der dekker Hoop op behoud dijken groeit Zeeuws-Vlamingen nu in meerderheid tegen aanleg WOV Volop spookverhalen over de watersnood KLM naar recordwinst Ook in de bioscoop OOSTBURG postbode gewond bij overval Hulst Eltingh start in Davis Cup Samenwonende bloedverwante ouderen gekort Topconferentie Midden-Oosten wijst terreur af Jasperina is helemaal terug Rondje AutoRai Water in rivieren daalt, Zuidlimburgse evacués naar huis Bussen rijden dit weekend in Z-Vlaanderen Geruchten top drie: 1) dijkdoorbraak 2) evacuatie 3) plunderingen Stem-enquête laat keerpunt zien: Al zesenzestig miljoen voor gedupeerden Cocaïne-smokkel: vier jaar cel DAG 2 FEBRUARI 1995 D4 The River Wild is een spannend»! thriller van Curtis Hanson waarin Mervi I Streep met haar gezin gaat wildvvater-1 varen. Onderweg komen ze een char' mante vlotte jongen (Kevin Bacon) m» zijn vrienden tegen. Wanneer hun boot I verloren gaat, komt hij aan boord bii Meryl en ontpopt zich als een misdadi ger. Streep moet een strijd op leven en dood voeren tijdens een adembene. mend wildwateravontuur. (Casino l en 2 in Breda, De Koning van Engeland in I Hulst) Michael Douglas wordt in Disclosure aangeklaagd wegens ongewenste inti- f miteiten door een cynische maar mooie I Demi Moore, die hem zelf eerst heeft proberen te verleiden. Om zijn baan I niet te verliezen bij het computerbe- drijf, waar zij meer macht heeft dan hij I klaagt hij haar aan wegens seksuele I intimidatie. Een spannende, niet-realis- tische techno-thriller met veel compu-1 terbeelden. (Grand in Breda, Cinemac-1 tueel in Bergen op Zoom, City in Roo sendaal, De Koning van Engeland in} Hulst) In de griezelfilm Frankenstein vanil Kenneth Branagh speelt deze Britse j acteur zelf wat al te zwierig de titelrol I van de 19e eeuwse zonderling die een monster (Robert de Niro) creëert. Het verhaal van de 19e eeuwse Mary Shel ley krijgt weinig overtuigingskracht. Woeste camera-effecten dragen niet bij aan de spanning. (De Koning van Enge land in Hulst) De forsgebouwde maar niet zo leuke I Arnold Schwarzenegger wordt zwan ger in de filmkomedie Junior van Ivan Reitman en verzeilt in typisch vrouwe-1 lijke situaties. (Cinésol 3 in Breda, Cen traal in Geertruidenberg, Cinemactueel in Bergen op Zoom, City in Roosendaal, Koning van Engeland in Hulst) Interview with the vampire, dei vampierfilm van Neil Jordan, dampt van de erotiek en bevat verrassende beelden over een 18e eeuwse vampiet (Tom Cruise) die de 20ste eeuwer Louis (Brad Pitt) verleidt tot duistere vam-| pierpraktijken. (Casino 4 in Breda, City in Roosendaal, Centraal in Geertruiden berg, Roxy 2 in Bergen op Zoom, Ledel Theater in Oostburg) In Pulp Fiction van Quentin Tarantino I krijgen losse misdaadverhalen een on-J verwachte samenhang. Misdaad alsl amusement in een even virtuoze als lege film. De criminele en amorele,1 maar sympathieke personages babbe-j len heel wat af over futiliteiten. Ze zijn herkenbaar menselijk en worden opval-) lend goed gespeeld door o.a. John; Travolta, Bruce Willis en Harvey Keitel. I (Cinésol 2 in Breda, De Koning van i Engeland in Hulst) The Lion King, de nieuwe Disney-te-l kenfilm, is spannend, griezelig, aan doenlijk en mooi om te zien voor jongl en oud. (Casino in Breda, City in Roo sendaal, Roxy in Bergen op Zoom,] Centraal in Geertruidenberg, De Ko ning van Engeland in Hulst). Visuele effecten, gedaanteverwisselin-l gen en de komiek James Carey maken j van The Mask een stripachtige filmko-J medie. (Casino 4 in Breda, Roxy in j Bergen op Zoom) Een schat van een zwakbegaafde (Tom; Hanks) brengt het in Forrest Gump van Robert Zemeckis tot miljonair enl weet de geschiedenis naar zijn hand te. zetten. Een aandoenlijke komedie overs de verloren onschuld van Amerika, die is genomineerd