OPRUIMING R. BAERT de stem t t t t t t Ter Gelegenheid FAMILIE BERICHTEN Reconstruc Executie verkoop Voor particulieren 50 jaar!! Edwin wordt 30 jaar 5x10 in de klas Executie verkoop CAMIEL MORNOUT Clara Bogaert WILLY ROMBAUT DIEN NIESKENS-DE KOENE Jan Nieskens EMELIE MARIE BUIJCK Ernest Leonardus Buijsse JOANNA VAN DEN BERGHE Carolus Ludovicus de Smet PIET TIMMERMANS Petrus Adrianus Catharina van Vessem W.M.C. Oerlemans J. Hultermans BROEDER GAMALIËL (Joannes C.H. Schrauwers) JOS BIERENS P.J.M. Verbrugge-De Keyser \e*e^ bij WONINGINRICHTING fl Zand 33 Koewacht tel. 01146-1370 BEHANG5.- per rol COUPONS VITRAGE.../ 5.- p.m. COUPONS OVERGORDIJNEN5.- p.m. TAFELKLEEDJES vanaf 10.- Belastingdienst Bezorger Gefeliciteerd Allemachtig 85 Deze Kanjer lees de krant Belastingdienst DE STEM Maes Tours deels in andere handen editie zeeland DE STEM WOENSDAG 11 JANUARI 1995 VOOR TELEFONISCH OPGEGEVEN ADVERTENTIES AANVAARDEN WIJ GEEN ENKELE VERANTWOORDING Enige en algemene kennisgeving Met dankbaarheid omdat we hem zolang in ons midden mochten hebben en bedroefd om dat hij nog zoveel voor ons betekende, delen wij u mede dat plotseling van ons is heenge gaan onze dierbare vader, schoonvader, groot- en overgrootvader weduwnaar van op de gezegende ouderdom van 94 jaar. Namens de familie 4508 AH Waterlandkerkje, 10 januari 1995. Molenstraat 81. De gelezen dienst van woord en gebed, waar bij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 13 januari om 10.30 uur in de paro chiekerk O.L. Vrouw Tenhemelopneming te IJzendijke, waarna de begrafenis zal plaats hebben op de r.-k. begraafplaats aldaar. Liever geen bezoek aan huis. Ik weet nog hoe je mijn hand vasthield. De storm is gaan liggen nu. Intens verdrietig delen wij u mede, dat na een kortstondige ziekte is overleden onze aller liefste pa in de leeftijd van 56 jaar. Koewacht: Nancy en Johnny Sluiskil: Bianca en Kees Utrecht: Hans-Jurgen en Katinka Koewacht: Peggy en Filip 4576 BA Koewacht, 9 januari 1995 Vlasstraat 47 Corr.-adres: Fam. N. Bakker-Rombaut, N-Karnemelkstraat 6, 4576 BS Koewacht. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zater dag 14 januari a.s. om 10.00 uur in de paro chiekerk van de H.H. Philippus en Jacobus te Koewacht, waarna de begrafenis volgt op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst om 09.45 uur in bovengenoemde kerk. Pa ligt opgebaard in het uitvaartcentrum van Dela, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag van 18.00-19.00 uur. Gaarne alleen schriftelijke condoléance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ont vangen, deze aankondiging als zodanig be schouwen. Als leven lijden wordt is sterven een verlossing Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van mevrouw echtgenote van onze oud-collega Wij wensen hem, de kinderen en verdere fa milie in deze moeilijke tijd alle sterkte toe. Personeel, MZR en OR van de OBS "Prinses Marijke", Axel 9 januari 1995 Na een lang en gezegend leven is in overgave aan Gods Wil, voorzien van het sacrament der zieken en een voorbeeldig gedragen lijden, van ons heengegaan, onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder, zuster, schoonzuster, tante en nicht sinds 6 juni 1978 weduwe van geboren te Waterlandkerkje op 10 februari 1903 en na een liefdevolle verzorging in het bejaardentehuis „Ter Schelde te Breskens overleden op 9 januari 1995. Groede: Alice en Valère v.d. Hemel-Buijsse Biervliet: Gustaaf en Elian Buijsse-Maes Groede: Edemond en Jo Buijsse-Boonman Zevenbergschen Hoek: Anny en Dies Vermuë-Buijsse Bassevelde (B): Johan en Emmy Buijsse-Modde Huijbergen: Gerard Buijsse (Br. Eymard) Groede: t Hubert Buijsse Klein- en achterkleinkinderen Familie Buijck Familie Buijsse Breskens, 9 januari 1995 Corr.-adres: Schuitvlotstraat 21, 4503 AK Groede De plechtige uitvaartdienst waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zater dag 14 januari om 10.30 uur in de parochie kerk van de H. Bavo te Groede, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de r.