Stempelmakers tempo-team uitzendbureau 13 SERVICEMONTEUR P E R S O IM E "Ad Magazijn medewerkers m/v tolorpy Verantwoordelijke Verkoop Binnendienst BEDRIJFSJOURNALIST- DUIZENDPOOT M/V 11 CHEI WERI Logistii Kansen in tijdelijk werk Vakbekwame stempelmakers worden bij AMP bijzonder gewaardeerd! Onze afdeling "Die Repair" (stempelonderhoud) heeft dringend behoefte aan enkele ervaren m/v Onmisbare schakel in hoogwaardige technieken Verhuurbedrijf Sjaak Moens [verteren zet zoden aan de dijk, tuinder, -v randstad uitzendbureau IwfvrwA Je wilt jezelf bewijzen in een industriële sektor waarin ambitieuze medewerkers ongeremd kunnen groeien? Heb je een gedegen M.T.S. opleiding? Heb je 3 tot 5 jaar bedrijfservaring? voor onze key accounts van temperatuur- en druksensoren Datatypisten m/v Part-time administratief medewerker m/v Administratief medewerker m/v Telefonist/receptionist m/v Secretaresse m/v Salaris- en personeelsadministrateur m/v Financieel administratief medewerker m/v Produktiemedewerker m/v ■V randstad uitzendbureau WAT DOEN WE DE KOMENDE VAKANTIE? Aanpakkers m/v gezocht Produktiemedewerkers m/v Chauffeur m/v Caissière m/v Heftruckers m/v MTS'er Wtb m/v Bouwkundig calculator m/v Groepsleider m/v Technisch werk II VEI DE HOOP TERNEI DE STEM r ZATERDAG 4 MAART 1995 DE STEM de stem Amp-Holland B. V. maakt deel uit van het internationale AMP concern. Een succesvol high-tech bedrijf met 175 ves tigingen in 36 landen. AMP profileert zich wereldwijd als een "total system supplier" en legt zich toe op de ontwikkeling, productie en verkoop van electrotechnische, electronische en optische verbindings systemen. AMP Holland is gevestigd in 's-Hertogenbosch en telt momenteel 850 medewerkers. Het productieproces van AMP bestaat uit het stansen, galvaniseren en assembleren van talloze verschillende contacten en het spuitgieten van vele typen kunststof houders die samen met de metalen componenten in zeer grote hoeveelheden van de eerste tot de laatste moeten voldoen aan bijzonder hoge kwaliteitseisen. Daarnaast vervaardigt AMP zelf haar gereedschap (stempels, matrijzen en onder delen), alsmede de eigen productiemachi nes en verwerkingsapparatuur. met een SOM- of BEMETEL-diploma Uw functie: Voor het ombouwen, repareren en onderhouden van onze volg-snij-buigstempels zoeken wij enkele vakbekwame, erva ren technici die in staat zijn met zeer nauwe toleranties te werken. Aan de hand van tekeningen en toegeleverde onderdelen werkt u aan volg-snij-buigstempels die in onze perserij worden gebruikt voor het stansen van vele miljoenen metalen onderdelen. In overleg met leidinggevenden uit de perserij maakt u de stempels productie-rijp, waarbij u in staat moet zijn eventueel noodzakelijke onderdelen zelf aan te maken. Voorts wordt van u verwacht, dat u verbeteringsvoor stellen kenbaar maakt die zowel kwalitatief als economisch voorde len kunnen inhouden. Onze stempelmakers werken in een wekelijks wisselende 3-ploegendienst. Vereisten: Voor deze functie moet u in het bezit zijn van een LTS- /MTS diploma Wtb., aangevuld met een vervolgopleiding "Gereedschapmaker/Stempels" van BEMETEL of SOM. U kunt uiterst nauwkeurig werken en bent gewend om te gaan met zeer nauwe toleranties. U bent bereid eventueel aanvullende oplei dingen te volgen en kunt uitstekend in teamverband functioneren. Wij bieden: - gevarieerd werk in een financieel sterke en resultaat gerichte onderneming; - uitstekende secundaire arbeidsvoorwaar den, waarbij het salaris het belang van de functie onderstreept. Het exacte salaris voor een stempelmaker is deels afhankelijk van kwaliteit, ervaring en aantal dienstjaren. Wel willen wij kwijt, dat een vakvolwassen