INT! 5.- DE STEM Museeuw snoert c ritici de mond oek toont veel veerkracht Q FIT STEM TATEN ;ens Deuren Dag Davis Cup: 'No guts, no glory../ Fans van Feyenoord opnieuw over schreef o b a n d e n andenservice B.V. Imposant machtsvertoon van Westvlaming in Ronde van Vlaanderen It Maradona had even ruzie met zijn echtgenote toer" en scortservice Dt uw dienst jieden voor een baan. fertenties. irtentie krijgt een code- ?n aan u doorgezon- y 076-2 81 4 81 feeuwse ploeg pakt tegen DVS '33 punt in voorlaatste minuut Weinig zorgen voor Van Gaal 'rt Questie van Vakmanschap Wij zijn gespecialiseerd In de vervanging van slijtagedelen van uw auto, terwijl u wacht. Ma/vrijdag tot half 6 en zaterdags tot 1 uur. Verhuur van Ife-N ch°PPer" V*9/ >5 modellen. 1995 ferities voor de rubriek jscortservice id tegen contante betaling aan :e kantoren worden opgegeven litimatie verplicht), jeltarief excl. BTW: Eijdag 13,93 Zaterdag 15,32 1.-tarief excl. BTW: Vrijdag 3,24 Zaterdag 3,54 landenservice - gebruikt - montage lanceren - uitlijnen >ord 9 Dongen, 01623-17280. baratie TV video □1 Fimmerwerken Kanter (23) ?(s): gverblijf mneloord Berkenhof enschoolse voordnummer 112, 4800 VB Breda, 's worden niet teruggestuurd. oruik van onderstaande eenmalige te geven. .Telnr. Hgcheiaa r MOTOR* K.T.V. 076-224500, dan komt er tenminstel porrijkosten. Technica Nova Breda. klussen jendeckers. Tel. 076-225370 4834 EA Breda. Tel/Fax: 076-6019661 Liw binnen- buitendeuren. |rdellen in onze showroom. Zonwering vering en Rolluiken l/aliteit en 5 jaar garantie. Zonweringen 076-143128 Lonze verslaggever Lues Eestermans jlleerbeke - Andermaal Lft Johan Museeuw de Lde van Vlaanderen ■ingegrepen om de critici Be mond te snoeren. Dat Las al zo twee jaar geleden, ja hij Frans Maassen in e sprint terugwees en de Monumentale klassieker (oor de eerste keer won. In je 79e uitgave van de we- [ddbekerwedstrij d was het anders. Maar er was Enk een verschil. De 29-ja- Westvlaamse favoriet mm gisteren zo verbluf fend sterk voor de dag, dat li; de aapkomst in Meerbe- e menigeen het optreden |an de winnaar vergeleek bet dat van de grootste lelgische renner aller tij- kEddy Merckx. (1993 heerste bij de supporters s Museeuw èn bij de wieler- rsinzijn land de opvatting, dat (jjz'n oren te veel liet hangen r zijn toenmalige ploegmaat Cipollini. De Italiaan |pnntte in de aanloop naar de kjaarsklassiekers naar menig «winning en die had hij niet Hen te danken aan de opoffe- pigsgezindheid van de Belg. angs het parcours van de Ronde i Vlaanderen hingen destijds n ook spandoeken met leuzen s'Johan is geen knecht'. Het- jffl Museeuw aantoonde, tot te- istelling van het Nederlands llksdeel. m 1995 heette het dat de mil iar uit Gistel zich te passief 1 opgesteld tijdens Milaan- ïo, de opening van de we- kfckercyclus vorige maand, lie kritiek had Museeuw geprik- [ld, gaf hij in Meerbeke toe. war het was ditmaal geen be- pngrijke drijfveer. Ik heb leren omgaan met kritiek. Er zijn be langrijker dingen in het leven." De Vlaming had zaterdagmiddag bij zijn ouders de videoband met de beelden van de Ronde van Vlaanderen 1994 uit de kast ge plukt. Voor het eerst, naar zijn zeggen. Omdat de herinnering aan de nederlaag tegen Gianni Bugno - Museeuw liet zich op de streep nog verrassen door de Ita liaan - pijnlijk was gebleven. „Ik wilde in alle rust nog eens naar de moeilijkste passages kijken, meer niet," bezwoer Museeuw gistermiddag. Maar de triomfan telijke blik in z'n ogen verried, dat hij juist uit de grootste blun der van zijn prof carrière de moti vatie had geput om vernietigend uit te halen. Museeuw