DE STEM PER O INI E E L Hill's Hill's AXEL CHEF WERKPLAATS/ WERKVOORBEREIDER ERVAREN PLANNER (m/v) Logistiek Coördinator (m/v) HOOFD BINNENDIENST SUCB/A BW Medewerkers Telefonische Verkoop (m/v) Part-time en Full-time Financieël Administratief Medewerkers (m/v) GROENEVELD GÉ SIMONS heeft m/v gezocht ledewerkers m/v m/v i/v rs m/v /tb m/v idig calculator m/v iider m/v werk DOCUMENTAIR INFORMATIE VERZORGER M/V LOHUIS LAMPENBENELUX VERKOOP BINNEN/BUITENDIENST LOHUIS LAMPEN BENELUX AvanQ allround SALESMANAGER m/v indstad uitzendbureau! MA DE FUNCTIE: WIJ VRAGEN: WIJ BIEDEN: 995 DE STEM. ZATERDAG 4 MAART 1995 X 8 bent gewend om te gaan met eventueel aanvullende oplei- Iteamverband functioneren. I financieel sterke en resultaat- I secundaire arbeidsvoorwaar- Ivan de functie onderstreept, naker is deels afhankelijk van jen. Wel willen wij kwijt, dat een bij AMP minimaal 4.200,-. ledrag kan oplopen tot 5.400,-. 1 ploegengeld en SAO-toeslag. |;slag en 4% kerstgratificatie. hvullende informatie over deze fecht bij de heer E. Megens, (/oor u interessant genoeg is, ]naar de heer R. Dijkstra, Rietveldenweg 32, osch. B en mooiste mogelijkheden vindt >riek Reizen en Rekreatie gs in deze krant! i*tn GEMEENTE pddelenbedrijf in Raamsdonksveer zijn wij op §de medewerkers: Sers. De werkzaamheden bestaan uit het brodukten. Leeftijd: vanaf 18 jaar. Jnan. De werkzaamheden bestaan uit het 1 storingen en leidinggeven aan de produktie- werkt men ook mee in de produktielijn. I pnd evenals leidinggevende capaciteiten zijn I paf 24 jaar. prd te werken? Bent u lange tijd minimaal 2 É2.00 uur beschikbaar? Of wilt u full-time in I ken? Neem dan zo spoedig mogelijk contact 1 de Rade, tel. 01621-1 76 00, [eizersdijk 55b. jniddelenbedrijf in Raamsdonksveer zijn wij op I n/scholieren vanaf 18 jaar om te helpen bij het I pan vrachtwagens. Ben je een of meer dagen I en tussen 11.00-18.00 uur beschikbaar? Wil je I |nen? Neem dan zo spoedig mogelijk contact de Rade, tel. 01621-1 76 00, ileizersdijk 55b. niddelenbedrijf in Raamsdonksveer zijn wij op I [Jjuffeur die in bezit is van een EVO-certificaat, I chauffeursdiploma. De werkzaamheden! |en en lossen, het verzamelen van orders en het I i baan is full-time, werktijden zijn in overleg. fte de Rade, tel. 01621-1 76 00, Keizersdijk 55b. Earkt in Roosendaal zijn wij op zoek naar een I voor ca. 20 uur per week. Heeft u ervaring en I [jg binnen een leuk team? Reageer dan snel. i jaar. [iline Bangma, tel. 01650-6 06 29, rabersstraat 10. llmatig vacatures voor ervaren heftruckers met I ;en aantal certificaten. Eigen vervoer is een pre. r 'zanne Schaap, tel. 076-20 20 68, plein 7. in Oosterhout zoeken wij voor de assemblage-1 t een gemotiveerde kracht Deze baan is voor ca. [ïristien Ypma, tel. 01620-5 23 60, uwstraat 6b. Jemersbedrijf zijn wij op zoek naar een ervaren I Mde woning- en utiliteitsbouw. Heeft u een My11 ja-opleiding en minimaal een aantal jaren ervaring j fteageer dan direct. [fincent Calon, tel. 01150-3 00 45, lengracht 9. ïiddelbare opleiding in de gezondheidszorg (ij I jO-AW/IW) en ervaring met kinderen? Dan nee I puke baan voor u. De opdracht is voor 9 maande l pn zijn variabel (overdag). Voor verdere informati j landag na 14.00 uur langskomen, jngrid Denissen, tel. 01620-2 92 80, euwstraat 6b. fit een nieuwe afdeling voor technisch werk bij UJJ I «tekent voor u meer kansen op tijdelijk teawjn1 -ri/s-Vlaanderen. Wij