Provincie helpt Studiecentrum is ver weg dichtbij.... AS/NG Vrouwenhidpverlening krijgt geld van provincie 'Gelukkig ook hier grensoverschrijdende samenwerking' Sas van Gent en Axel willen stimuleringsfonds SPORT in het kort KORT zeeuws PLAATSELIJK nieuws UITSLAGEN standen GS willen noodlijdend centrum in Aardenburg lening van drie ton aanbieden Tweede lustrum showband Sas van Gent Scouts van Doormangroep Terneuzen staan op straat RE-BEGELEIDING SCHEIFES B V Nieuwe burgemeester Sluis-Aar denburg wijst op belang van goede economie Tennisschool Hulst (Fata) Morgana Sas van Gent KAARTINGEN SCHIETINGEN K0ERSBAL met een SIEMENS S3 GSM-telefoon r errit e jonge axel tt een ontwikke- iochtermaat- loeding van kleine pt van private label i West-Europa. De len met een totaal he directeur zijn wij ovatieve werkom- Inde, maar concur- pxpansiemogelijk- l met uw ervaring geven aan deze Jisitie en uit te (kende resultaten, t bedrijf met een liteit en een jre en secundaire fen. (kroon op uw len brief met rermelding van nu ook in Breda - idividueel traject krijgt u zicht op kansen om uw loopbaan te ont- wenste richting. e methodiek Carrière-Marketing® er professionele begeleiding een kansluitend vindt ondersteuning satie van uw plannen. lankelijk van de intensiteit van het 1 afspraak voor een intake-gesprek pte internationale leasemaatschappij (nnis van de moderne talen, flexibili- de geschikte kandidaat een goed ervaring met nieuwe of tweedehands pt Engels en Duits is een must; kennis juele eigenschappen; een flexibele en ibieden de geschikte kandidaat een l groeiende onderneming. i dagen sturen naar; Ices Europe, Mr. H.W.L. Kloprogge. msterdam. Telefoon 020 - 646 14 11- rekken zullen plaatsvinden in Breda. Company Van onze verslaggever Middelburg - De provincie Zeeland stelt voor 1995 ne gentigduizend gulden be schikbaar voor het project en activiteitenplan Vrouwen- hulpverlening. Eenzelfde bedrag was voor 1994 beschikbaar gesteld, maar door omstandigheden niet geheel be nut. GS stellen voor dit resteren- de deel over te hevelen naar 1995 om de projectleiding in staat te stellen een soort inhaal slag te maken. Doelstelling van het project is de verbetering van de kwaliteit van de gezondheidszorg en maat schappelijke dienstverlening aan vrouwen. Voor dit jaar staan twee concre te projecten op stapel: het ge stalte geven aan twee zorgcir cuits. Een voor 'Traumaverwer king na seksueel geweld/mis bruik' en een voor 'Gynaecolo gische klachten'. De keuze viel op beide onder werpen omdat op deze terreinen elders al het nodig is ontwikkeld en Zeeland 'niet opnieuw het wiel behoeft uit te vinden'. On derzoek heeft bovendien uitge wezen dat beide thema's leven in Zeeland en aansluiten bij de be vindingen in de voorbereidende fase van het project Vrouwen hulpverlening. Bovendien, zo wordt gezegd, kan op beide ter reinen snel van start worden gegaan. In de komende twee jaar wil men vaste grond geven onder beide projecten. Daarnaast wordt de mogelijkheid onderzocht een derde zorgcircuit te starten. Daarbij komen zaken in het ge- 'zichtsveld als preventie en op vang van meisjes met incesterva- ring, allochtone vrouwen met spanningsklachten, oudere vrou wen en verslaafde vrouwen. Ook wil de projectgroep zich sterk maken om het aantal vrou wen te vergroten in sectoren waarin vrouwelijke hulpverle ners zijn ondervertegenwoor digd. