'Hedwigepolder niet ontpolderen' Gelegenheid DE STEM ERST NAAR E DAG KLAPPER PLAATSELIJK NIEUWS 6 Kessen moet gemeenten Zeeuws-Vlaanderen winnen voor zijn anti-drugbeleid' UPS 'ND 69ct. ROEK IGMANDJE PESTEM ZEELAND C2 pas als alle andere herstelmaatregelen voor de natuur onvoldoende blijken Kerken bezorgd om conctacten met Turken na moord Hopmans >r particulieren uwd in =oké H.G. Sarah Opening van Agrarisch Banenc entrum Buurtvereniging Den Dullaert houdt dropping PROVINCIALE STATEN VVD presenteert plannen voor de toekomst GroenLinks over minderheden beleid Bijeenkomst VVD in Heinkenszand De radicalen 'Niet praten met extreem-rechts' St.-Jansteen EXAMENS vrouw in Dode Spuikanaal 1RI 1995 X 57 aar. Altijd handig! Vismarkt Burchtstraat Garenmarkt W.C. Serlippens Noordstraat DINSDAG 21 FEBRUARI 1995 Van onze verslaggever Hulst - De Hedwigepolder nabij Nieuw-Namen wordt 1 p l i *1* 1 zomaar niet teruggegeven aan de zee. Eventuele ontpol- [VllIZiek maKCIl VOOr reStaUratieiOlMiS DaSllieK dering van dit gebied komt pas aan de orde als alle andere herstelmaatregelen voor de natuur, die zijn gepland in het kader van de Scheldeverdragen, onvol doende blijken. Dat zegt D. de Jong van Rijks waterstaat in Zeeland. De ver dieping van de Westerschelde, waarover België en Nederland een akkoord hebben gesloten, zou weieens invloed kunnen hebben op de natuurwaarden langs de rivier. Dit in de vorm van afslag van schorren en slik ken. Daarom is afgesproken dat er herstelmaatregelen moeten komen die een eventueel verlies aan natuurwaarden compense ren. Opties .Ontpolderen is één van de op ties," aldus De Jong. „Maar het is wel de laatste in de rij van mogelijkheden. „Er moet eerder gedacht worden in de sfeer van oeververdedigingswerken om de schorren te beschermen. Pas als dat niet lukt is ontpolderen één van de ideeën die naar voren zijn gebracht. Maar zo zijn er nog meer. Je zou bijvoorbeeld ook Van onze verslaggever Bergen op Zoom - De pasto res en predikanten in Bergen op Zoom is gevraagd bezoe kers van kerkdiensten te wij zen op het in stand houden van goede contacten met de Turkse gemeenschap. Dat stellen vertegenwoordigers van de werkgroepen Conci liair Proces en DISK-ar- beidspastoraat. Dit naar aanleiding van de moord op Gerrit Hopmans en de schietpartij bij de Bergse Ulu- I moskee vorige week. 1 Vertegenwoordigers van beide I kerkelijke instellingen hebben eind vorige week een gesprek i gehad met leidinggevenden van 1 de Ulu-moskee over de gerezen spanningen tussen Turken en I niet-Turken in Bergen op Zoom. I In dat gesprek kwam volgens de initiatiefnemers naar voren dat I de Turkse gemeenschap op geen I enkele wijze betrokken is ge- I weest en wil zijn bij de gebeurte nissen die de Bergse gemeen schap zo schokten. Toch zijn tijdens het gesprek ervaringen uitgewisseld waaruit blijkt dat spanningen tussen Ne derlandse en Turken, voor zover die mochten bestaan, gemakke lijk tot een ontlading kunnen komen. Naar de mening van de betrokken kerkinstanties is dat volkomen onterecht. Volgens ben mag niet een hele gemeen schap verantwoordelijk gesteld worden voor de daden van enke- Selukwens, bedankje, jubileum, receptie, huwelijk, verloving, 'erwinning, prestatie, examen, Abraham enz. er mm per kolom 0,65 incl. BTW, één grote regel verplicht. Foto of afbeelding, aat 35 x 40 mm 26.- incl. BTW. Overige tarieven op aanvraag. :o's worden niet geretourneerd. :l 076-236882 of geef uw tekst :gen vóór plaatsing af bij één van e kantoren. Schriftelijke opgaven ;n uitsluitend geaccepteerd, indien en adres bekend zijn, ook indien uw betaling bijgevoegd is. ihouden ons het recht voor teksten ;r opgaaf van redenen te weigeren, ie uitgever klachten bereiken over de even tekst behoudt de uitgever zich t recht voor om de naam van de odrachtgever bekend te makerx 07.00-21.00 08.00-21.00 09.00-21.00 Servicestation WALTHER DE BLOCK OUDE ZOUTDIJK 2-4, 4561 HP HULST Moon 01140-12058, telefax 01140-10856 EDITIE ZEELAND vartlé en Bea bruari 1995. hout r niet mee! 