'Het was een beetje doods' Lax simpel langs Hajduk :edes voor telwagen. DE STEM au Barcelona vindt Waterloo in Parijs buis van Gaal juicht nog niet: 'Die beker, dat zegt pas wat' ~1 L AC Milan moeiteloos naar halve finales mmm Het flexibele woonsysteem voor uitgelezen combinaties. Niet Pettersson maar Bayern naar Amsterdam Riel Autobedrijven B.V. Breda Gladstrijkers van UEFA kunnen tevreden zijn Iverteren zet zoden aan de dijk» tuinder. CHAMPIONS LEAGUE Wild cards voor ex-winnaars iHALEN - 1 BETALEN Slingerweg 91 076-206106 I gen. Maczekstraat 6-14 076-213825 i Lme verslaggever %n Nijnatten jtrdam - Alleen het pu- Z juichte gisteravond echt 1 «sterdam. De Ajacieden !f, hun coach voorop, rela- i de overwinning on- Jdljjkna afloop. ij er maar één ploeg wil voet- lu dan wordt het nooit een j leuke wedstrijd", stelde ner Frank de Boer ("die bovendien dacht nooit j twee keer in een wed- jl van Ajax' eerste gescoord tóen. ik Rijkaard stak als een der ;e spelers zijn gezicht om de jvan de 'mixed zone'. Dat is Lje waarin de pers de voet- s' mag opwachten. Een doos hok, afgezet met de den van de Champions «ie. Die zones, een kaal, «iverlicht soort niemands- land, zien er overal in Europa hetzelfde uit; steriel, sfeerloos. Wat eens Europa Cup heette, is nu een rondreizend circus dat overal dezelfde coulissen op bouwt en voor improvisatie geen ruimte toestaat. Alleen op hef veld mag iedereen 90 minuten zijn gang gaan. Het klinisch afgewerkte duel tussen Ajax en Hajduk Split, moet de gladstrijkers van de UEFA goed bevallen zijn. Geen wanklank, geen onverwachte klant in de halve finale. „Ik vond het een beetje doods", lachte Rijkaard meewarig. „Die jongens van Ha jduk hadden al het idee, dat ze geen kans hadden tegen ons. Door die instelling werd de wed strijd vooral in de tweede helft een beetje doods." In de halve finale tussen Bayern Munchen en Ajax hangt er onge twijfeld een andere sfeer rond beide duels. Hajduk had zich voor twee keer negentig minuten lang een super defensieve tactiek aan laten praten door Otto Ba ric, de angsthaas-trainer van Austria Salzburg. Zo zal Bayern zich niet laten opstoken, al was het alleen maar omdat Duitsers zich niet graag door Nederlan ders laten vernederen, terwijl het omgekeerde al evenzeer het geval is. Het publiek kan zich overigens warmen aan een korte periode waarin de door Europese politici zo gekoesterde goede verhouding tussen beide buurlanden in spor tief opzicht zwaar op de proef gesteld wordt. In het weekeinde van 31 maart staat de Davis Cup-wedstrijd tussen de tennis sers van Duitsland en Nederland op het programma en op 5 en 19 april spelen Ajax en Bayern te gen elkaar. „Dat wordt een krachtmeting waarin veel prestige te verdienen valt", oordeelde aanvoerder Danny Blind. „Met veel senti menten ook", vulde De Boer hem iets verderop in de UEFA-vries- cel aan. Hij vertelde ook, dat de commotie om de beledigingen aan het adres van Van Gaal, precies een week geleden door Feyenoord-supporters geuit, geen moment besproken zijn in het trainingskamp van de Aja cieden. „Nee, we praatten er niet over. Maar ik weet toch wel, dat ie dereen het heel laag gevonden heeft. Het gebeurt bij veel clubs. Ik hoorde het zelfs vanavond, toen Kanu een paar keer in de fout leek te gaan. Die werd door zijn eigen publiek fors uitge scholden. Maar ja, hoe hoog zal het IQ van die gasten zijn?" Kanu zelf was er zich niet van bewust geweest. „Waarom? Ik speelde een hele goede wed strijd", sprak de lange Nigeri- aan, die toen al in de kleedkamer door Van Gaal tot beste speler van het veld was