legenheid Pluvius is carnaval 011995gunstig gezind BEVEILIGING IISTEREN: INZE IIALITEIT DAG KLAPPER KORT VERBAAL Koperspel brengt muziek integer en sprankelend DE STEM ZEELAND irticulieren 3r Gefeliciteerd iliciteerd je broer en schoonzus. BRUIDSPAREN Goede morgen. Amy. 5 jaar. IRSE IRING gemeente OOSTBURG KENNISGEVING het veiligste adres ernt FOTO VAN DIA MAANDAG 27 FEBRUARI 1995 Jjf'i jjET angst en beven keken er niet bovenop kregen. Dit eu- ging IJzendijke het jaarlijkse -I |s, bedankje, jubileum, huwelijk, verloving, g, prestatie, examen, braham enz. jr kolom 0,65 incl. BTW, ■te regel verplicht. 1 of afbeelding, ifO mm 26.- incl. BTW. Irieven op aanvraag, en niet geretourneerd. 6882 of geef uw tekst I plaatsing af bij één van n. Schriftelijke opgaven énd geaccepteerd, indien pekend zijn, ook indien uw frg bijgevoegd is. pns het recht voor teksten I van redenen te weigeren. |r klachten bereiken over de It behoudt de uitgever zich lor om de naam van de |ver bekend te maker* In-de Hoon in Ulvenhout. I was keek hij naar de vrouwen, beeldschone vrouw waar hij op ïiei mee trouw! ha lang wachten, i oktober een kind verwachten!^ Wij feliciteren 2 Siikgatsa Vanaf 13.00 uur is iederea welkom. Lauran en Marja Verhoeven. Hè hè eindelijk de dag da ieder je feliciteren mag. Want heel echt waar. Onze schat wordt 'n Hele prettige dag, datj veel taartjes eten mag. Veel liefs en kusjes van Opa en Oma Dijkers. IP» prdstraat 55 - Axel il. 01155-63565 n "Oostdijke, 7e herziening"' wethouders van Oostburg e het bepaalde in artikel 23 van mtelijke Ordening ter openbare gang van maandag, 27 februari ir van vier weken ter arie (afdeling VROM), e Oostburg voor een ieder ter het ontwerp-bestemmingsplan rziening" met toelichting, trekking op de voorschriften ingsplan "Oostdijke" in het net plankaartgedeelte voor de urg in het bijzonder. Met het ogische regels gegeven de de bouw van vrijstaande gebouwen. nelde termijn kan een ieder nswijze omtrent het mingsplan kenbaar maken bij d® ostbus 27 te 4500 AA rruari 1995. wethouders voornoemd, Kruize rse MET angst en beven keken carnavalvierders, organisato ren en wagenbouwers afgelo pen weekeind naar de donke re wolken die zich af en toe aan het zwerk samenpakten en waaruit fikse hoeveelhe den water naar beneden stortten. Maar de rbgengod Pluvius bleek het Zeeuws-Vlaamse carnaval overwegend gunstig gezind. Zo wel zaterdag als zondag konden vrijwel alle optochten, met crea ties waaraan maandenlang is ge zwoegd, onder een praktisch droge hemel uitrukken. Hulst Prins Jan en zijn gevolg zorgden zaterdag in Hulst voor een vro lijke intocht. De Prinsenwagen was voor de gelegenheid even omgebouwd tot 'De Koffiemeu- len'. De leden van de Raad van Elf schonken voor de omstaan- ders koffie en limonade uit. Bur gemeester A. Kessen had geen moeite met de overhandiging van de sleutels van de stad. Volgens de Prins was er koffie in overvloed in Hulst en hij liet niet na de koffieshops en het gedoog beleid aan te kaarten. Tijdens de traditionele zuurkool maaltijd werd geen grootkruis van verdienste uitgereikt, maar wel een erevos. Deze ging naar Prins Arjaon (Adri Valckx) die zich acht jaar inspande voor AHC de Vossen. Het parkoers vergde veel van de rijvaardigheid van de chauffeurs die zondag de grote wagens door de Hulster binnenstad reden. De opkomst was groot. Er deden 18 wagens mee die zonder moeite door de Gent sestraat laveerden. Langs de route stonden enkele duizenden belangstellenden. Het weer bleef net tot het einde van de tocht droog en goed. Uitslag: Groepen: 1. Bongte Bengde evunument uit Sint Jansteen 133 ainten 2. De Steense Ratelslang uit lint Jansteen 115 en 3. de Soeselèrs 113. Individuelen: 1. 