L ld service engineer Banen op de weg p E R S O I I E E I L_ ASB VACATURES Verkoper Buitendienst 'cretaresse Siersema jeu 1 Wegvervoer Inside Sales Engineer ERVAREN PROJECTLEIDER ERVAREN SALES ENGINEER m/v HOOFDVERPLEEGKUNDIGE INTENSIVE CARE UNIT m/v MARIA ZIEKENHUIS timmerlieden (allround) straatmakers (ervaren) DD OL EUROPE B.V. kCKAGING a Breda BV SIERSEMA SCHEFFERS B.V. ad de jong waalwijk b.v. J installation supervision ipport of customers |nent and integrated systems, and tOL EUROPE B.V. ~r~ mch ingen TRAINER PC Cursussen m/v OTORFIETSMONTEUR Chauffeur m/v voor een puincontainerwagen Chauffeurs m/v voor de vakantieperiode Combinatiechauffeurs m/v nationaal Bakwagenchauffeurs m/v Zaterdagchauffeurs m/v Trekker-oplegger/ bakwagenchauffeur m/v Bakwagenchauffeurs m/v Distributiechauffeur m/v Trekker-opleggerchauffeurs m/v Trekker-opleggerchauffeur m/v Kleingoedchauffeur m/v Nachtchauffeur m/v trekker-oplegger tp|A(pY ■vivl wA Je wilt jezelf bewijzen in een industriële sektor waarin ambitieuze medewerkers ongeremd kunnen groeien? Heb je een H.T.S. opleiding? Heb je tenminste 3 jaar bedrijfservaring? voor onze key accounts van Passieve Elektronische Komponenten WERKT. NovoteL Restaurant Conference manager m/v WBN BEL ONS 01840-17000 PRIL 1995 pllowing: PCC equipment in Breda show- |re-shipment testing at the following criteria: ast on middle technical level hence working with electrical and i PLC systems (Siemens and Allen utch and other languages il communication skills Bd-wide, with emphasis in the E.C. nd immediately by submitting their Jonksveer (PPT) te Raamsdonksveer ontwerptim- Iingssystemen voor produktie, opslag en tedrijven voor de voedings- en genotmid- mgsindustrie. onderneming hebben wij plaats voor ;n voldoen aan de volgende voorwaar- Nederlandse, Franse en Engelse taal sl in woord als geschrift len Exact ale EO km rond de gemeente Raamsdonk. it c.v. richten aan bovenstaand adres I™ Vingen f 5 jaar Ivoor f Hingen en Wij bieden vrsussen aan wan Ir en metten. \ijkgerichte 7 op maat. Vtsen en Ian de en op basis Irijving actietin Brabant en cursussen in drie eigen Breda, men bij onze Vanwege de sterke groei van onze activiteiten zoeken wij met spoed een die actief zal zijn in ons gehele werkgebied maximaal 32 uur per week. Wat wij te bieden hebben: - prettige werksfeer in een jong bedrijf; - goede primaire en secun daire arbeidsvoorwaarden; - een salaris in overeenstem ming met het gewicht van de functie. Wat u te bieden heeft: - goede kennis van de meest gebruikte DOS- en Windows PC-applicaties; - ruime ervaring in het verzor gen van trainingen aan kleine groepen; - u kunt goed inspelen op de inbreng van de deelnemers; - u bent representatief en flexibel inzetbaar ten aan zien van werktijden (overdag en 's avonds beschikbaar) en locaties; - u bent in het bezit van een BE-rijbewijs en bij voorkeur van eigen vervoer. Uw sollicitatie: - informatie: tel. 01640-41087 - uw schriftelijke sollicitatie met c.v. vóór 1 mei 1995 richten aan Lijnbach Opleidingen Noordzijde Haven 40 j 4611 GT BERGEN OP ZOOM tan 57 Breda exclusief bmw motorfietsdealer exclusie! BMW motorfiets-dealer voor regio M.