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE Burgemeester C. van Liere (rechts) bekijkt samen met loco-burgemeester J. du Fossé het programma van zijn inhuldiging. Van onze verslaggever Sluis-Aardenburg - Grensover schrijdende samenwerking en oog hebben voor de verdere economische ontwikkeling van de nieuwe ge meente Sluis-Aardenburg. Dat zijn enkele zaken waar de nieuwe burge meester C. van Liere van de fusiege meente zich voor gaat inzetten. heb al ervaring met grensoverschrij dende samenwerking in mijn vorige ge meente Putte. Gelukkig is ook hier die grensoverschrijdende samenwerking tot ontwikkeling gekomen. Want dat is een antwoord op verdergaande regionalise ring en internationalisering. Samenwer king gaat niet altijd moeiteloos maar bijvoorbeeld de ontwikkeling van de Euregio is een hoopvol initiatief," zei Van Liere gisteren tijdens de buitenge wone raadsvergadering in het Sluise Belfort waar hij als nieuwe burgemees ter werd geïnstalleerd. Met name loco-burgemeester J. du Fossé vroeg aan Van Liere zeker oog te hebben voor middenstandsaangelegenheden. „Want de economie is de kurk waar wij op drijven." Van Liere zei zeker te hopen op een vruchtbare samenwerking met de middenstand. Herindelingswolk Uiteraard kwam gisteren ook de hele totstandkoming van de fusie tussen bei de gemeenten aan de orde. Beide ge meenten fuseerden vrijwillig om vooral aan een herindeling met Oostburg te ontkomen. Du Fossé hoopt dat Van Liere minimaal twee periodes burge meester blijft omdat hij blijft vrezen voor de herindelingswolk vanuit het Middelburgse Abdijcomplex. „Het hele proces van de herindeling gebeurt niet voor de eerste keer. Dat was 25 jaar geleden ook aan de orde en zelfs in de zeventiende eeuw," zei hij, daarbij wij zend op een schilderij aan de muur van het Sluise Belfort waarop de slag om Sluis is afgebeeld. „Als je goed kijkt zie je zelfs een gedeputeerde op dat schilde rij," grapte hij. „We doen er in ieder geval alles aan om zelfstandig te blij ven." Van Liere prees de gemeentebesturen en het ambtelijk apparaat dat de fusie op een vlotte manier en zonder al teveel problemen tot stand kwam. „Samenwer king op eigen initiatief werkt altijd beter dan van boven opgelegd. Een her indeling werkt alleen als je er zelf in gelooft. Het is mijn taak veel gelovigen te mobiliseren en ervoor te zorgen dat het hele proces van de herindeling zo produktief mogelijk in te vullen. De nieuwe gemeente heeft alles in huis om dat voor elkaar te krijgen." Volgens gemeentesecretaris J. Janssen is het ambtelijk apparaat klaar voor de toekomst van de gemeente Sluis-Aar denburg, „De funderingen zijn solide. Het personeel staat nu voor de opgave de nieuwe organisatie op te bouwen." Van onze correspondent Sas van Gent - Showband Sas van Gent gaat nog steeds vol vertrouwen de toekomst tegemoet. Dit jaar viert dit Sasse muziek korps het tweede lustrum, waarbij de