'Vooi t t t t GEMEENTE HULST Ter Gelegenheid Rechter 1 fcn li VAN DER HOOFT FAMILIE BERICHTEN Hoi Beertje wij gaan trouwen H.G. papa Gemeente H 1935 1995 RENE VAN GAEVER ANGELE BRACKE t MARION ROSITA PETRONELLA DE POORTER Ronny Marie August Naudts Erik-Jan MARION MARION NAUDTS- DE POORTER MARION NAUDTS ALBERIC STEPHANUS MARIE DE DOBBELAERE Marie Stephania Gabriel Modde ANGELINA ISABELLA DOBBELAAR Johannes Franciscus Pieters BERNARDUS HUBERTUS CHARLES MARIE REULING Sonja Warnier URBAIN FLORIMOND PETRUS VAN DE CALSEIJDE Louise Bertha Eduarda Schelstraete ELISABETH CORNELIA GROOTHAERT Alphons van de Vijver WET MILIEUBEHEER - ALG. WET BESTUURSRECHT Ontwerpbeschikking Verordening Gemeentelijk Sociaal Fonds BEGRAFENISONDERNEMING Subsidie- en procedureverordening welzijn minderheden Oost- en Midden-Zeeuwsch-Vlaanderen 1994 Criteria aanwijzing belastingplichtige voor onroerende-zaakbelastingen. Wijziging tarieventabel bij de Veror dening Woonwagenrechten 1992 Art. 18a Wet R.O. Voor particulieren En dat wou ik nou effe kwijt! Dré Broeders en Ana Christina Peralta Mama en Chantal Brouwers. DE STEM Hoge boetes voor fietsen zonder licht 'D'r zit sleet ¥;u ifi ï- TUINHUISJES TUINMEUBELEN - ZONWERING Houtland Ritter-Tazelaar Uw Lancia Dealer AUTOBEDRIJF DE KEIJZER op Axel Jubileum parochie Twee jaar cel geëist voor moordpoging DE STEM VRIJDAG 20 JANUARI 1995 voor telefonisch opgegeven advertenties aanvaarden wij geen enkele verantwoording Op donderdag 26 januari a.s. hopen onze ouders, groot- en overgrootouders en hun DIAMANTEN BRUILOFT te vieren. De H. mis uit dankbaarheid is om 14.30 uur in de parochiekerk te Clinge. Allen, die hen willen komen feliciteren, zijn van harte welkom van 15.30 tot 17.00 uur in zaal de Troubadour, Gravenstraat 172 Clinge. Hun kinderen: Lisette, Dominique, Saskia Erwin, Wendy, Ricky, Saskia 4567 BA Clinge. Molenstraat 39 Veel heb je ons gegeven veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven verdreven blijf je in onze harten leven. Met grote droefheid in het hart en met dank baarheid voor alles wat zij voor ons is geweest en altijd zal blijven, delen wij u mede, dat plotseling van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, mama, dochter, schoondochter, onze zus, schoonzus en tante echtgenote van mama van in de leeftijd van 37 jaar. St. Jansteen: Ronny Naudts Erik-Jan St. Jansteen: E. de Poorter-de Maat Steendorp: I. Naudts-Van Cleemput Broers en zussen Schoonbroers en schoonzussen Neven en nichten St. Jansteen, 18 januari 1995. Plein de Mate 11. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op maan dag 23 januari om 10.30 uur in de parochie kerk van de H. Johannes de Doper te St. Jan steen, waarna de begrafenis volgt op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst voor de uitvaartdienst om 10.15 uur in de kerk. Zaterdag tijdens de eucharistieviering om 19.00 uur wordt Marion speciaal herdacht. Marion is opgebaard in het uitvaartcentrum van Dela, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Gelegenheid tot afscheid nemen zater dag van 18.00 tot 18.45 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren achter in de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ont vangen, deze aankondiging als zodanig be schouwen. Een vrouw, die de wereld heeft omarmd met een intensheid, blijmoedigheid en ernst, die een ieder wist te vangen met haar humor en warme lach, heeft afscheid van ons genomen. Ingrid en Bertus Loot-de Poorter Jean-Paul en Cindy Astrid en Walter van de Velde-de Poorter Sandra Martin en Miranda Edith en Jan Dubbeldam-de Poorter Robbert-Jan Jan en Corry de Poorter-van den Berg Samantha Marina de Poorter Joyce Eric en Christel de Poorter-Mangnus Chantal Naudts Eddie en Wendy Naudts-Van Havere Allerliefste tante, we zullen je