Vooruit neemt de leiding over STEEN heeft sociale functie' Boogerman 'Zelfwerkzaamheid kurk waar we op drijven' UITSLAGEN standen ians Oudenbosch Taxibedrijf Jan Pleunis van gediplomeerd voetbaltrainer tot voorzitter i IHESTEM SPORT ZEELAND B2 truidenberg, -/beleggingsobject aken/T ransacties N JE DENKT. SIRE In tweede klasse regionale zaalvoetbalcompetitie Banden uw bedrijf verkopen? 16 - 0226522 Activiteiten jubilerend W Koewacht Hugo Bar ends trainer van Goes Jubilarissen sportnieuws KORT Zeeuwse zwemclubs actief Competitieduel zaalvoetbal verzet De Cocq nipt langs El Toro 2 Berlaereloop in Koewacht Sponsoravond Borsele Champions League In eerste klasse regionale competitie Vervaet klopt Van der Gucht \RI 1995 X si liMmnb.derend Qq WOENSDAG 1 FEBRUARI 1995 lische centrum van het garnizoens- perg (ca. 6.600 inwoners) liggen wee naast elkaar gelegen winkel- Idsestraat 30 en 32 met een ach- (Zuidwal 55. Nr. 32 met een fraaie Trui, nr. 30 is geheel onderkelderd. i een gebied, dat is aangewezen als fcgezicht met de bestemming, Ie huidige eisen zal, gelet op het Ier van de panden (die overigens It kunnen worden), nodig zijn. De vlakte bedraagt 1254 m2, waarvan ld (incl. garage). bit object bedraagt 795.000.- k.k. makelaar o.g. JOHAN DE WTTTSTRAAT 18 f\~7Q I OHOAA 33 I I KJ DORDRECHT U/O" I JUJUU lian onze sportmedewerker Ijjel - Vooruit is de nieuwe ijider in de tweede klasse van iet regionale zaalvoetbal. In L rechtstreeks duel met lei- jer GTI wonnen de mannen L Breskens met 3-11. De I Gravin, dat mede op kop had '(linnen komen, liet deze kans wen door met 2-6 van Corn «ovs/Benny Sport te verlie- ,n IZV bleef wel in het ']0or. Met 11-3 werd Corn „ys/Kanschaert opgerold. ine pooter/Koole haalde verras- i uit door met 3-6 van Bon- Stores te winnen. Bonte f 3 won eveneens en is zich in Kviiisheid aan het spelen. Deze 1 werd met 4-6 van HKC «wonnen. Ron's Fashion werd ütelgegadigde door de 3-8-zege idot'lo Prrhmo |52-20520. fax 01652-13242 f overname aangeboden ,000,-). Zeer goed renderende onder- itractueel ziekenvervoer. Gevestigd in Icern in de driehoek Breda-Tilburg- fclijkheden voor verdere groei aanwezig. >r startende ondernemer, als voor toe- jg aan grotere onderneming. Henen te beschikken over voldoende len en de vereisten voor de verkrijging l een vervoersvergunning. Irden na de beoordeling van uw reactie toegezonden. pcties o.nr. 556 v.d. blad. rilt u een bedrijf starten? Jernemingsplan noodzaak! Partners Administratieconsulenten op DOW, waardoor de slag om de titel een gevecht is geworden tussen een vijftal teams met Corn Boys/Benny Sport in de achtervolging. IZV-CORN BOYS/RANSCHAE- RT 11-3 - De Sassenaren komen steeds tekort. Na 2-3 na enkele minuten spelen werd het 5-3 halverwege en kreeg het duel 11-3 als eindstand. De winnende goals kwamen van Tom Compiet (4x), Johnny de Kort (3x), Luc Dophemont, Nico Mahu, Carlo Picavet en Marino van Passel. Marc Maes, Martin Kalfsvel en Fonny Kox scoorden tegen. GTI-VOORUIT 3-11 - „Er viel niets op af te dingen," gaf Wies Menu, coach van GTI, volmon dig toe. De Bressiaanders kwa men op 1-0 via Ronny van de Lavoir, waarna John van de Berg de gelijkmaker scoorde. Serge de Ruysscher meldde zich voor 1-2 pal voordat Frank van de Vijver 1-3 binnen tikte en Frank Neve 1-4. Ronny van de Lavoir kwam met 2-4 opnieuw in beeld, gevolgd door Frank van de Vijver, die de ruststand op 2-5 bepaalde. Na de hervatting scoorde Frank Neve 2-6, Frank van de Vijver 2-7, Benny van den Brande 3-7, John van de Berg 3-8, Frank