po-team de Stem PERSONEEL secretaresse Veelzijdig genoeg om specialist te zijn? Meewerkend voorman magazijn ïndbureau P. FESKENS en ZN. B.V. P. FESKENS en ZN. B.V. Mercuri Urval Kom bij ons langs voor een cateringopleiding! tempo-team uitzendbureau LAAGVLIEGENDE CARAVANS, DA'S PAS WIND!" Spreekt u een aardig woordje over Tempo-Team zoekt intercedenten ALUSUISSE verantwoordelijke, afwisselende spilfunctie Te koop: ervaren grondwerkers ervaren rioolbuizenleggers hulpmonteurs kabelwerkers gas- en waterfitters ASSISTENT- SHOPMANAGER Staalkonstruktie G. Willemse b.v. Staalkonstruktie G. Willemse b.v. tempo-team uitzendbureau Jan Michoel I GEDULD WORDT BELOOND AANNEMERSBEDRIJF Grauwe Polder 46, Etten-Leur Tel. 01608-16154 vraagt voor zijn werken: Postbus 61, 4870 AB Etten-Leur International Advertising Company opent 2 nieuwe kantoren Tel. 076-424817 OGER Breda jfWiinTi iiiiü 'a"T r - Grensgebieden hebben voordelige grenstarieven. jE STEM m nu ook in sveer tiendbureau opent binnenkort een sdonksveer. Vol enthousiasme eaan lag. Zoekt u werk In RaamsdonksvL. st contact op met onze vestiging in at we straks samen kunnen beginnen 10 - 2 35 20, Chrlstianne Lepoeter eysenhoek 19 EIDSZORG ndigen m/v Breda. U gaat in de zomerperiode voor korte of langere termijn, ama is vereist - 14 96 56, Nathalie Biemans Ginnekenstraat 38 chten m/v lelingen van een groot produktie-bedi t maximaal 19 |aar en gemotiveerd Bienst te werken tegen goede verdiensten. voor enkele dagen per week. - 22 70 05, Loes Schonck e Ginnekenstraat 38 tJV Jktie-bedrljf in Breda. Er is dagelijks werk snelle inpakkers voor enkele middagen per week. Kun je hard werken en ben ie 19 jaar? Bel ons dan of kom langs, eden goede verdiensten, p - 22 70 05, Loes Schonck re Ginnekenstraat 38 e In Breda. Het gaat om klussen in de kende industrie. Vereist is dat je van de Zevenbergschen Hoek woont er bent van 16 tot 18 jaar. Deze banen Ie weken. - 22 70 05, Mireille Peemen e Ginnekenstraat 38 ZATERDAG 22 APRIL 1995 X 79 EN TRANSPORT «C nagazijn-medewerkers m/v t distributie-centrum op industrieterrein v taken bestaan uit orderpicken, pallettruck besturen en gedeeltelijk e afhandelingen. Bij voorkeur hebt u een ding en relevante werkervaring, eigen vervoer, bent u enthousiast en aar. Hebt u belangstelling voor deze Ie toekomstperspectieven! Bel dan snel iraak. Leeftijd: 20 tot 35 (aar. '606 - 97 85, Nicole Seelen Elsakker 6 vervaardigt met 20 medewerkers staal-skeletbouw. De opdrachten die we uitvoeren komen van op drachtgevers uit Nederland en in toenemende mate uit geheel Europa en Zuid-Amerika. Klanten benade ren ons rechtstreeks om complete bedrijfspanden en speciale projecten zoals vries- en koelhuizen te reali seren. Staalkonstruktie Willemse b.v. heeft een unieke reputatie, ervaring en outillage. De organisatie kenmerkt zich onder andere door de resultaatge richte werkwijze en de open, directe en informele communicatie. Ier versterking van de organisatie wordt op korte termijn gezocht naar .een die na een korte inwerkperiode in staat is haar werk volkomen zelfstandig te organiseren. De werkzaamheden zijn zeer gevarieerd en omvangrijk. We moeten ons in het kader van een advertentie daarom beperken tot het aan geven van de meest in het oog springende functie-eisen: De kandidate moet beschikken over een secretaresse-opleiding gevolgd door een ervaring van ten minste drie jaar. Zij moet in staat zijn moeiteloos te corresponderen in de Engelse en de Duitse taal en telefoongesprekken in deze talen mogen geen probleem opleveren. Het is verder belangrijk dat zij belangstelling heeft voor de aard van ons bedrijf. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae kunt u richten aan: Vijfhuizenbaan 10 5126 PV GILZE Stel een praktisch actieplan op. Bepaal de verwachte omzet en het te verwerven marktaandeel. Stel het aantal bedrijven (de inleners) vast, dat nodig is om dit te realiseren. Breng die bedrijven in kaart. Ontwikkel zelf ideeën om de markt te bewerken, zowel voor nieuwe als voor bestaande relaties, en kies daarbij de beste hulpmiddelen die voorhanden zijn. Bedenk manieren om uitzendkrachten te werven. Doe persoonlijk alle selectie- gesprekken. Zorg voor de administratieve verwerking van opdrachten. Zit klaar om advies te geven op terreinen als sociale zekerheid, leveringsvoorwaarden, bijscholing, CAO's, tariefstructuren, etc. Besteed alle aandacht aan vragen en problemen, zowel van uitzendkrachten als inleners. Stuur uw uitzendkrachten een kaartje als ze jarig zijn. Breng regelmatig bezoek aan de bedrijven waarvoor gewerkt wordt. Analyseer de wijze waarop uitzendkrachten er worden ingezet. Anticipeer hierdoor op problemen en draag structurele oplossingen aan. Blijf voortdurend op de hoogte van de activiteiten van uw collega's, om te allen tijde voor ze in te kunnen springen. Praat regelmatig met uw manager om kansen en ideeën te bespreken. Als u dat allemaal kunt en ook nog blijft lachen, wil Tempo-Team u graag als intercedent (m/v). U moet beschikken over een HBO-diploma (bijvoorbeeld HEAO-CE, HHS, FD/THW of HTS) en een rijbewijs B, tussen de 24 en 32 jaar zijn en natuurlijk bereid om af en toe ook buiten kantooruren te werken, U kunt uitstekend zelfstandig opereren, maar vindt collegialiteit en een goede werksfeer tegelijk van groot belang. begeleiding. En vooral: op een prachtige baan in een plezierig bedrijf dat om meer dan één reden tot de snelstgroeiende uitzendbureaus van Nederland behoort. Waarbij de doorgroei mogelijkheden legio zijn, omdat management- posities bij voorkeur aan eigen mensen worden aangeboden. Momenteel zoeken we intercedenten voor alle vestigingen in Noord-Brabant, met name in Bergen op Zoom, Breda, Etten-Leur; Oosterhout en Roosendaal. De noodzakelijke werkervaring ten slotte: deze hebt u opgedaan in de zakelijke dienstverlening of in de praktijk van techniek en industrie, de gezondheidszorg, de horeca of de admini stratieve sector Omdat elk deelgebied van de arbeidsmarkt vraagt om specialisten die het werkterrein door en door kennen. Als intercedent bij Tempo-Team kunt u rekenen op een goed salaris en evengoede secundaire arbeidsvoorwaarden, op tantième en een aantrekkelijke optieregeling. Daarnaast op uitstekende opleidingen, training en Zo solliciteert u. Stuur binnen twee weken een brief, met pasfoto en een c.v. naar Tempo-Team Uitzendbureau, mevr F. Baaiman, Roermondsestraat 2,5912 AK Venlo. Vermeld in de linkerbovenhoek: IC 14. Na een eerste selectie kunt u uitgenodigd worden voor een gesprek, gevolgd door een psychologisch onderzoek. We wensen u alvast veel succes. •erators m/v ie affiniteit en ervaring in een leidlng- :1e. U bent een echte vakman/-vrouw die chikbaar is. Van het bedrijf krijgt u a 'training on the job'. 