verschrikkelijk missen. Jean-Paul Sandra, Martin Joyce Samantha Robbert-Jan Onze vriendin is er niet meer. In je hart wonen mensen die daar helemaal thuis zijn zij blijven daar wonen ook als ze zijn heengegaan. St. Jansteen, 18 januari 1995. Emmy Rob en Sylvia Mario en Yvette Met droefheid namen wij kennis van het over lijden van de moeder van ons jeugdlid Erik- Jan en helpster bij onze jeugdafdeling Wij blijven denken aan haar behulpzaamheid, haar enthousiasme langs de lijn en haar be trokkenheid bij het jeugdvoetbal; we zullen haar missen. Ronny, Erik-Jan en familie wensen wij die sterkte toe, die nodig zal zijn om dit grote verlies te dragen. St. Jansteen: VV Steen Verbijsterd hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van We wensen Ronny, Erik-Jan en familie veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Personeel "Lepato" Hans, Jean-Paul, Eddy, Guido, Luc, Cor, Jos, Ronald, Ronny, Johan, Marco. Bedroefd, maar zeer dankbaar voor al het goede, dat hij ons gegeven heeft, berichten wij u, dat te vroeg van ons is heengegaan mijn dierbare man en onze goede vader echtgenoot van geboren 31 augustus 1925 te IJzendijke en overleden 18 januari 1995 te Oostburg IJzendijke: M.S.G. de Dobbelaere- Modde Amsterdam: Luc de Dobbelaere Eppegem (B): Peter de Dobbelaere Marie-Claire de Dobbelaere- Hernion Amsterdam: Eric de Dobbelaere Breskens: Edwin de Dobbelaere Joke Korfker Familie De Dobbelaere Familie Modde 4515 CP IJzendijke, 18 januari 1995 17 Oktoberplein 2 De plechtige uitvaartdienst zal worden ge houden op maandag 23 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van O. L. Vrouw Tenhe melopneming te IJzendijke, waarna de begra fenis op het r.-k. kerkhof aldaar. Samenkomst voor de familie in de kerk. Gelegenheid tot afscheid nemen in de rouw kamer van het mortuarium van het Antonius- ziekenhuis te Oostburg op zondag 22 januari 1995 van 18.30-19.00 uur. Zij, die geen kennisgeving mochten ontvan gen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. In haar woning is op 74-jarige leeftijd plotse ling overleden mijn lieve echtgenote, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder, zuster, schoonzuster, tante en nicht echtgenote van Nieuw-Namen: J.F. Pieters Kieldrecht: Rosa en Eduard Verplancke-Pieters Karin en Lieven Kieldrecht: Ria en Jozef Van Goethem-Pieters Maddy en Dimitrie en hun kinderen Matthias en Nikky Christel en Gino Gina en Danny Silvia en Davy Hulst: Jack en Anjes Pieters-van Helsland Gwenda, Remco Familie Dobbelaar Familie Pieters 4568 BG Nieuw-Namen, 18 januari 1995. Cantecleerplein 6. De uitvaartdienst zal plaatshebben op zater dag 21 januari 1995 om 10.30 uur in de paro chiekerk van de H. Jozef te Nieuw-Namen, waarna aansluitend de crematie zal plaats vinden in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst voor aanvang van de uitvaart dienst in de parochiekerk. Vrijdag 20 januari om 19.00 uur zal een avondwake gehouden worden in de parochie kerk te Nieuw-Namen. Angelien is opgebaard in het uitvaartcentrum, van der Maelstedeweg 102b te Hulst; afscheid nemen is mogelijk vrijdag van 18.00-18.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de uitvaart dienst achter in de parochiekerk. Zij, die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Hij had nog zoveel plannen. Hij wou nog zoveel doen. Het is voorbij. Het hoeft niet meer. 't Is niet meer dan, maar toen. Bedroefd om zijn heengaan en dankbaar, dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis, dat nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa, schoonzoon en zwager echtgenoot van in de leeftijd van 72 jaar. Hulst: Sonja Reuling-Warnier Nieuw en St. Joostland: Honoré Reuling Ina Reuling-Lafeber Paul en Nina Bart Jirnsum: Miek Reuling Tilburg: Sonja Hultermans-van Bebber Twan Hultermans Tom Terneuzen: Astrid Maas Hulst: A. Warnier-Fermont Familie Reuling Familie Warnier Hulst, 18 januari 1995 Zomerstraat 1, 4561 CE Hulst Bernard is opgebaard in rouwcentrum "Ter neuzen", Rooseveltlaan 1 te Terneuzen, al waar gelegenheid tot afscheid nemen is op maandag 23 januari van 10.15 tot 11.00 uur. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uit genodigd, zal plaatsvinden op maandag 23 ja nuari om 11.30 uur in crematorium "Terneu zen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de crematie plechtigheid in de hal van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, ge lieven deze advertentie als zodanig te be schouwen. In alle stilte ben je heengegaan, maar je blijft in ons verder leven. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij ons heeft gegeven, delen wij u mede, dat zeer onverwacht uit ons midden is heengegaan mijn lieve en zorgzame man, onze lieve vader, opa, broer en zwager 16 juni 1909 f 19 januari 1995 Westdorpe Terneuzen echtgenoot van Sluiskil: L. van de Calseijde- Schelstraete Breda: Boudewijn en Gudrun Sylke Saskia Wouw: Marian en Jacques Jeroen Maxim Philippine: Trees en Willem Willem-Bart Caroline Sluiskil: Arthur en Olga Natascha en Ronald Inge en Johan Roderiek Philippine: Godelieve en Ben Emanuel Renske Floris Dongen: Didi en Cees Hoek: Lodewijk en Rita Niek IJzendijke: Paul en Tiny Ivo Anne Familie Van de Calseijde Familie Schelstraete 4541 CJ Sluiskil, 19 januari 1995. Kanaalzicht 56 De plechtige uitvaartdienst, waarna de begra fenis, zal plaatshebben op dinsdag 24 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Antonius van Padua te Sluiskil. Samenkomst aan de kerk. Er is gelegenheid de familie te condoleren schriftelijk in de kerk en persoonlijk na af loop van de begrafenis bij Dallinga. Op maandag 23 januari om 19.00 uur zal er een gebedsdienst plaatshebben in de eerder genoemde kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, ge lieven deze advertentie als zodanig te be schouwen. Als Als ik de dingen niet meer weet als ik de namen niet meer ken en wat ik weet meteen vergeet zodat ik onherkenbaar ben neem dan mijn fotoboeken en ziet dan kijk ik mee en aarzel niet. Na een liefdevolle verzorging in Verpleeghuis "Ter Schorre" is, na de Zalving der zieken, rustig van ons heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder sinds 1971 weduwe van in de leeftijd van 94 jaar. Axel: M.M. Kersbulck- van de Vijver R.L. Kersbulck Westdorpe: A.M. de Bock- van de Vijver G.A. de Bock Westdorpe: M.G.H. de Guytenaer- van de Vijver O.T. de Guytenaer Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, 19 januari 1995 Verpleeghuis "Ter Schorre" Correspondentieadres: fam. Kersbulck, Te Waterstraat 13, 4571 AM Axel. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatshebben op dinsdag 24 januari om 10.00 uur in de parochiekerk H. Gregorius de Grote, Walstraat Axel, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats aan de Westsingel te Axel. U wordt vriendelijk verzocht tijdig aanwezig te zijn in de kerk. Gelegenheid tot condoleren in het Gregorius- centrum (naast de kerk) na de begrafenis. Burgemeester en wethouders van Hulst maken gelet op artikel 3:19, lid 2 van de Algemene Wet Bestuursrecht be kend dat zij voornemens zijn een vergunning te verlenen naar aanleiding van een aanvraag ingevolge de Wet Mi lieubeheer van: - de heer J. de Letter, 's-Gravenstraat 336 te Clinge om een vergunning tot het uitbreiden/wijzigen van een in richting bestemd tot het slachten van wild en gevogel te, poeliersbedrijf annex handel in levend wild en ge vogelte met een brander voor het smelten van dierlijke vetten en opslag van 5 gasflessen met een totale in houd van 1001 op het perceel 's Gravenstraat 363 en 336 te Clinge. - de heer