Neve 3-9 en 3-10 en Frank van de Vijver 3-11. Door het 'eenrichtingsver keer' werd het nimmer een boeiende topper. DOW-RON'S FASHION 3-8 - De formatie van coach Gerard van der Ven had geen beste dag. De mannen uit Hoek verging het beter. Met name Eddy Breepoel, die vijf keer scoorde. Frank He- melsoet maakte het winnende achttal vol. Burret Broere, Hans van de Boom en Menno Sandrini schoten raak voor DOW. DE GRAVIN-CORN BOYS/ BENNY SPORT 2-6 - De beste ploeg won. Daarover bestond geen twijfel. Luc van Hecke (3x), Christian Haens ,en Ive Couvreur (2x) tikten het winnende halve dozijn binnen. Bas van Waes scoorde twee keer voor de ploeg uit Westdorpe. HKC-BONTE HERT 3 4-6 - HKC had in dit treffen veel pech. Het speelde het duel met slechts drie veldspelers uit, om dat twee spelers zich blesseerden waarbij Rob Bekkers, die drie keer scoorde. Bram van de Brink maakte nummer vier. Bonte Hert 3 kon mede daardoor de 4-3-score ombuigen in 4-6 door zegevierende treffers van Steven Ockeloen (3x), Henk Maas, Fran cois van de Bosch en Marco Maas. BONDED STORES-DE POOT ER/KOOLE 3-6 - De equipe uit Axel was na lange tijd weer eens succesvol. Voor de doelpunten van de winnende formatie teken den Sam Bakker (2x), Jean-Mark Hendrikse (2x), Tonny Hendrik- se en Robby Verslijs voor de doelpunten. Michel van de Wal- le, Mark Gelderland en Erwin Thomas scoorden voor de Ter- neuzense gastheren. STAND Vooruit 15-22, GTI 15-21, IZV 15-20, De Gravin 15-20, Eon's Fas hion 15-20, Com Boys/Benny Sport 15-19, Bonte Hert 3 15-13, DOW 15-13, HKC 15-12, Bonded Stores 15-10, De Pooter/Koole 15-9, Corn Boys/Ranschaert 15-1. Van onze medewerker Sjaak Begijn. St-Jansteen - De voetbalvereniging STEEN heeft het laatste half jaar rumoerige tijden doorgemaakt. Een jbestuurscrisis leidde tot een ware dorpsrel, de trainers «het eerste en tweede elftal werden aan de kant gezet inde beste spelers stapten aan het einde van het vorige [seizoen op. lid. „Het lichaam wilde niet meer," aldus de 43-jarige be drijfsleider bij Bleiko beton. VOETBAL Ito Pleunis, de kersverse voor- lijter van de vierdeklasser, dat de rumoerige tijden Ito; het verleden behoren en dat' lit blik vooruit gericht is. Dat hij [liarbij de touwtjes stevig in anden zal moeten houden bleek J»el toen de nieuwe trainer voor Jltt volgende seizoen, Edy de fitte, enkele weken geleden in t krant op ongepaste wijze [natrapte naar het oude bestuur. hem waren alleen de te goede bestuursleden over bleven. De vijf afgetredenen [stelden in zijn ogen dus niets rot. Voor De Witte ligt er me- iiatraining in het verschiet, put zonder nog maar een daad jisteld te hebben begint hij al i zich heen te slaan. Toch (dooft Pleunis in de nieuwe trainer. „Met De Witte hebben |»i een goede trainer in huis told. Hij is iemand die goed ingeburgerd...''^ peen korte tijd van inventari- m begint volgens Jan Pleunis iu het echte werk. De jeugdbe- neemt daarbij een be- 1 plaats in. Evenals bij bestuur moet de jeugd it stokpaardje worden van de „Want," zo stelt flmfs, "„STEEN kan alleen «leven bij een goed functio- Mide jeugdopleiding." ptlocht i uittocht van spelers, zoals kaan het einde van het vorige plaatsvond, moet in de ast vermeden worden. !