PERSONEEL E L DE STEM ru-L, 'u ij- technisch office manager medewerker m/v 'bereider m/v [rkvoorbereiding m/v inkoper m/v ,roepsleid(st)er pool-verpleeg- kundigen ic/cc m/v pool- medewerkenden v/m WEIJERS WARMTE B.V. Kansen in tijdelijk werk ENTHOUSIASTE GROEPSLEERKRACHT M/V v\eijef5WDrnnlebv h&c hout en plaatmaterialen b.v. LOONADMINISTRATIE COMMERCIEEL BINNENDIENSTMEDEWERKER M/V Exportmedewerker m/v Vertegenwoordiger m/v Receptionist/telefonist m/v Part-time medewerker m/v I bedrijfsbureau Ervaren stikster m/v Caissière m/v Studenten m/v Beveiligingsbeambten m/v Oproepkrachten m/v Jonge inpakkers m/v Loodsmedewerker m/v Machinebediende m/v LTS/MTS'ers m/v Lassers m/v Praktische HTS'er Wtb m/v HBO'er Informatica m/v Assemblagemedewerker m/v Chauffeur/monteur m/v Monteurs m/v LTS'ers Metaal m/v Medewerker spoelkeuken m/v Cateringmedewerker m/v ■V randstad uitzendbureau IGNATIUS ZIEKENHUIS BREDA SERVICE-MONTEUR (m/v) IIreiniging te voorkomen. Onze khn- COMMERCIËLE MEDEWERKERS BUITENDIENST M/V CIPE Nederland b.v. "CBPE GEEFT GEHOOR AAN UW VEILIGHEID" I APRIL yy b nl eding van twee medewerkers en uitbreiding ek naar kandidaten voor onderstaande func- op MTS-niveau xleJing werkvoorbereiding bestaat uit 13 bestaan voor een belangrijk deel uit het zowel de onderdelen fabricage als monta- en met zowel intern- ais.externe normen, :it, kosten en doorlooptijd. Stuklijsten en op functionaliteit en maakbaarheid van -n. Tevens worden mogelijkheden onder- erlangen op basis van maakbaarheid, pro- tg werktuigbouwkunde gevolgd minimaal en kele jaren gerich te ervaring opgedaan «c pragmatisch ingesteld en ook onder tïjds- itie. Uw sociale vaardigheden stellen u in binnen de organisatie makkelijk te commu» [inker met PC-programtna's zoals dBase, ennis van de Engelse en Duitse taal is goed rs-niveau ;De groepsleider werkvoorbereiding geeft ewerkers. U fungeert daarbij als volwaardige ingsafdeling. U bent verantwoordelijk voor >tel- en produktietijd, alsmede de keuze tus- |n belangrijke invloed heeft op de tjectdoorlooptijd. Door de voortdurende anzien van werkbelasting en werkinhoud, ts van het produktieproces. U adviseert bij installaties en produktiemiddeien. ^ig werktuigbouwkunde gevolgd op HTS- ns 5 jaar ervaring met werkvoorbereiding. F.tekend ontwikkeld. U beschikt over aan- Leiten. Een analytische instelling wordt ver» men op te lossen in een sterk veranderende lelse en Duitse taal is goed ontwikkeld. rs-niveau Ing inkoop bestaat uit 4 medewerkers. De lelijk voor een eigen inkooppakket. U on- jkheden van de markt ten aanzien van pro- leveringscondities. Tijdens het produktie- feen gewijzigd, zonder dat dit belangrijke in sta, U fungeert als intermediair tussen leve* andere betrokkenen in de verschillende fa- feng werktuigbouwkunde gevolgd op HTS- Ins 5 jaar ervaring in een soortgelijke ftmcti ï1 vaardigheden. Uw technische kennis stel- Ige gesprekspartner zelfstandig te onderhan- eranderende omgering, waarby de realisatie luk komen te staan, ziet u als een uitdaging. Ie en Duitse taal is goed ontwikkeld, puurt u binnen 2 weken naar Ambac B.V., jus 3339,4800 DH Breda. Informatie over de door de heer J. Naber, manager logistics de- Ina 20.30 uur tel. 04970-16859. Een medisch puien deel uitmaken van de h O 0j zijn een energiek en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Breda en Eindhoven. Al meer dan 16 jaar ver kopen