VERKOC Ter Gelegenheid DESTE Sail modellen liggen nu afgemeerd bij de Nissan dealer. Opa en Oma Maaijen 45 jarig Huwelijk Je Fien 70 jaar Marie-Loüisé Opnieuw Hulst mijn opa FAMILIE BERICHTEN Mrs J. Everaert J.M.E. Seijdlitz J.P. Loof CORNELIS ANTONIUS DE WIJS Adriana Anna Sins Voor particulieren pE STEM Nissan is hoofdsponsor van Sail Amsterdam, (van 10-14 augustus) het grootste ma ritieme spektakel. Vandaar: een vloot van aantrekkelijke, speciale Nissan Sail modellen met rijke extra's. Voorbeelden? Een luxe glazen schuif/kanteldak plus speciale interieur bekleding en sportieve wieldoppen op de Micra Sail (met 55 pk/ 40 kW 16Vmotor in 3-deurs uitvoering). In de hele Sunny Sail serie (3-, 4- en 5-deurs) treft u o.a. een elektrisch bedienbaar NISSAN glazen schuif- kanteldak aan. Alsmede stuur bekrachtiging, j speciale interieurbekledingen bumpers in carrosseriekleur. De 100 NX Sail met T-bar en twee uitneembare glazen dakpanelen verwent u met centrale por tiervergrendeling, stuurbekrachtiging en schitterende lichtme talen velgen. Want met een Nissan Sail krijg je lekker veel. Alleen bij de Nissan dealer. Nissan. Je blijft erin rijden. Nissan Micra Sail v.a. 22.895,- Controle Informatie Kinder opto c in Koewacht EDITIE ZEELAN KARINE VAN LOVEREN t RENÉ FRANCISCUS VAN BAMBOST Alma Maria Elisabeth Vermeire MARINUS ADRIAAN BOUTERSE Sanny de Blaeij DHR. K.E.M. KERCKHAERT AB FABER HARM NIEUW IN ROOSENDAAL Grafonderhoudsbedrijf "ZUIVER" NOTARISSEN EXECUTIEVEILING KRACHTENS ARTIKEL 3:268 BURGERLIJK WETBOEK Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. Goes, Autobedrijf Jan Hop Goes B.V., Dirk Dronkersweg 18, tel. 01100-50858. Oostburg, Garage Adriaansen, Baljul Veltersweg 1tel. 01170-52679. Terneuzen, Automobielbedrijf Moret B.V., Energiestraat 10, tel. 01150-12612. Met 40 kW/55 pk injectiemotor en o.a. schuif/kanteldak, sportieve wieldoppen en speciale interieurbekledingen Sail badge. HjMMj Met 1.6 liter Twin Cam motor, stuurbekrachtiging, gratis lichtmetalen velgen en Sail badge. Prijs bij verkooc op afbetaling2) DONDERDAG 23 FEBRUARI 1995 Intens dankbaar voor alles wat hij door zijn liefde voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een periode van hoop en vrees, toch nog onverwacht is overleden, mijn lieve man, onze zorgzame vader, lieve opa en over grootvader echtgenoot van in de leeftijd van 77 jaar. Made: A.A. de Wijs-Sins Oosterhout: Marja en Ad Terheijden: Hans en Jeannette Kleinkinderen achterkleinkinderen Made, 22 februari 1995, Pieter Jacopstraat 9, 4921 DB Made. De plechtige uitvaartdienst zal worden ge houden op zaterdag 25 februari om 11.00 uur in de H. Blasiuskerk, Zuideindsestraat te Ma de, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk. Tot intentie van Cor is er vrijdag 24 februari om 19.30 uur een avondwake in voornoemde kerk. U kunt afscheid nemen van Cor vrijdag 24 februari van 18.00 tot 19.00 uur in het mor tuarium, Leeuwerikstraat 25 te Made. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor de uitvaartdienst in de kerk. Zij, die door omstandigheden geen rouwbrief mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. 'n Gelukwens, bedankje, jubileum, receptie, huwelijk, verloving, overwinning, prestatie, examen, Abraham enz. Prijs per mm per kolom 0,65 incl. BTW, één grote regel verplicht. Foto of afbeelding, formaat 35 x 40 mm 26.