DE STEM E L fa 'AFARI Algemeen Directeur VERKOOPSTER Ervaren verkoperm/v Pro t 'Gelukkif PERSON Tl bouwbedrijf bv AKTUEL-MODE Pellikaan UITVOERDERS Sas van pESTEM ANCOFER NEDERLAND B.V. VERKOPER (M/V) op de afdeling verkoop handel binnenland VERKOPER (M/V) op de afdeling verkoop snijwerk ambitieuze vijftiger met visie en daadkracht Mercuri ürval OPERATOR (M/V) VAN WEST-BRABANT AKTUEL-MODE Kansen in tijdelijk werk LB^KSiihsiG GS willen n Tweede lui PELLIKAAN BOUWBEDRIJF B.V. Postbus 5515000 AN Tilburg Hoofd dienstverlening m/v HOOGHEEMRAADSCHAP Laatste kans Horeca-lnstituut Breda P. v.d. Velden CARRIERE-BEGELEIDING LOLKEMA&SCHEIFESBV Wij vragen een jonge dynamische voor onze zaak in jonge/sportieve kleding. Schriftelijke reacties naar: Ginnekenstraat 82 4811 JJ Breda Schoonmaakmedewerkers m/v ■V randstad uitzendbureau Nieuwe burgeme J DE STEM ZATERDAG 7 JANUARI 1995 Pellikaan Bouwbedrijf B.V. is een internationaal aannemingsbedrijf met het hoofdkantoor in Tilburg en vestigingen in België, Duitsland en Engeland. Wij realiseren o.a. sportcentra, zwembaden, scholen, kantoren en multifunctionele accommodaties. In verband met de groei van onze organisatie zoeken wij op korte termijn U zult worden belast met de dagelijkse leiding van bouwprojecten in binnen- en buitenland. een middelbare bouwkundige opleiding praktijkervaring met bouwkundige projecten (min. 3 jaar) bereidheid plaatselijk te overnachten bij projecten op grotere afstand kennis van de Duitse taal strekt tot aanbeveling leeftijd tussen 27 en 40 jaar. een interessante en verantwoordelijke baan met vele contacten op een breed werkterrein uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden bij gebleken geschiktheid voldoende mogelijkheden tot verdere ontplooiing binnen ons bedrijf. Indien u belangstelling heeft voor deze functie zien wij graag uw schriftelijke reactie, gericht aan de heer L. van der Waal, uiterlijk 18 januari 1995 tegemoet. Wij verwachten van u: Wij bieden u: in Oosterhout (N.B.) is een internationaal opererende handelsonderneming, ge specialiseerd in warmgewalste staalplaten en op maat gesneden produkten. Wij beschikken overeen bewerkingscentrum, waar produkten worden vervaardigd conform de specificaties van de kiant. Ancofer Nederland B. V., in het bezit van het ISO-9002 certificaat, maakt deel uit van een internationale organisatie en behoort tot de toonaangevende voorraad- houdende ondernemingen op haar markt. Wij hebben 55 mensen in dienst. Voor spoedige indiensttreding hebben wij-2 vacatures: vacature 1 voor de functie van: vacature 2 voor de functie van: De taken binnen beide functies bestaan o.a. uit het telefonisch verkopen van goe deren en diensten en het onderhouden c.q. bevorderen van contacten met klan ten. Dit kan zowel telefonisch als door middel van persoonlijke bezoeken. Wij vragen: - opleiding op MBO-niveau - ervaring als verkoper in de staalmarkt - contactuele vaardigheden - grote mate van verantwoordelijkheid Wij bieden: - interne training - een dynamische en afwisselende functie - een klein team van enthousiaste collega's die in een sfeer van hard werken en collegialiteit succesvolle resultaten behalen - uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, volle dig in overeenstemming met het niveau van deze functie. Uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreid curriculum vitae en vacaturenummer kunt u sturen naar: Ancofer Nederland B.V. Postbus 190, 4900 AD Oosterhout t.a.v. mevr. Hieminga-Bos Een psychologische test kan onderdeel uitmaken van de selectieprocedure Voor inlichtingen over de functies kunt u tijdens kantooruren bellen met de heer Visser