DE STEM P E R S O IM E PRODUCT MANAGER ADVERTENTIES MLife ASSISIË Zwi gereedschapmakerij (m/v) ACTIVITEITENBEGELEIDERS (M/V ZILVER OUTDOOR PRODUCTS" Product Engineer Constructeur Tekenaar/Constructeur AC/CV Tekenaar/Constructeur Werkvoorbereider Constructeur POLYDESIGN Sterkst b Nipte win HOOGE en LAGE ZWALUWE Financieel beleidsmedewerker m/v plaatsvervangend hoofd van de afdeling Hoofd afdeling debiteuren pE STEM ATLETIEK ZAALV0ETBA TOPSCORER DE STEM ZATERDAG 18 MAART 1995 Voor de afdeling Marketing van de Brabant Pers Dagbladen komen wij graag in kontakt met kandidaten voor de funktie van DE FUNCTIE U ontwikkelt jaarlijks een marketingplan op basis van grondige analyses van markt en concurrenten. U adviseert over de ontwik keling van het productmarktbeleid op de advertentiemarkt en initieert nieuwe adver- tentieprodukten. U vervult een sleutelrol in de informatievoorziening over advertentie- produkten aan het verkoopapparaat en levert een bijdrage aan het verbeteren van de productkennis. In uw functie rapporteert u rechtstreeks aan het hoofd marketing. WIJ VRAGEN Een krachtige persoonlijkheid m/v die zijn commerciële en organisatorische kwaliteiten ruimschoots heeft bewezen. Het doorgron den van complexe marketingvraagstukken ziet u als een uitdaging. Commerciële oplei ding op HBO/academisch niveau. U heeft affiniteit met direct marketing. Enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie is een voorwaarde. WIJ BIEDEN Een baan met dynamiek in de hectische branche van de dagblad-wereld. Daarbij natuurlijk een uitstekend salaris dat volledig in overeenstemming is met het functie-niveau. Daarnaast bieden wij secundaire arbeids voorwaarden zoals u die van een moderne onderneming mag verwachten. De stand plaats is 's-Hertogenbosch. UW SOLLICITATIE Graag schriftelijk, voorzien van alle relevante informatie, voor 1 april 1995, te richten aan mevrouw M.J.M. van Schalkwijk, afdeling Personeel Organisatie van Brabant Pers B.V., Emmaplein 25, 5211 VZ 's-Hertogenbosch. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met mevrouw N. Stevens, hoofd Marketing, telefoon 073-157270. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selektieprocedure. Brabant Pers b.v. Uitgeefster van het Eindhovens Dagblad en het Brabants Dagblad. Twee toonaangevende regionale dagbladen in Midden- en Oost Brabant die samen goed zijn voor een oplage van circa 300.000 exemplaren. Daarnaast rollen nog zo'n één miljoen weekbladen van de persen en bereiken de Brabant Pers kabelkranten ruim 400.000 huishoudens. Brabant Pers vormt een onder deel van de dagbladengroep van V.N.U., de Verenigde Nederlandse Uitgeversbedrijven. U heeft een rijbewijs B en bent niet ouder dan 35 jaar. U woont in het verspreidingsgebied van onze dagbladen of bent bereid daar naartoe te verhuizen. AMP Holland maakt deel uit van het internationale AMP concern. Een succesvol high-tech bedrijf met 180 vestigingen in 40 landen. AMP profileert zich wereldwijd als een "total system supplier" en legt zich toe op de ontwikkeling, productie en verkoop van electrotechnische, electronische en optische verbindingssystemen. AMP Holland is ge vestigd in 's-Hertogenbosch en telt momenteel ruim 900 medewerkers. Het productieproces van AMP bestaat uit stansen, galvaniseren en assembleren van talloze verschillende contacten en het spuitgieten van vele