snoerde daarmee zichzelf de mond als zijn voornaamste criticus. De winnaar: „Ja, voor mezelf had ik wat recht te zetten." De daadkracht van Museeuw in de zonovergoten klassieker was imposant. Zelfs de machtige Ita lianen, dit seizoen al 59 keer als eerste bij de streep, moesten het hoofd diep buigen voor de ontke tende Belg, wiens aanpak overi gens exact hetzelfde is als die van de Zuideuropeanen. Het deed zeer bij de Azzurri om na Milaan- San Remo (Jalab.ert, vóór Fon- driest) ook in de tweede wereld- bekerklassieker naast de hoofd prijs te grijpen, dat was duide-. lijk. „Toen ik Museeuw zag nade ren, wist ik het ai wel," treurde Fabio Baldato, de nummer twee. „Vorig seizoen heb ik voor hem gewerkt. Ik zag daarom meteen dat ik volstrekt kansloos tegen hem zou zijn." Museeuw wachtte met zijn machtsvertoon tot de Molenberg, de twaalfde van de vijftien hel lingen, op 60 kilometer van de fi nish. Daar maakte hij alleen de sprong naar een groepje, dat jacht maakte op de Italiaan Tafi, de enig overgebleven renner uit een vroeg geformeerd kopgroep- je. Een lekke band op de kasseien van het Paddestraatje leek zijn plannen echter te verstoren. Maar met de hulp van ploegge noot Wilfried Peeters en de even eens achterop geraakte Zanini had Museeuw de opgelopen ach terstand snel weggewerkt. „Toch was ik daar wel even in paniek," bekende de latere winnaar. Op veertig kilometer voor Meer beke reageerde Museeuw op nieuw attent, nadat Baldato zijn aanval had ingezet en de eerste groep verbrokkelde. Bij zijn eer ste serieuze poging om de Itali aan tot de orde te roepen, was de Belg nog te houden door zijn naaste concurrenten: Tchmile, Bartoli en Sciandri. Maar de tweede keer was het wel raak, ondanks de inspanningen van Tchmile. De aansluiting met Baldato kwam tot stand in Brakel, waar na Museeuw zijn ultieme aanval plaatste op de Muur van Ger- aardsbergen. „Niet uit angst voor de sprintkwaliteiten van Balda to," verzekerde de nieuwe leider in het wereldbekerklassement, „maar omdat het zo mooi is om alleen aan te komen in een klas sieker. Als je een superdag hebt, wil je dat per slot van rekening ook laten zien," Waar de Belgen uit hun bol gin gen, dropen de Nederlandse profs opnieuw af. Voor hen was er in de 79e Ronde van Vlaanderen weer geen lichtpuntje te ontdekken. Slechts. Tristan Hoffman kon Meerbeke met opgeheven hoofd verlaten. Hij reed een sterke koers, totdat een lekke achter band hem in de aanloop naar de Molenberg uit de frontlinie wierp en er geen reservemateriaal in zijn nabijheid bleek te zijn. Maar pech telt nu eenmaal niet in de topsport. Uitslag: 1. Museeuw (Bel) 261 km. in 6.36.24 (39,506 km/u), 2. Baldato (Ita) 1.27, 3. Tchmile (Mol), 4. Chiappucci (Ita) 2.03, 5. Bortolami (Ita), 6. Skibby (Den), 7. Bartoli (Ita) 2.05, 8. Ekimov (Rus) 3.25, 9. Sciandri (Ita), 10. Ballerini (Ita). 3.28, 11. Zanini (Ita) 5.09, 12. Fon- driest (Ita), 13. Redant (Bel) 5.17, 14. Lombardi (Ita), 15. Peeters (Bel), 16. Frison (Bel), 17. Sergeant (Bel), r 18. Den Bakker (Ned), 19. Capiot (Bel), 20. Aldag (Dul), 31. Mulders 8.39, 46. Van Bon 11.57, 47. Hoff man, 56. Verhoeven 13.53, 58. Van der Poel, 82. Knaven 15.26, 91. Me- ijs. Stand wereldbeker individueel na twee wedstrijden: 1. Museeuw 55 punten, 2. Jalabert (Fra) 50, 3. Baldato 43, 4. Fondriest 40, 5. Chiappucci, Bartoli 32, 7. Za nini 31, 8. Skibby 26, 9. Tsjmil 25, 10. Rebellin (Ita) 2 1. MG 21 punten, 2. Mapei 15, 3. Carrera en Mercatone 10, 5. Bres- cialat 9, 6. Lotto 8, 7. Polti, Ge wiss, Novell en TVM 7. [an onze sportmedewerker ielo - Juichend, alsof ze it een kampioenschap had- in behaald, verlieten trainer tt Buitelaar en zijn spelers itveld van DVS '33. 