voor een hele reeks Golden Globes. (Casino 2 in Breda, Roxy) 1 in Bergen op Zoom) Een sneak preview staat de filmlief-| hebber iedere woensdagavond (20.00| uur) te wachten in Cinésol in Breda. De voorpremière van een splinternieuwe! speelfilm waarvan de titel niet tevoren J bekend wordt gemaakt. De tekenfilm Jungle Jack draait zon-.j dagmiddag om 14.00 uur in Fidei et j Arti in Oudenbosch. Een niet erg mooie Scandinavische imitatie-Disney waariol een beertje door onverlaten uit het) oerwoud wordt geroofd. In Fideï et Arti is vanavond (20.15 uur) de zwartgallige parabel 1000 R°sen van Theu Boermans te zien. Broeierige hartstochten in een gefingeerd plaats)/ waar het beest in de mens losbreekt a s De Fabriek, de enige werkgever, sti valt. De aankleding is bijzonder maa alleen het slot is filmisch geloofwaardi in dit ongewone filmdebuut van artistiek leider van toneelgezelschap)] De Trust. Cinema Paradiso vertoont de b°eiende| Chinese film The Blue Kite van Ti Zhuangzhuang op dinsdag 7 februari i de Cinemactueel-bioscoop in Bergen Pj, Zoom (20.30 uur). In een hofje'1 Peking groeit de kleine Titou op I een botterik vanwege de ellende in I I familie. Oorzaak is de dictatuur v Mao die in deze film doorsijpelt in II gewone leven van alledag, zon mooifilmerij. Cinema Paradiso draait de mooie] Chinese film Lifetimes van Zhang mou op woensdag 8 februari om uur in de City-bioscoop in Roosen Een familiegeschiedenis tegen de tergrond van vijftig jaar politieltJl schiedenis in China, ditmaal in de van een niet echt aangrijpend mei ma, maar wel met een aantal sc rende scènes. Van de regisseu Raise the red lantern. Brouwerijstraat 31 Telefoon 01170-55221 Speciaalzaak In geloogd grenen !35e JAARGANG Hulst - Bij een overval op een pTT-busje in Hulst is gisteroch tend een postbode gewond ge raakt. De PTT'er werd in zijn ge acht geslagen en de bus uit ge sleurd. De overvaller stapte in de luis en reed ervandoor. Later stapte hij over in een andere wa gen. Er werd niets uit het busje gestolen. ■ZIE ZEELAND -Cl Genève - Vandaag gaat het Davis Cup-duel tussen Nederland en Zwitserland van start. Jacco El tingh, de nieuwe aas van het Ne derlandse tennis, bijt het spits af. Hij speelt vanmiddag in Genève rijn enkelpartij tegen Mare Ros- set. |ZIE SPORT-B1 Den Haag - Samenwonende bloedverwante ouderen worden vanaf 1996 gekort op hun uitke ring. Deze bezuiniging moet 155 miljoen gulden opleveren. Het is een van de alternatieven die Paars heeft gevonden voor het plande toeslag op de aow te laten vervallen voor ouderen met een jongere partner. Na protesten uit de paarse fracties lijkt dit plan nudefintief van de baan. ZIE BINNENLAND - A4 Cairo - De historisch genoemde Midden-Oosten-top in Cairo is gisteren afgesloten. In een ge meenschappelijke verklaring veroordelen de leiders van Israël, Egypte, Jordanië en de Pales- lijnen terrorisme en geweld in de regio. Ook beloven ze zich te zul len inzetten voor uitvoering van het akkoord tussen Israël en dë PLO. IZIE BUITENLAND-A4 HET WEER 20-3?| I ®tns werkgevers zijn dit nieu- VANDAAG IN DEZE KRANT Jasperina de Jong is weer ouderwets op toernee. Met oud én nieuw reper toire trekt de cabaret- en musicalster door het land. Na een paar jaar weggeweest te zijn is ze weer helemaal terug met het programma 'Mor genster'. ZIE GROTE GIDS- DEEL D SURPLUS De 49ste AutoRai biedt naast de nieuwste mo dellen en studies van toekomstige auto's on der meer exclusieve pa viljoens, smart mobility en design. Via cd-i kan men op in teractieve wijze zijn rou te over de tentoonstel ling bepalen. ZIE SURPLUS - DEEL E INHOUD 4 KATERNEN Binnen-/Buitenland A2 Overstromingen A3 Binnenland A4 Buitenland A5 Economie A6/A7 Beurs A6 Sport deel B Zeeland deel C Grote Gids deel D RTV-programma's