DE STEM PER SON E L Rhee& van den Berg beheerder uitvaartcentrum ,m/vi •IJ» comMïms GEMEENTE SLUIS-AARDENBURG BEft CDA fractieassistent m/v Medewerker Sociale Zaken en Welzijn KWALITEITSINSPECTEUR m/v technische helpdeskmedewerker m/v Ode aan Fo -M- ERVAREN WERKVOORBEREIDER DELLEMAN Finale pESTEM Breda Tilburg Telefoniste/Administratief medewerkster EEN BAAN BIJ DE GROOTSTE ITALIAANSE ESPRESSOSPECIALIST TER WERELD DAT IS ANDERE KOFFIE illycaffè benelux bv, Mijlweg 12, 3295 KH 's-Gravendeel. Telefoon 01853-4111 ^InterStation InterStation Benelux B.V. E L E K T R O ELEKTR0M0NTEUR INDUSTRIE/UTILITEIT HULPMONTEUR INDUSTRIE/UTILITEIT Reclamemaker Account Executive m/v Reclamemaker I Talentvolle ontwerper m/v voor 20 uur DE STEM ZATERDAG 14 JANUARI 1995 Bouwbedrijf Rhee van den Berg B.V. is een werkmaatschappij van de Kok Bouwgroep met vestigingen in Goes, Bergen op Zoom, Breda, Tilburg, Heeze en Dordrecht. De jaaromzet bedraagt 35 miljoen gulden waarbij kwaliteit en klantgericht heid hoog in het vaandel staan. De omzet wordt gerealiseerd in burgerlijke en utiliteitswerken, woningbouw, renovatie-, restauratiewerken en onder houd. Gezien de gezonde groei van ons bedrijf en de behoefte aan versterking van de organisatie vragen wij voor diverse projecten in de regio Breda-Tilburg: Een flexibele technicus met een klantvriendelijke instelling op MTS/HTS- niveau. Medeverantwoordelijk voor de coördinatie en planmatige begeleiding van projecten zowel m.b.t. kosten, tijd als kwaliteit. Wij bieden u: - een dynamische en prettige werksfeer; - uitstekende honorering; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Wij verzoeken u uw handgeschreven reactie, die strikt vertrouwelijk zal worden behandeld, te richten aan de directie van; Rhee van den Berg B.V. Postbus 9365 4801 LJ te Breda Tel. 076-711644 Interscience bv Tinstraat 16 4823 AA Breda lnj-F-n^r-ii=Tnr-F- No Nontense Chromatogra f i e De gemeente Sluis Aardenburg (6500 inw.) is de jongste gemeente van Ne derland en is gelegen in West-Zeeuwsch-Vlaanderen, aan de grens met Bel gië. De gemeentelijke organisatie bestaat per 01.01.1995 uit 3 sectoren, t.w. Burgerzaken, Middelen en Grondgebied. Binnen de werkeenheid Sociale Zaken en Welzijn, die onderdeel uitmaakt van de sector Burgerzaken, bestaat een vacature Wie het een uitdaging vindt om in een jonge, dynamische gemeente met een verscheidenheid aan taken te werken, wordt uitgenodigd te solliciteren naar de functie van voor 37,5 uur (full-time) Functie-informatie Het regionale Welzijnswerk is ondergebracht in een gemeenschappelijke re geling. De taak van de aan te stellen functionaris zal in hoofdzaak bestaan uit: - uitvoering geven aan het gemeentelijk welzijnsbeleid, gemeentelijk subsi- diebeleid en uitvoering subsidieverordening; - onderzoek en advisering m.b.t. aanvragen in het kader van de Algemene Bijstandswet en aanverwante regelingen; - uitvoering geven aan de Wet op de Bejaardenoorden, alsmede medewer king verlenen aan de uitvoering van de Wet Voorzieningen Gehandicap ten; - het verrichten van werkzaamheden in het kader van bezwaar en beroep; - het verrichten van overige voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen - het bezit van of studerend voor het diploma HBDO, met als specialisatie Welzijn; - ervaring met genoemde werkzaamheden; - gevoel voor samenwerking in klein teamverband; - goede contactuele en redactionele vaardigheden; - kennis van administratieve