- 8, W.' ir dan 30 jaar de wensen van onze enthousiaste motorrijders op *a- iilen. U kunt bijvoorbeeld bij ons terecht voor: de aankoop van een houd en reparaties, motorkleding, huurmotoren en natuurlijk goea at met motorrijden Ie maken heelt. korte termijn voor onze moderne werkplaats evt. automonteur die omgeschoold kan worden, hrijving: e totale verantwoording voor het onderhoud en reparatie orfietsen. ikgerichte diploma's of evt. gelijkwaardige capaciteiten, uele eigenschappen en zelfstandig kunnen werken. I voor deze activiteiten zal op basis van leeftijd, opleiding en ns CAO-normen vastgésteld worden. ilijke sollicitaties met curriculum vitae voor 1 mei sturen fda BV, t.a.v. C. Uitdewilligen, 7,4835 GR Breda RVS leidingprojecten RVS tanks en proces-equipment Valstroomverdampers Procesautomatisering gERSEMA SCHEFFERS B.V. is een bedrijf met 100 medewerkers dat zich hoofdzakelijk beweegt in de voedings middelenindustrie. SIERSEMA SCHEFFERS B.V. is lid van de SIERSEMA GROEP, die bestaat uit 10 vestigingen. Door de groei van ons bedrijf en door de toename van onze exportactiviteiten is de vraag naar complete proces- .„stallaties sterk gestegen. Tevens is binnen Nederland de vraag naar proces-engineering, meer complete projec- [00, toegenomen. jfgor onze montage-afdeling zijn wij door de toenemende vraag uit binnen- en buitenland naar onze know-how en produkten op korte termijn op zoek naar een pie met kennis van zaken, gebaseerd op ten minste 5 jaar branche-ervaring, zal worden ingezet bij de voorberei- jmg, het opstarten, begeleiden en controleren, alsmede de oplevering van eenvoudige leidingprojecten tot zeer gecompliceerde projecten op het gebied van food processing. l/oor deze functie denken wij aan een kandidaat met een bij voorkeur hogere technische opleiding, goede contac- luele eigenschappen, een representatief voorkomen en leidinggevende capaciteiten. Bij het uitoefenen van deze functie wordt u ondersteund door onze engineeringsafdeling. Ook zouden wij graag op korte termijn in contact treden met een De hoofdtaken van deze functionaris zullen zijn het plegen van acquisitie, het genereren van verkoop, het in .ertoopfase engineeren van processystemen in samenwerking met andere afdelingen zoals bijvoorbeeld enginee- [ing en calculatie. Verder wordt er van u verwacht dat u zelfstandig de bestaande relaties en prospects in een bepaald rayon bewerkt. U bent omzetverantwoordelijk voor het verwerven van zowel kleine als ook grote turnkey- projecten. Voor deze functie denken wij aan een kandidaat met bijvoorkeur HTS- of HAS-opleiding. Commerciële ervaring is sen vereiste. voor beide functies bieden wij een aantrekkelijke beloning en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. t u interesse in bovengenoemde vacature(s), dan nodigen wij u uit uw brief met curriculum vitae te richten aan de directie van: postbus 845, 5201 AV 's-Hertogenbosch telefoon 073-312555, telefax 073-312565 Het spreekt voor zich dat wij uw schrijven vertrouwelijk zullen behandelen. De Gemeenschappelijke Personeelsdienst Wegvervoer verzorgt werk en scholing voor chauffeurs in het Beroepsgoederenvervoer. Hetwerk kan zowel op uitzendbasis als in vaste dienst via de GPdW bij verschillende opdrachtgevers worden verricht. Voor een transportbedrijf in Breda zoeken wij een jonge combinatiechauffeur (25-35 jaar) die regionaal wil werken. Ervaring met een afzetbakkensysteem is een pre. Wilt u lange tijd aan de slag? Neemt u dan contact met ons op. Wij zoeken chauffeurs voor de vakantie dit jaar vanaf week 23 t/m week 40 voor allerlei soorten vervoer. Zie de hierna volgende vacatures en bel ons, zodat wij u in kunnen plannen naar uw keuze. Trekker-opleggerchauffeurs m/v nationaal Voor een bedrijf in Gilze en Oosterhout zoeken wij een aantal ervaren chauffeurs, die zowel met koelwagen als met gewone distributie van levensmiddelen kunnen doen. Voor een bedrijf in Gilze en Oosterhout zoeken wij ervaren