D5 Surplus deel E MIN./MAX. 4/8 Rustig en droog Inde ochtend kan plaatselijk een mistbak ontstaan. Af en toeschijnt de zon. Het blijft droog en er is weinig wind. tel - Komend weekeinde rijden de bussen in Zeeuws-Vlaanderen Jeer normaal, heeft de Zeeuws- «aamse afdeling van de Ver- 'oersbond FNV besloten. De chauffeurs willen eerst de bemid delingspoging van reizigersorga- ®atie Rover afwachten, die voor tanend weekeinde alle betrok- partijen om de tafel heeft ge ragd in een poging de cao-on- tohandelingen vlot te trekken, 'ondagmiddag bekijken de ®auffeurs of ze maandag weer ï®8aan met de staking. De "w meldt dat de stakingsbe- ®dheid nog steeds groot is. tJ Brabantse chauffeurs staken weekeinde wel door. Ze zullen ®h stipt aan de door de rechter oegestane uren houden, e werkgevers in het streekver- °w, verenigd in de VSN Groep ™ben de FNV gisteren gedreigd Van onze verslaggevers Nijmegen/Tiel - Het water in de Rijn, Maas en Waal is giste ren flink gezakt. Bij de betrok ken autoriteiten groeit het op timisme dat de dijken in de polders het zullen houden. Maar voorzichtigheid blijft nog geboden, aldus de Gelderse Com missaris der Koningin Terlouw gistermiddag. Hij wijst erop dat de situatie langs de rivieren nog steeds onveiliger is dan tijdens de kerstdagen van 1993. Het ziet er daarom niet naar uit dat de evacués uit het stroomge bied van Maas, Waal en Lek eer der dan volgende week naar hun huizen terug kunnen; in Zuid- Limburg daarentegen zijn de eer ste vluchtelingen gisteren naar hun ondergelopen huizen terug gekeerd. Daar wordt gevreesd dat de schade aanzienlijk groter is dan na de watersnood van 1993. Het water in de rivieren Rijn, Maas en Waal zakt met ongeveer dertig centimeter per dag. In het weekeinde kan dat voor Maas en Waal zelfs oplopen tot zeventig centimeter per dag. Het water in de Rijn zakt vanaf zater dag met ongeveer een halve meter per dag. En dat is snel, misschien zelfs te snel, menen deskundigen. Want het te snel zakken van het waterpeil kan de weerstand van een dijk ook ondermijnen. Het polderdistrict Tieler- en Cu- lemborgerwaard maakt zich zo doende grote zorgen over de vlot te daling van de waterstand. En de gemeente Gorinchem liet gisteren weten dat de kans op een overstroming tussen Tiel en Go rinchem nog altijd aanwezig is vanwege de precaire situatie van de dijken daar. In Rhenen was er gisteravond eventjes flinke paniek, doordat wat water door een nooddijk sij pelde. Bewoners van 49 huizen moesten tijdelijk hun huizen ver laten. Die dijk is inmiddels ver zwaard met zandzakken. De IJssel bij Kampen heeft gister avond zijn hoogste stand bereikt. Maar de weinige wind stond gun stig en een stuwing vanuit het IJs- selmeer bleef uit. De provincie verwacht daarom geen calamitei ten, maar blijft alert, ook gezien het gevaar van verweking van de dijken. Uit Den Haag kwamen gisteren de goede voornemens: de dijken langs de grote rivieren worden binnen vijf jaar verzwaard, en dat is acht jaar eerder dan aanvanke lijk de bedoeling was. De zwakke plekken krijgen nog meer prioriteit: die moeten voor eind volgend jaar gerepareerd zijn. Om daadwerkelijk aan de slag te kunnen moeten de procedures worden verkort. Dat kan via arti kel 66 van de wet op de ruimtelij ke ordening. Als deze weg toch te lang duurt, overweegt minister Jorritsma een noodwet in te stel len. De Tweede Kamer heeft het kabi net gisteren gevraagd om toezeg gingen over de uitkering van schadevergoedingen aan gedu peerden van de wateroverlast. Maar minister Dijkstal wil geen beloftes doen voor meer bekend is over de aard en omvang van de schade. Wel heeft de minister zo'n 50 miljoen gulden gereserveerd om mensen financieel tegemoet te komen die loon mislopen doordat zij hulp in de