't Is veur den Bekener 126 punten, 2. Viswaiven 121 en 3. 't Pieleke Kautboerke 118. Philippine Tot opluchting van carnaval- minnend Philippine stopte de re gen zaterdag om vijf voor twee. Zodoende kon de stoet om twee uur vertrekken. De stoet wordt in het mosseldorp ieder jaar gro ter. Er waren dit jaar vier grote wagens en ook deelnemers uit Sas van Gent en Terneuzen. De familie Flodder en andere carnavaleske zaken trokken veel bekijks langs de route. Wagen bouwersvereniging De Sloebers had echter pech. 's Morgens kreeg het de wagen niet van het terrein waar die was gebouwd en moest er een kraan aan te pas komen om hem ervan af te ha len. Toen bleek dat er ook nog een constructiefout was ge maakt, zodat ze de grootste pop er niet bovenop kregen. Dit eu vel zou echter voor de optocht in Sas worden verholpen. Burgemeester Van Rest overhan digde om vier uur de sleutel aan prins Clip 1 het feest kon daarna beginnen. Uitslagen Grote wagens: 1. De Kan jers, 2. De Sloebers, 3. De Zwaan tjes. Groepen: 1. Tv-commersie, 2. De Spoken, 3. Hoedje van Papier. Duo's: 1 Containers, 2. Hans en Grietje, 3. De Danseresjes. Indivi duelen: 1. Boer worden, 2. Aladdin, 3. Pronkstuk. Graauw Ook De Djerken in Graauw werkten de optocht zaterdag precies tussen de buien af. Het publiek volgde de tocht vooral vanachter de ramen, omdat het knap koud was. Prins Breuk en de Raad van Tien brachten het er goed af en vingen zo het gemis van Gerardus I, die zijn arm brak, op. De opkomst was groot er deden 7 grote binnenwagens, vier klei ne, 7 groepen (meer dan drie deelnemers) en 7 individuelen mee. De wagen 'Geen infocen trum' trok vanwege de commotie rond de vestiging van het cen trum bij Saeftinghe veel aan dacht, maar viel niet in de prij zen. Uitslag. Grote Wagens: 1 De Jeugd vereniging 335 punten, 2. Toogver- kes 327 en 3. Graauwse Studenten 317. Kleine Wagens: 1. Piratenkids 67 punten, 2. Turbanana 65 en 3. Piraten 61. Groepen: 1. De Bolussen 110 punten, 2. Step Aerobic 106 en 3. Donderstenen 100. Individuelen: 1. Hoge Hoed 117 punten, 2. Clowns 115 en 3. Druiventrossen 113. Aardenburg Sjo-co-prins 1 en zijn Raad van Elf beleefden afgelopen week einde een heerlijk carnavalsfeest in het Uulegat (Aardenburg). Vrijdagmiddag was de prins met zijn gevolg te gast bij de basis scholen in Aardenburg en Eede, gevolgd door de traditionele ge bedsdienst in de rk kerk. Zater dagmorgen vond de sleutelover dracht plaats. Burgemeester C.van Liere werd door de carna valsvierders even onder de loep genomen. Het hoogtepunt van het Uulegats carnaval was zeker weer de grote optocht afgelopen zaterdagmiddag. Ook de jeugd kwam in het Uule gat niets tekort. De Nachtuuln denken aan de toekomst dus kwamen de jeugdige carnavals vierders aardig aan hun trekken. Jeugdprins Mario 1 en jeugd- prinses Joanne waren natuurljk ook van de partij. Uitslag optocht: Jeugd tot en met zeven jaar: Sanne van de Wijnckel 8-14 jaar: Steve Mareijt, groepen Gymnastiekclub onder leiding van Leo Ducheine volwassenen: Rudy Paridaen met het Zwanenmeer. Wa gens klein: Torn Henry. Wagens groot: Knoeiers. Volwassenen: indi vidueel: Carlo Ultee als Jomanda. IJzendijke Afgelopen vrijdagavond hield het bestuur van voetbalvereni- *In Aardenburg