combinatiechauffeurs die levensmiddelen willen vervoeren. Het werk is vanaf week 26 t/m week 34. Trekker-oplegger/ combinatiechauffeurs m/v Voor bedrijven in de omgeving van Waalwijk zoeken wij ervaren trekker-oplegger/combinatiechauffeurs voor het vervoeren van dranken. Het gaat om nationaal werk voor een vast aantal weken of maanden. Voor bedrijven in Waalwijk zijn wij op zoek naar chauffeurs met rijbewijs C en chauffeursdiploma, die distributiewerk willen doen. Het gaat om het vervoeren van o.a. kostbare goederen naar 10-15 adressen per dag. Voor een relatie in Tilburg zoeken wij ervaren trekker- opleggerchauffeurs. Het werk betreft het vervoeren van levensmiddelen. De verdiensten zijn goed en u krijgt zaterdagtoeslag. Voor een transportbedrijf in de omgeving van Tilburg zijn wij opzoek naar een ervaren distributiechauffeur. U moet zowel met trekker-oplegger als met een bakwagen kunnen rijden. De opdracht is voor lange tijd. Het betreft een baan op oproepbasis; u moet echter wel de hele week oproepbaar zijn. Wij zijn voor verschillende transportbedrijven in Tilburg en omgeving op zoek naar ervaren bakwagenchauffeurs. Ervaring met distributiewerk is vereist. Het betreft 10-15 adressen per dag. Rijbewijs C en chauffeursdiploma zijn verplicht. Voor een relatie in Oosterhout, die o.a. auto-onderdelen naar garagebedrijven in België en Nederland vervoert, zoeken wij ervaren distributiechauffeurs. De onderdelen worden zowel met bakwagen als met trekker-oplegger vervoerd. Voor verschillende relaties in Tilburg, die distributiewerk regionaal en nationaal verrichten, zoeken wij ervaren trekker-opleggerchauffeurs. Het werk gaat in vanaf week 23, voor de rest van de zomer. Voor een bedrijf in Oisterwijk zoeken wij een jonge chauffeur met de juiste mentaliteit en inzet om alles van het bedrijf te willen leren. Het gaat om een baan voor lange tijd met trekker-oplegger. Het werk zal in eerste instantie alle voorkomende werkzaamheden betreffen. Het bedrijf vervoert o.a. bouwmaterialen, zowel nationaal als internationaal. Voor een bedrijf in Tilburg zijn wij op korte termijn voor een aantal weken op zoek naar een distributiechauffeur. U bent stressbestendig en u bent in bezit van rijbewijs C en chauffeursdiploma. Het gaat om regionaal distributiewerk naar 40-50 adressen per dag. Voor een bedrijf in Tilburg zijn wij op zoek naar een ervaren trekker-opleggerchauffeur voor de nacht. De werktijden zijn ca. van 20.00-04.00 uur. Het betreft werk voor week 28. Informatie bij Hannemijn Dijkers of Maud Klis-Schumann, tel. 013-36 21 39, Tilburg, Heuvelring 90. Vesti doorn. i gi n g e n in: Alkmaar, Alphen a/d Riin, Amsterdam, Apel- awt, Deventer, Doetinchem, Dordrecht, Eindhoven. Geleen, Goes, Groningen, 's-Hertogenbosch, Hooqeveen, Naaldwijk, Nieuwegein, Nijmegen, Oldenzaal, Roosendaal, Rotterdam, Tilburg en Venlo. Telerex is een dynamische, sterk expansieve technische handelsonderneming, die een toonaangevende rol speelt in de snel evoluerende wereld van de industriële elektronika en automatisering. Telerex treedt op als vertegenwoor diger van gerenommeerde fabrikanten uit o.m. Duitsland, Frankrijk, Zwitserland, Japan en de Verenigde Staten. Onze filosofie berust op het aanbieden van hoogwaar dige, betrouwbare kwaliteits- produkten -komponenten, instrumenten en systemen voor de elektrische, elektro nische en procesindustrieën- die geheel op de behoeften van de klant zijn afgestemd. Telerex is operationeel in de Benelux vanuit vestigingen in Breda, Antwerpen en Luik en telt momenteel 65 mede werkers. Ben