typen kunststof houders die samen met de metalen componenten in zeer grote hoeveelheden van de eerste tot de laatste moeten vol doen aan bijzondere hoge kwaliteitseisen. Gereedschapmakerij Binnen de AMP organisatie neemt de Gereedschapmakerij een zeer belangrijke positie in. Hier wordt de basis gelegd voor de uiteindelijke kwaliteit van de vele verschillende metalen en kunststof onderdelen door de vervaardiging van het precisiegereedschap (stempels, ma trijzen en onderdelen) dat voor de productie noodzakelijk is. Uiterst moderne machines en zeer geavanceerde apparatuur stellen de gereedschapmakers in staat om de nauwe toleranties en andere hoge kwaliteitseisen binnen de geplande productietijd te kunnen realiseren. Voor deze afdeling zoeken wij op korte termijn een Uw functie: U krijgt de dagelijkse leiding over een team, bestaande uit gespeciali seerde gereedschapmakers, vaklieden die gewend zijn te werken met uiterst nauwe toleranties. Uw wordt verantwoordelijk gesteld voor de capaciteitsafstemming, de technische werkvoorbereiding en de planning van de verschillende werkzaamheden. Daarnaast wordt u belast met het toezicht op de uitvoe ring van het werk, waarbij u de nodige aandacht besteed aan de hand having van het kwaliteitsniveau en de geldende veiligheidsvoorschriften. Van u wordt verder verwacht, dat u meedenkt over verbeteringspro cessen die de voortgang van het werk ten goede komen. Vereisten: Voor het uitoefenen van deze zelfstandige functie beschikt u over een HTS-diploma Wtb. of een gelijkwaardige opleiding met een aantoonbare affiniteit voor fijnmechanische bewerkingen. U combineert organisatorische en leidinggevende kwaliteiten met een dynamische en flexibele instelling, bij voorkeur reeds bewezen in een vergelijkbare fijnmechanische functie. U bent communicatief ingesteld en heeft goede contactuele eigen schappen. U bent in staat onder een hoge werkdruk te functioneren, zonder de teamsfeer geweld aan te doen. Wij bieden: - een verantwoordelijke functie met een grote mate van zelfstandigheid in een financieel sterke en resultaatgerichte onderneming; - uitstekende arbeidsvoorwaarden, waarbij het belang van de functie in de salariëring tot uitdrukking komt; - ruime gelegenheid om u verder in uw vakgebied te ontwikkelen. Sollicitatie: Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie met C.V, richten aan de heer R. Dijkstra, Personnel Manager, AMP-Holland B.V., Rietveldenweg 32, Postbus 288, 5201 AG 's-Hertogenbosch. Onmisbare schakel in hoogwaardige technieken Gemeente De gemeente Hooge en Lage Zwaluwe bestaat uit drie kerkdorpen met iets meer dan 6.000 inwoners. Het is een landelijke, aantrekkelijke woongemeente, gelegen aan de boorden van het Hollandsch Diep en de Amer. De gemeente ligt op korte afstand van Breda, Oosterhout en Dordrecht. De ambtelijke organisatie bestaat, naast de gemeentesecretaris, uit vier afdelin gen, te weten Algemeen Bestuur en Welzijn, Financieel Beleid en Beheer, Ruimtelijk Beleid en Beheer, en Sociale Zaken. In verband met de benoeming van het huidig hoofd van de afdeling elders en de bevordering van het huidig plaatsvervangend hoofd tot afdelingshoofd is de vacature ontstaan van tevens De afdeling Financieel Beleid en Beheer bestaat uit in totaal zeven medewerk(st)ers die zes formatieplaatsen invullen. Werkzaamheden: - (mede)opstellen