Bart Gorthmanns wint finale Drie nieuwe namen in top Effec Knappe prestatie vrouwen Schelde Weinig verrassingen in Ador-toernooi in De Braakman afgetekende Minder amateurs bij Theo Middelkamp Samenstelling ploegen van Theo Middelkamp Programma A-amateurs Middelkamp SPORT ZEELAND WATERPOLO Terneuzense ploeg zet laatste concurrent op zijspoor TENNIS Ploegleider Tonny Huijzen toch optimistisch gestemd WIELRENNEN Regiowedstrijden Ren-commissie ATLETIEK Eindstanden van strijd om de Zeeuwse crosscup TAFELTENNIS TAFELTENNIS DE STEM DINSDAG 21 FEBRUARI 1995 $2 Van onze waterpolomedewerker Terneuzen - In het districts polo stond bij de vrouwen in de eerste klasse het toptref- fen tussen Warande en Schel de op het programma. De Terneuzense vrouwen won nen in het hol van de leeuw en de titel lijkt een kwestie van tijd. Wint men over veer tien dagen het inhaalduel van Njord dan kan een week daarna in Terneuzen bij winst de champagne ont kurkt worden. Bij de mannen verloor Ganze het' spektakelstuk tegen Breda. Het wisselvallige Schelde bleef in Weert baas over De Bog. De mannen van Stormvogel herstel den zich na de nederlaag van vorige week knap. In Tilburg wonnen ze van TZV. De vrou wen van Stormvogel verloren kansloos hun uitwedstrijd bij Langstraat. VROUWEN EERSTE KLASSE DISTRICT WARANDE-SCHELDE 4-10 - Een topper die alleen de eerste twee periodes boeiend was. Schelde startte nerveus en kwam moeilijk in de wedstrijd. Het kwam met de 200e competitie goal (gescoord door Rowena Witkamp) wel op voorsprong, maar kwam voor de eerste keer uit het bad met een 2-1-ach- terstand. Ook de tweede periode (4-3) werd met een achterstand afgesloten. Het conditioneel sterke en geroutineerde Schelde herstelde zich. De kansen die in de openingsfase werden ver knald werden nu verzilverd en na een 4-6-derde periodestand werd de thuisploeg in de slotpe riode overklast. Dit met treffers van: Rowena Witkamp (4x), So phie Hooymaayers (4x), Martine Koster en Margriet Mulder. LANGSTRAAT-STORMVOGEL 7-2 - Geen al te best optreden van de Vlissingse vrouwen. Dit met periodestanden van: 2-1, 5-2, 7-7 en 7-2. Nicole van Kem pen en Anniek de Kok verzorg den de schamele Stormvogel- produktie. MANNEN DERDE KLASSE KNZB TZV-STORMVOGEL 4-11 - Een duel waarin de Vlissingers alleen wat startproblemen hadden. Dit resulteerde in periodestanden van: 0-1, 0-4, 2-6 en 4-11. Voor Stormvogel scoorden: Patrick Vader (5x), Gerco Koks (2x), Jan-Kees Mol (2x), Frank Leijn- se en Jeroen van de Broeke. EERSTE KLASSE DISTRICT GANZE-BREDA 11-12 - Een spectaculaire wedstrijd waaraan Ganze met negen man begon en met zes eindigde. In de derde periode immers werden achter eenvolgens Marten Wiebrens, Peter Kuipers en René Kiel (deze laatste met vervanging) uit het bad gestuurd, wat een keerpunt in de wedstrijd betekende. On danks dat bleef het boeiend tot het slot met Ganze-doelman Leo Morren in een absolute hoofdrol. De Goesenaren speelden onge twijfeld hun beste wedstrijd van het seizoen en de winst zat er lange tijd in. Dit alles zorgde voor een voortreffelijke ambian ce in het Goese bad. De periode standen waren: 2-3, 5-4, 8-9 en 11-12. Voor Ganze scoorden: Ar- co Wagenvoort (5x), Piet Schop (5x) en Marten Wiebrens. DE ROG-SCHELDE 7-8 - Schelde speelde een uitstekende pot. Vooral aanvallend met de gebroeders José en Maarten de Pooter waardoor de druk achter aan wat wegviel. Bovendien strafte Schelde fouten van de