jubileumtaptoe in september het hoogtepunt zal worden. Vorig jaar verzorgde het korps een recordaantal op tredens en de verwachting is aat er ook dit jaar een even groot aantal optredens gedaan zullen worden. Daarnaast ken de het showkorps vorig jaar een grote groei qua ledental. Momenteel wordt hard gewerkt aan de nieuwe show, die gear rangeerd wordt op basis van Disney Tunes. Bekende stuk ken als Upon a Star, Belle en het Beest en The Circle of Life, de openingstune van het huidi ge kassucces The Lion King. Op 11 februari neemt de show band, met haar jongere zusje 'Jeugdkorps Sas van Gent', deel aan de door de Gemeen schappelijke Zeeuws Vlaamse Showkorpsen (GZVS) georga niseerde Indoor Taptoe. Deze vindt plaats in 't Sportuus in Axel. Hoogtepunt van deze taptoe is het slotnummer, waarbij zo'n 350 muzikanten tegelijk hun beste beentje voor zetten. Daarnaast brengt ieder korps het eigen repertoire. Geïnteresseerden voor de showband Sas van Gent kun nen altijd contact opnemen met secretaris Eddy de Maayer, Ivoystraat 20 te Sas van Gent of eens een kijkje komen ne men tijdens de repetities in de Roselaer, iedere maandaga vond om half zeven. Van onze correspondent Temeuzen - Scouts van de Karei Doormangroep uit Terneu zen zijn veertien dagen geleden naar huis gestuurd. Het tijdelijk onderkomen, een boerderij van de gemeente Ter- neuzen aan de Reuzenhoek- sedijk, is niet langer meer be schikbaar en een bouwvergun ning voor hun nieuwe pand is nog niet afgegeven. Groepsleider A. Franssen is naarstig op zoek naar alternatie ven. „We hebben een aanbod gekregen om tijdelijk units te ■Van ■Sas onze verslaggeefster van Gent - Axel en Sas van Gent deze maand rond de tafel met de ^N/AMRO om te praten over het in- rien van een stimuleringsfonds. onrf '°ntk is bedoeld om jonge, beginnende ïa ®lemers door de eerste moeilijke fase inun nieuw opgericht bedrijf heen te fev"?66 Van een stimuleringsfonds komt uit Wa val) Sas van Gent, maar 'om een zo ;r n ®°8erijke basis te creëren' is ook Axel ifs™ betrokken, vertelt wethouder L. Tüwe (Gemeentebelangen). „Er zijn al diverse informatieve bijeenkomsten geweest. Die verliepen in goede sfeer. Ik heb goede hoop dat er de eerste helft van 1995 daad werkelijk zo'n fonds wordt opgericht." De voorwaarden waaraan ondernemers moe ten voldoen om aanspraak te kunnen maken op een renteloze lening uit het fonds staan nog niet op papier. Maar volgens Marquinie ligt het voor de hand dat de ondernemer de juiste vergunningen en diploma's heeft en met een goed ondernemersplan komt. De drie partijen (beide gemeenten en de bank) richten een stichting op om het fonds onder te brengen. Volgens Marquinie moet zo'n fonds al gauw drie ton bevatten wil het effectief zijn. De wethouder wil niet zeggen hoeveel geld de drie partijen elk bereid zijn inleggen. „Daarover gaat nou juist de verga dering die we deze maand beleggen." De Sasse wethouder acht het ontstaan van onenigheid tussen Axel en Sas van Gent over toewijzing van de leningen vrijwel uitgeslo ten. „Of iemand nou uit Westdorpe of uit Koewacht komt, dat blijft gelijk. Ik zou het beneden mijn waardigheid vinden om daar