3-3 was it eindresultaat van een itrijd die twee minuten ir tijd verlies leek op te le- >n. hectische slotminuten zal ik niet snel vergeten. De rust in met een 2-0-achterstand. of meer een logisch feit, om- 2es basisspelers ontbraken, jco van Keeken, Danny Magi- ""~t! de Smet en Mike But 1® een schorsing en Franky 'en Tony Coppens door ®es. De formatie die er nu noodgedwongen in elkaar „Zo moet je dat niet noe- zei Dick Buitelaar na af- »we hebben gelukkig een basis." - trok na de pauze ^registers open. DVS'33 moest ver terug en maakte fouten in de defensie. Davy Maes werd binnen het strafschopgebied aangetikt en de goed leidende scheidsrechter De Jong uit Het Noorden legde de bal op de stip. Dave Gijsel maak te geen fout: 1-2. Met nog ruim tien minuten te spelen een vrije trap, waarbij Ro nald Koeman zijn vingers zou af likken. De inmiddels ook in de frontlinie strijdende Leo Kayser werd een meter buiten het straf schopgebied onderuit gehaald. Laatste man Geert de Poorter kwam naar voren om het karwei te klaren. Met een schitterend ef fectvol schot over de muur klopte hij de Ermelose doelman kans loos: 2-2. Een uitbundige vreugde brak los. Omdat het juist de uit blinkende Geert de Poorter was die dit huzarenstukje flikte. Hoek bleef aandringen op jacht naar de overwinning. Die lag, ge zien de krachtsverhouding ln die tweede helft, ruimschoots binnen de mogelijkheden. Ineens volgde een domper. Spe lers, trainer en de meegereisde supporters werden in een soort diepe rouw gedompeld. Ronny Knol scoorde voor DVS '33 in buitenspelpositie. De grensrech ter' had het goed gezien, maar scheidsrechter De Jong negeerde het vlagsignaal. Na afloop zei hij: „Ik ben op mijn eigen waarne ming afgegaan. Het was geen buitenspel." De protesten van de Hoek-spe- lers hielpen niet. De ontredde ring was groot. Even maar. Met een bijzondere wilskracht trok Hoek vanaf de aftrap met het complete elftal naar voren. DVS '33 vluchtte als een angsthaas richting eigen doel. Hoek was niet meer te stuiten. De bal ging van voet naar voet en van hoofd naar hoofd. 'Tot slot volgde een weergaloze actie van Dave Gijsel. Hij kopte de bal in het net: 3-3. F'Roe/c-, ■voetballer schermt de bal af voor zijn tegenstander van DVS. De wedstrijd eindigde in 3- foto cor otting Een minuut later was het afgelo pen. In het licht van het gebeurde was de grote vreugde bij Hoek begrijpelijk. Niemand gaf im mers nog iets voor de kansen van de Zeeuws-Vlamingen na de on fortuinlijke 3-2-achterstand. 'We hebben een punt gewonnen,' heette het. Maar met evenveel recht kon ook gesteld worden: 'We hebben een punt verloren.' Toen de bezinning na de vreug deroes terugkeerde, was iedereen ervan overtuigd dat Hoek dit du el tegen falende kampioenskan didaat DVS '33 had moeten win nen. De kansen in de eerste helft: een kogel van Dave Gijsel tegen de lat, kopballen naast een leeg doel van Gijsel en Erwin Dek na prima voorzetten van Mare Min- naert. En zo waren er nog wel en kele mogelijkheden te melden. Het was niet Hoek, maar DVS '33 dat toesloeg. In de 20e minuut klopte de buitenspelval niet en liet Hassan Ei Makrini 1-0 aante kenen. Dat was de enige keer dat hij los kwam van zijn uitstekende bewaker Jason Pattiasina. Hoek bleef de beste kanssen creë ren. De thuisploeg kwam echter kort voor rust met een kopbal van Jan van de Berg op 2-0. Met veel inzet werd DVS '33 in de tweede helft teruggedrongen. „Over het puntverlies kan ik niet rouwig zijn," zei DVS '33-trainer Steef van de Oosterkamp na af loop. „Wel over