wij hout, plaatmate rialen en aanverwante produkten aan de vakhan- delr bouw- en aannemers bedrijven, timmerbedrij ven, overheid en Indus trie, waarbij wij ons gesteund weten door dealerschappen van gerenommeerde merken. Ten behoeve van uitbreiding van ons team in Breda, zijn wij op zoek naar een Funktie-eisen: goede contactuele eigenschappen inventief en flexibel commercieel inzicht grote mate van zelfstandigheid gevoel voor "teamwork" doorzettingsvermogen middelbare opleiding leeftijd vanaf 25 jaar Ervaring in de hout- en bouwmaterialen- branche is een pluspunt! Ziet U zichzelf als de geschikte persoon? Schrijf dan Uw handgeschreven brief inclusief uitgebreide CV vóór 8 april a.s. naar: h&c hout en plaatmaterialen b.v. T.a.v. de Direktie Mijkenbroek 46-48 4824 AC Breda Voor informatie kunt u bellen met Mw M Brouwers, tel. 076-416688 Hans Berger Kliniek centrum voor observatie en behandeling van epilepsie nel apaciteit van 132 bedden, verdeeld over 4 afdelingen, ifdeling voor normaal begaafde volwassenen, één voor iren, één voor resocialisatie en één voor verstandelijk adicapten. ling. Binnen de afdeling voor volwassenen van ons psiecentrum zijn twee vacatures ontstaan voor de tie van Otl00% ctiebeschrijving. De vacatures zijn ontstaan binnen de groef nostiek. in deze groep gaat het primair om het stellen van e® nose bij mensen die zijn opgenomen met epilepsie of op psie lijkende klachten. Er wordt gewerkt binnen een multi- iplinaire setting. Observatie en begeleiding zijn in deze ode dan ook van essentieel belang. De opnameduur varieert één dag tot enkele maanden. Binnen deze afdeling wordt erkt volgens de uitgangspunten van het Systematisch jleegkundig Handelen, waarbij men gebruik maakt van geautomatiseerd Verpleegkundig Informatie Systeem. ctie-eisen. Wij zijn op zoek naar kandidaten die in het bezit; van een diploma HB0-V (met ervaring in de klinische :hiatrie)of een B-opleiding hebben gevolgd. Eigenschappen flexibiliteit, bereidheid tot handelen, bestendig zijn tegen tioneel appèl, zorgvuldigheid en stressbestendigheid zijn ntbeeriijk. aris. De functie is conform het F. W.G. systeem ingedeeld in aanloopschaal van) functiegroep 40, waarbij het maximum ato maandsalaris bij een volledig dienstverband 4.048,- iraagt. beidsvoorwaarden. De arbeidsvoorwaarden zijn conform t.O. voor het Ziekenhuiswezen. Wij zijn aangesloten bij het nsioenfonds P.G.G.M, en er bestaat een collectieve ziekte- stenverzekering via het I.Z.Z. liicitatieprocedure. Geïnteresseerden wordt verzocht binn'11 dagen een sollicitatie te richten aan het hoofd Personeel en -ganisatie, onder vermelding van vacaturenummer EP.012- Voor een internationale handelsorganisatie in Breda zoeken wij een eveneens internationale duizendpoot op MBO-niveau. Tot v taken behoren de financiële en exportadministratie en de veelvuldige telefonische contacten met leveranciers, agenten en afnemers. Enige ervaring met douanedocumenten, LC's of een Fenedex-diploma is een must. Wij bieden een zelfstandige en allround functie met perspectieven. Leeftijdsindicatie: 23-28 jaar. Informatie bij Marjan Sprengers, tel. 076-20 99 16, Breda, Kloosterplein 7. Wij hebben voor een enthousiaste, jonge verkoper een uitda gende functie bij een frisdrankenfabrikant. Gezien de zwaarte van de functie is minimaal 1 jaar commerciële werkervaring vereist Bent u geïnteresseerd in deze