'd Dyanne, en Sjak. Adri, Jolanda, Robby. Edwin en Jilca. lerneuzen: Zuidlandstraat 32, lel. 01150-18924, fax 01150- 96554. Redacteuren: Peter Oggel (editie- ebef), Frank van Cooten, Frank N, Rein van der Helm, Florence handt, Ton Koomen (sport), "arold de Puysseleijr. Goes: Klokstraat 1tel. 01100- 28030, fax 01100-21928. Redacteur: Cees Maas (provin- fjeverslaggever). Hulst: Steenstraat 14, tel. 01140- '8751, fax 01140-19698. Redacteur: Eugène Verstraeten (P'v. editiechef). Advertentieverkoop Terneuzen: Zuidlandstraat 32, el. 01150-17920. Vertegenwoordigers: Martin Boeije, Hans Dimmers. Hulst: Steenstraat 14, tel. 01140- 13751. Vertegenwoordigers: Eddy van den Brande, Marian Verstraeten. verkoopleider: Harry Muurmans, te'-076-236454. Telefoonnummers en openings- "Iden van overige afdelingen op Pagina A2. binnendijkse natuurgebieden kunnen verbeteren." Een eventuele ontpoldering van de Hedwigepolder is van geen belang voor waterberging bij ho ge vloedstanden. Daarvoor ko men de zogenaamde potpolders op Belgisch grondgebied in aan merking. „Nee, ontpoldering zou louter en alleen den dienste staan van de natuurwaarden," benadrukt De Jong. „Voorlopig wordt er echter nog helemaal niets ingevuld, als het gaat om beschermingsmaat regelen. Op dit moment is een studie aan de gang naar welke mogelijkheden er haalbaar zijn. Als er al maatregelen nodig zijn, want het staat ook nog niet vast of er inderdaad afslag zal plaats vinden. Die studie zal eind dit jaar gereed zijn." Acceptatie Volgens De Jong speelt bij een eventuele ontpoldering ook de 'acceptatie' een grote rol. „Onze voorouders hebben vanaf het be gin van onze jaartelling een voortdurende strijd geleverd te gen het water. Zich alle moeite getroost het land op de zee te winnen. En dan zou je dat nu weer allemaal teniet doen. Het ligt dan dus zeker niet voor de hand om daar zomaar over heen te stappen. Zo'n maatregel ligt nogal emotionel en ik denk dat daarom ook juist die optie uit het rijtje is gehaald en heel wat publiciteit heeft gekregen. Kijk, uit praktisch oogpunt is het helemaal geen probleem. Maar ik denk dat het vooral een politieke kwestie zal worden." Van onze verslaggeefster Terneuzen/Dongen - Donderdag wordt in de Kardinaal van Ros- sumstraat 67 in Dongen het Agrarisch Banencentrum (ABC) geopend. Het uitzendbureau le vert geschoold personeel voor alle bedrijven in de agrarische sector. Vanuit Dongen worden West- Brabant en Zeeland bediend. Contacten zijn er al. Diederiks: „We zijn eigenlijk al een jaar in dit gebied bezig vanuit Kerk- driel. De animo is zo groot dat dat eigenlijk niet meer te doen was. Vandaar dat we nu hier met een filiaal beginnen." ABC startte zeven jaar geleden en heeft vestigingen in Den Bosch en Kerkdriel. Benno Die deriks en Christel Jansen leiden het filiaal in Dongen. Ze zijn beiden afkomstig uit de 'groene hoek'. ©aast het leveren van tijdelijk personeel willen ze ook gaan bemiddelen bij het vinden van vaste banen voor lager zowel als hoger opgeleid personeel. Verder gaan ze ook bedrijven in de levensmiddelenbrache benade ren die landbouwprodukten ver werken. Van onze correspondente Hulst - De buurtvereniging Den Dullaert in Hulst lan ceert een nieuwe activiteit: de dropping. Vrijdag 10 maart gaat het evenement om 20.30 uur van start bij café de Ros kam in Kapellebrug. De buurtvereniging 'dropt' daar na groepen van