thuisploeg genadeloos af. Toch bleef het duel spannend tot de laatste seconden, want pas 21 tellen voor het einde zorgde Maarten de Pooter er voor dat de Terneuzenaren met de volle buit terug naar huis konden. Dit na dat ze in de slotperiode nog met 7-6 achter waren gekomen. Het scoreverloop was recht evenre dig met het gebodene, want de periodestanden waren: 2-3, 4-3, 6-6 en 7-8. Voor Schelde scoor den: Cees van Houwelingen (4x), José de Pooter (2x), Maarten de Pooter en Bas Wesdorp. KRING MANNEN Tweede klasse: BZV 4-Schelde 2 12-1. Derde klasse: Ganze 2-Zegenwerp 3 7-4. VROUWEN Eerste klasse: Glana-Ganze 3-2. Tweede klasse: Neptunus'58-Schel- de/B ruinvis 6-5, Die Heygrave- Schelde/Bruinvis 4-6. Jeugd: Warande-Schelde 6-4. Van onze medewerker Henk van de Voorde Hoek - Niet bepaald ver rassend was het feit dat full-time-tennisser Tim van Veldhoven de Bl-cate- gorie op zijn naam schreef van de Open Ador-indoor- kampioenschappen in De Braakman. De inwoner van Philippine klop te in de finale met 9-6 Mike Simon. In de halve finale had Van Veldhoven via ruime cijfers afgerekend met Kim Langeraert. Min of meer hetzelfde gold voor Simon tegen Bernd van Quekel- berghe. In de eindstrijd brak Van Veldhoven al in de ope ningsfase de opslag van Simon waarna hij al snel uitliep naar 3-0 en 4-1. Simon spartelde hier op nog wat tegen, maar via 4-3 en 6-4 werd het uiteindelijk 9-6 voor Van Veldhoven. Jammer voor het verder vlekkeloos verlo pen toernooi was dat halverwege de partij tussen beide spelers een opstootje ontstond. Van Veldho ven maakte zich zo druk toen Simon een backhand-slag van hem 'uit' gaf dat hij op hem afstoof. De verbouwereerde Si mon kreeg zelfs te maken met wat 'duwwerk' van Veldhoven. „Dat werd wel eens tijd ook. Hij is op de baan al zo vaak achter na gezeten. Hij 'zuigt' gewoon," aldus Tim van Veldhoven met een na afloop. Verder liet hij weten dat hij evenals vorig jaar weer van plan is om in de Engel se eredivisie competitie te gaan spelen. Bovendien vertrekt hij binnenkort naar Amerika om daar zijn heil in enkele toer nooien te zoeken. Bart Gorthmanns uit Cadzand, trainingsmaatje van Van Veld hoven, zegevierde in de B2-eind- strijd overtuigend over Tony Seen: 10-5. Gorthmanns nam al in het begin een beslissende voorsprong, terwijl de partij daarna een wat gelijkmatiger verloop kreeg. Met deze winst werden de goede prestaties van Gorthmanns van de afgelopen tijd nog eens onderstreept. „Ik raak de bal gewoon lekker. Af gelopen zomer ben ik weer fana tieker gaan tennissen nadat ik enkele jaren gestopt ben ge weest," aldus Gorthmanns. Tony Seen was wel succesvol in de Cl-klasse ten koste van Christiaan Vos: 8-3. In de C2-fi- nale was Kees Kommers met duidelijke cijfers te sterk voor Eddo Lokken. Charles van Leeu- we en Jean-Paul de Kraker wer den Dl- respectievelijk D2-toer- nooiwinnaar. In de dubbel-B-ca- tegorie versloegen Kim Lange raert en Mike Simon in de eind strijd met 10-7 de combinatie Serge Carpentier/Guido Tolhoek Bij de vrouwen-C toonde Ilse van Doorn in de finale zich met 10-6 de meerdere van Christian- Kim Langeraert (links) en Mike Simon, de winnaars van het dubbelspel bij de mannen in de B-eategorie tijdens het Ador-toernooi in De Braakman. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE ne Vriends, terwijl ze in de poule nog met 6-5 verloren had van dezelfde speelster. In de Dl-ca tegorie ging de Ador-titel naar Marijke van Hoof. UITSLAGEN MANNEN ENKELSPEL BI halve finale: Tim van Veldhoven- Kim Langeraert 14-3, Mike Simon- Bernd van Quekelberghe 9-4. Fina le: Van Veldhoven-Simon 9-6. B2 finale: Bart Gorthmanns-Tony Seen 10-5. Cl finale: Tony Seen-Christiaan Vos 8-3. C2 halve finale: Kees Kommers- Charles van Leeuwe 14-5, Eddo Lokken-Peter van Veldhoven walk over Lokken. Finale: Kommers- Lokken 12-5. Dl halve finale: Hessel Hamelink- Leen Wijland 12-6, Charles van Leeuwe-Jan Mol 12-3. Finale: Van Leeuwe-Hamelink 12-5. D2/E kwartfinale: Adrie Verschel ling-De Schoolmeester 15-1, Jean- Paul de Kraker-Evert Tommei 10-3. HAlve finale: Verschelling-Henny Monsieurs 12-8, De Kraker-Gerrie van de Zalm 15-2. Finale: De Kra ker-Verschelling 8-5. DUBBEL B: Carpentier/Tolhoek-Gorth- eanns/Seen 7-6, Langeraert/Simon- Van den Akker/P. van Veldhoven 14-5. Finale: Langeraert/Simon-C- arpentier/Tolhoek 10-7. C halve finale: Blackman/De Paepe- Michielsen/Van de Sande walk over Blackman/De Paepe. Finale: Black man/De Paepe-Kommers/Riemens 11-3. Dl halve finale: Nijsten/Trapman- Dutree/Pattijn 11-8, Bertram/ d'Haens-Van de Berg/Blackman 6-5. Finale: Nijsten/Trapman-Bertram/ d'Haens 11-7. D2 halve finale: Vrolijk/De Raaff- De Schoolmeester/De Schoolmees ter 12-6, Louweret/Verschelling-De Kraker/De Rijk 14-9. Finale: L- ouweret/Verschelling-Vrolijk/De Raaff 14-9. VROUWEN ENKELSPEL C: Ria Sterrenberg-Margriet Buyze 11-5. Finale: Ilse van Doorn-Christi- anne Vriends 10-6. Dl poule A: Els Dieleman-Marlies Kriekaard 12-3. Poule B: Marijke van Hoof-Helen Ulijn 14-6. Finale: Marijke van Hoof-Els Dieleman 9-7. D2: Paula Buysse-Trees Gerijl 12-1, Joke Gijsen-Sonja Vatteroth 11-4, Paula Buysse-Joke Gijsen 13-2, Paula Buysse-Helen Ulijn 13-3. Fi nale: Buysse-Ulijn 12-1. E: Annelies Schipper-Anita Roels 18-0. Finale: Annelies Schipper-Pe- tra Ulijn 7-2. DUBBEL C: Eyke/De Jong-Den Hollander/ Sterrenberg 11-5, Fraanje/Visser- Den Hollander/Sterrenberg 10-7. Finale: Van Doorn/Vriends-Fraanje/ Visser 14-5. Dl halve finale: Becu- /Wi llemsen-Kri jger/Vantricht 10-3, Dierick/Laureijns-Dieleman/De Heus 17-3. Finale; D- ierick/Laureijns-Becu/W illemsen 10-7. D2/E halve finale: Gijsen/'t Gilde- De Bart/De Paepe 7-6, Mol/Wij- land-Fenijn/De Milliano 8-6. Finale: Mol/Wijland-Gijsen/'t Gilde 12-4. GEMENGD DUBBELSPEL C finale: Erpelink/Visser-Sterren- berg/Van den Akker 7-6. Dl halve finale: Carels/Carels-Hey- man/Proost 11-9, 't Gilde- /Kriekaard-Dieleman/Y astrxembiec 7-3. Finale: 't Gilde/Kriekaard-Ca- rels/Carels 13-6. D2/E kwartfinale: Gijsen/Gijsen- Fenijn/Van de Broecke 11-4. Halve finale: Gijsen/Gijsen-Wijland/ d'Hont 11-9, Berkers/De Kraker- Buysse/Fenijn 12-6. Finale: Gijsen/ Gijsen-Berkers/De Kraker 12-5. Van onze sportmedewerker Kruiningen - De Zeeuwse Ren- en Tourclub Theo Mid delkamp kan in het komende seizoen wat minder renners op pad sturen om de club kleuren te verdedigen dan in voorgaande jaren. Vooral bij de A-amateurs is dat het ge val. Een drietal Middelkam pers is overgestapt naar de wielervereniging Zeeuws- Vlaanderen, terwijl Antoine Goense, Michel Rommers, Er- win van Loo, Franklin Klaas- se, Peter Hoondert en Marcel Remijn deel uitmaken van een landelijke amateur-spon- sorploeg. Genoemd zestal kan daardoor maar een beperkt aantal keren voor Theo Mid delkamp opdraven in een 'open wedstrijd'. Tijdens de ploegenpresentatie in de kantine van camping 'Den Inkel' in Kruiningen bleek Ton ny