DE STEM PER S O INI L BANEN LADDER vaessen tempo-team Mense voor technii m Vuilnisman m/v gevraagi uitzendbureau Kansen in technisch werk BOUWKUNDIG UITVOERDER TELETECHNICOM v 040-474" leidinggevende in de technische dienst <m/V) medewerk(st)er verrichtingen administratie A. van Tilburg B.V. Vrachtwagenmonteur (m/v) AutoCAD-tekenaar m/v Assemblagemedewerker m/v Constructiebankwerker m/v Spuiter m/v Bandenmonteur m/v Tectileerder m/v Vrachtwagenmonteur m/v ir randstad uitzendbureau ELOCOAT SYSTEEMBEHEERDER UNIX/MS DOS MEDEWERKER ONTWIKKELING PLC PROGRAMMEUR PROGRAMMEUR PC-APPLICATIES TELETECHNICOM COMMUNICATIESYSTEMEN B.V. V V Y randstad uitzent DE STEM ZATERDAG 8 APRIL 1995 DE STEM. Handelsonderneming en Truckwerkplaats A. van Tilburg B.V. is een gezonde organisatie met vestigin gen in Roosendaal en aan de grensovergang Hazeldonk bij de A16. In totaal telt het bedrijf zo n 25 medewerkers. We zijn een groothandel in auto-, vrachtwagen- en hydrauliek- onderdelen met diverse eigen werkplaatsen. Onze vestiging in Hazeldonk is gespecialiseerd in de retrofit markt voor trucks en trailers waarbij alleen kwaliteitsmerken gebruikt worden. Tevens APK-keurstation en tachograaf reparatiebe drijf. Voor deze werkplaats zijn wij op zoek naar een Uw werkzaamheden bestaan uit: - Allerhande reparaties en onderhoud aan de onderstellen van trucks en trailers - Diagnose stellen bij remproblemen, met gebruik van de rollenbank en testcomputers - Inbouwen van alarmsystemen en telecommunicatie (GSM) - Koppelingsplaten en drukgroepen vervangen - Carrosseriewerk bestaande uit lassen, richten etc. Uw functie-eisen: - Leeftijd tot 30 jaar - Ervaring ais vrachtwagenmonteur - Eventuele diploma's strekken tot aanbeveling, doch niet vereist - Zelfstandig kunnen werken - Secuur en netjes de werkzaamheden uitvoeren. Uw handgeschreven sollicitatiebrief kunt u richten aan mevr. L. van Tilburg, Postbus 3275, 4700 GG te Roosendaal. Tel. informatie bij T. van Tilburg: 01606-4000. '■•tr IV Mi Wij zoeken met spoed een tekenaar Elektro of Wtb. Heeft u werkervaring met AutoCAD versie (I en woont u in de omgeving van Bergen op Zoom? Reageer dan direct. Informatie bij Jolanda Levy, tel. 01640-5 88 80. Heeft u een MTS Wtb-opleiding of LTS Wtb met werkervaring? Dan kunt u aan de slag als assemblagemedewerker bij een bedrijf in Oosterhout. Deze baan is full-time, voor minimaal 5 maanden. Informatie bij Christien Ypma, tel. 01620-2 92 80. Voor diverse bedrijven in de omgeving van Roosendaal zijn wij op zoek naar bank- en plaatwerkers, met ervaring in een of meer lasdisciplines. Informatie bij Ton Rombouts, tel. 01650-4 39 00. Heeft u enige ervaring met het spuiten van staalconstructies en zoekt u een baan voor lange tijd? Neem dan contact met ons op. Informatie bij Ton Rombouts, tel. 01650-4 39 00. Voor een bedrijf in Fijnaart zijn wij op zoek naar een bandenmonteur. De werkzaamheden zijn: het monteren van banden, schokdempers en uitlaten. Bent u 20-25 jaar, heeft u technisch inzicht en bent u bereid cursussen te volgen? Dan hebben wij een leuke baan voor u. Informatie bij Paula van Maren, tel. 01670-6 12 22. Bent u ca. 20 jaar en wilt u een aantal uren per week werken als tectileerder bij een autobedrijf in Steenbergen? Neem dan contact op. Informatie bij Paula van Maren, tel. 01670-6 12 22. Voor een bedrijf in Klundert zoeken wij iemand op LTS/MTS-niveau, die ervaring heeft met het onderhouden van vrachtwagens. U bent zeer gemotiveerd en bereid veel over te werken. Als u in bezit bent van APK-papieren, is dat een pre. Ook zonder deze papieren kunt u reageren. Deze baan is voor zeer lange tijd. Informatie bij Frances Pas, tel. 