procedures en affiniteit met geautomatiseerde gegevensverwerking. Salaris Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het salaris minimaal 3.139,- (niveau 7) en maximaal 4.822,- (niveau 8) bruto per maand (excl. 8% vakantietoeslag). De definitieve waardering van de functie dient nog te wor den vastgesteld. Nadere informatie en sollicitatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer A.M.F. Dierikx, hoofd van de sector Burgerzaken, tel. 01177-1910 of de heer R.M.C. Hu- bregtse, hoofd van de werkeenheid Sociale Zaken en Welzijn, tel. 01178- 75531. Belangstellenden kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad een sollicitatiebrief richten aan het College van Burgemeester en Wethouders g van de gemeente Sluis-Aardenburg, Postbus 8, 4524 ZG Sluis, onder ver- g melding van „sollicitatie Burgerzaken" op de brief en de enveloppe. Interscience is een Nederlandse onderneming, die een vooraanstaande plaats inneemt tij de levering van Chromatografische analysesystemen aan laboratoria in de Benelux. Interscience heefi haar hoofdvestiging in Breda en telt momenteel 40 medewerkers. Het is een bedrijf met korte communicatielijnen en een sfeer, waarin het nakomen van afspra ken vanzelfsprekend is. Een organisatie met een gewildprodukt en een gezonde markt positie, waar men uitgedaagd wordt zich voor de volle honderd procent in te zetten. Voor de afdeling Administratie zijn wij op zoek naar een (38 uur) die op een enthousiaste en professionele wijze ons telefoonverkeer in goede banen weet te leiden en op een verzorgde manier onze bezoekers zal ontvangen. Daarnaast zal zij gevarieerde administratieve werkzaamheden verrichten en nauw samenwerken met ons verkoopsecretariaat en daar waar nodig inzetbaar zijn. Onze gedachten gaan uit naar een medewerkster in de leeftijd vanaf 27 jaar, met een opleiding minimaal op HAVO-niveau, goede beheersing van de Engelse taal, perfecte kennis van WP 5.1 en in bezit van rijbewijs. Ervaring in een soort gelijke functie is een vereiste. Het salaris en het pakket secundaire arbeidsvoorwaarden zijn natuurlijk in overeenstemming met de aard van de functie. Handgeschréven sollicitaties gaarne richten aan DELA is een maatschappij op coöperatieve grondslag, met als specialisme het verzekeren en verzorgen van begrafenis sen en crematies. Bij overlijden keert DELA geen geld uit, maar regelt, ver zorgt en betaalt de uitvaart zoals is vastgelegd in de polis. Met ruim 1,8 miljoen verzekerden is DELA de grootste natu- ra uitvaartverzekeraar in Nederland. Binnen de DELA-organisatie is de afdeling Uitvaartverzor ging verantwoordelijk voor het regelen en verzorgen van ca. 15.000 uitvaarten per jaar. DELA streeft een optimale kwaliteit na bij haar dienstverlening. DELA beschikt over cre matoria in Vlijmen, Geleen, Helmond, Heeze en over een twintigtal uitvaartcentra. Voor het Uitvaartcentrum te Breda bestaat de vacature van; DELA is de grootste uitvaartzorgverzekeraar in Nederland met circa 1,8 miljoen leden. (full-time) Functie-inhoud: De nieuwe beheerder geeft leiding aan de medewerkers van het uitvaartcentrum en is tevens belast met het beheer ervan. Onder het beheer wordt ook de administratie en het dage lijks onderhoud van het gebouw verstaan. Circa 70% van de werkzaamheden bestaan uit het, geza menlijk met een collega, verzorgen van overledenen. Bij toerbeurt dient de beheerder aanwezig te zijn tijdens het rouwbezoek en voor de ontvangst van nabestaanden