Doek valt definitief voor zwembad LEN HEEFT? De oogst van drie ton natte smurrie Onderzoek naar oneigenlijk gebruik kringloopstation Terneuzen la=iM»i«ni SPORT IN HET KORT UITSLAGEN wasser atie De Stoof oop GELD NODIG Sinds ik Kwaj® gebruik voel ik me als een jonge vent Wereldkampioen qESTEM ZEELAND C3 Drogisterij erkkamp Co. cwerk jesman (Brom)FietFen_ BEL 076-220722 BREDA-KREDIET Initiatiefvoorstel voor accommodatie Schoondijke PvdA en D66 haalt het niet in gemeenteraad Rollentweedaagse Eede van start Drogisterij bbe-Goossen v.o.f. Tafeltennistoernooi basisscholen RENAULT Dit is het adres van de monteur, die alles van Renault weet. M.T.M Toneel in Cadzand Vereniging van hengelaars Clinge viert jubileum Spanning tijdens koersbaltoernooi Bankoverval 1 B J in Sint-Niklaas KAARTINGEN SCHIETINGEN KOERSBAL RT 1995 In het tijdperk dat kunstijs moest worden uitgevonden Jeen van den Berg al zien dat Z op schaatsen aardig uit de voetp, kon. Hoe groter de afstand hn beter hij zich voelde. Indruk kende overwinningen waren dani het bewijs van. We zijn nu bijna Z halve eeuw verder en noq altiu vreet de volbloed Fries kilomete, Hoe kan dat? Dat de tijd kennelijk geen vat lijkt te kunnen krij gen op Jeen en dat zijn lichaam een schier onuitputte lijk bron van ener gie is, bewees hij door wereld kampioen, VRIJDAG 17 MAART 1995 Oude Kerkstraat 16 4524 CV Sluis Tel. 01178-61433 met rijbewijs, drijfsauto's. 16928 te bellen tot 17.30 uur. rissen en 'ngen: NR Breda 11774. 2-zits BANK en fauteuil "Ascona" midd.br. ei leder, i.pr.st. 01606-2780 echt inkoop/verkoop tweede hands, curiosa en Grootmoederstijd Leeuwenlaan 3, Terneuzen, Tel. 01150-20304 t zich aan voor evt. licht huish. t.1123 en tegelwerk 7299 of 422924. dakreparaties erkzaamheden. 8/06-52783300. T.k. klassiek eiken lerej1 BANKSTEL 3-1-1 zits, t«- 01650-61315. T.k. LEOLUX bankstel 2J4 en 2 zits fauteuil, beW ding wol. Tel. 01626-83637 OPEN berg- of boekenkast je 100x40x30, har" Keiler, 40,-. 01650- zondagen zoek andte vr. 45 jr., schillig wat, o.a. ikel en kantoor- 3897. ren en curiosa. An ma: 10.00- ierstr. 2 te Axel. fö4401 T.K. 1 damesbrommer,' dames- en 1 herenfiets alles voor 350,- 01650-60315 na 19.00IL— RACEFIETS i.nw.st.. Shi- mano 600 groep. 076-878747. 250,-. Lid N.V.F. Gevolmach tigde van div. bancair® instellingen onze correspondent euzen - De gemeente jweuzen gaat oneigenlijk luik van het kringloop- Lion op de zaterdagmorgen kpakken. Momenteel wordt elke zaterdag twintig tot g ton puin aangeboden, wil men het station voorbehouden voor de eigen burgers. Wethouder K. van der Hoofd van milieuzaken is het oneigen lijk gebruik van het kringloop station een doorn in het oog. „De dienst S.O.B constateert dat er regelmatig puin, afvalhout en dergelijke aangevoerd wordt met bedrijfsbusjes. Op deze manier proberen bedrijven op een goed kope manier van hun afval af te komen. Dit is niet de bedoeling van het kringloopstation. Ander zijds constateren we ook dat er veel mensen uit de buurtgemeen- ten hun afval even naar Terneu zen wegbrengen. Een ongewens te situatie, omdat op deze ma nier het kringloopstation voor onze eigen burgers in gevaar komt. Wij moeten namelijk een hoge prijs betalen om het afval te verwerken." W. Broekhuysen