Boerenbruiloft dit jaar in gezegende toestand PËSTEM DAG KLAPPER PLAATSELIJK NIEUWS SPORT IN HET KORT UITSLAGEN DE STEM ZEELAND C3 Kloorianen gaan uit hun dak Ouwenwijvenbal Kinderleut in Sas van Gent Bejaardenbal in Westdorpe Carnavalssoos Kunst in de supermarkt Recreatief volleybal Cadzand Vrouwentennis Cadzand KAARTINGEN SCHIETINGEN KOERSBAL BOLLINGEN PvdA stelt statenvragen over geld ouderenzorg Jongen uit Hengstdijk gewond WOENSDAG 1 MAART 1995 Dit trompetteraartje blies kaar partijtje mee in de stoet van 7 1 i CATD'C tAIIMI 1/nnillKAI.I de boerenbruiloft in Hulst Van onze correspondente Hulst - Terwijl de gelaats kleur van vele prinsen en raden van elf na vier dagen leut toch naar de grauwe kant zweemde, bleek de bruid in Hulst in blakende gezondheid en gezegende toestand. De boerenbruiloft in Hulst blijft een apart gebeuren. De stoet van authentieke boerenkarren en sjezen, getrokken door echte Vlaamse trekpaarden en Zeeuwse knollen trekt elke keer vele belangstellenden. Sommi gen volledig in stijl in oude klederdracht, anderen in een carnavaleske outfit of het alle daagse boerenkieltje. In de stoet, voorafgegaan door miniretten en dweilbands, wer den de zes lagen dikke taart en het meer dan acht meter lange krentenbrood meegedragen. Djos de Meester (George Cap- pendijk) bijgenaamd Sjepap en Mie van de Stoof (Marlies de Vliegher) bijgenaamd de Klep (omdat ze zo'n klein wezen heeft, volgens de opzichtige Amerikaan), wilden graag trou wen. Hun boerenkledij oogde vrolijk en iets minder traditioneel dan anders. Den Sjos had een bor relglaasje rond zijn nek en een brede kleurige das, met zijn haar in wetlook en een paarse bril zag hij er boertig uit. Mie lachte breed en riep af en toe dat er haast gemaakt moest worden, anders zat zijn met de gebakke peren. FOTO'S WIM KOOIJMAN De bijzondere omstandigheden van de bruid veroorzaakte grote hilariteit en hoewel de prins de vakman bij uitstek is, liet hij niet na het paar ten overstaan van een menigte voor aap te zetten. „Eindelijk wordt er in Hulst weer eens aan iets mooi's gebouwd. Als ik jullie bekijk zie ik dat het een eigentijds huwe lijk wordt," aldus Jan I die daarna uitvoerig inging op het liederlijk gedrag van Mie tij dens de kinderoptocht en het gescharrel van Sjos op het ge meentelijk milieupark. De ver zamelwoede van de echtgenoot om fietsen in elkaar te knutse len was voor de prins de aanlei ding om als uitsmijter te pone ren: „Een huwelijk is als een fiets, je hebt garantie tot aan de voordeur." Paster Twan Pollet onder streepte het regionaal karakter van de Ulster Boerenbruiloft. „Een bruid uit Graauw, bruide gom uit Klooster, prins uit 01- land en paster uit den Heikant, we zouden volgend jaar moeten uitwijken naar het infocentrum Saeftinghe, daar is plaats voor meer dan 30.000 bezoekers." Ook hij deed een boekje open over de deugden en ondeugden van het echtpaar, maar besloot na een geopperd beletsel toch gewoon deur te doen ,,'t Is den buts tegen den buil." Na het jawoord van Mie en de vraag van de echtgenoot of er geen andere oplossing voorradig was, werden de twee in de carnava leske echt verbonden en sprak de paster de hoop uit snel nen kleinen te mogen dopen met een sjepapke en een grote klep. Het meterslange bruiloftsbrood is traditie op