DES! SECRE1 MEDEW p E R S O I N I E E I L DE JUISTE TECHNICUS OP DE JUISTE PLAATS! Van Bruchem Deurenfabriek b.v. Vertegenwoordiger m/v kleintje Hl NATHERM tj§ •3 Procesoperator in dagdienst (M/v) €URO CITRUS BV JURIDISCH BELEIDSMEDEWERKER OU GEMEENTE SLUIS-AARDENBURG Uw energie. Dat is óns werk. ny.:.m Garagebox Woningburo Eton VOOR ONZE DIVISIE INDUSTRIËLE PROJECTEN: Tekenaars/Constructeurs Constructeurs Tekenaars/Constructeurs Constructeurs VOOR ONZE DIVISIE INSTALLATIETECHNIEK: Engineer (HITJWL) Aankomend ontwerper Ervaren tekenaar HORECAMEDEWERKER m/v en INVALRECEPTIONIST(E) m/v Zoekt u een interessante job met aantrekkelijke verdiensten? Eventueel part-time op tijden die wenst? Dat kan Bon Cosmetiques u bieden! logisch dat wij dan ook iets van u vragen. Senior- Bestuursondersteuner m/v TECHNISCH MEDEWERKER M/V Die deuren kan openen b Van Bruchem Gesigneerde deuren de stem Te huuraang. Europe Investments Winkel/kantoor DE STEM ZATERDAG 14 JANUARI 1995 X 72 Uticon-Dynatherm B. V. is een dynamisch ingenieursbureau dat als werkmaatschappij van H&H deel uitmaakt van deB.M.A. groep uit Braunschweig. B.M.A. levert complete produktiemachines voor de suikerindustrie en haar dochteronder neming Hamm &Hak\ ontwikkelt en levert complete produktielijnen voorde voedings middelenindustrie. De totale organisatie telt ca. 850 werknemers waarvan ca. 150 mede werkers op het ingenieursbureau Uticon- Dynatherm B. V. werk- zaam zijn. Uticon-Dynatherm B. V. voert projecten uit voor de industrie en utiliteit, waaronder turn-key projecten. Echter ook voor andere disciplines heeft Uticon Dynatherm een naam hoogte houden, zoals industriële energietechniek, klimaatbeheersing, procestechniek, installatietechniek E en W, machinebouw, staal bouw, algemene werktuigbouw, transport techniek en bouwkunde. Vanwege de sterke groei van de opdrachten, zowel bij ons ingenieursbureau als onze afdeling detachering, hebben onze kantoren in Uden, Eindhoven, Bergen op Zoom en Zaltbommel binnenkort behoefte aan versterking van nieuwe collega's m/v. Machinebouw en Piping Ervaring met Auto-CAD, Microstation en/of CADAM is een pré. Staalbouw Een opleiding 3D-StruCAD wordt door ons intern verzorgd. Klimaatbeheersing Opleiding Het vereiste opleidingsniveau is afhankelijk van de geambieerde functie H.T.S. Wtb. of M.T.S. Wtb. niveau. Eventueel aangevuld meteen passende beroepsopleiding. Wij bieden: Een goed salaris, uitstekende loopbaanbegeleiding alsmede interne en externe opleidingen Een dienstverband wordt aangegaan voor bepaalde tijd. Bij gebleken geschiktheid kan worden overgegaan op een dienstverband voor onbepaalde tijd. Bent u geïnteresseerd, stuur dan binnen 14 dagen uw sollicitatie aan: Uticon-Dynatherm B.V. Postbus 53,5400 AB UDEN consultants engineers Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met c telefoon 04132-53131. heer G.J. van Drenth, SPORT EN PARTYCENTRUM Wij bieden: een leuke, afwisselende full-time en/of part-time baan met variabele werktij den. Salariëring volgens horeca-CAO. Wij vragen: een vriendelijk, sportief en dynamisch persoon met horeca-ervaring en in het bezit van het diploma vakbekwaamheid voor het cafébedrijf, leeftijd 18-35 jaar. Bel maandag 16 januari met Henk van Oerle, tel. 076-215452 om een afspraak te maken. DE HEERBAAN B.V. Nieuwe Inslag 99 4817 GN Breda V Bent u geïnteresseerd in cosmetica? Interessante bijverdienste? Of zelfs een hoofdinkomen? En precies zoveel te werken uren als wenst? l/ Verdere zelfontplooiing door uitgebreide en gedegen opleiding? Werken in een landelijk netwerk van enthousiaste collega's? Waarbij u ook nog eens gegarandeerd