I A-A+B -SPD DE STEM Martin Lips: 6Puur noodlot' Feyenoord 'jaagt' op Koeman AZVY gelijk in slechte wedstrijd Q Siemerink weer fit >leidingen 'LEIDINGEN Moslim Tyson via moskee weer naar huis Willem II zet trainer Reker op non-actief lux - r:- Andere clubs blijven voorlopig in de wachtkamer Jos Verstappen snel klaar ge kosten voor "ATEN p Zoom ge opleidingen, ADMINISTRATIE) N OV-KAART aayberg, iveg 267, Bergen op Zoom uur, NIMA 16.30 uur terwet ord-Brabant 076-2 81 4 81 SGW direct afgelast' Kluivert neemt plaats Van Vossen in Arbiter William Roegiest legt duel twintig minuten stil DERDE KLASSE A 'Ik weet nu tenminste wat aan de wagen schort' 'n Questie van Service U kunt zo bij ons binnenrijden voor 'n reparatie terwijl u wacht, of 'n gratis controle. Ma/vrijdag tot half 6 en zaterdags tot 1 uur. 995 *52 il maart, i 828-17728/31574 Jaag, Utrecht, Apeldoorn) tW o.g.v. de Wet Erk. Onderwijs) en van Noord-Brabant is door: straat 16, 5266 AR Cromvoirt, Vught; aagweg 2, 4727 SH, Moerstraten, gers, Schriekenweg 13, 4891 PB i; Jansen van Herk VOF, Voortse lusel, Reusel; J.J.W. van den Heuvel, 17 SC Veldhoven, Veldhoven; eg 1,5131 NA AJphen, Alphen en Riet veg 7, 5711 PE Someren, Someren; illaan 6, 4921 VE Made, Made en i, Rietdijk 2b, 4824 ZB Breda, Breda; loekweg 4, 4727 SG Moerstraten, s, Vaartkant 5,4704 RW Roosendaal, ts, Gasthuisstraat 97, 5688 AW nolders, Slimstraat 105, 5071 EH W.J.E.G. Verhofstad, Molenweg 8a, Vierlingsbeek; K. van der Vlist, xmeer, Cuijk; A.C.M, Vos, 25 ST Wouwse Plantage, Wouw; loherpenbergsebaan 47, 4721 ST |d voor het onttrekken van grondwater gening van landbouwgronden, van Noord-Brabant zijn voornemens unning krachtens de Grondwaterwet r de aanvraag geen betrekking nttrekkingen ten behoeve van bere- gunning zullen voorschriften verbonden an de beschikking en jbehorende 7 maart 1995 gedurende vier weken ffende gemeentehuis op de daarvoor deze vier weken blijven de stukken ter ntooruren tot zes weken na het bekend eve beschikking op de aanvraag. schikking kunnen tot vier weken na slijk gemotiveerde bezwaren worden iteerde Staten van Noord-Brabant, MC 's-Hertogenbosch. Verzocht oonlijke gegevens niet bekend te roeken om een gedachtenwisseling de beschikking. Een verzoek daartoe april 1995 bij Gedeputeerde Staten Degenen, die aldus tijdig hun ingebracht, zijn later tot het instellen uiteindelijke beschikking gerechtigd- e gelegenheid om beroep tegen de rg in te stellen voor belanghebbenden, edelijkerwijs niet in staat zijn geweest iet ontwerp van de beschikking in te raad 1995 Verhuur van ÖfcN toer- en chopper modellen. Door Harry Vermeulen - Martin Lips zucht hoorbaar aan de telefoon. De ïoormalige internationale mi- litary-ruiter realiseert zich jat de dood van de jeugdige Peter Brabers tijdens de sa mengestelde wedstrijd in Baarle-Nassau - een soort mi litary voor jeugdige ruiters - iveer de nodige discussie over je gevaren van deze tak van jepaardesport zal opleveren. Sport „Ik kan er ook wel enig begrip voor opbrengen," licht hij toe. „De dood van zo'n jonge jongen roept veel emoties op. Ook bij mezelf. Ik kende hem heel goed. Het was een talent en een heel sympathiek iemand. Dat grijpt je aan. Vooral omdat mijn zoontje op dat moment net aan het rijden was. Hij is pas begonnen. Op zo'n moment vraag je je toch af of hij wel de juiste sport heeft geko- zen. „Maar als je weer een beetje nor maal kunt denken, dan ga je het toch weer anders zien. Het was puur noodlot wat zich gisteren heeft afgespeeld. Peter Brabers was een ervaren ruiter, het par cours in Baarle-Nassau staat als heel veilig bekend én de hinder nis waar het ongeval is gebeurd, is een van de gemakkelijkste van de cross-country." In zijn bijna twintigjarige loop baan als miltary-ruiter heeft Martin