DE STEM P E R S O N E BANEN LADDER Helder ziende manager met visie BIJVERDIENSTE C.C.I. n.v. ERVAREN LOODGIETER/ C.V.-M0NTEUR calculator werkvoorbereider KK Kansen in tijdelijk werk Loctite Nederland B.V. TECHNICAL SUPPORT MEDEWERK(ST)ER JONGERIUS Wens jij een interessante DIGITALE MEETINSTRUMENTEN zuid nederlands installatiebedrijf b.v. „eSTEM Randstad heeft voiop werk Sales-medewerkers m/v Sales-medewerkers m/v Technisch medewerkers m/v binnen/buitendienst Personeelsadministrateur m/v Senior verkoper binnendienst m/v gemeente roosendaal en nispen TOEZICHTHOUDER A ZWEMBAD DE STOK M/V I STADSERF1 TELEFOON 01650 89911 -ir randstad uitzendbureau Zuid-I\lederlands Installatiebedrijf B.V. KOOY S CO B.V. g'SSiïrij MTS-er Bouwkunde/Wtb, sterk in organisatie ROOZEN VAN HOOF - advies, werving en selectie. Steunpuntmanager Informatie Beheer Groep MEDEWERKER INTERNE ZAKEN (m/v) Technisch commercieel medewerker DE STEM ZATERDAG 11 FEBRUARI 1995 Wij wensen onze aktiviteiten uit te breiden naar Nederland en zoeken een jong gepensioneerde kracht voor de verkoop van bij de nederlandse groothandelaars "ervaring als vertegenwoordiger gewenst *bij voorkeur elementaire electronicakennis "bereid tot reizen in gans Nederland "in het bezit van wagen "vergoeding op commissieloon Indien interesse gelieve te schrijven naar: Louiza-Marialei 8 bus 5, B - 2018 Antwerpen - België. Voor een succesvolle en snelgroeiende organisatie actief op het gebied van inkoop, assemblage en verkoop van pc's, netwerken en randapparatuur zijn wij met spoed op zoek naar: Gezien het enorme succes van de winkelketen van deze organisatie zijn wij op korte termijn op zoek naar sales-medewerkers voor de filialen Emmen, Rotterdam, Leiden, Hilversum en Bergen op Zoom. Gevraagd wordt HAVO-niveau; leeftijd tussen 20-27 jaar; uitgebreide kennis van pc's en software; verkoopervaring (liefst in dezelfde branche); communicatieve vaardigheden; flexibele en klantvriendelijke instelling; bereid zijn tot het volgen van trainingen. Geboden wordt een uitstekend salaris, prima secundaire arbiedsvoorwaarden, opleidingsfaciliteiten, doorgroeimogelijkheden en een prettige werksfeer in een dynamisch team. Tevens zijn wij op zoek naar sales-medewerkers t.b.v. onze Regionale Personeelsservice voor de volgende regio's: Noord (Groningen, Leeuwarden, Heerenveen, Assen en Emmen), West I (Rotterdam en Delft), West II (Den Haag, Voorburg, Leiden, Alphen a/d Rijn), Zuid/West (Vlissingen, Bergen op Zoom en Breda), Zuid (Maastricht, Heerlen en Venlo). Gevraagd wordt HAVO-niveau, leeftijd tussen 20-27 jaar, uitgebreide kennis van pc's en software, verkoopervaring (liefst in dezelfde branche), goede communicatieve vaardigheden, flexibele en klantvriendelijke instelling, bereid zijn tot het volgen van trainingen. Geboden wordt een uitstekend salaris, prima secundaire arbeidsvoorwaarden, opleidingsfaciliteiten, doorgroeimogelijkheden en een prettige werksfeer in een dynamisch team. Voor de filialen Zwolle, Amsterdam, Eindhoven, Bergen op Zoom, Maastricht en Hilversum. Gevraagd wordt een MTS-diploma, bij voorkeur Telematica, of een LTS-diploma met aanvullende cursussen op het gebied van informatica, leeftijd tussen 20-25 jaar, uitgebreide kennis van hard- en software, ervaring met reparatie en installatie, communicatieve vaardigheden, flexibele en klantvriendelijke instelling en bereid zijn tot het volgen van trainingen. Voor de buitendienstfunctie is een rijbewijs B vereist. Geboden wordt een uitstekend salaris, prima secundaire arbeidsvoorwaarden, opleidingsfaciliteiten, doorgroeimogelijkheden en een prettige werksfeer in een jong, dynamisch team. Voor de afdeling personeelszaken op het hoofdkantoor te Nieuw-Vennep. Taken en verantwoordelijkheden: onderhouden van het personeelsbeheersysteem; voeren van de (arbeids)contractadministratie vast personeel; onderhouden van personeelsdossiers; zorgdragen