*a gaan proberen die spelers N te halen. Alleen door spe- fls te behouden krijg je conti- Pteit in je vereniging. Het is .Zangrijk de jongens die je hebt t binden voor de club. In dat 'r past ook, ik kom er tel- op terug, het jeugdkader. /'hebben hele goede B-junio- in rondlopen. Over ruim twee 'moeten die langzamerhand i bet eerste ingepast worden. ,tl is daarbij belangrijk dat er goede mix bestaat tussen Wine en jeugd. De nieuwe ,®er moet voor die koppeling F8tt. We moeten met zorg die ttiode overbruggen." f® tok het erop dat STEEN Pst het randgebeuren ook op Wbalgebied op drijfzand Jigde te geraken. Het tweede werd kort voor de winter- /P naar aanleiding van een /'denttegen Sluiskil een tijde- spelverbod opgelegd. Met F' aan de KNVB werd dat gwd op 10 januari jongstleden wokken, waardoor er geen pPetitiewedstrijden verloren gen. De trainer van het twee- .A®°ld Bracke, werd ge i/Werd. „Arnold was buiten I Jj'kje gegaan. We hebben s dat heet 'in goed overleg' C'rbintenis beëindigd." 6 voetballerij is Pleunis geen kende en heeft zelfs een 'Wo staat van dienst. Vanaf J jeugd voetbalde hij bij de ijwarten en kwam acht jaar «i het eerste. In die tijd, de Haren van STEEN, werd hij en beslissingswedstrijd in 1 'egen Clinge kampioen I te vierde klasse. Na zijn e voetballoopbaan had hij i. om trainer te worden, enaalde de diploma's Oe- Jester 2 en 3, waardoor hij ia kt is om Pt°egen te trai- Slrf j tweede klasse KNVB. eed hij niet met zijn diplo- s Want als coach stond hij ')STY?°r het standaardteam L Du uit Lamswaarde en de f8-jeugd van STEEN. Na oJ«en 'n het vierde elftal j, - aid te hebben, maakte uunezwaai tot bestuurs- Positief Voor velen is het vierde elftal de zogenaamde 'vijfde kolonne' van de vereniging. Pleunis ontkent dat met klem. „Dat zijn india nenverhalen. Die jongens zijn zeer actief in de vereniging. Op een positieve manier dragen zij bij aan het wel en wee van de vereniging. Een aantal zit in de redactie van het clubblad, ande ren hadden zitting in commissies voor de bestuurssamenstelling en aanstelling van de nieuwe trainer." In zijn voorwoord in het laatste clubblad, 'Steengoed', sprak de praeses over 'grote klasse', om dat de spelers van het vierde een grote mate van verantwoorde lijkheid bezitten. Die verantwoordelijkheid is mo menteel zelfs te bewonderen op het veld. Spelers als Theo de Bot, Carlo Nachtegaal, Mare de Beule en Theo Verlinden zijn terugge haald in het eerste om het drei gende daradatiegevaar af te wenden. Jan Pleunis dus als voorzitter in een dorpsgemeenschap waar de gemoederen soms hoog kunnen oplopen. De voorzitter zelf maakt een rustige indruk en kiest zijn woorden weloverwo gen. Zijn voetbalkennis en be leidsvisie moeten STEEN in rus tige wateren houden met als sportief doei het behoud van een plaats in de vierde klasse. „We willen met een intensieve jeugd opleiding aan de weg timmeren. STEEN moet een goede vierde klasser zijn met uitschieters naar de derde klasse. Als nieuw be stuur hebben we diverse com missies in het leven geroepen. We willen niet in een te enge groep werken. Waar ik echter wel achter ben gekomen is, dat het vorige bestuur fantastisch werk heeft verricht. Om dat te zien moet je alleen maar om je heen kijken. Veel verenigingen kunnen jaloers zijn op onze ac commodatie." Van onze sportmedewerker Koewacht - De jubileum commissie van de voetbal vereniging Koewacht, be staande uit Adrie Lambert, Jack van Nieulande, Bert Jonker, Kitty Gers-Van Nieulande en Ingerd van Dessel, heeft om het 50-jari- g bestaan luister bij te zet ten diverse activiteiten op de rol staan. De opening van deze festivi teiten is zaterdag 11 februa ri met een receptie in de eigen kantine, gevolgd door een feestelijk samenzijn. De sluiting van de jubileumvie ring is het treffen van de eigen hoofdmacht met NAC. Een duel dat op 15 juli wordt