baan, waarbij veel gevraagd wordt van uw creativiteit en initiatief, bel dan maandag na 14.00 uur. Informatie bij Yvonne Wijgergangs, tel. 076-22 46 60, Breda, Kloosterplein 7. Zeer regelmatig hebben wij werk voor receptionisten/telefo nisten. Leeftijd: tot 30 jaar. Full-time beschikbaar. Staat u nog niet I bij ons ingeschreven, maar bent u wel geïnteresseerd uw werker- varing snel uitte breiden door diverse bedrijven in Oosterhout en omgeving uit de brand te helpen? Neemt u dan maandag a.s. na 14.00 uur contact met ons op. Informatie bij Astrid Meijer, tel. 01620-2 92 80, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste, klantgerichte part-time medewerker op de afdeling bedrijfsbureau. De werkzaamheden zijn zeer divers: ontvangst, opslag en beheer van goederen; uitgifte van goederen en retourontvangsten via verzendbalie; magazijnregistratie; beheer en bewaken van terrein en afval- jstraat; rijden meteen heftruck (gas); administratieve zaken zoals typewerk met WP 5.1, kopieerwerk, archiveren en ondersteuning van de order- en projectadministratie. Werktijden: 08.00-12.00 uur. De baan is per direct, voor onbepaalde tijd. Informatie bij Monique Oomens, tel. 01621-1 76 00, Raamsdonksveer, Keizersdijk 55b. Tekenaar m/v Voor een tuinarchitect. Vereiste opleidingMiddelbare Tuinbouw school, richting Aanleg en Onderhoud. Met ingang van zo snel mogelijk. De voorkeur gaat uit naar iemand met ervaring, maar als u de juiste opleiding afgerond heeft en gemotiveerd bent, kunt u ook reageren. Deze baan is full-time, voor zeer lange tijd. Informatie bij Astrid Meijer, tel. 01620-2 92 80. Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Heeft u ervaring met een industriële naaimachine en bent u lange tijd beschikbaar? Dan hebben wij een leuke baan voor u met afwisselende werkzaamheden. Full-time en part-time mogelijk heden. u kunt maandag na 14.00 uur reageren. Informatie bij Christien Ypma, tel. 01620-5 23 60, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Voor een supermarkt in Baarle-Nassau zijn wij op zoek naar een ervaren caissière met leidinggevende en administratieve ervaring. Werktijden: 08.30-18.00 uur. U werkt volgens rooster, waarbij u ook op koopavonden en/of zaterdagen moet werken. Bent u geïnteresseerd, reageer dan snel. Eigen vervoer is noodzakelijk. Informatie bij Richard van Bragt, tel. 01612-2 28 88, Rijen, Raadhuisplein 6. y°or diverse klussen in Rijen hebben wij regelmatig werk voor jonge medewerkers. Leeftijd: tot 25 jaar. Wil je korte of lange tijd werken, dan kunnen wij jou helpen. ol-?_rmatie bii Richard van Bragt, tel. 01612-2 28 88, Raadhuisplein 6. Voor verschillende projecten in de omgeving van Breda. Wij zoeken gediplomeerde beveiligingsbeambten die op oproepbasis Willen werken. Bent u in bezit van het basisdiploma Beveiliging en exibel inzetbaar? Dan kunt u contact met ons opnemen, maandag na 14.00 uur. fictie bij Astrid van der Duim, tel. 040-53 25 25, veldhoven, Horst 12 City Centrum. Wiltu wat bijverdienen en bent u full-time beschikbaar? Voor een eonjf in de levensmiddelenbranche zoeken wij mensen die 2-3 hprf n 'n maand willen werken op oproepbasis. De werkzaam- en bestaan uit afwisselende taken, afhankelijk van de afdeling ar u te werk wordt gesteld. Het werk vindt plaats in dagdienst w 2-ploegendienst. Meer informatie maandag na 14.00 uur. mormatie bij Sandra van Hoof tei 076-20 20 68, Kloosterplein 7. 