Zeeland krijgt volledige triathlon rabander succesvol bij Sluis >r huis èn leven ZILVEREN SCHOEN UITSLAGEN standen 1 &c— J Peter Slits altijd goed voor twintig goals per seizoen HWP verlegt grenzen in Zeeuwse schaakwereld (STEM SPORT ZEELAND B3 Na Almere de tweede van Nederland HEEKSHOP POSTBANK bstbank. VOETBAL Harder SCHAKEN bridgerubriek Meeus-finale sportnieuws KORT Marathon van Walcheren in de planning Jong Zeeland verliest fors Beslissingsduel AZW topscorers-klassement DE STEM WIELER-KLASSEMENT TENNIS VOETBAL Voetbal ZATERDAG 15 APRIL 1995 ie over hypotheken. pnds: nden naar: 00 VB Breda. iidpze sportmedewerker n - Zoals het er nu krijgt de provincie in 1997 een volledige in binnen zijn grenzen. bestuur van de Stichting Ulon den Inkel presen ile tijdens een persconfe- ,tie in het gemeentehuis i'geimerswaal in aanwe nd van burgemeester A. Ujree grote toekomstplan- JLucasse voorzitter van de Mieuze Stichting ontvouwde zjjn plannen. Dit jaar nog gedraaid met een IJlen halve triathlon op het Kjitionele parkoers rondom re- creatiegebied 'den Inkel'. Vol gend jaar wil men proefstomen met een achtste en een halve triathlon op het parkoers waar het jaar daarop de volledige (de tweede in Nederland na Almere) plaats moet vinden. Voor het zwemonderdeel gaat men naar open water in het Spuikanaal aan de Bathseweg. Lucasse, die de voorzittershamer heeft overgenomen van Johan Keukelaar: „het is eigenlijk al twee jaar geleden ontkiemd bij het vorige bestuur. Dit op aan drang van een aantal atleten die het huidige parkoers meer dan geschikt vonden om een gehele op te organiseren. We willen een evenement brengen dat landelijk aanspreekt. Uiteraard zijn er nog problemen te overwinnen. Denk maar aan het enorme vrij willigerskorps waarop we moe ten drijven en daarnaast uiter aard de centen. Vergeet niet dat het prijzengeld en de bijgaande kosten de hoogte in zullen schie ten. Wij denken dan toch in de richting van anderhalve ton maar het moet kunnen. Wel zal er een parkoerswijziging plaats vinden. Niet meer in 'den Inkel' maar start dus in het Spuikanaal en vervolgens komen we terecht in de finishplaats Yerseke. Het evenement wordt dan ook omge doopt in Reimerswaal triathlon. Naast de volledige willen we de achtste niet laten vallen. Dat is toch de kweekvijver van de tria- thlonsport. Een afstand ook, waarmee het jaren geleden in Goes begonnen is". Volgend jaar dus proefstomen en voor de eerste keer zwemmen in buitenwater. Dat betekent dat mede door de temperatuur dit evenement verhuist van mei naar augustus. Lucasse: „Vol gend jaar al willen we nog met onze achtste en halve verhuizen naar augustus. Ook de volledige over twee jaar willen we in de augustusmaand op de kalender krijgen en wie weet zit er voor het jaar 2000 nog een open Ne derlands kampioenschap in. Exact in 2000 een NK naar Zee land halen dat zou toch een absoluut unicum zijn". Lucasse benadrukit dat de vei ligheid van de deelnemers voor op zal blijven staan. „Dat is ons absoluut uitgangspunt. Daarom hebben we nu al diverse duik- en surforganisaties benaderd en de mensen van de regiopolitie. Dat betekent dat de hulptroepen op zo'n kleine 400 mannen en vrou wen geraamd worden maar we komen er uit. Onze ploeg is er gereed voor" Wat voor u het beste is, ligt persoonlijke omstandigheden, en hypotheek moet helemaal nanier van leven passen. Dat |>or nu en in de toekomst. Een :ek is meer dan een lening. •>en persoonlijk geldplan. Voor meer informatie kunt u met 03402-85151 of kijk in ten Gids voor het dichtstbij- Jres. 