medewerker (26 jaar) bij AMP minimaal 4.200,-. bruto per maand kan verdienen. Dit bedrag kan oplopen tot 5.400,-. Beide bedragen zijn inclusief 29% ploegengeld en SAO-toeslag Daarbij komt dan nog 8% vakantietoeslag en 4% kerstgratificatie. Informatie/Sollicitatie: Voor aanvullende informatie over deze functie kunt u tijdens kantooruren terecht bij de heer E. Megens, tel.: (073) 24 63 71Als ons aanbod voor u interessant genoeg is, stuur dan een schriftelijke sollicitatie naar de heer R. Dijkstra, Personnel Manager, AMP-Holland B.V. Rietveldenweg 32, Postbus 288,5201 AG, 's-Hertogenbosch. Op de G.A.B. 's in de regio kunt u onze bedrijfsvideo-reportage bezichtigen. KANTOOR Verkoper binnendienst m/v voor een groothandel In vrachtwagen-onderdelen. U adviseert klanten en verzorgt de in- en verkoop van uw eigen produktenpakket. Hiervoor hebt u een diploma MTS-/HTS-VVTB of -Autotechniek en beheerst u de Engelse en Duitse taal. Bovendien bent u een enthousiaste aanpakker met een commerciële Instelling. U werkt samen met een jong en enthousiast team. Deze baan biedt goede vooruitzichten. Informatie; 01620 - 3 65 20, Ellen van Zutphen Oosterhout, Leysenhoek 19 Administratief medewerker m/v voor een bedrijf in de omgeving van Breda. U hebt een MEAO-diploma met Duits in het pakket en hebt een rijbewijs en een auto. Ervaring in de transport-sector is een pre. Informatie: 076 - 22 25 16, Mariëlle Culjpers Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 INDUSTRIE Produktie-medewerkers m/v voor bedrijven in Oosterhout, Raamsdonkveer en Made. Er is werk in dag- of ploegendienst voor gemotiveerde en enthousiaste aanpakkers. Informatie: 01620 - 2 35 20, Chrlstianne Lepoeter Oosterhout, Leysenhoek 19 Enthousiaste inpakkers m/v voor een verpakkingsbedrijf in Oosterhout Ben je 16 tot 18 jaar en wil je direct aan de slag! Kom dan langs of bel! Informatie: 01620 - 2 35 20, Chrlstianne Lepoeter Oosterhout, Leysenhoek 19 TECHNIEK Machine-operator m/v met spoed voor een relatie in Breda. U hebt een LTS- diploma en/of 1 2 jaar MTS. Deze full-time baan is in 3-ploegendienst Informatie: 076 - 22 70 05, Millyjordans Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Verhuurbedrijf Verhuurbedrijf van tijdelijke accommodatie zoekt een met kennis van timmerwerk, elektrisch werk, loodgieterswerk, die werkzaamhe den verricht op locatie. Werkgebied: Nederland en België, Sollicitaties kunt u richten aan: t.a.v. dhr. P. Dankaart, Wervenweg 11 4551 MC Sas van Gent, 01157-2431 Inlichtingen: De Stem, 076-236911 Voor een bedrijf in Alphen zoeken wij stevige aanpakkers die voor lange tijd aan de slag willen. Eigen vervoer is noodzakelijk. Informatie bij Henriëtte Boekholt, tel. 01612-2 28 88, Rijen, Raadhuisplein 6. Telerex is een dynamische, sterk expansieve technische handelsonderneming, die een toonaangevende rol speelt in de snel evoluerende wereld van de industriële elektronika en automatisering. Telerex treedt op als vertegenwoor diger van gerenommeerde fabrikanten uito.m. Duitsland, Frankrijk, Zwitserland, Japan en de Verenigde Staten. Onze filosofie berust op het aanbieden van hoogwaar dige, betrouwbare kwaliteits- produkten -komponenten, instrumenten en systemen voor de elektrische, elektro nische en procesindustrieën- die geheel op de behoeften van de klant zijn afgestemd. Telerex is operationeel in de Benelux vanuit vestigingen in Breda, Antwerpen en Luik en telt momenteel 65 mede werkers. Ben je bereid |e technische en kommerciële kapacitelfen door middel van regelmatige trainingen verder aan te vullen en te verbeteren? Solliciteer dan meteen naar de funktie van (m/v) binnen onze afdeling Industriële Automatisering Uw taak: de