-k. be graafplaats aldaar. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen ge lieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. m DEMOCRATEN Vrijdag 13 januari a.s. gaat de verkiezingscampagne van D66 van start in Porgy Bess in Terneuzen. Om 20.00 uur kunt u getuige zijn van de presentatie van het programma en de eerste acht kandidaten, ledereen is van harte welkom. Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar dierbaar waren is zacht en kalm van ons heengegaan mijn lieve moeder, schoon moeder, onze oma en overgrootmoeder weduwe van op de leeftijd van 89 jaar. Koewacht: N.M. Matthijs-de Smet M.Th. Matthijs St. Jansteen: Fonny en Jacintha Matthijs-de Brouwer Femke, Niels St. Jansteen: Carlos en Gina Matthijs-van Overmeeren Joost, Linda, Bent Koewacht, 10 januari 1995 Corr.-adres: Nieuwstraat 64, 4576 AM Koewacht. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 13 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te St. Jansteen, waarna de begrafenis zal volgen op het r.-k. kerkhof aldaar. Samenkomst voor de dienst om 10.15 uur in de kerk. Onze moeder is opgebaard in het uitvaartcen trum van Dela, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag van 18.00 tot 19.00 uur. Gaarne alleen schriftelijke condoléance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ont vangen, deze aankondiging als zodanig be schouwen. Dankbetuiging Zij wilde zo graag bij ons blijven en vocht als een leeuw zo lang zij kon Deze strijd was niet te winnen Ons rest de vraag waarom Voor de vele blijken van belangstelling en me deleven, die wij mochten ondervinden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma CELINA MARIA ANNA JOANNA DE COCK zeggen wij u, ook namens de familie, hartelijk dank. Een speciaal woord van dank voor de geeste lijke zorg en het verplegend personeel van de „Blaauwe Hoeve" afdeling D2 voor de goede en liefdevolle zorgen. C. van der Ha Kinderen en kleinkinderen Hulst, januari 1995. Dood is een hand die alles één slag omdraait. Huub Oosterhuis Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gedurende zijn lange leven gegeven heeft, hebben wij heden afscheid moeten nemen van onze pa, opa en overgroot vader echtgenoot van wijlen daarna van wijlen en daarna van wijlen Gesterkt door het H. Sacrament der Zieken overleed hij in de leeftijd van 85 jaar. Rijen: Gerard en Bets Timmermans-Vreysen Tilburg: Jan en Marianne Timmermans-Sieverding Gilze: Cees en Ad Timmermans-Olislagers Tonny Broos-Timmermans Adriaan en Riet Timmermans-Koyen Riet en Kees Timmermans-Timmermans Dré en Mary Timmermans-Laureijssen Toon en Corry Timmermans-Koyen Laurens en Marleen Timmermans- Van den Boogaart Hannie en Walther Appels-Timmermans Leo en Dimph Timmermans-Diepstraten en zijn klein- en achterkleinkinderen Sprang-Capelle: Bertus en Ria Kusten-v.d. Mast Kaatsheuvel: Theo en Jo Kusten-v.d. Ven Klein- en achterkleinkinderen Gilze, 8 januari 1995. Huize St. Franciscus. Corr.adres: Oranjestraat 119a, 5126 BN Gilze. De plechtige uitvaartdienst zal plaatshebben op donderdag 12 januari a.s. om 10.30 uur in de parochiekerk St. Petrus' Banden, Kerk straat te Gilze, waarna de begrafenis op het kerkhof van de parochie. Samenkomst in de kerk. In voornoemde kerk zal voor hem woensdag om 19.00 uur de avondwake worden gehou den. U kunt van pa afscheid nemen woensdag van 18.30 tot 19.00 uur in de rouwkapel van de parochiekerk. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren schriftelijk vóór avondwake en uitvaartdienst achter in de kerk. Vrienden en kennissen die geen uitnodiging mochten ontvangen, gelieven deze annonce als zodanig te beschowen. Op maandag 9 januari is na een kortstondig ziekbed, tijdig voorzien van het H. Sacramenf der Zieken, van ons heengegaan onze beminde medebroeder en familielid Hij werd geboren te Rotterdam op 6 juli 1920 en overleed in het Broederhuis "Glorieux", waar hij tijdelijk opgenomen was. Gedurende ruim 56 jaar was hij trouw lid van de Congregatie van de Broeder van Onze Lieve Vrouw van Lourdes. Wij bevelen onze dierbare overledene in uw gebeden aan. Zijn medebroeders Familie Schrauwers 5101 AE Dongen, Triangellaan 6, Gerardus Majellahuis. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 13 januari om 14.00 uur in de Pau- luskerk, Europaplein 2 te Dongen, waarna de begrafenis plaatsvindt op het kloosterkerk hof. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren vóór aanvang van de uitvaartdienst. Op donderdag 12 januari a.s. om 19.00 uur gedenken wij broeder Gamaliel tijdens de eu charistieviering in de kapel van Broederhuis "Glorieux". Broeder Gamaliël is opgebaard in bovenge noemde kapel waar u afscheid van hem kunt nemen vóór de uitvaartdienst van 13.00 uur tot 13.30 uur. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen wilt u dan deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na een geduldig lijden is tot onze droefheid van ons heengegaan mijn zoon, onze broer, zwager en oom in de leeftijd van 61 jaar. Maria Bierens-Verheyen Jan en Dimphna Bierens-Houtepen Janneke Bierens Anny en Cees Oprins-Bierens Neven en nichten 5126 BP Gilze, 9 januari 1995 Oranjestraat 48. De plechtige uitvaartdienst zal worden ge houden op vrijdag 13 januari om 10.30 uur in de parochiekerk St. Petrus' Banden aan de Kerkstraat te Gilze waarna de begrafenis plaatsvindt op de parochiebegraafplaats. Samenkomst in de kerk, waar vooraf gelegen heid is tot schriftelijk condoleren. Avondwake donderdag om 19.00 uur in bo vengenoemde kerk waar vooraf van 18.30 tot 19.00 uur gelegenheid is tot afscheid nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen ge lieven deze advertentie als zodanig te be schouwen. huisarts is afwezig van 16 t/m 20 januari Dokter Fraanje neemt waar. Bij beschikking van de ar rondissementsrechtbank te Rotterdam van 27 juni 1994 is de echtscheiding uitgesproken tussen Emine Seher Us, wonende te Spijkenisse en Sedat Atay, wonende te Breda, laatst bekende adres See- ligsingel 4. Op 12 januari 1995 om 11.00 uur vindt een openbare verkoop plaats.' De verkoop komt voor rekening van M.L.E.M. Michielsen te Ulicoten Kleine Maayen 6. Te koop zal worden aangeboden: een personenauto Renault 25 bouwjaar 1985 kenteken NF-48-PV. De goederen zijn te bezichtigen van 10.30 tot 11.00 uur op bovenstaand adres. Alleen contante betaling. Geen opgeld. De verkoop vindt plaats in opdracht van de ontvanger van de Belastingdienst/Particulie ren/Ondernemingen, Gasthuisvelden 11Breda. Telefoon 076-304154. De belasting deurwaarder belast met executie. X 6j ut 'n Gelukwens, bedankje, jubileum, receptie, huwelijk, verloving, overwinning, prestatie, examen, Abraham enz. Prijs per mm per kolom 0,65 incl. BTW, één grote regel verplicht. Foto of afbeelding; formaat 35 x 40 mm 26.- incl. BTW. Overige tarieven op aanvraag. Foto's worden niet geretourneerd. Bel 076-236882 of geef uw tekst 2 dagen vóór plaatsing af bij één van onze kantoren. Schriftelijke opgaven worden uitsluitend geaccepteerd, indien naam en adres bekend zijn, ook indien uw betaling bijgevoegd is. Wij behouden ons het recht voor teksten zonder opgaaf van redenen te weigeren. Indien de uitgever klachten bereiken over de opgegeven tekst behoudt de uitgever zich het recht voor om de naam van de opdrachtgever bekend te maken. Ans van Scherrenburg-Geerlings in Oosterhout, Corné Tameris in Nieuwendljk. Goede morgen (O)ma Onze Oma ziet vandaas Saar. Gefeliciteerd lieve oma. Altijd sta je voor ons klaa- Daphne, Sanne, Valerie, Timmy. Is het niet prachtig Nog steeds zo krachtig Proficiat kinderen en kleinkinderen Hiep, Hiep Hoera Proficiat De Buurtjes, Het is niet aan haar te zier deze jongedame wordt