22 verschillende bedrijven in Breda zoeken wij nog mensen tot Vag,ar- dje he* leuk vinden om inpakwerk te doen. Het werk duurt Info e'e da9en» maar komt wel regelmatig voor. d °rmat,ie bij Sandra van Hoof, tel. 076-20 20 68, ^3, Kloosterplein 7. P het industrieterrein Hazeldonk heeft een van onze vaste Ie* regelmatig behoefte aan laders en lossers. Vaak begint het n 16.00 uur en moet je doorwerken tot de loods leeg is, iuurt dit tot middernacht. Is de afstand voor jou geen m en lijkt het je leuk op oproepbasis te werken in een lnfor^aJlau-S^°rtbe^r'^' rea9eer dan maandag na 14.00 uur. ook rmatie bij Suzanne Schaap, tel. 076-20 20 68. M*. Kloosterplein 7. Je bent iemand met verantwoordelijkheidsgevoel en geeft niet snel op. Je realiseert je dat 1 defecte machine het gehele produk tieproces kan stagneren. Je beschikt over de nodige creativiteit en hebt een flexible instelling. Je woont in Breda en bent in bezit van een rijvaardigheidsbewijs voor heftruckbestuurder of je bent bereid dit te gaan halen. Indien je jezelf in het bovenstaande herkent, hebben wij een leuke vacature voor lange tijd. Een van onze bedrijven in de levensmiddelenbranche is namelijk op zoek naar een machinebediende voor de bereidingsafdeling. Neem maandag na 14.00 contact op. Informatie bij Marianne Spit, tel. 076-20 20 68, Breda, Kloosterplein 7. Heb je een afgeronde LTS Metaal- of MTS Wtb-opleiding en zoek je (ander) werk? Wij hebben onder andere assemblage- en laswerk, zowel voor korte als lange tijd. Kom eens langs of bel. Reacties na 13.00 uur. Informatie bij Jan Nieuwkoop, tel. 076-22 30 05, Breda, Kloosterplein 7. Voor een machinefabriek in Breda hebben wij op korte termijn vacatures voor elektrisch lassers. Heeft u de nodige ervaring? Neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Jan Nieuwkoop, tel. 076-22 30 05, Breda, Kloosterplein 7. Of een MTS'er Wtb met werkervaring. Heeft u ervaring in de verpakkingstechnologie of bent u in die richting afgestudeerd? Bent u bovenal praktisch ingesteld, bereid tot het instellen en ombouwen van machines, contacten onderhouden met leveran ciers en rapportages schrijven? Dan hébben wij een projectmatige baan voor u. Eigen vervoer is een vereiste. Reacties maandag na 14.00 uur. Informatie bij Mirjam Leverland, tel. 076-22 30 05, Breda, Kloosterplein 7. Voor verschillende projecten in het zuiden van het land. Heeft u een HEAO BI- of HlO-opleiding of werkervaring als programmeur/ systeembeheerder op HBO-niveau? Kom dan zo snel mogelijk langs met een c.v. Reacties na 14.00 uur. Informatie bij Mirjam Leverland, tel. 076-22 30 05, Breda, Kloosterplein 7. LT5/MTS Metaal is vereist. Voor een bedrijf in Oosterhout. Deze baan is full-time, voor lange tijd. Voor het exacte takenpakket behorende bij deze baan, kunt u a.s. maandag na 14.00 uur bellen. Informatie bij Christien Ypma, tel. 01620-5 23 60, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. U bezorgt meubelen en monteert deze bij de klant. Leeftijd: 20-30 jaar. Montage-ervaring en klein rijbewijs zijn beslist vereist. U kunt maandag na 14.00 uur reageren. Informatie bij Irene Bosch, tel. 01620-5 23 60, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Wij zoeken koelspecialisten met een Stek-opleiding of een ander MBO-niveau aangevuld met werkervaring in de koeltechniek. Bent u op zoek naar een functie als buitendienstmedewerker