01680-3 03 11. Breda, Kloosterplein 7. yr ALGEMEEN BOUWBEDRIJF BV Sinds 1929 aktief in de utiliteitssektor en gespecialiseerd in het realiseren van over dekte sportakkommodaties op turn-key ba sis, vraagt in verband "met het grote aantal projekten in uitvoering, op korte termijn een Voor een enthousiaste vakman, die mee wil groeien in een sterk expanderend bedrijf is een prettige werkkring weggelegd. Brieven met persoonlijke gegevens kunt u richten aan: Vaessen Algemeen Bouwbedrijf B.V. t.a.v. de heer C.J.A. de Vries Postbus 239 4940 AE Raamsdonksveer Elocoat b.v. is een dochter onderneming van Elopak b.v. en behoort tot de Noorse Elopak-organisatie die is gespecialiseerd in het vervaardigen van totaalsystemen voor vloeibare produkten in kartonnen verpakkingen. De Elopak-groep heeft wereldwijde commerciële belangen in de fabricage van gecoat karton en verpakkingen, machinebouw en licenties. Research, ontwikkeling en internationale sen/ice- en marketingondersteuning zijn eveneens activiteiten van de groep. In Terneuzen zijn een produktiebedrijf, het marketingkantoor voor de Benelux en Elocoat gevestigd. Bij Elocoat wordt karton, door middel van extrusiecoating geschikt gemaakt als grondstof voor het verpakken van vloeibare produkten. In verband met de komende pensionering van de huidige medewerker, zoeken wij een die op termijn de huidige chef opvolgt In de functie van voorman rapporteert u aan de Chef Technische Dienst en u bent verantwoordelijk voor het in optimale staat houden van de technische apparatuur en gebouwen. In overleg met de hoofden van dienst regelt u de onderhouds- en preventieve werkzaamheden. Functie-omschrijving: - Leiding geven aan 8 medewerkers. - Zorgdragen voor een juiste planning van onderhouds- en preventieve werkzaamheden. - Een adequate storings- en onderhoudsrapportage voeren op grond waarvan een helder inzicht wordt gekregen in de toestand van de installaties - Overleg voeren met de produktie- en projectengineer over de uitvoering van projecten (onder andere met betrekking tot het in te huren personeel en onderdelen, etc.) - Uitbesteden van werkzaamheden - Overleggen met leveranciers over apparatuur en reparaties. - Opvolgen van bestellingen. Vereisten: - Opleiding minimaal MTS-WTB of vergelijkbaar niveau. - Ruime kennis van de plc-gestuurde machines en elektrotechniek. - Ruime leidinggevende ervaring (tenminste 5 jaar). - Ervaring met werkvoorbereiding en rapportage. - Uitstekende contactuele eigenschappen en vaardigheid in het motiveren van medewerkers. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae te richten aan drs. A. Overmars van het G.I.T.P., Sophiastraat 22, 4811 EK Breda bij wie zij desgewenst nadere informatie kunnen verkrijgen (076-225333). Een psychologisch en medisch onderzoek behoren tot de selectie procedure. Elocoat b.v. Postbus 90 4530 AB Terneuzen COMMUNICATIESYSTEMEN B.V. TELETECHNICOM COMMUNICATIESYSTEMEN B.V. te Raamsdonksveer is al 18 jaar specialist in het ontwerpen, produceren en installeren van interne communicatiesystemen (o.a. draadloze oproepsystemen, persoonsbeveiliging- en verpleegoproepsystemen en ge luidsdistributiesystemen). Teletechnicom heeft met name binnen de gezondheidszorg in Ne derland een toonaangevende positie bereikt. Gerichte advisering, levering van maatwerk en een optimaal werkende servicedienst zijn as pecten die wij hoog in het vaandel hebben staan. Onze klantgerichte innovatieve produkten zorgen voor een sterke groei in zowel binnen- als buitenland waarnaar wij produkten en systemen exporteren. Om mee te werken aan deze groei en o.a. het participeren in kwaliteitsverbeteringsprocessen, zijn wij op