vermaakte de jeugd zich onder meer met een 'recordpoging'. foto wim kooijman ft Hulst reed gisteren even een Chinese taxi. ging IJzendijke het jaarlijkse carnavalsbal in het jeugdge- bouw. Na een aarzelend begin kwam de sfeer er goed in en konden de organisatoren de ruim 100 bezoekers nog een flink zien hossen. Volgens Jack Herregodts voorzitter van de voetbalvereni ging wil men de enige carnavals activiteit in IJzendijke toch pro beren voort te zetten. Kloosterzande Zo'n 150 deelnemers en deelne- mertjes trokken zaterdagmiddag over de Groenendijk onder mu zikale begeleiding van de hofka pel 'Windkracht 9' tijdens de kinderoptocht der Kloorianen. Ook Prins Ginus I en zijn gevolg waren van de partij. Aansluitend aan de stoet werd door de deel nemers gedanst en gehost in café het Molenhof, waar door de car- navalsvorst de prijzen werden bekendgemaakt. Uitslag: Enkelingen (50 deelnemers): 1. Kerstman. 2. Willem van Oranje. 3. Dinosaurus. Duo's (15 deelne mers): 1. Twee lekkere stukken. 2. Narren. 3. Heksen. Groepen (10 groepen): 1. Boulli's sneeuwpop. 2. Smurfen. 3. Sneeuwwitje en de ze ven dwergen. Lamswaarde In het land van de Lamsoren was er zondag een grote belangstel ling voor de carnavalsoptocht, waaraan 25 loopgroepen deelna men en 24 grote wagens, waar onder zes prinsenwagens. Na de optocht was er prijsuitrei king in 'De Luifel' door Prins Quibus. 1. Labra piepshow. 2. Chinese lan taarns. 3. Lekkere stukken. Loop- groepen 4 personen en meer (12 groepen): 1. De Boelie. 2. Blikvan gers. 3. Harlekijntjes. Buiten wagens (14 stuks): 1. Circus (De Polderjon gens). 2. Pret in bed (De Krabbeko- kers). 3. Dromen zijn bedrog (Mallo ten). Binnenwagens (4 stuks): Beker voor de beste: Country en Western van de Wagenbouwvereniging Lamswaarde. Clinge Evenals in voorgaande jaren kon men in Clinge met carnaval dit jaar niet achterblijven. De uitslag: Wagens: 1. De Meelzakken met Ook Chinezen vieren karanaval, 134 punten. 2. De Pivo's met T's Gebak- ke wai loate Hulst mee den Bouw nie zakke, 124 punten. 3. Het Zeegat met Het Zeegat speelt de sterren van den Hemel, 118 punten. 4. De Grens met t'is Kermis bij de grens, 118 punten. 5. De Kleppers met T'is gebakke, we zakke om een pint te pakke, 110 punten. 6. De Sloebers met Wa ne Bak, 107 punten. 7. De Troep Aoeren met Carnaval van 't •gescheiden afval, 86 punten. Wagens van buiten Clinge: 1. De Promille- kus, 87 punten. 2. Volgend jaar Beter, 69 punten. Volwassenen: Groepen 5 t/m 14 personen: 1. Wie van ons heeft de broek aan. Groepen 15 en meer personen: 1. 22-jarig bestaan. Enkelingen en groepen t/m 4 personen: 1. De Clingse Dïelurs. 2. De Patatjes. Kinderen: Groepen 5 t/m 14 personen: 1. Heksen en tove naars. 2. The Country Girls. Groe pen 15 en meer personen: 1. Bees tenboel. Enkelingen en groepen t/m 4 personen: 1. De Hoedjes. 2. Graaf en gravin van Clingendaele. 3. De Sweety's. 4. Heksen en nar. 5. Zeeuwsche Meisjes Sint-Jansteen Uitslag optocht: Individuelen: 1. Ik leid een uitge breid leven. 2. Steense Beer. Paren: 1. Andre Rieux. 2. De Bejaarden. Groepen: 1. 't Klooster met de Staanse rattenslang. 2. Voetbal met de Bonte Bende. Wagens: 1. de Bochtverkes met T's gebakke, ons zeebanket van 't Kapers Gat.. 2. De Brouwers met Jungl Karnaval. 