in de koelinstallatie voor de levensmiddelenbranche? Neem dan contact op. Informatie bij Dorothèe de Vries, tel. 01608-3 45 52, Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 10a. Wij hebben regelmatig werk voor mensen met een metaal opleiding voor functies als lasser, plaatwerker en constructie bankwerker. Bel voor meer informatie. Informatie bij Ton Rombouts, tel. 01650-4 39 00, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. Heb je een brommer of een auto en wil je werken in de keuken van een groot wegrestaurant? Dan hebben wij een baan voor lange tijd voor jou. Wij vragen je alleen te reageren wanneer je 21 jaar of jonger bent. Reacties maandag na 14.00 uur. Informatie bij Suzanne Schaap, tel. 076-20 20 68, Breda, Kloosterplein 7. In verband met toename van activiteiten bij onze vaste opdracht gevers zoeken wij nu alvast medewerkers die onze cateringpool willen versterken. Ben je serviceverlenend ingesteld, represen tatief, flexibel en niet bang om je handen uit de mouwen te steken, bel dan maandag na 14.00 uur. Informatie bij Suzanne Schaap, tel. 076-20 20 68, Breda, Kloosterplein 7. Het Ignatius Ziekenhuis Breda Is een algemeen zieken huis met 535 bedden en 1450 medewerkenden. In de Medische staf van ongeveer 90 leden z(Jn vrijwel alle specialismen vertegenwoordigd. Het ziekenhuis beschikt over een moderne accommodatie. Voor de Klinische Zorg vragen wij enkele ten behoeve van de afdelingen hartbewaklng en Intensive care (vacaturenummer ST 756) Functie-voorwaarden: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V; - IC/CC-aantekening. Arbeidsvoorwaarden: Uw salaris bedraagt maximaal 5.052,- bruto per maand op full-time basis (FWG groep 50). Tevens vragen wij enkele die als secretaresse op diverse verpleegafdellngen Inzetbaar zijn (vacaturenummer ST 757) Functie-voorwaarden: - een administratieve vooropleiding. Arbeidsvoorwaarden: Uw salaris bedraagt maximaal 3.480,- bruto per maand op full-time basis (FWG groep 25). informatie en sollicitatie: voor nadere Informatie met betrekking tot deze vacatures kunt u contact opnemen met de heer C. van de Avoort, hoofd planning (telefoon 076 - 258166 of zoemer 4082). uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze adver tentie, richten aan de dienst Personeel, Organisatie Opleidingen, onder vermelding van het bij de functie behorende vacaturenummer. Molengracht 21. Postbus 90158,4800 RK Breda. Het bestuur van de Vereniging voor Protestants Christelijk Onderwijs te Roosendaal vraagt per 1 oktober 1995 een voor groep 2 van de 5,6 formatieplaatsen tellende basisschool "de Kroevendonk". Het betreft hier een betrekking van 36 uur. Onze gedachten gaan uit naar iemand die: - niet ouder is dan 25 jaar; - bij voorkeur enkele jaren ervaring heeft in de groepen 1 en 2 en bekend is met de ontwikkelingen in het kleuteronderwijs; - een specialisatie heeft in creatieve vakken; - in het bezit is van het diploma Bijbels-onderwijs; - zich volledig wil inzetten voor schoolse en buitenschoolse activi teiten; - bereid is om in Roosendaal of in de directe omgeving te komen wonen. Van de kandidaten wordt uitdrukkelijk verwacht dat zij vanuit een Protestants Christelijke levensovertuiging inhoud willen geven aan de identiteit van de school. De TWAO-regeling is van toepassing. Inlichtingen: dhr. J.M. Staal, directeur, die telefonisch bereikbaar is onder nummer 01650-41809 (school) of 01650-40104 (privé). Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het bestuur van de Vereniging voor Protestants Christelijk Onderwijs te Roosen daal, p/a de heer J. Buscop, Luciadonk 10, 4707 VJ Roosendaal. Van Duijnen te Almere is een gezond groeiende organisatie, gespecialiseerd in Automaten (voor o.a. warme- en koude dranken), Horeca- en Grootkeukenprojecten, Hotelbenodigdheden en Interieurprojecten. Van Duijnen Technische Service kent een krachtige uitbreiding van haar activiteiten in Technische en Logistieke dienstverlening. Daarom zoeken wij voor onze buitendienst een in de omgeving van Breda - Gorkum - Tilburg die een nieuwe werkkring als een uitdaging ziet. Na een opleidings- en inwerkperiode zult u zorgdragen voor o.m. installa tie, onderhoud aan onze horeca- en grootkeukenapparatuur. Persoonlijke eigenschappen: U bent representatief, leergierig en beschikt over uitstekende sociale vaardigheden. U heeft een goed werktempo en werkt nauwgezet. Functie-eisen: Leeftijd 21 - 35 jaar kennisniveau MTS/LTS- electro/electronica rijbewijs BE kennis en ervaring met service verlening aan horeca- en groot keukenapparatuur strekt tot sterke aanbeveling woonachtig in de driehoek Breda, Gorkum, Tilburg. Wij bieden: een uitdagende job in een groeien de, sterk vernieuwde organisatie met een passende salariëring. Voor eventuele vragen kunt u contact opnemen met de heer A. Jaspers of de heer W. van den Bergh, telefoonnr.: 036-53 87 878. Gelieve uw sollicitatie, vergezeld van uw C.V. en recente pasfoto binnen 10 dagen te zenden aan: Van Duijnen Horeca B.V. t.a.v. mevrouw J. Ruts Postbus 1385, 1300 BJ Almere. iuui yciiiipwncciu v/ui uuuoiiirciuiii pijen, gemeentelijke overheid en Weijers Warmte B. V. is een handels maatschappij, die zich toelegt op de import van leidingsystemen voor stadsverwarming en tankstations. Daarnaast wordt bewakingsappara tuur geïmporteerd om boaemveront- installateurs. Wij vragen een: De office manager verricht ondersteunende werkzaamheden voor beide produkt- managers. De werkzaamheden bestaan uit het coördineren van diverse werkzaamheden, zo als het uitbrengen van offertes, het onderhouden van contacten met de toeleve ranciers, oplossen van technische en organisatorische problemen en u coördineert de dagelijkse gang van zaken met het secretariaat. Vernieuwde orderadministra tieverwerking wordt ingevoerd door meer gebruik te maken van een computernet werksysteem. Ook hierbij kunt u een belangrijke rol spelen. U moet in staat zijn eenvoudig werkende bewakingsapparatuur op tanks en leidingen zelf in bedrijf te stellen of service te verlenen en er wordt van u verwacht, dat u in staat bent een belangrijke rol te spelen in het verkrijgen van het ISO 9002 certificaat. Voor deze binnendienstfunctie denken wij aan een man of vrouw met een oplei ding op ten minste M.T.S.-/H.T.S.-niveau, afdeling WTB, die na een inwerkpe riode zelfstandig moet kunnen functioneren. Uw leeftijd ligt tussen 25 en 35 jaar. Een soortgelijke functie is een prae. Kennis van Duitse en Engelse taal, in zowel woord als geschrift, is belangrijk. Na de inwerkperiode moet u genegen zijn naar Waalwijk of directe omgeving te verhuizen. Een boeiende functie, waarbij u met vele interessante facetten van een importbe- drijf te maken krijgt. Natuurlijk is het salaris daarmee in overeenstemming en kunt u rekenen op prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Indien u behoefte heeft aan nadere mondelinge informatie, dan kunt u contact opnemen met de heer P.M. Funke-Kaiser of de heer P.W.M. Verhulst. Tel. 04160- 40755. Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van uw curriculum vitae, kunt u richten aan: Postbus 486, 5140 AL Waalwijk, t.a.v. de heer P.W.M. Verhulst. Mede door haar constante groei (meer dan 60 werknemers in 11 maanden), en met het oog op de versterking van de bestaande vestiging te Breda zijn wij op zoek naar: Gevraagd: - Bereid een nieuwe uitdaging aan te gaan - Ervaring in de verkoop aan midden- en kleinbedrijf In het bezit van eigen vervoer - Op zeer kortejermijn beschikbaar - Woonachtig in de regio Breda. Geboden: - Unieke dienst in de doordachte beveiliging - Gewaarborgd inkomen - Provisie op omzet Motiverende en prestatiegerichte challenges -Een professionele opleiding vooraf en continue begeleiding in the fieid. Gelieve uw handgeschreven brief en CV voor 7 april a.s. te sturen t.a.v. de heer H. Robberechts. HOGE SCHOUW 1-a, 4817 BX BREDA, TEL. 076-719911 OOSTERHOUT WAVA Oosterhout is een organi satie die door marktgericht opere ren de sociale doelstelling uit de Wet Sociale Werkvoorziening voor negen gemeenten uitvoert. Daar naast wordt uitvoering gegeven aan de taken van de Stichting Werk, die in 7997 door de ge meente Oosterhout werd opge richt met als doelstelling projecten zoals JWG en Banenpool uit te voeren in het kader van het lande lijke, regionale en locale werkgele genheidsbeleid in de ruimste zin. VJMA vraagt een ten behoeve van de afdeling voor 38 uur per week. De afdeling zal na vervulling van de vacature bestaan uit drie medewerk(st)ers, die in nauw teamverband samenwerken en daarbij ta ken van elkaar kunnen overnemen teneinde de continuïteit van de loon administratie te kunnen waarborgen. Functie-inhoud: het mede uitvoeren van de geautomatiseerde loonadministratie ten behoeve van 750 werknemers; het mede beheren van het personeelsregistratiesysteem; het verzorgen en controleren van de urenverantwoording, verlof- en ziekengeldadministratie en het samenstellen van de daarbij beho rende overzichten; het verstrekken van mondelinge en schriftelijke informatie aan de werknemers; het uittypen van financiële verslaglegging, jaarrekening en begro ting. Functie-eisen: opleiding MEAO (BA); ervaring met loonadministratie strekt tot aanbeveling; goede kennis van voor de functie relevante sociale verzekerings- en fiscale wetgeving; bekendheid met en belangstelling voor geautomatiseerde gege vensverwerking; goede typevaardigheid en vertrouwd met tekstverwerking (Word Perfect 5.1); goede mondelinge en redactionele vaardigheden. Salaris: Afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring wordt een bruto sala ris geboden van maximaal 3503.- per maand (gemeentelijke sala risschaal 5, maximum). De rechtspositieregeling van de gemeente Oosterhout is van toepassing. Naast een medische keuring kan een psychologisch onderzoek tot de selectieprocedure behoren. Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer A.J.W. Andries, loonadministrateur of de heer J.C.M. de Roover, wnd. hoofd Afdeling Personeels- en Sociale Zaken. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan de directeur, de heer V.A.N. Rosierse, Post-1 bus 109, 4900 AC Oosterhout. ■y

de Stem | 1995 | | pagina 31