MEDEWERKER PERSONEELSZAKEN M/V TJ jj w 0 r oranjewoud administratief medewerker m/v Landmeetkundig Tekenaars/Operators m/v N KLE activiteitenbegeleider m/v m m m vooreen succesvolle carrière I TECHNOPLAST B.V. TILBURG PRODUKTIEMEDEWERKERS (M/V) 2 Buitendienst medewerkers M/V THETFÖRD Vlooienmarkt MARK en WEERIJS technisch commerciëel binnendienst medewerker (m/v) HOGESCHOOL WEST BRABANT (38 uur per week) Onze afzetmarkt is zeer gevarieerd. Wij leveren o.a. produkten aan de medische, automobiel- en consumentenindustrie alsmede aan allerhande technische bedrijven. De produktie vindt plaats in 3 ploegen. Onze onderneming telt 56 medewerkers. Wij zoeken op korte termijn: 3-ploegendienst Functie-inhoud - verantwoordelijk voor de bediening van één of meer spuitgietmachines met hulpapparatuur. - controleren van produkten op de kwaliteit. - verzorgen van de verpakking. - verrichten van nabewerking. Functie-eisen - V.B.O.-niveau richting metaal, elektro en/of mechani sche technieken. - beheersing van de Nederlandse taal in woord en ge schrift. - ervaring in een produktiebedrijf bij voorkeur bij de kunststofverwerkende industrie. Wij bieden - een goede salariëring in verhouding tot de functie en er varing. - goede secundaire arbeidsvoorwaarden. - prettig werkklimaat in een modern bedrijf. - een goede mogelijkheid tot het volgen van de beno digde opleidingen. Gegadigden kunnen hun schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae sturen aan Technoplast B.V., t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 5025, 5004 EA Tilburg. Voor eventuele nadere informatie kunt u zich, tijdens kantooruren, telefonisch richten tot de heer C. Groen of de heer B. Driehuijs, telnr. 013-636405. Geldza Leen bij v. Tel.: 076-6 Lijst 4 de Zeeuw no. 3 Zaken/T rai Binnen 6 maanden uw Jongmans 0 Schrijf of bel r (Thema) re Dagzaak Li Buitenkansje voor Horeca ondernemer/ kok/echtpaar Braderie/ 12-03- 95, Vlooieni Vrije Man Grote Sni Snuffelmarkt tuin en tuinb DE STEM WATERSCHAP Het waterschap Mark en Weerijs is gelegen rondom Breda en strekt zich uit over 16 gemeenten of gedeelten daarvan en heeft een oppervlakte van 52.000 ha. Het waterschap is belast met de zorg voor het waterkwaliteitsbeheer en alle daarmee samenhangende aspecten. De ambtelijke organisatie bestaat uit een administratieve en een technische dienst. Bij de afdeling Techniek en Uitvoering van de Technische dienst is plaats voor: Functie-informatie: De aan te stellen medewerk(st)ers zullen worden belast met: - Het onderhouden van watergangen (handmatig en machi naal), zoals maaien, beschoeiingen plaatsen, grondwerk, e.d. - Het verrichten van allerhande bijkomende (hand)werkzaamheden, zoals kleine reparaties, messen slij pen, onderhoud gereedschappen, e.d. - De standplaats is voor 1 medewerk(st)er Zundert en voor 1 medewerk(st)er Ulvenhout. Functie-eisen: - LBO-opleiding; - ervaring met genoemde werkzaamheden; - woonachtig in het gebied van het waterschap; - in het bezit van rijbewijs B-E. Arbeidsvoorwaarden: Het waterschap kent de bij de overheid gebruikelijke rechts positieregelingen en is aangesloten bij de Interprovinciale Ziektekostenregeling. Aanstelling zal geschieden in salarisniveau 3 of 4 met een maximum van 3.507.