maximaal acht personen. De tocht terug moet voldoende plezier en spanning met zich meebrengen. Iedereen moet zich weer afmelden bij de Roskam. Daar krijgen de deelne mers een consumptie aangebo den van de organisatie en er kan nog gezellig nagepraat worden. Iedereen die mee wil doen moet voor eigen vervoer naar de Ros kam zorgen. De kosten voor deelname aan de dropping be dragen een rijksdaalder. „Na de strandwandeling is dit een nieuwe activiteit waar we veel belangstelling voor ver wachten. Als het evenement een succes is wordt het zeker op de vaste agenda geplaatst," aldus voorzitter Bennie Schuren. Liefhebbers kunnen op maandag 6 of dinsdag 7 zich opgeven bij een bestuurslid (Vondelstraat 8) in Hulst tussen 19.00 en 21.00 uur. Voor inlichtingen kan men bellen naar het secretariaat 01140-19089. Van onze medewerkster Jeanette Vergouwen Hulst - Dat het meest in het oog springende Hulster mo nument staat te verpieteren gaat de inwoners aan het hart. De restauratie van de Willibrordus basiliek kost miljoenen en een gedeelte moet opgebracht worden door Hulst zelf. Enkele muzikale streektalenten hebben de handen ineen gesla gen en verzorgen een concert ten gunste van het restauratie fonds. Het concert vindt zondag 5 maart plaats in de Willibrordus basiliek, aanvang 15.00 uur. „We hebben een cast van solis ten bereid gevonden die allen in de gemeente Hulst geboren zijn, gewoond of gestudeerd hebben. De meesten zijn afgestudeerd aan het conservatorium en som migen studeren nog," vertelt Fons de Smit die samen met Frans de Vos het concert organi seert. Gastsoliste Emely Heyens wordt als speciale gastsoliste genoemd. „Haar wor tels liggen in Graauw, waar haar vader geboren werd. Haar moe der woonde in Kloosterzande. Het echtpaar emigreerde naar de Verenigde Staten. Emely bleek muzikaal en begon een studie harp, een niet gemakkelijk in strument. Zij streefde perfectie na en kwam daarom naar Ne derland om bij Phia Berghout haar opleiding voort te zetten. Zij bleef in Nederland en is soloharpiste bij het Radio Phil- harmonisch Orkest en is als hoofddocente harp verbonden aan het conservatorium in Utrecht. „Ik ben echt trots dat we een muzikante van een dergelijk ka liber hebben kunnen overhalen om haar medewerking te verle nen aan dit benefietconcert," al dus Fons de Smit. Hij laat het over aan Frans de Vos om de loftrompet te steken over doch ter Sandra de Smit. „Sandra begon haar opleiding dwarsfluit bij de Koninklijke Stedelijke Harmonie Hulst en zij heeft onze rangen jaren lang versterkt," meent De Vos. „Zij is daarna naar de muziekacademie van Sint Niklaas gegaan en na haar middelbare schoolopleiding in Hulst naar het conservato rium in Utrecht. Tegelijkertijd studeerde zij Kunst- en Cultuur- Fons de Smit (r) organiseert samen met Frans de Vos het concert voor de restauratie van de Hulster basiliek. foto camile schelstraete wetenschappen aan de universi teit en zij is nu docent aan de muziekschool in Veenendaal en lid van het Utrechts Orkest. Twee studies In Utrecht studeerde ook Pieter de Nijs uit Kloosterzande. Ook hij combineerde twee studies: orgel aan het conservatorium en sociale wetenschappen en ge neeskunde aan de universiteit. Momenteel volgt hij nog de stu die clavecimbel aan het Utrecht se conservatorium." Pieter de Nijs begeleidt Sandra op orgel tijdens het basiliekcon cert en de dwarsfluitiste speelt ook enkele werken samen met harpiste Emely Heyens. Pieter de Nijs nam deel aan orgelconcoursen in Boxtel en Brugge en trad op in het televi sieprogramma 'Op maat'. Hij is tevens dirigent van het koor Cantate Domino in Kloosterzan de. Edwin de Neijs uit Sint-Jansteen is de benjamin (22 jaar) en het buitenbeentje