beaamde dat de aannemerswereld particulieren, om de prijs te drukken, vaak adviseren zelf puin af te voeren omdat dit voor de particulieren gratis is. Van der Hoofd: „We zijn mo menteel bezig te onderzoeken hoe we dit in goede banen kun nen leiden. Er komt binnenkort een extra terrein bij naast de remise. Misschien moeten we toe naar een soort legitimatie of slagboomsysteem. In ieder geval zijn de plannen nog niet uitge- kristaliseerd." De commissie ging ook akkoord met een hernieuwde actie ter stimulering van het thuiscom- posteren. Het bekende vat zal aan de burgers aangeboden wor den voor de prijs van 25. l,n onze verslaggever Oostburg - Het zwembad in Schoondijke gaat dit jaar definitief dicht. Het initiatiefvoorstel van de PvdA en D66 om let bad tegen een investering van veertigduizend gulden nog ten jaar open te houden haalde het gisteravond tijdens de yergadering van de gemeenteraad niet. I Wille (PvdA) hoopte nog op de medewerking van Dorpsbe langen en Toerisme (D en T) jaar deze fractie besloot het advies van het college te volgen, get college vindt de totale kos ten afgezet tegen de bezoeker saantallen onverantwoord. F.Baarends (D en T) gaf nog wel aan dat er binnen zijn fractie nog flink wat discussie is ge weest. Het ging niet zozeer om de beslissing het bad wel of niet open te houden maar meer om de verschillende investeringscij- fers waarmee het college tot drie keer toe mee op de proppen kwam. De investering zou eerst eigeveer een ton bedragen, later werd dit teruggeschroefd tot (1.000 gulden en nog later tot de veertig mille. „De vereiste dui delijkheid, waarom wij telkens weer vroegen, is er niet geko men," aldus Baarends. Ook Wille vond dat deze han- Van onze correspondent Eede - In het Multifunctionele centrum in Eede gaat vanavond zestiende rollentweedaagse van start. Twaalf koppels heb ben ingeschreven waaronder een aantal sterke Belgische rollen- specialisten. Vanavond start men om 19.30 uur met de 500 meter sprint. Vervolgens de 1000 meter afval ling. Beide onderdelen worden twee keer afgewerkt. Zaterdag is dan de finaleavond met 500 me tersprint en 1500 meter koppel- koers. De organisatie is in han den van het wielercomité Eede. Rapenburg 2 4581 AD Vogelwaarde Tel. 01147-1324 Van onze correspondent Terneuzen - Onder auspiciën van de schoolsportcommissie Meld tafeltennisvereniging Effect'71 in sporthal 't Zwaantje een schooltoernooi waaraan 54 leerlingen deel namen. Er werd gespeeld in leeftijdsca tegorieën jongens en meisjes. In totaal deden er zes scholen mee. Enkele scholen lieten het afwe ten, omdat de wedstrijdpapieren te laat binnen waren. uitslagen Meisjes 9-11 jaar: 1. Susan Tange, Zeemeeuw, 2. Carla Simons, PW.v.O,, 3. Fiona van der Hooft, Wiekslag. 12-13 jaar: 1. Chantal Schrijver, Oude Vaart, 2. Anne Wilting, P.W.V.O., 3. Mirna Bronne, Wiek- slag. Jongens 9-10-11 jaar: 1. Steven van der Peijl, Oude Vaart, 2. Steven Koster, De Hille, 3. Joost Louweret, Zeemeeuw. J2-13 jaar: 1. Marco Vaal, 2. Musta- Saglam, 3. Sijbert van Uytrecht, allen Wiekslag. (ADVERTENTIE) Wr F J Haarmanweg 58. Terneuzen, tel, 01150-17751 Ml F.J. Haarmanweg 58 Terneuzen Tel. 01150-17751 RENAULT Van 0nze verslaggever Cadzand - Door de kinderen en van de openbare - in Cadzand wordt