secretaresse medewerkers(sters) ISmits red !a] CHAUFFEUR-MONTEUR MONTEUR De all per be KINDERDAGVERBLIJF UKKENBURG Groepsleid (st) er Smits Breda bestem Kansen in tijdelijk werk CNC-FREZER FREZER (CONVENTIONEEL) VERKOOPTELEFONIST(E) i GEMEENTE ZEVENBERGEN ZOR SCHO HO ME glas-ti Kas/baliemedewerkers m/v Administratief assistent m/v Part-time vertegenwoordiger m/v Medewerker m/v uitgaande expeditie Telefonisch verkoper m/v Telefonist/receptionist m/v Caissière m/v Verfmaker m/v Extra aanpakkers m/v Avondmedewerkers m/v Aanpakkers m/v Laders/lossers m/v Loodsmedewerkers m/v Beveiligingsbeambte m/v Afwashulp m/v Machine-operators m/v Staalconstructeur m/v Proces operator m/v Vlugge vingers gezocht Groene vingers ->r randstad uitzendbureau CS ENTHOUSIASTE VERTEGENWOORDIGER (m/v) WÜRTH NEDERLAND B.V. |y|ACHINEFABRIEK INDUSTRIEDWARSWEG 6 - 4878 AD ?TTEM-LEUR B.V. TELEFOON (01608) 15655-15656 Machinefabriek Etten-Leur B.V. CENTRAFARM CENTRAFARM NEDERLAND B.V. Bij diverse banken hebben wij werk voor ervaren kas-/balie- medewerkers. Heeft u recente en relevante werkervaring bij een bank en bent u korte of lange tijd beschikbaar? Schrijft u zich dan bij ons in. Informatie bij Yvonne Wijgergangs, tel. 076-22 46 60, Breda, Kloosterplein 7. Voor een bedrijf in Breda zijn wij op zoek naar een administratief assistent met een afgeronde MBO-opleiding. Ervaring met Word for Windows is een pre. Ben je 18-23 jaar en op zoek naar een leuke, full-time baan? Reageer dan zo spoedig mogelijk. Informatie bij Yvonne Wijgergangs, tel. 076-22 46 60, Breda, Kloosterplein 7. Voor een fabrikant van auto-accesoires zoeken wij enthousiaste vertegenwoordigers die (op part-time basis) automaten gaan verkopen aan autodealers. Dit kwalitatief goede produkt biedt voor dealers en consument een aantal voordelen die revolutionair te noemen zijn. Om dit produkt te kunnen verkopen zoeken wij mensen met: commerciële instelling, vertegenwoordigersgeest, vlotte babbel en een representatief voorkorten. De kandidaten zijn bereid naast een vaste vergoeding op basis van een goede provisie te werken. Het bedrijf verzorgt een uitstekende intro ductie-opleiding om u optimaal voor te bereiden. Reacties dinsdag na 12.00 uur. Informatie bij Kees van der Stelt, tel. 076-22 46 60, Breda, Kloosterplein 7. Voor een bedrijf in Oosterhout zijn wij op zoek naar een ambitieuze medewerker op HAVO/MEAO-niveau, die tevens een praktijkopleiding distributie (EVO) heeft afgerond. Goede kennis van de moderne vreemde talen, zowel in woord als geschrift is zeer gewenst. De werkzaamheden bestaan uit het regelen van de afvoer van goederen. De voorkeur gaat uit naar iemand met enige ervaring in een soortgelijke functie. Leeftijd: ca. 23 jaar. Deze functie is voor zeer lange tijd. Voor het uitgebreide taken pakket kunt u a.s. dinsdag bellen na 14.00 uur. Informatie bij Ingrid Denissen, tel. 01620-2 92 80, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Vindt u uw uitdaging in het commercieel scoren met behulp van de telefoon en heeft u een opleiding op HBO-niveau? Randstad heeft werk bij een jong en dynamisch bedrijf in Oosterhout voor zeer lange tijd. Informatie bij Ingrid Denissen, tel. 01620-2 92 80, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Voor een van onze relaties in Gilze zoeken wij een ervaren telefonist/receptionist die graag part-time aan de slag wil. Ervaring met een grote centrale is noodzakelijk. Je moet over eigen vervoer beschikken. De opdracht is voor lange tijd. Informatie bij Karolien Willems, tel. 01612-2 28 88, Rijen, Raadhuisplein 6. Voor een