zorg te dragen. Functie-vereisten: Van kandidaten voor deze functie verwachten wij een oplei ding op MBO-niveau. Een dienstverlenende instelling en een goede persoonlijke presentatie is eveneens een vereiste. Daarnaast dient u over organisatorische capaciteiten te be schikken. Overige vereisten: Avond- en weekenddiensten vormen onderdeel van de func tie. Kandidaten dienen in Breda of zeer nabije omgeving te (gaan) wonen. Uw heeft een leeftijd tussen 25 en 40 jaar. Informatie en sollicitatie: Nadere inlichtingen over deze functie kunnen, op werk dagen, telefonisch worden ingewonnen bij de heer M. van der Avoird, Hoofd Personeelszaken, telefoon (040) 60 15 21. Kandidaten voor deze functie kunnen hun schriftelijke sollici tatie voorzien van een Curriculum vitae tot uiterlijk 23 janu ari 1995 richten aan de Afdeling Personeelszaken van DELA, Postbus 522, 5600 AM Eindhoven, onder vermelding van vacaturenummer 94-31 op de enveloppe. illycaffè staat bekend als dé specialist in de bereiding van Italiaanse espressokoffie en is ook internationaal marktleider op dit gebied. Kwaliteitsbehoud is in het licht van onze marktleiderstrate- gie vanzelfsprekend een eerste vereiste. Voor een absoluut volmaakte, onovertroffen kop espres sokoffie komt veel meer kijken dan alleen het samenstellen van de beste melange. De uiteindelijke kwaliteit wordt voor een belangrijk deel bepaald door de kennis en het vakmanschap van de espressobereider. Om onze sterke marktpositie ook in de komende jaren te kunnen verstevigen hechten wij derhalve zeer veel waarde aan een optimaal contact met onze afnemers in de horeca- sector. Dit trachten wij onder meer te bewerkstelligen door per regio deskundige kwaliteitsinspec teurs aan te stellen. Door de toenemende werkzaamheden is voor de regio Brabant/Limburg een vacature ont staan voor de functie van De functie: Je affiniteit met en je belangstelling voor de horecawereld staan centraal. Je onderhoudt het contact met afnemers van illycaffè en staat deze kwaliteitsbewuste espressobereiders met raad en daad bij. Nieuwe klanten worden door jou opgeleid. Je controleert de afstelling van de espresso-apparatuur die je eventueel bijstelt. Daarnaast sta je de regiomanager bij in een aantal van zijn taken. Als kwaliteitsinspecteur werk je nauw samen met de regiomanager die veelal mede verantwoordeliik is voor jouw dagindeling. De vereisten: Je bent jong (max. 27 jaar), commercieel aangelegd, en je staat te popelen om jezelf te bewijzen. Je bent gemotiveerd, je hebt commercieel inzicht, representatie en uitstraling. Je bent bekend met de doelgroep, in staat op dat niveau te onderhandelen en technisch vaardig. Je diploma behaalde je na een commerciële of aanverwante opleiding. Je bent vlot in het Nederlands en beschikt over een rijbewijs B. Je bent flexibel wat werktijden betreft. Bij voorkeur woon je in de driehoek 's- Hertogenbosch-Eindhoven-Breda. Wij bieden: Een aantrekkelijke functie met veel ruimte voor eigen inbreng. De waardering van illycaffè voor kwaliteit vertaalt zich ook in de arbeidsvoorwaarden. Wij denken aan aantrekkelijke secundaire voordelen, een gericht trainingsprogramma en een auto van de zaak. De sollicitatie: Zie je deze kans als een uitdaging en beantwoord je aan het geschetste profiel, schrijf dan een korte en bondige brief met c.v. en stuur deze met een recente pasfoto binnen 10 daqen aan onze salesmanager Nederland, Gert Korteweg. w.v.v.v l.y/XvXy/XvXv/XvivX;!;^ InterStation Benelux B.V. is distributeur van het CAD-pakket MicroStation, hei desktop mapping/GIS-pakket Maplnfo en diverse merken randapparahjU waaronder Intergraph Personal Workstations en Hewlett Packard plotters, Zij vert uitsluitend via een gespecialiseerd dealerkanaal in de Benelux. Momenteel heeft Interstation Benelux B.V. 9 medewerkers in dienst waarvan persoon in de vestiging in Brussel. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden is InterStation Benelux B.V. op zoej naar een Taken: - Telefonische technische ondersteuning verlenen - Intern systeembeheer - Adviezen uitbrengen t.b.v. hardware-configuraties - Installatie van diverse software en hardware (netwerken) Wij vragen - Minimaal middelbare opleiding bijv. MTS - Aantal jaren werkervaring in technische functie - Kennis van CAD en eventueel GIS - Grote kennis van en interesse in computers - Kennis van netwerken - Passen in een klein en gemotiveerd team - Flexibele en zelfstandige instelling Wij bieden: - Afwisselende en verantwoordelijke job - Passend salaris en arbeidsvoorwaarden - Goede werksfeer Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u sturen naar: T.a.v. mw.'l. van Hoek, Nikkelstraat 37, 4823 AE Breda. ELEKTRONISCHE INSTALLATIES BEVEILIGINGEN iVaariwrcjiMtallaleiii TELEMATICA vraagt: en een: Schriftelijke sollicitaties richten aan: Delleman Elektro, postbus 4614870 AL Etten-Leur Comm'pas reclamemakers is een jong en creatief tuil-service reclamebureau waar kwaliteit en service hoogii het vaandel staan. Voor opdrachtgevers worden creatieve en opvallende reclame-uitingen verzorgd, metais uitgangspunt het rendement voor de klant. Dat de aanpak van Comm'pas werkt blijkt uit het feit dat we wegens uitbreidingen op zoek zijn naar 2 reclamemakers. Als AE behartig je de reclamebelangen van een aantal van onze klanten. Enerzijds bestaat dit uit bet advisers» betrekking tot het reclamebeleid, anderzijds ben je nauw betrokken bij de produktie van advertentiecampagnes, brochures, radio campagnes etc. Ook acquisitie is een belangrijk onderdeel van je takenpakket. Je bent een sterke persoonlijkheid en weet mensen juist in te schatten en te overtuigen. Je legt gemakkelijk contacten, kunt relaties verder uitbouwen en bent een waardig gesprekspartner voor onze klanten. Affiniteit ml reclame, analytisch vermogen en flexibiliteit ontbreken niet. Ook creativiteit voor het ontwikkelen van concepten en teksten is aanwezig. Verder ben je goed gemotiveerd, stressbestendig en in staat om zowel individuee teamverband optimaal te functioneren. Werkervaring in een commerciële omgeving is een pré. Je bent jong, tussen de 22 en 27 jaar, hebt een commerciële HBO opleiding afgerond en bent in het bezit van een rijbewijs. Ben je van mening dat deze baan echt iets voor jou is, stuur dan je brief, met cv en pasfoto, vóór 28 januari Comm'pas reclamemakers, ter attentie van Berry van Nes. De ontwerper die we zoeken kan goed uit de voeten op de Mac, met de programma's Xpress, Illustratoren Photoshop, voor het ontwerpen van opvallende advertenties, brochures, displays etc. Je werk is onderscheiden; en je hebt hét gevoel voor vormgeving. Je bent jong, tussen de 20 en 27 jaar, hebt een grafische opleiding afgerond en barst van het talent. Jarenlange werkervaring is geen vereiste, je creativiteit wel. Je past gemakkelijk in ons enthousiaste team en deinst er niet voor terug om, indien nodig, lange dagen te maken. Eén of