'POTH EEK SHOPADVISEUR en Rijen ypotheekshop Paul Kin, Istraat 110 •rhout ypotheekshop Noud Kops, lastraat 57 jnbeek ■ypotheekshop Van deragt, i)erongen, Van der Meer, EO Dat bedrag wordt na passering van de akte gestort op een aantrekkelijke gir°- spaarrekening, de zogenaamde Plusrekening. Laat u het bedrag staan, dan ontvangt u een mooie rente. Maar u kunt de f 500,- uiteraard ook vrij opnemen. Wilt u meer weten, belt u dan 06-0400. Heeft u liever eet een persoonlijk gesprek, ga dan lar uw makelaar, hypotheek- of ver keringsadviseur of JiltD (gratis) 06-0012. kor Fred Rabout tóe - SV Sluis speelt de ljjtste jaren een beschei- L rol in het Zeeuwse ijetbal. Dit in de tweede Ijjjse van de afdeling. Dit soen is het er aan de Liddijkstraat eveneens let bij als straks aan het Ejde van de competitie de fezen verdeeld worden, fan kampioenschap of leriodetitel, ook geen de- ladatie trouwens. Mid- Iflimoot dus. l'rb loopt er dit seizoen in de Ld-witte brigade een jongen |"id die opvalt. Peter Slits, 28 |at, streek een jaar geleden met ouders neer in het 'Lap- Ittairse Gat', een buurtschap Jseii Sluis en Heille om, ver- agd uit het Brabantse land, het |kndveebedrijf hier op vijfhon- meter van de Belgische Ipns voort te zetten. Idel Sluisse voetbal kreeg er een |a bij die een van de belang- Irrkste factoren van het voetbal, |ist scoren, in zich heeft. Negen- Ja wedstrijden gespeeld, ne- Jpntien goals. Een op een dus. ■Uitstekend rendement voor een Jwtrumspits. Uitschieters waren lie wedstrijden tegen Jong Am- |»r. en twee keer Kwadendam- a Duels waarin hij drie keer l naar het vijandelijk net 1st te vinden. I-s sta blijkbaar altijd op de iste plaats, mede doordat de agens gebruik weten te maken la mijn wapen, de snelheid. Ik l a eigenlijk een beetje het type I Van Vossen, met dien verstande it, toen de talenten werden itgedeeld, ik wat meer achter in ld rij stond dan de Ajax-speler. I Hst gaat lekker en ik probeer er 11st beste van te maken." I Boerderij I Sits leerde het voetballen in het I Brabantse Nuenen. Op een boer- l'srij aan de Dommel tussen tenen en Eindhoven groeide op tot de landschapsinrich- I iers andere gedachten kregen en Peter Slits, de succesvolle schutter van Sluis. het rundveebedrijf de rentabili teit ontnamen. Hij 'emigreerde' dus naar het zuidwesten van het land. „Ik voetbal al sinds mijn zevende. In Nuenen, bij een van de vier plaatselijke clubs EMK, wat staat voor Eendracht Maakt Kracht. Een club die jarenlang in de eerste klasse van de afde ling Brabant speelde. De laatste jaren is EMK in een neerwaartse spiraal terecht gekomen en wat afgezakt, maar beschikt toch al tijd nog over acht seniorenelftal len. Op mijn achttiende kwam ik op het eerste. In de jeugd was sco ren eveneens mijn favoriete be zigheid. Altijd wel goed voor zo'n twintig goals per seizoen. Toen we een jaar geleden hier neerstreken heb ik gelijk contact gezocht met de SV Sluis. Via