buitendienst ondersteunen bij zijn kommercièle aktiviteiten. Technisch-kommerclële dossiers beheren en opvolgen, alert en efficiënt reageren op klantenvragen, offerte-aanvragen mee helpen omzetten In orders worden je voornaamste taken. Je moet dus probleemloos kunnen kommunlceren met key accounts, leveranciers en je buitendienstpartner. Technische kennis en kommercieel Inzicht zijn twee kritische faktoren om suksesvol klantenrelaties op te bouwen. Taalvaardigheid In Engels en Duits is ook belangrijk. Belangstelling voor deze vakature? Stuur dan vandaag nog je handgeschreven sollicitatiebrief met curriculum vltae naar Telerex I Nederland B.V., t.a.v. de Direktie, fefefSX Postbus 6852, NL 4802 HW Breda. I^W^KJC? Dl IYPÉ is een full-service adviesbureau voor pubSc relations en reclame, gevestigd LICVvZINP(j))<J U T rC jn het Zeeuws-Vlaamse IJzendijke. De acht medewerkers van ons bureau werken aan opdrachten uiteenlopend van de ontwikkeling en uitvoering van communicatieplannen, tot het opzetten en uitvoeren van eenmalige projecten. Tot onze opdrachtgevers behoren middelgrote en grote bedrijven in de industriële sector, de detailhandel, de dienstverlening en organisaties en instellingen in de non-profitsector. Wij willen ons team versterken met een: Functie Zijn of haar taak zal bestaan uit het schrijven en redigeren van teksten voor bedrijfsbladen, nieuwsbulletins, jaarverslagen en ander informatiemateriaal. Dit gebeurt aan de hand van interviews en andere informatiebronnen. Hij of zij coördineert uiteraard ook de fotografie behorende bij deze teksten en produkties. Afhankelijk van de aanwezige kennis en ervaring behoort daarnaast de produktiebegeleiding tot het takenpakket van de nieuwe medewerker. Al met al een afwisselende functie, maar ook een baan die vraagt om een behoorlijke dosis inzet, enthousiasme en stressbestendigheid... èn een baan die een beroep doet op uiteenlopende talenten. Profiel Wij zoeken daarom een collega die: - een relevante opleiding op minimaal HBO-niveau heeft afgerond: - enkele jaren schrijfervaring heeft; - de Nederlandse taal zowel mondeling als schriftelijk perfect beheerst; - moeiteloos in het Engels communiceert; - ondermeer onderwerpen van technische en chemische aard kan behandelen; - ook onder grote tijdsdruk een vlot geschreven tekst kan produceren; - beschikt over goede contactuele eigenschappen; - een flexibele instelling heeft; - zelfstandig kan functioneren; - in het bezit is van een rijbewijs. Interesse? Stuur dan binnen twee weken een sollicitatiebrief met cirriculum vitae naar: LIEVENS PUYPE BV, Postbus 22,4515 ZG IJzendijke. Wie meer informatie wil kan telefonisch contact opnemen met Jan Lievens of Pol Puype. Telefoon: 01176 2065. Voor een project in Breda zoeken we nog een aantal bekwame datatypisten. Heb je ervaring met numerieke data-entry, ben je snel en beschikbaar van maart t/m mei? Ben je tevens flexibel inzetbaar voor 5-20 per week? Bel dan voor meer informatie. Informatie bij Miriam Crousen, tel. 076-22 08 55, Breda, Kloosterplein 7. Wij zoeken voor een kleine Amerikaanse onderneming in opslag en logistieke systemen, een part-time administratief medewerker. Gevraagd wordt MEAO-niveau, met relevante werkervaring en goede kennis van de moderne talen. Heeft u pc-ervaring, bent u 25-40 jaar en bent u 4 dagen per week beschikbaar van 14.00- 17.00 uur? Reageert u dan zo spoedig mogelijk. Informatie bij Cees van der Stelt, tel. 076-22 46 60, Breda, Kloosterplein 7. Voor het invoeren van gegevens in de computer, verzorgen van faxverkeer en aannemen van de telefoon (ook Engelse taal). Deze baan is full-time voor ca. 2 maanden. Staat u nog niet ingeschreven, neemt