uitgeroepen. „Maar als ploeg hebben we niet ons beste spel laten zien", zei Blind. Zijn stelling klopte, maar verpletterde tevens het laatste sprankje vreugde in de catacom ben van het Olympisch sloop- pand. „We Waren vijf keer beter, maar hadden met ten minste 5-0 moeten winnen. Ik vond het wel mooi meegenomen, dat we ken nelijk ook 'door het midden' goed aan kunnen vallen. Rijk aard speelde Kanu heel vaak direct aan, nou die Kanu kun je een balletje aanspelen, dat heeft- ie bewezen. Onze tactiek was duidelijk anders, normaal ge sproken gaat bij ons bijna alles over de vleugels. Mogelijk is dat de toegevoegde winst van van avond." [siJaap van Essen todam - Voor het eerst sinds 1980.staat Ajax weer ie halve finales van het toernooi om de Europacup I, ;enwoordig Champions League geheten. W Olympisch stadion plaats- maar wat graag komen. Al na drie minuten kreeg Jari pn voor hoe voordelig u met de per van start kan. Dat is dan ook iige moment waarop de vergelij- net een gewone bestelwagen ter ie komt... i de Amsterdammers zich, tier overigens echt spranke- n, vrij eenvoudig ten Ultvan een armoedig Hajduk 3-0, na de 0-0 van Split I- voldoende. Over drie we ir, wacht Ajax een tegenstan- rrvan een heel wat respectabe- Iksliber, Bayern München. pen over het bereiken van de live finales deed Louis van fül gisteravond niet. „Dit zegt Het gaat er om dat we ie prijs halen. Die beker, dat oekwinkel! En dat betekent dat u kunt creëeren voor de nieuwste titels, jikast van Lundia bijvoorbeeld, verking en altijd precies passend in ziet u slechts voorbeelden van uw 1001 oplossingen in boekenkasten. Hiermee blijf je combineren. Verhaal na verhaal, bestseller na bestseller... Ik denk dat wij het lectuur- model gaan maken. Boeken/ (ectuurmodel 1.092.- Creëer ik zo'n huizenhoge torenkast? Ja natuurlijk. Boekentoren 724- Zo'n boekenwa- gen zet de boel wel in beweging! Boekenwagen 1.872.- ihen deed Louis van Gaal ook over de wedstrijd tegen Haj- i „We hebben risico genomen si onze speelwijze. We hebben grit keel mooie doelpunten ge- I, maar het was geen fan- the wedstrijd. Daarvoor ik na de rust de nodige «entratie. We creëerden nog rel kansen, maar maakten het itl af, waardoor het voor de «schouwers toch een beetje ai werd," aldus Van Gaal. hl de Ajax-trainer zich dat alrak mag tekenend heten. De ten uit Kroatië tenslotte de- i in twee duels geen enkele «ging tot aantrekkelijk voetbal. ten effect kjduk begon gisteren met een tffk gewijzigde formatie ten pzichte van het elftal dat twee «ken geleden aantrad. Maar «1st vijf basisspelers waren hun klats kwijtgeraakt. Voor wat de Nwijze hadden al die veran- n in de personele bezet- iag echter geen enkel effect, hjduk startte zoals verwacht •et één hele (Erceg) en één halve lurcec) spits. De bedoelingen an trainer Katalinic waren der- me meteen duidelijk. R mocht aanvallen en deed "t ook. Met Kanu (die de voor- had gekregen boven Klui- ïrt| in de spits en Ronald de op het middenveld, duurde niet erg lang voor Ajax het onder controle had. Hajduk "e Amsterdammers tenslotte marktpassage 24-24. lel. 074-143731 CH. Kerkstraat 44. tel. 073-141291 likestraat 2. hoek Boschdijk. lel. 040-445171 Inlichtingen: De Stem, 076-236911 Litmanen een enorme mogelijk heid, toen Kanu doorkopte. Al-, leen voor Gabric schoot de Fin echter tegen doelman, onderstre pend dat hij sinds zijn blessure nog immer niet lekker in zijn vel zit. Luttele minuten later loste Jur-' cec een serieus schot op het doel van Van der Sar, dat niet meer dan een corner opleverde. Het was de tweede en tevens laatste echte