in dit gezelschap van streektalenten. Hij bespeelt een speciaal instrument: Euphonium, een koperen blaas instrument met een melancholie ke klank. Hij blaast zijn partijtje mee in de Koninklijke Stedelijke van Hulst en studeert nu aan het conservatorium van Tilburg. Edwin volgde masterclass bij Roger Bobo en hij krijgt regel matig les van de nestor op Euphonium: Steven Mead. II Novecento De koperblazer wordt begeleidt door pianist Harrie van Roeyen uit Clinge. Hij ging na zijn oplei ding aan de academie in Sint Niklaas naar het conservatorium in Antwerpen waar hij studeert bij Robert Groslot. Het is de pianist, die in decem ber soleerde tijdens een Baude- loorecital in Hulst (samen met klarinettist Walter Boeykens) en die vooral bekend is geworden als dirigent van II Novecento, het orkest dat de Night of the Proms in Antwerpen al enkele malen verzorgde. Harrie van Roeyen treedt regelmatig op in de regio als begeleider en hij bereidt zijn eindexamen piano voor. „We hopen op een grote belang stelling voor dit concert, wij wil len in ieder geval ons muzikale steentje bijdragen voor de res tauratie van dit machtige monu ment," aldus de organisatie. De toegangskaarten voor het concert kosten f 7,50 en zijn te verkrijgen bij A. de Smit (01140-10341) en een half uur voor aanvang van het concert bij de ingang van de basiliek. OP 2 maart houdt de WD in het Wapen van Breskens in Breskens een bijeenkomst voor de regio West-Zeeuws-Vlaan- deren. Op deze avond zullen de huidige en kandidaat statenle den voorgesteld worden. Aan wezig zijn dan ook J. Henneke- ij, J. Suurmond en H. van Gees- bergen. Zij zullen op die avond vertel len wat de WD de afgelopen vier jaar heeft gedaan en in de toekomst nog van plan is te doen. Voorafgaand aan deze avond zal aan diverse bedrijven in de regio een werkbezoek ge bracht worden. De avond be gint om 20.00 uur. GROENLINKS Zeeland houdt dinsdag 28 februari een discus sie- en informatie-avond over het minderhedenbeleid. Het centrale thema is 'Werken aan participatie en integratie van allochtonen. Is dat hetzelfde als werken aan een multiculturele samenleving'. Sprekers zijn de kandidaat statenleden F. van Kollem, Diyaddin Zengin en Alex Soplantila. De bijeenkomst is voor ieder een toegankelijk en vindt Toon Poppe van de Burger Partij Nederland plaats in het gebouw van de Molukse welzijnsstichting aan de Prins Hendrikstraat. Aan vang 19.30 uur. DE WD organiseert in de Stenge in Heinkenszand een bijeenkomst met fractieleider F. Bolkestein en minister G. Zalm. Ook aanwezig zulen zijn de kandidaten voor de Provin ciale Staten, J. Hennekeij, G. van Zwieten, C. Koster en H. Polderman. Deze avond zal op geluisterd worden met een op treden van de zanger Gordon. De bijeenkomst 20.00 uur. foto anp begint om MET prognoses is hij voorzich tig, maar na enig aandringen geeft Toon Poppe (36) van de Burger Partij Nederland (BPN) dan toch prijs te rekenen op minimaal een zetel. Stemmen die hij hoopt te krijgen van mensen die net als de BPN genoeg hebben van de 'volks verlakkerij' van de zittende club politici. En als hij na 8 maart eenmaal in de Provincia le Staten zit, dan kunnen zijn kiezers rekenen op 'vernieu wing van de politiek'. De BPN, vorig jaar ontstaan uit ontevreden Centrum Democra ten, wil namelijk over alle 'es sentiële zaken' een referendum houden. „Het is toch niet meer dan normaal dat de mensen hun mening geven over zaken als infrastructuur, oude renhuisvesting, recreatie, toe risme, noem maar op? Als de mensen meer inspraak krijgen, worden ze vanzelf weer geïnte resseerd in politiek." Poppe wenst niet meer aan zijn racistische CD-verleden herin nerd te worden. „Wij zijn een humane partij," zegt