hebben vaak mogelijknea i elektrisch, C02 en 6G, bankwerkers, m.e^ w. I tromonteurs, werkvoorbereiders, werktuigb°u I J LTS/MTS/HTS- niveau, automonteurs, Weg* I |indigen, informatici, technisch bedrijfskurvatë I langs voor meer informatie of een 9 I Vincent Calon, tel. 01150-3 00 45, erengracht 9. Bij het bureau Interne Zaken kan worden ge plaatst een voor 2 dagen per week Functie-informatie: - dossiervorming en -ordening van het dynamisch archief; - assistentie bij hel saneren van het semi-statisch archief; - verstrekken van informatie uit alle archiefbestanden; - behandelen van ingekomen en uitgaande post; - andere op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: - een middelbare of daarmee vergelijkbare opleiding; -diploma S.O.D.-1; - bezit van of studie voor het diploma S.O.D.-2 strekt tot aanbeveling; - dienstverlenende instelling. Salaris: Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal f 1.621,20 bruto per maand (functie- schaal 6). Bijzonderheden: Gehandicapten en personen uit etnische minderheids groepen zijn ondervertegenwoordigd in de gemeentelijke organisatie. Kandidaten uit deze voorkeursgroepen die menen aan de functie-eisen te voldoen, worden daarom uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. De mogelijkheid van kinderopvang is aanwezig. Informatie en sollicitatie: Informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij de chef van de afdeling Burgerzaken, de heer J.J. van de Velde, tel. 01155-68323. Belangstellenden worden uitgenodigd binnen 14 dagen na verschijning van deze publikatie hun sollicitatie te richten aan burgemeester en wethouders van Axel, Postbus 17, 4570 AA Axel. N E N De Hoop Terneuzen B.V. is een bedrijf op het gebied van handel in en produktie van bouwmaterialen die worden toegepast in de wegenbouw, wa terbouw, woning- en utiliteitsbouw. Binnen De Hoop Terneuzen B.V. is de technische dienst verantwoordelijk voor het totaal onderhoud aan machines en transportmiddelen. Onderdeel hiervan is de werkplaats waar een vijftal medewerkers het onder houd aan de installaties, vrachtwagens en schepen verzorgen. Voor onze werkplaats Technische Dienst zoeken wij een Als meewerkend chef bent u verantwoordelijk voor het organiseren en uitvoeren van het directe onderhoud c.q. onderhoudsplanning. Hiertoe worden externe reparatiebedrijven ingeschakeld. Functie-eisen: - MTS/WTB; - meerdere jaren ervaring in vergelijkbare functie; - kennis van en ervaring met pneumatiek, hydrauliek en elektrotechniek; - goede contactuele capaciteiten; - bij voorkeur woonachtig in Terneuzen of directe omgeving; - leeftijd 35-40 jaar. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Indien u geïnteresseerd bent in deze boeiende functie en aan bovenvermelde eisen denkt te voldoen, kunt u uw schriftelijke sollicitatie zenden aan DE HOOP TERNEUZEN B.V. Postbus 19 j U.V. de heer H. Suy 4530 AA Terneuzen Ter versterking van orize zoeken wij voor onze groeiende organisatie een kandidaat m/v met aantoon bare werkervaring in een commerciële functie. Een opleiding zoals NIMA strekt tot aanbeveling. Beheersing van de Engelse taal is een vereiste tot aanbeveling ook van de Duitse en Franse taai. Naast het overnemen van de bestaande contacten met distributeurs voert u uw eigen acquisitie ten einde ons distributeursnetwerk in de Benelux uit te bouwen. U dient te beschikken over goede contactuele eigenschappen en een