vandaag is vandaag jarig. Proficiat Marian en Shirley XXX Ma, van harte gefeliciteerd Albert en de kinderen. Stichting Krant in de Klas Tel. (020)6647536 Op 12-01-1995 om 11.00 uur vindt een openbare verkoop plaats. De verkoop komt voor rekening van J.F. Verhees te Breda, Tilburgseweg 215. Te koop zal worden aangeboden: een complete woonhuisinventaris en wandstellingen. De goederen zijn te bezichtigen van 10.30 tot 11.00 uur op bovenstaand adres. Alleen contante betaling. Geen opgeld. De verkoop vindt plaats in opdracht van de ontvanger van de Belastingdienst/Particu lieren/Ondernemingen, Gasthuisvelden 11 Breda, Telefoon 076-304156. De belasting deurwaarder belast met executie. Van onze verslaggever De eerst week va tuinafv; i - „D maanda kwali Kloosterzande ophaalbeurt deze groente-, fruit- en in de gemeente Hontenisse een succes geworden, eerste twintig ton m waren van zeer goede teit", aldus W. Broekhove van de gemeente Hontenissi Ook gisteren bleek het afva prima. 'Opl Van onze verslaggever Graauw - De reconstrm TJraauw rekent niet alleen maar betekent ook een dorp. Bovendien zal het hebben op het milieu. Dat blijkt uit de plannen voor dt Dorpsstraat, die nu ter inzagt liggen. De Dorpsstraat is al velt jaren een zorgenkindje van d( gemeente Hulst. Vanwege veenachtige ondergrond verzakt het klinkerwegdek telkens, gemeente heeft er la heel wa' tijd en geld ingestopt om he' wegdek zo goed en zo kwaac mogelijk berijdbaar te houden Telkens duiken de problemer echter weer op. Een drastischs aanpak is de enige oplossing er dat gaat nu gebeuren. Het begint allemaal onder gronc met de aanleg van een nieuws riolering tussen het begin var Graauw en de Jacintastraat. Dis voldoet niet meer aan de eisen van deze tijd. Het belangrijkste element is het maklen van een rioolberging. Die moet voorko- men dat er minder overstorten plaatsvinden op de Graauwse Kreek. „Dus dat is een goede zaak voor het milieu," stelt chef G. Totté van de afdeling Stads en Dorpsontwikkeling. Ds Extra groen Ook de Rozenstraat krijgt vanaf de kruising met de Jacintastraat tot de Dorpsstraat een nieuwe riolering. Daarna wordt de weg weer herstraat. Aan het aanzicht zal weinig veranderen. Mogelijk komt er nog wat extra groen. De Dorpsstraat zal wel helemaal veranderen. Er komt een asfalt- verharding die volgens Totté be ter zal blijven liggen dan klin kers. „Mits je er een goede fun dering onder stopt en dat zijn we I ook van plan." Het gevolg van afalt is dat er te hard gereden wordt. Daarom zijn er in totaal zes snelheidsremmers voorzien. Van onze verslaggeefster Heikant/Overslag - Het bus bedrijf Maes Tours uit Hei kant is deels overgegaan in andere handen. Sinds 1 januari van dit jaar runt Sal uit Overslag samen met zijn echtgenote het bedrijf dat 68 laaJ geleden werd gesticht door de familie Maes. Mevrouw Maes, de dochter van de oprichter, is nog wel mede-ei genaar maar bemoeit zich niet meer met de bedrijfsvoering. Maes Tours beschikt over drie bussen en een taxi. De bussen staan op stal in Axel bij de streekvervoerder ZWM. Bal wil zich in de toekomst spe cialiseren in een- en meerdaagse tochten voor 55-plussers. Redactie Terneuzen: Zuidlandstraat 32, 96554150-18924'f3X 0115°" rhfn °ieuren: Peter Oggel (editie- C W' Prank van Cooten, Frank 'I. Rein van der Helm, Florence andt, Ton Koomen (sport), Harold de Puysseleijr. ph ®s= Klokstraat 1tel. 01100- ZB030, faX 01100-21928. edaoteur: Cees Maas (provin- ^slaggever). 137?i Steenstraat 14, tel. 01140- ^5L fax 01140-19698. lei a°teur: Eugène Verstraeten lplv- editiechef). Advertentieverkoop tel n?V?en: Zuidlandstraat 1 Vort 17920. Ma*e9eJ?WOOrdi9erS: Hulst- ot0e'ie' Hans Dimmers. 13751 teenstraat K tel. 01140- ^degenwoordigers: «dy van den Brande, VerJ Verstraeten. tel. 076P236454Harry Muurmans' .'^oonnummers en openings pagina A2°Ver'9e afdelin9en op t 32,

de Stem | 1995 | | pagina 12