J. van de Velde, Gentsevaart 9 te Kapellebrug om een revisie-vergunning wegens het uitbreiden/wijzigen van een inrichting bestemd tot het vervaardigen van machine-onderdelen d.m.v. verspan ende machines op het perceel Gentsevaart 6a te Kapel lebrug. - Eurogroen B.V., Tiberghienweg 51 te Clinge om een vergunning tot het oprichten en in werking hebben van een hoveniersbedrijf op het perceel Tiberghienweg 51 te Clinge. - J. Damen, Tragel 26 te St. Jansteen om een vergun ning tot het oprichten en in werking hebben van een inrichting bestemd voor het opslaan en sorteren van ferro en non-ferro metalen op het perceel Tiberghien weg ongen. te Clinge. e.e.a. zoals op de bij de aanvragen behorende bescheiden nader is aangegeven. Aan de beschikkingen zullen voor schriften worden verbonden ter bescherming van het mi lieu. De ontwerpbesluiten, de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken liggen met ingang van heden gedu rende vier weken, alsmede daarna tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het besluit op de aanvraag, in het stadskantoor, Bureau Milieu, Grote Markt 21 te Hulst ter inzage, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.30 uur. Des gewenst kan aldaar een mondelinge toelichting worden verkregen. Bovenbedoelde bescheiden liggen bovendien op 21,28 ja nuari, 4 en 11 februari 1995 van 09.00 tot 12.00 uur ter inzage op het Groepsbureau der Rijkspolitie Hulst, Van der Maelstedeweg 52 te Hulst. Binnen vier weken na he den kan een ieder naar aanleiding van de aanvraag en de ontwerpbeschikking schriftelijke bedenkingen indienen bij burgemeester en wethouders. De schriftelijke bedenkin gen worden aan de aanvrager en adviseur(s) toegezonden en mede ter inzage gelegd. Degene die schriftelijke beden kingen kenbaar maakt, kan evenwel verzoeken zijn per soonlijke gegevens niet te vermelden. Gedurende de inzagetermijn bestaat desgevraagd voor een ieder gelegenheid tot een gedachtenwisseling over het ontwerp van het besluit en tot het mondeling inbren gen van bedenkingen daartegen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op dat het recht voor het instellen van beroep slechts openstaat voor: - de aanvrager voor zover hij bedenkingen heeft inge bracht tegen het ontwerp van het besluit; - overigen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; - de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gele genheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; - degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van besluit ten opzichte van het ont werp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan wor den verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Burgemeester en wethouders van de gemeente Hulst brengen, gelet op het bepaalde in artikel 139 van de Ge meentewet, ter openbare kennis dat de op 27 oktober 1994 door de gemeenteraad vastgestelde Verordening Gemeentelijk Sociaal Fonds op 20 januari 1995 in het ge meenteblad van Hulst is geplaatst. Deze vordering is met J. de Kok, Prunusstraat 25 's-Gravenpolder Tel. 01103-1517 b.g.g. 1327 Voor alle dienstverlening. Overal te ontbieden. Dag en nacht bereikbaar. terugwerkende kracht tot 1 januari 1994 in werking getre den. Ingevolge het bepaalde in artikel 140 van de Gemeentewet ligt de genoemde verordening op het Bureau Sociale Za ken der gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage. V Burgemeester en wethouders van de gemeente Hulst brengen, gelet op het bepaalde in artikel 139 van de Ge meentewet, ter openbare kennis dat de op 24 november 1994 door de gemeenteraad vastgestelde subsidie- en procedureverordening welzijn minderheden Oost- en Midden-Zeeuwsch-Vlaanderen 1994 op 20 januari 1995 in het gemeenteblad van Hulst is geplaatst en met ingang van 28 januari 1995 in werking