zoek naar en thousiaste, betrokken collega's voor de functie van: Voor goede invulling van bovengenoemde vacature denken wij aan een enthousiast persoon met minimaal MBO-E, TCK of vergelijkbare opleiding. Affiniteit en ervaring met databases. UNIX-systeem, beheer/configuratie van PC's en hardware gerichte onderwerpen, is een must. Een storing oplossen (helpdesk-functie) is voor u geen enkel probleem. U zult tevens ondersteuning geven aan de gebruikers van TRITON (systeem software). Diegenen die kennis/ervaring hebben met dit automatiseringssysteem genieten onze voorkeur. De juiste kandidaat weet problemen gestructureerd aan te pakken en kan zelfstandig en resultaatge richt werken. Gezien het gewicht van deze functie dient de kandidaat minimaal een opleiding op HTS- niveau te hebben afgerond met specialisme elektronica. Ervaring van minimaal 2 jaar in ont werpen, testen en realiseren van microprocessor bestuurde applicaties is een must. Het spreekt vanzelf dat de juiste kandidaat beschikt over een goed analytisch en gestructureerd denkvermogen, zowel zelfstandig als in teamverband uitstekend kan functioneren. Wij hech ten veel waarde aan uw communicatieve vaardigheden i.v.m. overdracht van kennis. Voor de hardware applicatie is meerjarige ervaring in het ontwerpen van zowel digitale als ana loge schakelingen noodzakelijk. Actuele kennis van Pascal en/of C en Assembly is een must waarbij bekendheid met PLM als een prae wordt beschouwd. De gezochte kandidaat kan uitstekend communiceren, niet alleen met vakgenoten maar ook met leken. In de praktijk zal het regelmatig voorkomen dat testen en corrigeren van de pro grammatuur bij klanten dient te geschieden. Gedacht wordt aan een HTS-ingenieur (elektro techniek). De kandidaat dient, gezien het bovenstaande, zelfstandig en onder bepaalde werkdruk te kunnen functioneren. Ervaring met het programmeren van PLC's is een prae. De kandidaat is representatief en weet op voorkomende manier met onze klanten om te gaan. Hierbij wordt gedacht aan een kandidaat met minimaal twee jaar ervaring in het schrijven van PC-applicaties en het ontwerpen van bijpassende user-interfaces. Kennis van Turbo Pascal is, gezien het takenpakket en onderhoud van reeds bestaande software, een must. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met een informatica-achtergrond op minimaal HTS-niveau. U dient zowel in teamverband als zelfstandig te kunnen functioneren en te be schikken over een goede ontwikkelde analytische denkwijze. Uw schriftelijke reactie met een vermelding van de beoogde functie, kunt u binnen 14 dagen zenden aan: T.a.v. de heer A. Bakkeren Postbus 104 4940 AC Raamsdonksveer VtVt Ziekenhuis de Baronie is sinds 1 november 1993 gehuisvest in een nieuwen sfeervol gebouw aan de Langendijk in Breda. Het beschikt over alle moderne faciliteiten voor diagnostiek en behandeling. Er zijn 474 bedden en 12 dagbehandelingsplaatsen. De medische staf telt ruim 80 specialisten, die vrijwel alle disciplines vertegenwoordigen Jaarlijks bezoeken meer dan 180.000 patiënten de poliklinieken. Het ziekenhuis vervult zowel een stedelijke als regionale functie en is werkgever voor 1500 medewerkers. Mede ten gevolge van verschillende interne en externe ontwikkelingen is het beleid van de Economisch Administratieve Dienst er steeds meer op gericht de kwaliteiten klantvriendelijkheid te optimaliseren. Op de afdeling medische administratie bestaat een vacature voor de duur van één jaar met de mogelijkheid tot continuering voor onbepaalde tijd. De EAD is dan ook op zoek naar een enthousiaste Irt het volgende jou aan? Hard werken irj nnpde verdiensten. Dan kun je bij ons v gfn per week aan de slag. Mffiitie bij Angela Verheijen, tel. 01650-4 3J «endaal, Dr. Brabersstraat 10. 