vanavond een toneelstuk opge- 5«. fc sporthal hA Het toneelstuk heet Terug in de 19 nn voorstelling begint om drsantUUrien de entreeprijs be- aSt vijf gulden. delswijze geen schoonheidsprijs verdiende. „Ik heb er de pest over in dat de cijfers telkens weer veranderden. Daarnaast betreur ik de sluiting in hoge mate. Vooral richting de bevol king van Schoondijke." Wethouder C. Bolijn gaf de on duidelijkheid toe. „Wij betreu ren het in hoge mate dat op deze manier is omgegaan met de cij fers en dat er fouten zijn ge maakt. Baarends kwam nog met een aardige geste richting de bevol king van Schoondijke op de proppen. In het dorp bestaan vergevorderde plannen om een dierenparkje te realiseren. Bij wijze van compensatie wil Baar ends het bedrag van veertig mil le voor dit park gebruiken. Die investering kan bijvoorbeeld worden gehaald uit de pot on voorzien. Op die manier kan vol gens hem ook de privatisering van het tennispark worden be spoedigd. De overige fracties vonden het gisteren te snel daar al een oor deel over te geven. Wethouder Bolijn vond de motivering van- het compenseren te ver gaan. De bevolking van Schoondijke weet immers al lang dat het zwembad geen lang leven beschoren zou zijn in verband met het nieuwe zwemcomplex in Oostburg. Als gevolg daarvan is ook het bad in Breskens gesloten. Ook het bad in Groede is dicht. „Als we Schoondijke compenseren ram melt ook Groede aan de deur. We vergeten Schoondijke zeker niet. Zo is er een wandelpad gekomen, is de molen gerestau reerd en zijn de plannen voor een dierenparkje in een verge vorderd stadium." Van onze correspondent Clinge - De Clingse Henge laarsvereniging bestaat vijf tig jaar. Het nieuwe seizoen staat in het teken van het jubileum. De organisatie van het Zeeuws-Vlaams Kam pioenschap op 26 augustus op de Zestigvoetkreek zal een van de hoogtepunten vormen. De Clingse Hengelaarsvereni- ging hield haar jaarvergadering in café de Troubadour. Een groot aantal belangstellenden bezocht deze bijeenkomst. Op kermiszaterdag, 15 juli, wordt een historische viswed strijd zoals 50 jaar geleden wor den gehouden. Ook de inrichters van de zomeravondcompetitie zullen een feestwedstrijd organi seren op zaterdag 9 september. „Een stimulans voor de henge laars is een goede visvangst," aldus C. Peeters, secretaris van de vereniging en dat is voor de Clingse Hengelaarsvereniging een reden om veel vis uit te zetten. Zo is er op de Witte Bergen 2000 kg brasem en 100 kg. blankvoorn uitgezet. De Zes tigvoet kreeg 100 kg. blank voorn, 300 kg. ruisvoorn en 40 reuze snoekbaarzen. Op de Gro te, Kleine Weel en de Tournay putten werd telkens 100 kg. uit gezet. Voor 1995 zal er verder nog 2000 stuks pootsnoek en 500 stuks snoekbaars worden uitge zet op de Zestigvoetkreek. Het bestuur van de Clingse Hen gelaarsvereniging heeft met het Waterschap Hulster Ambacht en beroepsvisser Moorthamer ge sproken over de natuurlijk glasaalintrek vanuit de Schelde naar de Zestigvoetkreek. Het Waterschap heeft toegezegd de barrières voor deze intrek weg te zullen halen. Het instellen van een bufferzone langs de Zestigvoetkreek en het uitbaggeren van deze kreek zijn voortdurende aandachtspunten van het bestuur van de Clingse Hengelaarsvereniging. Ook dit jaar zal