mijn werk kwam ik in contact met Patrick Gijzeis, al jarenlang een vaste waarde van de SV Sluis. De laatste competitiewed strijd vorig seizoen heb ik als toeschouwer gezien. Aan het be gin van de huidige competitie was ik er bij. Dit onder trainer Jean-Pierre van Kersschaever, die na een kwart van de compe titie werd uitgezwaaid. Een juiste beslissing volgens mij, ook al kende ik hem amper. Het klikte niet meer. Beide partijen waren uitgekeken op elkaar. Terneuzenaar Bert Wilting werd zijn vervanger en we hebben sindsdien aardig wat punten ge pakt, al blijft SV Sluis ook dit seizoen met lege handen achter. Het is allemaal nog te wisselval lig. Loopt het, dan spelen we een berepartij. Loopt het niet dan komen de tranen je in de ogen. Wat vergelijkingen betreft met het voetbal in Zuid-Oost Bra bant. Het is daar allemaal wat harder. De maatschappij buiten het voetbal trouwens ook. Hier is het toch nog wat gemoedelijker. Er is nog enig respect voor de tegenstander. Wel lag het tempo in het voetbal daar naar mijn mening wat hoger. De concur rentie was echter moordend. Hier in Sluis zijn de meeste jongens vrij zeker van hun plaatsje. Daar had niemand eni ge zekerheid. Het grote probleem van voetbal lend Sluis is, hoe gek het ook mag klinken, de economische slagader van deze grensplaats. Er wordt zeven dagen in de week gewerkt met het weekend als hoogtijdagen. De horeca geeft werkgelegenheid, maar zorgt er gelijk voor dat het voetbal in FOTO WIM KOOYMAN. Sluis op een laag pitje blijft. Er komt te weinig aanwas uit de jeugd, waar vaak leuke voetbal lers in rondlopen. Er moeten centen verdiend worden. Dit jaar hebben we met Abi van Lare en Byron Bentley er een paar aardi ge jongens bij gekregen. Die aanvulling moet ieder jaar ge beuren denk ik. Het belangrijk ste voor mij is echter dat ik in een vriendenploeg speel en dat heb ik hier gevonden. Dan komt de rest vanzelf," aldus de rossi ge, produktieve spits die, hoe bestaat het nog, nooit een gele kaart heeft gekregen. „Ik speel om te winnen, maar niet ten koste van alles." «van Gent -Wordt HWP 1 |fflspioen? Dat is de vraag menigeen binnen, maar buiten de Sasse vereni- |Wg bezig houdt dezer dagen. «terdag 22 april breekt het moment aan. Dan de Sasse formatie in JJeRoselaer te Sas van Gent I :ï8® belangrijkste concur- |tent Utrecht. Utrecht voert momenteel de assering aan in de eerste klasse l-Van, e KNSB op basis van iets I'Wer bordpunten dan Het Witte I 3ard 1 (HWP). Utrecht heeft precies anderhalf bordpuntje meer behaald dan de trots uit Sas van Gent. Beide teams heb ben 12 matchpunten. De ploeg die wint, wordt kampioen en promoveert naar de hoogste klasse (hoofdklasse) in Neder land. Zou HWP er in slagen om door te dringen tot het walhalla van de schaaksport, dan zet het op nieuw een naar Zeeuwse begrip pen uniek feit neer. HWP heeft al verschillende barrières door broken op landelijk gebied. Nog niet eerder speelde een Zeeuwse schaakformatie zo hoog als het eerste en tweede team van HWP. Ook het gegeven dat het derde team eveneens op landelijk ni veau acteert is uniek. Zeker voor een kleine club en zeker voor een regio als Zeeuws-Vlaanderen. Zou HWP 1 er in slagen naar de hoofdklasse door te stoten dan speelt