DE STEM MACHINE-OPERATORS VERKOPERS M/V Sales Engineer zeeland/west-Brabant BERTUNENHOF ASB VACATURES Vuilnismannen m/v Mercuri Urval Wij zoeken een commerciële technicus m/v met ondernemingszin en kijk op mensen tempo-team uitzendbureau uitzendbureau MONTAGE-MONTEUR M/V voot Cjolfjlaïton NALCQ relatiebouwer en businesspartner in de industrie Je MEDEWERKER NACHTDIENST m/v WERKT. Assistent voorman m/v Inpak-operators m/v Verkoopmedewerker binnendienst m/v Procesoperators m/v Machinebediende m/v ONDERHOUDSMONTEUR M/V axel ->r randstad uitzendbureau Fri-Jado Super Service Systeem B.V. BENECOR N.V. BENECOR N.V. Nalco Chemical B.V. maakt deel uit van Nalco Chemical Company (U.S.A.) in de wereld marktleider op het gebied van waterbehandelings- en proceschemicaliën. Nalco Chemical B.V. is onderdeel van Nalco Europe, dat in 1994 haar nieuwe hoofdkantoor en hypermoderne laboratoria te Oegstgeest (bij Leiden) heeft geopend. Nalco Chemical heeft in alle industrietakken toepassingen in ketel-, koel en afvalwater. Het bedrijf heeft zich daarnaast gespecialiseerd in bijzondere chemische programma's t.b.v. chemie en petrochemie, staal-, voedingsmiddelen-, papier- en electronica-industrie. Wereldwijd heeft Nalco Chemical Company circa 6000 werknemers, verspreid over 130 landen. De omzet (1994) bedraagt 1,3 miljard U.S. dollars, waarmee Nalco behoort tot de 300 grootste bedrijven van de U.S.A. Nalco Chemical B.V. is verantwoordelijk voor de Benelux en heeft haar hoofdkantoor te Tilburg. Vanwege de succesvolle resultaten van Nalco Chemical op de Nederlandse markt en vanwege de geplande strategische expansie, is er binnen het team van hooggekwalificeerde adviseurs van Nalco de ruimte ontstaan voor een (v/m) De functie: - Als Sales Engineer adviseert u uw cliën ten, over de vele toepassingsmogelijk heden van de Nalco-programma's en over de optimaliseringen die daarmee kunnen worden bereikt. - U onderhoudt een zeer goed en voort durend contact met uw cliënten, verleent een excellente service en ontwikkelt zich tot aanspreekpunt voor vragen over de toepassingen van de Nalco-produkten t.b.v. procesverbeteringen. - U heeft voortdurend oog en oor voor het geen er bij de cliënt speelt en draagt creatieve oplossingen en ideeën aan. - U draagt vanuit een zeer hoge mate van zelfstandigheid in de relatie met uw op drachtgever bij aan het succes van het team. - U bent in staat nieuwe sales opportu nities te signaleren en daadwerkelijk te benutten. - U rapporteert aan uw District Manager. Nalco vraagt: - Opleiding: HBO- of academisch niveau in de Chemische Technologie. - 2-5 Jaren commerciële ervaring in de che mische industrie, ofwel duidelijk aantoon bare commerciële interesse en affiniteit. - Contactueel sterke persoonlijkheid met een hoge dosis energie die met alle ver schillende werkniveaus op een plant of werkvloer kan communiceren. - Analytisch ingestelde persoonlijkheid met ambitie en teamspirit. - Servicegerichtheid en het vermogen om oplossingen aan te dragen. - Goede beheersing van de Engelse taal. - Woonachtig in de vermelde regio, dan wel bereidheid zich hier te vestigen. Nalco biedt: - Een uiterst uitdagende baan met veel eigen verantwoordelijkheid en vrijheid bij een werkgever die een goede werksfeer en teamspirit uiterst belangrijk vindt. - Een zeer afwisselende baan bij een orga nisatie die de toppositie op de wereld markt van gespecialiseerde chemicaliën inneemt. - Een zeer professioneel en gestructureerd trainingsprogramma, "on the job" en in de U.S.A. - De ondersteuning en faciliteiten van een hypermodem Europees hoofdkantoor binnen de landsgrenzen. - Uitstekend salaris en goede arbeidsvoor waarden (auto van de zaak) met de mogelijkheden om uw salaris bij goede prestaties zelf te