de boerenbruiloft in Hulst. Kloosterzande - De Kloorianen hadden ook dit jaar weer de grootste optocht, waaraan naast de dertig loopgroepen zelfs 36 grote wagens deelnamen, waar onder zes prinsenwagens uit omliggende carnavals-centra. Langs de Groenendijk en de Cloosterstraat was een enorme mensenmassa samengestroomd om de stoet gade te slaan. Na de stoet werden door prins Ginus der Kloorianen de prijzen uitge reikt in het hol der lÜoorianen, Zaal van Leuven. De uitslag was: Enkelingen (4 deelnemers): 1. Rol lerclown 2. Balletmeisje 3. Ik hou van carnavallen. Duo's (5 paar): 1. De Piepshow van de Vogelpiek2. Chinese lantaarntjes 3. Lekkere stukken. Groepen 3 t/m 8 personen (10 groepen): 1. De Blikvangers2. Sneeuwwitje en de zeven dwer- gen3. De Smurfen. Groepen van 9 en meer (10 groepen): 1. Op de Step2. De Rattenslang3. De Bijde Handjes. Buitenwagens (25 wa gens):!. Ome Arie op Safari (Graauw)2. T' is gebakken (Graauw)3. Op de fiets (Graauw)4. Circuspolderke (Polderjongens)5. Ze vinden ons vreemde vogels (Cra- pules). Binnenwagens (5 stuks): 1. Wij blazen alles uit de kast De Reizende Man)2. Duktus in de tijd Disco Love)3. De carnaval klutsbus (Fam. Vervaet)4. Het hoofdgerecht Walsoorden)5. De Smurfen Klepzeikers) Kloosterzande - Ruim honderd mensen namen maandagavond deel aan het ouwenwijvenbal der Kloorianen. In het gehele dorp heerste een gezellige druk te doordat de deelnemers alle horecabedrijven een bezoek brachten. Op het eind van de avond reikte Prins Ginus in het Hol der Kloorianen, Zaal van Leuven, de prijzen uit: Uitslag: Enkelingen: 1. Hobby Bob 2. The Saint. Duo's: 1. Oppas 2. Straatvuurkonter 3. Vleopatra. Groepen: 1. Hans Variant 2. Kloos- terse Bouwloterij 3. Werkkabou- ters. Sas van Gent - In Sas van Gent trok gistermiddag een bonte stoet van bijna vierhonderd kinderen met hun ouders door het centrum, vergezeld van de Erremie van Lol en Leut en uiteraard Prins Adelein I met zijn gevolg. Op de markt lieten zij vervol gens hun ballonnetjes vliegen voor de ballonwedstrijd. Daar na volgde de kindermiddag in de Vlaanderen. Het carnaval 1995 werd op waardige wijze afgesloten op de Markt, waar Prins Adelein tra ditiegetrouw de pomp beklom. Deze laatste was door de Deur- douwers dit jaar trouwens voor zien van een levensgrote Nar. Westdorpe - In Concordia werd gistermiddag een bejaardenbal gehouden met muzikale mede werking van de New Lords. Uit handen van Prinses Ilse I ont ving Arie van Vooren een Zilve ren Koe voor zijn jarenlange inzet. De prijs voor het leutigst ver klede duo was voor het echt paar Thomas. De leukst verkle de koeter was A. Audenaerd. I. de Smet kreeg als duivelin de prijs voor de leukst verklede koeterin. Na het bejaardenbal volgde in de Tukker de traditio nele boerenmaaltijd, waarbij naast de raad van elf ook bur gemeester Van Rest, wethouder Marquinie en de Westdorpse ge meenteraadsleden met hun partners aanwezig waren. Voorafgaand aan de boeren koolmaaltijd werd Prinses Ilse I door voorzitter Luc van Hurck van de Koeters uit haar functie ontheven en werd de sleutel van Koeterdurp overhandigd aan de burgemeester. Clinge - In gemeenschapscen trum Malpertuus werd een spe ciale carnavalssoos voor de jeugd gehouden. Naast de vaste disco waren de Deurtrappers en de raad van elf in