- incl. BTW. Overige tarieven op aanvraag. Foto's worden niet geretourneerd. Bel 076-236882 of geef uw tekst 2 dagen vóór plaatsing af bij één van onze kantoren. Schriftelijke opgaven worden uitsluitend geaccepteerd, indien naam en adres bekend zijn, ook indien uw betaling bijgevoegd is. Wij behouden ons het recht voor teksten zonder opgaaf van redenen te weigeren. Indien de uitgever klachten bereiken over de opgegeven tekst behoudt de uitgever zich het recht voor om de naam van de opdrachtgever bekend te makerh Bezorger Gefeliciteerd Mevr. de Bruin-v.d.Luytgaarden in Roosendaal, Jos Faas in Breda, Wodan Gelens in Breda. uit Kloosterzande. Hartelijk Gefeliciteerd met juli van Dennis, Kim, Tanja en Roy. Ma Vandaag 'n zeer mooi getal, dat je niet gauw vergeten zal. Reken maar heel vlug, dit plaatje is van een tijdje terug!! H.G. Walter, Bianca, Frank, llonka, Diana, Gerrit, Mario, Cindy. Proficiat. Irene, Michel en al je vrienden ook uit België Van onze verslaggever Hulst - Burgemeester houders van Hulst v niets voor om in onde lingen over bouwgro woningbouwverenigin maximale huurprijs e male huurverhoging v jaar vast te leggen. pat zou betekenen dat meente op de stoel van of ge nou wilt of niet 't is Sara die ge ziet, H G Pa, Cindy, Roger Sandra, Jeffrey Michael, Patricia. Het is raar maar vraar wordt 47 jr. Kusjes Chant noofdfpottf Met stuurbekrachtiging" o.a. elektrisch schuif-/ kanteldak, bumptn in carrosseriekleur, speciale interieurbekldini en Sail badge. Levrfav in 1.4 en 1.6 liter hew*' Van onze verslaggever Hulst - De gemeent met het Zeeuwse La dorp garanderen, al nen voor het bezoek Burgemeester en wethou Hulst hebben dat gistere ten, nadat een nieuwe i tiebij eenkomst de bezw de bewoners van Emmad heeft kunnen wegnemen. De bewoners lieten giste ten dat ze ook met een nant niet akkoord gaan. dorp vreest dat het be centrum voor zo'n toel zorgen dat het met de 1 heid gedaan is. Het tere het te verwachten aanta kers. Burgemeester en ders willen de Stichti Zeeuwse Landschap, van het bezoekerscentr convenant laten tekenen het maximaal aantal b per jaar is bepaald op 30. Daarnaast moet ook oms worden op welke wijze controleerd gaat worden convenant moet ook worden op welke dagen trum open is en wat de tijden zijn. Bovendien en W dat het Zeeuwse schap op papier zet wat der van plan zijn voor bet beheer van het natu Saeftinghe. „Zodra we al die informa ben en daar bevredigend de voeten kunnen, besl' op het verzoek om een b gunning," aldus wetho van de Voorde. De we wijst erop dat er aan de vergunning op zich geë waarden kunnen worden peld als het gaat om be saantallen en opening „Dat kan wel in de vorm convenant. Ik denk toch Van onze verslaggever Koewacht - In Koewacht zaterdag een carnavalsc voor de jeugd gehoude mitiatiatief daarvoor is ge door de jeugdcommissie W Koewacht, die vond d< het dorp toch iets aan c; gedaan moet worden. De stoet vertrekt om 14. en volgt een route door het hele dorp. Naar verw; doen er tussen de 100 kinderen aan het carnav fijn mee. Ook rijden er i of vijf wagens mee in de o gebouwd door kinderen ouders. Na afloop van tocht is er nog een limon in de kantine van de W wacht. DE STEM Op maandag 20 februari is overleden Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 25 februari van 8.30-9.00 uur in het uitvaart centrum, Frans van Brusselstraat 89 in Ste- kene, waarna er om 10.00 uur een uitvaart dienst is in de kerk te Kemseke (België). John, Mieke, Karin, Paul Dirk, Rob van der Waal VOOR TELEFONISCH OPGEGEVEN ADVERTENTIES AANVAARDEN WIJ GEEN ENKELE VERANTWOORDING Bedroefd delen wij u mede dat, na een moedig gedragen lijden waarbij geen vooruitzichten meer waren en voorzien van het