je bereid je technische en kommerciële kapaciteiten door middel van regelmatige trainingen verder aan te vullen en te verbeteren? Solliciteer dan meteen naar de funktle van (m/v) binnen onze afdeling Industriële Elektronica Je taak: de buitendienst ondersteunen bij zijn kommerciële aktivltelten. Technisch-kommerciële dossiers beheren en opvolgen, alert en efficiënt reageren op klantenvragen, offerte-aanvragen mee helpen omzetten In orders worden |e voornaamste taken. Je moet dus probleemloos kunnen kommuniceren met key accounts, leveranciers en je buitendienstpartner. Technische kennis en kommercleel inzicht zijn twee kritische faktoren om suksesvol klantenrelaties op te bouwen. Taalvaardigheid In Engels en Duits is ook belangrijk. Belangstelling voor deze vakature? Stuur dan vandaag nog je handgeschreven sollicitatiebrief met curriculum vitae naar Telerex Nederland B.V., t.a.v. de Direktie, telerex Postbus 6852, NL 4802 HW Breda. DE STEM ZATERDAG 22 APRIL 1995 X 89 ASB Uitzendbureau heeft taTVan leuke banen. Zo kunt u direct aan de slag in één van de volgende functies (M/V). Verkoper buitendienst. Voor een betonbedrijf in Oosterhout zijn wij op zoek naar een verkoper bui tendienst met leidinggevende capaciteiten. Heeft u verkoopervaring in de bouw of betonsector en bent u tussen de 35 en 45 jaar, neem dan zo spoe dig mogelijk contact op met de vestiging op de Ginnekenweg, Breda. Telefonistes gedurende de zomerperiode. Voor een telecommunicatiebedrijf in Breda zijn wij op zoek naar mensen uit de regio Breda. Heeft u een opleiding op HAVO-niveau, bent u flexibel inzet baar en bent u bereid om ook in de avonduren en weekenden te werken, dan zijn wij op zoek naar u! Gedurende de zomerperiode is er de mogelijk heid om 4 a 5 aaneengesloten weken werkzaam te zijn binnen dit bedrijf. De opdracht zal begin juni van start gaan. Heeft u interesse, neem dan snel contact op met de vestiging op de Ginnekenweg, Breda. Administratief medewerker. Voor een relatie in Hooge Zwaluwe zijn wij voor langere tijd op zoek naar een administratief medewerker. De werkzaam heden zijn het invoeren en controleren van bestel lingen, inboeken van verkoopfacturen, analyseren en verwerken van factuurgegevens. Functievereis- ten: MEAO-opleiding, beheersing van Engelse taal in woord en geschrift, ervaring in soortgelijke func tie en ruime ervaring met geautomatiseerde admi nistratie. Het gaat om een fulltime dienstverband. Heeft u interesse in deze functie, neemt u dan zo spoedig mogelijk contact op met Jose Pais van de vestiging in Oosterhout. Expediënt. Voor een relatie in de omgeving van Oosterhout zijn wij, voor langere tijd, op zoek naar een expediënt. Het betreft een fulltime dienstver band. Functie-inhoud: het doelmatig plannen en re gelen van binnenkomende en uitgaande vrachten, alsmede het verzorgen van de benodigde documen ten. Functie-vereisten: MBO-/HBO-niveau in logis tiek/fysieke distributie, kennis van de moderne ta len in woord en geschrift, beheersing van WordPerfect, Quatro Pro/Lotus, ervaring met con tainervervoer en daarmee verbonden papierstroom (LC's, Certificaten van Oorsprong), bekendheid met groupagevervoér, bulkvervoer en wegtransport in zijn algemeenheid zowel binnen als buiten de EG. Heeft u interesse in deze functie, neemt u dan zo spoedig mogelijk contact op met Jose Pais van onze vestiging in Oosterhout. Montagemedewerkers. Bij een bedrijf in Breda hebben wij vacatures voor handige mensen die graag licht technisch werk verrichten. Bent u nis sen de 17 en 22 jaar en bereid om u voor