treedt. Ingevolge het bepaalde in artikel 140 van de gemeente wet ligt de genoemde verordening op het Bureau Welzijn van de gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage. Burgemeester en wethouders van de gemeente Hulst ma ken, gelet op het bepaalde in artikel 3:42 van de Algemene Wet Bestuursrecht, bekend dat het door hen op 27 sep tember 1994 genomen besluit tot vaststelling van de cri teria voor de aanwijzing van de persoon ten name van wie een aanslag onroerende-zaakbelasting(en) gesteld moet worden, op 20 januari 1995 in het gemeenteblad van Hulst is geplaatst. Voorts ligt het genoemde besluit op het Bureau Belastin gen van de gemeentesecretarie aan de Grote Markt 21 te Hulst (kamer 115) voor een ieder ter inzage en is het in afschrift verkrijgbaar tegen betaling van het daarvoor ver schuldigde legesbedrag. Het college van burgemeester en wethouders van Hulst maakt, gelet op het bepaalde in artikel 139 van de ge meentewet, bekend dat het besluit van de raad der ge meente Hulst van 30 juni 1994, no. 89, tot wijziging van de Tarieventabel bij de Verordening Woonwagenrechten 1992, zoals dit is goedgekeurd bij koninklijk besluit van 9 november 1994, no. 94, no. 94.008924, op 20 januari 1995 in het gemeenteblad van Hulst is geplaatst. Ingevolge de artikelen 140 en 141 van de gemeentewet ligt dit besluit voor een ieder ter inzage op het Bureau Be lastingen van de gemeentesecretarie aan de Grote Markt 21 te Hulst (kamer 115) en is het in afschrift verkrijgbaar tegen betaling van een bedrag ad 1.- aan leges. De burgemeester van Hulst brengt ter openbare kennis dat het college van burgemeester en wethouders voorne mens is in afwijking van de ter plaatse geldende bestem mingsplannen met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening toestemming te verlenen voor het uitvoeren van onderstaande bouwplannen. Het betreft: - het uitbreiden van de woning Marijkestraat 19 te Hulst en - het verbouwen van de woning Zeildijk 79 te Hulst Met ingang van 23 januari 1995 liggen deze bouwplannen gedurende twee weken op de afdeling Stads- en Dorps ontwikkeling van de gemeentesecretarie, kamer 208 (buro bouwen en wonen), voor een ieder ter inzage. Een ieder die bedenkingen heeft tegen een van de bouw plannen, kan die gedurende voornoemde termijn schrifte lijk indienen bij burgemeester en wethouders. Hulst, 20 januari 1995 De burgemeester van Hulst, mr. dr. A.A.L.G.M. Kessen Secretaris, mr. H.J. van Geesbergen 'n Gelukwens, bedankje, jubileum, receptie, huwelijk, verloving, overwinning, prestatie, examen, Abraham enz. Prijs per mm per kolom 0,65 incl. BTW, één grote regel verplicht. Foto of afbeelding, formaat 35 x 40 mm 26.- incl. BTW. Overige tarieven op aanvraag. Foto's worden niet geretourneerd. Bel 076-236882 of geef uw tekst 2 dagen vóór plaatsing af bij één van onze kantoren. Schriftelijke opgaven worden uitsluitend geaccepteerd, indien naam en adres bekend zijn, ook indien uw betaling bijgevoegd is. Wij behouden ons het recht voor teksten zonder opgaaf van redenen te weigeren. Indien de uitgever klachten bereiken over de opgegeven tekst behoudt de uitgever zich het recht voor om de naam van de opdrachtgever bekend te maker* 20 jaar geleden sprong de vonk over in het Kelderke Echt wel schrikken voor Rinus! Jij bent het mooiste wat me ooit overkomen is. op 7 februari 1995 te Breda. met je 52ste verjaardag Dankbetuiging Daar het ons niet mogelijk is ieder persoonlijk te bedanken voor de blijken van deelneming die wij mochten ondervinden bij het overlij den en de uitvaart van onze dierbare man, va der en opa JOANNES LUDOVICUS WILLAERT betuigen wij onze oprechte dank aan familie, vrienden en bekenden. Een speciaal woord van dank aan pastoor en thuiszorg. Het was voor ons een grote steun. Mevr. A. Willaert-de