supermarkt in Baarle-Nassau zijn wij op zoek naar een 1 e caissière. Voor een gemotiveerd iemand met verantwoord elijkheidsgevoel is het een functie met doorgroeimogelijkheden. Ervaring en een opleiding op MDS-niveau zijn een vereiste. Het betreft een full-time functie. Eigen vervoer is noodzakelijk. Informatie bij Richard van Bragt, tel. 01612-2 28 88, Rijen, Raadhuisplein 6. Heeft u een LTS-diploma (niveau B/C) en kunt u accuraat werken? Dan kunt u als verfmaker aan de slag op industrieterrein Dintelmond. U krijgt een opleiding en de baan kan, na een inwerkperiode, voor een zeer lange tijd zijn. Kunt u in teamverband werken en bent u flexibel? Neem dan contact op. Informatie bij Paula van Maren, tel. 01670-6 12 22, Steenbergen, Markt 4. Voor een groot bedrijf in de omgeving van Etten-Leur zijn wij op zoek naar stevige aanpakkers die 's nachts de handen uit de mouwen willen steken. Ben je niet bang voor vieze vingers en heb je geen hoogtevrees? Ben je bovendien niet ouder dan 20 jaar en wil je een goedbetaalde baan? Bel dan snel voor meer informatie. Informatie bij Vincent van der Poll, tel. 01608-3 45 52, Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 10a. Voor een toeleverancier in de meubelindustrie in Waspik zijn wij op zoek naar een produktiemedewerker op de afdeling snijderij. De werkzaamheden bestaan uit het bedienen van snijmachines en produktie-activiteiten. De werktijden zijn gedurende de inwerkperiode (2 maanden) van 09.00-17.00 uur of van 13.00- 17.00 uur. Na deze inwerkperiode zullen de werktijden zijn van maandag t/m donderdag van 17.00-22.00 uur. Bent u bereid aan te pakken en bent u gemotiveerd? Neemt u dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Informatie bij Désirée ter Haar, tel. 01621-1 76 00, Raamsdonksveer, Keizersdijk 55b. Vooreen voedingsmiddelenbedrijf in Raamsdonksveer zijn wij op zoek naar de volgende medewerkers: Produktiemedewerkers. De werkzaamheden bestaan uit het inpakken van zuivelpro- dukten. Leeftijd: vanaf 18 jaar. Meewerkend voorman. De werkzaamheden bestaan uit het verhelpen van kleine storingen en leidinggeven aan de produktiemedewerkers. Zelf werkt u ook mee aan de produktielijn. Een technische achtergrond en leiding gevende capaciteiten zijn vereist. Leeftijd: vanaf 24 jaar. Bent u bereid hard te werken, bent u lange tijd minimaal 2 avonden per week van 17.00-22.00 uur beschikbaar, of wilt u full time in 2-ploegendienst werken? Neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Informatie bij Joyce de Rade, tel. 01621-1 76 00, Raamsdonksveer, Keizersdijk 55b. Voor een voedingsmiddelenbedrijf in Raamsdonksveer zijn wij op zoek naar studenten/scholieren vanaf 18 jaar om te helpen bij het handmatig lossen van vrachtwagens. Ben je een of meer dagen per week enkele uren van 11.00-18.00 uur beschikbaar en wil je graag iets bijverdienen? Neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Informatie bij Joyce de Rade, tel. 01621-1 76 00, Raamsdonksveer, Keizersdijk 55b. Ben je regelmatig een dagje vrij, houd je van aanpakken en ben je bereid om eventueel in ploegen te werken? Dan hebben wij regel matig werk voor je. Informatie bij Pauline Bangma, tel. 01650-4 39 00, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. Voor verschillende objecten in West-Brabant is een van onze klanten op zoek naar beveiligingsbeambten. Het betreft object bewaking, portiersdiensten, surveillance en security-taken, zoals uitgifte van badges en sleutels. Het basisdiploma Beveiliging is absoluut vereist. Het is van belang dat je een rijbewijs hebt en eventueel een eigen auto. Tevens beschik je over een dienstverle nende instelling en een representatief voorkomen. Heb je interesse? Bel dan na 14.00 uur. Informatie bij Marianne Spit, tel. 076-20 20 68, Breda, Kloosterplein 7. Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde hulp voor de afwas van een groot restaurant in Rijsbergen. Ben je 18-19 jaar en wil je elke zondagavond werken? Reageer dan na 14.00 uur. Informatie bij Suzanne Schaap, tel. 076-20 20 68, Breda, Kloosterplein 7. Voor een relatie in de levensmiddelenbranche zijn wij op zoek naar machine-operators. U gaat machines bedienen en bij storingen kleine reparaties verrichten. U heeft een aaneenge sloten arbeidsverleden en ervaring met het bedienen van machines. Het bedrijf werkt in ploegendienst en vraagt van haar medewerkers een flexibele en collegiale instelling. Heftrucker varing is een pre, technisch inzicht vereist. Bent u geïnteresseerd en wilt u lange tijd aan de slag? Bel dan dinsdag na 14.00 uur. Informatie bij Marianne Spit, tel. 076-20 20 68, Breda, Kloosterplein 7. Voor een bedrijf in Oosterhout zijn wij op zoek naar een HTS'er Wtb met ervaring met het berekenen van staalconstructies. U bent bekend met de Nederlandse en Duitse staalnormen. U beheerst de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift en u kunt werken met AutoCAD. Heeft u tevens leidinggevende capaci teiten? Dan heeft Randstad een baan met mogelijkheden voor u. Leeftijd: 30-50 jaar. Informatie bij Christien Ypma, tel. 01620-5 23 60, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Voor een bedrijf in Oosterhout zoeken wij een proces operator op de afdeling verpakking. Op deze afdeling staan aseptische verpakkingslijnen, waar het produkt wordt afgevuld m.b.v. PLC-gestuurde afvul-units. De nieuwe proces operator gaat zelfstandig alle op de afdeling aanwezige apparatuur bedienen. Functie-eisen: MAS B richting Levensmiddelentechnologie en/of MTS Procestechniek. Leeftijd: 20-30 jaar. Het is baan in dagdienst voor zeer lange tijd. Informatie bij Christien Ypma, tel. 01620-5 23 60, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Voor een project in Breda zoeken wij mensen met ervaring met datanumerieke invoer. Ben jij op korte termijn beschikbaar, zowel part-time als full-time? Bel dan voor meer informatie. Informatie bij Miriam Crousen, tel. 076-22 08 55, Breda, Kloosterplein 7. Heb je een opleiding en ervaring in de hoveniersbranche? Ben je een aantal maanden beschikbaar en heb je rijbewijs B? Dan hebben wij een baan als groenverzorger voor jou. Informatie bij Monique Speek, tel. 076-20 20 68, Breda, Kloosterplein 7. De Stichting Maatschappelijke Dienstverlening, zoekt voor het kinderdagverblijf "De Ukkenburg" voor zo spoedig mogelijk een: 20 uur per week Functie-inhoud: - het verzorgen en begeleiden van kinderen in de groep - het bijwonen van werkbesprekingen en teambijeenkomsten - het leggen en onderhouden van contacten met ouders en collega's - het waarnemen en rapporteren - een leefklimaat kunnen scheppen waarin kinderen zich veilig en geborgen voelen. Functie-eisen: - relevant MBO-diploma - in teamverband kunnen werken - flexibele instelling t.a.v. werktijden - minimaal een jaar ervaring in het groepsgericht werken met jonge kinderen - gezien de teamsamenstelling, gaat de voorkeur uit naar een groepsleider Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Welzijn. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevr. v.d. Dungen, coördinatrice kinderopvang, tel.nr. 01653-87364. Schriftelijke sollicitaties kunt u voor 29 april a.s. richten aan: Stichting Maatschappelijke Dienstverlening t.a.v. dhr. Martens, Postbus 36, 4714 ZG Sprundel. Medisch Centrum de Klokkenberg is een ziekenhuis met 875 medewerkers xft en beschikt over een erkende capaciteit van ruim 300 bedden, verdeeld over een thoraxcentrum, een epilepsiecentrum, een long- en astmacentrum, een centrum voor kinder- en jeugdpsychiatrie en een centrum voor allergologie-immunologie. Medisch Centrum De Klokkenberg Galderseweg81 Postbus 90108 4800 RA Breda Telefoon 076-608200 Directiestructuur De Klokkenberg heeft een éénhoofdige directie. De algemeen directeur geeft leiding aan: de vijf klinieken, de medisch ondersteunende diensten, drie niet-medisch ondersteunende diensten (Facilitair Bedrijf, Personeel, Organisatie Opleidingen, Financiën, Informatievoorziening en Verwerving) en aan enkele stafdiensten. Afdeling. Binnen het directie-secretariaat ontstaat op korte termijn een vacature voor de functie van part-time 50% Functiebeschrijving. In een team van drie personen wordt uitvoering gegeven aan de werkzaamheden van het directie secretariaat. De werkzaamheden omvatten o.a. het verzorgen van de post, het beantwoorden van de telefoon, archivering, het notuleren van vergaderingen, het ontvangen van bezoekers en het uitwerken van brieven en rapporten. Functie-eisen. De functie vereist een opleiding op HAV0-/VW0- niveau, aangevuld met een secretaresse-opleiding. Ervaring met soortgelijke werkzaamheden en het omgaan met tekstver- werkende apparatuur strekt tot aanbeveling. Uiteraard worden eisen gesteld aan goede contactuele eigenschappen, een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, accuratesse en representativiteit. Voor uitgebreide functie-informatie kan contact worden opgenomen met mw. drs. J. A.P. Noy, directie secretaris. Salaris. De functie is conform het F.W.G. systeem ingedeeld in functiegroep 35, waarbij het maximum bruto maandsalaris bij een volledig dienstverband 3.763,- bedraagt Arbeidsvoorwaarden. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.0. voor het Ziekenhuiswezen. Wij zijn aangesloten bij het pensioenfonds P.G.G.M. en er bestaat een collectieve ziekte kostenverzekering via het I.Z.Z. Sollicitatieprocedure. Geïnteresseerden wordt verzocht binnen 10 dagen een sollicitatie met recent c.v. te richten aan het hoofd Personeel en Organisatie, onder vermelding van vacaturenummer DA.039. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden in week 19. DiMOHMGESPitHtlST Würth Nederland B. V. is een dochteronderne ming van het Duitse concern A. Würth GmbH Co. KG, een vooraanstaande han delsonderneming op het gebied van de montagetechniek. Het concern heeft we reldwijd vestigingen in 45 landen en biedt werk aan meer dan 14.000 mensen. De totale omzet van het concern bedraagt ruim 3.6 miljard gulden per jaar (1993). Würth levert aan de metaal- en houtven/ver kende bedrijven, aan de automotive-branche en vele andere takken van nijverheid en in dustrie. Tot het leveringspro gramma behoren auto materialen, bevesti gingsmaterialen, ge reedschappen, op bergsystemen, onderhouds-, lijm- en kitprodukten. WURTH NEDERLAND B.V. te 's-Hertogenbosch zoekt op korte termijn wegens verdere intensivering van haar aktiviteiten op de Nederlandse markt voor onze divisie HANDWERK METAAL, in rayon: omgeving Etten-Leur (MET. 8) Voor deze funktie zoeken wij een kandidaat met: - opleiding op MTS-niveau (kommercieel- technisch) - kennis van bevestigingsmaterialen en gereed schappen - affiniteit met genoemde branche - doorzettingsvermogen - goede kontaktuele eigenschappen - woonachtig in genoemd