het tegen grootmachten als Volmac 1 en 2, De Variant en ORTEC/CSV, om er maar enkele te noemen. De meeste van die teams kunnen bogen op een 'be taalde' status. Sportief gezien wil HWP wel promoveren, alleen al vanwege dat unieke feit, maar realistisch bezien weet ook HWP 1 dat het onder de huidige omstandighe den niets of nauwelijks iets te zoeken heeft op dat niveau. In Sas van Gent speelt men nog steeds met liefhebbers en goed willende amateurs voor wie het schaakpotje op zaterdag wel een sportieve uitdaging is, maar waarbij vooral het sociale con tact voorop staat. Dit betekent echter niet, dat men er niet alles aan zal doen om Utrecht beentje te lichten. Zo eerzuchtig is men in Sas van Gent wel. HWP 1 mag dan nu in een bij zonder rooskleurige positie ver keren, met wat nauwlettendheid en wat geluk had de Sasse ploeg er nog veel beter voor kunnen staan. Na vijf wedstrijden kwam HWP 1 aan de leiding doordat Utrecht van DD verloor. In de volgende ronde leverde HWP 1 een punt in aan Caissa en kon Utrecht door winst tegen SMB 2 de kloof in de rangschikking dichten tot een punt. In de ze vende ronde haalde Utrecht bak zeil tegen ASV. HWP 1 profi teerde maar minimaal van die misstap door gelijk te spelen tegen DD. In de achtste en voor laatste ronde ging HWP onbe grijpelijk in de fout tegen ASV en doordat Utrecht won, staan beiden nu met evenveel wed- strijdpunten gerangschikt. Voor- ai die enige nederlaag plaatst HWP 1 in een wat moeilijker positie. Nu moet er persé gewon nen worden van Utrecht. Een niet onbelangrijk detail is de vraag of HWP 1 de druk aan zal kunnen. Vijf wedstrijden op rij werden gewonnen, maar uit de laatste drie duels pakte de ploeg slechts twee punten. Zaterdag 22 april omstreeks 19.00 uur weet men het antwoord in Sas van Gent. zesenvijftig paren er slechts ze ven ontmoet als tegenstander, hangt je lot sterk af van de speelsterkte van de tegenstan ders die je ontmoet. Factoren als geluk en pech worden dan belangrijker. De Boer bracht zijn ervaring op spel 11 ter sprake. Door Ruud van den Bergh Het aantal evenemen ten was vorig week einde groot. Zondag I ae kroegentocht in Ber- finale^ ^00m en Interpolis- Heze spellen komen uit de fi- u Van het West-Brabant- iMf, ^"teernooi van afgelopen d T 'n Breda. Nico de T' le met Floor Kerkvliet re)Le"lge, liid aan kop stond, Dare ,eerc(e de waarde van een Parentoernooi. Als je van de Zgever 2 Niem. kw. V 10 4 HV532 V9653 H843 VB95 987 82 N W O z V765 ♦87632 B6 B7 AB 109 AH A 10 4 AH104 Hij zat Oost en zag de tegen standers (NZ) in het bieden niet verder komen dan 3SA en in het spelen kwamen ze niet verder dan twaalf slagen, hoe wel er dertien slagen van top waren. Meestal werd 6SA met een overslag gemaakt, ook door Van Leeuwen-Van Peer maar dit spel zal hen wellicht aanlei ding geven hun biedsysteem nog verder te verfijnen. Van Leeuwen (Z) opende 2Rui (mancheforcing) en na 2Ha van Van Peer (houdt het bieden open) kwam 2SA van Zuid. Hij had nu getoond te sterk te zijn voor een 2SA opening. Noord bood 3Sch waarmee interesse in de lage kleuren werd ge toond. Zuid ging daarop in door 4K1 te bieden. Bij Noord kwam nu 4SA (azenvraag) en Van Leeuwen, die dacht dat de troefkleur (klaver) vaststond, telde nu