Vos Kinderen en kleinkinderen. Clinge, januari 1995 Dankbetuiging Het is onmogelijk iedereen persoonlijk te be danken voor het medeleven betoond na het plotseling overlijden van mijn broer RENÉ Daarom wil ik langs deze weg ieder bedanken die naar de begrafenis is geweest en voor de zovele kaarten die ik heb ontvangen, vooral van mijn oude buurtjes en hun familie, de oude kennissen en allen die René gekend heb ben en een goed woordje voor hem hadden, waar hij altijd blij om was. Mijn hartelijke dank. Ook de pastores en de Dela dank voor hun medeleven en goede zorgen. Allemaal heel veel dank. Maria den Haerynck en familie Koewacht, januari 1995. Den Haag/Hontenisse - Rei van Zeben van de Raad ve beslist maandag of twee Bi varkenshouders zich moge: gen aan de Zuidweg in Hor Het gaat om twee onderni met enkele duizenden varke: Gisteren vochten de Vlierde: kenshouder G. Knoops en J. Sint-Niklaas - Fietsers en bron fietsers die zich bij donker Belgisch grondgebied wage doen er goed aan vooraf te coi troleren of hun verlichting orde is. Vanaf 1 januari staan er in Be gië voor rijden zonder licht bo tes die kunnen oplopen 10.000 frank, zo'n 550 gulden. Sinds begin dit jaar valt rijde zonder licht in de categorie zw. re overtredingen. Naar aanle ding daarvan houden de same: werkende politiekoprsen in h Waasland de gehele maand j nuari overal verscherpte contr les. Koudepolderstraat 24 - Hoek - Tel. 01154-1447j Mr. F.J. Haarmanweg 51A Terneuzen, tel. 01150-94564 111 Axel - Toneelvereniging ODI Vogelwaarde voert zaterdag januari om 20.00 uur de komec 'D'r zit sleet op' uit in culture centrum De Halle in Axel. Het verhaal gaat over het rai melende huwelijk van Annie Miel. Zo op het oog een heel Ie1 stel, maar gaandeweg gerak de twee in een steeds diepe crisis. Als de buren Ria en G orge eraan te pas komen, zoi dat voor allerlei komische vf wikkelingen. Annie wordt gespeeld door Pet Hemelaar, Miel door Peter Do belaar. Het andere stel woi vertolkt door René den Doelc en Gabien Borm-Lambert. B rollen zijn er voor René v Wolffelaar, Menno Kayser Kyra. Kaarten zijn bij De Halle koop en bij René den Doeld 01147-1665. Terhole - De parochie Gerarc Majella te Terhole viert dit j< het 75-jarig bestaan. In de charistieviering van zondag januari om 9.30 uur wordt jubileumjaar geopend. Voor het komende jaar zijn v schillende activiteiten gepla: Een expositie van de kerk| scheidenis van de parochie gedurende drie perioden in kerkgebouw te bezichtigen, eerste periode gaat over de ginjaren van de parochie, de ren rond 1920. In de maand juni bezoekt bisschop de jarige parochie Terhole. Tijdens het dorpsfe in de zomer wordt de kerk op> gesteld, zodat iedereen de t toonstelling kan bezichtigen. Middelburg - „Een agressi ruziezoeker," zo noemde offii van justitie mr. Mos de 19-jai C.M. (Terneuzen) die gisterer Middelburg terechtstond op schuldiging van poging moord op een plaatsgenoot. De gebeurtenissen speelden af op 9 oktober, toen M. in café-ruzie kreeg met een anc bezoeker. Na een handgemeei het café wachtte M. de r buiten op, om hem vervolgen eerst met een bierfles op hoofd te slaan. Het slachto vluchtte naar binnen, maar u later, op weg naar huis opnif door M. aangevallen. Ditn met een mes, dat hem tween m de buikstreek en eenmaa de bovenarm trof. Volgens getuigen zou M. ge: Pen hebben dat hij het slach fer zou 'afmaken', en hij hem met dit doel dan ook ciaal hebben opgewacht. IV hoe het precies gegaan was de man zich niet herinnerer een vijftiental flesjes bier di< m de loop van de avond genuttigd. Ret slachtoffer overleefde ^nslag op het nippertje en t( M. werd een gevangeniss geëist van twee jaar waarvar maanden voorwaardelijk en zicht van het ZCAD. Uitspraak over veertien dage

de Stem | 1995 | | pagina 10