76 - 22 70 05, Mireille Peemen iwe Ginnekenstraat 38 -NC-draaiers/frezers m/v in de omgeving van Tilburg. U bent een die van aanpakken weet en altijd al graag g-industrie wilde werken. Deze baan is 3-ploegendienst en duurt een halfjaar. |76 - 22 70 05, Mireille Peemen 'e Ginnekenstraat 38 verkers m/v jatie in Tilburg. In 3-ploegendienst gaat u delen slijpen en (puntjlassen. Uiteraard hebt LTS-C of LTS-B plus-niveau en bent u ker die zeker een halfjaar beschikbaar is. :t beginnen! P76 - 22 70 05, Sandra de Kort ve Ginnekenstraat 38 erkoping van landelijk gelegen bijhorend bos, garage en grote logstraten/Meerle - Rietweg 3 Notaris te Hoogstraten van 1% premie openbaar verkopen! LIJK GELEGEN WONING te deerle, Rietweg 3, groot 61 are 55 ca. 2 grote plaatsen, keuken en berging ipkamers en badkamer. ;e en stal. leningen. Kadastraal inkomen 30.000 Izaterdag van 14 tot 16 uur. legen betaling van koopprijs en onkos andag 24 april 1995 op maandag 8 mei 1995 uur in Café Den Bombardon, Kerk lerle. :e bekomen op het kantoor van de ne de kandidaat- kopers dienen beiden: :ijn, voorzien van trouwboekje en nu et. Alusuisse Benelux B.V. is een onderdeel van de Zwitserse multinational Alusuisse-Lonza en neemt een vooraanstaande positie in op het gebied van aluminium toepassingen voor de sectoren Bouw, Transport en Industrie. Het hoofdkantoor is gevestigd in Breda en beschikt over een modern Distributie- en Service Center van waaruit het aluminium plaat- en profielmateriaal snel en op maat aan de klanten geleverd wordt. Om de klanten ook in de toekomst flexibel van dienst te kunnen blijven zijn wij op zoek naar een m/v De functie: Na een inwerkperiode wordt u als rechterhand van de chef magazijn verantwoordelijk voor alle inkomen de-en uitgaande goederen inhet magazijn, U coördineert de werk zaamheden van de 10 magazijn medewerkers en ondersteunt hen bij het zagen van de aluminium platen en profielen en de opslag ervan. U controleert de kwaliteit van het werk en assisteert bij het laden en lossen. U werkt nauw samen met de collega's van de afdeling verkoop en boekhouding en onderhoudt de contacten met leveranciers en de transporteur. U verwerkt zelf de administratieve gegevens in de computer. U rap porteert aan de chef magazijn en vervangt hem bij afwe zigheid. Alusuisse vraagt: - Een zelfstandige, besluitvaardige meewerkend voorman die het hoofd koel houdt en bereid is actief mee te werken. v - MBO-niveau (bij voorkeur LTS/ MTS richting Metaal) verkregen door opleiding of werkervaring. Affiniteit met automatisering. - Enkele jaren ervaring in een vergelijkbare magazijnfunctie in een hectische werkomgeving. Bekend met een geautomati seerde goederenstroom. - Leeftijd circa 30 jaar. - Woonachtig in (de omgeving van) Breda. Alusuisse biedt: - Een zelfstandige, verantwoorde lijke baan bij een solide bedrijf, onderdeel van een multinational. - Goed geoutilleerd Distributie- en Service Center. - Team van ervaren en professio nele collega's. - Goed salaris met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaar den. Bent u geïnteresseerd in deze afwisselende spilfunctie? Schrijf dan uw brief met c.v. onder vermelding van referentie nummer 132.958044 aan Mercuri Urval B.V. Claudius Prinsenlaan 126 4818 CP Breda. J hei 1995 gaan de zeer gunstig èe kavels van 600 tot 650 m2 in de v Beze kavels zijn 'ZON' gericht, liggen (leer en u kunt er uw eigen aanleg- aken. r. Fl. 144.000,- v.o.n. Dus geen bij- kosten! Het aantal van deze kavels Dus geduld moet m* 9JL plaatsmaken voor snel beslissen! does Tempo-Team Uitzendbureau organiseert «■gin rnei in samenwerking met SVH J«drijfsop|eidingen een cateringopleiding. 