doelpoging van Hajduk, in twee volledige wedstrijden wel te verstaan. Het duurde overigens nog gerui me tijd voor Ajax na de kans van Litmanen zoveel druk op de ke tel kon zetten dat het voor Haj duk echt gevaarlijk werd. Pas in de 22e minuut ontstond een ha chelijke situatie voor het doel van Gabric, toen achtereenvol gens Overmars, Litmanen en Ka nu de voet net niet goed achter de bal kregen. Uitblinker Pas in de 38e minuut kreeg Ajax wat het al lang verdiende. Ro nald de Boer stuurde Litmanen weg, die op randje buitenspel startte. De Fin zette vanaf de achterlijn voor en Kanu - door Van Gaal tot absolute uitblinker uitgeroepen - kopte schitterend raak: 1-0. De wedstrijd was daarmee feite lijk voorbij, want Hajduk toonde geen enkele intentie een andere speelwijze te gaan hanteren. Zo Katalinic met nieuwe instructies had willen wachten tot de pauze, was hij te laat. Twee minuten voor rust was het al 2-0. Uit de achtste Ajax-comer, genomen door Finidi, kopte Frank de Boer onberispelijk in. Blijkbaar gaf Katalinic daarna de moed maar op, want Hajduk speelde ook na rust als voorheen. Ajax heerste, Hajduk wachtte, zonder dat ooit duidelijk werd waarop. Kanu en Rijkaard kre gen kansen, maar misten. Frank de. Boer voltrok het vonnis. In de 68e minuut demonstreerde hij dat de vrije trap inmiddels tot zijn specialiteit is uitgegroeid: 3-0. Elite Het is voor het eerst sinds 15 jaar dat Ajax zich weer onder de werkelijke elite der landskam pioenen schaart. In 1980 verlo ren de Amsterdammers in de halve eindstrijd nipt (0-2 en 1-0) van Nottingham Forrest. Sinds dien kon drievoudig winnaar Ajax geen potten breken in de Europacup I. In het najaar van 1980 werd in de tweede ronde kansloos (5-1 in München) verlo ren van Bayern. Het was de laatste keer dat Ajax de eerste ronde overleefde en tevens de laatse maal dat de club Bayern München in Europees verband trof. Bayern klampt zich momenteel volledig aan de Champions Lea gue vast. In eigen land is de .ploeg met zes punten achter stand op koploper Dortmund zo goed als uitgeschakeld voor de titel. Van Gaal toonde zich tevreden met Bayern als tegenstander. „Ik had een voorkeur voor München. Gotenborg heeft minder kwali teit, speelt eerder op de counter. Bij Bayern zit er meer voetbal in de ploeg, dus zullen ze meer aanvallen, dat geeft ons meer kans." AJAX - HAJDUK SPLIT 3-0 (2-0) - 39. Kanu 1-0, 43. Frank de Boer 2-0, 67. Frank de Boer 3-0. Scheidsrech ter: Craciunescu (Roe). Toeschou wers: 42.000. Gele kaart: Seedorf (Ajax), Gabric (Hajduk). Eerste wedstrijd: 0-0. Ajax naar halve fina les. AJAX: Van der Sar; Reiziger, Blind, Rijkaard en Frank de Boer; Ronald de Boer, Litmanen en Seedorf (79. Bogarde); Finidi, Kanu (71. Klui- vert) en Overmars. HAJDUK SPLIT: Gabric; Person, Stimac, Hibic, Vuica en Prazenica; Mestrovic, Asanovic en Pralija; Er ceg (51. Kazimir Vulic) en Jurcec (67. Rapaic). Door Henk Mees arijs - De hoogtij van FC tfCe op de Europese Mooivelden is voorbij. Mer Johan Cruijff grossierde Spaanse kampioen de laatste ,i 'aar in finaleplaatsen en p,„nile„menten op halve finales. B °s Saint Germain sneed FC gisteren in een swin- jy","'c des Princes de pas af. dl ned«laag van FC Bar- °»a was fataal na het 1-1-ge- 1 'sPe'in eigen huis van twee W.1®25 minuten had FC Barce- finaiof aansPraken op een halve De AC Milan in handen. Bakw 6 Pdal van aanvoerder o, na een uitgemeten vrije van Ronald Koeman, -.onvoldoende houvast voor 1992 tv?? Cup-winnaar de u| J ciusqueis. üet Pn mmuten vo°r het einde ,i. enn met ogenschijnlijke --r« i-ujj-winnaar van „_en kwartier