Lips een aantal dodelijke ongevallen meegemaakt. In zijn herinnering was vaak het fatale toeval de oorzaak van het drama. „In Roosendaal werd een keer een balk van de hindernis gestotemDie kwam tussen de be nen van' het paard terecht. De ruiter brak daarop zijn nek." „Ais het zo dichtbij huis gebeurt met iemand die je goed kent, dan ben je er een hele tijd kapot van. Door Chris van Nijnatten Breda - Nu Ronald Koeman definitief niet.naar PSV en eventueel wél naar FC Groningen gaat, ruiken tal van clubs hun kans om de transfervrije vedette in te kunnen lijven. „Ik heb voorzitter Jorien van den Herik gevraagd actie te ondernemen," zei Willem van Hanegem gister- j avond. „Hij is meteen aan de slag gegaan, want morgen vliegt hij naar Cyprus." Feyenoord is niet de enige club met belangstelling. AS Monaco meldde zich al en volgens Van Hanegem zitten er ook Engelse clubs op het vinketouw. „Ik heb gezegd dat Ronald bij ons van harte welkom is, toen ik begreep dat er geen transfersom betaald hoeft te worden." Van den Herik heeft gisteravond een eerste gesprek gehad met Ger Lagendijk, de zaakwaarnemer van Koeman. De Feyenoorder kreeg de toezegging dat Koeman in de komende week voor geen enkele club tekent. Als Van den j Herik uit Cyprus terugkeert, na komende zondag, schuiven beide partijen met elkaar aan tafel. VERVOLG VAN VOORPAGINA Hij nam aan liefst drie Europese kampioenschappen deel. Dat le verde tweemaal team-goud op (Stockholm 1992 en Hasselt 1993) en eenmaal team-zilver (Hasselt 1994). Individueel eindigde Peter Bra bers van ponyclub Klein Maar Dapper uit Huiten steeds in het eerste gelid. Na het seizoen 1994 twijfelde hij even of hij nog wel op EK-niveau zou doorgaan. Hij had tenslotte het summum be reikt. Toch besloot hij er, met het oog op het EK in het Duitse Ach- selschwang, nog een seizoen aan vast te knopen met zijn Charming Lady. Direct na zijn fatale val waren het Rode Kruis en twee artsen ter plaatse. In recordtempo. Reani matie mocht niet baten. Los daarvan bleek hoe moeilijk Baarle-Nassau gisteren voor am bulances bereikbaar was. On danks politie-escorte raakte zo wel de ambulance uit Tilburg als die uit Breda verstrikt in het ver keer. De wedstrijd werd onmiddellijk afgelast na de val van Peter Bra bers. De M- en L-klassers kwa men niet meer aan hun cross country toe. De verslagenheid onder ruiters en publiek was enorm. Voor velen was Peter Bra bers immers het grote voorbeeld in deze branche van de pony- sport. ZIE VERDER SPORT - B Niveauverschil Ronald Koeman was tot zondag avond laat niet bereikbaar in Groningen. Zijn broer Erwin had afgelopen weekeinde door laten schemeren, zich eigenlijk niet te kunnen voorstellen, dat Ronald naar FC Groningen komt. Van een akkoord met die club is dan ook nog geen sprake. Het mana gement van Groningen gaat bin nenkort praten met Lagendijk. Volgens Erwin Koeman zou het niveauverschil te groot uitvallen voof zijn broer. Van Hanegem kan zich daarbij iets voorstellen. „Ik hoor van 'Di- no' Gorré hoe groot het verschil tussen Groningen en Feyenoord is, wat zal het verschil tussen Barcelona en Groningen dan niet zijn?" Volgens ingewijden maakt Fey enoord een goede kans op Koe man, omdat de voetballer om fis cale redenen graag in België zou gaan wonen en omdat hij er de voorkeur aan geeft om met schoe nen van Adidas te blijven spelen. Met die sportfirma heeft hij bijna zijn hele voetballeven een even goede als goed betaalde relatie. Die band zou de libero op zijn minst uit fatsoen eigenlijk niet willen verbreken. Bij FC Groningen, waar Koeman vrijdag een eerste gesprek voer de, moeten alle contractspelers in het concurrerende Puma lopen. Zeist - Patrick Kluivert, re serve bij Ajax, is door bonds coach Guus Hiddink terugge haald in de