voor de afhandeling van ziekmeldingen; verwerken van verlofaanvragen etc; onderhouden van contacten met bedrijfsvereniging, GAK, uitzendbureaus etc. Functie-eisen: MEAO/MBA/HEAO-diploma BE/BI; tenminste 2 jaar ervaring als salarisadministrateur of personeelsadministrateur; aantoonbare ervaring met Exact, Excel, dBase, Windows en WP 6.0; goede communicatieve eigenschappen; stressbestendig en flexibel; betrouwbaar; integer; in staat zijn op de juiste manier met vertrouwelijke gegevens om te gaan. Ter versterking van de commerciële afdeling te Nieuw-Vennep. Taken en verantwoordelijkhedencontacten onderhouden met bestaande klanten; nieuwe klanten werven; offerten uitbrengen; telefonisch informatie verstrekken over geleverde produkten. Functie-eisen: HAVO/MBO-diploma; leeftijd tussen 25-30 jaar; ervaring met pc, hardware, randapparatuur en software (MS DOS, MS Windows, OS/2, MS Word, MS Excel, MS Access en WP); commerciële en klantvriendelijke benadering; goede communicatieve vaardigheden; goed analytisch en probleemoplosssend vermogen; stressbestendig en flexibel. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, bij voorkeur per fax, sturen naar Randstad Uitzendbureau bv, ta.v. Kiki Reijners, Venneperstraat 8, 2151 AR Nieuw-Vennep. U kunt natuurlijk de fax gebruiken van de dichtstbijzijnde Randstadvestiging. Bij de sector Welzijn, afdeling sport en recreatie, sectie zwembaden is een vacature ontstaan voor een voor 38 uur per week gedurende de periode 17 april tot en met 15 september 1995. Functie-omschrijving: - het structureel vervangen en waarnemen van de taken van de accommoda tiechef voor minimaal 15 uur per week; - het toezicht houden bij het recreatief zwemmen en het gebruik van het bad; - voorbereiding, begeleiding en uitvoering van recreatieve activiteiten; - verrichten van voorkomende werkzaamheden op het gebied van schoon maak, bediening en onderhoud; - verrichten van eenvoudige administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: De kandidaat die wij voor de vervulling van deze functie zoeken: - beschikt over goede contactuele en leidinggevende capaciteiten; - beschikt over een ClOS-opleiding met aantekening zwemmen en/of het di ploma zwemonderwijzer(es); - beschikt over een geldig EHBO- en hartreanimatiediploma; - beschikt over de juiste teamgeest. Salarisindicatie: Salariëring zal (afhankelijk van opleiding en ervaring bij een full-time dienstver band, exclusief toelage onregelmatige dienst) plaatsvinden in de functieschaal 5 (max. 3.503.-). Inlichtingen: Nadere informatie is te verkrijgen bij mevrouw M. Rietveld, accommodatiechef zwembad De Kwakkelkooi, van de sector Welzijn, telefoonnummer 01650- 33543. Schriftelijke sollicitaties worden vóór 21 februari 1995 ingewacht bij het hoofd van de afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 5000, 4700 KA Roosendaal. U wordt verzocht het vacaturenummer VAC W95-07 in de linkerhoek van de enveloppe te vermelden. zni v Zuid-Nederlands Installatiebedrijf B.V. (Z.N.I.) te Berkel-Enschot is een zelf standige dochteronderneming van Z.N.S. Holding B.V., één van de grootste staalbouwondernemingen in Nederland. De activiteiten van Z.N.I. bestrijken een breed terrein. Enerzijds heeft Z.N.I. de beschikking over een modern machinepark met vakkundig opgeleide mensen om diverse projecten te realiseren op het gebied van staalconstruc ties zoals bedrijfshallen, bruggen, trappen, leuningen en bordessen. Ander zijds is Z.N.I. een bedrijf, dat een grote know-how in huis heeft op het gebied van installatietechniek. Z.N.I. realiseert diverse projecten op het gebied van centrale verwarming, loodgieters- en sanitaire werkzaamheden. Wegens een sterke groei van onze installatiewerkzaamheden zoeken wij een Opleidingseis: LTS-niveau aangevuld met eerste monteur installatie techniek. U bent een allround vakman van 35 jaar met leidinggevende capaciteiten. U