flexi bele instelling. Wij bieden een dynamische functie, waarin ruimte is voor eigen initiatief en zelfstandigheid. Als uw interesse is gewekt kunt u uw schriftelijke sollicitatie, met curriculum vitae, richten aan dhr. W. Schiefer. Penningweg 34d 4879 AG Etten-Leur. Tel.: 01608-38686 Internationaal Transport B.V. GÉ SIMONS INTERNATIONAAL TRANSPORT B.V. is een internationale bulk- en tankvervoerder. De hoofdactiviteiten zijn wegtransport, intermodaal containerver voer, op- en overslag en tankcleaning. Het bedrijf, dat ISO9D02 gecertificeerd is, heeft 3 vestigingen (Nederland, België en Italië). Voor onze hoofdvestiging in Hilvarenbeek zoeken wij, in verband met groei van onze activiteiten, een Functie-omschrijving: - het onderhouden van contacten met opdrachtgevers - het zelfstandig inplannen van chauffeurs en materieel - het leiding geven aan chauffeurs - het verwerken van ritgegevens Wij vragen: - opleiding op MBO/HBO-niveau - leeftijd ca. 25-35 jaar. - ervaring in soortgelijke functie - goede spreekvaardigheid in Frans en Duits (kennis van Italiaans strekt tot aanbeveling) - klantgerichte benadering - resultaatgerichte instelling - kennis van en ervaring met automatisering Wij bieden: - een uitdagende functie in een dynamische omgeving - ruimte voor eigen initiatieven - beloning naar opleiding en ervaring Geïnteresseerden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan: Gé Simons Internationaal Transport B.V., t.a.v. de heer J. de Groene, postbus 93, 5080 AB Hilvarenbeek schoenen Een begrip voor PASVORM en TOPKWALITEIT! Wij zoeken een Functie-inhoud: - verkoop Zuid- en West-Nederland - onderhouden contacten klanten via Schoenen-Centrum-Nederland en huisbezoek - verantwoordelijk voor algehele marketing in genoemde regio - creatieve inbreng bij samenstelling collecties - rapportage aan directie Functie-eisen: - marketing/sales-ervaring - representatief en integer - dynamische persoonlijkheid met verkoopkracht en doorzettingsvermogen - goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk - woonachtig in de regio - leeftijd 25 tot 35 jaar - opleiding HAV0/VW0 met beheersing Duits en Engels Wij bieden een passend salaris en goede secun daire arbeidsvoorwaarden. Uitsluitend solliciteren op basis van bovengenoemde eisen. Schriftelijke sollicitaties aan: DIRECTIE AVANG-SCHOENFABRIEKEN Postbus 6,5066 ZG Moergestel StbsliUi, 0' Colgate-Palmolive Com Hill's Pet Nutrition in Breda is de Benelux vestiging van het gelijknamige Amerikaanse concern, dat als zelfstandige dochteronderneming onderdeel is van de Colgate-Palmolive Company. Wij zijn een toonaangevend bedrijf gespecialiseerd in de produktie en verkoop van wetenschappelijk geformuleerde voeding voor gezonde en zieke honden en katten. Onze innovatieve produkten van wereldfaam worden verkocht aan de consument via deren artsen en dierenspeciaalzaken. Omdat onze Benelux-organisatie snel groeit zijn wij ter versterking van ons team voor het hoofdkantoor in Breda met spoed op zoek naar een enthousiaste en dynamische functie ^aeen interne opleiding bent u verant woordelijk voor: de distributie en logistieke processen ossen ons hoofdkantoor, de produk- 'e, het distributiecentrum en onze anten op het gebied van voorraad, /--veringen en serviceniveau's et ondersteunen en bewaken van de ogistieke procedures, inclusief het yelen van verbeteringen et beheer en de planning van de orraad van al