beïnvloeden. Spreekt deze uitdaging bij Nalco u aan? Schrijf dan uw sollicitatiebrief voorzien van c.v. enref.nr. 126.9638 naar Mercuri Urval B.V., Gaetano Martinolaan 95, 6229 GS Maastricht. Binnen onze woongemeenschap Lambertijnenhof, die in september 1994 officieel is geopend, werken 170 medewerkers die zich dagelijks inzetten voor 140 mensen met een verstandelijke handicap. De 20 sfeervol ingerichte woningen voor 5 6 bewoners zijn stedebouwkundig uniek geïntegreerd en liggen in een zeer fraaie omgeving. Daarnaast zijn er op 10-minuten loopafstand 4 sociowoningen. Ter versterking van onze dynamische organisatie waar medewerkers met enthousiasme over praten, zoeken wij een kollega met gezonde motivatie voor de funktie van Tijdens de nacht zijn er op de hoofdlokatie 3 nachtdiensten aanwezig. Zij verlenen elk basiszorg die 's-nachts moet worden geboden. De 1e medewerker nachtdienst verricht tevens de meer komplexe zorghandelingen, is probleemoplossend bezig en geeft begeleiding aan de medewerker nachtdienst. Er wordt gewerkt vanuit een centrale nachtpost ondersteund door een modem bewakingssysteem en er worden regelmatig rondes langs de woningen gemaakt. Wij vragen: - een relevante beroepsopleiding (zoals verpleegkundige A, B, Z, HBO-V) - ervaring in het werken in de nachtdienst, bij voorkeur in de zorg voor verstandelijk gehandicapten - vermogen tot zelfstandig alsmede in teamverband kunnen werken Interesse? Inlichtingen over deze funktie kunt u krijgen bij de mevrouw M. Vos, teamleider wonen, telefoon 01640 - 75200. Sollicitatiebrieven kunt u vóór 11 april 1995 richten aan personeelszaken van Lambertijnenhof. Wij bieden: - een dienstverband voor 27 uur per week, te verrichten in diensten van 9 uur per nacht - een aanstelling per zo spoedig mogelijk - salariëring volgens de CAO Ziekenhuiswezen FWG 35 - faciliteiten voor scholing, kinderopvang en bedrijfssport woongemeenschap voor verstandelijk gehandicapten Lambertijnenhof 200, 4614 CH BERGEN OP ZOOM ASB Uitzendbureau heeft tal van leuke banen. Zo kunt u direct aan de slag in één van de volgende functies (M/V). Cassière. Wij zoeken een cassière, die 16 a 20 uur per week wil werken in een winkel in West- Zeeuwsch Vlaanderen. Leeftijd 18 tot 25 jaar. Secretaresse. Wij hebben werk voor een secre taresse, met een goede kennis van de Engelse, Duitse en Franse taal, bij een bedrijf in Terneuzen. De kan didaat moet tevens beschikken over goede organisa torische vaardigheden en ervaring hebben met WordPerfect 5.1 en Lotus 1-2-3. AutoCAD 12 tekenaar. Een bedrijf in Terneuzen zoekt een AutoCAD 12 tekenaar voor het maken van zowel elektro als werktuigbouwkundige teke ningen. Relevante ervaring is vereist. Dit is slechts een greep uit ons aanbod. Voor soort gelijke en andere functies kunt u bij alle vestigin gen terecht. ASB Uitzendbureau Noordstraat 81, 4531 GD Terneuzen. Telefoon: (01150) 18600. Tempo-Team Uitzendbureau is een dynamische en snelgroeiende organisatie. Met ruim 100 vestigingen behoren wij tot de grotere uitzend-ondernemingen in Nederland. Wij helpen steeds meer bedrijven en instellingen aan tijdelijk personeel en mensen aan passend werk. En op vrijwel elk gebied. Wij zijn gespecialiseerd in diverse sectoren van de arbeidsmarkt. Voor de afdeling Technisch personeel in Bergen op Zoom, Breda en Oosterhout zijn wij op zoek naar intercedenten (m/v) met meer dan gemiddelde commerciële kwaliteiten. Met bovendien de mentaliteit en het doorzettingsvermogen van een pionier. Functie-inhoud Als intercedent bent u verantwoordelijk voor het ontwikkelen en uitbreiden van een afdeling Technisch personeel. U gaat nieuwe opdracht gevers actief werven en bestaande relaties uitbouwen. Pioniersgeest en een dienstverle nende instelling zijn dan ook absoluut noodza kelijk. Om in de behoefte aan tijdelijk tech nisch personeel te voorzien, werkt, test en selecteert u technisch opgeleiden. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor een accurate, administratieve afhnadeling van elke plaatsing. Wat wij bieden Wij bieden u een afwisselende functie binnen een professionele organisatie met een open en vriendelijk werkklimaat. Omdat wij veel van u vragen, stellen wij daar veel tegenover. Zoals: een uitgebreide introductieperiode in het bedrijf, een goede honorering met prima secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een onkostenvergoeding en een studiekosten regeling. Bovendien bieden wij u reële doorgroeimogelijkheden. Sleutelposities bij Tempo-Team worden bij voorkeur toegewe zen aan onze eigen medewerkers. Een ander pluspunt: al vrij snel kunt u participeren in het aandelenkapitaal van Randstad Holding nv, de groep zakelijke dienstverleners waarvan Tempo-Team deel uitmaakt. Wat wij vragen U hebt een afgeronde HTS- of vergelijkbare technische opleiding. Daarnaast beschikt u over enkele jaren ervaring in de commerciële dienstverlening. Deze uitdagende functie vereist bovendien een grote mate van zelfstan digheid, stressbestendigheid, doorzettings vermogen en een resultaatgerichte instelling. Verder hebt u een rijbewijs-B en een auto. Uw leeftijd: circa 24 tot 32 jaar. De volgende stap Wanneer u belangstelling hebt voor deze functie, reageer dan binnen twee weken. Stuur uw sollicitatiebrief voorzien van pasfoto en curriculum vitae aan: Tempo-Team Uitzendbureau Mw. F. Baalman-Hofsteenge Roermondsestraat 2 5912 AK Venlo Vermeld in de linker bovenhoek van de envelop: TECH 14 Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Werkf ^■1 Voor een relatie in Etten-Leur zijn wij op zoek naar een meewerkend assistent voorman met de opleiding MAS-levensmiddelen technologie. Bij voorkeur een schoolverlater of iemand met evt. 1 of 2 jaar werkervaring. Leeftijd tot 23 jaar. De functie is in dagdienst; indien nodig 2 ploegen en voor zeer lange tijd. Informatie bij Moniek Konings, 01608-18018, Etten-Leur. l^B Voor een relatie in Etten-Leur zoeken wij inpak-operators met de opleiding LTS-metaal/mechanische techniek of procestechniek. Taak is het beheren, besturen, controleren en bijstellen van geautomatiseerde verpakkingslijnen. Uitgebreide functieomschrijving aanwezig. Functie voor lange tijd. Informatie bij Steven van Batenburg, 01608-18018, Etten-Leur. ^■i Voor een relatie in de omgeving van Etten-Leur zijn wij op zoek naar een enthousiaste commercieel medewerk(st)er op middelbaar niveau. De talen Engels. Duits en Frans zijn belangrijk. Daarbij moetje kennis hebben van WordPerfect en Lotus. Leeftijd 20-28 jaar. Eigen vervoer is vereist. Informatie bij Esther Wienen, 01608-18018, Etten-Leur. ^■1 Voor een relatie in Etten-Leur zoeken wij gemotiveerde medewerkers voor het bedienen- van diverse machines. Het betreft een baan in 4-ploegendienst en voor een zeer lange periode. Heb je MTS-wtb of Elektro, of LTS-C niveau eventueel aangevuld met VAPRO-B, dan zijn wij op zoek naar jou Gemotiveerde medewerkers wordt de mogelijkheid geboden om door te groeien binnen het bedrijf. Informatie bij Steven van Batenburg, 01608-18018, Etten-Leur. Voor een relatie in Zundert zoeken wij een machinebediende op LTS/MTS niveau voor het bedienen en onderhouden van de machine en het verrichten van kleine reparaties. Leeftijd 20-32 jaar. Bereidheid tot overwerk en in bezit van eigen vervoer. Functie voor lange tijd. Informatie bij Esther Wienen, 01608-18018, Etten-Leur. Tencef RUCPHEN Als gevolg van het vervroegd uittreden van de chef werkplaats I een herschikking van taken en interne doorstroming is er bij de sector Gemeentewerken, bureau Onderhoud en Beheer, de functie vacant van voor 38 uur per week Functie-informatie; De hoofdtaken van de te benoemen functionaris zijn: - werkzaamheden zowel binnen als buiten de garage ten behoeve van: onderhoud vracht- en bestelauto's, machines e»| materiaal, plantsoenen, rioolpompinstallaties, openbare verlichting en drukriolering; - inroostering gladheidsbestrijding; - bereidheid tot het verrichten van alle andere voorkomende werkzaamheden. Furictie-eisen: - L.T.S.