moeilijk over te doen. We werken samen op basis van gelijkheid. Dat doen we op zoveel terreinen trouwens." Dinsdagavond praat de commissie economi sche zaken over het stimuleringsfonds. zetten op de plaats waar ons gebouw gestaan heeft. Dit stuit te echter op bezwaren bij de gemeente. Omwonenden hebben bezwaar aangetekend tegen de nieuwbouw. Daarom moet nu voor een tijdelijk onderkomen ook de hele procedure inwerking worden gezet." Bouwen op een andere lokatie, bijvoorbeeld aan de Otheense kreek, heeft wel de voorkeur van de zeeverkenners, maar kost zo'n 65 mille meer. Franssen wuift de kritiek van de omwonenden weg. „Kijk, we zit ten als scouts al veertig jaar op 't Weitje aan het Zuidersportpark. De omwonenden wisten dus goed waar ze aan toe waren toe ze gingen bouwen. Onze scouts hebben nog nooit voor overlast gezorgd. Bovendien is het eigen lijk geen nieuwbouw maar her bouw." Franssen hoopt dat de proble men snel de wereld uit zullen zijn. De leiding is op zoek naar leegstaande gebouwen die even tueel in aanmerking komen om voorlopig de scouts onderdak te bieden. Van onze verslaggever Middelburg/Aardenburg - De provincie Zeeland reikt het noodlijdende Zeeuws Studiecentrum in Aarden burg de helpende hand. GS zijn bereid - eenmalig - drie ton te halen uit het sociaal-economnisch ont wikkelingsfonds en dit als achtergestelde lening aan te bieden. De drie ton is een kwart van de totale directe geldbehoefte van het Studiecentrum. De andere negen ton krijgt het centrum door ophoging van de hypothe caire lening, het opschorten van de aflossing hiervan in de jaren 1995 en 1996, het opschorten van rentebetaling voor de perio de van één jaar en een tijdelijke verhoging van het krediet in re kening-courant bij de bank met een half miljoen. Met deze nieuwe financiële mid delen denkt de leiding van het Studiecentrum genoeg armslag te hebben om toekomstverwach tingen te kunnen invullen. Zo wil men de exploitatie verbete ren door onder meer de hotel functie van het centrum sterker te promoten. Daarbij richt men zich nadrukkelijker op de toeris tische markt. Het centrum be schikt inmiddels over 70 hotel kamers (110 bedden), een restau rant voor 150 personen, een- foyer en negen goed geoutilleer de zalen. Voor gebruik hiervan wordt ook gemikt op bruiloften, personeelsfeesten en andere (massale) samenkomsten. Voorts worden speciale arrangementen ontwikkeld. Een aanvraag voor een 3-sterren hotel-classificatie is inmiddels de deur uit. Met de strandhotels is contact gelegd om de piek in het hoogseizoen mee te helpen opvangen. Stijgen De verwachting is dat door deze initiatieven de verhuurinkom sten stijgen van acht ton tot 1,2 miljoen in het jaar 2000. Ook voorziet men in diezelfde perio de een hogere opbrengst van niet-gesubsidieerde cursussen, van 1,2 naar 2 miljoen. Verder kan ook in de kosten van het technisch bedrijf duchtig ge snoeid worden. De provincie zet vraagtekens bij de haalbaarheid van het plan. Toegejuicht wordt dat er een aantal maatregelen is genomen om de exploitatie te verbeteren. „Dat had echter al in een eerder stadium moeten gebeuren", zeg gen GS in hun Statenvoorstel. Het