gespeeld. Andere jubleumfestiviteiten zijn: 19 mei wijkentoernooi, 25 mei toernooi voor B-ju nioren en vrouwen, 26 mei reünie, 27 mei toernooi der de en vierde team plus za terdagelftal, 28 mei toernooi tweede team, pinksterweek- einde 2-5 juni schieting, ka raoke, toernooi junioren en pupillen, zeskamp en toer nooi eerste team. Tijdens deze dagen wordt een feest tent opgezet, 11 juni wan deltocht, 15 juli Koewacht- NAC. Jan Pleunis, voorzitter van de voetbalvereniging STEEN, de club die het laatste half jaar rumoerige tijden doormaakte. foto camile schelstraete. Goes - Hugo Barends wordt met ingang van volgend sei zoen de nieuwe trainer bij de W Goes. Barends, die eerst actief speler was bij de club en jarenlang in het eerste speelde, fungeerde daarna als trainer bij Goes 2. In die functie kwam hij ook een paar jaar aan de bak bij Lewe- dorpse Boys. Als trainer-coach 2 is Barends weliswaar niet gerechtigd om een eersteklasser onder zijn hoe de te nemen, maar de Goese interim-voorzitter Chris van He se liet weten dat daarvoor even tueel dispensatie wordt aange vraagd. „Wanneer Goes eerste klasser blijft, zullen we dit ver zoek richten tot de KNVB en volgens mij zou het onbillijk zijn als daar negatief op wordt ge reageerd. In het verleden werd aan enkele Zeeuwse clubs im mers eveneens dispensatie ver leend." Maandagavond heeft het bestuur van Goes de knoop doorgehakt wat betreft het aanstellen van een nieuwe trainer. Van Hese: „We hebben daarbij een demo cratische weg bewandeld. De spelersgroep is ondere andere gehoord alsmede de Technische Comissie. Beiden hadden in spraak en er bleek voorkeur te bestaan voor Hugo Barends, die naast Bert Pentury bij ons op de nominatie stond voor het trai nerschap." Hugo Barends, die Lewedorpse Boys destijds'van de vierde klas KNVB naar de derde klas bracht en met Goes 2 twee keer kam pioen werd, ziet het als een uit daging om nu als hoofdtrainer bij Goes aan de slag te gaan. RKW Koewacht viert 50-jarig bestaan met tal van activiteiten Van onze sportmedewerker Koewacht - De RKW Koe wacht, zoals deze vierdeklas ser voluit heet, maar meestal als Koewacht wordt aange duid, viert dit jaar het 50-jarig bestaan. Een mijl paal die de club van voorzit ter Cees Jansen, zonder grote stormen te moeten doorstaan, bereikte. Op 8 februari is Koewacht jarig en viert dat op 11 februari met een recep tie als opening van tal van festiviteiten. VOETBAL Gastheer op die gedenkwaardige dag is voorzitter Cees Jansen, die opmerkelijk genoeg aangemerkt wordt als de tweede preases die Koewacht in de afgelopen vijftig jaar kende. Zijn voorganger, Jo seph Geerards, hanteerde eerder de voorzittershamer tot 1981 met slechts één onderbreking. In het seizoen 1948-1949 was Ray mond Buys even tussenpaus, waardoor Jansen eigenlijk num mer drie in de rij voorzitters is. Een gering aantal, hetgeen duidt op een evenwichtig beleid. „Koe wacht is een gezelligheidsvereni- ging met een grote dosis van zelfwerkzaamheid," weet Cees Jansen, die met die typering zijn club een etiket opplakt dat als het ware op het lijf geschreven is. Uit die waardering spreekt tevens een brok nuchterheid. Koewacht weet waar de beper kingen liggen en kiest niet voor een broek die te groot blijkt te zijn. „Spelen bij de top-vijf is voor ons voldoende. Meer vragen wij niet," weet Adrie Lambert, die met zijn stichting Berlaer, waar in hij samen met Bert Jonker en Ronny Slock zitting heeft, de hoofdmacht van Koewacht wat extra ondersteunt. Voetballen onder de naam RKW Het bestuur