- bruto per maand, (afhankelijk van op leiding, leeftijd en ervaring). Dit is exclusief 8% vakantietoe slag. Informatie over de inhoud van de functie kan tijdens kantoor uren worden ingewonnen bij de heer Ing. L.H.M. van Zutven, Plv. directeur technische dienst, tel 076-601515. Belangstellenden kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad hun schriftelijke sollicitatie richten aan het Voorlo pig bestuur van het waterschap Mark en Weerijs, Postbus 123,4850 AC te Ulvenhout. I Thetford is een internationaal bedrijf en marktleider op het gebied van sanitaire systemen voor de vrijetijdsmarkt. Naast deze zeer succesvolle produkten brengt Thetford ook een serie speciale toiletvloeistoffen voor deze markt. Het Europese hoofdkantoor is gevestigd in Etten-Leur, vestigingen bevinden zich in Engeland, Frankrijk, Duitsland en Zweden. Wij zijn op zoek naar een; De nieuwe medewerker zal zich onder andere gaan bezighouden met de verwerking van de mutaties in de geautomatiseerde tijdregistratie, de verzorging van de afdelingscor respondentie en het assisteren bij de personeelsadministratie. PROFIEL; Wij zijn hiervoor op zoek naar een enthousiaste, spontane collega (25-35 jaar) met een opleiding op HAVO-niveau, aangevuld met relevante ervaring. PC-ervaring is gewenst. Verder beschikt de ideale kandidaat over goede communicatieve vaardigheden en ken nis van de Engelse taal. WIJ BIEDEN; Een goed salaris met prima secundaire arbeidsvoorwaarden binnen een gezonde onder- Adtech Applied Science BV PB 6596* 4802 HN BREDA Tel 076-71 75 76 Fax076-71 46 56 ALLTECH APPLIED SCIENCE BV ts Mn vestiging van Atltech Associates Inc. U.S.A., gespecialiseerd in de produktieen verkoop van instrumenten en toebehoren voor de chromatografie. kt ome vestiging te Breda hebben wij een vacature voor een U verstrekt deskundig technisch advies over onze produkten en volgt van nabij onze klantenrelaties, zowel op commerciëel als op administratief vlak. U kunt hierbij rekenen op een aktieve ondersteuning van uw collega's en het Europees hoofdkantoor gevestigd in België. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met een chemische specialisatie. Enkele jaren ervaring in analytische chemie en chromatografie zijn een pré. De kandidaat beschikt over technische, commerciële en goede communicatieve vaardigheden. Men heeft ervaring in het gebruik van een PC en men beheerst de engelse taal voldoende. Wij realiseren ons dat de eisen niet gering zijn maar wij bieden een prettige werksfeer in een bedrijf in volle expansie. Bent u geïnteresseerd in deze uitdagende funktie, schrijf dan binnen 2 weken een korte brief aan L.P. Minnebo van Alltech /Applied Science BV. Vermeld hierin uw motivatie en een beknopt curriculum vitae. De HEAO kent een voltijd en een deeltijdopleiding, verzorgt cursussen, een 2e fase opleiding, voert opdrachten uit voor bedrijven en instellingen en beschikt over een Centrum voor Kantoor- en De sector werkt nauw samen met de Western Carolina University (USA) t.b. v. een MBA-opleiding vóórhaar afgestudeerden. De voltijdopleiding telt 1900 studenten en 130 medewerkers en de deeltijdopleiding 660 studenten en 75 medewerkers. De sector kent de vol gende studierichtingen/ afstudeerrichtingen: Accountancy Bedrijfseconomisch Bedrijfskundige Informatica Commercieel Economisch Internationaal Marketing Management Internationaal Management Management, Economie en Recht Bedrijfsrecht en Personeelsmanagement Management Non-ProGt Organisaties. De afdeling Onderwijsadministratie van de sector Economisch en Administratief Onderwijs levert studenten- en studievoortgangs- gegevens. De activiteiten zijn onderverdeeld in een eenheid propaedeuse, een eenheid tweede jaar en een eenheid derde/vierde jaar. Met ingang van 1 april a.s. ontstaat op de