lange tijd 100% in te zetten op de montage-afdeling van dit bedrijf, neem dan snel contact op met onze vesti ging aan de Haven in Breda. Schaver. Voor deze vacature voor lange tijd zijn wij geïnteresseerd in kandidaten die ervaring heb ben met een vierzijdige schaaf binnen een hout verwerkend bedrijf. Naast uw bijdrage in de pro duktie bent u verantwoordelijk voor het omstellen en onderhoud van de machine. Informatie: vesti ging Breda, Haven. Machine-operator. Voor één van onze relaties zoeken wij een ervaren machine-operator. Eerst in dagdienst, daarna in 3-ploegen. Leeftijd maximaal 30 jaar. Geïnteresseerde kandidaten kunnen con tact opnemen met de vestiging Breda, Haven. Dit is slechts een greep uit ons aanbod. Voor soort gelijke en andere functies kunt u bij alle vestigin gen terecht. ASB Uitzendbureau Leijsenhoek 2- 2a, Oosterhout. Telefoon: (01620) 52824. Haven 5, Breda. Telefoon: (076) 225822. Ginnekenweg 80, Breda. Telefoon: (076) 222777. Het Maria Ziekenhuis te Tilburg is een dynamische instelling voor gezondheidszorg. Het ziekenhuis heeft een capaciteit van ruim 400 bedden en heeft vrij wel alle basis- en deel- specialismen en de daarvoor benodigde voor zieningen in huis. Het ziekenhuis vervult vele zorgintensieve functies. Meer dan 1000 medewerkers werken samen aan een persoons gerichte behandeling en verzorging van de patiënt. Het personeelsbeleid biedt alle ruimte vooreen optimaal en persoonlijk functioneren van de medewerkers. Op medisch specialistisch en logistiek gebied is een samenwerkingsovereen komst gesloten met het St. Nicoiaas Ziekenhuis te Waalwijk. De intensive care unit telt 6 bedden. Op full-time basis zijn er 15 formatie plaatsen. Binnen de ICU zijn twee zorgcategorieën te onderscheiden t.w. beademingspatiënten en overige IC-patiënten. In de loop van 1995 wordt de ICU met 2 bedden uitgebreid. De personele bezetting zal dan op 20 formatieplaatsen komen. De hoofdverpleegkundige functioneert onder directe verantwoordelijkheid van de sectormanager. Functie-omschrijving. De belangrijkste taken van de hoofdverpleeg kundige zijn: - verantwoordelijkheid dragen voor de gang van zaken op de ICU met betrekking tot patiëntenzorg, personeelsbudget en middelenbeheer; - leidinggeven aan het team van verpleegkundigen; - coördineren en het deels uitvoeren van de werkzaamheden binnen de afdeling; - onderhouden van contacten met o.a. de medisch coördinator; - sturing geven aan het uitbreidingsproces; - ontwikkelen van het afdeiingsbeleid met betrekking tot kwaliteits systeem, protocollen-ontwikkeling en deskundigheidsbevordering. Profielschets. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat die in het bezit is van het diploma Ziekenverpleging-A of H BO-V, aangevuld met een ICU-opleiding en een adequate management-opleiding. De kandi daat dient over goede communicatieve eigenschappen te beschikken en heeft ervaring in een leidinggevende functie. Wij verwachten dat de kandidaat, in samenwerking met de medisch coördinator, een bijdrage kan leveren aan de beleidsontwikkeling op afdelingsniveau. Arbeidsvoorwaarden. Het dienstverband is op full-time basis. De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Salariëring is conform functiegroep 55. Informatie. Inlichtingen kunt u telefonisch inwinnen bij de heer drs. M.P.L.M. van Woensel, sectormanager, telefoon 013-655545. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 8 mei a.s. richten aan de afdeling personeelszaken, t.a.v. de heer M.J.J. van 't Westeinde, hoofd personeels zaken. Dr. Deelenlaan 5, Postbus 90107, 5000 LA Tilburg. Telefoon: 013-655655. Groothandel in varkens en varkensvlees Onze opdrachtgever is reeds sinds 1964 aktief als groothandel in vers varkensvlees. De varkens worden puur op kwaliteit ingekocht via boeren en/of handelaren. Aan de afzetkant staat de wens van de klant centraal. Ad de Jong Waalwijk heeft zich gespecialiseerd in versheid, kwaliteit, service en stiptheid in aflevering. Met name door deze kenmerken heeft ze een solide afnemers-groep weten op te bouwen. Om de marktpositie van Ad de Jong Waalwijk nog verder te verstevigen komen wij graag in kontakt met een: spil van de verkoop die deel uitmaakt van het MT Uw funktie - U bent verantwoordelijk voor de omzet in Midden- en West-Brabant. - U akwireert hiertoe nieuwe afnemers in de branches supermarkten en kwaliteit slagerijen. - U onderhoudt bestaande relaties en diept deze uit. - U bepaalt op termijn het kommerciële beleid. Uw profiel - Uw opleiding is ondergeschikt aan uw kommerciële talent. - Uw persoonlijkheid kenmerkt zich door zelfwerkzaamheid en vasthoudendheid. - U bezit het vermogen om in een kompetitieve markt relaties op te bouwen. - U heeft enige jaren ervaring in de branche bij voorkeur in de buitendienst. - U funktioneert optimaal in een klein team. Indien u geïnteresseerd bent in bovenstaande funktie, stuur dan uw schriftelijke motivatie en uw C.V. naar: Berendsen - Prins Marketing Sales Recruitment T.a.v. de heer H.W. Berendsen, Zernikestraat 12c, 5612 HZ Eindhoven. BREDA NOVOTEL BREDA, een 4-sterren hotel met 106 kamers, 6 vergaderzalen, restaurant en bar, zoekt een De functie U bent verantwoordelijk voor de dagelijkse operatie in het restaurant en de vergaderzalen, waarbij u leiding geeft aan een team van 18medewerk(st)ers. Profiel - U bent tussen de 28 en 35 jaar. - U heeft M.H.S. of een gelijkwaardige opleiding. - U heeft een dynamische persoonlijkheid en bent in staat het team te leiden en te motiveren. - U bent stressbestendig en bezit een goede commerciële instelling, waarbij de wensen van onze gasten bovenaan staan. - U heeft kennis van de .moderne talen en bent bekend met Exel. Als u zichzelf in dit profiel herkent en interesse heelt in deze functie dan kunt u contact opnemen met mevrouw R. Hoeks 076-659220 Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van c.v. kunt u binnen 7 dagen richten aan; Novotel Breda Dr. Batenburglaan 74 4837 BR BREDA AANNEMER: GROND-WEG-WATERBOUW Kerkbuurt 207, 3361 BH Sliedrecht Tel.: 01840- 17000 Telefax: 01840-21960 Als onderdeel van de DEBA Groep is WBN B. V. een aannemingsbedrijf gespecialiseerd in a/le werkzaamheden in de grond-, weg- en water bouw, utiliteitsbouw en bijkomende werken. Vraagt voor diverse projecten: Wij bieden: - een prima salaris - goede secundaire arbeidsvoorwaarden - reiskostenvergoeding voor gebruik eigen auto - de mogelijkheid voor cursussen - een belastingvrije bonus Bent u geïnteresseerd en goed gemotiveerd, zoekt u een nieuwe uitdaging bij dynamische bedrijven. de heer J. Bakker of J. Zillig of schrijf naar Kerkbuurt 207, 3361 BH Sliedrecht. b.v. IM21M fe WBN b.v. - HANDELSMAATSCHAPPIJ AANNEMER. GROND- WEp- WATERBOUW I DIS1S/1 CONSTRUCTIE B.V. WISKUKKOISIV b.v. I CONSTRUCTIE- LAS-1 ONDERHOUDSWERK LOON-AANNEMING-DETACHERING - De DEBA Groep biedt werk aan meer dan 100 medewerkers in 4 werkmaatschap pijen gespecialiseerd op het terrein van: - loon-aanneming-detachering uit- zendwerk aanneming van grond-weg- waterbouw verkoop installatie van mestopslag- systemen 5 constructie-, las- en onderhoudswerk s

de Stem | 1995 | | pagina 15