rayon - leeftijd 25 tot 30 jaar Wij bieden: - vast salaris plus provisie en premiestelsel - gunstige sekundaire arbeidsvoorwaarden - gerichtwe opleiding in het bedrijf - deskundige begeleiding - goede samenwerking met een enthousiast bin nendienstteam - een personenauto Indien u aan alle voorwaarden voldoet, kunt u uw sollicitatie met uitgebreid curriculum vitae en re cente pasfoto, onder vermelding van de bij het rayon genoemde kode, tot uiterlijk 25 april 1995 richten aan: Afdeling Personeelszaken Postbus 344 5201 AH 's-Hertogenbosch Machinefabriek Etten-Leur B.V. is gespecialiseerd in speciaal- machines, automatiseringen en revisies." Ter versterking van ons produktieteam zoeken wij: Eisen: - voltooide opleiding - Bemetel/SOM - zelfstandig kunnen werken. Wij bieden: - een goed loon - goede sociale voorzieningen - prettige werksfeer Uw handgeschreven sollicitatie kunt u richten aan: Industriedwarsweg 6, 4878 AD Etten-Leur. Centrafarm maakt deel uit van een internationaal concern actief Europese markt. In Etten-Leur houdt zij zich primair bezig met de°P tratie, produktie, marketing en verkoop van farmaceutische produb Centrafarm heeft een uitstekende reputatie opgebouwd in Nede i met name door het brede assortiment generieke geneesmiddelen en verscheidenheid aan verpakkingsvormen. Daarnaast is Centrafarm actief op de markt van de parallel geïmporteerde specialités. Ten behoeve van onze afdeling Verkoop zoeken wij een Het betreft een full-time betrekking. De taken zijn: - Het voeren van - alle inkomende en uitgaande telefoongesprekken - actieve verkoopgesprekken - Orderverwerking - Klachtenbehandeling - Administratieve activiteiten Vereist: - Apothekers-assistenten opleiding - Ervaring in de automatisering - Ervaring in de farmaceutische branche strekt tot aanbeveling - Stressbestendig - Goede contactuele eigenschappen Inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij mevr. R. Jongenelen hoofd Afdeling Verkoop Binnendienst, telefoon 01608-81000. Uw schriftelijke reactie voor deze functie kunt u voor 28 april a.s. richten aan: Postbus 289 4870 AG Etten-Leur T.a.v. dhr. J.W.J. Uyttenboogaard Personeelsadministratie Bij het openluchtzwembad "de Bosselaar" is voor het seizoen 1995 nog een plaats vrij voor een of meer enthousiaste Taak a. verrichten van caissièrewerkzaamheden (uitgifte abonnementen/kaartverkoop); b. in voorkomende gevallen houden van toezicht tijdens het recreatief zwem men; c. mede organiseren en begeleiden van activiteiten; d. verrichten van schoonmaakwerkzaamheden en eventuele andere voorko mende werkzaamheden. Vereisten Hoewel geen specifieke diploma's in die richting worden vereist, is het bezil van zwemvaardigheid aanbevelenswaardig (zie taak b). Ervaring in een von de genoemde taakonderdelen strekt tot aanbeveling. Werktijden Het zwemseizoen loopt in principe van 1 mei tot 2 september 1995. De be doeling is dat gewerkt wordt in een wisselrooster met het overige zwembad personeel. Dit rooster zal mede in overleg worden samengesteld. Salaris Het salaris bedraagt afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring maximaal 3.323.- bruto per maand (op basis van een 38 urige werkweek), exd. vakantietoeslag. Inlichtingen te verkrijgen bij de chef-badmeester van "de Bosselaar", P. Klomp, tel.: 01680-24910 (bad) of 01680-25181 (privé). Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van dit blad in te zenden aan het college van burgemeester en wethouders van Zevenbergen, Postbus 4, 4760 AA Zevenbergen. Smits Breda is een succesvol bedrijf op het gebied van produktie-installaw van opslag; transport; doseer- en weeginstallaties voor de agrarische en in dustriële sector in heel Nederland. Wij zoeken voor spoedige indiensttreding een enthousiaste Vereisten: - technische opleiding en ervaring; - rijbewijs BCDE en diploma CCV-B - bekendheid met automatisering in de landbouw en veeteelt heeft de voorkeur; - goede contactuele eigenschappen; - leeftijd tot ca. 25 jaar. Geboden wordt: - afwisselende, interessante job; - salaris naar bekwaamheid en leeftijd; - werkgebied geheel Nederland. voor afdeling Bobcat - schrankladers - graafmachines Vereisten: - technische opleiding en ervaring - kennis van hydroliek en dieselmotoren - goede contactuele eigenschappen - rijbewijs B (CD) E - leeftijd tot ca. 25 jaar Geboden wordt: - een prettige werksfeer en interessante job; - gespecialiseerde opleiding - salaris naar bekwaamheid en leeftijd Schriftelijke sollicitaties richten aan: Rudonk 214824 AJ Breda grote steden van huizen en andere zo 50 procent afhanke „eet. „Je ziet die m laagste functies, ze hij de stichting heids- en Opleidin (AW0Z). „NU zijn e verzorgers. In de to- meer tegenkomen o jeegsters." pe ziekenhuizen, ver „en voor gehandica richtingen liggen go naamde STAR-norm tussen werknemers- om ervoor te zorgen tijd evenredig verteg toren van de arbeids Janssen: „Bij 42 proc stellingen werden in gesteld in de intram aantallen stijgen ie zorgsector bestaan e lochtonen zodanig b' het werk kunnen. De heidsgroepen zijn nie dat er anders tekorte andere redenen. In zorginstellingen zult die bevolkingsgroep Alleen al daarom is neel allochtonen op t Janssen vreest dat e kort aan personeel on 10,000 personen per j die tijd te voorkome volgens hem ook allo Een sector waar de sterk vertegenwoor* schoonmaak. „Al naa derheden rekent, is cent," zegt algemeen Ondernemersorganisa drijfsdiensten (OSB). „Wij kunnen al heel 1 - lochtonen. En we zij generatie allochtonen terechtkomen, zoals jectleiders." In de Randstad is het minderheden soms al velaar verwacht dat a en de schoonmaakb werknemers te maken 1997 al in de problem „De horeca leent zich ven aan,, allochtonen, Van der Veen van de land. „Gevoelsmatig procent van het pers lochtone herkomst is. diening, de schoonma laatste tijd ook steeds ties." Volgens Van der Veen eerste branches die ga de nijpende tekorten De meeste werkgever tevreden over het allo tonen zijn ijverig, In veel meer aan allochto Autochtonen zijn wat nemers uit minderhei vatie veel hoger. Op dit moment zijn Als er al een probleem sen niet genoeg opge' geld uit aan cursusse op allochtonen. Dat g niet uitgeven als we d den." Van oudsher zijn er ve de metaal-industrie, zestig al arbeiders uit land gehaald," zegt h arbeidsmarkt van d FME, Heij. „We doen tonen te laten instro 'en. Allerlei projecten acht jaar, vooral op d' was 8,3 procent van van allochtone herko Minderheden in meta Heij niet veroorzaakt heidsmarkt. „De laat- aantal werknemers in i er veel mensen uit mil bedrijven werken, kon- vers hun personeel op zoeken. Je ziet dan ooi allochtonen wonen, vei een baan vinden in de van discriminatie tusse tonen." be glastuinbouw kan nl eiders. Vooral het vel Plukken van de vruch' ochtonen voor hun rel jarenlang in de glastui "JK geschoold werk. To st!geSjhoold>" zegJ Li duurder van de Voedir j'Ue bedrijven in de tui J aan allochtonen vo Wprl®061like positie ve Vn en stellen geen tien anderen'. Sta! ÜW de t0ets van j °orstaan, bero, r zelden op. In veel a gesproken, horen Ï^uitvliegenalsze werkin!611^ Slastuinl Sei7r d a en tuinbl Werk beid en in iec

de Stem | 1995 | | pagina 26