'eert o.a. gastvriendelijk werken, verwerft basiskennis van de hygiëne en ontwikkelt vaardigheden die direct in Praktijk toegepast kunnen worden, van 4e tijd wordt besteed aan prak- Wche vaardigheden en 20% aan theorie. Aan de cursus kunnen maximaal 15 cursisten deelnemen. De training neemt 5 dagdelen van 3 uren in beslag en wordt afgesloten met een toets. Na het behalen van deze toets ontvangt u een certificaat van deelname. Wilt u aan de slag in de catering? Bel dan met Maryse Rasenberg op onderstaand adres. Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38, 076 - 20 12 20 Wij zoeken mensen voor alle afdelingen. Geen ervaring vereist. Doorgroeimogelijkheden absoluut aanwezig. Bel nu voor een eerste gesprek. Ma. t/m vr. van 10.00 tot 18.00 uur. sincE no OGER Breda is als franchise-nemer zelfstan dig onderdeel van vier top-herenmodezaken te Amsterdam, Rotterdam, Den Haag en Bre da. Voor onze winkel te Breda zoeken wij op korte termijn een: Die beschikt over: ruime ervaring in de verkoop van heren mode van hoog niveau. uitstekende contactuele eigenschappen. een leeftijd van 30 jaar of ouder. de bereidheid tot het nemen van commer ciële initiatieven. Geboden wordt u: een plezierige werkomgeving in een sterk groeiend bedrijf. een goed salaris en goede secundaire ar beidsvoorwaarden, afhankelijk van leef tijd en ervaring. U kunt uw sollicitatie met c.v. en pasfoto, bin nen 7 dagen richten aan. t.a.v. dhr. J.B.T. Pierik Nieuwe Ginnekenstraat 41 4811 NN Breda GEZOCHT: DAGBLADBEZORGERS M/V 15+ ZONDER NIEUWE HELDEN IS DE KRANT NERGENS. NEDERLAND t~\ ifl iê -hk/ l Als dat zo is, hebben we goed nieuws voor u. Want als u in een grensgebied woont en vlak over de grens met België belt, betaalt u niet het standaardtarief van ca. f 0,95 p/min., maar ca. f0,40 p/min. In de kaartjes hierboven staan de grensgebieden voor Zeeland en West- Brabant aangegeven. Woont u in het lichtgroene gebied, dan kunt u tegen het voordelige grenstarief bellen met het lichtgroene en het gearceerde gebied in België. En woont u in het felgroene gebied, dan kunt u tegen het voordelige grenstarief bellen Netnummers in Netnummers in Zeeland en West-Brabant België 01100 t/m 01199 O c a- te 01606 t/m 01697 3 en 14 076 3 en 14 Andere netnummers Raadpleeg uw telefoonboek met het felgroene en het gearceerde gebied in België. In de tabel hieronder staat aangegeven vanaf welke netnummers in Zeeland en West-Brabant u naar welke net nummers in België kunt bellen tegen het voordelige grenstarief. In uw telefoon boek staan alle grensgebieden precies omschreven. Maar u kunt ook het boekje 'Alles wat u moet weten over bellen naar het buitenland' raadplegen, dat gratis voor u klaarligt bij Primafoon. Of bel anders ons gratis nummer 06-0402. Grenstarieven gelden niet voor mobiele telefonie, telefoonverkeer via de operator of via de PTT Telecom voice response computer en voor rechtstreekse gesprekken naar schepen via de Inmarsat-satelliet. Voor bellen vanuit de telefooncel geldt een hoger grenstarief.

de Stem | 1995 | | pagina 29