klaverheer ook als aas en bood 5Ha, waarmee hij twee of vijf azen aangaf. West dou bleerde dit bod en op zijn beurt dacht Van Peer nu dat ze twee azen misten en legde aan in 5SA. Maar Van Leeuwen vatte dit weer op als herenvraag en omdat klaverheer al was aange geven (als aas) gaf hij een heer aan (6Rui). Noord bepaalde het contract op 6SA dat met een overslag werd gemaakt en een redelijk goede score ople verde. Toch was Van Leeuwen niet tevreden. Het beste con tract is 7K1; als klaverboer bij een vierkaart zit, kan naar twee kanten een snit worden geno men. Ik weet zeker dat ze een volgende keer dit bod wel we ten te bereiken. Toen zij spel 6 speelden, ver raadden de gezichten wat er in de hoofden omging. N gever .NZ. kw. 1074 A 10 9 7 6 873 109 H2 5 V962 876532 N W O Z VB53 B 8 4 3 H B 4 B4 A986 H V 2 A 10 5 A H V Voor het leesgemak is het spel een kwart slag gedraaid. Zuid (Van Leeuwen) opende 2SA en bood, na 3Rui van Noord, 4Ha. Uitkomst was ruitentwee via drie en heer voor het aas. Zuid telde vier verliezers, twee in schoppen en twee in ruiten. Hij begon met hartenheer en -vrouw en zag nu, dat boven dien de troeven 4-1 tegenza ten. Om een ruitenverliezer minder te hebben, sloeg hij kla veraas -heer en -vrouw (aan tafel ruiten weg), maar Oost kwam aan slag met hartenacht. Dit was nog over: H2 V96 87 1074 A 109 8 -- VB N B W O B4 Z -- LD OO 6 2 10 5 -- Oost speelde nu schoppen vrouw. In Zuid werd gedoken en na enig denkwerk besloot West over te nemen met schop penheer. Ais West nu ruiten vrouw had geïncasseerd en daarna klaver had gespeeld, had Van Leeuwen zijn contract niet meer kunnen maken. Maar West vreesde nu al het verwijt achteraf van Oost over 'niet onmiddellijk een klaverintroe- ver geven' en speelde klaver na in de triple-renonce. Uit Noord en Zuid gingen een ruiten weg en Oost mocht hartenboer ma ken, maar met een geslaagde snit op schoppenboer kwam 4Ha toch binnen. Agenda: 22-23 april: Posthoorndrive BC Princenhage; 23 april: Kroegen tocht Etten-Leur BC De Gong. Zoutelande - Wellicht komt er volgend seizoen een marathon op Walcheren. Lein Lievense uit Zoutelande met de uitwerking van het plan bezig. „Het zou dan een elfdorpentocht worden met start en finish in Zoutelande. Mijn gedachten gaan uit naar oktober/november 1996 onder de vlag van Sporting Walcheren". Dat betekent dan dus dat Zeeland na Graauw een tweede marathon zou krijgen. In het verleden is er trouwens nog wel eens een militaire marathon op Walcheren afgewerkt. Rotterdam - Jong Zeeland heeft met forse cijfers (7-2) het vriendschappelijke duel tegen de reserves van eerste divisie club Excelsior verloren. Vooral het gegeven dat een aantal spelers uit den lande bij Excelsior werd getest, was er debet aan dat Jong Zeeland een sterkere formatie tegenover zich trof dan aanvan kelijk werd verwacht. Tot aan de 35e minuut kon Jong Zeeland het aardig bijbenen en kreeg het zelfs de beste kansen. Zo schoot Mark Minnaert van Hoek oog-in-oog met de Excelsior-doelman net naast. Toen Excelsior 2 in de 35e minuut op voorsprong kwam ging het hard en nog voor de pauze verscheen 4-0 op het scorebord. In die fase begon reeds het fysieke overwicht van de senioren van Excelsior een rol te spelen. Na rust