sacrament der zieken, van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa echtgenoot van in de leeftijd van 82 jaar. Sas van Gent: Mevr. A.M.E. van Bambost-Vermeire Zuiddorpe: Budy en Leida van Bambost-de Houx Westdorpe: Tilly en William van den Abeele-van Bambost Aschwin en Linda Westdorpe: Marleen en Joop Verduijn-van Bambost Jiirgen Marvin Familie Van Bambost Familie Vermeire 4551 HT Sas van Gent, 22 februari 1995. Rijsenburg 2, kamer 206. De plechtige uitvaartdienst, waarna crematie, zal plaatshebben op zaterdag 25 februari om 13.00 uur in de parochiekerk van O.L.V. Ten hemelopneming te Zuiddorpe. Samenkomst aan bovengenoemde kerk. Er is gelegenheid de familie te condoleren na afloop van de kerkdienst, achter in de kerk. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatshebben om 14.45 uur in het cremato rium van Terneuzen, aan de Bellamystraat 28c. Vrijdag 24 februari zal er om 18.30 uur tij dens de wekelijkse dienst in bejaardenoord „de Redoute" aan de Rijsenburg 2 te Sas van Gent, het gebed worden gevraagd voor vader. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, ge lieven deze aankondiging als zodanig te be schouwen. Slechts over blijft de herinnering van hoe je leefde op aarde, en voor degeen die achterblijft heeft dat de meeste waarde". Met grote verslagenheid, maar met een dank bare herinnering voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa echtgenoot van in de leeftijd van 65 jaar. Terneuzen: S.J. Bouterse-de Blaeij Terneuzen: Marijke Slager-Bouterse Cor Slager Ilona Maykel Terneuzen: Ben Bouterse Tina Bouterse-de Kramer Sebastiaan Tilburg: Martin Bouterse Andrea de Smit Terneuzen, 21 februari 1995. Corr.-adres: Newtonstraat 11, 4532 KE Terneuzen. De rouwdienst zal gehouden worden op vrij dag 24 februari om 13.30 uur in rouwcentrum „Terneuzen", Rooseveltlaan 6, Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen ge lieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze arts-docent Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. E.H.B.O.-vereniging Nieuw-Namen Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze medewerker Ab, we zullen je missen, je was een hele fijne collega. Direktie en personeel Drukkerij Leonard Repro, Vuurdoornlaan 3, 4902 SE Oosterhout. In plaats van kaarten Intens verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze zoon en mijn broertje Wij mochten hem slechts heel kort in ons midden hebben. Jolanda van der Sanden Pieter Bieze Tjerk 4537 CR Terneuzen, 21 februari 1995. Klaproosstraat 30. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Amberberg 163 4707 NR Roosendaal Tel. 01650-68184 Voor de verzorging van graven, zodat deze er al tijd verzorgd bijstaan. Wij zetten 2 maal per maand een gemengd boeket bloemen op het g graf van uw dierbare(n). Dit voor 19.50 per maand. In samenwerking met notaris Mr A.W. Vroome te Hulst Herengracht 10, Postbus 20, 4530 AA Terneuzen Telefoon 01150-17977, Telefax 01150-30216 Mrs J. Everaert, J.M.E. Seijdlitz en J.P. Loof, notarissen te Terneuzen, Herengracht 10 (Postbus 20 te 4530 AA Terneuzen), telefoon: 01150- 17977, zijn voornemens om op maandag 27 februari 1995 om 14.00 uur in café/restuarant „Du Commerce" te Terneuzen, Markt 2, in het open baar in één zitting bij opbod en afmijning te verkopen: a. het golfslagbad „Scheldorado" aan de Stuvesande te Terneuzen, ka dastraal bekend gemeente Terneuzen, sectie D nummer 1695, groot drieënveertig are veertig centiare; b. het recht van erfpacht tot en met eenendertig december tweeduizend