plan is volgens GS 'absoluut niet risicovrij'. In feite kan het voortbestaan van het Studiecen trum alleen mogelijk worden ge maakt met een behoorlijk aantal onzekerheden. Geen alternatief Er is echter volgens het provin ciebestuur geen alternatief. Uit werkgelegenheidsoogpunt (er werken 58 mensen) is het behoud van het Studiecentrum voor West-Zeeuws-Vlaanderen van zeer groot belang. Volgens de directie van het cen trum waren er drie mogelijkhe den; sluiting van het centrum, schuldsanering door verkoop en vervolgens terughuren van het gebouw van stichting of het on derhavige plan. Het eerste is niet aanlokkelijk. 58 Mensen op straat en Zeeuws- vlaamse gemeenten die op draaien voor een vermoedelijk tekort van rond de drie miljoen gulden. Voor de tweede optie voelde de gemeente Aardenburg niets. Te duur en bovendien zou de gemeente haar recht van eer ste hypotheek verliezen. Hulst - In de tweede wed strijdperiode van de tennis school Hulst is in de op één na hoogste poule Ronald de Kind prima op dreef. Hij boekte een forse overwinning op zowel Edwin Ringoot als Etiënne Nachtegael. Moeilijker ver ging het De Kind tegen René de Maagt maar ook deze werd met een nederlaag huiswaarts gestuurd. In de hoogste poule bij de vrouwen springen de prestaties van Sonja de Witte in het oog. Els Vermeulen, Maurena d'Hooghe en Eliane Verstraetén moesten er alle aan geloven. Bij de jeugd boekte Eiso Alberda in poule twee een mooie zege op Davy de Kesel. UITSLAGEN MANNEN Poule 1: Peter van Remoortere- Eugène de Maagt 6-5, Jan Maas- Eugène de Maagt 8-3, Jan Maas- George van Hoye 10-3, Eugène de Maagt-Sophie van Dierendonck 5-3, Poule 2: Ronald de Kind-Edwin Ringoot 11-0, Pieter de Klerk- Etiënne Nachtegael 5-2, Ronald de Kind-Etiënne Nachtegael 10-2, Ronald de Kind-René de Maagt 7-5. Poule 3: Jan Vermeulen-Cor Mil- lenaar 9-4, Jack Roctus-Gor Mil- lenaar 9-2, Edwin Sinke-Cor Mil- lenaar 14-2. VROUWEN Poule 1: Sonja de Witte-Els Ver meulen 9-4, Sonja de Witte-Mau- rena d'Hooghe 12-2, Eliane Ver- straeten-Maurena d'Hooghe 7-4, Sonja de Witte-Eliane Verstrae- ten 7-4. Poule 2: Arianda Kerckhaert- Hella Bopsman 13-0. JEUGD Poule 1: Beatrix Verhaegen-Wou ter Herrewegh 7-6, Wouter Her- rewegh-Niels Bogaert 9-2, Wou ter Herrewegh-Koos Alberda 10-2. Poule 2: Davy de Kesel-Evelien de Mey 12-0, Eiso Alberda-Davy de Kesel 6-3. Middelburg - De pas opge richte groep (Fata) Morgana houdt zaterdag 14 januari een bijeenkomst in Middelburg. In het COC-pand aan de Eigen- haardstraat wordt een Arabi sche nacht gehouden. De groep bestaat uit vijf per sonen, die regelmatig een feest willen organiseren. Tijdens de Arabische nacht wordt een toegangsprijs van vijf gulden gevraagd aan niet-leden. Le den mogen gratis naar binnen. Bezoekers graag in Arabische kleding. Het pand wordt om getoverd in een ware Arabi sche oase. GEMEENTEGIDS - Binnen enkele weken verschijnt de nieuwe gemeentegids van Sas van Gent. Deze wordt huis- aan-huis verspreid en bevat allerlei adressen en gegevens die onlangs zijn geactuali seerd. Het boekje is ook in het gemeentehuis af te halen. Clinge - Zaal De Gouden Kroon, 28 personen. Bieden: 1. J. de Waal, 2. M. Blommaert, 3. E. Bracke. Joke ren: 1. mevrouw Lernout, 2. me vrouw Schalje, 3. mevrouw Van Haver. St.