kwalitatieve cosmetica- produkten vertegenwoordigt? Bon Cosmetiques vertegenwoordigt sinds mei 1994 de exclusieve Julian Jill Paris cosmetica in Nederland. Julian Jill is het in Frankrijk op twee na groot ste cosmetica-imperium. De kwalitatieve produkten worden daar en ook in Duitsland verkocht via de direkte verkoop-methode. Dat wil zeggen zonder tus senkomst van de detailhandel direkt aan de consument. Mits professioneel ver tegenwoordigd biedt direkte verkoop het voordeel voor de consument om in de huiselijke sfeer, in alle rust, de voor hem/haar juiste produkten te kiezen. Om de kwalitatieve uitstraling te waarborgen is het.... l/ Goede kontaktuele eigenschappen en geïnteresseerd in uiterlijke verzorging. Representatief. Goede algemene ontwikkeling. 1/ Verkopen van exclusieve kwaliteitsprodukten als uitdaging zien. Correct adviseren als "must" beschouwen. Bereidheid tot het volgen van trainingen en het intensief verdiepen in de produktkennis en algemene cosmeticakennis. In het bezit van rijbewijs en een auto ter beschikking hebbende. Bel Bon Cosmetiques b.v. voor informatie! Tijdens kantooruren kunt u ons bellen voor meer informatie op telefoonnummer 01830 - 33412 stichting Regionaal onderwijsbureau Brabant (ROB) Kortestraat 3 Postbus 47 5490 AA Sint-Oedenrode Voor de afdeling Bestuursondersteuning (BOS) vragen wij voor zo spoedig mogelijk een (Fulltime) Taken/werkzaamheden: Uw voornaamste taak zal zijn het ondersteunen van besturen/directies van bij ons aangesloten scholen en instellingen, zowel op beheers- als beleidsmatige terreinen met de nadruk op personele, financiële, materiële en organisatorische zaken. Voorlichting, zowel intern als extern, over actuele ontwikkelingen en het mede ontwikkelen, organiseren en verzorgen van cursussen op genoemde terreinen behoort eveneens tot uw werkzaamheden. Verwacht wordt dat de kandidaat voor deze functie: - minimaal HBO-werk/denkniveau bezit met vereiste praktische kennis; - over goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid beschikt; - een flexibele, accurate en dienstverlenende instelling heeft, met oog voor belangen van besturen/directies; - goed ontwikkeld gevoel heeft voor complexe beleidsvragen en processen binnen het onderwijsveld; - over een brede, gedegen allround kennis beschikt van regelgeving en financiering van onderwijsorganisaties; - bereid is om in de avonduren te werken. Overige Informatie De maximale bezoldiging voor deze functie bedraagt 7.037,- per maand, exclusief 8% vakantietoelage. Voor zeer goede kandidaten behoort uitloop naar een salaris van j 8.035,- per maand tot de mogelijkheden. De secundaire arbeidsvoorwaarden van het ROB zijn uitstekend te noemen, Nader informatie en inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling BOS, de heer L.J. Verberne of bij de directeur van het bureau, de heer A.H.M. Frissen, beiden bereikbaar onder tel. 04138-80888. Een individueel assesmentprogramma kan deel uit maken De Stichting Regionaal Onderwijsbureau Brabant verzorgt de administatie en verleent beheersmdtige en beleidsmatige ondersteuning aan ruim 400 scholen en instelllingen, voornamelijk in de regio Oost-Brabant, op het gebied van personeel, salarissen, financiën, planmatig onderhoudsbeheer en automatiseringsonder steuning. Het ROB is gehuisvest in een nieuw kantoorpand te Sint-Oedenrode. Op de 5 afdelingen van ons bureau werken 60 medewerkers(sters). Indien u belangstelling heeft voor deze functie wordt u uitgenodigd om uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae te richten aan: Stichting Regionaal Onderwijsbureau Brabant t.a.v. drs. A.H.M. Frissen, directeur