Huijzen, ploegleider bij de A-amateurs, echter toch hoopvol gestemd te zijn. Bij de vijftien 'vaste krachten' waarover Huij zen kan beschikken behoren na melijk toch verschillende ren ners die in het verleden reeds hebben bewezen hun mannetje te kunnen staan in het amateur peloton. Zoals Francois Franse, Wilfred Geijs, Mario van Vlim- meren, Kees Schouwenaar en Jos Schipper. Ook van de Brabander Robert Sweegers mag wat wor den verwacht. Tonnie Huijzen: „Ik meen dan ook dat we een kwalitatief behoorlijke ploeg op de been kunnen brengen die in staat wordt geacht om zo af en toe voor successen te zorgen. Vorig seizoen reikten we naar een derde plaats in de landelijke clubcompetitie en uiteraard gaan we proberen deze stek te continueren of nog hoger te ein digen." Theo Middelkamp rijdt dit jaar in eerste instantie vijf regiowed strijden in het kader van de nationale clubcompetitie. Huij zen: „Verzamelen we daarin ge noeg punten dan plaatsen we ons voor de daaropvolgende vijf fi nalewedstrijden. Ik denk dat dit haalbare kaart is." Op het voorlopige programma dat de A-amateurs dit seizoen afwerken staan 25 'grote wed strijden', waaronder ook het Zeeuws-Vlaams Wielerweekend. Dat wordt weliswaar verreden in het kader van de KNWU-top- competitie, maar als Zeeuwse club werd aan Theo Middelkamp dispensatie verleend om aan de ze tweedaagse deel te nemen. De club beschikt dit seizoen over zes B-amateurs, vier junioren, drie nieuwelingen, twee junior vrouwen en één vrouwelijke amateur. De voorzitter van de Ren-com missie, Vester Aarts, sprak de wens uit dat alle renners en rensters zich dit seizoen volledig zullen inzetten voor hun club en daarmee het algemeen belang van de vereniging zullen dienen. „Zorg dat je er altijd staat, zo wel in de grote wedstrijden als in de criteriums. Wij als bestuur zullen trachten zoveel mogelijk in de breedte op te treden, dus leiding geven aan alle categorie- en. Daarbij behoren ook onze toerrijders, die een flinke afde ling vormen binnen de club." Van onze atletiekmedewerker Kruiningen - Bij de mannen- senioren stond er met Miquel van Tongeren, Edwin de Leeuw en Jan de Bart in vergelijking met vorig sei zoen een totaal ander trio op het erepodium aan het eind van de strijd om de Zeeuwse crosscup. Vorig seizoen werd dat podium bezet door Hans van de Griendt, Niels Koole en Jan Guiljam. Van de Griendt had dit seizoen geen belangstelling voor deze provinciale titelstrijd, werd bo vendien ziek en geblesseerd ter wijl ook Niels Koole en Jan Guiljam met blessures te kam pen hadden. Verder vielen uit de top tien van vorig jaar weg: Frans Roelofs (vijfde), Martin Verburg (zesde), Kees de Kraker (zevende) en Ron Dellebeke (tiende). Hun plaatsen werden naast eerdergenoemd toptrio in genomen door: Peter Louwerse, Martin Pruysschers, Henk-Jan Joosse, Edwin de Jaeger en Ron le Roy. Dat betekent dat alleen Edwin de Leeuw, Theo Rabout en Erik Goossen hun plaats in de top tien continueerden. Bij de jong ste veteranen met Leo de Leeuw als opvolger van Jan van Laar hoven, eveneens een nieuwe kampioen. Dat geldt ook in de oudste veteranencategorie waar Jan Wagemakers de met een blessure tobbende Ron Abuijs opvolgde. Bij de vrouwen prolongeerden Karin Bastian en Jopie Daane hun titels. Dat deed ook Pascal Meerman op de korte cross. Bij de vrouwen korte cross is Jildau van Dieren de opvolgster van de langdurig geblesseerde RKHAV- atlete Francien van