3. de Statie met Wij zetten vijf dagen de bloementjes buiten. Vogelwaarde Er deden 20 grote wagens mee en het was de langste optocht in de geschiedenis van de Vogel- piek. Tijdens het jeugdcarnaval op zaterdagavond in het Dorps centrum werd Manolito Ver- schraegen tot jeugdpris gekozen. Hofdames werden Colinda Cor- nelissens en Siegried Haers. Uitslag optocht: Binnenwagens: 1. Polderjongens (Circus Polero), 2. Scrapules (Ze vinden ons vreemde veugels), 3. Malloten (Dromen zijn bedrog), Bui tenwagens: 1. Krabbekokers (Pret is bed), 2. Zuipcylinders ('t zijn alle maal fabeltjes), 3. KPJ-Lamswaar- de, individueel: 1. Romana de Maat Kunst met een grote K in Lamswaarde. foto wim kooijman Getetter in Clinge. 7Pinokkio), 2. Sjors de Schepper (lente), 3. Annlies Hermans (canay- girl), duo's: 1. duo Labra (de vogel- piepshow), 2. Thijs en Erwin (twee musketiers), 3. Fabian en Freddy Hermans (containercontroleurs), groepen 3 t/m 5: 1. Chinese lam pions, 2. 65 plus, 3. de Boeren, groepen 6 t/m 9: 1. blikvanger, 2. kunstacademie, 3. Sneeuwitje, groe pen 10 en meer: 1. de sjeuks, 2. Disneyparade, 3. juinrapers. Westdorpe De eerste dag van het carnaval kende in Westdorpe, ondanks de gure weersomstandigheden, een grote publieke belangstelling. Prinses Ilse van de Koeters kreeg zaterdagmiddag in 't Oude Rae- dthuys de sleutel van Westdorpe overhandigd uit handen van burgemeester van Rest. De op tocht kende weer veel leuke, ori ginele en goedverzorgde ideeën. Dat het karnavalsbloed ook bij de kleinste koetertjes kriebelt, bleek wel weer uit de grote hoe veelheid kinderen die aan de optocht deelnamen. Kou en re gen konden hun niet deren. Het enige minpunt aan deze optocht was een belgische 'carnavalswa gen', bestaande uit enige pakken stro op een boerenwagen en wat aangeschoten, brallende figuren er op. Uitslagen: Groepen Volwassenen: 1. We spelen er op los, 2. Smurfenhou- se, 3. Het Milieucircus. Groepen Tie ners: 1. de Flinstones. Individuelen Bovenbouw 1. Pinguïn, 2. Pipi Langkous, 3. Zwerver. Groepen Bo venbouw 1. Siamese Tweeling, 2. Familie Flodder, 3. Onbekend. Indi viduelen Onderbouw 1. Spiderman, 2. Prinses, 3. Zorro. Groepen Onder bouw 1. Smurfen, 2. Cowboy en Indiaan, 3. Fred en Wilma Flinstone. Individuelen Kleuters 1. Indiaan, 2. Ridder, 3. Sherrif. Groepen Kleuters 1. Clowntjes, 2. Clowntjes. Sas De prijs voor de leutigste deelne mer ging naar de Betebloare. De prijs voor de meest karnavaleske wagen was voor Pijke Zot. Voor de eerste keer werd dit jaar een nieuwe trofee, de Jozef Nolle- trofee, uitgereikt als aanmoedi- In Sas van Gent werd vrijdaga vond, zoals de traditie de laatste jaren wil, geplakt. Aankondigin gen voor de optocht, voor het leurgebeuren op 'Manneke- smaondag', en andere leutige nonsens werden met overdadige hoeveelheden behangplak op de muren gezet. De optocht van zondag was na tuurlijk weer als vanouds. Schit terende praalwagens, leutige loopgroepen en van hoge kwali teit. Het was dan ook weer tradi tioneel druk langs de route van de optocht. De auto's stonden tot ver buiten Betekoppenstad ge parkeerd. De uitslag van de optocht. Enkelin gen A: 1. Eén van de zeven dwergen, 2. Varken, 3. Een clown op z'n zondags. Duo's A1. Troetel beertjes, 2. Pépé en Mém'é 3. Witches. Groe pen A: Bergbeklimmers. Enkelingen B: 1. Zonder Maat. Duo's B: 't Tropisch Komeeren Zwemparadijs, 2. Toffe(é) jongens, 3. Je kan tur an hange. Trio's en kwartetten B: 1. Messen, vorken en lepels. Groepen B: 1. De Betebloare met 'Da vioolt ier nogal in Sas', 2. De Pierewieten steken van 't joar zulder nek weer es uit, 3. Carnaval in 't Sas is een grote Poppenkast. Wagens B: 1. Sloebers met 'Lang nie gek zo'n eigen