begroting en jaarrekening - (mede)opstellen meerjarenbegroting - (mede)opstellen voor- en najaarsnota - gemeentelijke belastingen (redigeren verordeningen, coördinatie werkzaam heden) - financiële verslaglegging basisonderwijs - financieel beleid algemeen. Functie-eisen: - opleiding op HBO-niveau b.v. HBDO specialisatie financiën - kennis van gemeentelijke belastingen - enige jaren relevante ervaring op het terrein van financieel beleid. Salariëring Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal f 5.446,- bruto per maand, zijnde schaal 9 (salarisbedrag per 01.011995). Inlichtingen en sollicitaties Voor het voeren van sollicitatiegesprekken hebben wij Sen 6 april 1995 gereserveerd. Nadere inlichtingen over de functie zijn verkrijgbaar bij het huidige hoofd van de afdeling, de heer B. Cornel, tijdens kantooruren bereikbaarop telefoonnum mer 01684 4250; tijdens avonduren op telefoonnummer 01680 26187. Sollicitaties dienen uiterlijk binnen tien dagen ontvangen te zijn door het college van burgemeester en wethouders van Hooge en Lage Zwaluwe, postbus 10150, 4927 ZX Hooge Zwaluwe. Acquisitie naar aanleiding van deze oproep wordt niet op prijs gesteld. Outdoor Life Products B.V. in Gilzo, ontwikkelt, produceert en verkoopt blokhutten, pavil joens, houten tuinhuizen, alumi nium kweekkassen, metalen ber gingen en sauna's. Deze produkten zijn vervaardigd uit hoogwaardige materialen. Zij worden als bouwpakket in vele variëteiten in heel Europa aange boden Als gevolg van een gestage omzetgroei zoeken wij een Tot diens taakgebied behoort o.a.: - leiding geven aan de afdeling debiteuren (4 medewerkers) - zorgdragen voor een tijdige betaling door onze afnemers - optimaliseren van de incasso-procedure - coördineren van de werkzaamheden op de afdeling Gezien het sterk internationale karakter van ons bedrijf verwachten wij van kandidaten: - een goede beheersing van de Duitse en Franse taal in woord en geschrift - leidinggevende capaciteiten - een initiatiefrijke en zelfstandige persoonlijkheid - goede communicatieve vaardigheden - enige jaren ervaring in een soortgelijke functie Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie voor 27 maart richten aan Outdoor Life Products B.V., Postbus 101, 5126 ZJGilze. Polydesign Nederland is gespecialiseerd in de flexibele inzet van hoger gekwalificeerd technisch kaderpersoneel voor de disciplines werktuigbouw, process, piping, elektro- en instrumentatietechniek en civil. Wij richten ons op de procesgerelateerde machine- en transport middelenindustrie. Onze kennis en ervaring garanderen de inzet van de juiste mensen op de juiste plaats. Daarnaast adviseren wij bedrijven over de optimale perso nele bezettingsgraad en de minimalisering van personeelskosten. Polydesign heeft meer dan 400 werknemers en 12 vestigingen, verspreid over Nederland. Dank zij groei van onze orderportefeuille zoeken wij kandidaten voor de volgende functies: Opleiding: HTS Werktuigbouwkunde. Minimaal 5 jaar ervaring met assemblagetechnieken van printed boards, het spuitgieten van kunst stoffen en het buigen/stampen van metalen. Opleiding: HTS Werktuigbouwkunde. Ruime ervaring in de fijnmechanica machinebouw en/of mechatronica is vereist. Affiniteit met elektronische componenten en Unigraphics is een prae. Opleiding: HTS Werktuigbouwkunde of autotechniek. Minimaal 1 jaar werkervaring