rampgebieden heb ben verleend. Minister Zalm van Financiën be richtte'de Tweede Kamer dat hij nog deze maand een akkoord met verzekeraars denkt te sluiten om een verzekering tegen natuur rampen mogelijk te maken. Een woordvoerder van de politie in Tiel meldde dat vier inbraken zijn gepleegd in deze ontruimde plaats. Er zijn intussen meer politieagen ten in de ontruimde gebieden aan het werk gezet om er de veiligheid te waarborgen. In totaal passen 550 ambtenaren op het gebied. Mensen die er op straat lopen worden zonder pardon opgepakt. En mensen die ondanks het ver plichte karakter van de evacuatie per se naar huis villen, worden in een noodsitusatie desnoods met dwang weggevoerd, aldus de poli tie. De bewoners van Borgharen zijn gisteren naar hun huizen teruggekeerd, Deze vrouw heeft de zandzakken uitgespoeld en hangt ze nu te drogen. 'Voor de volgende keer misschien.' foto anp/peter schols 1 nieuw kort geding als de «bond geen einde maakt aan e Prikacties, die de laatste da- |ea ui sommige regio's bovenop iL geliikse staking tussen en 15.00 uur kwamen. Vol- !e aet'es en in strijd met het von- t van de rechtbank. De Ver- "«rsbond FNV bestrijdt dat. OOK ZEELAND - C1 Door Hans van Alebeek Den Bosch - Angst is een ide ale voedingsbodem voor spookverhalen. In deze natte dagen vliegen ze hardnekkig rond door stad en land. Gemeenten en instanties doen hun uiterste best om de roddels te ontzenuwen maar desondanks zijn er al minstens honderd dij ken doorgebroken en is Zalt- bommel compleet leeggeplun derd. Zegt men. In de geruchten top drie rond de watersnood staat de vermeende dijkdoorbraak met stip op 1. Bij de gemeente Den Bosch - waar ze de tel kwijt zijn wat be treft het aantal reacties - zijn de telefoontjes tot vervelens toe binnengekomen: „Mevrouw, weet u dat d'n dijk hier op sprin gen staat?" En dan volgt er een plaats (Engelen en Bokhoven zijn favoriet) of rivier (Aa of Dommel). Toch worden alle telefoontjes se rieus afgehandeld. Je weet im mers maar nooit, zegt woord voerder H. Loerakker. Maar sommige geruchten groeien net zo hardnekkig als gras tussen stoeptegels. In Rosmalen bij voorbeeld blijft het maar gonzen dat Hintham ondergelopen is. „Die verhalen ontstaan aan de bar of bij het koffie drin ken," denkt gemeentese cretaris J. Glaudemans. „Vroeger liep dat gebied in derdaad on der. Ouderen herinneren zich dat, ver tellen dat verhaal en voor je het weet is de dijk doorgebroken." Doorgebroken is erg, doorgesto ken nog erger. In Den Bosch gaat het verhaal dat de Dommel-dijk bewust is doorgeprikt. En dat zouden ze ook willen doen met de dijken rond de Ooijpolder bij Nijmegen om de waterdruk in de rest van Nederland weg te ne men. Minstens drie keer zijn tv- ploegen in allerijl afgereisd om dit gerucht op film vast te leg gen. Bij Waterschap De Maaskant hebben ze er ook zo een. Tot in Tilburg gaat het verhaal onder de boeren dat 'ze' bij Maren- Kessel de dijk zouden willen doorsteken om te voorkomen dat Den Bosch onderloopt. Het dorp geof ferd voor de stad. „Echt complete on zin," zegt C. Ceelaert van het waterschap. „Want als je dat zou doen lopen de nieuwe wijken van Den Bosch via de polders juist onder water." Nummer 2 in het geruchtencir cuit zijn de evacuaties. In Gel derland zijn complete dorpen en wijken in paniek geraakt, omdat daar ontruimingen voor de deur zouden staan. In Nijmegen ga ven scholen alvast verlet-brief jes mee, in Lent belde het kin derdagverblijf dat de kids bin nen een uur opgepikt moesten worden en in Arnhem was de media-paniek compleet toen een 'absoluut betrouwbaar' verhaal circuleerde dat het Arnhemse Huis van Bewaring, de zoge naamde Blue Band-bajes, ont ruimd zou worden. Tot slot, op 3, nog een onuitroei baar verhaal: bij de evacuatie