kunt goed zelfstandig werken op projecten voornamelijk in de woningbouw. Tevens kunt u goed van tekening werken en bent u op de hoogte van de kwaliteitsaspecten, die bij installatiebouw aan de orde ko men. Zonder ervaring is het onnodig om te reflecteren. Interesse, dan kunt u binnen één week na het verschijnen van deze adver tentie uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Postbus 19, 5056 ZG Berkel-Enschot t.a.v. de heer G. Kremers Loctite Nederland B.V. is het verkoopkantoor van de Loctite Corporation. In Nederland verkoopt Loctite hoogwaardige lijmen en chemische afdichtings middelen die gebruikt worden in de industrie, automobielsector en doe- het-zelf-branche. In verband met uitbreiding wordt nu een m/v kandidaat gezocht voor: De funktie: - na voldoende produkttraining gaat u nauw samenwerken met de Technical Service Manager; - u staat telefonisch klanten te woord, die vragen hebben over produkttoepassingen en u neemt op dit gebied de werkzaam heden van de Technical Manager waar bij diens afwezigheid; - bij drukte assisteert u de Customer Support medewerksters. Gevraagd wordt: - opleiding op MBO-nivo, bij voorkeur MTS en iri ieder geval affiniteit met techniek; - woonachtig in Breda of direkte omgeving; - enthousiasme, doortastendheid en een klantgerichte instelling; - leeftijd tussen 25 en 35 jaar en een goede beheersing van de Engelse taal. Geboden wordt: - een baan bij een suksesvolle organisatie met aansprekende produkten; - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor nadere telefonische inlichtingen kunt u kontakt opnemen met onze Technical Manager, Ruud de Wit, telefoon 076-422333. Uw schriftelijke reaktie binnen 10 dagen na heden aan: Loctite Nederland B.V. t.a.v. Lia van Langeveld, Office Manager, Essendonk 5, 4824 DA Breda. Onze relatie, Kooy Co B.V. gevestigd te Tilburg, is sinds jaar en dag een begrip in de wereld van isolatie en kunststofdakbedekking. Mede dankzij Kooy Co. B.V. is isolatie een erkende techniek geworden. De onderneming biedt maatwerkoplossingen aan een scala van op- •"NÉpilANP 1 fflóTféi«ttyTTT Eucharistievierirj J 0 De katechismu Ltholieke kerk 35 Tekst-tv .«O De belofte, doe. drachtgevers in Nederland en België. Kooy Co. B.V. werkt hard aan het behalen van het ISO 9002 certificaat; KWALITEIT wordt in dit bedrijf met hoofdletters geschreven. Door verdere groei zijn wij op zoek naar een De functie Uw eerste verantwoordelijkheid ligt in de voorcalculatie ten behoeve van de afdeling kunststofdakbeaekking. Daarnaast gaan de werkzaamheden voor de isolatie-afdeling een steeds belangrijker deel van uw takenpakket uit maken. U realiseert voor beide afdelingen de werkbegroting en de bijbe horende organisatorische activiteiten, waarbij u rekening houdt met inzet van mensen en materieel. U voert hierbij intensief overleg met collega's van inkoop en uitvoering. Na uw voorbereiding wordt het project over gedragen aan een projectbegeleider die zorg draagt voor de daadwerkelijke uitvoering van uw plan. Sollicitatieprocedure Schrijft u een korte brief met uitgebreid curriculum vitae naar Roozcn van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 4271, 5004 JG in Tilburg. Bezoekadres: Ringbaan Noord 91b. Voor nadere informatie kunt u telefo nisch contact opnemen: 013-434748. Roozen van Hoof is als arbeidsbemiddelingsbureau erkend door het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. De kandidaat U bent in het bezit van een afgeronde MTS-Bouwkunde of Werktuigbouw kunde opleiding. Bedrevenheid in het lezen van tekeningen is een eerste vereiste voor deze functie. Oog voor detail combineert u met een praktisch technisch inzicht. U werkt zeer accuraat en u heeft uitstekende communica tieve en organisatorische vaardigheden. U heeft een parate kennis van automatisering, waarbij u de programma's WordPerfect en PlanPcrfect perfect beheerst. Uw leeftijd ligt tussen de 