hij ge vraagd naar het buitenlanders standpunt van de partij. „Wij zijn voor hulpverlening aan buitenlanders, behalve aan ille galen. Die moeten zo snel mo gelijk terug naar hun land van herkomst." Poppe was vroeger WD-stem- mer, maar heeft zich na zijn ontslag uit een 'management functie', geheel aan 'de nieuwe politiek' gewijd. Eerst de ex- treem-rechtse CD, later de BPN. De partij die 'links' als een 'ziekte' beschouwt, die 'vanzelf weer wel zal overgaan'. Vlissinger Poppe is landelijk secretaris van de BPN. Hij richtte die partij samen met anderen op toen hij door CD- aanvoerder H. Janmaat na een ruzie werd geroyeerd. De BPN telt in Zeeland zo'n honderd leden, dertig daarvan wonen in Zeeuws-Vlaanderen. BESTUUR en statenfractie van GroenLinks Zeeland hebben de lijsttrekkers van de zittende partijen in een brief gevraagd niet met de twee extreem rechtse partijen CD en BPN in debat te gaan. Omroep Zeeland houdt 3 maart een verkiezings forum met alle lijsttrekkers voor de statenverkiezingen op 8 maart. GroenLinks doet daar aan niet mee omdat de twee rechts-radicale partijen van de omroep ook mogen meepraten. De partij voelt er niks voor te acteren in een decor om het extreem-rechtse gedachtengoed te propageren. GL-lijsttrekker F. van Kollem vraagt zijn colle ga's op dezelfde manier stelling te nemen tegen CD en BPN. THEATER TERNEUZEN Theater Poging (Toneel op Toneel) - met 'Over and Out' - Zuidiandthea- ter Zuidlandstraat 111 - 20.00 uur 17,50) MARKTEN GOES Gulden Beurs - bedrijfspresentatie - Zeelandhallen Nobelweg 6 DIVERSEN CLINGE Volksdansen, zang en biljarten - KBO - Malpertuus -13.30 uur Kaarting - Café De Gouden Kroon - 14.00 uur HULST Bieden - De Lieve -13.30 uur Dansen - De Lieve 20.00 uur GRAAUW Jokeren gemeenschapshuis -13.30 uur KLOOSTERZANDE Vleeskaarting - Café de Reizende Man -19.30 uur MIDDELBURG Toorenvliedt - Wandelexcursie over het landgoed o.l.v. Karei Begeer - Parkeerterrein Landgoed Toorenv liedt Koudekerkeseweg -14.00 uur Literaire avond met Judith Herz- berg - dichteres en toneelschrijfster - Zeeuwse Bibliotheek - 20.00 uur (ƒ7,50) SAS VAN GENT Tentoonstelling - De Betekoppen - openbare bibliotheek - 09.30-12.00 uur Koersbal - St.-Albert -14.00 uur ST. JANSTEEN Vleeskaarting - Café Zondags Ver maak-14.00 uur WALSOORDEN Schieting voor bejaarden - Café Rue du Nord-13.30 uur WESTDORPE Koersbal - Concordia -14.00 uur ZUIDDORPE Schieting voor bejaarden - 't Schutterslokaal -13.30 uur FILMS GOES Grand Theater 20.00 uur Junior HULST De Koning van Engeland 20.00 uur Disclosure 20.00 uur The River wild 20.00 uur Suite 16 20.00 uur Wes Craven's new night mare 20.00 uur The Lion King VLISSINGEN Alhambra 1-2-3-4 20.00 uur Terminal Velocity 20.00 uur Disclosure 20.00 uur The River Wild 20.00 uur Nell BRUGGE Ciné Kennedy 20.30 uur La naissance de I'amour GENT Decascoop 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Junior 14.30 en 17.00 uur Pagemaster 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Highlander 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Stargate 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Farinelli 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur The river wild 20.00 uur Greedy 20.00 en 22.30 uur The road to Wellville 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Terminal Velocity 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Frankenstein 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Disclosure 14.30,17.00, 20.00 uur The mask 22.30 uur Interview with the vampi re 14.30,17.00 uur De Leeuwekoning 14.30, 17.00 en 20.00 uur The Lion King 22.30 uur Pulp Fiction 22.30 uur Forrest Gump KNOKKE Beverly Screens 20.00 uur Junior 20.00 uur