Malpertuus aanwezig. „Een geslaagd evenement, aldus een van de vrijwilligsters van de jeugdsoos. Er waren ongeveer honderd kinderen, die twee uur op carnavalsmuziek konden hossen. Het Hulster boerenpaar op weg naar het stadhuis. Het Hulster boerenpaar verkeerde in opperbeste stemming. THEATER MIDDELBURG Mini Maxi - Scherzo - Schouw burg - 20.00 uur 45) MUZIEK ZAAMSLAG Houtblazers recital - concert fluit, hobo, klarinet - de Poort - 20.00 uur TERNEUZEN Ten Sharp - Zuidlandtheater - 20.00 uur DIVERSEN HULST Kaarting - Café De Kroon - 14.00 uur ST.-JANSTEEN Prijsbieden - KBO - De Warande - 13.30 uur Bieden - KBO - De Warande - 13.30 uur OSSENISSE Kaarting - De Jachthoorn - 14.00 uur KOEWACHT Kaarting - De Lange Akkers -13.30 uur Schieting - café 't Hoekske - 13.30 uur TERNEUZEN Jokeren - 't Schelpenhoekje - 19.30 uur CLINGE Koersbal - ANBO - Malpertuus - 13.30 uur SAS VAN GENT Kaarting - Engelenroos -14.00 uur AXEL Koersbal - Gregoriuscentrum - 13.30 uur FILMS GOES Grand Theater 14.00 uur De Leeuwekoning 20.00 uur Disclosure HULST De Koning van Engeland 14.00 uur Junior 20.00 uur Disclosure 20.00 uur The River wild 20.00 uur Nell 14.00 en 20.00 uur Dumb Dumber 14.00 en 20.00 uur The Lion King 14.00 uur De Leeuwekoning TERNEUZEN Porgy Bess 20.00 uur Short Cuts VLISSINGEN Alhambra 1-2-3-4 14.00 en 20.00 uur Dumb Dumber 14 00 uur The mask 14.00 uur De Leeuwekoning 14,00 uur The Lion King 20.00 uur Terminal Velocity 20.00 uur The River Wild 20.00 uur Nell GENT Decascoop 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur Nell 20 en 22.30 uur Quiz show 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Junior 14.30 en 17.00 uur Pagemaster 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Highlander 3 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Stargate 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Farineili 14.30, 17.00,20.00 en 22.30 uur The river wild 20.00 en 22.30 uur The road to Wellville 14.30, 17.00, 20.00 uur Terminal Ve locity 20.00 en 22.30 uur Frankenstein 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Disclosure 14.30,17.00, 20.00 uur The mask 14.30,17.00 uur De Leeuwekoning 14.30,17.00 uur The Lion King 22.30 uur Pulp Fiction 22.30 uur Forrest Gump KNOKKE Beverly Sereens 15.00, 17.30, 20.00 en 22.30 uur Junior 15.00,17.30,20.00 en 22.30 uur Nell 17.30, 20.00 en 22.30 uur Farineili 22.30 uur Terminal Velocity 15.00,17.30 en 20.00 uur Stargate 15.00 uur De Leeuwekoning Oostburg PRAATMORGEN - De Multi- ple-Sclerose groep in West- Zeeuws-Vlaanderen houdt morgen om 10.00 uur een kof fie/praatmorgen in verpleegte huis De Stelle in Oostburg. Mevrouw Verkruysse-Soede uit Schoondijke vertelt tijdens deze bijeenkomst iets over de Stichting Groede. IJzendijke KOORAVOND - De Kring van christelijke zang- en muziek verenigingen in West-Zeeuws- Vlaanderen houdt vrijdag 17 maart in de r.