is vereist. Ervaring met Unigraphics of Catia is gewenst. Opleiding: MTS of HTS Installatietechniek. Ervaring met gebouwinstallaties en AutoCAD 12 is vereist. U bent flexibel ingesteld en kunt goed in een team samenwerken. Opleiding: MTS Werktuigbouwkunde. Minimaal 1 jaar ervaring met mechanische componenten is vereist. Kennis van CNC-bankprogram- meren en AutoCAD is een prae. Opleiding: MTS Werktuigbouwkunde. Ervaring met het ontwerpen van volgsnij-buigstempels en spuitgietmatrijzen is vereist. Zowel mannen als vrouwen komen voor de gevraagde functies in aanmerking. Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer P.W. Tops; telefoon: 040 - 460805. Sollicitaties, voorzien van een CV, kunt u sturen naar: Polydesign bv, t.a.v. de heer ir. P.W. Tops, Postbus 6492, 5600 HL Eindhoven. Polydesign bv maakt deel uit van Randstad Holding nv, een beurs genoteerde internationale groep van ondernemingen in zakelijke dienstverlening. In Europa en de KS realiseerde de groep in 1994 ff -,y >(V. een omzet van f3,8 miljard. S7S f.: ii-<ft 'Stil r Asslslë te Udenhout Is een regionaal zorgcentrum voor mensen met een ver standelijke handicap. In en vanuit Assisië vindt zorg- en dienstverlening plaats voor ongeveer 590 mensen. Asslslë werkt nauw samen met Stichting Accent te Waalwijk. Het streven is erop gericht dat belde organisaties per 1 januari 1996 fuseren. Op dit moment zijn er ruim 750 medewerkers bij Asslslë werkzaam. Met ingang van 1 mei a.s. ontstaan er binnen de activiteitensector 3 vacatures voor voor 38 uur per week. Binnen de activiteitensector van Assisië worden aan 500 deelnemers activiteiten aan geboden. Ongeveer 60 activiteiten-begeleid(st)ers staan hier elke dag voor garant. De activiteitensector is zowel kwantitatief als kwalitatief sterk in beweging. Speerpunten in het beleid zijn o.a. het aanbieden van activiteiten aan deelnemers met een laag ontwikkelingsniveau, aan deelnemers met problematisch en/aren ge drag en ouderwordende deelnemers. Belangrijke aandachtsgebieden hiernaast zijn vakinhoudelijke ontwikkelingen, ge- richt op o.a. het samenstellen van individuele activiteitenplannen, veranderende visie op zorg, een herbezinning van het activiteitenaanbod en professionalisering van me dewerkers. Functie-profiel: - het mede opzetten van en inhoud geven aan activiteiten voor deelnemers, welke een specifieke benadering vragen in verband met bepaalde aspecten van hun ge drag; - het begeleiden van deze deelnemers met complexe vragen; - vanuit een beginsituatie vorm en inhoud geven aan een individueel gericht activi teitenaanbod, in samenwerking met de woongroepbegeleiding. Functie-eisen: - minimaal het MBO-diploma Activiteitenbegeleiding of een gelijkwaardig diploma; - ervaring en affiniteit hebben met bovengenoemde werkzaamheden en doelgroep; - in staat zijn te werken vanuit een visie waar respect en maatwerk centraal staan; - zelfstandig en in groepsverband kunnen werken. Arbeidsvoorwaarden: Deze zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. De functie is gewaardeerd in FWG- schaal 35, minimaal 2.594,- en maximaal 3.763,-- bruto per maand bij een volle dig dienstverband. Het betreft een dienstverband voor onbepaalde tijd. Informatie en sollicitatieprocedure: Nadere informatie kan verkregen worden bij de heer F. Robben, hoofd activiteiten- sector. De heer Robben