hierover worden over legd met Staatsbosbeheer. Tijdens deze bijeenkomst werd Leonard de Blijzer voor zijn ver diensten voor de vereniging als erelid benoemd. Vijftig jaar is hij lid waarvan 20 jaar bestuurslid en 15 jaar voorzitter van het wedstrijdcomité. De toekomstige top-koks van het Delta College tonen de eerste gerechten die ze hebben bereid met zeesla van het Veerse Meer. foto jaap wolterbeek Van onze correspondent Middelburg - Je zult ze de kost maar geven, al die watersporters die de afge lopen zomer op het Veerse Meer dachten te spelevaren om erachter te komen dat ze door dat mottige wier niet vooruit waren te branden. Of al die koters, die door pa of moe bestraffend werden toesproken om als de bliksem uit die drab te komen en zich als de wiedeweer ga te ontdoen van dat 'gore wier'. Maar laat datzelfde vermaledijde wier, uit dat vieze Veerse Meer nu een delicatesse zijn. Gisteren presenteerde het Innovatie Cen trum Zeeland de eerste resultaten van het project 'Valorisatie zeesla uit het Veerse Meer'. De eerste resultaten van een oogst van pakweg drie ton natte smurrie. Natte smurrie, die als het gehakt is, iets weg heeft van spinazie a la creme. Ook een produkt met mogelijkheden, als we de trends in voedingsmiddelen mogen geloven. En omdat A. Maljaars, de baas van het Innovatiecentrum een echte ingenieur is, de zaken dus goed heeft bestudeerd, zal het onvermijdelijk zijn of het Veerse Meer Wier prijkt binnen afzienbare tijd op ieders bord. „Want," zo doceerde hij geleerd: „Het volk heeft steeds meer belangstelling voor 'health food', Tight produkten', kant- en klaarmaal- tijden en we eten ons ongans aan 'tussen doortjes' in plaats van een voedzame maal tijd. Die 'tussendoortjes' heten in marketing- termen dan weer graasprodukten, maar in dat segment ligt de grote kracht." En het lag er allemaal daar in het Delta College, waar de hogeschool van de toekom stige top-koks resideert. Met een echte wier-' borrel, met snacks en zelf een koekje. Wie het at, en dat waren natuurlijk alle genodig den, kwam maar tot een conclusie: hmm en jam, jam. Lekker dus. Nooit gedacht dat iets wat rond de schroef van een motorboot komt zó lekker kon zijn. En dan na een uitleg hoe boeiend het leven wel kan zijn of worden met wier een echt wierdiner. De receptuur kwam van de Zeeuwse topkoks en bereid door leerlingen van het Delta College. En ga er maar eens aan staan: een compositie van salade- en mousse van At lantische zeewieren. Een gerookte zalmbom- be gevuld met roerei van garnalen en zeesla. Varkenshaasmedaillons gewikkeld in zee wier, gevuld met zeeslamousse, jus met roze marijn, gegratineerde schotel van prei, champignons, wakamé en zeeslakaas, deeg waarlinten met zeesla. En als toetje nog een honingparfait gemarineerd met zeewier en bekleed met sesamzaad. Lekker of niet? Lekker dus, hoewel een kniesoor direct zal zeggen dat je met een gaaf stuk zalm een baksteen nog smakelijk krijgt. Niettemin: mogelijkheden te over voor het wier uit ons eigen Veerse Meer. Drs. Zuiddam, de directeur van dat smaak volle Delta College, zag het al helemaal voor zich. Zeeland als Mekka voor de mosselen, de oesters, de zon, de zee en ruimte en dan nu ook nog eens de zeesla. Wat een toege voegde waarde! Weg