van de jubilerende voetbalvereniging Koewacht: staand v.l.n.r. Raes en Martens; zittend v.l.n.r. David, Jansen en Van Nieulande. foto wim kqoyman Koewacht begon dus 8 februari 1945, nadat eerder in deze gren splaats Concordia actief met voetballen bezig was geweest. Een clubje dat zoals zo vaak in de begintijd van het plaatselijke voetbal zijn oorsprong kende in het patronaatsgebeuren. Het eerst terrein waarop Koewacht actief binnen de lijnen kwam, was een veld achter de jongens school aan de Eikenlaan. Normaal Axel was in dat openingsgebeu- ren de eerste tegenstander en werd met 4-2 verslagen. „Een normaal gebeuren," zegt men in Koewacht nog altijd. Grondleg gers in die tijd waren George Vercauteren en René van Greni- berghe. Meester Joseph Geerards werd voorzitter en 'De oude mo len', het clubhuis. In 1950 ver huisde de voetbalclub van de Eikenlaan naar een terrein nabij het huidige zwembad. Hier werd 21 jaar lang tegen de bal getrapt, waarna in 1971 de accommoda tie aan de Berlaerstraat in ge bruik werd genomen. De bouw van de toen nog houten kantine volgde in 1975. Sindsdien werden de handen nog diverse malen uit de mouwen gestoken. Het houten gebouw werd vervangen door stenen mu ren en verder uitgebouwd tot onlangs als voorlopig eindsta tion, de nieuwe en ruime be stuurskamer door de vrijwilli gers werd opgeleverd. „Want," zegt Cees Jansen: „Zonder onze vrijwilligers kunnen wij niet. We moeten het er van hebben." Koewacht, dat momenteel actief is met vijf seniorenteams, waar van er een op zaterdag speelt en de rest op zondag, een vrouwen team, een elftal B-junioren en verder 2 groepen D-junioren, E- en F-pupillen, kende in de perio de rond 1976 sportief gezien een hoogtepunt. Als kampioen in de vierde klasse H promoveerde het onder regie van coach Levien Dieleman naar de derde klasse met spelers als Paul de Gron- ckel, Rudi Rietjens, Ivo Wauters, Berty Suy, Fonny Buys, Tonny Hendrikse, Eddy Rietjens, Rudy Matthijs, René Hazelager, Gil bert van Goethem, Eddy Bau- wens en Adrie Lambert. Twee seizoenen hield Koewacht deze status vol, daarna volgde degradatie tot en met het afde lingsvoetbal. Het was een dom per, maar Koewacht dat zich met name in de laatste jaren kenmerkt door veerkracht, kwam deze teleurstelling te bo ven en leeft weer als vanouds. Dit alles onder voorzitterschap van Cees Jansen, in het dagelijks leven concierge van de scholen gemeenschap Het Zwin in Oost burg, die sinds 1973 vaste kracht in het bestuur is. Willy van Nieulande en Willy Martens hebben er met hun aan treden in 1961 twaalf jaar langer ziting in. De andere stoelen wor den bezet door Sonja David, Theo Raes en Eric Raes. Koe wacht vaart er wel bij. Van onze sportmedewerker Koewacht - Is het 8 februari 50 jaar geleden dat de RK- W Koewacht is opgericht, sindsdien is eveneens een viertal leden onafgebroken lid geweest van deze club. Deze oudgedienden, die sa men 200 jaar hun club trouw bleven, zijn Raymond Buijs, René van Gremberg- he, Frans de Gronckel en Josef de Schepper. Terneuzen - In de zwembaden te Oostburg, Terneuzen, Goes en Kapelle wordt zondag 5 februari de derde ronde afgewerkt in de Zeeuwse Neckermann-zwemcompetitie. In Oostburg ontvangt het in de hoofdklasse leidende Scheldes- troom de teams van Stormvogel, Koewacht en Luctor. De Schelde zal in Goes proberen tegen De Bruinvis, Scheldestroom B en De Ganze de leiding in de eerste klasse te behouden. In de tweede klasse zal leider De Bevelanders het in Kapelle opnemen tegen Zeelandia, Onderdak, Stormvogel