boliden CAD-Tekenaar m/v oranjewoud elektromonteur vooreen succesvolle carrière i y/y/yPlametha Kom bij ons langs voor een cateringopleiding! tempo-team uitzend bureau (Mli Commercieel- administratief medewerker (m/v) Maatwerk in messing en andere non-ferrolegeringen SSIIt! TECHNICAL TEAM BRABANT BV TEKENAAR/KONSTRUKTEUR MACHINEBOUW TEKENAAR TEKENAAR/KONSTRUKTEUR KONSTRUKTEUR TECHNIKER gemeente roosendaal en nispen "Jan Tinbergen College" - Nederlands - biologie - lichamelijke oefening - Engels - wiskunde - natuurkunde - geschiedenis - aardrijkskunde DIRECTIESECRETARESSE AXIS-Aandrijvingen bv Waddinxveen commercieel BUITENDIENSTMEDEWERKER m/v rayon Brabant/Gelderland ScOÜFFLB H4JV>/r DE STEM Jlfeuws voor doven en slecht- Boliden LDM Nederland B.V. in Drunen is onderdeel van Boliden Metals, de me taalverwerkende divisie van het Trelleborg-concern in Zweden. Totale concernomzet: 8 miljard gulden met 12.000 mensen. Boliden LDM is het Nederlandse bedrijf van de groep met een grote zelfstandig heid binnen het concern en met verantwoordelijkheid voor zijn eigen resultaat en ontwikkeling. Het bedrijf produceert 40.000 ton messing en andere non- ferrolegeringen in staven en gietblokken. De afzet van deze halffabrikaten is gericht op sanitair-, automobiel-, elektro- en machine-industrie zowel in West- Europa als daarbuiten. De kracht van Boliden LDM is know-how en voortdurende ontwikkeling op het gebied van recycling, metallurgie en extrusie. Ondersteund door investeringen zal de komende jaren gewerkt worden aan verdergaande specialisatie, kwali teitsverbetering en flexibiliteit. Bij het bedrijf in Drunen werken ca. 200 mensen. Wij zoeken voor de Technische Dienst een Functie-informatie Het opsporen en verhelpen van storingen in alle voorkomende installaties en machines van het bedrijf (waarbij het terrein van de storingen zich uitstrekt van sterkstroom en vermogenselektronica tot besturingsproblemen en PLC's). Het uitvoeren van onderhoud aan deze installaties en machines alsmede het in bedrijf nemen van nieuwe installaties. Functie-eisen - afgeronde opleiding MTS Elektro - leeftijd bij voorkeur tussen 25 en 35 jaar - consignatiediensten in weekend - kennis van vermogenselektronica en besturingstechnieken - aanvankelijk werkzaam in dagdienst, bereidheid om in te vallen in 3-ploegendienst en weekenddienst - ervaring in een industrieel metaalbedrijf Sollicitaties te richten aan: Boliden LDM Nederland B.V., postbus 42, 5150 AA Drunen, t.a.v. de heer H. Mols, hoofd Personeelszaken. Bij de afdeling Bouw in de districten Zuid en West (opererend vanuit onze vestiging te Oosterhout), bestaat momenteel een vacature voor een: ;S .MÏM 'Oranjewoud' is een veelzijdig en actief is op het brede terrein van wonen, werken en recreëren. van de ruim 1500 medewerkers zijn: bodem, water, inrichting van stede lijk en landelijk gebied, verkeer en transport, toerisme, recreatie en sport, milieubeleid en -technologie, bouw, landmeetkunde, fotogramme- trie, vastgoed- en geo-informatie, grondzaken en automatiserings diensten. 'Oranjewoud'heeft grote vestigingen in Heerenveen (tevens hoofdkantoor), Deventer, Almere, Capelle aan den IJssel, Oosterhout Hebt u interesse? Richt dan uw s onder vermelding van het vacature nummer op brief en envelop, binnen 10 dagen na verschijnen van deze oproep aan: Ingenieursbureau 'Oranjewoud' B.V. T.a.v. mevr. mr. MA Wittekens Postbus 40 Functie-informatie: Als tekenaar wordt u belast met werkzaamheden ten behoeve van voorbereidingen van civiel- en bouwtechnische projecten (teken werk, opnames en hoeveelheids- berekeningen). (vac.nr.: 95-5-09) Wij vragen: U hebt een opleiding op MTS- niveau (Weg en waterbouw) en gedurende minimaal vijf jaar ervaring opgedaan als constructie tekenaar. Kennis van en ervaring met AUTOCAD is vereist. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer ing. C. Baart, projectleider constructies, telefoon 01620-87000. e Technical Team Brabant bv is een buro dat zich in Brabantmaar ook daarbuiten, als zakelijk dienstverlener hoofdza kelijk richt op project engineering. Het buro is gelieerd aan Technical Team Zwolle bv dat jarenlange ervaring heeft in project enginee ring op het gebied van de werktuigbouwkunde, alsmede op het gebied van AutoCAD-onder- steuning en opleiding. PROJECT ENGINEERING Wegens een sterke toename van het aantal projekten zijn wij op zoek naar nieuwe kollega's m/v voor de funktie van: Binnen deze funktie bent u verantwoordelijk voor het zelfstandig konstrueren en uit- detailleren van produktiemachines en/of transportsystemen. Ruime werkervaring met AutoCAD 12.0 is een vereiste. Wij vragen een afgeronde opleiding HTS-wtb en mini maal 5 jaar relevante ervaring. Tevens zijn wij op zoek naar kandidaten met ervaring als: binnen de installatietechniek W&E, apparatenbouw, piping en algemene werktuigbouwkunde. Wij verzoeken kandidaten hun sollicitatie met C.V. binnen 14 dagen te richten aan: Technical Team Brabant bv, Kerkstraat 2-01 5051 LB Goirle. Voor informatie kunt u kontakt opnemen met ing. W.J.T. van Mil, tel. 013 - 34 37 37. 'Plametha' in Halsteren is een onderdeel van de internationale Blagdengroep met zusterbedrijven in België, Frankrijk, Spanje en Engeland. Onze onderneming produceert en verkoopt stalen en blikken verpakkingen (vaten, blikken en bussen) voor ondermeer de chemische industrie, verffabrieken en voedingsmiddelenbedrijven. Momenteel heb ben wij circa 200 medewerkers. Het bedrijf is succesvol in haar streven het huidige marktaandeel te vergroten. Flexibiliteit staat daartoe centraal in het totale bedrijfs- gebeuren Naast bovengenoemde activiteiten houden wij ons ook bezig met de verkoop van gebruikte gereconditioneerde vaten ten behoeve van onze zusterorganisaties in België en Nederland. Met betrekking tot deze werkzaamheden zijn wij op zoek naar een U rapporteert rechtstreeks aan de sales manager, maar u zult met een grote mate van zelfstandigheid de sleutelpositie bekleden tussen de klant en de produktie- maatschappijen. De belangrijkste taken zijn: - maken van offertes; - onderhandelen over het maken van prijs afspraken; - afspreken van levertijden - bijhouden en verwerken van administra tieve gegevens; - intensief contact tussen klant en produktie- maatschappijen. Als vereisten gelden: - een relevante opleiding op HBO-niveam - ervaring in een commercieei-administra. tieve functie; - degelijke kennis van de Engelse en Dui taal; kennis van de Franse taal is een pré- - het kunnen verwerken van gegevens met PC-programma's Excel en WordPerfect- - leeftijd 25 - 35 jaar; - woonachtig in de regio Halsteren of h. bereidheid om u binnen afzienbare tijd in de regio te vestigen. Geboden wordt een salaris overeenkomstia het belang van de functie. Onze arbeid! voorwaarden zijn volgens de CAO. Grootmetaal. Zij omvatten ondermeer een 38-urige werkweek, 25 vakantiedagen per jaar, vanaf uw 25ste opname in het pensioen fonds, reiskostenvergoeding e.d. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie te richten aan: Blagden Plametha B.V., t.a.v. de afdeling personeelszaken, Steenbergseweg 42, 4661 RH Halsteren. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. t 'w I m\ /f\ mmm mm Per 1 augustus 1995 ontstaat aan de onvolgroeide openbare scholenge meenschap (leerjaar 1 t/m 3 mavo, havo en vwo en leerjaar 4 mavo) Bovendonk 1 te Roosendaal een achttal vacatures t.w.: 28 leseenheden van 50 minuten 10 15 33 8 10 18 10 De TWAO is op deze vacatures van toepassing. Daarom worden uitdrukke lijk (potentiïele) wachtgelders en personeel bij een ander schoolbestuur met minimaal de betrekkingsomvang van de vacature en bovendien de huidige aanstelling wensen te beëindigen (i.e. de zgn. doorschuifconstructie TWA- 0), uitgenodigd te solliciteren. De aanstellingen geschieden in tijdelijke dienst tot 1 augustus 1996 wegens een proeftijd. Van de kandidaten wordt verwacht dat hij of zij: - beschikt over een eerstegraads bevoegdheid voor het vak, of studerende daarvoor. - beschikt over een ruime ervaring in het voortgezet onderwijs voor mavo, havo en atheneum. - ervaring heeft in examenklassen. - in staat is didactisch zijn of haar vak zelfstandig gestalte te geven en in te richten. - op de hoogte is van de ontwikkelingen in het onderwijs, zoals de basis vorming en de tweede fase voortgezet onderwijs. - bereid is in teamverband te werken. - bereid is de scholengemeenschap mede gestalte te geven en zowel onderwijskundig als organisatorisch initiatieven te nemen. - bereid is actief te participeren in de buitenschoolse activiteiten. - beschikt over goede contactuele eigenschappen. - bereid is les te geven overeenkomstig de beginselen van het openbaar onderwijs. Schriftelijke sollicitaties kunt u tot uiterlijk 24 april a.s. richten aan het hoofd van de hoofdafdeling welzijnszaken, de heer P.N.A. Somers, postbus 5000, 4700 KA Roosendaal. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot: de heer R. van Zinderen Bakker, rector, tel. school 01650-43871 tel. privé 01650-29957 Tempo-Team Uitzendbureau organiseert begin mei in samenwerking met SVH Bedrijfsopleidingen een cateringopleiding. U leert o.a. gastvriendelijk werken, verwerft basiskennis van de hygiëne en ontwikkelt vaardigheden die direct in de praktijk toegepast kunnen worden. 80% van de tijd wordt besteed aan prak tische vaardigheden en 20% aan theorie. Aan de cursus kunnen maximaal 15 cursisten deelnemen. De training neemt 5 dagdelen van 3 uren in beslag en wordt afgesloten met een toets. Na het behalen van deze toets ontvangt u een certificaat van deelname. Wilt u aan de slag in de catering en bent u I8 tot 25 jaar? Bel dan met Maryse Rasenberg op onderstaand adres. Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38, 076 - 20 12 20 REGIONALE INSTELLING VOOR AMBULANTE GEESTELIJKE GEZONDHEIDSZORG WESTELIJK NOCflD» De Riagg Westelijk Noord- Brabant heeft vestigingen te Roosendaal en Bergen op Zoom Het werkgebied van de Riagg beslaat 18 gemeen ten met in totaal 235.000 inwoners. Er zijn momenteel 90 medewerkers in dienst van de Riagg. De Riagg Westelijk Noord- Brabant verricht onder meer de kerntaken: hulpverlening preventie en dienstverlening. Er wordt veel aandacht besteed aan opleidings- en nascholingsfaciliteiten. In het personeelsbeleid spelen goede arbeidsom standigheden een belang rijke rol. De regio West-Brabant biedt een aantrekkelijke woonomgeving. Wegens het aanstaande vertrek van de huidige direc tiesecretaresse (VUT) ontstaat er op korte termijn bij de Riagg Westelijk Noord-Brabant een vacature van voor 32 uur per week. De aan te stellen secretaresse assisteert de directie met onder meer de volgende werkzaamheden: het organiseren en op ordelijke wijze onderhouden van het directiesecretariaat; bijhouden en bewaken van de agenda van de directie; voorbereiding en verslaglegging van vergaderingen; ondersteuning managementteam (RBO) m.b.t. correspondentie, agenda en administratie inzake lopende zaken; verwerken van ingekomen post en verzorging correspondentie; concipiëren van brieven; archiveren. De aan te stellen secretaresse zal ten minste aan de navolgende functie-eisen moeten voldoen: ruime ervaring in en belangstelling voor het vervullen van een dergelijke functie in de gezondheidszorg; betrokkenheid bij het werk en in teamverband kunnen werken; communicatieve vaardigheden met oog voor de bijzondere positie van de functie; -*• een leeftijd vanaf 25 jaar; bezit van een HAVO- of VWO-dip.loma aangevuld met een diploma voor directiesecretaresse. Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO - AGGZ Het salaris bedraagt maximaal op fulltime basis 4.193,- per maand bruto. De PGGM - pensioenregeling is van toepassing. Geïnteresseerden kunnen vóór 29 april 1995 hun schriftelijke sollicitatie richten aan de directie van de Riagg Westelijk Noord-Brabant, Laan van België 55, 4701 CJ Roosendaal. Voor eventuele inlichtingen kunt u contact opnemen met de huidige directiesecretaresse, 01650-62622. AXIS-Aandrijvingen bv geniet in Nederland grote bekendheid op het ge bied van mechanische en elektrische aandrijftechniek. Ons bedrijf biedt werk aan 20 medewerkers en is gevestigd in het Wad- dinxveense bedrijvenpark Coenecoop. Om de activiteiten van de buiten dienst te kunnen vergroten, zijn wij op zoek naar een - Leeftijd tot 35 jaar - Kennis op MTS-niveau, door opleiding of ervaring verkregen - Enige kennis van de Duitse taal - Ervaring in buitendienstverkoop is een vereiste en bekendheid met onze afnemersgroep (machinefabrieken/apparatenbouw) strekt tot aanbeve ling - Zeer goede contactuele eigenschappen - U bezit een meer dan gemiddeld ambitieuze en commerciële instelling, dit is beslist noodzakelijk voor een goede invulling van deze afwisse lende job - Woonachtig in Brabant of Gelderland Functie-omschrijving: - Na een korte, maar gedegen inwerkperiode bent u verantwoorden^ voor de verdere ontwikkeling van uw rayon. De nadruk ligt hierbij op het uitbouwen van uw werkgebied. Vanzelfsprekend staat u daar naast altijd klaar voor bestaande relaties, die u met enige regelmaat bezoekt. - U zet uitgebrachte offertes om in opdrachten. Wij bieden u: - Een goed salaris met 8% vakantiegeld. - Na 1 jaar opname in het pensioenfonds (mits u 25 jaar of ouder bent). - Een goede ondersteuning door de binnendienst. - Een bij uw functie passende auto. Sollicitaties compleet met c.v., pasfoto, en opgave van verlangd sa'ar's kunt u binnen 14 dagen richten aan: de directie van Axis-Aandrijvingen 0 Coenecoop 133, 2741 PJ Waddinxveen. fe vangelo secundo di O film van Pier Paolo Pasolini "tiet leven van Jezus naar het Evan- bijbel, verhalen: Jezus l'f «udio op stelten met Noddy, III® 'n Kijk jk zie muziek, animatie- W'e _e confettidub, jeugdmagazi- Kinderen van Europa, serie: An- ïjjelgië) en Bunch of Munch, anima- **"e Boggle, spelletje Tom& Jerry, tekenfilms JJjj Matlock, advocatenserie: The ;';:"(TT) Journaal (TT) Weeroverzicht (ff)Hints,spelletje Robert De Niro-cydus: Guilty ïuspicion.speefflm ïai omnibus, kort filmpje. Een man ,to laat te komen omdat de dienst- gl'van zijn trein veranderd blijkt paaswake, eucharistieviering Robert De Niro-cydus: The J, of Comedy, speelfilm jll9 Journaal NEDERLAND 2 ,00 Studio op stelten, kinderma- „ine met Paulus de boskabouter, Wat «beurt er later. Medisch Centrum Muis, «lelijke jonge eendje, Doug en Te- B*Cartoon Club, tekenfilms «17 Alles kits met Kinderen van Europa, dramaserie en Bunch of Mun- di, animatieserie m 09.36 10.01 11.17 Extra large Boggle, spelletje Prettig weekend, uitgaanstips Filmspot, magazine De ontmoeting Niet te geloven, serie portret- li 42 Ik weet het beter, spelletje 12.08 Antenne, documentaire 12.53 Clip Journaal Tijdsein, actualiteiten 13,37 AMC-tv, reportages over hefl AMC in Amsterdam K07 (TT) Als leven pijn doet, serie 14,37 Highlights Messiah, muziek 15,12 Metterdaad: Bethlehem college, reportage 15,32 (TT) Het zevende venster (TT) Journaal 16.09 Little Girl on the Farm, teke filmserie 16.28 Soul Children of Chicago, ri portage 17.02 Danger Bay, jeugdserie 12.28 Niet te geloven, portrette tan jonge christenen 17.58 (TT) 2 Vandaag, actualiteiten SUSKE EN WISKE: DE BEC ten Mem tn een grote bsdnn 1 Kom, ik zie jtnds een (rorin dl berguond HAMBONE boes

de Stem | 1995 | | pagina 46