Onderwijsadministratie een vacature voor een Uw functie - het vertalen en inbrengen van de onderwijsnormeringen in het geautomatiseerde studievoortgangssysteem - admirtistratieve verzorging van tentamens - verwerken van tentamencijfers in het geautomatiseerde studievoortgangssysteem - archiveringswerkzaamheden - het werken met het geautomatiseerde studentenregistratiesysteem - verzorgen van informatie met betrekking tot studentenvoortgang naar management, docenten, studenten en andere betrokkenen. Functie-eisen - opleiding op MEAO-niveau en enige jaren ervaring in een soortgelijke functie - inzicht in administratieve en organisatorische samenhangen - initiatiefrijk - vaardigheid in het werken met geautomatiseerde systemen - in teamverband kunnen werken. Arbeidsvoorwaarden Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en wordt voorlopig vastgesteld op maximaal 3.687,- bruto per maand (schaal 5 ESBRA) bij een volledige weektaak. In het kader van het project organieke functie beschrijvingen volgt de definitieve functiebeschrijving, -benaming en -waardering later. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer B. Kannekens, hoofd Onderwijsadministratie, telefoon 076-250671. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u - binnen 10 dagen en met vermelding van vacaturenummer 337 - richten aan Hogeschool West-Brabant, t.a.v. de heer B.H.P.J.M. de Louweren, hoofd Personeel Organisatie, Postbus 90.116, 4800 RA Breda. De Hogeschool West-Brabant beschikt over een eigen kinderopvang. z o Voor ons districtskantoor Zuid te Oosterhout, van waaruit opdracht gevers in de provincies Noord-Brabant en Limburg worden bediend, zijn in verband met verdere uitbreiding van de werkzaamheden binnen de afdeling Vastgoed-, Geo-informatie en Geodesie (VGG), vacatures ontstaan voor: DE STEM "Oranjewoud' is een veelzijdig en actief is op het brede terrein van wonen, werken en recreëren. De belangrijkste werkgebieden van de ruim 1500 medewerkers zijn: bodem, water, inrichting van stede lijk en landelijk gebied, verkeer en transport, toerisme, recreatie en sport, milieubeleid en -technologie, bouw, landmeetkunde, fotogramme- trie, vastgoed- en geo-informatie, grondzaken en automatiserings diensten, 'Oranjewoud' heeft grote vestigingen in Heerenveen (tevens hoofdkantoor), Deventer, Almere, Capeile aan den IJssel, Oosterhout en Lelystad (Sterlab-laboratorium). Hebt u interesse? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van het vacature nummer op brief en envelop, binnen 10 dagen na verschijnen van deze oproep aan: ingenieursbureau 'Oranjewoud' 8.V. T,a.v, mevr. mr. M.A. Wiilekens Postbus 40 4900 AA Oosterhout Uw taken; Binnen de afdeling VGG in district Zuid, werkt u met geautomatiseerde systemen voor kaartvervaardiging, zoals Digimat, Infocad en IGOS. (vac.nr.: 95-5-02) Uw profiel U hebt MTS-Landmeetkunde of een gelijkwaardige opleiding afgerond. Enige jaren ervaring met het af werken van digitale projecten strekt tot aanbeveling. Uw leeftijd ligt tussen de 20 en 30 jaar. Standplaats; Oosterhout Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer ir. P.J.M. van Leijsen, afdelingshoofd VGG-Zuid, telefoon 01620-87216. Te huur: per 15 april van nart KAMERS (st.huis) in Breda v.a. 325,-. 076- 213400 AANGEB. per 1-3 nabij eentr. Breda gemeub. en aestoff., m.g.v. keuken/ douche/450,-incl 211730 Rustige NHTV student, weekend nooit in Breda, zoekt met SPOED kamer. 