stek', 2. Stamgasten met 'D'n onzen houdt van veugeltjes', 3. Scouting met Speeltuinke. Wagens A: 1. De Deur- douwers met "N Schots en scheve bende uit Loch Ness kom vier dage in Sas op les', 2. De Ventjes met 'Weer of geen weer, deur 't Sas rijde we weer' 3. Pijke Zot met 'Me vliege foto wim kooijman op ons matje deur Betekoppestadje'. Een goed gevulde beurs in Vogelwaarde. foto wim kooijman (ADVERTENTIE) INBRAAK Eitend Uneto gfc^ll Beveiligings- Installateur een begrip in service en de elektronica van morgen... Oranjestraat 5 - Telefoon 01155 - 62710 THEATER SINT-NIKLAAS Poppentheater - door poppenthea ter de Spiegel - Klein Duimpje en Sneeuwwitje - Museumtheater - 15.00 en 20.00 uur Bouwmeester Solness - door thea ter Antigone - stadsschouwburg - 20.00 uur DIVERSEN HULST Kaarting - café De Kroon - 14.00 uur Kaarting - De Blaauwe Hoeve - 13.00 uur WALSOORDEN Carnavalskaarting - Café Rue du Nord -14.00 uur GRAAUW Carnavalsschieting gemeen schapshuis -14.00 uur FILMS GOES Grand Theater 20.00 uur Disclosure HULST De Koning van Engeland 20.00 uur Disclosure 20.00 uur The River wild 20.00 uur Nell 20.00 uur Dumb Dumber OOSTBURG Ledeltheater 20.00 uur De Leeuwekoning VLI5SINGEN Alhambra 1-2-3-4 14.00 en 20.00 uur Dumb Dumber 14.00 uur The mask 14.00 uur De Leeuwekoning 14.00 uur The Lion King 20.00 uur Terminal Velocity 20.00 uur The River Wild 20.00 uur Nell GENT Decascoop 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur Nell 20 en 22.30 uur Quiz show 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Junior 14.30 en 17.00 uur Pagemaster 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Highlander 3 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Stargate 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Farinelli 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur The river wild 20.00 en 22.30 uur The road to Wellville 14.30, 17.00, 20.00 uur Terminal Ve locity 20.00 en 22.30 uur Frankenstein 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Disclosure 14.30,17.00, 20.00 uur The mask 14.30,17.00 uur De Leeuwekoning 14.30,17.00 uur The Lion King 22.30 uur Pulp Fiction 22.30 uur Forrest Gump KNOKKE Beverly Sereens 15.00, 17.30, 20.00 en 22.30 uur Junior 15.00,17.30, 20.00 en 22.30 uur Nell 17.30,20.00 en 22.30 uur Farinelli 22.30 uur Terminal Velocity 15.00,17.30 en 20.00 uur Stargate 15.00 uur De Leeuwekoning Scharpoord 20.30 uur The Pelican brief foto wim kooijman ging om 'vooral door te gaan'. Deze werd op zijn eigen onver valste wijze overhandigd door Wies Rademakers. De Pierewie ten hadden dit jaar de primeur om deze beker in de wacht te slepen. Vernielingen aan woningen in Hulst Hulst - In de nacht van vrij dag op zaterdag zijn aan een tiental woningen in Hulst ver nielingen toegebracht. In alle gevallen moesten de aan de woningen bevestigde regenpij pen het ontgelden. Inbraak in vankantiehuis Nieuwvliet - Bij de politie in West-Zeeuws-Vlaanderen werd aangifte gedaan van een inbraak in een vakantiewo ning aan het Lepelblad te Nieuwvliet, die vrijdag werd ontdekt. Uit de woning ver dwenen een televisietoestel en een hogedrukreiniger ter waarde van 1500 gulden. Ook was getracht in te breken in een aangrenzendee vakantie woning. Daarbij werd de toe gangsdeur beschadigd. Slachtoffers zakkenrollers Sluis - Twee Belgische vrou wen hebben bij de politie in West-Zeeuws-Vlaanderen aangifte gedaan van zakken rollerij. Beiden werden in het afgelopen weekeinde tijdens het