DE STEM Comfortab el wonen in het hartje van Steenbergen Bekendmakingen M Wabeko b.v. Luxe seniorenappartementen in een prachtig complex AkïMWSI/oorziemng 111 AARDAPPEL- en GRAANKISTEN ETB Wabeko bv Ambachtstraat 15, Terneuzen 01150-14440 De Stichting Regionaal Woningbezit realiseert in het hartje van Steenbergen, pal aan de sfeervolle haven en het gezellige compacte winkelgebied van dit Nassaustadje, een uniek complex senioren woningen. Verdeeld óver zes woon lagen omvat dit complex 37 luxe seniorenappartementen. Medio juni van dit jaar worden deze apparte menten opgeleverd. Er is nog een twaalftal appartementen beschik baar. De koopsommen bedragen vanaf/ 225.000,- vrij op naam. Ook huur is mogelijk: vanaf/1.500,- per maand inclusief servicekosten. Steenbergen is een kleine, maar complete plaats. Het compacte winkelcentrum biedt een opval lend compleet aanbod. In de ruim zevenhonderd jaar dat Steenbergen stadsrechten kreeg is het uitgegroeid tot een gezellig stadje dat een regionale funktie heeft voor het gebied tussen St. Philipsland, Nieuw-Vossemeer en Dinteloord. De gemeente Steenbergen telt drie kerkdorpen: Kruisland, De Heen en Welberg en heeft circa 14.500 inwoners. Er is voldoen de openbaar vervoer naar de plaatsen Bergen op Zoom en Roosendaal. Steenbergen heeft ook goede recreatieve voorzie ningen: er is een prachtig buiten bad en een uitstekend sportcom plex met een overdekt zwembad, grote sauna en een tennishal. Voor senioren zijn er voldoende mogelijkheden voor sociale con tacten. Steenbergen heeft een jachthaven, waarop het apparte mentengebouw uitkijkt. In de rustige polders rond Steenbergen kunnen heerlijke fietstochten worden gemaakt. De luxe seniorenappartementen zijn ruim van opzet. Ze hebben allen een buitenruimte aan de zonzijde. Alle toegangen liggen - met uitzondering van één appar tement - inpandig, waardoor een optimale veiligheid ontstaat. De woonlagen worden ontsloten door een trap en een lift. Door deze lift zijn de appartementen uitstekend bereikbaar. (Ook zijn de appartementen zo ontwor pen dat ze op eenvoudige wijze kunnen worden aangepast voor wie niet meer zo goed ter been is). De bergingen bevinden zich inpandig en op de begane grond en zijn alleen voor de bewoners toegankelijk. Het achterterrein van het com plex is als gemeenschappelijke tuin ontworpen. Hier bevinden zich ook de parkeerplaatsen en enkele garage's. Op de begane grond is tevens een recreatie ruimte gesitueerd, terwijl er ook enkele ruimten zijn voor gebruik door ondermeer een pedicure. Het hele gebouw is uitgevoerd in zeer fraaie, duur zame bouwmaterialen. WW Officiële publikatie. Belastingdienst HERMAN VERVAET '^Adverteren helpt snel, drogist. 99 Erkend Uneto Beveiligings installateur DE STEM ZATERDAG 18 FEBRUARI 1995 ONROIE m m Informatie: Gedetailleerde informatie kunt u verkrijgen bij: Stichting Regionaal Woningbezit Postbus 149, 4650 AC Steenbergen Molenweg 60 Telefoon (01670)66450 Telefax (01670) 61287 I. Het Regionaal Bestuur voor de Arbeidsvoorziening Zeeland maakt bekend dat: ii a voor 1995 ten behoeve van de toepassing van de Kader'Regeling Arbeidsinpassing (KRA) de volgende budgetten zijn opgenomen: KRA RAP 57.000,-* (reguliere arbeidsplaats) KRA WEP collectieve sector 234.000,- (werkervaringsplaats) KRA WEP marktsector 234.000,- (werkervaringsplaats) Genoemd bedrag is reeds volledig uitgeput door het totale bedrag aan verplichtingen dat op grond van reeds ingediende aanvra- gen zal moeten worden aangegaan. Nieuwe aanvragen worden derhalve wegens budgetuitputting afgewezen. De criteria voor een reguliere arbeidsplaats zijn als volgt: voor training en begeleiding op een reguliere arbeidsplaats geldt een subsidie van 3.000,-, mits het gaat om ingeschreven werkzoekenden met een werkloosheidsduur n van een half jaar. De navolgende criteria zijn van toepassing voor de realisering van een werkervarings plaats: - voor de marktsector geldt een subsidie van maximaal 7.500,- ten behoeve van een arbeidsovereenkomst van één jaar; - voor de collectieve sector geldt een subsidie op jaarbasis van maximaal 22.000,-. Deze regeling kan worden toegepast voor werkloos werkzoekenden die langer dan een half jaar als werkloos werkzoekende bij het arbeidsbureau staan ingeschreven. II. Tevens maakt het Regionaal Bestuur voor de Arbeidsvoorziening bekend dat: voor 1995 ten behoeve van de toepassing van de Regeling Bijzondere Projecten (RBP) een budget is vastgesteld van 720.000,-. Genoemd bedrag is reeds grotendeels uitgeput door het totale bedrag aan verplichtingen dat op grond van voor 1995 ingediende aanvragen naar verwachting zal moeten worden aange gaan. Subsidie-aanvragen voor de RBP, ingediend na budgetuitputting, worden afgewezen. 1 Ruimtelijke ordening, het eerlijk verdelen van de ruimte. f Dat moet de provincie doen. Op 8 maart kiest u uw provinciale vertegenwoordigers Het bezoekadres van de vestiging Terneuzen van de Belastingdienst/ Particulieren Middelburg is sinds 1 januari 1995 tijdelijk Ledelplein 8. Vanaf 23 februari wordt het be zoekadres het postkantoor, Grote Beer 5. U kunt hier iedere woensdag terecht voor de bespreking van uw belastingzaken. U moet hiervoor wel een afspraak maken via telefoonnummer 01150 - 8 14 60. Folders en brochures zijn dagelijks op het postkantoor verkrijgbaar. In afwijking van eerdere aankondigingen zijn de openingstijden van 9.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.30 uur. Dit komt overeen met de openingstijden van het postkantoor. in bouwpakket 140x110x124 cm hoog Paklijst: -1 pallet - 2 lange zijden - 2 korte zijden - 2 zijplanken - 4 ankers Prijs: 114 - Btrs. 2.100- 2 excl. B.T.W. afgehaald Westdorpe B Uitermate geschikt voor hoogstapelen 5 en kantelen met de heftruck Nu ook verhuur van spijkerapparaat. Kapittelstraat 14554 AP Westdorpe, tel. 01158-52315, fax 01158-54345 Inlichtingen: De Stem, 076-236911 VEILIG BEVEILIGEN O De provincie heeft veel te zeggen over jeugdhulpverlening. U ook als u gaat stemmen. Op 8 maart kiest u uw provinciale vertegenwoordigd

de Stem | 1995 | | pagina 16