m.b.t. vacature 1 en de heer Hokken m.b.t. vacature 2. Telefoonnummer: 01620-91500. Safari Holding B.V., gevestigd te Etten-Leur (N.Br.) is een internationale zelfstandige onderneming met een totale omzet van ca. 150 miljoen en telt ongeveer 200 medewerkers. De organisatie is gespecialiseerd in de ontwikke ling, produktie en verkoop van met name voeding voor kleine huisdieren. De holding bestaat uit een aantal dochtermaat schappijen: o.a. E V. Safari, Bogena B.V. en Melton (U.K.). B.V. Safari is toonaangevend op het gebied van droge voeding van kleine huisdieren. In Europa is zij naast producent van een aantal bekende merken de grootste onafhankelijke producent van private label produkten (huismerken). Het bedrijf exporteert 75% van haar produktie en levert aan grote supermarktketens in West-Europa. De dochterondernemingen Bogena en Melton (U.K.) richten zich op de Westeuropese markt van dierenspeciaalzaken met een totaal pakket aan dierbenodigdheden. In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd van de huidige directeur zijn wij in opdracht van de Raad van Commissarissen op zoek naar een energieke m/v De functie: - Als voorzitter van het directieteam vormt u samen met de Financieel Directeur en de Commercieel Directeur in collegiaal teamverband de Holding-directie - De Holding-directie formuleert geza menlijk het strategisch beleid en draagt de eindverantwoordelijkheid voor de resultaten. - Met regelmaat heeft u overleg met de directies van de werkmaatschappijen ten aanzien van resultaten en ontwikke lingen. - Naast activiteiten op Holdingniveau bent u verantwoordelijk voor de alge mene leiding van de dochteronderne ming B.V. Safari, waarbij produktie, efficiency en kostenbeheersing uw belangrijkste aandachtsgebieden zijn. - De directie rapporteert aan de Raad van Commissarissen. Het profiel: - Een inspirerende manager met inter nationale ervaring. - Strategisch inzicht in combinatie met een pragmatische en flexibele instelling. - Aantoonbare managementervaring in een procesmatige produktie-omgeving van een middelgroot bedrijf (ervaring in de branche van fast moving consumer goods is een pré). - Kennis van en ervaring met alle bedrijfseconomische aspecten. - Opleiding op HBO- of Universitair niveau. - Teambuilder en collegiaal ingesteld. - Goede beheersing van de moderne talen. - Leeftijd 50-55 jaar. Safari Holding biedt u: - Een gezonde en innovatieve werkom geving in een boeiende, maar concur rerende markt met expansiemogelijk heden. - De mogelijkheid om met uw ervaring en visie invulling te geven aan deze toonaangevende positie en uit te bouwen tot aansprekende resultaten. - Een resultaatgericht bedrijf met een ondememersmentaliteit en een no-nonsense cultuur. - Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Is deze uitdaging de kroon op uw carrière? Stuur dan een brief met duidelijk c.v. onder vermelding van ref.nr.ES411216 naar Mercuri Urval B.V. Boschdijk 60 5612 AN Eindhoven. Bij de hoofdafdeling Beheer Zuiveringstechnische Werken houdt het district Midden zich bezig met het onderhouden en beheren van rioolwaterzuiverings installaties en rioolgemalen. Op de rioolwater zuiveringsinstallatie Nieuwveer van dit district is er een vacature voor een Sociaal Pedagogische Dienst De Sociaal Pedagogische Dienst van Stichting Accent is een organisatie voor ambulante dienst- en hulpverlening ten behoeve van mensen met een verstandelijke handicap in de regio Oosterhout/Waalwijk, bestaande uit 28 medewerkers. De SPD behelst het zorgconsulentschap, gespecialiseerd jeugd- en volwassenenwerk, arbeidsintegratie, praktisch pedagogische gezins begeleiding, begeleid zelfstandig