-k. kerk in IJ zendijke de jaarlijkse koora-. vond. Diverse zangkoren en de christelijke muziekvereniging Excelsior uit Cadzand verle nen hun medewerking aan de ze avond. De kooravond be gint om 19.30 uur. Eede KVO - Leden van de afdeling Eede van de Katholieke Vrou wen Organisatie die belang- stellign voor het optreden var André Rieu in het Casino te Knokke kunnen contact opne men met C. van Bellegem in Eede. Dit kan tot uiterlijk 13 maart. Het optreden is vrijdag 9 juni. Van onze verslaggever Hoek - Na de banken en de cafés hebben nu ook de supermarkten de kunst ontdekt als sfeer- verhogend en klanten- trekkend medium. In Su per Cromheecke in Hoek is volgende week een ten toonstelling te zien van aquarellen van Heino Steenhuis. In totaal zijn er vijftien werken te bezichtigen. Als onderwerp gebruikte Steen huis landschappen uit Zeeuws-Vlaanderen, waar onder gezichten op Sluis, St.-Anna ter Muiden en ui teraard Hoek zelf. Achterin de winkel maakt de kunstenaar een opstel ling met schildersezel en an der attributen, om het pu bliek te laten zien hoe een aquarel tot stand komt. De tentoonstelling begint op donderdag 2 maart en duurt tot en met zaterdag 4 maart. Cadzand - Tijdens de eerste speeldag van het derde com petitiegedeelte van de recrea tieve volleybalcompetitie in Cazand leed GSV Sluis in poule A twee nederlagen. Dit tegen Tack en Truus. In poule B verloor P&H van YVC en nieuwkomer Sente Recrea. VCG won van Krikje en Hoge Springer van ING. UITSLAGEN Poule A: GSC Sluis-TAck 0-3, Truus-DSV 3-0, Zwin-C1000 2-1, GSV Sluis-Truus 1-2. Poule B: P&H-YVC 0-3, VCH- Krikje 3-0, Hoge Springer-ING 2-1, Sente Recrea-P&H 3-0. STANDEN Poule A: Truus 2-5, Tack 1-3, Zwin 1-2, C1000 1-1, GSV Sluis 2-1, DSV 1-0. Poule B: Sente Recrea 1-3, VCG 1-3, YVC 1-3, Hoge Springer 1-2, Krikje 1-0, P&H 2-0. Cadzand - In de vrouwenten- niscompetitie in de sporthal te Cadzand slaagden Paulien Verplanke en Ursula Corijn er in poule A op het nippertje in om het treffen met Nicky Ver- leye en Mariëtte de Craemer winnend af te sluiten: 11-10. Verder waren Jetty Henry en Christiane Schouppe, even eens in de hoogste poule, met 10-7 succesvol tegen Ina Ver- hage en Carma Wondergem. OVERIGE UITSLAGEN Poule B: Fransien Smith/Mab Pleijte-Carine Dekker/Chelly Pie- ters 7-9, Connie van Eenennaam/ Marianne Glimmerveen-Oda Koens/Anneke de Groene 8-10. Poule C: Marian de Milliano/Gien Verhagen-Heike Blaeske/Maria Geselle 3-13. Poule D: Koos Vermeulen/Ellen Berckmoes-Karin de Lille/Corrie Zoeteweij 9-2. IJzendijke - Bridgeclub IJzendijke, zesde wedstrijd: 1. echtpaar Lievens, 2. Van Poelje-De Doelder, 3. Arnoldi- Bukkens. Clinge - Malpertuus, 40 personen. Bieden: 1 R, Himbrecht, 2. E. Borm, 3. A. de Bruijn. Stand kampioen schap: 1. mevrouw Lernout-Meijs, 2. mevrouw Blommaert-de Block, 3. J. Verstraeten. Lamswaarde - Zaal De Lamsoren, 29 personen. Bieden: 1. F. Theunis, 2. L. van Goethem, 3. H. Oosterling. Joke ren: 1. mevrouw Claassen, 2. mevrouw Van Gink, 3. mevrouw Van Goethem St.-Jansteen - Zaal De Kroon, 42 personen. Bieden: 1. D. de Deyn, 2. P Jonkers, 3. G. de Bruyn. Jokeren: 1. mevrouw Haulez, 2. R. de Vos, 3. M. Boerjan. Clinge - Zaal De Landbuow, 32 per sonen. Bieden: 1. A. de Bruyn, 2. R Tilleman, 3. C. Weemaes. Jokeren: 1. mevrouw Warrens, 2. F. Buys, 3. me vrouw De Nijs. Clinge - Zaal De Gouden Kroon, 24 personen. Bieden: 1. J. Janssen, 2. J. van Remortel, 3. G. Blommaert. Joke ren: 1. R. de Vos, 2. mevrouw Lam- brechts, 3. mevrowu Himbrechts. Graauw - Gemeenschapshuis, 21 per sonen. Jokeren: 1. J. Kamoen, 2. me vrouw Van Eerdenburg, 3. mevrouw Van Laar. St.