negen van het zwembad met kleedruimte en toiletten, gelegen aan de Stuvesande te Terneuzen, kadastraal bekend gemeente Terneuzen, sectie D nummer 1694, groot negenenveertig are en zestig centiare; c. de eigendom van een perceel grond, gelegen alsvoren, kadastraal be kend gemeente Terneuzen, sectie D nummer 1696, groot drieëndertig centiare, belast met het recht van opstal tot 31 december 2009 ten be hoeve van de gemeente Terneuzen (waarin technische installatie zwembad); d. de aanwezige bedrijfsinventaris geveild zal worden in kavels. De veiling geschiedt met toepassing van de Algemene Veilingvoorwaar- den voor Executieveilingen 1993 (AWE). (Voorzover daarvan bij de bij zondere veilingvoorwaarden niet wordt afgeweken). Aanvaarding Na betaling van koopsom en kosten. Betaling Kosten en overdrachtsbelasting uiterlijk de achtste dag na gunning. De waarborgsom van 10% binnen 5 dagen nadat daarom is verzocht. De koopsom uiterlijk 6 weken na de gunning. Onderhandse biedingen: Bij een aan de veilingnotaris gericht schrijven kan tot 14 dagen voor de dag van de veiling onderhands worden geboden. Bieders Deze dienen zich te legitimeren en een bewijs van financiële gegoedheid aan te bieden. Bezichtiging In overleg met het notariskantoor en Troostwijk Zadelhoff o.g. Veilingen B.V., alsmede op maandag 30/1, 6/2, 13/2 en 20/2 van 14.00 tot 16.00 uur. De veilingvoorwaarden Met bijbehorende informatie zullen uiterlijk 14 dagen voor, alsmede op de verkoopdag, ter inzage liggen bij genoemd notariskantoor, alwaar verdere inlichtingen terzake worden verstrekt door Mr. J.P. Loof, als mede bij Troostwijk Zadelhoff o.g. Veilingen B.V. (contactpersoon: me vrouw Mr A.J.G. van Valkenburg, tel.nr.: 030-368791). En de makelaar weet van wanten en kranten Redactie Terneuzen: Zuidlandstraat tel. 01150-18924, fax 0115 96554. Redacteuren: Peter Oggel chef), Frank van Cooten, F Deij, Rein van der Helm, Fl< Imandt, Ton Koomen (spor Harold de Puysseleijr. Goes: Klokstraat 1tel. 01 28030, fax 01100-21928. Redacteur: Cees Maas (pre cieverslaggever). Hulst: Steenstraat 14, tel. 13751, fax 01140-19698. Redacteur: Eugène Verstra (plv. editiechef). Advertentieverkoop Terneuzen: Zuidlandstraat tel. 01150-17920. vertegenwoordigers: Martin Boeije, Hans Dimmt Hulst: Steenstraat 14, tel. 13751. Vertegenwoordigers: Eddy van den Brande, Marian Verstraeten. Verkoopleider: Harry Muurr tel- 076-236454. Telefoonnummers en open t'Jden van overige afdelinge Pa9ina A2. Vraag bij de Nissan dealer rinance naar de unieke betalings mogelijkheden. Via de ondine verbinding met Nissan Finance maakt hij a la minute een offer te op maat. Consumentenadviesprijs inclusief BTW en BPM, exclusief kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage. Wijzigingen voorbe houden. Sail modellen zolang de voorraad strekt. ')Het krediet wordt verstrekt door Nissan Finance B.V. Zij toetst elke kredietaanvraag bij het Bureau Krediet Registratie (BKR) te Tiel. 2) Exclusief aanbetaling. Voorbeeld]^ Consum. adviespRjg.^ Aanbetaling/inruil - f 14.39 Kredietsom J Voorbeeld I Voorbeeld II Kredietsom f 14.895,- f 14.395,- Krediet- vergoeding f6.087,16 f 7.239,49 Termijnbedrag per maand1) f 180,06 f 190,30 Restant betaling f 14.500,- f 12.500,- f20.982,16 f21.634,40 Voorbeeld I Micra Sail Financieringsvoorbeeld (niet doorlopend krediet) Effectieve rente op jaarbasis Looptijd op jaarbasis 14,7% 36 maanden 14,2% 48 maanden Consum. adviesprijs f 22.895,- Aanbetaling/inruil f 8.000,- Kredietsomf 14.895,-

de Stem | 1995 | | pagina 16