onze produkten et analyseren en evalueren van de P ouuktiviteit en kwaliteit van het dis tributieproces e udgettering en budgetbewaking i vo"e<%e logistieke proces Pr,l?,u den van contacten met h,„ ridels in de Benelux op het ge- bled van logistiek Profiel van de succesvolle kandidaat 25-35 jaar oud met minimaal een HEAO-Be opleiding Minimaal 3 jaar ervaring in een soort gelijke functie Initiatiefrijke zelfstarter met een sterk organisatorische en analytische aanleg Goed communicator, klantgericht met een commerciële aanleg. Probleemop losser Vertrouwd met computers en spreads heets U bent tweetalig (Nederlands, Engels). Frans is een pre Hill's Pet Nutrition biedt u: Een prettige werksfeer in een dynami sche bedrijfcultuur waarin teamspirit en eigen verantwoordelijkheid cen traal staan Een aantrekkelijk salaris en dito se cundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Stuur uw curriculum vitae met duidelijke omschrijving van uw werkervaring bin nen 10 dagen na verschijning van deze advertentie, naar Hill's Pet Nutrition, Es- sendonk 3a, 4824 DA Breda t.a.v. dhr. J. Hameleers. Groeneveid-Elcea bv., een onderdeel van de Verenigde Bedrijven Groeneveld B.V., produceert al meer dan 10 jaar Elacin Individueel Aangepaste Gehoorbeschermers en heeft als zodanig gedurende deze periode een leidende positie op de Nederlandse markt verworven. Ter versterking van onze interne organisatie zoeken wij een voor het leidinggeven aan al onze kantooractiviteiten. Na een inwerkperiode en gedegen training geeft u leiding aan een drietal medewerkers. Samen met hen zorgt u voorde efficiënte en soepele verwerking van de orderstroom. Daartoe onderhoudt u externe contacten met onze binnen- en buiten landse distributeurs. Intern stemt u uw werk zaamheden af met de produktieafdeling en de buitendienst die verant woordelijk is voor het aanmeten van Elacin Individueel Aangepaste Gehoorbeschermers. Ook de financiële admini stratie behoort tot uw werkterrein. Samen met uw collega's van produktie en buiten dienst vormt u het mana gement team en rappor teert u aan de directie. Opleiding HAVO aangevuld met voltooide opleiding MEAO of gelijkwaardig. Enige jaren leidinggeven de ervaring en grote mate van zelfstandigheid. Een enthousiaste flexibe le persoonlijkheid met goede contactuele eigenschappen. Goede kennis van Duits en Engels. Leeftijd 30-35 jaar. Een interessante en af wisselende werkkring bij een jong, dynamisch en groeiend bedrijf met goe de arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden nodigen wij uit schriftelijk te solli citeren. U kunt uw brief binnen 14 dagen richten aan Groeneveid-Elcea bv., t,a.v. de heer V.H.J.M. Huinck. Voor nadere informatie over deze functie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer V.H.J.M. Huinck of de heer C. Hardeman, tel. 01623-18480. Groeneveid-Elcea bv. De Hak 21, Postbus 230, 5100 AE Dongen. Subsidiary of Colgate-Palmolive Company Hill's Pet Nutrition in Breda is de Benelux vestiging van het gelijknamige Amerikaanse concern, dat als zelfstandige dochteronderneming onderdeel is van dé Colgate-Palmolive Company. Wij zijn een toonaangevend bedrijf gespecialiseerd in de produktie en verkoop van wetenschappelijk geformuleerde voeding voor gezonde en zieke honden en katten. Onze innovatieve produkten van wereldfaam worden verkocht aan de consument via die renartsen en dierenspeciaalzaken. Hill's Pet