-Jansteen - Zaal Zondagsvermaak, acht personen. Bieden: 1. J. D'Hondt, 2. G. de Bruyn, 3. A. van Dorselaer. Kloosterzande - Zaal De Reizende Man, 27 personen. Jokeren: 1. R. Ver- bruggen, 2. mevrouw De Bruyn, 3. mevrouw Verbruggen. Bieden. 1. R. Verschuren, 2. T. Kegels, 3. W. Neve. Koewacht - Zaal De Lange Akkers, 32 personen. Bieden: 1. mevrouw Sa- mae-van Hove, 2. A. de Booy, 3. J. van der Sijpt. Sas van Gent - Zaal De Regenboog, 31 personen. Bieden: 1. T. Bleyenberg, 2. mevrouw Samijn, 3. C. van Biezen. Jokeren: 1. mevrouw Bode, 2. me vrouw Hellen, 3. mevrouw Saeye. Hulst - Zaal De Kroon, vijftig perso nen. Jokeren: 1. R. de Vos, 2. E. van Vooren, 3. mervouw Van Campen- hout. Biedrn: 1. G. Ferket, 2. E Riet jes, 3. J. van de Hende. Graauw - Gemeenschapshuis, 28 per sonen. Bieden: 1. C. van Hooye, 2. A. de Klerk, 3. A. Vereecken. Westdorpe - Zaal Concordia, 21 per sonen. Bieden: 1. O. de Jaeger, 2. P. de Guchteneir, 3. M. van Dam. Stoppeldijk - Zaal 't Gelaag, 48 per sonen. Bieden: 1. J. Bogaert, 2. A. Jansen, 3. P. Jonkers. Jokeren: 1 mevrouw Claassen, 2 F. Buys, 3. mevrouw Gelderland. Axel - Gregoriuscentrum, 36 perso nen. Bieden: 1. A. van Hoeck, 2. J Cordeel, 3. L. Vorstenbosch. Kloosterzande - Zaal Rozenhof, 43 personen. Bieden: 1. A. Rottier, 2. D. van Damme, 3. P. Ivens. Jokeren: 1. mevrouw Pauwels, 2. A. de Waal, 3. mevrouw De Kort-Reyns. St.-Jansteen - Zaal De Kroon, 37 personen. Bieden: 1 J. de Block, 2. M. Boerjan, 3. A. van Dorselaer. Jokeren: 1. R. Ceton, 2. mevrouw Van Britsom, 3. F. Esseling. Kloosterzande - Zaal St.-Martinus, 41 personen. Bieden: 1. R. Verschuren, 2. E. Cambeen, 3. J. Goossen. Eede - Zaal Hof van Eede, 32 perso nen. Bieden: 1. E. Verstraete, 2. L. de Rooze, 3. A. van Vooren. Axel - De Boererang, Thalia, 66 per sonen. Bieden: 1. G. van de Bos, 2. J. Maas, 3. P. Asselman. Jokeren: 1. mevrouw Weststrate, 2. J. Weststrate, 3. R. Hamelink. Kloosterzande - Zaal De Kastanje, 68 personen. Bieden: 1. P Valent, 2. J. Tieleman, 3. A. van Eerdenburg. Jo keren: 1. mevrouw Haulez, 2. me vrouw Rombout, 3. P. de Waal. Sluiskil - Zaal Atlanta, 85 personen. Bieden: 1. J. van Dixhoorn, 2 me vrouw Reyers, 3. mevrouw De Geus. Jokeren: 1. mevrouw Hamelink, 2. mevrouw Van Hermon, 3. mevrouw. De Ruyter. Axel - Zaal De Boemerang, vijftig personen. Jokeren: 1. M. van Gink, 2. mevoruw De Leyser, 3. A. de Feyter. Bieden: 1. mevrouw Riemens, 2. C. van der Hooft, 3. C. de Deyn. De Griete - Zaal De Griete, veertien personen. Bieden: 1. Th. de Vet, 2 H. van Doorn, 3. C. Stoffels. IJzendijke - Zaal Les Amies, 64 per sonen. Bieden: 1 A. van de Bunder, 2. G. de Boevere, 3. J. van Oostende. Jokeren: 1. R- van Tiggelen, 2. M. Ambrosini, 3. G. Manhaven. St.-Jansteen - De Warande, KBO, 37 schutters. Hoge vogel: R. Schalkens, Heikant; eerste zijvogel: E. Janssen, Moerbeke; tweede zijvogel: R. Schal kens, Heikant, grootste aantal (3): A. Boussen, Kapellebrug. Zuiddorpe - Schutterslokaal, 29 schutters. Hoge en beide zijvogels: E. Piessens, grootste aantal (6): J. Goet- hals. Walsoorden - Zaal Rue du Nord, zeventien schutters. Hoge vogel: F. de Meyer, eerste zijvogel: J. van Damme, tweede zijvogel: Th. Cambeen, groot ste aantal (6): G. de Gucht. Koewacht - Zaal 't Hoekske, 29 schutters. Hoge vogel: E. Fierens, eer ste zij vogel: R. D'Hondt, tweede zij vo gel: A. Mortier, grootste aantal (4): M. de Deckere. Lamswaarde - Zaal De Vier Jaargetij den, 29 schutters. Hoge vogel: G. Stevens, eerste zijvogel: F. Pieters, tweede zijvogel; G. Meerschaert, grootste aantal (5): B. Verschoten. Zuiddorpe - Willem Teil, 46 schutters. Eerste hoge en eerste zijvogel: M. Suy, tweede hoge en tweede zijvogel: P. van Cauteren, grootste aantal (6): M. D'Hondt. Hulst - Zaal De Kroon, 26 schutters. Hoge vogel: J. Dobbelaar, eerste zij vogel: E. de Kort, tweede zijvogel: A. D'Hondt, grootste aantal (4): A. de Loof. Ossenisse - Zaal Hof ter Nesse, twaalf personen: 1. E. de Maat/R. de Waal- Cambeen, 2. R. de Kort-Reyns/J. de Waal-Hamelink, 3. A. Rottier/T. van Vooren. Axel- Gregoriuscentrum, twaalf per sonen: 1. A. Willems, 2. G. Antheunis, 3. mevruow Snoek. Clinge - Zaal Malpertuus, 24 perso nen. Mat 1: 1. M. van de Lavoir/M. van Vlierbergen, 2. M. Vonck-van de Kelen/A. van Cauteren. Mat 2: 1. M. Deyaert/P. van Broeck, 2. L. Buyze/J. Boonman. Sas van Gent - Zaal St.-Albert, veer tien personen: 1. R. de Bruyn/A- de Maerschalk, 2. B. Rammeloo/me- vrouw Vale, 3. A. de Kort/M. Coone. Westdorpe - Zaal Concordia, 21 per sonen. Mat 1: 1. A. Jansen/L. Aude naerd, 2. R. Spuessens/H. van Waes. Mat 2: 1. E. de Smet/C. de Kever, 2. M. Audenaerd/R. van Hecke. Lamswaarde - Zaal De Luifel, KBO: 1. G. de Schrijver, 2. H. Claessens/J. Platjouw, 3. L. Sala/A. Lauwers. Terhole - Dorpshuis, KBO: 1. A. He- melaar-van Himst/A. Lauwers, 2. A. van Driessche/E. van Driessche, 3. A. van Delft-Witteman/J. van Campen- Schelfhout. Hulst - Zaal De Lieve. Mat 1: 1. E. Burm/G. de Bot, 2. T. heirman/L. de Witte. Mat 2: 1. C. Kegels, 2. J. de Smet/G. Smet. Walsoorden - Zaal Rue du Nord, 32 personen. Hoge vogel: G. van Delft, linker zijvogel: P. de Booy, rechter zijvogel: P. Jonkheym, grootste aantal (8): R. de Booy. Van onze verslaggever Middelburg - De statenfrac tie van de PvdA wil de nog niet openbare meerjarenra mingen voor de ouderzorg hebben waaruit De Stem vo rige week publiceerde. De fractie heeft er gisteren sta tenvragen over gesteld. Uit de De Stem-publicatie bleek dat het de komende drie a vier jaar financieel gezien niet nodig is om meer dan de zes Zeeuwse bejaardentehuizen te sluiten of andere bezuinigingesmaatregele- len te treffen. D66-gedeputeerde Dijkwel (Ouderzorg) zei desge vraagd in zijn nopjes te zijn met deze nieuwe gegevens. Statenlid Eveleens van de PvdA herinnert GS in zijn vragen er aan dat diverse malen is beloofd dat de meerjarenramingen nog voor de verkiezingen zouden worden toegezonden aan de sta tenleden, en hij is boos dat dit nog niet is gebeurd. Hij stelt bovendien een aantal vragen over de financiële en be stuurlijke gang van zaken bij een nog te sluiten bejaardentehuis op Tholen. Van onze verslaggever Hengstdijk - Een twaalfjarige jongen uit Hengstdijk is na af loop van de carnavalsoptocht licht gewond geraakt. Hij zat in een pop op een carna valswagen. Op de terugweg is hij rond 18.30 uur tussen Klooster zande en Kuitaart van de wagen gevallen. Hij raakte bekneld waardoor de brandweer eraan te pas moest komen om de jongen uit zijn benarde positie te bevrij den. De jongen hield lichte verwon dingen over aan zijn valpartij. Ook voor de hummeltje Chinese toestanden o; 1 Optocht of niet in K

de Stem | 1995 | | pagina 16