is tijdens werkdagen telefonisch bereikbaar onder nummer 04241 - 8232. Uw schriftelijke sollicitatie dient u vóór 27 maart 1995, onder vermei-^ ding van vacaturenummer 12, te richten aan mevrouw M. Schrover, dienst per en organisatie. Postbus 12, 5070 AA Udenhout. ONAAL ZORGCENTRUM VOOR MENSEN MET EEN VERSTANDELIJKE HANDICAP H o o g h o u t s e w e g 3, 50 74 NA Biezenmortel i Van onze atletiekmedewerl Sluis - De organisatoi in Sluis pakken zond ffekkend deelnemerst marathon, die langs Sluis-Brugge wordt Nederlandse en Belgii te halen. Michel de M de Europese kampioer thon waar hij na Ma werd, voert de nation get Marnix Goegebue; Rousseau de beste Belg marathon, heeft men ooi wereldtopper aan de star een tijd van 2.13.23 we vorig jaar nog vierde i Angeles. Naast Goegebuet Belgie nog met Chris Ver goed voor 2.14.18 op de f 1.05.20 op de halve en Ge Ruddere, de winnaar van jaar met een halve maratl van 1.07.27, naar Sluis, naast nog jongens als Joo teele en de sterke veteraa „We zijn uiteraard bijzone met deze mannen in ons ment," aldus Jaap Fremoi dit veld naar Sluis wist te Hij vormt samen met Frar schorre (voorzitter), Sjaa. terling (penningmeester), Gijsel (secretaris), Willy S Theo Schram en Mario 1 man het bestuur van de ting Zwinstedenloop. Voor Michel de Maat, de 'Viking' uit Vlaardingen, de eerste keer dat hij eei strijd in Zeeuws-Vlaa loopt. Dit ondanks dat zij tels' in Zeeuws-Vlaander gen. „Dat klopt. Mijn komt uit Stoppeldijk. Ik l ook al vaak genoeg in dii geweest, maar een wedstr ik er nog nooit gelope eerste kennismaking dus ik de namen van Goe Verbeeck en De Rudder weet ik dat ik de borst maken. Sukkelen Zeker nu ik nog niet op c honderd procent zit. Ik wat met ijzertekort en da staat er in mijn privélevei gebeuren. Samen met een ga ik binnenkort een spo; het naburige Maasland e: ren. Dat betekent dat baan van kwaliteitsconto de margarine verwerker! dustrie heb opgegeven. 1 echter de sport met het kunnen blijven combine staat drie weken na S Westland-marathon op programma. Ik verwacht er geen maar ook geen afgang. I* gesproken moet ik Goe De Ruddere en Verbeec kunnen geven, maar nogr komt een De Maat naar E nog niet optimaal is. Da niet weg dat ik mijn hu zal verkopen. Daar hel organisatoren alle recht c De Maat werd overiger Axel - In de A-klasse zaalvoetbalcompetitie t was koploper Ratjetoe n< sterk voor runner-up Dis 2. De koploper won met Voor Ratjetoe werden punten gemaakt door Thoen, Gerard le Clou Leenknecht. Voor Disc< scoorden Harald Verse] Erwin de Deijn. UITSLAGEN A-klasse: Gemeente-Chalet toe-Disco Love 2 3-2, La C Deco-Engelhard 11-1. B-klasse: Cijsouw-Van A kteelant-Broomchemie 11-3. STANDEN A-klasse: Ratjetoe 6-22, Pril 5-18, Gemeente 5-17, La C Deco 6-17, Disco Love 2 6- Service 5-15, Chalet 4-12, 6-10. B-klasse: Cijsouw 4-13, Ste Van Alten 5-11, Den Dc Broomchemie 4-5, De Ruytf co Love 1 3-4. i (Zaamslag) 1 (Kapel x M. 1- J. Lambert (Koewacht Punten. J- M. Astroh (Dauwen uoelpunten. 3- P. Jansen ten. 4 A. Wauters (Vogelw uoelpunten. 7" Kievits u Bidder (Terneuzen); Uerneuzen) 12 doelpuntei C van Dort (Rillandii punten. A. van Noorder §en); F. Goedegebure kerke); P. Baumg JP- Mulder (Wal. Punten. J3/14. E. Leonhart J- Lensen (Koewacht) J5 t/m 20. H. Herselman ('c Jarte (1 ilcheren" (Dau ...At) 9 d. Rietj ens (E (Kapelle);

de Stem | 1995 | | pagina 34