voor het ein- te de Braziliaan Rai de voorbij Busquets. Dep 'ranse soiree was hoogtepunt voor het jarenlang maar zelden verwende Parijse voetbalpubliek. De 45.574 toe schouwers zorgden gisteren voor een recette van ruim 4,5 miljoen gulden. Een nieuw record in Pa rijs waar dit seizoen Bayern Munchen er al aan moest gelo ven en gisteren al op de volgende klus, tegen AC Milan, werd geto ast. Boegbeeld In de dagen dat het ver afgeta kelde Olympique Marseille ook voor de rechtbank wordt verne derd, is Paris Saint Germain het nieuwe boegbeeld voor het Fran se voetbalpubliek. Ook de Pa rijse club heeft moeilijke tijden gekend, lege stadions a la FC Amsterdam gekend en kampt met harde supporterskernen die alom worden gevreesd. Op het veld regeerde de Franse kam pioen zich gisteravond met zo wel discipline als, durf en per soonlijkheid. „Met .Weah en Ginola hebben wij de twee beste aanvallers ter wereld," durfde trainer Luis een nieuw Fernandez te stellen. Hun acties alarmeerden Barcelona inder daad herhaaldelijk. Hun flair overtrof vooral die van de Bar- celona-coryfeeën, van wie Stoichhov weer faalde en Ronald Koeman, vrijwel foutloos spe lend, alleen maar averij voor kwam. Veel energie stak er verder niet in net spel van Koeman tijdens diens vermoedelijk laatste EC- duel na zeven jaar FC Barcelona. Zijn vrije trap waaruit Bakero scoorde was keurig, zijn passes correct, maar inspiratie kon Koeman zijn ploeg niet schen ken. Hoe bezweet zijn shirt ook was, dat hij na afloop met Gino la ruilde. Lat Ginola scoorde gisteren evenmin als zijn collega-aanvaller Weah. Zowel voor als na de rust depo neerde hij een boqgbal op de lat. Weah raakte de kruising en Rai, die in de tweede helft wel raak kopte, trof voor de rust met een kopbal de lat. Ook al kwam hij gisteren niet tot scoren, met Ge orge Weah presenteert Paris SG in de halve finale een van de meest indrukwekkende spelers van de Champions League. Met vonkende acties hield de Afrikaans voetballer van het jaar zijn Europese collega-laure aat Hristo Stoichkov gisteren opnieuw in de schaduw. Weah, een 28-jarige Liberiaan die zo verknocht is aan New York dat hij daar al zijn geld in onroerend goed steekt, werkt intussen al zijn achtste seizoen Europa- Cup-voetbal af. Als topscorer in de Champions League krijgt hij pas dit peizoen de erkenning van het grote internationale publiek. In 48 voorgaande EC-duels voor Monaco en Paris Saint Germain produceerde Weah, een pracht atleet van 1.84 meter en 76 kilo, 28 treffers; ondermeer tegen Ro- da JC en Feyenoord. Zijn gemid delde op de Europese toernooi- velden overtreft royaal dat in de Franse competitie. Gisteravond kon Paris Saint Germain zonder Europese tref fers van Weah Barcelona weer staan. De Spaanse club maakte alleen in de eerste helft aanvan kelijk enige indruk. De voor- PSG's vleugelspits Ginola (links) was vaak ongrijpbaar voor de Spaanse backs. Rechts komt Ferrer te laat bij een voorzet, foto ap sprong van Cruijff Co, kort na de rust, stond haaks op de krachtsverhoudingen zoals die zich gaande weg de eerste helft hadden ontwikkeld. Paris SG bleek zelfbewust ge noeg om dat ook te beseffen toen het achterop raakte, waarmee de Franse halve finalist niet alleen zijn kwaliteiten maar ook men tale veerkracht toonde. PARIS SAINT GERMAIN - BAR CELONA 2-1 (0-0) - 50. Bakero 0-1, KWARTFINALES (tussen haakjes uitslag eerste wedstrijd) AJAX (Ned) - Hajduk Split (Kro)3-0 (0-0) IFK Göteborg (Zwe) - Bayern München (Dui)2-2 (0-0) Paris St. Germain (Fra) - Barcelona (Spa)2-1 (l-l) Benfica. (Por) - AC Milan (Ita) 0-0 (0-2) Halve