werd het 4-1 uit een strafschop van Robin van de Velde van RCS. Daarna liep de thuisploeg uit naar 6-1 voordat Wilco de Valk van SKNWK de stand op 6-2 kon brengen. In de slotfase werd het nog 7-2. Rilland-Bath - Het tweede elftal van het Axelse AZW speelt zaterdag 15 april een beslissingswedstrijd om het kampioen schap van de reserve derde klasse A van het KNVB-zaterdag- voetbal tegen SSC'55 uit Sprang-Capelle. De wedstrijd wordt gespeeld op het terrein van Rillandia in Rilland-Bath en begint om 14.30 uur. 1. J. Lambert (Koewacht) 20, 2. M. Astroh (Dauwendaele) 16, 3. M. de Kunder (Terneuzen) 15, 4. P. Jansen (Zaamslag) 14, 5 t/m 8. F. Goedegebure ('s H Arendsker- ke), M. de Ridder (Terneuzen), A. Wauters (Vogelwaarde) en J.P. Mulder (Walcheren) 13, 9 t/mll. J. Kievits (Kapelle), J. Lensen (Koewacht) en C. van Dort (Ril landia) 12, 12 t/m 14. H. Rietjens (HVV '24), P. Schipperen (Kloe- tinge) en A. van Noorden (Krui- ningen) 11, 15 t/m 17. E. Leon- hart (Dauwendaele), M. de Groote (SSV '65) en P. Baumgarte (Ter neuzen) 10, 18 t/m 21 J. Hersel- man (Kapelle), R. Arens (Kruinin- gen), J. ae Riike (Middelburg) en K. Zuidweg (Yerseke) 9, 22 t/m 28 S. van Dongen (Dauwendaele), A. van Huizen (Goes), B. Felius (GPC), C. Blommaert (HW '24), M. Schieman (Philippine), W. Goedegebure ('s H Arendskerke) en P. Sicilia (Zeeland Sport) 8, 29 t/m 41. J. Frusch (Axel), P. Bom (Goes), E. Arens (Kruiningen), T. Sinke (Kruiningen), J. Beulens (Luctor '88), J. van Poelijke (Mid delburg) Zo, R. de Vos (Patrijzen), R. Koole (Patrijzen), M. Dirksen (Rillandia), M. Goedegebure ('s H Arendskerke), R. de Jager ('s H Arendskerke), M. van Huizen (Zeeland Sport), R. Pruyssers (Zeelandia) allen 7 doelpunten. Amateurs: 1. D. Dubbeldam (Sluiskil) 20; 2. E. Vereecken (Hulst) 19; 3. F. Franse (Kwaden- damme) 18; 4. P. van Passel (Sluiskil) 14; 5. P. Hoondert (Goes) 11; 6. V. Timmermans (Yerseke) 10; 7. P. Mol (Kapelle) 9; 8. K. van Goethem (Sluiskil) 6; 9. J. Schipperen (Hansweert) 5; T. Vermeulen (Kloetinge) 2; 11. F. Kindt (Koewacht) 1. MANNEN 2e speeldag Zeeuwse dis- trictstenniscompetitie Hoofdklasse: Souburg-Game'78 1-5, 't Halve Maantje-De Bos- kreek 3-3, Yerseke-Goblin 1-5, St. Annaland-Duiveland 3-3. Eerste klasse A: Game'78 2-Animo 1-5, Philten-Waarde 6-0, Hulster Ambacht-Kruinin- gen 0-6, Smash-Hontenisse 6-0. Tweede klasse A: Animo 2-Drive 3-3, Hoek-SJEF 5-1, De Schelde 2-Ovezande 3-3, DOS-Souburg 2 2-4. Tweede klasse B: Schoondijke- Sluiskil 0-6, De Boskreek 2-Game'78 3 2-4, Kruiningen 2-Souburg 5 2-4, Hansweert- Smash 2 4-2. Derde klasse A: Drive 2-Schoondijke 2 2-4, SJEF 2-Animo 3 1-5, Smash 3-De Eikenhof 2-4, Philten 2-Tiola 3-3. Vierde klasse A: Animo 4-MLTC 4 1-5, Smash 4-Sou- burg 8 5-1, DOS 3-Yerseke 2 5-1, Goblin 4-Hontenisse 2 3-3. Vierde klasse B: De Westkaap 2-De Boskreek 3 2-4, De Schel de 5-Hoek 2 5-1, Con Forza- Smash 5 2-4, Sluiskil 2-Zer Oirts 2 3-3. Vijfde klasse A: Sluiskil 3-Animo 5 1-5, Game'78 4-Ador Sport 6-0, Hulster Am bacht 2-De Splinter 3-3, Drive 3-Philten 3 6-0. Vijfde klasse B: Hoedekensker- ke 2-Axel 2-4, Ovezande 4-Tebo 2 3-3, De Eikenhof 2-Goes 2 0-6, Game'78 5-Krui- ningen 3 6-0. Vijfde klasse C: De Boskreek 4-'t Halve Maantje 5 6-0, Goes 4-De Schelde 