winkelen in het centrum van Sluis slachtoffer van een beroving. Laatstgenoemde raakte drieduizend Belgische frank, haar paspoort en rijbe wijs kwijt toen haar porte monnee uit haar schoudertas werd gerold. De 40-jarige werd op dezelfde wijze be roofd van 5600 Belgische frank, rijbewijs en een identi teitskaart. Open Haardconcert Porgy Bess Terneuzen - Porgy Bess - Open Haardconcert. Door het Brabant Koperspel'. Rob Yse- baert, Tiny van de Wijdeven (trompetten), Eric Somers (hoorn), Martin van de Kamp (trombone) en Jan van de San- den (bastuba). Werken van Scheidt, Bach, Mac Donald, Poulenc, Debussy, Gershwin, Shostakovich en Monk. Ge hoord op zondag 26 februari. Nog te horen (met ander pro gramma) op zaterdag 8 april in de reeks Baudeloo Kamer muziekconcerten. Door Jeanette Vergouwen Vijf Koperblazers in een ensem ble betekent muziek met een joyeus tintje. Het Brabant Ko perspel vertolkt een enkele, di rect voor deze combinatie ge schreven, compositie (Mac Do nald), maar maakt vooral ge bruik van arrangementen. Het concert werd geopend met de feestelijke Canzon Bergamas- que van Scheidt. Deze compo nist (1587-1654) was een leerling van Sweelinck en had contacten met Praetorius en Schütz. Hij schreef veel instrumentale mu ziek, maar werd vooral bekend vanwege zijn vocale composities. Het arrangement van Jones laat de koraalachtige motieven goed uitkomen. Het kwintet gaf meteen blijk van een gedegen benadering van de muziek. Het eerste deel Contra- punctus I uit 'Die Kunst der Fuge' van Bach heeft een heldere structuur. Het werd, met een iets te zware baspartij, knap ge speeld. De vijf muzikanten zijn duidelijk goed op elkaar inge speeld en voelen elkaar wat fra- zeringen betreft feilloos aan. De origineel voor dit koperkwin tet geschreven compositie van Mac Donald 'Sea Sketches', klonk sprankelend, maar de be schrijvende muziek is eerder on derhoudend dan boeiend. Paul van Belzen schreef een arrange ment van het werk 'Villageoises' van Poulenc. Van Belzen weet alles van de klankkleuren van de koperblazers en maakt daar in zijn arrangement dankbaar ge bruik van. De verschillende nu ances in de klankkleuren en ook de humor in dit werk, komen mooi tot hun recht. Na de pauze kwam Martin van de Kamp met een gedegen uitleg over de instrumenten en wijdde het publiek in over de boringen, de ventielen en de lengtes van piccolotrompet tot bastuba. Het impressionistische karakter van 'La fille aux cheveux de lain' (uit Preludes voor piano) van Debus sy in een arrangement van Huug Steketee, ging wat verloren en de inzetten klonken in deze (houtloze) ruimte erg hard. De selectie uit de opera Por gy Bess van Gershwin kon mij persoonlijk niet bekoren. Ik heb grote bezwaren tegen het bren gen van vocale melodielijnen door verschillende instrumenten. Het gaat meestal ten koste van het doortrekken van de muzikale lijn, en omdat de tekst ont breekt, worden niet altijd de juiste ademhalingen en accenten gebruikt. Juist bij alom bekende werken, komt deze tekortkoming goed uit. Veel spannender vond ik de ver tolking van de Satirical Dance van Shostakovich (origineel bal letmuziek). De partituur is ver rassend en het ritme is puntig. Door de klankeffecten komt het satirische karakter goed over. (ADVERTENTIE) H II IIII III FOTO VAN FOTO FOTO DIRECT VAN van 50% 1O.200;. VOORWERP (EN) (Ma* formaal 29.7 21 cm) iNicl ho^o d.in 1 cm) FOTO VERSCHOORE I HULST 's-Gravenhofplein 8 01140 16162

de Stem | 1995 | | pagina 13