met die leeuw in het Zeeuwse provinciewapen en in plaats daar van een zeemeermin die ons liggend in een bed van zeesla uitnodigend toelacht. We Zien het de komende zomer al voor ons. De watersporter die leunend vanuit zijn bootje zich een maaltje zeesla bijeensprokkelt en kinderen die door ouders het water in wor-i den gejaagd om de dagelijkse dis bijeen te scharrelen. En zo wordt het Veerse Meer ineens weer leuk en krijgen de bezoekers die met of zonder zeesla geheid bij en op dat Veerse Meer moeten betalen, ook nog iets terug voor hun geld. Sint-Niklaas - Twee onbe kenden hebben gisterochtend bij een gewapende bankover val in een BBL-filiaal in Sint-Niklaas twee miljoen frank buit gemaakt, ruim honderdduizend gulden. Zij gijzelden daarbij vier perso neelsleden. 's Nachts waren de twee overval lers het kantoor, aan de Par klaan, binnengedrongen via een raam aan de achterzijde. Een maal binnen wachtten zij tot de eerste kantoorbediende het fili aal binnen kwam. Deze arriveer de omstreeks 8.15 uur, waarop de overvallers hem meteen een vuurwapen tegen het hoofd duwden en geld eisten. De bank medewerker gaf hen 30.000 frank uit zijn loketlade. De gangsters namen hier echter geen genoegen mee en sloten hem op in het toilet. Even later kwamen nog drie per soneelsleden op het kantoor. Toen bleek dat de kantoorhou der zich niet onder hen bevond, sloten de overvallers ook hen op in het toilet. Even voor negen uur kwam de kantoorhouder, samen met nog een loketbediende, binnen. On der bedreiging van een vuurwa pen overhandigde deze twee mil joen frank uit de kluizen van het filiaal aan de twee gangsters, die zich daarna uit de voeten maak ten. •De gemeentelijke sporthal in Sas van Gent was donderdag ontmoetingsplaats én strijd perk voor alle koersbalvereni- gingen üit Zeeuws-Vlaanderen. Op achttien matten streden 44 teams, elk bestaande uit zes spelers, om de hoogste eer tij dens het zesde koersbaltoer nooi voor ouderen van de Koersbalgroep Westdorpe. Opgeteld 264 ouderen op de mat tussen tien uur 's morgens en vier uur 's middags. Na afloop bleek ANBO Hulst op alle fronten over de beste koersballers te beschikken. Twee teams van deze oude renbonden namen gezamenlijk de wisselbeker in ontvangst en wonnen gelijk ook het tinnen bord voor het beste team. De enige Belgische deelnemer, een ploeg uit Stekene, eindigde overigens ook in de hogere regionen, foto camile schelstraete BeVoBo Terneuzen Terneuzen - Het in de eerste klasse A van de Terneuzense bedrijfsvolleybalcompetitie onderaan staande Artland 1 heeft zich aan de laatste stro halm vastgegrepen om niet he lemaal achterop te raken. In een knappe partij liet het tegenstander CIS, een van de sterkere teams in deze klasse, met 2-1 achter zich (10-15, 15-8, 15-12). Ronald de Waal en Wim Gort waren de uit blinkers bij Artland 1, dat in de eerste ontmoeting met CIS nog kansloos naar een 0-3-ne- derlaag werd gespeeld. UITSLAGEN Eerste klasse A: Stuntmarkt-Dow 1 3-0 (15-2, 15-8, 15-3), Dees 1-VC Notabene 3-0 (15-5, 15-3, 15-7). Eerste klasse B: Echo/Audio-Neele- mans 0-3 (3-15, 4-15, 15-17), De Pooter-Foaks 2 1-2 (15-4, 7-15, 7-15), ING-V&V 2-1 (15-6, 9-15, 15-10). Tweede klasse A: Scheldesport-Ver- vaet 0-3 (2-15, 6-15, 9-15), NHI- Deltan 