020-6909627 na 18 u. stichting "Het Hoog- huys" Is een middel groot algemeen psychiatrisch zieken huis. Het verzorgings gebied van de stich ting valt samen met dat van het stads gewest Breda, om haar regionale functie te vervullen, heeft de stichting vestigingen in Etten-Leur, Breda en Oosterhout. het Hooghuys Binnen de Secundaire Dagbehandeling van de MFE De wissel ontstaat een vacature voor een voor 32 uur (mogelijk 36 uur) per week Deze Secundaire Dagbehandeling biedt plaats aan ongeveer 40 cliënten (langdurige problematiek) welke op een of meerdere dagdelen per week deelnemen aan diverse activiteiten, in combinatie met zorgcoördlnatle. De behandeling is vooral gericht op stabiliteit en persoonlijke begeleiding, zowel op psychisch als sociaal vlak en in mindere mate op verandering. Van hem of haar wordt inzetbaarheid vereist op de hoofdactiviteiten (creatieve handvaardigheid, houtbewerking, boekbinderij, kantoor- activltelt, llcht-lndustrleel), alsmede het opzetten/begeleiden van Interne projecten. Functie-eisen: - MBO-/HBO-AB (SPH-AB) en/of B-verpteegkundlge; - ruime ervaring en affiniteit ten opzichte van de te begeleiden activiteiten; - In samenwerking met collega's de activiteiten qua vorm/Inhoud aan laten sluiten bij de mogelijkheden of Interessen van de cliënten. Ervaring in het werken met psychiatrische patiënten strekt tot aanbeveling. Gegadigden met vergelijkbare ervaring/opleiding nodigen wij eveneens uit te solliciteren. Arbeidsvoorwaarden: Conform de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen, inlichtingen: in te winnen bij de heer F. Martens, coördinator, of mevrouw L. KuIJpers, zorg-coördlnator, telefoonnummer 076 - 607337. schriftelijke sollicitaties: Binnen 14 dagen te richten aan Stafdienst Sociale zaken, van Bergenpleln 39,4871 CD Etten-Leur, onder vermelding van vacaturenummer SD95-03. TECHNOPLAST B.V. behorend tot de Attema-groep is toonaangevend in het vervaardigen en toeleveren van hoogwaardige precisie- technoplast spuitgietprodukten in kunststof (thermoplasten). Te huur: 2 kamers voor net ners. 3.60x2.60 en 3.60x 1.90 375,-. 076-870218 KAMER t.h. centrum Roosendaal, tel. 01650- 66657 tussen 19-20 uur. KAMER t.h. in R'daal, 2 in 1 3x3 2x3, gestoft.,gez. wc. badk. voor ser. net rustig persoon. Tel. 01650-29815. Mooie KAMER t.h. 400,- incl. per direkt. Tel.076- 877831, K. te huur in Brab.Park voor student(e). 076-652865 na 09.00 uur Breda Al meer dan 40 jaar, tevens all Gevolmachtigd bemiddelaar. In de Zeeuwse staten, kies je voor Democraten Tel. 01150-16354 Tel. 01652-20520, ft Voor het verzorgen van:Admini bemiddeling bij financiële tran op "No cure, no pay" basis Postbus 13, 4507 ZG Schoi Ret. nr. 20206. Nip in een woonwijk in BREDA. 17(1 Huur o.g. 2.1 Inl. Horeca Vastgoed bv, tel| Ret. nr. 2' in het centrum van BREC zeer kompleet. Opp. 130 m2 Vr.inv./goodw. Inl. Horeca Vastgoed b.v. tef t.k.a. wegens oml 4 conferentiestoelen (Girofiex, f kopieerapparaat incl. sorteeruri voor de prijs van een tafelmodt! Inlichtingen: 076 - 426406 14l Goede mogelijkh. voor om deel te nemen in mod. middenkl. Restaurant in W. Br- Bep. kapit.deelname 9evr. Proff. begeleid, aanw. Br.o.n.r. 2602. in Sporthal den Bog., Huur ook een kraam Elke zaterdag 2e hands rr Bel voor kraamverhuur: 0 Zandschels' 4 en 5 maart van 10- l? da9 geopend) Zonneb Jjeelname f 15.- per tafel. 5 maart in Loon op Zand, 120 kramen Inl. 04167-78102. 25 en 26 Maart in Rest. Romantica in Zundert. Kraamhuur 25,- per dag. Inl-076-426154 T.k.d °-a. Kubota, mini trakto ^Ml-ro £ok voor al OMITS, Dorpstraat 4

de Stem | 1995 | | pagina 30