Postbus 47, 5490 AA Sint-Oedenrode Vermeld u in de linkerbovenhoek van uw enveloppe ons kenmerk BOS 9501 CcutceMvbron, (JLocaJjitzy EURO CITRUS B.V. te Oosterhout (N.B.) is een inter nationaal opererende onderneming. Samen met haar zuster bedrijven in de V.S., Zwitserland, Frankrijk en Nederland wordt de marketing van de industriële vruchtesapconcen traten verzorgd in meer dan 60 landen. EURO CITRUS B.V, is een klantgerichte organisatie, waar 140 medewerkers werkzaam zijn. Voor onze afdeling Verpakking, waar momenteel 10 mede werkers werkzaam zijn, zoeken wij z.s.m. een De werkzaamheden bestaan uit: Op de afdeling Verpakking wordt het concentraat op de verschillende verpakkingslijnen afgevuld in diverse soorten verpakkingen, zoals vaten en bidons. Daarnaast staan er op de afdeling aseptische verpakkings lijnen, waar het produkt gepasteuriseerd, gekoeld en aseptisch afgevuld wordt m.b.v. PLC-gestuurde afvulunits. Van de nieuwe procesoperator verwachten wij dat zij/hij inzetbaar wordt in de hele afdeling en dus ook zelfstandig alle apparatuur kan bedienen. Functie-eisen: M.A.S.-B-levensmiddelentechnologie, MTS proces techniek leeftijd tussen 20 en 30 jaar bereidheid tot het verrichten van overwerk onze voorkeur gaat uit naar een medewerker met affiniteit voor produktiewerk en techniek die goed in teamverband kan werken. Wat bieden wij: Een prettige werkomgeving binnen een groep jonge medewerkers. Uitstekende arbeidsvoorwaarden en een beloning die past bij de functie. De mogelijkheid tot het volgen van aanvullende opleidingen. Indien U belangstelling heeft en aan de eisen voldoet, nodigen wij U uit om binnen 2 weken na het verschijnen van deze vacature een sollicitatiebrief te richten aan: Euro Citrus B.V., t.a.v. de heer A.J. van Tol, Postbus 227, 4900 AE Oosterhout. Tel.: 01620-27900. OH, Per 1 januari 1995 zijn de gemeenten Sluis en Aardenburg op vrijwillige basis samengegaan tot de nieuwe gemeente Sluis-Aardenburg. Sluis-Aardenburg is de meest zuidwestelijk gelegen ge meente van Nederland. De gemeente is rijk aan cultuurhistorie. Recreatie en (koop)toerisme, alsmede de landbouw zijn de voornaamste bestaansbronnen. De gemeentelijke organisatie is opgebouwd uit 3 sectoren: - Grondgebied; - Middelen; - Burgerzaken. Bij de afdeling VR0M van de sector Grondgebied is een vacature voor: Wie het een uitdaging vindt om in een jonge, dynamische gemeente met een verscheidenheid aan taken te werken, wordt uitgenodigd te solliciteren naar deze functie. Functie-informatie: beleidsadvisering en administratief juridische werkzaamheden op het gebied van: - volkshuisvesting, stadsvernieuwing, monumentenbeleid en ruimtelijke ordening; - privaatrechtelijke zaken: w.o. concipiëren van overeenkomsten; - concipiëren van verordeningen; - tweede woningenbeleid; - andere binnen de sector Grondgebied voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen; - het bezit van diploma HBD0, met als specialisatie Volkshuisvesting/Ruimtelijke Ordening of een gelijkwaardige juridische opleiding; - ervaring met genoemde werkzaamheden; - gevoel voor samenwerking in teamverband; - goede contactuele en redactionele vaardigheden; kennis van administratieve procedures en affiniteit met geautomatiseerde gegevensverwerking. Salaris Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het salaris voorlopig minimaal 3.591.- en maxi maal 4.822.- (niveau 8) bruto per maand (excl. 8% vakantietoeslag). De functie dient nog definitief te worden gewaardeerd, waarbij een hogere waardering dan schaal 8 niet is uitgesloten. Nadere informatie en sollicitatie Voor nadere informatie omtrent bovenvermelde functie kunt u contact opnemen met mevrouw E. Versprille, hoofd van afdeling VR0M, telefoonnr. 