u dan a.s. maandag na 14.00 uur contact met ons op. Informatie bij Ingrid Denissen, tel. 01620-2 92 80, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Zeer regelmatig zoeken wij ervaren telefonisten/receptionisten voor diverse bedrijven in Oosterhout en omgeving. Heeft u ervaring met een telefooncentrale en staat u nog niet ingeschreven, neemt u dan a.s. maandag na 14.00 uur contact met ons op. Full-time, part-time, oproepbasis: de mogelijkheden zijn divers. Informatie bij Ingrid Denissen, tel. 01620-2 92 80, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Voor een bedrijf in Oosterhout zijn wij op zoek naar een secreta resse voor de commerciële afdeling. Spreekt u Engels, Frans en Duits en kunt u goed overweg met WP 5.1 Bent u daarnaast voor lange tijd beschikbaar? Neemt u dan a.s. maandag na 14.00 uur contact met ons op. Ook als u niet geheel aan bovenstaande eisen voldoet, of als u part-time beschikbaar bent, heeft Randstad regelmatig erg leuke functies openstaan. Dus als u nog niet ingeschreven bent, is dat zeker de moeite waard. Informatie bij Ingrid Denissen, tel. 01620-2 92 80, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Voor een groot kantoor in Roosendaal zoeken wij een ervaren salaris- en personeelsadministrateur, die in bezit is van een MBA-diploma en het Praktijkdiploma Salarisadministratie. Ervaring met de omgang met pc's, MS DOS, Lotus/Symphony en WP 5.1 is vereist. Ben je zelfverzekerd, representatief en ca. 30 jaar? Neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Informatie bij Angela Verheijen, tel. 01650-6 06 29, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. Bij een non-profit instelling zijn wij op zoek naar een financieel administratief medewerker die in bezit is van een MBO-diploma, eventueel aangevuld met SPD-I en ervaring heeft met Exact 6, WP 6.0 en Lotus. Heeft u ervaring met grootboekrekeningen, projec tadministratie, financiële rapportages en invordering van debiteuren? Neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Het betreft een baan voor lange tijd. Informatie bij Angela Verheijen, tel. 01650-6 06 29, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. Staat u nog niet bij ons ingeschreven maar bent u wel op zoek naar een baan in de produktie? Gemotiveerde krachten die goed kunnen aanpakken zijn van harte welkom om zich in te laten schrijven. Tot a.s. maandag vanaf 14.00 uur! Informatie bij Christien Ypma, tel. 01620-5 23 60, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. De meeste en mooiste mogelijkheden vindt u in de rubriek Reizen en Rekreatie 's-zaterdags in deze krant! des: Vooreen voedingsmiddelenbedrijf in Raamsdonksveer zijn wiy zoek naar de volgende medewerkers: Produktiemedewerkers. De werkzaamheden bestaan uitbül inpakken van zuivelprodukten. Leeftijd: vanaf 18 jaar. Meewerkend voorman. De werkzaamheden bestaan u'itht verhelpen van kleine storingen en leidinggeven aan de produU medewerkers. Zelf werkt men ook mee in de produktielji| Technische achtergrond evenals leidinggevende capaciteiten zj- vereist. Leeftijd: vanaf 24 jaar. Bent u bereid om hard te werken? Bent u lange tijd minimaal! avonden van 17.00-22.00 uur beschikbaar? Of wilt u full-timerf 2-ploegendienst werken? Neem dan zo spoedig mogelijk cc met ons op. Informatie bij Joyce de Rade, tel. 01621-1 76 00, Raamsdonksveer, Keizersdijk 55b. Vooreen voedingsmiddelenbedrijf in Raamsdonksveer zijn wijd zoek naar studenten/scholieren vanaf 18 jaar om te helpen bijl» handmatig lossen van vrachtwagens. Ben je een of meer dag per week enkele uren tussen 11.00-18.00 uur beschikbaar? Wilj| graag iets bijverdienen? Neem dan zo spoedig mogelijk conti met ons