het vertoonde spel van ons in de tweede helft. Dat was beneden de maat." DVS'33-HOEK 3-3 (2-0) 20. Hasan El Makrini 1-0, 44. Jan van de Berg 2-0, 61. Dave Gijsel 2-1 (strafschop), 80. Geert de Poorter 2-2, 86. Ronny Knol 3-2, 89. Dave Gijsel 3-3. Scheidsrechter: De Jong uit Het Noorden. Toeschouwers: 300. Gele kaarten: Jason pattiasina en Peter Landa van Hoek. HOEK: Pijnenburg, De.Poorter, Mi- gon, Leo Kayser, Pattiasina, Dek, Minnaert, Maes, Van de Guchte (50. Jos Kayser), Peter Landa, Dave Gij sel. DVS '33: Van den Berkt, Mallie, Van de Berg, Burggraaf, Van de Heuvel, Dooyeweerd, Eelsing (80. Harten- berg), Ligthart (60. Knol), El Makri ni, Kok, Van Willigen. Buenos Aires (rtr) - Een paar dagen was Diego Maradona zoek en gonsde het in Argentinië van de wildste geruchten. Zaterdag kwam de voormalige stervoetballer weer boven wa ter. Hij was gewoon even van huis gevlucht, na ruzie met moeder de vrouw. „Het was alleen maar een ech telijk ruzietje," zei de wereld kampioen van 1986 zaterdag tegen de lokale televisie in Bu enos Aires. Hij veegde de vloer aan met de pers, die de hele week jacht op hem had ge maakt. Sinds woensdag was Maradona verdwenen. Ver slaggevers speculeerden volop, sommigen door te beweren dat hij zich had laten opnemen in een afkickcentrum. „Allemaal leugens," aldus Maradona. „Er zijn veel stommiteiten gezegd en geschreven, louter door on wetendheid." De ruzie met echtgenote Clau dia Villafane is bijgelegd, be weerde Maradona, die tegen woordig trainer is van Racing. „We zijn weer bij elkaar en ge lukkig." MAANDAG 3 APRIL 1995 DEEL B Volendam (anp) - Scheidsrechter Jef van Vliet heeft overwoger de wedstrijd Volendam - Feyenoord in de tweede helft enige tijd'te onderbreken. Dit wegehs wat hij noemde racis tische uitlatingen van een deel van de toeschouwers. Het staken van de ontmoeting was in eerste instantie niet aan de orde. Het omstreden duel begon na de rust een kwartier te laat. Van Vliet trad in Overleg met Feye- noords bestuurders Hagelstein en Huijbregts (ex-KNVB) ën Volen- dams manager Brouwer. „Van de lange zijde achter het doel (waar de Feyenoord-aanhang zat) kwa men opmerkingen die absoluut niet door de beugel konden. Ik overwoog een daad te stellen." Wat Van Vliet precies had ge hoord, liet hij in het midden. Wel verklaarde de arbiter op kwet sende opmerkingen attent te zijn gemaakt door een grensrechter (Menzel) en enkele spelers. „Die vonden ook dat het zo niet langer kon. Ga dan maar na hoe erg het was." Volgens Van Vliet betrof het spelers van beide teams. Heus van Feyenoord zei later dat enkele Rotterdammers zich in derdaad bij de scheidsrechter hadden gemeld. Dat zou zijn ge beurd, nadat uit de gewraakte hoek de leus 'kanker Van Gaal' had geklonken. De verdediger: „We hebben de scheidsrechter gevraagd de wedstrijd even stil te leggen als het zich zou herhalen. Dan waren wij met de supporters gaan praten." Enkele weken geleden, tijdens de bekerwedstrijd tegen Ajax, refe reerde een deel van de aanhang van Feyenoord op zeer kwetsende wijze aan de dood van de vrouw van Louis van Gaal, de trainer van Ajax. Aanvankelijk maakte niemand daar enige ophef over totdat de cabaratier en columnist Youp van 't Hek er over begon Sindsdien zijn beledigende tek sten, sinds jaar en dag niet meei ongebruikelijk in de voetbalsta dions, weer een thema. Volgens Van Vliet is er echtei geen sprake van een nieuw be leid. „Er is een regel die zegt dal wedstrijden in soortelijke geval len onderbroken en daarna zelfs gestaakt kunnen worden. Ik moei ook zeggen dat het met de tekster steeds erger wordt. We zijn me 