1 0-3 (7-15, 11-15, 2-9), PSOVZ 1-Dow 2 2-1 (16-14, 12-15, 11-4). Tweede klasse B: A&A 2-Rabo 1-2 (8-15, 6-15, 15-5), PSOVZ 2-Deltan 2 2-1 (13-15, 15-3, 11-8), Gemeente 1-De Hoop 0-3 (6-15, 2-15, 6-15). Derde klasse A: Havenschap-Foaks 3 2-1 (15-12, 15-11, 12-15), V&SH- Philips 0-3 (7-15, 5-15, 7-15). Derde klasse B: URS-VVM 1-2 (91-5, 10-15, 15-9), B&S-VC Schel de 0-3 (14-16, 13-15, 3-8). STANDEN Eerste klasse A: Dees 1 7-19, Foaks 1 6-15, CIS 7-14, Stuntmarkt 7-10, VC Notabene 7-6, Dow 1 7-5, A&A 1 7-4. Eerste klasse B: ING 7-17, Aster 6-13, Neelemans 7-13, De Pooter 7-12, Foaks 2 7-9, Echo/Audio 7-5, V&V 7-4. Tweede klasse A: Vervaet 7-15, Bei- do 6-14, NHI 7-14, Deltan 1 7-13, PSVOZ 1 7-10, Dow 2 7-6, Schelde- sport 7-1. Tweede klasse B: De Hoop 7-17, Rabo 7-14, Dees 2 6-10, Deltan 2 7-10, Gemeente 1 7-9, PSOVZ 2 7-7, A&A 2 7-4. Derde klasse A: Philips 7-17, Voor waarts 6-14, V&SH 7-13, Tevore 6-9, Havenschap 7-9, Foaks 4 6-7, Foaks 3 7-3. Derde klasse B: VC Schelde 7-17, Dow 3 6-11, Gemeente 2 6-11, Wa- beko 6-8, B&S 7-8, URS 7-8, WM 7-1. Clubkampioenschap pen BC Schepnet Sluis - Badmintonvereniging BC Schepnet uit Sluis hield de jaarlijkse clubkampioen schappen voor senioren. WINNAARS SC WINBAARS ME: Jan Jansen. VE eerste klasse: Ingrid Vermeulen. Tweede klasse: Vera de Baets. MD: Marcel Ide/Jan j'ansen. VD: Ingrid Vermeulen/An- nick Tas. GD: Ingrid Vermeulen/Er- win Hermans. Nieuw-Namen - Zaal De Nachte gaal: 1. G. Bogaert-W. de Maayer, 2. E. de Kint-A. van den Berghe, 3. K. Waterschoot-G. Styleman. Nieuw-Namen - Moed en Geduld: 1. J. Gillis-E. van Gassen, 2. A. Dupon-A. Thieleman, 3. A. van den Berghe-J. van Campen. Oostburg - Bridge Sociëteit Oost burg, achtste zitting voorjaars competitie. A-lijn: 1. M. Jonker/ A. Martens, 2. H. Remijn/C. voogdt, 3. M. Fermont/C. van Óp- dorp. B-lijn: 1. A. Kools/J. Steyaert, 2. D. van Dronkelaar/L. Tan, 3. C. Kotvis/B. Reus. IJzendijke - Brideclub IJzendijke, zevende wedstrijd: 1. Van Water- schoot-Zwartele, 2. Mijnsberg- Buize, 3. echtpaar Lievens en echtpaar Koek. Oostburg - Oostburgse Bridge club, zaal L'Ambassadeur, derde wedstrijd ladercompetitie, acht tien paren. Groep A: 1. Hendrik- se-Plasschaert, 2. Buysrogge-Le- grand, 3. Christiaansen-Pielaet. Groep B: 1. Barendregt-Hermans, 2. Gossije-Luteijn, 3. Tatenhove- Hollebosch. Vierde wedstrijd lad dercompetitie, achttien paren. Groep A: 1. echtpaar De Badts, 2. De Ruyter-Langendijk, 2. echt paar Van Steenberge. Groep B: 1. echtpaar Wispelaere, 2. Steyaert- Blaeske, 3. Langendijk-Gruson. Lamswaarde - Zaal De Lamso ren, 23 personen. Bieden: 1. P. Strobbe, 2. J. Schalje, 3. F. van de Velde. Jokeren: 1. mevrouw Van Britsom, 2. mevrouw Bernard, 3. mevrouw Sikkelerus. St.-Jansteen - Zaal De Kroon, 54 personen. Jokeren: 1. mevrouw Van Remortere, 2. mevrouw Do- mines, 3. mevrouw Van Campen- hout. Bieden: 1. E. Rietjes, 2. T. de Vet, 3. C. Haermans. Sas van Gent - Zaal St.-Albert, 57 personen. Jokeren: 1. mevrouw Hellen, 2. mevrouw Claeysen, 3. mevrouw Saeye. Bieden: 1. me vrouw Steyaert, 2. Ch. van der Heyden, 3. E. Zwartelee. Clinge - Zaal De Landbouw, 26 personen. Bieden: 1. R. Tilleman, 2. A. de Bruyn, 3. mevrouw De Waal. Jokeren: 1. mevrouw Van Haver, 2. mevrouw Verbrugge, 3. mevrouw De Beer. Clinge - Zaal De Gouden Kroon, 24 personen. Bieden: 1. J. van Remortel, 2. A. van Vooren, 3. P. Ras. Jokeren: 1. mevrouw Ras, 2. mevrouw Domines, 3. mevrouw Warrens. St.