80% formatie Werkzaamheden: - administratieve werkzaamheden ge richt op het verzamelen, controleren en verwerken van de verrichtingen die plaatsvinden in het ziekenhuis; - facturering; - informatieverstrekking aan patiënten en zorgverzekeraars; - assisteren bij het instellen van de op de afdeling gebruikte automatiserings systemen. Functie-eisen: Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: - in het bezit zijn van het diploma MEAO-BA; - zelfstandig kunnen werken; - beschikken over goede sociale vaardig heden; - met grote mate nauwkeurig kunnen werken. Arbeidsvoorwaarden: Conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Salariëring volgens FWG 30 (vanaf 22 jaar, minimaal f 2.465,- en maximaal 3.668,- bruto per maand op full-time basis). Informatie: Informatie over de functie kunt u inwinnen bij de heer G.J.A. van Eijk, teamleiding verrichtingen administratie/ machtigingen, tel. 076 - 277 242. Sollicitatie: Schriftelijke sollicitaties kunnen tot en met 19 april 1995 worden gericht aan mevrouw C. Wiek, personeels functionaris, afdeling Personeelszaken, Langendijk 75, 4819 EV Breda, onder vermelding van codenummer 40118-St. De sollicitatiegesprekken zullen plaats vinden op 26 april 1995 tussen 09.00 en 11.00 uur. ekenhu,s dan HORECA KANTOOR Kantine-medewerker m/v die ook ervaring heeft met schoonmaakwerk. Ben je enthousiast en gemotiveerd? Dan kun je direct voor circa twee weken aan de slag. Verder ben je op oproepbasis beschikbaar. Leeftijd: 21 jur, Informatie: 076 - 20 12 20, Maryse Rasenberg Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Administratief medewerker m/v met een MEAO-diploma. Deze leuke baan vereist kennis van computers en beheersing van de Engelse taal In woord en geschrift. Informatie: 01608 - I 85 00, Margriet Royackers Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Financieel-administratief medewerker m/v voor een relatie op industrieterrein Moerdijk. U bent een ervaren computer-boekhouder met een PDB-diploma. Voor deze part-time baan is kennis van Multivers een pre. Informatie: 01680 - 8 13 21, Fran;oise Vermunt Moerdijk, Zuidelijke Randweg 2 Telemarketeer m/v voor een dienstverlenend bedrijf In Oosterhout. U verricht telefonische acquisitie naar aanleiding van verstuurde mailings. U werkt 4 keer per jaar een aantal weken van 9.00 tot 12.00 uur. Ervaring in een soort gelijke functie is vereist Verder hebt u een commerciële, dienstverlenende instelling en kunt u goed zelfstandig werken. Leeftijd: vanaf 32 jaar. Informatie: 01620 - 3 65 20, Ellen van Zutphen Oosterhout, Leysenhoek 19 Administratieve kracht m/v met een boekhoudkundige achtergrond. Voor deze full-time baan hebt u relevante werkervaring en bent u enthousiast Leeftijd: 25 tot 30 jaar. Informatie: 01608 - I 85 00, Margriet Royackers Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Telefonist/receptionist m/v voor een bedrijf in Etten-Leur. U hebt een prettige telefoonstem en kennis van WP 5.1. Verder kunt u goed typen en brieven opstellen. Deze baan is part-time. Informatie: 01608 - I 85 00, Margriet Royackers Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a INDUSTRIE Produktie-krachten m/v voor zowel dag- als ploegendienst Er zijn mogelijkl» voor Inpakkers, aanpakkers en produktie-medewerte Informatie: 01608 - I 85 00, Philippe van Wersch Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Inpakkers m/v voor de inpak-afdeling van een groot produktle-bedri in Breda. Je bent een gemotiveerde student die ie middag- en avonduren inpakwerk wil doen. Ben je meer dagen per week