-Jansteen - Zaal Zondagsver- maak, twintig personen. Bieden: 1. J. Caluwé, 2. A. de Bruyn, 3. J. Bleyenberg. Hulst - Zaal De Kroon, 74 perso nen. Bieden: 1. J. van de Hende, 2. Th. Bos, 3. F. de Block. Jokeren: 1. F. Pieters, 2. F. Esseling, 3. G. van Haveren. Clinge - Zaal De Landbouw, 56 personen. Bieden: 1. M. de Block, 2. A. de Bruyn, 3. mevrouw Tilleman. Jokeren: 1. mevrouw De Koning, 2. F. Buys, 3. mevrouw Ras. Koewacht - Zaal De Lange Akkers, dertig personen. Bieden: 1. A. Mar tens, 2. Ch. de Bruyn, 3. H. Tem merman. Stoppeldijk - Zaal 't Gelaag, 54 personen. Bieden: 1. T. Kegels, 2. J. Tieleman, 3. T. Bleyenberg. Joke ren: 1. mevrouw Patijn, 2. mevrouw Van Cadsand, 3. mevrouw Huls hout. Westdorpe - Zaal Concordia, zes tien personen. Bieden: 1. M. van Dam, 2. C. Audenaerd, 3. P. de Guchteneire. Graauw - Gemeenschapshuis, 28 personen. Bieden: 1. W. Sorber, 2. A. Vereeken, 3. J. Kamoen. Kloosterzande - Zaal De Kastanje, twintig personen. Bieden: 1. B. Vis ser, 2. R. Verschuren, 3. R. Sloot. Jokeren: 1. mevrouw De Waal-Val- ckx, 2. mevrouw Verschuren, 3. A. de Waal. St.-Jansteen - Zaal De Kroon, 34 personen. Bieden: 1. A. de Bruyn, 2. C. Aarts, 3. G. Maerman. Jokeren: 1. mevrouw Ferket, 2. mevrouw Van Campenhout, 3. F. Esseling. Walsoorden - Zaal Rue du Nord, 34 personen. Bieden: 1. D. vam Dam me, 2. J. Goossen, 3. P. Rijk. Joke ren: 1. mevrouw Rademakers, 2. R. de Waal, 3. mevrouw Tieleman. Hengstdijk - Zaal 't Jagershuis, 103 personen. Bieden: 1. Th. Bos, 2. J. Poppe, 3. P. Cruson. Jokeren: 1. mevrouw Claassen, 2. mevrouw De Cock, 3. mevrouw Sponselee. Kloosterzande - Zaal De Reizende Man, 21 personen. Bieden: 1. W. Naeye, 2. P. Cornells, 3. R. van Eerdenburg. Eede - Zaal Hof van Eede, 25 personen. Bieden: 1. A. Dhaenens, 2. L. van de Winkel, 3. A. Timmer man. Sluiskil - Zaal Dallinga, 120 perso nen. Bieden: 1. J. Sorber, 2. J. de Rijk, 3. W. Lensen. Oostburg - Oostburgse Bridgeclub, zaal 1'Ambassadeur, vrije wed strijd, twaalf paren: 1. Christiaan- sen-Pielaet, 2. echtpaar De Badts, 3. Langedijk-De Ruijter. Oostburg - Bridge Sociëteit Oost burg, eerste w2edstrijd voorjaars competitie. A-lijn: 1. Van Dronke- laar/Zwaan, 2. Remijn/Voogdt, 3. Rosseel/Lako. B-lijn: 1. echtpaar Willink, 2. Cuelenaere/d'Hoore, 3. echtpaar Hoogstrate. Hoek - Het paar Markovic/Patte- nier won met een uitstekende score van 61,22 procent het sterk bezette eindejaarstoernooi bridge van de Oostburgse Bridge Sociëteit. Het toernooi werd gehouden in restau rant De Braakman. Er werden in twee zittingen 42 spellen afge werkt. Uitslag: 1. Markovic/Patte- nier 61,22, 2. Breedvelt/Verburg 58,69, 3. Vandeputte/de Saegher 57,89, 4. Beek/Van Landegem 57,50, 5. Conijn/Van der Laan 57,37 procent. Hulst - Bridgeclub Hulst, derde wedstrijd competitie. Groep A: 1. Herman-Van de Dries en Aronson- Hillege, 3. De Maat-Van Laere. Groep B: 1. echtpaar Aarts, 2. Kint- Van Belle, 3. Snuverink-Beusen- berg. Groep C: 1. Voet-Van Hoote- fem, 2. Terburg-Bastiaansen, 3. ,ossie-De Wolf. Groep D: 2. De