op. Informatie bij Joyce de Rade, tel. 01621-1 76 00, Raamsdonksveer, Keizersdijk 55b. Vooreen voedingsmiddelenbedrijf in Raamsdonksveer zijn wijof| zoek naar een chauffeur die in bezit is van een EVO-cer groot rijbewijs en chauffeursdiploma. De werkzaamhc bestaan uit het laden en lossen, het verzamelen van orders en M intern transport. De baan is full-time, werktijden zijn in o Informatie bij Joyce de Rade, tel. 01621-1 76 00, Raamsdonksveer, Keizersdijk 55b. Voor een bouwmarkt in Roosendaal zijn wij op zoek naar ei part-time caissière voor ca. 20 uur per week. Heeft u ervaring ét] wilt u aan de slag binnen een leuk team? Reageer dan snil| Leeftijd:tot ca. 25 jaar. Informatie bij Pauline Bangma, tel. 01650-6 06 29, Roosendaal, Dr. Brabersstraat 10. Wij hebben regelmatig vacatures voor ervaren heftruckers n* EVO-diploma of een aantal certificaten. Eigen vervoer is een pft| Reageer snel. Informatie bij Suzanne Schaap, tel. 076-20 20 68, Breda, Kloosterplein 7. Voor een bedrijf in Oosterhout zoeken wij voor de assembli afdeling per direct een gemotiveerde kracht. Deze baan isvoora| 3 maanden. Informatie bij Christien Ypma, tel. 01620-5 23 60, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Voor een aannemersbedrijf zijn wij op zoek naar een e calculator voor de woning- en utiliteitsbouw. Heeft u een H HTS Bouwkunde-opleiding en minimaal een aantal jaren ervannc als calculator? Reageer dan direct. Informatie bij Vincent Calon, tel. 01150-3 00 45, Terneuzen, Herengracht 9. Heeft u een middelbare opleiding in de gezondheidszorg^ voorkeur MDGO-AW/IW) en ervaring met kinderen? Dan Ir Randstad een leuke baan voor u. De opdracht is voor 9 ir en de werktijden zijn variabel (overdag). Voor verdere info kunt u a.s. maandag na 14.00 uur langskomen. Informatie bij Ingrid Denissen, tel. 01620-2 92 80, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Randstad opent een nieuwe afdeling voor technisch werk bij iijj de buurt. Dat betekent voor u meer kansen op tijdelijk tethnf werk in Zeeuws-Vlaanderen. Wij hebben vaak mogelijkh voor lassers, elektrisch, C02 en 6G, bankwerkers, werkers, elektromonteurs, werkvoorbereiders, werktuigbo kundigen op LTS/MTS/HTS- niveau, automonteurs, W3M Waterbouwkundigen, informatici, technisch bedrijfskundig, etc. Kom gerust langs voor meer informatie of een f inschrijving. Informatie bij Vincent Calon, tel. 01150-3 00 45, Terneuzen, Herengracht 9. voor 2 FunctiJ - dossif - assist! - versti - behal - andel Functq - een i - diploJ - bezit aanbfl - diens Salari Het sa bedraa schaal Bijzor Gehaij groep! organi Kandij functia verzoa De mq Inforr Inforn van dl tel. Oil Belang na vd richte Postq De Hoop Terneuzen B.V produktie van bouwmated terbouw, woning- en utilitl Binnen De Hoop Terneul voor het totaal onderhouq Onderdeel hiervan is de houd aan de installaties, Voor onze werkd Als meewerkend en uitvoeren va Hiertoe worden Functie-eisen: - MTS/WTB; - meerdere jaren ervarir| - kennis van en ervarind - goede contactuele cal - bij voorkeur woonachj - leeftijd 35-40 jaar. Een psychologisch ondeij Indien u geïnteresseerd I eisen denkt te voldoen, I Postbus 19 ba.v. de heer H. Suy 4530 AA Terneuzen S°b*|dl*n ot Colg.te-P.inol,™ Coiop, De functie Na een interne opleidir ^ordelijk voor: l *de distributie en logisj ossen ons hoofdkano he, het distributiecen] klanten op het gebiec leveringen en service] het ondersteunen en 'ogistieke procedure! aanbevelen van verbl het beheer en de plaf voorraad van al onze! et analyseren en ev| Produktiviteit en kwl hibutieproces 1 vLudgetterin8enbl van het volledige loj het onderhouden val groothandels in de T 'eci van logistiek

de Stem | 1995 | | pagina 40