van Ibert en de sonate voor fluit, harp en altviool van De bussy, met prachtige inkleurin gen, werd de Serenade van Roussel gespeeld, een van de best geslaagde werken van deze componist. Het is een originele compositie met twee snelle rit misch belangrijke hoekdelen waarin Roussel gebruik maakt van een grillig metrum. Het mid dendeel (Andante) is een soort bespiegeling met een lange gril lige arabesque voor de fluit en een sfeervol deel voor de harp waarin alle mogelijkheden van dit wondermooie instrument worden gedemonstreerd. Het en semble zorgde voor een intense en indrukwekkende vertolking. Na de pauze werd een Trio voor strijkers gespeeld van de hand van de violist Berkhemer, een polystilistisch werk. Het concert k cinq van Jongen vormde een waardig besluit. De Waalse com ponist Jongen beschikte over een perfecte compositietechniek en daardoor geven zijn werken de indruk van onverstoorbare ze kerheid en feilloos meesterschap. Het derde deel, met technische hoogstandjes, klonk imponerend. In de loop der jaren kwamen er artiesten bij en er vielen er af. De harde kern bleef uiteraard aanwezig. Zoals Tony 'den Witten' van Bambost, die ieder jaar als Manken Ariaon met zijn hartverscheurende teksten en dito stem bij iedereen tranende ogen bezorgd. Ook dit jaar is hij er weer bij, zonder hond, maar uiteraard wel met een enorme huilbui-leverancier. Ook het duo Hendrik en Cesar (ex-narren Henny Martens en Gerard Verduyn), Frank van Hulle, Anne- Claire Mijnsbergh en van Ooteghem zelf zullen een lied ten gehore brengen. En last but not least Roel van Antwerpen, die een paar jaar terug door zijn collega Ronald Möring meegesleept was en sindsdien ieder jaar vrolijk meedoet. Wie tijdens Koninginnedag de Sasse terrasse bezoekt, waant zich een paar maanden terug in de tijd. Het lijkt een beetje carnaval, alleen al door de zelfde gezichten die je ziet. Het zijn altijd een beetje de zelfde mensen die op dergelijke festiviteiten afkomen. Maar het zijn ook diezelfde mensen die voor een beetje leven in de brouwerij zorgen. Daar door kan het Smartlappenfestival in Sas van Gent nog jaren vooruit. ■m Vogelwaarde - In het kader van het 50-jarig jubileum van voetbalvereniging Vogelwaar de komt zondag 7 mei de KN VB-voetbaltruck voor de jeugdleden naar het sportpark in Vogelwaarde. Het program ma begint om 14.00 uur en duurt tot ongeveer 16.30 uur. De KNVB-voetbaltruck, een touringcar met grote aanhan ger waarin 15 voetbalspelen zitten, is bedoeld om de jeugd een afwisselend programma aan te bieden vol voetbalple- zier. Een leuk middagvullend programma voor de jeugd van 6 tot en met 16 jaar. Het circuit van de voetbalspelen wordt door twintig teams van 4 spelers afgewerkt, waarbij twee teams tegen elkaar spe len. Na elk spel, dat acht mi nuten duurt, wordt doorge schoven naar het volgende spel dat per team apart wordt gespeeld. Het sluitstuk van de spelen wordt de 'voetbalquiz' waarmee prijzen te winnen zijn die door de KNVB be schikbaar worden gesteld. Naast de deelname van de ei gen jeugdleden van Vogel waarde zijn er ook nog jeugd leden uitgenodigd van de voetbalverenigingen Honte- nisse, SDO en Terhole. Hulst - De Hulster atletiek vereniging RKHAV houdt za terdag 29 april de jaarlijkse seholierenwedstrijden. Dit op de accommodatie aan de Zandstraat. Men begint er om 09.30 uur. Terneuzen - De wielervereni ging Zeeuws-Vlaanderen gaat meer activiteiten ontplooien de jeugd bij de wielersport te betrekken. Jongens en meisjes die interesse hebben voor de wielersport worden uitgeno digd deel te nemen aan de wekelijkse training en infor matiebijeenkomsten die op de woensdagavonden worden ge houden. De jeugd verzamelt zich dan bij hotel Atlanta in Sluiskil tussen 18.15 en 18.30 uur. Zaterdag 29 april is er een speciale bijeenkomst voor jongens en meisjes die de wie lersport willen gaan beoefenen en hun ouders in hotel Atlanta in Sluiskil. De bijeenkomst begint om 13.30 uur. Onder werpen die aan de orde komen zijn trainen, de fiets en verde re activiteiten van de wieler vereniging Zeeuws-Vlaande ren.

de Stem | 1995 | | pagina 19