finales: Ajax - Bayern München, PSG-AC Milan Gebrek aan ritme breekt IFK op Göteborg (sid/anp) - Met tien man heeft Bayern München woensdag de halve finales van de Champions League gehaald. De overgebleven Duitsers, de komende tegenstander van Ajax, kromden de ruggen na dat doelman Scheuer al na twintig minuten van het veld was gestuurd. IFK Göteborg kwam na 0-2 nog op 2-2, maar wist zich uitgeschakeld. Na de 0-0 uit de eerste wedstrijd, gaf de UEFA-regel van de uit-ge- scoorde doelpunten de door slag. De Zweden toonden twee we ken geleden in München mees ters te zijn in het verdedigen, 0-0. Aanvallen kan IFK min der goed. De hoop van oud- Ajacied Pettersson op een weerzien met Amsterdam bleek ijdel. Zickler en Nerlin- ger gaven de thuisclub de nek slag. Pettersson werd direct na de 0-1 gewisseld. Het slotof- fensief kwam te laat. Het gemis aan wedstrijdritme brak IFK uiteindelijk op. Voetbal in Scandinavië is een zomersport In het Ullevi-sta- dion werd woensdag duidelijk waarom de Zweden 's winters liever binnen blijven. Vijf gra den vorst en sneeuw bepaal den het beeld. Bayern kreeg na twintig mi nuten een mentale opdoffer. De Schot Mottram toonde Scheuer de rode kaart. De doelman haalde de doorgebro ken Martinsson onderuit. „Een zware straf, maar ver klaarbaar," zei Bayern-voor zitter Franz Beckenbauer, op de schnabbeltoer als commen tator voor de commerciële Duitse tv-zender RTL Plus. Trainer Trapattoni bracht in valler-doelman Gospodarek in het veld, de Bulgaarse spits Kostadinov moest naar de kant. Gospodarek is de doel man van de Bayem-amateurs én van de Duitse jeugdploeg. In München is hij derde keus, Scheuer was al vervanger, van de geblesseerde Kahn. Het beginoffensief van IFK Göteborg was toen al voorbij. Blomqvist en Erlingmark wa ren dichtbij de openingstref fer. Na het wegzenden van Scheuer miste een afstands schot van Pettersson het doel op centimeters. Na de rust toonden tien Beiers een staal tje effectiviteit. Zickler en Nerlinger maakten de doel punten, in de 64e en 72e mi nuut. Met de moed der wanhoop persten de Zweden de laatste krachten uit de vermoeide lij ven. Het leverde nog wat op ook. Lilienberg gaf de 36.400 toeschouwers hun warmte te rug. De, 2-2 kwam echter pas in de laatste minuut, van Mar- tinsson. Tijd voor meer span ning was er niet. Bayern kwam met de schrik vrij. Ajax is gewaarschuwd. Bayern was vier jaar afwezig bij de laatste vier van Europa, de Duitsers hebben nu trek in meer. Bayern kan in de halve finales waarschijnlijk niet beschikken over Marcel Witeczek. De spits liep in Göteborg een knieblessure op. Het herstel zal waarschijnlijk vier weken vergen. De ziekenboeg raakte nog voller. Matthaus, Papin, Sutter en Kahn verbleven daar al. „Ajax heeft veel ta lent in huis," keek Trapattoni vooruit. „Wij hebben veel in zet." Het gaf woensdag de doorslag. „Bayern heeft ge toond weer tot de Europese top te behoren," aldus de Ita liaanse trainer, die volgend seizoen terugkeert naar zijn vaderland. IFK GÖTEBORG - BAYERN MÜNCHEN 2-2 (0-0) - 64. Zick ler 0-1, 72. Nerlinger 0-2, 79. Lilienberg 2-1, 90. Martinsson 2-2. Scheidsrechter: Mottram (Sch). Toeschouwers: 36.400. Ro de kaart: 20. Scheuer (Bayern München). Gele kaart: Zickler, Kuffour (Bayern), Lindqvist (Göteborg). Eerste wedstrijd: 0-0. Bayern naar halve finales. IFK GÖTEBORG: Ravelli; Ka- mark, Johansson, Bjorklund en Nilsson (77. Lilienberg); Martins son, Rehn, Lindqvist en Blomqvist; Erlingmark en Pet tersson (65. Wahlstedt). BAYERN MÜNCHEN: Scheuer; Helmer, Kreuzer, Babbel en Frey; Zickler 82. Kuffour), Schoil, Nerlinger en Ziege; Kostadinov (21. Gospodarek) en Witeczek (62. Schupp). De ontlading van de spanning na de eerste treffer van Ajax. Doelpuntenmaker Kanu wordt omringd en besprongen door onder anderen Litmanen (10) en Ronald de Boer (boven). foto anp Lissabon (anp) - AC Milan heeft bijna moeiteloos de halve finales van de Champions League bereikt. 