Nutrition benadert een steeds belangrijker deel van haar relaties via de telefoon voor actieve verkoop en serviceverlening. Omdat onze Benelux-organistatie snel groeit zijn wij ter versterking van ons team voor het hoofdkantoor in Breda, met spoed op zoek naar meerdere, enthousiaste De functie Na een interne opleiding bent u verant woordelijk voor: het ontvangen en verwerken van tele fonische orders het ondersteunen van promotie cam pagnes (inbound en outbound) het ondersteunen van onze verkoop buitendienst het behalen van, alle voor de telefoni sche verkoopdienst vastgestelde doel stellingen Profiel van de succesvolle kandidaat Minimaal 25 jaar oud met een afge ronde middelbare (beroeps) opleiding (bij voorkeur commercieel) Ervaring in een soortgelijke functie is een pre Klantgericht, met een goed gevoel voor commerciële communicatie, waarin de telefoon centraal staat U heeft een prettige telefoonstem U bent resultaatgericht en werkt goed in teamverband U heeft een meer dan gemiddelde in teresse voor huisdieren U bent vertrouwd met computers U bent tweetalig (Nederlands en En gels). Kennis van het Frans is een be langrijk voordeel Hill's Pet Nutrition biedt u: Een prettige werksfeer in een dynami sche bedrijfscultuur waarin teamspirit en eigen verantwoordelijkheid cen traal staan Een aantrekkelijk salaris en dito se cundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Bel voor uw sollicitatie op 6,7 en 8 maart tussen 09.00 - 13.00 met Mevrouw Co- rine Ridder op telefoonnummer 076- 481854 Subsidiary of Colgate-Palmolive Company De functie Na een interne opleiding bent u verant woordelijk voor: De correcte, geautomatiseerde verwer king van de boekhoudkundige gege vens van het bedrijf Efficiënt debiteuren-, crediteuren- en kasbeheer De voorbereiding van alle betalingsop drachten De voorbereiding van BTW en In- trastat aangiftes Het samenstellen en analyseren van bedrijfsresultaten en budgetrapportages Profiel van de succesvolle kandidaat jong en initiatiefrijk persoon (22-35 jaar) met een HEAO-Be opleiding Minimaal 2 jaar ervaring in een soort gelijke functie U bent vertrouwd met computers, tekstverwerkers en spreadsheets U bent een goed organisator, commu nicator en teamplayer U bent tweetalig (Nederlands en En gels). Frans is een pre Hill's Pet Nutrition in Breda is de Benelux vestiging van het gelijknamige Amerikaanse concern, dat als zelfstandige dochteronderneming on'derdeeld is van de Colgate-Palmolive Company. Wij zijn een toonaangevend bedrijf gespecialiseerd in de produktie en verkoop van wetenschappelijk geformuleerde voeding voor gezonde en zieke honden en katten. Onze innovatieve produkten van wereldfaam worden verkocht aan de consument via die renartsen en dierenspeciaalzaken. Omdat onze Benelux-organisatie snel groeit zijn wij ter versterking van ons team voor het hoofdkantoor in Breda met spoed op zoek naar meer dere enthousiaste en kundige Hill's Pet Nutrition biedt u: Een prettige werksfeer in een dynami sche bedrijfscultuur waarin teamspirit en eigen verantwoordelijkheid cen traal staan. Een aantrekkelijk salaris en dito se cundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd Stuur uw curriculum vitea met duidelijke omschrijving van uw werkervaring bin nen 10 dagen na verschijning van deze advertentie, naar Hill's Pet Nutrition, Es- sendonk 3a, 4824 DA Breda, t.a.v. Dhr. J. Hameleers.

de Stem | 1995 | | pagina 41