van Zaltbommel zou er in de leegstaande huizen massaal ge plunderd zijn. „Dat is absoluut niet waar," weet de Bommelse politiewoordvoerder zeker. „Er zit niemand meer in dat gebied. Alleen maar politie, ME en men sen van de gemeente. En nog wat. Zo'n verhaal kan nooit kloppen want zoiets kan altijd pas achteraf geconstateerd wor den. Er kan nu toch niemand aangifte doen van plunderin gen?" 8"710311 000218 I I I I I VRIJDAG 3 FEBRUARI 1995 LOS EXEMPLAAR: MAANDAG T/M VRIJDAG: 1,85 - ZATERDAG: 2,25 Van onze verslaggevers Terneuzen - De steun onder de bevolking in Zeeuws-Vlaande- ren voor de aanleg van een vaste oeververbinding Westerschel- de (WOV) is nog nooit zo laag geweest als nu. Voor het eerst sinds het prille begin van de plannen steunt een meerderheid in de regio de aan leg van de toltunnel niet meer, 42 procent is vóór, maar 43 pro cent is tegen en 15 procent heeft geen mening. Hiermee is een belangrijk draag vlak onder het megaproject weg gevallen. De tegenstanders noemen de kans op toenemende criminali teit door de tunnel als één van de belangrijkste nadelen. Verder vinden ze de huidige verbindin gen met de veren en de Liefkens- hoektunnel goed. Dit blijkt uit een representatief bevolkingsonderzoek dat het Buro M-4 uit Tilburg in op dracht van Dagblad De Stem heeft uitgevoerd. Het belangrijkste resultaat is het relatieve geringe aantal van 42 procent van de Zeeuws-Vlamin gen dat voor de aanleg is. Hieruit blijkt duidelijk dat de steun voor de WOV in een sneltreinvaart dieper is weggezakt. Dat is zeer opmerkelijk, omdat er altijd een meerderheid heeft bestaan die voor de aanleg was. Dat gold zowel voor de inwoners van Zeeuws-Vlaanderen als voor de rest van Zeeland. Bedroeg het aantal voorstanders in de jaren tachtig nog ruim 75 procent, bij latere onderzoeken bleek de onverschilligheid te groeien en de voorkeur af te kal ven. Een bevolkingsonderzoek van de Zeeuwse krant PZC (on der alle Zeeuwen), wees in maart vorig jaar nog uit dat 56 procent voor de aanleg was. Bij de voorstanders vindt slechts vijf procent dat de tunnel Zeeuws-Vlaanderen uit een iso lement haalt. Een overgrote meerderheid van Zeeuws-Vlaan deren voelt zich dus absoluut niet geïsoleerd zonder de tunnel. Dat is precies het omgekeerde van wat provinciale politici in Middelburg graag als argument gebruiken voor uitvoering van het project. Uit het onderzoek blijkt tevens dat Zeeuws^ Vlaamse jongeren in meerderheid voor zijn, en er ook in geloven dat de tunnel er komt. Van alle ondervraagden, dus jongeren en ouderen, gelooft 38 procent dat de tunnel er komt terwijl 40 procent er niet in ge looft. Het is niet onmogelijk dat de ja renlange plannenmakerij voor de tunnel (het eerste plan dateert van 1930) de onverschilligheid onder de ouderen heeft aange wakkerd. WOV-moeheid wordt dat wel ge noemd. ZIE OOK STEM-COMMENTAAR OP A4 ZIE VERDER ZEELAND - DEEL C Van onze verslaggever Amstelveen - De KLM stevent met vaste koers af op een record winst over het boekjaar 1994/1995, dat eindigt op 31 maart. Na een sterk derde kwartaal houden beleggingsanalisten rekening met een winst van dik boven de 400 miljoen gulden. I ZIE PAGINA'S A2 EN A3: Itteren is weer thuis: 'Wat een verschrikking' 'Rijk aansprakelijk voor schade' 'Extra kans op ziekten onder vee' Politie houdt polders hermetisch gesloten IZIE OOK REGIO-DEEL C Utrecht - De Nationale TV Aktie Watersnood, die gisteravond is gehouden, heeft tientallen mil joenen guldens voor de slachtof fers van de overstromingen opge bracht. Om half een vannacht was er al drieendertig miljoen gulden toe gezegd. Het geld gaat naar het Nationaal Rampenfonds. Premier Kok be loofde de opbrengst te zullen verdubbelen. Zodoende was er rond half een eigenlijk al zesenzestig miljoen binnen