B, Zuidwester en Dolfijn'92. De Braakman komt in Terneuzen uit tegen De Otters, De Honte, Schelde B, Stelleduikers en 't Vrije. De Braakman leidt in de derde klasse. Terneuzen - Het competitieduel Witte/Boussen/De Bruin-Quti- lity, in de derde klasse van het zaalvoetbalrayon Terneuzen. is verzet van maandag 27 februari naar maandag 9 april. Dat komt omdat Qutiiity maandag 27 februari eveneens de strijd in de halve finale van de bekercompetitie van hel rayon af moet werken. De opengevallen ruimte op die dag wordt ingevuld met het competitieduel W Dow 2-W Dow 4. Goes - De Cocq, leider in de hoofdklasse van het provinciale zaalvoetbal, heeft in Goes een nipte 3-4-zege behaald op EI Toro 2. „Na de hervatting speelden we matig en kwamen er door in de problemen," aldus coach Frank de Cocq, die zijn ploeg een 0-3-score om zag buigen in 3-3. Deze 0-3-stand kwam in de eerste termijn, die met 1-3 werd afgesloten, op naam van Dirk Verdonk, Sjaak van de Broecke en Harry Riemens. De winnende goal werd in de slotfase gemaakt door Mario Corthals, die er voor zorgde dat zijn equipe een krappe zege uit het vuur sleepte en koploper bleef. Koewacht - De Koewachtste Berlaereloop is zaterdag 4 februari aan de tiende editie toe. Om 15.00 uur wordt nabij het sportpark 'Berlaere' het startschot gegeven voor de vier, acht en twaalf kilometer. Dit op een rondje van vier kilometer, dat voor een deel over verharde weg en gedeeltelijk over bospaden loopt. Dat betekent dat de de lopers die ook in het veld aardig uit de voeten kunnen er een parcours naar hun gading vinden. Zeker na de overvloedige regenval van de afgelopen weken. Om 15.02 uur klinkt het startschot voor de jeugdloop over 500 meter terwijl tegelijkertijd ook de 2,5 kilometer van start gaat. Er kan vanaf 14.00 uur worden ingeschreven in de kantine van de voetbalvereniging waar tevens was- en kleedaccommodatie aanwezig is. Na afloop is er een tombola op startnummer. De langste afstand telt mee voor het Zeeuws-Vlaams kampioen schap. Drijvende kracht achter deze loop is Jo David, die daarbij de medewerking krijgt van SV Aloy en de voetbalvereni ging Koewacht. Borsele - In het gemeentehuis van de gemeente Borsele te Heinkenszand wordt vrijdag 17 februari een sponsoravond gehouden van de Borsele Champions League, het jaarlijks terugkèrende sterk bezette voetbaltoernooi. Organisator Sjaak de Kooning heeft voor deze bijeenkomst, die om 20.00 uur begint, een aantrekkelijk programma in elkaar gespijkerd. Na het welkomswoord door burgemeester Mandos van Borsele is het woord aan een tweetal gastsprekers, te weten Martin Vreijssen (ex-speler van Feyenoord en NAC en momenteel commercieel directeur bij de Bredase eredivisieclub) en BRT- "sportverslaggever Mark van Lombeek. Na de loting voor de Borsele Champions League door Cees Blomaard, voorzitter vam de KNVB afdeling Zeeland, volgt er een forumdiscussie tussen sporters en vertegenwoordigers van de pers. In het forum hebben zitting de sportverslaggevers Matty Verkammen (Trouw), Coen Mijnheer (Omroep Zeeland), Richard Thannhau- ser (PZC), Ton Koomen (De Stem) en oud-profvoetballer Jan Poortvliet. VOLLEYBAL VROUWEN Promotieklasse: Mytilus 10-25, Savok 10-23, Morres 2 10-20, BOK 10-18, Dynamo'70 2 10-17, Voorwaarts 9-16, WS'92 2 10-11, Dynamo'70 1 9-9, De Kikkers 10-7, Sgravo 10-1. Eerste klasse: Scheldesport 11-31, WS'92 3 11-30, WR 11-22, CVC 9-21, BOK 2 11-19, Ardito 11-16, Delta 11-12, YVC 10-11, Sgravo 2 11-9, Ardito 2 11-3, Mjrtilus 2 11-3. Tweede klasse: Morres 3 11-33, Voorwaarts 