beschikbaar? Dan is dit een W manier om je studiebeurs te spekken! Leeftijd: ti Informatie: 076 - 22 70 05, Loes Schonck Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Produktie-medewerkers m/v voor een produktie-bedrijf in Breda. Het gaat om afwisselend werk in 3-ploegendienst Je bent een til aanpakker die hard kan werken en enkele dagen per week of langere tijd beschikbaar is. Leeftijd: tlm Informatie: 076 - 22 70 05, Petra van Leeuwen Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 DETAILHANDEL Bedrijfsleider m/v voor een zaak In consumenten-electronlca In Breda. Naast leiding geven aan medewerkers hebt u taken op het gebied van personeel, klanten, de goederenstroom, het assortiment, de organisatie, de winkel en inrichting. Deze functie vraagt om kandidaten met een MBO- opleiding, bijvoorbeeld MDS. Ook hebt u kennis van kassystemen en het voeren van de administratie en inzicht in de detailhandelbranche. Verder hebt u aantoonbare commerciële ervaring met de verkoop van consumenten-electronica, met name van audio/video. Informatie: 076 - 22 25 16, Mandy Turner Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Kassa-medewerker m/v die in ploegendienst wil werken. Hebt u een klant vriendelijke Instelling en eigen vervoer? Dan kunt u een aantal maanden aan de slag! Informatie: 01608 - I 85 00, Jackeline Dekkers Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Inpakkers m/v voor een bedrijf in Bavel. Ben je niet ouder dan 21 jaar en heb je enige inpak-ervaring? Dan kunje voor korte of langere tijd in dagdienst aan de slag. Informatie: 076 - 22 70 05, Gwen van Ballegoljen Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Montage-medewerkers m/v voor een technisch bedrijf in de auto-industrie. Deze baan vraagt om handige, jonge mensen voor® monteren van diverse onderdelen. Het werk is voor langere tijd. Informatie: 076 - 22 70 05, Mireille Peemen Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Magazijn-medewerker m/v voor een groot bedrijf in Breda. U bent jong, enthousiast en langere tijd beschikbaar. Verder» een rijbewijs-B en affiniteit met techniek. Informatie: 076 - 22 70 05, Mireille Peemen Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 TECHNIEK Spuiter m/v bij een bedrijf in Oosterhout Het werk besta' J1 spuiten van constructie-werk en machine-ondtn* U hebt ervaring met dit werk en bent direct bestf Informatie: 01620 - 2 35 20, Peter van c' Oosterhout, Leysenhoek 19 Proces-operator m/v voor een bedrijf in de levensmiddelen-branche» mogelijkheden voor een gemotiveerde kandida een diploma HTS-Procestechniek, MAS of een vj bare MBO-opleiding. Deze baan biedt 1 doorgroeimogelijkheden. Informatie: 01620 2 35 20, Peter van c Oosterhout, Leysenhoek 19 100 studentenverenigiij de beste universitaire spor een bruisend studentenc persoonlijke studiebege. de intimiteit van een kleine i Eindhoven als inspirerend ter centrum van Nederli NS-station vlakbij de uni' De Technische Universiteit geeft je een stevige, brer biedt specialisatiemogelijkl jouw voorkeur leert je werken in tearql verschillende deskunc steunt de ontwikkeling persoonlijkheid en commu vaardigheden leert je inspelen maatschappelijke beh (milieu, economie, sociale maakt techniek voor |en op 18 ei Stoor de bon in, dan krijg je ee Of bel: GEZONDHEIDSZORG Dokters-assistertt m/v voor een huisarts in Breda. Naast een HAVO-oplelding hebt u een diploma Doktersassistent Deze baan is part-time, maar als de andere assistent afwezig is, werkt u full-time. Deze baan is voor langere tijd. Informatie: 076 - 14 96 56, Nathalie Biemans Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38

de Stem | 1995 | | pagina 42