twee dagen proefdraaien is voor jou geen bezwaar. Denk je dat deze baan je op het lijf is geschreven, stuur dan vóór 28 januari je brief met cv ter attentie van Martin van der Zanden. RECLAMEMAKERS Meerpaal 12c, 4904 SK Oosterhout. Postbus 66,4900 AB Oosterhout. Telefoon 01620-34877, telefax 01620-31371 GEMEENTERAADSFRACTIE De CDA-fractie van de gemeente Breda telt acht gekozen volksvertegen woordigers en twee toegevoegde raadscommissieleden. Zij wordt in haar dagelijks functioneren ondersteund door het fractiesecretariaat met voorbereidende en uitvoerende werkzaamheden. Wegens het vertrek van de huidige functionaris zoekt de CDA-fractie met ingang van 1 maart 1995 een 5 ochtenden van ong. 3 uur en maandagavond van ong. 3 uur. Voor de functie geldt: - kunnen organiseren een opleiding op MBO-niveau in combinatie met ervaring op het terrem van verslaglegging en secretariële ondersteuning - kennis en gevoel voor politieke verhoudingen - verwantschap met het CDA - goede contactuele eigenschappen, zowel mondeling als schrifelijk - vaardigheid met geautomatiseerde tekstverwerking (WP) en informa tievoorziening - bereidheid tot beperkte avonddiensten - kunnen luisteren en adequaat reageren op burgers, die contact zoeken met het CDA Voor verdere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met Mevr. M, Boidin, vice-voorzitter van de fractie, tel. 222606 Bent U geïnteresseerd, zend dan uw schriftelijke sollicitatie inclusief cur riculum vitae aan: Secretariaat CDA-fractie, p/a Terheijdenseweg 4815 BE Breda. Zeeland Rond verschijnt elke zaterd De Stem. Bijdragen deze week van Peter Oggel, Jan Jansen en Camile op prijs. Geen anonieme inzendi wetenswaardigheden, op- en/of a~ kunt ook schrijven naar Postbus 145, FONS van Desnis heeft m'n hart Fons, zoals hij daar voor de V kale peer belichte Vlaamse k boterhammen met reuzel. Fons met de verlegen trek om lachje, alsof hij zich steeds o bestaan. Nou, dat moet Fons helemaal ni een uitstervend ras; dat van de n ongebreideld cynisme nog in s' neervallen. Fons leest gjern over moord Antwerpen, maar heeft part no brood lokt hij - tjak tjak - zijn naar de cameraman, maar natu" hoeder. Fons moeit zich niet met de ruziezoeker, zoals de filmmaker dat hoort nu eenmaal zo; en oo met wie het toch niet mocht van de heren tijd hebben, wil hij wel op zolder. Fons lacht maar wat om de ops~ schaatsen, die af en toe in boerderijtje een praatje komt komt. Fons laat de mensen in h" Fons is een paradijsvogel die de Fons in z'n zondagse pak kom opgekard, bijna uitgelaten groe binnen is hij devoot, schuldbewu dat het een zonde is nog eens aa op zijn gezicht een stil verwijt: filmen? De kennismaking is onvergetelij geen camera's meer bij Fons in weet pakken ze hem zijn onsch (JJ) >ï-v»\ Pas toch op. Kijk toch uit. Ha Schiet de bal. Ja, vooruit. Nog 'i Ach, ernaast. Bijna klaar, 't Lui DE RABO-BANK heeft sedert enige tijd een nieuwe huisstijl. Een iel mannetje op een zonne wijzer moet de klant - en liefst alle Nederlanders - duidelijk maken dat dienstverlening de bank heel wat waard is. Kort om: Rabo stelt de mens cen traal. Dienstverlening dus, alsof de bank zojuist een nieuwe ont dekking heeft gedaan. De klant is plotseling weer koning, want ook in de bankwereld schijnt de concurrentie hevig te zijn, en de strijd om de rekeninghouder fel. We maken het u graag gemak- Kelijk', juicht Rabo dan ook in een brochure die vorige maand t

de Stem | 1995 | | pagina 20