Terminal Velocity 20.00 uur Stargate 20.00 uur Disclosure KBO - Leden van de KBO kunnen gebruik maken van de mogelijkheid zich te laten hel pen bij het invullen van het belastingbiljet door de Belas tingdienst. Het is bedoeld voor diegenen die een A- f E-for- mulier hebben. Om een tijds planning te kunnen maken, dient men zich zo spoedig mo gelijk op te geven bij het be stuur van de KBO. Rotterdam - Hoge Technische School, industriële informatie kunde: Erwin Otjes, Vogelwaarde. Tilburg - Katholieke Universiteit Brabant, afstudeerrichting Nederlands Recht, privaatrecht: Jürgen Schuttlowski, Hulst. Hulster raad steunt beleid tegen koffieshops Van onze verslaggever Hulst - Burgemeester A. Kessen van Hulst moet de overige Zeeuws-Vlaamse gemeenten zien te winnen voor zijn beleid tegen het gedogen van zogenaamde koffieshops waar soft drugs worden verkocht. ben om softdrugs te kunnen ko pen. Zijn verhaal dat softdrugs beslist niet verslavend zijn dat die gebruikers zeker niet zomaar overstappen naar harddrugs vond geen gehoor. i De Vlissinger heeft plannen om Molly's Rockschuur net buiten de binnenstad over te nemen en om te toveren tot koffieshop. In het etablissement wordt al een aantal jaren de handel in soft drugs oogluikend toegestaan. Kessen zei desgevraagd na af loop van de vergadering dat Aarden zeker nooit toestemming zal krijgen daar zijn handel te beginnen. Een streng optreden tegen het bewuste etablissement is volgens Kessen enkel een kwestie van tijd. „Eerst willen we schoon schip maken in de binnenstad." Die boodschap gaf mevrouw A. Hegger (PvdA) gisteren de bur gemeester mee tijdens de verga dering van de commissie Alge mene Bestuurlijke Zaken. Ze werd daarbij gesteund door J. Steijaert (CDA). De commissie, waarin alle raadsfracties vertegenwoordigd zijn, onderschreef gisteren de door B en W opgestelde beleids notitie met betrekking tot kof fieshops. Dat was geen verras sing, want bijna alle partijen hebben al bij herhaling verkon digd dat er paal en perk moet worden gesteld aan de drughan del in Hulst. Ook geen verrassing was het standpunt van Th. Blommaert (D66). Hij benadrukte gisteren nogmaals zeker geen voorstan der te zijn van druggebruik, maar meende dat een gedoogbe leid, zoals dat elders in Neder land wordt toegepast, de enige manier is om de handel beheers baar te houden. Hij bestreed de bewering in de B en W-notitie dat er in Hulst geen lokale markt zou zijn. „Dat is natuurlijk struisvogelpolitiek," vond Blom maert. Hij zei bevreesd te zijn dat een verbod op koffieshops er toe leidt dat de handel in soft drugs zich zal verspreiden over woonwijken en zich zal vermen gen met die in harddrugs. De overige commissieleden wa ren het daar niet mee eens. steunen onvoorwaardelijk beleid van B en W. Ook voorafgaande besloten bijeen komst met politie en jusitie kon daar niets aan veranderen. En ook een betoog van inspreker G. Aarden, koffieshophouder in Vlissingen, bleek tegen dove mansoren gericht. Aarden benadrukte dat ook Hul stenaren het recht moeten heb- Zij het een Van onze verslaggever Rilland-Bath - In het Spuik anaal naast het Schelde-Rijn- kanaal is gisterochtend - het stoffelijk overschot gevonden van een ongeveer zestigjarige vrouw. Sectie moet vandaag aan het licht brengen of ze het slachtof-1 'fer is geworden van een misdrijf. De politie weet nog niet om wie het gaat. Een voorbijganger zag het lijk gistermorgen ter hoogte van de Bathsebrug in het water drijven. De vrouw is ongeveer 1,70 meter en droeg een geblokte broekrok met witte, bruine en zwarte blokken een donkerbruine col trui en een lichtbruine blazer. Het onderzoek is in handen van de politie in Kruiningen.

de Stem | 1995 | | pagina 13