Waele-Stam, 2. Wendels-Mannaert 3. echtpaar Du Puy en Van Leeu wen-Maas. Groep E: 1. echtpaar Kegelaar, 2. Daandels-Lauret, 3. Neven-D'Hondt. Hulst - De Lieve, 44 personen. Bieden: 1. J. Brugge, Axel; 2. me- vrouw Van Hooye, 3. A. de Bruyn, beiden Hulst. Paal - Zaal Veronica, 35 schutters. Hoge vogel: R. Baert, eerste zijvo gel: G. van Geertruy, tweede zijvo- §el: P. Roels, grootste aantal (6): H. orber. Lamswaarde - Zaal De Vier Jaar getijden, twaalf schutters. Hoge vo gel: G. Meerschaert, eerste zij vogel: A. Cocqheyt, tweede zijvogel: F. de Meyer, grootste aantal (6): J. de Beul. Koewacht - Zaal 't Hoekske, dertig schutters. Hoge en eerste zijvogeH G. Baart, tweede zijvogel: R. D'Hondt, grootste aantal (4): J. Martens. Zuiddorpe - Zaal Gemeentehuis, 36 schutters. Hoge vogel: M. Suy, eer ste zijvogel: P. Gauwe, tweede zij vogel: R. Rottier, grootste aantal (4): A. de Munck. 's-Heerenhoek - Zaal De Koren beurs, Soranus 2. Wip 1: eerste hoge vogel: J. de Jong, ADLM; tweede hoge vogel: H. Boonman, Willem Teil; eerste zijvogel: F. Koens, Spes Nostra; tweede zijvo gel: C. Rentmeeser, Willem Teil; derde zijvogel: N. Schouwenaar, Juliana; vliegende vogel: R. Bree- mer, grootste aantal (8): H. Goetheer, beiden Juliana. Wip 2: beide hoge vogels en zijvogei: F. Koens, grootste aantal (5): M. de Jonge, Soranus. 's-Heerenhoek - Zaal Wolk Inn, VIOS, veertig schutters. Wip 1: ho ge vogel: P. Vette, Concordia; eerste zijvogel: H. van de Dries, Eensge zindheid; tweede zijvogel: C. West dorp, VIOS; derde zijvogel: P. Plat- schorre, Zorgvlied; vierde zijvogel: W. Vos, Eensgezindheid; grootste aantal (7): L. Verdonk, Concordia. Wip 2: eerste hoge vogel: E. Maat, Zorgvlied; tweede hoge vogel: J.P. de Jonge, eerste zijvogel: W. Vos, vliegende vogels: L. de Jonge, AD LM en M. Wisse, Concordia. Kloosterzande - Clubgebouw Ro zenhof, 25 personen: 1. L. Ivens/T. de Waal, 2. G. Cornelissens/R. Hiel, 3. H. Baart/H. de Gucht. Ossenisse - Zaal Hof ter Nesse, twaalf personen: 1. A. Rottier/E. de Maat, 2. J. Schenkels/J- de Waal- Hamelink, 3. M. Rademakers-War- rens/R. de Waal-Cambeen. Westdorpe - Zaal Concordia, 22 personen. Mat 1: 1. E. de Smet/G. Spuessens, 2. A. Janssen/C. de Ke ver. Mat 2: 1. F. Verhoosel, 2. W. Kalle/O. de Kever. St.-Jansteen - De Warande, KBO: 1. E. de Smet/Th. Kints, 2. P. Rom- baut/W. de Windt, 3. M. Taelman/ A. van Remoortere. Lamswaarde - Zaal De Luifel, KBO: 1. G. de Schrijver/E. van Waterschoot, 2. E. van Driéssche, 3. P. Roelandt-L. Platjouw-van Poel- Ie. Lamswaarde - Zaal De Luifel, KBO: 1. E. van Driesche, 2. L. Sala-A. van Driessche, 3. F. Jans- sen-J. Platjouw. Clinge - Gemeenschapscentrum Malpertuus, ANBO: Mat 1:1. mevr. Emeleer-Hulst en E. Jonkers-Clin- ge, 2. mevr. Govaert-Clinge en O. Rombaut-Clinge. Mat 2: 1. mevr. Pieters-Hulst en J. Heye-Clinge, 2. mevr. Kempe-Axel en J. Warrens- Hulst. Mat 3: 1. mevr. v. Vlierberg- he-De Klinge en mevr. Peersman- Clinge, 2. J. de Groene-St. Jansteen en J. Bouvre-Stekene. (ADVERTENTIE) bereikbaar in heel Europa een begrip in service en de elektronica van morgen.... Oranjestraat 5 - Telefoon 01155 - 62710

de Stem | 1995 | | pagina 19