'De titelverdediger hield in Lis sabon voor 85.000 toeschouwers Benfica op 0-0. Twee weken ge leden had de Italiaanse kam pioen met 2-0 gewonnen dank zij treffers van Simone. De Milane- zen treffen in de halve eindstrijd Paris Saint Germain dat Barce lona in Parijs na een overwin ning van 2-1 uitschakelde. AC Milan kwam nauwelijks in gevaar. Hoewel de Portugezen van het begin tot het einde van de eerste helft domineerden, creëerden zij geen enkele serieu ze -kans. Ook doelman Preud'homme, die van plan is tot midden '97 bij te tekenen bij Benfica, werd in de eerste drie kwartier nauwelijks verontrust. Na de hervatting zorgde Benfica voor nog meer druk, maar de beste mogelijkheden te scoren waren voor de Italianen. In de 69e minuut raakte Simone de paai. Benfica's invaller Isaias was even later hetzelfde lot be schoren. Diens schot carambo leerde via de binnenkanten van de doelpalen weer het veld in. Een kwartier voor tijd tikte Preud'homme een schot van Bo- ban via de lat uit het doel. BENFICA - AC MILAN 0-0 - Scheidsrechter: Goethals (Bel). Toe schouwers: 85.000. Eerste wedstrijd 0-2, AC Milan naar halve finales. BENFICA: Preud'homme; Veloso, Pereira, Andrade en Dimas; Bënto, Paneira, Ferreira en Guimaraes; Pinto en Caniigia, AC MILAN: Rossi; Panucci, Baresi, Galli en Maldini; Eranio, Desailly en Donadoni; Boban, Savicevic en Simone. 73. Rai 1-1, 83. Guerin 2-1. Scheids rechter: Grabher (Oos). Toeschou wers: 45.574. Gele kaart: Komboua- re, Colleter (Paris Saint Germain), Sergi, Nadal, Eusebio (Barcelona). Eerste wedstrijd: 1-1, PSG naar hal ve finales. PARIS ST. GERMAIN: Lama; Co- bos, Kombouare, Le Guen en Colle ter; Bravo, Rai, Valdo en Guerin; Weah en Ginola. BARCELONA: Busquets; Ferrer, Koeman, Nadal en Sergi; Eusebio, Ivan, Bakero en Beguiristain (56. Jose Mari); Hagi (73. Abelardo) en Stoitsjkov. Van onze verslaggever Parijs - De Europese voetbalunie (UEFA) broedt op verdere schaalvergroting van de Champions Leaue per 1 juli 1996. Gedacht wordt aan extra deelnemersplaatsen via 'wild cards' voor ex-winnaars bij de landskampioe nen. Als ex-winnaars zouden Feyenoord (1970), Ajax (1971, 1972, 1973) en PSV (1988) in de toekomst kunnen profiteren daarvan. Op voorstel van FC Barcelona, gesteund door AC Milan en Juventus, onderzoekt de de UEFA nu of te realiseren valt dat alle ex-cupwinnaars zich kunnen kwalificeren voor de Cham pions League in het jaar dat ze tenminste tweede in de nationale competitie zijn geworden. In de 39 voorgaande edities werd de Europa Cup voor landskampioenen door twintig verschillende clubs gewonnen. Van die twintig deden er dit seizoen zes mee als landskampioen. De meeste andere ploegen werden tot de twee overige EC-toernooien veroordeeld. „We moeten streven naar zo hoog mogelijke kwaliteit van het toernooi van de landskampioenen,", aldus UEFA-voorzitter Johansson, die vorige week met een groot aantal clubs ook sprak over een andere opzet van de toernooien om de Europa Cup voor bekerwinnaars en UEFA Cup. Sport DONDERDAG 16 MAART 1995 DEEL B l/IAART 1995 •fi Bij aanschaf van één van hun top-occasions krijgt ie- ®ten 2e auto cadeau Dit aanbod geldt ook bij aan- schaf van een nieuwe Hyundai of Kia auto.

de Stem | 1995 | | pagina 9