-Jansteen - Zaal Zondagsver- maak, zestien personen. Bieden: 1. G. de Bruyn, 2. P. Haulez, 3. J. Ceton. Kloosterzande - Zaal De Reizen de Man, 21 personen. Bieden: 1. mevrouw Hemelaar, 2. C. de Kort, 3. J. Schalje. Jokeren: 1. mevrouw Schalje, 2. mevrouw De Bruyn, 3. N. Dreesen. Graauw - Gemeenschapshuis, achttien personen. Jokeren: 1. A. de Bruyn, 2. mevrouw Van Geertruy, 3. mevrouw Van de Velde. Sas van Gent - Zaal De Regen boog, dertig personen. Bieden: 1. R. Poppe, 2. Ch. van Aart, 3. mevrouw Zwartelee. Jokeren: 1. mevrouw Bode, 2. mevrouw Ver planken, 3. mevrouw Van de Vel de. Hulst - Zaal De Kroon, 62 perso nen. Jokeren: 1. 1. M. Haulez, 2. M. Rietjes, 3. L. Rodrigo. Bieden: 1. J. de Rijk, 2. A. de Bruyn, 3. L. van Cadsand. Graauw - Gemeenschapshuis, 26 personen. Bieden: 1. J. van Cam pen, 2. A. Roelands, 3. A. de Klerk. Stoppeldijk - Zaal 't Gelaag, 32 personen. Bieden: 1. R. de Kort, 2. mevrouw Van de Hemel, 3. A. Jansen. Jokeren: 1. mevrouw Van Dorselaer, 2. mevrowu Patijn, 3. mevrouw De Cock. Westdorpe - Zaal Concordia, 24 personen. Bieden: 1. O. de Jaeger, 2. M. Wille, 3. R. van Hecke. Axel - Gregoriuscentrum, 29 per sonen. Bieden: 1. R. Verhaegen, 2. F. Vink, 3. O. de Cock. Kloosterzande - Zaal De Kastan je, achttien personen. Bieden: 1. N. Goossen, 2. R. Verschuren, 3. T. Kegels. Jokeren: 1. R. Roctus, 2. M. de Waal, 3. mevrouw Ver schuren. St.-Jansteen - Zaal De Kroon, 36 personen. Bieden: 1. G. Maerman, 2. A. Vonck, 3. G. de Graaf. Jokeren: 1. mevrouw Leenhout, 2. mevrouw Remortere, 3. mevrouw Haulez. Graauw - Gemeenschapshuis, NCB, zestien personen. Bieden: 1. J. Kips, 2. F. van Eerdenburg, 3. L. Vermue. Eindstand na drie kaartingen: 1. F. van Eerdenburg (wisselbeker), 2. L. Vermue. Sluiskil - Kantine voetbalvereni ging Sluiskil, 52 personen. Bie den: 1. H. de Graeve, 2. L. Steen- paal, 3. F. van der Hooft. Jokeren: 1. mevrouw Dubbeldam, 2. me vrouw Gelderland, 3. mevrouw Scheele. Axel - Thalia, clublokaal, zestig personen. Bieden: 1. J. Ambrosini, 2. C. de Deyn, 3. mevrouw Van de Bergen. Jokeren: 1. mevrouw Van de Ende, 2. N. den Beer, 3. S. Dieleman. Terhole - Zaal Staminee, 56 per sonen. Bieden: 1. mevrouw "Van Dorselaer, 2. mevrouw De Waal- Praet, 3. J. Ferket. Jokeren: 1. C. van Goethem, 2. L. de Waal, 3. mevrouw Van Dorselaer. Emmahaven - Zaal 't Verdronken Land, 24 personen. Bieden: I. W. de Boeye, 2. L. Vermue, 3. D. van de Berghe. Eede - Zaal Hof van Eede, veertig personen. Bieden: 1. J. Verkruys- se, 2. D. de Vreeze, 3. M. Buyk. Clinge - Zaal De Landbouw, zes tig personen. Bieden: 1. mevrouw De Winkel, 2. mevrouw Tilleman, 3. J. Coalone. Jokeren: 1. R. de Vos, 2. mevrouw Rottier, 3. M. de Schepper. Breskens - Zaal 't Zonneke, 36 personen. Bieden: 1. A. Verhelst, 2. W. Riemens, 3. D. van de Hemel. Jokeren: 1. S. Vonhout, 2. L. de Ruyter, 3. M. Timmerman. Terneuzen - Bridgeclub Luctor, tweede wedstrijd competitie. Groep A: 1. Touw-Van de Zande, 2. echtpaar Sandrini, 3. echtpaar Hamelink. Groep B: 1. Dekker- Willemstein, 2. Mintjes-Kloos, 3. echtpaar Vreugdenhil en Berbers- Van der Peijl. Groep C: 1. Zorge- Blankers, 2. Vos-Vermunt, 3. De Bruyne-Verlinde. Kloetinge - Sportzaal Wesselo- park, Jacoba van Beieren, 35 schutters. Wip 1: eerste hoge vo gel: J. Repkes, Victoria; tweede hoge vogel: H. Hoogstrate, St.