spelersgroep van het Nederlands voetbalelftal. De 18-jarige Ajacied vervangt zijn clubgenoot Peter van Vossen, die met een gebroken vinger moest afhaken. Kluivert, bij Ajax door het goede presteren van Kanu naar de re servebank verwezen, was oor spronkelijk opgeroepen voor Jong Oranje. In het najaar maak te Kluivert als invaller zijn de buut voor Oranje.Van Vossen liep zijn blessure zaterdag op met Ajax 2 in het oefenduel met MyPa uit Finland. Hij is drie tot vijf weken uitgeschakeld. foto anp Tyson, met witte muts, stapt, omringd door bodyguards van uiteenlopend formaat, in een grote limousine. Door Tim Overdiek New York - Mike Tyson begon de vroege ochtend met het lezen van een bokstijd- schrift. Dat was afgelopen zaterdag vooralsnog de enige aanwijzing dat zijn gedachten na drie jaar gevangenisstraf wegens verkrachting nog altijd worden beheerst door de vechtsport. Geen woord over een rentree in de ring. Maar het gezelschap dat hem om kwart over zes vlak voor zonsopgang bij het verlaten van het Indiana Youth Center van Plain- field, Indiana, omringde, liet geen twijfel bestaan over de vraag wat de komende be stemming van de voormalig wereldkampi oen in het zwaargewicht zal zijn. Ruim 200 verslaggevers van over de hele wereld kregen zaterdagochtend de 28-jarige Mike Tyson vluchtig in het vizier. Een schriftelijke verklaring waarin Tyson 'ie dereen dankte voor de steun in de afgelopen jaren' was kort daarvoor uitgedeeld. Voor zien van een gebreid wit hoofddeksel en zorgvuldig afgeschermd door 'vrienden' on der wie de onvermijdelijke bokspromotor Don King stapte de tot de Islam bekeerde Tyson in een zwarte limousine en zette koers naar een nabijgelegen-'moskee. Daar wacht ten tweehonderd geloofsgenoten, onder wie de bokslegende Muhammed Ali en de Ame rikaanse rapper Hammer, om een gebeds dienst ter ere van de vrijgelaten pugilist op te luisteren. Voormalig nummer 922335, die 65 dollar cent per dag verdiende met zijn werk in de recreatieruimte van de gevangenis, stapte direct daarna in een privé-jet die hem naar zijn landgoed bracht ten zuiden van Cleve land, Ohio. Daar wordt het scenario uitge werkt dat hem in letterlijk één klap weer een vermogend man moet maken. Mits Tys on dan nog beschikt over de verwoestende uithaal, die hem op zijn twintigste de jong ste wereldkampioen in de geschiedenis maakte en een imponerend record opleverde van 41 overwinningen, waarvan 36 knock outs. Hij leed slechts één nederlaag, begin 1990 toen James 'Buster' Douglas hem in Tokio velde. De naam van de inmiddels gepensioneerde Douglas (35) staat op de lange lijst met ge gadigden, die maar al te graag tegenover Tyson in de ring zouden willen verschijnen. Want de eer om eventueel door het herboren beest van weleer tegen het canvas te worden gemept, wordt in ieder geval ruimschoots gecompenseerd door een fabelachtig hoge 'schadevergoeding'. Na verwachting is met de come-back van Tyson, felbegeerd door televisiemaatschappijen, een bedrag van 120 miljoen dollar gemoeid. Riddick Bowe bezocht Tyson enkele weken geleden, nadat hij de WBO-wereldtitel had veroverd. Kort daarna werden onderhande lingen geopend met het management van de Medicine Square Garden dat het mega-eve- nement maar al te graag naar New York wil halen. Zelfs een mogelijke datum werd al genoemd: 8 maart 1996, de 25e verjaardag van het beroemde titelgevecht tussen Ali en Frazier in de Garden. Tyson zat slechts de helft van de gevange nisstraf uit. Hij werd in 1992 veroordeeld tot zes jaar detentie, wegens verkrachting van het zwarte model Desiree Washington. Achter tralies vond hij zich in de islam. Ge vangenis-imam Muhammed Siddeeq be keerde hem tot de religie. De man die hem zich Tyson's 'spiritueel adviseur' noemt, ging zaterdag voor in de