de Klooster. In de oudste categorieën junio ren gingen de titels naar Debby van Dorsselaer, Maaike van Dijk, Ab Flipse, Michel Schrier en Rutger Veerman. EINDSTANDEN SEIZOEN 1994-1995 Meisjes-pupillen C: 1 Pien Stams (Scheldesport) 750 punten, 2. Lide wij Rijk (Atletica) 681, 3. Tessa Blokland (Scheldesport) 644. Meisjes-pupillen B: 1. Tara Wouter- se (RKHAV) 741, 2. Kayleigh de Block (Wielingen) 732, 3. Amanda Moorthamer (Scheldesport) 673. Meisjes-pupillen Al: 1. Ruth de Kraker (Sporting Walcheren) 750, 2. Rosalien de Rijk 705, 3. Cecilia Jangbahadoer (beiden Atletica) 658. Meisjes-pupillen A2: 1. Nikhe Porck (Atletica) 726, 2. Dorien Dek (AV'56) 706, 3. Linda Hamersma (Dynamo) 686. Meisjes D: 1. Yvonne Wisse (Atle tica) 750, 2. Sandra de Block 705, 3. Natasja Picavet (beiden RKHAV) 665. Meisjes C: 1. Veerle Vermaire (Dy namo) 750, 2. Christine Knol (Spor ting Walcheren) 697, 3. Lisette de Kam (Atletica) 681. Meisjes B: 1. Maaike van Dijk 750, 2. Dorethea Kisjes (beiden Sporting Walcheren) 714, 3. Annemarie van Dongen (Wielingen) 673. Meisjes A: 1. Debby van Dorsselaer (RKHAV) 732, 2. Belia Verbeem 673, 3. Anjolie Wisse (beiden AV'56) 300. Vrouwen korte cross: 1. Jildau van Dieren (Atletica) 741, 2. Marieke Bordui (AV'56) 676, 3. Rebecca de Bakker (RKHAV) 673. Vrouwen-senioren: 1. Karin Bastian 750, 2. Edith Gerards 689, 3. Ma rianne Voogd (allen Sporting Wal cheren) 645, 4. Coby Louwerse (Dy namo) 578, 5. Joke de Wilde (AV'56) 544. Vrouwen-veteranen: 1. Jopie Daane (Atletica) 750, 2. Nellie van Horssen (Dynamo) 714, 3. Rita Ohlenroth (Sporting Walcheren) 683. Jongens-pupillen C: 1. Wouter Jan sen 750, 2. Andres Vlaming (beiden Atletica) 705, 3. Thomas Wouterse (RKHAV) 673. Jongens-pupillen B: 1. Wesley Kra keel (Delta Sport) 750, 2. Niek Rent meester (AV'56) 705, 3. Timo Veer- hoek (Atletica) 644. Jongens-pupillen Al: 1. David Schrier (Atletica) 750, 2. Wouter Blokland (Scheldesport) 723, 3. Dennis Verburg (Atletica) 681. Jongens-pupillen A2: 1. Maurits Ho- hmann 750, 2. Youri Vaes (beiden Delta Sport) 705, 3. Gert-Jan Lauret (Wielingen) 682. Jongens D: 1. Stefan Schrier (Atle tica) 750, 2. Wouter Verdurmen (RKHAV) 714, 3. Martin Lensen (At letica) 673. Jongens C: 1. Rutger Veerman (Wie lingen) 750, 2. Ismail Jama 706, 3. Wouter de Rijk (beiden Atletica) 697. Jongens B: 1. Michel Schrier (Atle tica) 750, 2. Rik van Laarhoven (RKHAV) 714, 3. Gert-Jan Wonder- gem (Dynamo) 673. Jongens A: 1. Ab Flipse (Dynamo) 741, 2. Angelo van Goethem (Schel desport) 697, 3. Steven van de Veire (Wielingen) 665. Mannen korte cross: 1. Pascal Meer man (Atletica) 741, 2. Patrick van Quekelberghe 732, 3. Anné van Dui- vendijk (beiden Scheldesport) 658, 4. Robbert van de Hof (Atletica) 607, 5. Victor Mayer (Scheldesport) 581. Mannen-senioren: 1. Miquel van Tongeren (Sporting Walcheren) 741, 2. Edwin de Leeuw 673, 3. Jan de Bart (beiden AV'56) 661, 4. Theo Rabout (Atletica) 644, 5. Peter Lou werse (Sporting Walcheren) 627, 6, Martin Pruysschers 547, 7. Henk- Jan Joosse (beiden Dynamo) 529, 8. Erik Goossen 516, 9. Edwin de Jae ger (beiden Scheldesport) 488, 10. Ron le Roy (Atletica) 479. Mannen-veteranen I: 1. Leo de Leeuw (AV'56) 750, 2. John Over- weel (Dynamo) 714, 3. Jo van Waes- berghe (RKHAV) 662, 4. Pieter van Horssen 661, 5. Wim Besuyen (bei den Dynamo) 624. Mannen-veteranen II: 1. Jan Wage makers 732, 2. Anton Schoenmakers (beiden Dynamo) 674, 3. Carlos Ver- buyt (Scheldesport) 662 punten. SPORTNIEUWS kor^ Inhaalduels KNVB-voetbal PESTEM Axel - Ondanks dat zowel zondag 29 januari als gisteren, zondag 19 februari, het district Zuid I van de KNVB door c volledige afgelasting werd getroffen, wordt zondag 26 februari niet ingehaald. Zondag 5 maart zal wel in het teken van inhaalduels staan. Op die dag worden andere afgelaste duels dan op voornoemde data ingehaald. In het KNVB-zaterdagvoetbal wordt komend weekeinde wel ingehaald. In de eerste klasse B staan WHC-Hoek en WGZ-Ko zakken Boys op de rol. In de derde klasse A het inhaalduel AZW-Tholense Boys en in de vierde klasse A Kruiningen NO AD en Krabbendijke-GPC. 6 Engelhard en Heyndrickx zegevieren Axel - In het regionale zaalvoetbal voor vrouwen stondei afgelopen week slechts twee duels op de rol. Engelhard kreeg t( maken met Disco Love en won met 2-9 en nam leiding in het klassement. Zij het dat OZ, dat niet speelde, duels minder binnen de lijnen kwam en slechts op één' pui' achterstand staat. Heyndrickx-De Bruintjes werd volgens ver wachting een zege voor eerstgenoemde formatie, die met 4-( won. STAND Engelhard 15-26, OZ 13-24, Heyndrickx 14-22, De Bruintjes 14.11 Boidin 14-8, Disco Love 15-7, Peters 13-0, D artdemonstr atie Raymond van Barneveld 's-Gravenpolder - Nummer twee op de wereldranglijst mond Barneveld, verzorgt donderdag 2 maart een dartdemoiiJ stratie in sporthal De Zwake te 's-Gravenpolder. Hij doet dit uitnodiging van dartvereniging De Zwake en wordt gesponsor! voor deze avond in het kader van de sportweek van de gemeente Borsele. De Zeeuwse darters worden uitgenodigd Raymond uit te voor een set Tac Tic, 301 of 501. Dit tegen een kleine vergoed^ van 10,-. Men kan zich hiervoor opgeven op het adre Kastanjestraat 12, 4431 CV 's-Gravenpolder. De inschrijving moet voor 25 februari binnen zijn. Tijdens deze avond word aan het publiek uitgelegd hoe de dartsport in elkaar zit. Tevens wordt men in de gelegenheid gesteld Raymond van Barneveld vragen te stellen. De dartvereniging heeft dit initia tief genomen omdat het hoopt op deze manier de dartsport op een positieve manier onder de aandacht te brengen en hoopt dat dit drempelverlagend zal werken. In 's-Gravenpolder wordt elks woensdagavond in de kantine van de sporthal in verenigingsver band gedart. Uit deze recretiespelers zijn twee cor ontstaan die darten onder de naam Jumbo-Offset 1 en Jumbo- Offset 2. Coach clinic in Roosendaal Roosendaal - In Roosendaal, in het RBC-stadion, neemt donder dag 2 maart een honderdtal trainers deel aan een zogenaamde coach clinic. Vanaf 10.00 uur worden de gediplomeerde coaches en/of hoofd jeugdtrainers bijgeschoold via praktische trainingen door verschillende afdelingstrainers, onder meer die van Zeeland (Jan van Loon) en Brabant (Hans Mewiss) en docenten. Daartoe worden regioselecties gebruikt. Direct na de middag komen de selecties van RBC en Feyenoord aan bod onder leiding voor* "peter" Francke ein TTO»-i rlo fnoViwicolio p+of irovi TTntrnriAArrl (TnViri T\/TotrCArl on A run - - janonze tafeltennismedewerker jemeuzeii - Het mannenteam (a„ SAR blijft in de derde jivisie van de landelijke ta- leltenniscompetitie opmerke lijk sterk presteren. Zaterdag behaalde de in deze klasse debuterende ploeg de vierde )ïerwinning op rij. Het ver rassend als tweede geklas- ieerde DHC werd in Kloos- lerzande met 9-1 met de neus (p de feiten gedrukt. (jeheel conform de uitslag was ;AR zaterdag veel te sterk voor je ploeg uit Delft. Niet alleen pascal Neve kon zich naar har nast uitleven op de DHC-spe- grs, ook Wim 't Hooft bleek zijn nzinking van vorige week te juven. Het Delftse trio" kwam (gen Neve en 't Hooft dan ook tlden aan spelen toe. Telkens in fan onze tafeltennismedewerker erneuzen - In de kampioen: eltennis blijft Effect 1 dit -oormalige degradatiekandii van de ranglijst staan nj ophekkesluiter Kapelle. van de technische staf van Feyenoord (John Metgod en Arno Pijpers) en RBC (André Hoekstra). Voor de organisatie is RBC ook de jeugdkring Het Markiezaat ingeschakeld. De dag wordt om 15.30 uur besloten met een forumdiscussie, waaraan alle docenten en trainers zullen deelnamen. De deelna me is dankzij sponsoring gratis en staat open voor alle Zeeuwse gediplomeerde (jeugd) trainers, alsook die vanuit West-Brabant. Axel op eigen terrein tegen PSY Axel - De eerste selectie van PSV uit Eindhoven is dinsdag 21 maart te gast bij de voetbalvereniging Axel. Om 17.00 uur wordt een oefenwedstrijd gespeeld tegen de eerste selectie van Axel. Na een moeilijke periode lijkt PSV zich onder leiding trainer Dick Advocaat te herstellen. De resutlaten zijn beter en het zelfvertrouwen bij de veelal talentvolle spelers is duidelijk aan het groeien. Onder andere spelers als Ronaldo, Luc Nilis, Jan Wouters, Stan Valckx, mogelijk de van een blessure herstellende Marciano Vink en Arthur Numan zijn 21 maart met PSV in het Axelse bos te bewonderen. Van onze sportmedewerker bank Bracke, dat eveneens pas iet 21-19 in de beslissende ga- me in winst eindigde. Een twee- 'e moeilijke periode kreeg Effect een 5-0-tussenstand. Ronnie e Jong liet zich eerst in twee ames verrassen door Jan de roye, waarna Frank Bracke lantoonde dat het eerder op de rond door Nico Gouw uitge- eelde waarschuwingssignaal iet aan hem besteed was. De 'eeuwse E-kampioen liet zich ior de invaller in twee games iaar een nederlaag spelen. Ver- er dan deze twee tegenpunten wam Kapelle vervolgens niet ïeer. Na winstpartijen van Ron- ie de Jong en Peter Francke evancheerde Frank Bracke zich iet een zege in twee games op tapelle-kopman De Troye, laardoor de eindstand op 8-2 in "emeuzens voordeel werd vast- ïlegd. Iet sterk begonnen Reynaert 1 is de eerste klasse op aarde emggekeerd. De minder sterke wten van de Hulstenaren kwa len tegen Qutility/MZ 4 pijnlijk Kruiningen - De verschillende ploegen van de wielerver- m het opperviaj<. Kopman Er- eniging Theo Middelkamp zijn als volgt samengesteld: rin Verdurmen werd in Middel ing bijna wanhopig van het B-amateurs: Jan Dingemanse erdedigende spel van Bram Vincent Villerius, Marco va 'interman en Ed de Poorter en, den Berge, Corné Stoutjesdijk j®d vervolgens ook door Carl Johan van Dijke, Dirk Houw ®mich professioneel afge- ling. Begeleider: Arnol®oefd. Marinus de Nood kwam A-amateurs: Patrick van Bel- zen, Arnold Duijnhouwer, Francois Franse, Wilfred Ge- ijs, Erik Joosten, Jacco Lute- ijn, Dennis Mesu, Stefan Pe ters, Jos Schipper, Robert Sweegers, Johnny Tolhoek, Chris Vroonland, Kees Schou wenaar, Toon Vermeulen, Ma rio van Vlimmeren. De volgen de Middelkampers maken deel uit van een LSA-ploeg: Michel Rommers, Erwin van Loo, Toine Goense, Marcel Remijn, Franklin Klaasse en Peter Hoondert. Ploegleider A-ama teurs: Tonnie Huijzen. Boyenk. Van onze sportmedewerker Kruningen - De ZRTC Theo Middelkamp heeft voort diverse ploegen een aantal