1 z'n allen bezig de sport clean tf maken. Vandaar dat er soms moet worden ingegrepen." Opvallend was dat aan het pu bliek in de rust niet kenbaai werd gemaakt waarom er vertra ging was. Een woordvoerder var Volendam deelde mee dat dit was om escalatie te voorkomen. Duidelijk hoorbaar in het stadion waren in de eerste helft slechts spreekkoren in beledigende zir over Marga van Praag1. De nieuwslezeres noemde Feye- noords trainer Van Hanegem on langs 'onbetrouwbaar als de ne ten'. Over deze zaak speelde vori ge week een kort geding. Officials van Feyenoord reageer den terughoudend. Algemeer manager Hans Hagelstein: „Ei zal maar eens heel duidelijk moe ten worden afgesproken wat t« doen in dit soort situaties. Anders komt al gauw de houding van Jongens, we staan achter, later we maar vervelende dingen gaar roepen. Dan wordt de wedstrijd gestaakt. Dat kan ook niet de be doeling zijn." Johan Museeuw kust de trofee na zijn prachtige overwinning in de Ronde van Vlaanderen, foto epa Stand wereldbeker ploegen: Heeren veen - Ajax-trainer Louis van Gaal kent weinig personele pro blemen aan de vooravond van de eerste halve finale-wedstrijd voor dt Champions League. Zijn collega Trapattoni van Bayern is er wat dal aangaat heel wat slechter aan toe. De Italiaanse succestrainer zag zijn ploeg zaterdag weer eens drama tisch slecht spelen, ditmaal tegen FC Köln, en met 3-1 verliezen. Bo vendien moest hij Emil Kostadinov toevoegen aan de lange lijst var woensdag niet inzetbare spelers. De Bulgaar liep zaterdag een scheurtje in de knieband op en is waar schijnlijk zes weken uitgeschakeld. Woensdag kan hij zijn ploeggeno ten Matthaus, Papin, Kahn, Witecek (allen geblesseerd) en Frey er Scheuer (geschorst) gezelschap houden op de tribune. In tegenstelling tot vorige week tegen München 1860 verdedigde dit maal niet derde doelman Gospodarek het doel van Bayern, maai Scheuer. Trapattoni wenste geen risico te nemen met de enige overge bleven prof-doelman in zijn selectie die woensdag mag spelen. Van Gaal heeft nauwelijks problemen met schorsingen dan wel bles sures. Weliswaar kostte het duel tegen Heerenveen van gisterer kracht, maar daar tilt de Ajax-trainer niet zo zwaar aan. „Iedereer heeft het altijd over het gebrek aan rust, maar daar gaat het niet om Het gaat er bij de hoeveelheid duels die wij spelen alleen maar om dat blessures nauwelijks tijd krijgen te herstellen." Geblesseerden kent de Ajax-selectie echter nauwelijks. Gisteravond zat zelfs Peter van Vos sen alweer op de bank. Een manchet geeft zijn gebroken pink voldoen de steun om te kunnen voetballen. Van de vaste spelerskern blijft zo doende eigenlijk alleen Edgar Davids niet-inzetbaar. ADVERTENTIE In verband met verhuizing, tijdelijk alleen BREDAVLBURGSEWEG 139. TEL 877S10 OOSTERHOUT ABDIS V. THORNSTR. 70. TEL 57590 UITLATEN BANDEN - REMMEN - SCHOKDEMPERS - ACCU'S - OLIE VERVERSEN - APK QUALITY Door léon Krijnen Utrecht - Het was dus gezellig, leuk en fatsoenlijk in Utrecht. Keurig zelfs, want dat leek de Koninklijke Nederlandse Lawn Tennis Bond het belangrijkste van alles te vinden. Dat het Ne derlandse tennisteam mede door die drang naar orde en netheid onderuit ging, nota bene een be langrijk levensstreven aan gene zijde van de grens met Duits land, tja, dat was vervelend. Maar er was verder geen onver togen woord gevallen in de Prins van Oranjehal. Zelfs dat ene spandoek, waarop gevraagd werd 'who the fuck' die Boris wel was, werd als de wiedeweer ga verwijderd door de zede- meesters van de KNLTB. 'No guts? No glory...'