-Se- bastiaan; eerste zijvogel: C. Pie- ters, Ravenstein; tweede zijvogel: H. van Hekken, Victoria; derde zijvogel: A. Ponsaerts, Diana. Wip 2: eerste hoge vogel: L. van Dijke, St.-Sebastiaan; tweede hoge en tweede zijvogel: A. Wisse, St.- Andries; eerste zijvogel: T. van de Maale, Ravenstein; derde zijvogel: C. Stouthamer, Edele Handboog; vliegende vogels: N. Schouwe- naar, Juliana; L. van Dijke, St.- Sebastiaan en G. Smitskamp, Ra venstein. 's-Heerenhoek - Zaal De Koren beurs, twintig schutters. Eerste hoge vogel: J. de Jonge, tweede hoge vogel: H. de Jonge, beiden Soranus; eerste zijvogel: C. Evers- dijk, St.-Sebastiaan; tweede zij vogel: H. van Leeuwen, Raven stein; derde zij vogel: C. de Jonge, Soranus; vierde zij vogel: C. Rent meester, Willem Teil; vliegende vogel: N. Schouwenaar, Juliana; grootste aantal (8): P. Maat, Zorg- vlied. De volgende schieting is dinsdag 21 maart. 's-Heerenhoek - Zaal Walk Inn, Vrije Schutters, 27 schutters. Wip 1: hoge en eerste zijvogel: J. Ver meide, Edele Handboog; grootste aantal (6): M. Verdonk, Concor dia; vliegende vogels: R. Klippel, Doel naar Hoger; H. Remijnse en B. Vermeulen, beiden Zorgvlied. Wip 2: eerste hoge vogel: J. Ver mue, Jacoba van Beieren; tweede hoge vogel: P. Vette, Concordia; eerste en derde zijvogel: C. Jere- miasse, tweede zijvogel: P. de Vis ser, beiden Zorgvlied; grootste aantal (6): R. Kopmels, Doel naar Hoger en H. van Leeuwen, Ra venstein. Walsoorden - Zaal Rue du Nord, achttien schutters. Hoge en beide zijvogels: F. de Meyer, grootste aantal (5): E. Pica vet. Lamswaarde - Zaal De Vier Jaar getijden, 29 schutters. Hoge vo gel: B. Verley, beide zijvogels: J. van Kerkhoven, grootste aantal (7): G. D'Haens. Zuiddorpe - Willem Teil, 39 schutters. Eerste hoge en eerste zijvogel: M. Suy, tweede hoge vogel: W. Talboom, tweede zijvo gel: P. Gauwe, grootste aantal (5): G. Suy. Lamswaarde - Zaal De Lamso ren, 28 schutters. Hoge en beide zijvogels: Th. de Kort, grootste aantal (6): J. Bischop. IJzendijke - Zaal Les Amies, 21 schutters. Wip 1: hoge vogel: E. Groosman, eerste zij vogel: E. Kersbulck, tweede zijvogel: J. Groosman. Wip 2: hoge en eerste zijvogel: W. Ongenae, tweede zij vogel: E. Kersbulck, grootste aan tal (6): J. Dieleman. Heikant - KBO, 't Heike, 32 per sonen. Groep 1: I. L. Ferket/P. Ringoot, 2. A. Schout/Y. Bouvré. Groep 2: 1. A. de Cock-van Vlier- berghe/P. de Bot, 2. E. Jonkers/L. de Jonghe-Martens. Ossenisse - Zaal Hof ter Nesse, .tien personen: 1. A. Rottier/M. Rademakers-Warrens, 2. E. de Maat/T. van Vooren, 3. R. de Waal-Cambeen/J. de Waal-Ha melink. Axel - Gregoriuscentrum, tien personen: 1. H. Verbraeken, 2. mevrouw Zegers, 3. mevrouw Snoek. Sas van Gent - Zaal St.-Albert, veertien personen: 1. mevrouw Vale/P. de Bruyn, 2. A. Vervaet/ M. Coone, 3. A. de Maerschalk/A. de Kort. Westdorpe - Zaal Concordia, 24 personen. Mat 1: 1. E. de Smet/H. van Waes, 2. H. Eggermont/A. Dobbelaar. Mat 2: 1. W. Kalle/E. D'Haene, 2. F. Verhoosel/A. de Pachter.

de Stem | 1995 | | pagina 13