voor de slachtoffers van de watersnood. Artiesten, bewindsleden en vo gels van diverse pluimage pas seerden in Utrecht de gulheids revue van RTL en Veronica. Iedereen droeg op zijn manier zijn steentje en guldens bij tij dens de Nationale Aktie Waters nood 1995, gepresenteerd door de Endemol-coryfeeën Linda de Mol, Hennie Huisman, Caroline Tensen en Robert ten Brink, alles onder het mom van: All we need is money, als variant op All you need is love. Bekende Nederlanders werden op de podia afgewisseld door een grote schare onbekenden. Toute le showbizz d'Hollandais, van Marco Borsato tot André Hazes, van Bill van Dijk tot Lee Towers, was aanwezig om het ge heel min of meer artistiek te lar deren. En het duizendkoppige publiek, onder wie veel evacués, vergaap te zich aan de sterren. De KLM verdiende over het der de kwartaal netto 83 miljoen, een verbetering van 68 miljoen ten opzichte van de laatste drie maanden van 1993. Voor het laatste kwartaal van het boekjaar 1994/1995 rekent de KLM op een 'aanmerkelijk beter resultaat dan het verlies van 156 miljoen in de verge lijkbare periode van het vorige boekjaar'. Over de eerste negen maanden heeft de KLM haar netto-winst zien verdubbelen van 260 mil joen tot 559 miljoen. Het be drijfsresultaat nam met de helft toe tot 785 miljoen. De cijfers van de KLM zijn 'ver vuild' door de meevaller uit de tijdelijke opschorting van de be taling van pensioenpremies. Dat heeft de luchtvaartmaatschapij circa 280 miljoen opgeleverd. Daarnaast heeft het bedrijf ten opzichte van voorgaand boek jaar per saldo een incidentele meevaller in de orde van grootte van vijftig miljoen gulden. De goede resultaten in het derde kwartaal schrijft de KLM toe aan de aanhoudend goede bezet ting van haar vloot. Het vervoer steeg met elf procent. Het strak ke kostenbeleid heeft de netto- kosten per tonkilometer produk- tie met 5,4 procent doen afne men, terwijl de gemiddelde op brengst minder daalde (2,9 pro cent). Daardoor ging de kritische bela- dingsgraad (de bezetting van het vliegtuig waarbij KLM geld be gint te verdienen) met 1,8 punt naar beneden. VERVOLG OP ECONOMIE - A7 Van onze correspondente Middelburg - Voor zijn betrokkenheid bij de invoer van zes kilo cocaï ne op 6 oktober in Vlissingen is de 45-jarige Amsterdammer I.A. giste ren in Middelburg veroordeeld tot een gevangenisstraf van vier jaar plus een boete van vijfduizend gulden. Tegen A. was twee weken gele den zes jaar geëist. De cocaine zat verstopt in een lading diepvries-cassave aan boord van een schip dat op 15 september uit Suriname was vertrokken. De la ding was bestemd voor een diepvriesbedrijf in Barneveld, waar de Amsterdammer de cassave zou ophalen. Met de verborgen drugs zou hij niets te maken hebben, maar de officier van justitie sprak van een 'dekmanteloperatie', waarin A. een hoofdrol had gespeeld. ADVERTENTIE TV4CTIE Dit woord is vandaag in het nieuws. Een van de vele. Een krant vol. Nu de daad bij het woord: eon echte Parker Roller-pen voor u, met uw woord(en) naar keuze erin gegraveerd, als u een nieuwe abonnee opgeeft. U de pen, de nieuwe abonnee om te beginnen twee weken de krant gratis. Noteer als nieuwe abonnee: Naam: Adr-es: Postcode: 11 Telefoon (voor controle bezorging): i De nieuwe abonnee betaalt m.l.v. 1 januari 1995 per: kwartaal acceptgiro89.40 kwartaal autom. incasso 86.90 maand autom. incasso 29.80 bank/gironr De Parkerpen zenden aan: S Naam: Adres: Plaats:_ Postcode: In de pen moet komen te staan: (max. 15 letters) De pen wordt opgestuurd zodra wij het eerste abonnementsgeld ontvan gen hebben. Stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar Dagblad De Stem, Antwoordnummer 112,4800 VB Breda. DE STEM. EEN KRANT DIE JE WAT ZEGT

de Stem | 1995 | | pagina 1