. Een oer oude wijsheid, afkomstig uit tij den dat er al volop oorlogen uit gevochten werden, maar de eer ste sport nog uitgevonden moest worden. Geen moed, geen dap perheid? Dan ook geen glorie. „Ja maar," sprak Richard Kraji- cek aarzelend, toen hij gisteren na afloop van zijn verlies tegen Boris Becker gewezen werd op het schijnbare gebrek aan vechtlust dat hij zo vaak door zijn houding lijkt te etaleren. „Ja maar, je moet toch eerst een paar goede punten gemaakt hebben, voordat je een vuist kan ballen...?" Krajicek zou op de momenten dat hij die ballen nog niet gesla gen heeft, eens aan Jimmy Con nors moeten denken. Die, hoe weinig goede ballen hij op ach terstand dan ook mocht slaan, er zo vaak in slaagde om al kanke rend, knokkend, foeterend en stampend het tij in zo'n wed strijd te doen keren. Verliezen deed ook Connors op zijn tijd, maar dan wel pas als hij half dood, krampend en schor van het zichzelf opnaaien woedend de baan afgestrompeld was. Connors tenniste als een bokser, maar Krajicek tennist als een balletdanser: alles moet meezit ten, zijn partner moet vanaf de ouverture meedansen in het rit me van het door hem aangege ven scenario en dan kan hij ie dereen verslaan. Dat was dus gisteren niet het ge val, want pas om een uur of drie, na twee uur tennissen en een achterstand van twee sets, stond hij zichzelf toe om Voor het eerst een vuist te ballen. De lol van de daaruit voortvloeiende setwinst duurde nog geen tien minuten en dat was alles waar het pu bliek het op de slotdag mee moest doen. Krajicek en zijn maten lijken qua karakter een beetje'te vael op Ajax en het Nederlands voet balteam, Een generatie van sportieve grijze muizen, politiek allemaal heel correct. Nette en beleefde jongens, keurig geknipt en geschoren, die nooit 's nachts in een dancing of 's middags op een hotelkamer met de vrouw van een ander betrapt zullen worden. Ze praten allemaal met twee woorden, spreken steeds vol respect over de tegenstan der, die hen zojuist verslagen heeft. Keurig, maar je wint er geen oorlog mee. Tekenend voor de toestand: het feestje dat losbarstte tijdens het laatste enkelspel, dat Haarhuis en Stich voor spek en bonen op voerden. Leuk dat de wave weer rond de baan golfde, leuk dat Stich, Haarhuis, Becker, Fran ker er ook allemaal aan meede den. Leuk, dat wel, maar wat moet je ermee? Het moet nogmaals gezegd, ver geleken bij de taferelen rondom de vaderlandse voetbalvelden speelt het Davis-Cup-tennis zich in een ambiance af, die een verademing is. De twee agenten, die door burgemeester Opstelten van Utrecht naar de Jaarbeurs hallen waren afgevaardigd, za ten op de rug van het paard lek ker van het zonnetje te genieten. Even niet denken aan de Gal genwaard. Het probleem is echter dat die drang naar keurigheid de afge lopen dagen te veel is afge straald op het tennis zelf. Er werd in drie dagen niet echt ge vochten door Nederland, al zat die partij van Haarhuis tegen Becker er dicht tegenaan vrij dag. Het gegeven alleen al dat Stich en Becker ook gisteren weer in koor de loftrompet ble ven afsteken over de sportiviteit van het publiek, spreekt wat dat betreft boekdelen. Het gaat te ver om hier een plei dooi af te gaan steken voor tafe relen zoals die zich bij Davis- Cup-wedstrijden in Mexico, Spanje en Italië afspelen. Er hoeven echt geen munten, si- nasappelen en sandwiches op de baan gesmeten te worden, maar een klein beetje meer gespeelde vijandelijkheid vanaf de tribu nes zou wellicht wat inspireren- der werken op het tennis zelf. Minstens één keertje zingen 'Wat zijn die Moffen stil', dat moet toch best kunnen, dames en heren? Of niet soms?

de Stem | 1995 | | pagina 1