7 3-3, Ludo et Emergo-DOS 4 4-2, Hoek 3-Axel 2 5-1. Hoofdklasse 35+: De Schelde- Animo 4-2, Animo 2-MLTC 1-5, Noord Beveland-Hulster Ambacht 3-3, Hontenisse-'t Halve Maantje 5-1. - Eerste klasse A 35+: Kapelle- MLTC 2 3-3, Zaamslag-Animo 3 0-6, De Stoof-Hulster Am bacht 2 1-5, SJEF-Game'78 2 6-0. Eerste klasse B 35+: MLTC 3-De Golfbreker 5-1, De Bon gerd-Vogelvlucht 5-1, Philten- Ludo et Emergo 4-2, Game'78- Hulster Ambacht 3 4-2. Tweede klasse A 35+: Animo 5-Sluis 2 2-4, Vogelvlucht 2-Zaamslag 2 6-0, Tiola-Ga- me'78 3 5-1. Tweede klasse B 35+: Schoon- dijke-Souburg 2 6-0, Animo 4-De Bongerd 2 6-0, Kruinin- gen-Ludo et Emergo 2 3-3. Tweede klasse C 35+: Sluis- Yerseke 2 5-1, Ador Sport 3-Kapelle 3 4-2, Axel-Goes 5-1. A-JUNIOREN Derde divisie C: EDS Al-Ka- pelle Al 6-0 (Kapelle degra deert), Neptunus Al-Terneuzen Al 4-3, SVV Al-Oranje Wit A 4-1, Spartaan'20 Al- Dauwenda31e Al 4-0 (Spartaan kampioen), Fevenoord Al-Hal steren Al 2-2, Xerxes Al-Inter- nos Al 3-4. Vierde divisie: Walcheren Al- Goes Al 0-1, Arnemuiden Al- HW'24 Al 1-2. Groep A2: Breskens Al-Aar denburg Al 0-6. Groep A3: Axel Al-AZW Al 4-2, Philippine Al-AXZW Al 3-2, Oostburg Al-Axel Al 0-1. Groep A4: Vogelwaarde Al- Spui Al 3-2, IJzendijke Al- HW'24 A2 7-0. Groep A5: Wemeldinge Al- DFS Al 2-2, GPC Al-Bruse Boys Al 4-2, Serooskerke Al- Oostkapelle Al 1-0. Groep A6: Meeuwen Al-Dau- wendaele A2 3-5, VCK Al-Mid delburg A2 2-1. Groep A7: Noormannen Al- Veere Al 0-3, Nieuwland Al- SKNWK Al 2-4, Wissenkerke Al-Duiveland Al 3-2. Groep A8: Walcheren A2-Hans- weertse Boys Al 5-4, Colijns- plaatse Boys Al-Heinkenszand Al 4-1. Groep A9: Rillandia Al-Krab- bendijke Al 0-5, Zierikzee Al- Kapelle A2 3-3. B-JUNIOREN Derde divisie C: DFC Bl-RCS BI 6-3, Neptunus Bl- Spartaan'20 BI 1-1, Excel- sior'20 Bl-Zwart Wit'28 BI 1-0, Terneuzen Bl-Middelburg BI 0-2, Feyenoord Bl-LRC BI 4-0, Soccer B Bl-WSE BI 4-2. Vierde divisie: HVV'24 Bl-Zie- rikzee BI 0-8 (Zierikzee kam pioen), Terneuzense Boys BI STEEN BI 2-1, Kapelle Bl- Walcheren BI Kapelle niet op gekomen. Groepe B2: Wemeldinge Bl- VCK BI 1-3, Krabbendijke Bl- 's-Heer Arendskerke BI 's-Heer Arendskerke niet opgekomen. Groep B3: Oostkapelle Bl- Kloetinge BI 0-7, SKNWK Bl- Mevo BI 1-2, Wolphaartsdijk Bl-Yerseke BI 13-1. Groep B4: Domburg Bl-DFS BI 4-2, RCS B2-GPC BI 3-2, WIK Bl-Walcheren B2 5-1. Groep B5: Robur Bl-Kruinin- gen BI 2-2, Bruse Boys Bl-Zie- rikzee B2 1-0, Hoedekenskerke Bl-Apollo BI 4-8. Groep B7: Heinkenszand Bl- Kloetinge B2 3-2, Nieuwdorp Bl-Bevelanders BI 6-0. Groep B8: Middelburg B2- Serooskerke BI 3-2, RCS B3- Dauwendaele B2 4-1, Arnemui den B2-Zeelandia BI Zeelandia niet opgekomen. Groep 159: Hoek Bl-Terneuzen B2 5-1, Aardenburg Bl-Sluiskil BI 0-2. Groep B10: AZW Bl-SDO BI 4-2, Hontenisse Bl-Zaamslag BI 2-2. Groep Bil: Cadzand Bl-Ter neuzen B3 11-2, Terneuzense Boys B2-STEEN B2 gestaakt, Oostburg Bl-Hoofdplaat BI 4-4. C-JUNIOREN Kampioensklasse: Kapelle CI RCS Cl 4-6, Goes Cl-Middel- burg Cl 3-4. ste-divisieclub kwam een con tract overeen voor drie jaar. Het GAMMA Bouwmarkten is de shirt van de voetballers van Em- nieuwe hoofdsponsor van voet balclub Emmen. De Drentse eer- men is komend seizoen getooid met de naam Gam mg.

de Stem | 1995 | | pagina 13