aantrekkelijke wedstrijdent Iq»*» L bet nrndramma staan. IldaS het programma staan. PROGRAMMA A-AMATEURS 4 maart: Vlaamse Pijl (Harel- beke), 11 maart: Dorpenomloop Rucphen, 22 maart: Dwars door België, 26 maart: Langs het Zee kanaal (Borgt-Grimbergen), 1 april: Omloop van de Braakman, 2 april: Dr. Pepper Race (Lierop), 9 april: Ster van Brabant (club competitie), 16 april: Grote Paasprijs (België), 15 en 16 april: Tweedaagse van de Gaverstreek (België), 30 april: Wim Hendriks Trofee (clubcompetitie), 21 april: Omloop van ae Onderbanken (clubcompetitie), 10 en 11 juni: Zeeuws-Vlaams Wiclerweekend, 13 juni: GP Krediet (België), 2 juli: Hart van Brabant Trofee (clubcompetitie), 16 juli: Ronde van Noord-Limburg (clubcompe titie), 16 juli: Drie Zustersteden (België), 29 juli: baanwedstrijd (clubcompetitie), 19 augustus: Land van Heusden en Altena (clubcompetitie), 22 augustus: Gent-Wervik (België), 2 septem ber: Omloop van Schokland (clubcompetitie), 8, 9 en 10 sep tember: Delta Tour, 16 septem- Hoewel de overwinning op zich auwelijks schokkend te noemen had Effect het in het begin och niet gemakkelijk. Ronnie de moest in zijn eerste partij zeilen bijzetten om niet on deruit te gaan tegen de lastige nvaller Nico Gouw. Met 24-22 in de derde game voorkwam De long een afgang tegen de Kapel derdeklasser. Even moeizaam rerliep vervolgens het dubbel- 'enmin in het stuk voor, zodat a Hulster hoop in dit duel op 'avy van de Walle gevestigd Junioren: Stefan Dagevos, win de Dreu, Arjan Klaas» Walter van Overbeeke. PW' leider: Adrie Bruynooge. Jngelukkie Nieuwelingen: Jack Schuit Dennis de Dreu, Eichafl iai) de Walle had de minste Slabbekoorn. Ploegleider: J# '™)lemen met de Middelbur- de Munck. Vrouwen: Wilma Rijk, Ga dien Janse, Ts> maar speelde daarentegen ongelukkige wedstrijd. Zo ggen Helmich als De Poor- t kreeg de jeugdige Hulstenaar tge matchpoints, maar beide fhjen gingen toch in de beslis te game met 22-20 naar de ■delburgers. Met een zege in 'ee games op Houterman acht Van de Walle tenslotte de enige tegentreffer op het ber: Omloop van het Zuijfl Vol' (clubcompetitie), 23 septeiflW1 nationale clubkampioenschappf IK I voor ploegen, 10 oktober: H& HUG JJlflHlOUClS ii T-, r,,,3BjXeL'*n de derde klasse van de ÏLmr9rtmaDartfTo^rCfcf"tpetitie is Blue Dia- Lage Land, 15 april: Omloop v er niet in geslaagd in en Borsele, 22 april: Omloop va» Born te winnen. De Terneu- Veluwe, 29 april: Koga Mi)al ttlaren vorl™™ i Race, 20 mei: Omloop land v* P. spek- Bartje, 26, 27 en 28 mei: Inter» Rauwelijks Respeelbaai tionale Juniorendriedaagse Axel, 2 juli: Rivieienprijs, 22 Omloop tus: Acl.. augustus: Pijl van West BrateJ 16 september: Omloop van Zuiden, 23 september: nation1 clubkampioenschap NIEUWELINGEN 1 april: Omloop van Noord-1 Overijssel, 15 april: Omloop Borsele, 20 mei: Omloop Veluwe, 3 juni: Omloop Maasvallei, 1 en 2 juli: Tweedi se van Zeeland, 16 septem' Omloop van het Zuiden, 23 tember: nationaal clubkampi' schap. Ijem me 27-10. Born leidde p" Veenkoloniën, 13 au# ™°rd,at Blue Dia- At van Biadei, 18,19 „Lr er ln slaagde twee try's tf 72JCM1. Augustien Tibazarwq tnierry Nayle waren de ma- 1gpnZel*de fetasse had Tovaal op Lt terrehi tegen Maastricht >r» f,n sPe'en- De Goese koplof :*regen echter van de Maas- tenaren te horen dat de af- «egens gebrek aan speler! doorging. Tovaal claimt d( k»0j dient hiertoe een verzoel de rugbybond.

de Stem | 1995 | | pagina 8