-diploma automonteur en APK li-diploma; - kennis van hydraulica, electronica en lassen is een pré; - enige jaren ervaring als monteur; - bereid zijn waar nodig functiegerichte opleidingen/cursussent;| volgen; - vrachtwagenrijbewijs; - gevoel hebben voor dienstverlening; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; - wonen binnen de gemeente Rucphen strekt tot aanbeveling; - werken buiten de vastgestelde werktijden kan ook tot de taak behoren. Salaris; Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring zal inpassing geschieden in niveau 3 of 4 (minimum f 2.426,- bruto per maand, maximum inclusief diensttijduitloopperiodieken f 3.503,- bruto per maand). Onder voorwaarden behoort uitloop op termit naar niveau 5 (uitloopniveau: maximum inclusief diensttijduitloofl periodieken bruto per maand f 3.684,-) tot de mogelijkheden. Naast een rijwieltoelage van f 175,- wordt tevens een kleding- toelage van f 250,- verstrekt. Bijzonderheden: De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Het gemeentelijk beleid is erop gericht om te voldoen aan de Wet Arbeid Gehandicapte Werknemers. Belanghebbenden, zoals bedoeld in deze wet worden daarom nadrukkelijk verzoclï| te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid genieten zij de voorkeur. Een mogelijkheid tot kinderopvang in een kinderdagverblijf te Sprundel, is aanwezig. Inlichtingen: Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer P. Vermuë, hoofd bureau Onderhoud en Beheer of de heer R. Jongeneelen hoofd bureau Personeel, Organisatie en Belastingen, telefoon: 01654-6000. Sollicitaties: Belangstellenden voor deze functie worden verzocht hun sollicitatie binnesl tien dagen te zenden aan burgemees] ter en wethouders van Rucphen, Postbus 9, 4715 ZG Rucphen. N.B. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. NEDERLAND 1 00 Tekst tv 130 Warreltaai 47 (TT) Leven in de Pruikenti 09 (TT) Nieuws uit de natuur 129 (TT) Schooltv-Weekjourna 100 ARBO, een praktische aanpa I.30 Tekst tv j 15 Nieuws voor doven en sle< I^^Ewoks: The Battle for Em 1656 «ijk, de bijbel. Verhaal 117 oo Studio op stelten met No( I animatie; Wijntje, tekenfilm; De 1 I die niet sjirpen kon, animatie 17 28 De confettidub, jeugdmac ne met Kinderen van Europa, serie, I ch of Munch, animatie; 50° below 1822 Boggle, spelletje 1 (TT) Q en Q, jeugdserie (TT) Waku waku, dierenkw (TT) Journaal (TT) Hints, spelletje Robert De Niro-cydus: I kenings, speelfilm 12312 Karei, talkshow j 23.57 Robert De Niro-cydus: I tress, speelfilm j 01.42 Journaal Markt 31b, 4875 CB Etten-Leur Telefoon 01608-18018 ittuwt-vloandtrin Pot Axel in Zeeuws- Vlaanderen heeft een gevestigde naam op het gebied van kwaliteits meubelen. Het bedrijf verkoopt exklusieve merken met een uitste kende prijs/kwaliteits verhouding. Spreekt het volgende je aan: hard werken in de buitenlucht tegen goede verdiensten? Dan hebben wij regelmatig werk voor je bij een bedrijf in de omgeving van Roosendaal. Informatie bij Angela Verheijen, tel. 01650-6 06 29, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. is een koeitechnisch bedrijf. Naast koeltechnische en grootkeuken service houdt het bedrijf zich bezit met het reviseren en verkopen van gebruikte koelappara tuur. Wegens uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij: Uw werkzaamheden bestaan uit: - het plaatsen boven de sparingen van revisie koel- en vriesmeubelen. - het koeitechnisch en elektrisch aansluiten van deze meubelen en machines. - alle voorkomende werkzaamheden bij monta ge. Vereisten voor deze functie: - MTS elektro - Koeltechniek - Goede contactuele eigenschappen - In bezit rijbewijs - Bereid in teamverband te werken. - Geen bezwaar tegen onregelmatige uren - Leeftijd vanaf 25 jaar. Voor informatie omtrent deze functie kunt u bel len: J. Nuijten tel. 076-481000. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, liefst binnen 10 dagen, richten aan Fri-Jado Super Service Sys teem B.V., Overemer 6-8, 4824 AH Breda, t.a.v. personeelszaken. a---., Voor de verdere groei van onze onderneming zoeken wij: FUNCTIE: verantwoordelijk voor de bediening van een verwerkingsmachine leiding geven aan enkele assistenten GEVRAAGD: LTS/MTS-niveau ervaring in een vergelijkbare functie, bij voorkeur in de golfkartonbranche enthousiaste instelling GEBODEN: goede salariëring uitstekende en collegiale werksfeer GEÏNTERESSEERD Wij zien uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van uw c.v., binnen 14 dagen, met veel belangstelling tegemoet. Tweemontstraat 66, 2100 Deurne/België, t.a.v. dhr. M. Sikking, tel. 00-3233261220. Benecor N.V. is een steil groeiende onderneming: actief op het gebied vsi de ontwikkeling, produktie en verkoop van golfkarton nen verpakkingen. Benecor beschikt over een omvangrijk en modem ma chinepark waarmee de meest uiteenlopende net- pakkingen worden gepro duceerd. Benecor is een zelfstandige onderneming en maakt deel uit van een financieel sterke Neder landse verpakkingsgroep. Tot deze Nederlandse ver pakkingsgroep behoren: Verpakking Industrie Ne derland B.V. te Purmereiï en Hartman Industriële en Speciale Verpakkingen Edam. Bij de totale groep z'ïl zo'n 120 mensen werk zaam. NEDERLAND 2 07.00 Alles kits, kinderprogramn 07^00 Studio op stelten, kinde gramma met Paulus de boskabo Wat gebeurt er later, Medisch Cen j Muis, Dat maak ik uit zei dikhui I Doug 07.52 Cartoon Club met de Roze ter, Popeye, Woody Woodpecke j Daffy Duck 08.17 De confettidub, jeugdma ne met Kladderadats), kinderkun; gramma; De droomshow, spelletje "9 Extra large, kinderprograr 6 Boggle, spelletje 1 Prettig weekend, uitgaar 6 Filmspot, magazine 1 Niet te geloven, portret 6 Het elfde uur, talkshow 6 Ik weet het beter, spellet 1 Fitariek, programma in he 1 0 Journaal 7 Otto in Afrika, serie over i 2 AMC-tv, reportage 2 (TT) Als leven pijn doet, 2 Gospelclips 2 Kunstmest, cultureel mag 2 (TT) Het zevende vei I kinderprogramma 16.00 (TT) Journaal 16.09 Little Girl on the Farm, 1 I film j 16.29 De ontmoeting, portre I Agust Kunst, een 13-jarige gehan te jongen uit Indonesië, die doe I Nederlands paar werd geadopteei 117.02 Danger Bay, jeugdserie [17.28 S.O.S., zendingsjongerenc 17.58 (TT) 2 Vandaag met ac SUSKE EN WISKE: DE Voor uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar zowel full-time ols part-time De kandidaten die wij zoeken zijn niet ouder dan ca. 3il jaar. Gewenste opleiding is minimaal mavo/havo. Hel ill een pré om ervaring te hebben in de meubelbranche. Het spreekt voor zien dat de kandidaten een represenlo- L tief voorkomen hebben en beschikken over goede contocl tuele eigenschappen. Werken bij Pot Axel betekent werken bij een gezond en I actief bedrijf, met goede arbeidsvoorwaarden en een goede salariëring. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met dhr. Geensen, telefoon 01 155-62010. Uw handgeschreven sollicitatiebrief, met pasfoto, kunt u sturen naar de directie van Woninginrichting Pot B.V., Nieuwendijk 89, 4571 LH Axel. hambone BOES ONTDEK DE VERSCH

de Stem | 1995 | | pagina 26