01178-75510. Belangstellenden kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad een sollicitatiebrief richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Sluis-Aardenburg, Postbus 8,4524 ZG Sluis, onder vermelding van „sollicitatie VR0M" op de brief en de enveloppe. Het PNEM-concern is een van de grotere distributeurs van energie in ons land. Zo'n 2800 medewerkers in acht werkmaatschappijen zorgen voor een jaarlijkse omzet van ruim 2 miljard gulden. Er wordt energie geleverd aan circa 850.000 zakelijke en particuliere klanten in Noord-Brabant. De PNEM is daarnaast actief met rtv-signaal- levering en milieudiensten. NV Regionaal Distributiebedrijf PNEM Tilburg is een van de werkmaatschappijen. Zij verzorgt met circa 500 medewerkers de energiedistributie in de regio Midden- Brabant vanuit de districten Gilze en Rijen, Oisterwijk, Tilburg en Waalwijk. Geleverd worden elektriciteit, gas, water, rtv-signalen en warmte. Omdat onze NV meer vrouwen in dienst wil nemen, vragen wij hen met name te solliciteren. In de mogelijkheid van kinderopvang kan worden bemiddeld. Onze energie steken wij in klantgerichtheid en in de kwaliteit van de arbeid. Als dit en deze vacature u aanspreekt komen wij graag met u in contact. Voor het district Tilburg, groep Installaties E/CAI, afdeling Uitvoering, wordt gevraagd een: Vacaturenummer 50-30-011 Standplaats: Tilburg. Functie-informatie: - deelnemen aan projectgroepen met betrekking tot studie, voorbereiding en uitvoe ring van projecten op het gebied van de plaatselijke netconfiguratie (belastingmetingen en doorrekenen van netsituaties); - coördineren van de uitvoering van bijzondere projecten (bijvoorbeeld het vereen voudigen van de plaatselijke netconfiguratie), waarbij het aangeven van de wijze van uitvoering (reconstructie, aanleg of vernieuwing), aansturen van de groep (opzichters, soms direct de medewerkers of aannemers), bewaken van de voortgang, nemen van voortgangsbevorderende maatregelen en het oplossen van technische problemen e.d.; - ondersteunen van de groepschef Installaties E/CAI, door het uitvoeren van werk zaamheden op het gebied van; - bedrijfsvoering E, CAl-netten; - beheren en sturen van het onderhoud aan telecom- en datanetten, verrebediening verremeldingeninstallaties ten behoeve van E, G, SV en CAI; - beheren van E-meters en TF-apparatuur van grootverbruikers; - opstellen en aanpassen (bij wijzigingen) van gecompliceerde meterschema's (bij klanten); - opstellen, aanpassen en bewaken van het onderhoudsplan voor de E- en CAI- netten (wat, hoe en wanneer); - opstellen van belastingmeetprogramma's; - schakelen in stamvoedingen en distributienetten; - specificeren van werkzaamheden ten behoeve van uitbesteding van onderhouds werkzaamheden; - beheer van het aardingsnet. Functie-eisen: - HTS-diploma E, bij voorkeur richting Energietechniek; - bereidheid tot het volgen van aanvullende opleidingen; - goede contactuele eigenschappen; - rijbewijs B; - aan deze functie is een wacht- en storingsdienst verbonden. Het maximaal te bereiken maandsalaris is f 6.500,- (ind. vakantietoeslag). Informatie omtrent deze functie is te verkrijgen bij de heer J. Dietvorst, afdeling Uitvoe ring, tel. 013-323444 of de heer A. Wildenberg, afdeling Personele en Algemene Zaken, tel. 013-323302. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk en tot 14 dagen na het verschijnen van dit blad te rich ten aan de heer A. Wildenberg, afdeling Personele Algemene Zaken van NV PNEM district Tilburg, Postbus 4232, 5004 JE Tilburg, onder vermelding van het vacature nummer. NV PNEM district Tilburg, Ringbaan Noord 199, 5046 AB Tilburg. Van Bruchem Deurenfabriek B.V. is fabrikant van gesigneerde buiten deuren. Van Bruchem telt ca 100 medewerkers en is gevestigd in Zaltbommel. Het honderd jaar oude bedrijf is al jaren marktleider in kwaliteitsdeuren. De markt is sterk in ontwikkeling. De huurders stellen steeds hogere eisen aan service en veiligheid. Daarnaast dienen Woningbouw verenigingen zonder subsidies te opereren in de woningmarkt. Van Bruchem speelt hierop in met een pakket dienst verlening en service produkten en een unieke kollektie gesigneerde buiten deuren. Van Bruchem Deurenfabriek heeft als hoofddoel vergroting van het marktaandeel, hi verband hiermee wordt de buiten dienst uitgebreid. De fïinktie U bent verantwoordelijk voor de verkoopresultaten binnen het rayon Zuid-Nederland. Hiertoe werft u nieuwe klanten en bouwt bestaande relaties uit. Uw doelgroepen zijn woning bouwverenigingen, beheerders, institutionele beleggers, aanne mers en architekten. U adviseert de klanten via informatiemateriaal en demon streert de produktietechniek in de fabriek. De verkoop van kwaliteitsproduk ten vraagt deskundige vertegen woordigers. Voor u de weg op gaat, krijgt u een interne opleiding, waar in u alle aspecten van de produkten van Van Bruchem leert kennen. Gevraagd wordt HBO-nivo of door ervaring verkregen pionicrsmentaliteit initiatief en doorzettingsvermogen affiniteit met bouwprodukten is een pré verkoopervaring minimaal 3 jaar leeftijd vanaf 25 tot 32 jaar woonachtig in de regio Breda- Eindhoven-'s-Hertogenbosch Geboden wordt U werkt samen met een vaste binnendienstmedewerker(s) Een markt met volop scorings- mogelijkheden de mogelijkheid een rayon met grote zelfstandigheid op en uit te bouwen daadwerkelijk inbreng in het produktenbeleid. Informatie van de klant is basis voor innovatie. uitstekende arbeidsvoorwaarden jËgB Verkoopt u graag een topprodukt? Stuur dan uw handgeschreven sollicitatie binnen 14 dagen met cv naar: Van Bruchem Deurenfabriek, Postbus 11, 5300 AA Zaltbommel, t.a.v. Afd. Personeelszaken. Ziekenhuis gebouw aai diagnostiek medische s Jaarlijks be; zowel een In het Persi koude lund vergadering Door een tc U wordt op medewerk ziekte en te werkzaamf Het dienstx aangegaan De werktijc 18.00 uur. 's avonds g Onze voort werk(st)ers die beschik ervaring en Salariëring huiswezen Kinderopve gastouderp Oudenallen Beheer B.V. met vestigingen in Woer en Amstelveen. De Oud specialiseerd in funderin ken van betonconstruct mortelcentrales en twee fabrieken voor vervaard ten. Totaal zijn er 25C die allemaal direct of ine ben. Oudenallen Betonindustr schappijen, zoekt voor berg een wegens uitbreiding en werkzaamheden. T.h. aangeb. Per 1-2-95, voor rustige student(e) KAMER ±20 m2 te Gin- neken. Eigen ing., douche, w.c., keuken en c.v. Huur 450,- incl. p.m. Br.o.nr. 544 KAMER met keuken/wc/ douche, huurpr. 575,- mcl. in Breda. Tel. 01652- 18762. T.H.A. voor 6 mnd. een gezinswoning, huur 750,-, tel. 04120-42603. Exclusief wonen, gestoffeerd-gemeubileerd voor korte of langere duur 1.200,- tot 6.000,- p/m Tel. 076-717133. per direkt te huur in buurt Zandberg, 75,- p/mnd. Inf. 076-658800/413806. biedt te huur aan; Luxe gestoft. 2-pers. studio 'n centr. Breda, opp 90 m2, beuken v.v. alle app., huur- pr. 1.100,- incl. p.mnd. Luxe gestoft. 1 -pers. studio tiaronieln, 900,- incl p.m Luxe gestoft. 2-pers. etage, tiaronieln 1.400,- incl p.m Inl.: 076-225347. plm. 40 m2, nabij centrum en station. Lage huur! Tel. 076-226690/654778.

de Stem | 1995 | | pagina 28