gebedsdienst en verklaarde na afloop dat 'Mike zeker geen engel is geworden, maar vol goede wil is over een positief leven.' Tyson zal, in tegen stelling tot andere zwarte topsporters als Ali, zijn naam niet veranderen. Sideeq: „Hij werd groot als Mike Tyson, ging door diepe dalen, maar is vastbesloten om de naam Mi ke Tyson weer de waardigheid van weleer te geven." Het hoefde geen betoog dat zijn volgeling daarbij zijn vuisten zal gebruiken. Door Ton Koomen Axel - „Ik fluit nu al meer dan twintig jaar. Met veel plezier, ®aar als het zo moet! Ik laat ®e niet uitschelden voor 'vui- 'e kankerlul', dan is de maat y°l," stelde de 44-jarige arbi ter William Roegiest uit Sas van Gent na afloop van het ui terst zwakke duel in de derde xtasse A van het KNVB-zater- eagvoetbal tussen 'kam- Pioenskandidaat' AZW en holense Boys. Een onver kwikkelijke pot die in een doelpuntloos gelijk spel ein digde. bat er niet een vroegtijdig einde wam aan deze partij was aan de barmhartigheid van arbiter Roe giest te danken. Hij floot rond de twintigste minuut na rust voor een overtreding van Tholense Boys-speler Pieter den Boef. Die had de bal met een woedende trap richting basiliek Hulst ge knald, nadat er al was afgefloten. Gele kaart voor Den Boef, nadat zijn ploeggenoot en aanvoerder Johan Schot even daarvoor even eens geel had ontvangen na 'com plimenten' aan het adres van Roegiest betreffende diens arbi trale prestaties. Roegiest was de naam van Den Boef nog aan het noteren toen ineens een Tholense Boys-speler hem geselde met het predikaat 'vuile kankerlul'. Roegiest: „Ik was er voor 99 pro eent van overtuigd dat die Ma rokkaan, Hassan Eljilali, de da der was en trok de rode kaart voor hem." Eljilali stormde ech ter als door een nest wespen ge stoken richting Roegiest, gevolgd door enkele oververhitte Tholen se Boys-spelers. Eljilali ontkende en weigerde het veld te verlaten. Roegiest: „En dat was voor mij het sein eveneens te vertrekken. En ik was niet van plan terug te keren." Het 'vuile kankerlul' kwam voor Roegiest, die pas een familielid verloor die aan kanker is overle den, dubbel hard aan. Roegiest stapte kordaat richting kleed ruimte, later gevolgd door beide teams. Roegiest: „Later meldde Gonnie van As van Tholense Boys zich als de dader. Hij zou mij uitge scholden hebben. Er moest na tuurlijk een dader zijn, want nie mand ontkende dat die vuile op merking gemaakt was. Na lang aandringen heb ik toch besloten opnieuw te laten beginnen. Ui teraard zonder Van As. Ik heb het gedaan voor het publiek. Er stond toch zo'n 250 man langs het lijntje. Op die smerige uitlating van Van As na was het een spor tief duel, dus ik heb opnieuw af laten trappen. Al heb ik weinig prettige herinneringen aan dit duel. Het is de eerste keer in mijn ruim 20-jarige loopbaan als voet balscheidsrechter dat ik zoiets meemaak. En geloof me, ik hoop zoiets nooit meer mee te maken." Die laatste twintig minuten voet bal in Axel waren in feite nog het aantrekkelijkst, voor zover er van aantrekkelijk voetbal kon wor den gesproken. Met tien man te gen elf had Tholense Boys in de slotfase nog de beste mogelijkhe den. Voor rust had AZW iets be ter spel laten zien, maar de elf van Paul van Kouteren maakten geen moment de indruk kam pioensaspiraties te koesteren. De ploeg was geen schim van het team dat enkele weken geleden titelkandidaat nummer één, Bru- se Boys, partij gaf. Het publiek ergerde zich duide lijk. AZW zit duidelijk in een moeilijke periode. Er wordt niet gescoord. De druk na een flitsen de competitiestart wordt groot in de slotfase. Peter Bakker, Jaap den Doelder en Wilco Broekho ven kregen kansjes, maar benut ten was er niet bij. De Axelse aanvallers zouden eens wat meer uit de tweede lijn moeten durven schieten, maar