2 10-23, Savok 2 11-19, WS'92 4 11-19, Dyna mo'70 3 11-19, WR 2 11-18, BOK 3 11-17, Delta 2 11-16, Scheldes port 2 11-13, Dynamo'70 4 11-3, Delta 3 11-0. MANNEN Promotieklasse: Ardito 11-29, Mytilus 11-27, WS'92 4 11-25, De Sterre 11-22, Scheldesport 11-20, Savok 11-16, Dynamo'70 10-15, Voorwaarts 10-7, WS'92 3 11-7, De Kikkers 9-3, BOK 10-3. Eerste klasse: Dynamo'70 2 11-31, WR 11-26, WS'92 5 11-25, YVC 2 11-24, Mytilus 3 11-21, Mytilus 2 11-16, Ardito 2 11-14, Savok 2 11-12, Voorwaarts 2 10-8, Delta 11-2, Scheldesport 2 11--2. Tweede klasse: Morres 2 10-30, CVC 10-22, De Kikkers 2 9-21, WS'92 6 10-17, Ardito 3 9-14, Mytilus 4 10-13, BOK 2 10-10, Dynamo'70 3 10-8, De Sterre 2 10-7, Delta 2 8- -1. Van onze sportmedewerker Axel - In de eerste klasse van het regionale zaalvoetbal hebben de koplopers ABAB en Zwaantjes/Kiss afstand geno men van de concurrentie. ABAB won met 12-2 van Kees Mechielsen en Zwaantjes/Kiss zegevierde met 9-3 over Bonte Hert 2. ZAALVOETBAL Van der Gucht, nummer drie op de ranglijst, verloor in de Hul ster derby met 8-3 van Vervaet waardoor eerstgenoemde forma tie in de titelstrijd vrijwel kans loos is geworden. AZWZ was en bleef rode lantaarndrager. Deze keer was Philippine/Ploegaert met 6-1 te sterk. De Terneuzense derby tussen Maas en Terneuzen eindigde in 7-8 en Gemeente- BVS in 2-4. VERVAET-VAN DER GUCHT 8-3 - Vervaet verdedigde goed en benutte de kansen beter dan Van der Gucht. Grote man in het geheel was Martijn Bisschop met vijf treffers. Jeroen Vervaet, Guenio Alvarez en Ben Kint maakten het winnende achttal voor de equipe van coach Ludo van de Lavoir vol. Jan de Visser, Frans Rokven en Marcel Verdur- men scoorden voor Van der Gucht. ABAB-KEES MECHIELSEN 12-2 - De cijfers spreken voor zich. Na 5-2 bij de doelwisseling denderde de koploper in sport hal De Veerhoek te Oostburg door naar 12-2 door winnende doelpunten van Henk Ottens (4x), Werner Corijn (4x), Theo Schram (2x) en Jacky Carniere (2x). Dennis Hamelink en John ny de Ritter schoten voor de Terneuzenaren raak. PHILIPPINE/PLOEGAERT- AZWZ 6-1 - Het duel in Sas van Gent werd als niet denderend omschreven. AZWZ kwam via de voet van Peter van Langevel- de tot een treffer. De mannen uit het mosseldorp hadden in Harry Vermeire, Paul de Putter -en Marnix Schieman spelers die elk twee keer de roos troffen. MAAS-TERNEUZEN 7-8 - Ter neuzen kwam op 4-8 om vervol gens Maas nog gevaarlijk dich terbij te zien komen. De zegevie rende goals kwamen op naam van Patrick Baumgarte (2x), Mi chel de Ridder (2x), Peter Ver mast (2x), John de Leijser en Stefan van de Ameele. Jan Cor- nelissen, Hans en Leo Zegers (elk twee keer) en Mark Corne- iissen schoten voor Maas in de touwen. GEMEENTE-BVS 2-4 - Na 1-1 bij de doelwisseling nam BVS afstand. Het winnende kwartet van de Hulstenaren werd bijeen getrapt door Adrie Meyer (3x) en Manuel van Goethem. Hans de Klerk scoorde voor de Terneu zense ambtenaren. ZWAANTJES/KISS-BONTE HERT 2 9-3 - Het doelpunten- festijn begon pa na de hervat ting. Na de 2-2-tussenstand werd het 9-3 door zegevierende doelpunten van Paul Tjen-A- Sem (4x), Danny van de Velde (3x) en Mike van Rossem (2x). Carlo de Waele, Fabian de Pauw en Arno Z wegers tikten de bal len voor de Hulster ploeg in de Terneuzense nylon netten. STAND ABAB 15-25, Zwaantjes/Kiss 15-24,{ Van der Gucht 15-19, Terneuzen 15-18, BVS 15-18, Vervaet 14-17, Philippine/Ploegaert 15-17, Bonte Hert 2 14-12, Gemeente 15-12, Kees Mechielsen 15-8, Maas 15-6, AZWZ' 15-2.

de Stem | 1995 | | pagina 11