20 en 27 jaar. Onze relatie biedt u - een functie die volop in ontwikkeling is; - alle gelegenheid voor eicen initiatief; - een salaris dat past bij de zwaarte van de functie; - een gedegen inwcrktraject. öe Informatie Beheer Groep heeft ols belangrijkste look de uilvoering van een aantal wetteR en regelingen op het onderwijsterrein, zoals bij voorbeeld: studiefinanciering, orga nisatie examens, inning lesgeld en centrale aanmelding en plaatsing eerstejaars studenten. Jarenlange ervaring met opdrachten waarbij wetgeving, informatietechno logie, communicatie, gegevens- en geldstromen een rol spelen, bezor gen bet bedrijf een unieke positie op de overheidsmarkt. De Informatie zijn tussen overheid en burger. Daarom worden hoge eisen gesteld aan kwaliteit, klantgerichtheid, flexi biliteit en efficiency. Sinds 1 januari 1994 opereert de Informatie Beheer Groep als zelf- standig bestuursorgaan onafhanke lijk van het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschappen. Er zijn bij de IB-Groep zo'n 1400 medewerkers aan het werk voor 3,5 miljoen afnemers, met een omzet van f7,1 miljard. Optimale dienstverlening door optimale communicatie. Dat is wat de Informatie Beheer Groep wil bereiken. De directie Steunpunten speelt hierbij een cruciale rol. De directie bestaat uit een centrale dienst en een nieuw landelijk netwerk van zestien steunpunten en daarnaast vijf babes. Aan de organisatie van het netwerk wordt mo menteel vorm gegeven. De steunpunten hebben direct contact met de klanten van de Informatie Beheer Groep; zij merken als eerste of een door ons uitgevoerde taal nadere toelichting verdient. De medewerkers van een steunpunt krijgen via een rechtstreekse aansluiting op het net werk van de Informatie Beheer Groep alle noodzakebjke gegevens op het beeldscherm die betrekking hebben op Studiefinanciering, Tegemoetkoming Studiekosten en Lesgeld, en Bezwaar en Beroep. De steunpunten zijn bedreven in het omgaan met de klant, maar ook in het omgaan met de veelal ingewikkelde wetten en regel gevingen die de Informatie Beheer Groep uitvoert. In dit spanningsveld speelt flexibili teit een belangrijke factor en wordt een na- drukkehjk beroep gedaan op de eigen vaar digheden. We zoeken voor het steunpunt Breda een vacature SP-95.001) U gaat ten eerste vorm en leiding geven aan het steunpunt Breda. U bent verantwoorde- lijk voor organisatie, financieel beleid en personeelsbeleid. U ziet toe op een kwahtatief goede voorbchting aan de klanten via balie en telefoon. Door het direct contact met de klant signaleert u onvolkomenheden in de taakuitvoering van de Informatie Beheer Groep. U brengt advies uit over mogelijkhe den de dienstverlening verder te verbeteren. Waf is uw achtergrond U hebt minimaal een afgeronde hbo-oplei- ding met daarin sociale en organisatie-onder delen en kunt u uitstekend mondeling en schriftelijk uitdrukken. Daarnaast beschikt u over goede contactuele vaardigheden. Kennis van de wet- en regelgeving waarmee de Informatie Beheer Groep werkt, strekt tot aanbeveling. U hebt befst ook enige tijd lei ding gegeven en bent in staat die ervaring in een veranderende organisatie aan te wenden. Wat bieden wij Afhankehjk van opleiding, leeftijd en erva ring wordt u een maximumsalaris geboden van 5.959,- bruto per maand. Daarnaast kent de Informatie Beheer Groep goede secundaire arbeidsvoorwaarden. U bent geïnteresseerd U hebt na deze beknopte functie-informatie welbcht nog vragen. Belt u dan met de heer E. Peters, directeur van de directie Steun punten, 050-99 96 35, of met de heer J. Verspaget, plv. directeur, 050-99 96 38. Uw solhcitatie en curriculum vitae kunt u binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie opsturen naar de Informatie Beheer Groep, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 30155, 9700 LG Groningen. Vermeldt u op de brief en envelop wel het vacaturenummer. WM?' Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Westelijk Noord-Brabant De Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Westelijk Noord-Brabant is een van de Kamers van Koophandel in Nederland. De gebiedsindeling van de Kamer omvat 29 Westbrabantse gemeenten en ruim 27.000 ondernemingen zijn in het Handelsregister van de Kamer ingeschreven. Naast de uitvoering van de aan de Kamer opgedragen wet telijke taken, zoals de Handelsregisterwet en de Vesti gingswetten heeft de Kamer een voorlichtende en beleids- adviserende taak aan overheden en aan collectieve en indi viduele bedrijven. Bij de Kamer zijn ongeveer 70 medewerk(st)ers werkzaam. Op de afdeling Financiën, Personeel en Organisatie van de Kamer is op korte termijn de volgende part-time functie vacant: (19 uur namiddag) Functie-inhoud: - het verzorgen van interne en externe post, repro werkzaamheden, inrichting vergaderruimten en het beheer van voorraad, kantoorbenodigdheden. Functie-eisen: - MAVO of een gelijkwaardige opleiding; - moet onder druk kunnen werken; - moet kunnen functioneren in teamverband; - accuratesse; - representativiteit; - leeftijd tot 35 jaar. Voor deze functie geldt, dat het salaris afhankelijk is van leeftijd en ervaring. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 7 dagen na het verschijnen van de advertentie gericht worden aan de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Westelijk Noord-Brabant, Postbus 3182, 4800 DD Breda, t.a.v. Hoofd Personeelszaken. I Wie kan en wil in onze Peugeot(dealer)organisatie het aanspreekpunt zijn voor onze cliënten aan de balie? Wie is voldoende technisch en genoeg geïnteresseerd in de zorg voor de cliënten om .samen met de after-sales staf voor een ideale opvang te zorgen? Wij denken dat de man of vrouw die dit kan een auto-technische achtergrond heeft, en commerciële ervaring combineert met communicatieve Vaardigheden. wórdt gezoc ht door JONGERIUS Peugeot ter versterking van de werkplaatsstaf. JONGERIUS Peugeot in Breda is een prettig dealerbedrijf met bijna 30 medewerkers. Allemaal werkzaam in de goed geoutilleerde werkplaats met magazijn, in de plaatwerkenj, de moderne lichte kantoren, in de showroom of aan de overzichtelijke balie met ontvangs en wachtruimte voor klanten. Stuur uw brief met C.V. en pasfoto aan onze after-sales manager dhr P.S. Bindels. PEUGEOT Loevesteinstraat 20 Postbus 4708 4803 ES BREDA Telefoon 076-65 92 11 Fax 076 - 65 64 48 ^Frouljusnetwerk |JW Binnenkort bij d lichtingspr°gramma „m Nieuws v voor voor omj 42 Nieuws •ledithorenden (ook 1)49 Tekst tv I so2 Brink op I, repoi •vitaliteit van de Christelijk f .i Mnfs hono nverz II vai I j(42 Nota bene, overz kouwelijke activiteiten inca farrpras Ks47 José Carreras Lanza, muzikaal portret i;59 (TT) Passie voor ,112 Kookgek ,1524 Socutera. Speel geld laat kinderen er me het Nationaal Jeugd F 35 (TT) Studio Sport I ,Si55 (TT) Ajax-Feyer streeks verslag 2158 (TT) De stoel, gei 2237 Arena, debat: Zi E aan genetisch onderzoek I2316 Chandler Co, F 007 Nachtgedachtei. jicht, serie over de ree mens i.s.m. Amnesty Inter (0,14 Journaal 1ËDËRLAND2 I03O 12 en verder? basisvorming '1,00 Klantgericht om 11.30 TV Sport om 12.C 12,55 (TT) Studio Spo t streeks verslag WK Schaa nis 12 en om 16.00 Joum; I0 (TT) Journaal |8,15 (TT) Overgewich 18.45 Amerikaans-Ene beginners, Family Albun 19.15 (TT) Etiquette 19.45 (TT) Begraven plaatsen 20.04 Tweede lijn, r< relatiebemiddelingsbureé kaanse mannen aan Russ koppelt 21.00 Eenmaal ander magazine 21.35 (TT) Postcode ja tje rond de Postcode-lote 22.15 (TT) Studio Spi 1 enSpaansevoetbalcompi 23.05 Nederlandse 1900 i 23.35 Journaal 23.40 Nieuws voor slechthorenden NEDERLAND 3 08.53 Nieuws voor PRIJSPUZZEL 112 20 21 32 37 28 44 148 53 54 64 69 85 109 B„,akmilie R' Bughes anrio Frl)spakket tt re '"zenders wi petste vinden, ver, 26 week ku' ___^rass|ngspakket. A

de Stem | 1995 | | pagina 28