er heerst 'angst' om die verantwoordelijkheid te MAANDAG 27 MAART 1995 DEEL B Dat is nu weer het geval. Ik zit steeds maar te denken hoe het mogelijk is dat dit heeft kun nen gebeuren. En dan nog wel im Baarle- Nassau, waar de organi satoren altijd trachten op veilig heid te spelen. Ze luisteren heel goed naar opmerkingen en kri tiek van ruiters. Ik besef dat het ongeval onze sport geen goed zal doen, maar ik vind het niet te recht dat deze als zoveel gevaar lijker te boek staat. In eender welke sport kan er iets ernstigs met je gebeuren." Van onze verslaggever Tilburg - Het bestuur van Willem II heeft hoofdtrainer Jan Reker afgelopen zaterdag met onmiddellijke ingang op non-actief gezet. Een sluimerend conflict met veldtrainer Theo de Jong, dat donderdag tot een uitbarsting kwam, ligt ten grondslag aan dat besluit. De Jong maakt de competitie als hoofdtrainer af, een functie die hij eigenlijk pas met in gang van het komende seizoen zou gaan bekleden. Na een gesprek met Reker, die volgend seizoen naar MW ver trekt, verliet De Jong donder dagochtend voor de training kwaad het complex van Willem II. Hij deelde de spelersgroep mee zich dit seizoen niet meer met de trainingen en coaching van het eerste elftal te be moeien. Afgelopen vrijdag zat hij bij de competitie-wedstrijd tegen Dordrecht '90 naast voorzitter Wim Groels op de tribune in plaats van naast Re ker op de bank. Nu er geen basis meer was voor verdere samenwerking tussen de beide trainers moest het be stuur een keuze maken: Reker handhaven of de man die vol gend seizoen technisch verant woordelijk zou zijn naar voren schuiven. Vrijdagmiddag, nog voor de met 3-0 verloren wed strijd in Dordrecht, werd Reker uitgenodigd voor een gesprek. Dat vond zaterdag voor de training plaats en resulteerde in zijn vertrek. FC Utrecht heeft een twee- en een driejarig contract voor trainer Herbert Neumann klaar liggen. De 41-jarige Duitser, die bij Vitesse plaats moet maken voor Spelbos, twijfelt echter nog. De toekom stig voorzitter van FC Utrecht, Jan van der Kant, en directeur Ad Zonderland adviseren mor gen het bestuur te wachten op Herbert Neumann. Hij is de enige kandidaat om het inte- rim-trainersduo Vonk/Du Cha- tinier volgend seizoen op te volgen. Neumann heeft twee keer gesproken met FC Utrecht en wenst, om privé-redenen, pas tussen 5 en 10 april te be slissen. Henk ten Cate wordt per 1 juli de nieuwe trainer van Sparta. Henk van Stee, na het vertrek van Han Berger eerder deze week bevorderd tot hoofdtrainer, gaat de 40-jarige Ten Cate dan assisteren. Ten Cate werd eerder dit seizoen ontslagen bij Go Ahead Eagles. Zaterdag tekende hij een twee jarig contract met de Rotter damse eredivisionist. Sao Paulo (anp) - Veertien keer ging hij door de finish. Toen was de GP van Brazilië, onder voorbehoud gewonnen door we reldkampioen Michael Schumacher, over. De ouverture van het Formule-I-seizoen duurde zondag voor Jos Verstappen minder .dan twintig minuten. Na veertien van de 71 ronden parkeerde de 23-jarige Nederlander de Simtek Ford in de pitstraat. Aan vankelijk leek het erop dat de monteurs de euvels, het remsys- teem en de koppeling, nog konden verhelpen. Maar dat misluk te. De afgelopen dagen was de Wet van Murphy van toepassing op de renstal van Nick Wirth. Alles wat mis kon gaan, ging ook mis. Het team was op de eerste trainings dag het lachertje van de verza melde media, toen bleek dat de brandblussers voor de auto's nog op de luchthaven van Sao Paulo lagen. Tijdens de kwalificatie training werkte alleen de eerste versnelling. Zaterdag brak de wielophanging van Verstappens auto, zondag liet het team 's och tends de vrije training lopen, 's Middags vertrok Verstappen als 24e. Met als enige intentie zoveel mogelijk rondjes draaien. Want de Grand Prix van Brazilië, waar de Limburger verleden jaar een spraakmakend debuut maakte, beschouwde de renstal als een test. Net zoals de volgende op 9 april in Argentinië. Ondanks alle tegenslagen bleef Verstappen zondag na afloop op timistisch over de toekomst. Hij toonde zichzelf tevreden, gelet op de erbarmelijke omstandigheden waaronder hij debuteerde voor Simtek. Het team krijgt financië le en technische steund van Be- netton, de' stal waarbij Verstap pen als testrijder onder contract staat. „Het klinkt wellicht voor een buitenstaander merkwaardig, maar we hebben de afgelopen da gen vooruitgang geboekt. Ik kan niet ontevreden zijn. Vooraf had ik niet meer verwacht", liet Vers tappen weten. „Behalve met het remsysteem had ik ook proble men met de koppeling. En een koppeling heb je echt nodig. Ik ben ervan overtuigd dat er meer uit deze auto is te halen. Ik weet nu tenminste wat aan de wagen schort. We moeten nog veel werk verzetten, maar een plaats in de top-tien is in de toekomst zeker mogelijk." De overwinning van wereldkam pioen Schumacher op het Inter- lagos-circuit van Sao Paulo is on der voorbehoud, omdat een on derzoek gaande is naar de samen stelling van de benzine is zijn wa gen. Dat geldt ook voor de tweede plaats van de Schot David Coul- thard in een Williams. Beide teams zijn al beboet met een be drag van 45.000 gulden wegens het gebruik van een ongeoorloofd benzinemerigsel tijdens de trai ning. Sao Paulo. Formule I GP Brazilië: 1. Schumacher (Dui) Benetton 307,075 km in 1.38.34,154, 2. Coulthard (GBr) Williams op 8,06, 3. Berger (Oos) Ferrari 1 ronde, 4. Hakkinen (Fin) McLaren, 5. Alesi (Fra) Ferrari, 6. Blundell (GBr) McLaren, 7. Salo (Fin) Tyrrell 2 ronden, 8. Suzuki (jap) Ligier, 9. Montermini (Ita) Lo tus 6 ronden, 10. Diniz (Bra) Forti 7 ronden. Verstappen na 14 van de 71 ronden uitgevallen. Twee spelers van AZW en Tholense Boys vechten een kopduel uit. De wedstrijd eindigde in 0-0. foto camile schelsrtaete. Meest sensationele moment ont stond nog halverwege de eerste helft toen scheidsrechter Roe giest het duel voor de eerste keer onderbrak. Rond het middenveld werd een 'schuttersputje' ont dekt, gegraven door enkele super ijverige konijnen. AZVV-grens- rechter Van Alten en zijn assis tent moesten er aan te pas komen om het gat met een emmer zand te dichten. Rijnsburg (anp) - Jan Siemerink is beschikbaar voor het Nederlandse Davis-Cupteam dat volgend weekeinde in Utrecht Duitsland ont vangt. De 24-jarige Rijnsburger liep in Key Biscayne in de achtste fi nales tegen- de Zweedse routinier Mats Wilander een elleboogblessure op, maar die hindert hem niet meer. Siemerink meldde zich tweemaal bij de fysiotherapeut. Die verklaar de hem vrijdag fit. De blessure was te wijten aan pverbelasting en de overgang van indoortennis naar de buitenlucht, waar veel spelers pro blemen mee hebben. Siemerink is de vierde man van de ploeg van Stanley Franker. Die doet overigens waarschijnlijk in de kwartfinalepartij van de Davis Cup tegen Becker en Stich slechts een beroep op Krajicek, EItingh en Haarhuis. Boris Becker ondervindt hinder van een peesschedeontsteking. De Duitser, die het komend weekeinde samen met Stich in Utrecht moet opnemen tegen de Nederlandse Davis-Cupploeg, heeft de afgelopen dagen een aangepast trainingsschema afgewerkt. „Ik heb last, maar maak me geen zorgen over mijn deelname aan de Davis-Cupstrijd," verklaarde Becker gisteren. De nummer drie van de wereld maakt zich echter meer zorgen over de halve finales. „Ik schat onze kansen om ppn ronde yprder té komen np 50 procent (ADVERTENTIE) In verband met verhuizing, tl/dell/k alleen BREDAVLBURGSEWEG 139. TEL 877510 OOSTERHOUT ABDIS V. THORNSTR. 70. TEL. 57590 L-SS;--.w

de Stem | 1995 | | pagina 11