wonen, psychosociale hulpverlening en maat schappelijk werk ten behoeve van scholen en voorzieningen. Stichting Accent werkt nauw samen met Stichting Assisië te Biezenmortel. De SPD zoekt voor haar afdeling dienstverlening een voor 32 uren per week. Binnen deze, nog nader vorm te geven, afdeling dienstverlening zijn ongeveer negen zorgconsulenten, een arbeidsconsulent en een coördinator GJVW werkzaam. Taken Onder verantwoordelijkheid van de manager SPD bent u in hoofdzaak belast met de navolgende taken: - U bent verantwoordelijk voor de kwaliteit en kwantiteit van de geboden dienstverlening; - u ondersteunt, begeleidt en motiveert de consulenten bij de uitvoering van hun werkzaamheden; - u draagt zorg voor supervisie en werkbegeleiding; - u levert een bijdrage aan (de ontwikkeling van) het beleid ten aanzien van de dienstverlening; - u bent belast met het ontwikkelen van werkplannen en rapporteert hierover aan de manager; - u onderhoudt uit de functie voortvloeiende (externe) contacten. Eisen - U heeft een visie t.a.v. dienstverlening aan mensen met een verstandelijke handicap; - u heeft ervaring als leidinggevende; - u heeft ruime ervaring met het geven van werkbegeleiding, - u bent een inspirerende en motiverende persoonlijkheid; - u beschikt over goede contactuele vaardigheden, zowel schriftelijk als mondeling - u heeft een agogische HBO-opleiding met aanvullende vervolgopleidingen/cursus sen, op het terrein van groepswerk, supervisiekunde e.d. bij voorkeur VO. Geboden - De SPD bevindt zich in een veranderingsproces, waarbij nieuwe initiatieven ruim baan krijgen; - u werkt met een enthousiast team; - uw salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de c.a.o.- Welzijn (salaris ligt tussen 4.329,60 en 5.732,26 bruto per maand bij een volledige werkweek). Informatie - Voor informatie kunt u bellen met de heer A.C. Mouw, manager SPD, op werkdagen tijdens kantooruren. Telefoon (04160) 316 55. - U wordt verzocht uw sollicitatiebrief binnen 8 dagen te zenden aan: Stichting Accent, ta.v. afdeling Personeelszaken, Postbus 637,5140 AP Waalwijk. - Psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. - De eerste sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden in week 3. ing Accent in volconffnudfnnst Het Hoogheemraadschap van West-Brabant (circa 350 medewer kers), gevestigd in Breda, is belast met de zorg voor de kwaliteit van het oppervlaktewater, de zuivering van het afval water, waterkering en waterbeheersing in haar gebied (165.000 ha). Functie-inhoud: Het in 4-ploegen-continudienst (2 man per ploeg) bedienen van de installatie. Deze bestaat onder andere uit stoomketels, pompen, compressoren en filterpersen. Daarnaast zal de medewerker worden belast met het uitvoeren van alle voorkomende onderhouds werkzaamheden aan deze installatie. Buiten de normale dagdiensten wordt controle en toezicht op de gehele waterzuiveringsinstallatie uitgevoerd. Automatische storingsmeldingen van installaties, klachten enz. worden telefonisch op Nieuwveer gemeld. De verwerking van deze meldingen behoort eveneens tot de functie. Functie-eisen: L.B.O.-diploma richting mechanische techniek: diploma N.V.A. I dan wel de bereidheid deze opleiding te gaan volgen; het diploma VAPR0-A strekt tot aanbeveling; ervaring met machine-onderhoud en/of als operator; verantwoordelijkheidsgevoel en zelfstandigheid; bereidheid om alle voorkomende werkzaamheden inclusief vuil werk te verrichten; leeftijd vanaf 30 jaar. Overige informatie: Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, met ingang van 1 januari 1995 maximaal f 3.688,- bruto per maand (schaal 5 van de C.A.0. voor Waterschapspersoneel). Daarnaast wordt er boven op het loon een onregelmatig heids- en vuilwerktoeslag betaald. De standplaats is Breda. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de sectiechef de heer F. Olejek, telefoon 076-416608 of de afdeling Personeelszaken, telefoon 076-631275. Belangstellenden voor deze vacature wordt verzocht hun sollicitatie, voor 21 januari 1995 te richten aan het Dagelijks Bestuur van het Hoogheemraadschap van West-Brabant, Postbus 2212,4800 CE Breda, met vermelding van vacaturenummer 95/01 op zowel brief als enveloppe. Haal in 1995 nog uw DIPLOMA CAFÉBEDRIJF en HANDELSKENNIS HORECA V.a. 1 jan. 1996 wijziging vestigingseisen Aanvang cursus maandag 30 januari a.s. examen 7 juni '95 Inschrijvingsavond 23 januari '95 v.a. 19.30 uur in café restaurant „Het Witte Schaap", Meidoornstraat 56, Breda. IN 1994 98.9% GESLAAGDEN Cursussen te: Breda, Roosendaal, Tilburg ex-examinator, gedipl. horecadocent Bel nu! Bel vrijblijvend voor gratis informatiefolder. Tel, 076-653155, fax 076-718170. - nu ook in Breda - In een intensief individueel traject krijgt u zicht op mogelijkheden en kansen om uw loopbaan te ont wikkelen in de gewenste richting. Met behulp van de methodiek Carrière-Marketing» ontwikkelt u onder professionele begeleiding een loopbaanplan. Aansluitend vindt ondersteuning plaats bij de realisatie van uw plannen. De kosten zijn afhankelijk van de intensiteit van het traject. Maak een afspraak voor een intake-gespref a 65.- ORGANISATIE-ONTWIKKELING Hoofdstraat 110 5121JH Rijen Telefoon 101612) 233 85 Voor relaties in de nabije omgeving zoeken wij regelmatig schoonmaakmedewerkers. Op parttime basis, zowel voor de ochtenden als voor de avonden. Bent u geïnteresseerd? Neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Informatie bij Joyce de Rade, tel. 01621-1 76 00, Raamsdonksveer, Keizersdijk 55b. Nieuwe vestiging in regio Breda van een grote internationale leasemaatschappij zoekt op korte termijn' JHH Functie-eisen: minimaal HAVO SPD, kennis van de moderne talen, flexibili teit en stressbestendigheid. Wij bieden de geschikte kandidaat een goed salaris in een snel groeiende onderneming. mum m sapya» §&9S$g|jj - mm O gggj&g gw» Functie-eisen: tenminste 3 jaar verkoopervaring met nieuwe of tweedehands vrachtwagens en opleggers; kennis van het Engels en Duits is een must; kennis van het Frans is een pré; goede contactuele eigenschappen; een flexibele en stressbestendige persoonlijkheid. Wij bieden de geschikte kandidaat een goed basissalaris met provisie in een snel groeiende onderneming. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen sturen naar: TIP EUROPE, Manager Human Resources Europe, Mr. H.W.L. Kloprogge, Rivierstaete, Amsteldijk 166,1079 LH Amsterdam. Telefoon 020 - 646 14 li- Fax 020 - 646 09 69. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden in Breda. A GE Capital Company Van onze verslaggever Middelburg - De provinc Zeeland stelt voor 1995 n gentigduizend gulden b schikbaar voor het projec en activiteitenplan Vrouwei hulpverlening. Eenzelfde bedrag was voor 19 beschikbaar gesteld, maar do omstandigheden niet geheel 1 nut. GS stellen voor dit restere Burgemeester C. van Li<| Van onze verslaggever Sluis-Aardenburg - schrijdende samenwerl hebben voor de verdere ontwikkeling van de meente Sluis-Aardenbi enkele zaken waar de n, meester C. van Liere va meente zich voor gaat i „Ik heb al ervaring met g dende samenwerking in i meente Putte. Gelukkig grensoverschrijdende sa ontwikkeling gekomen, antwoord op verdergaan) nng en internationahseriil king gaat niet altijd m<| bijvoorbeeld de ontwikl! Van onze correspondent Sas van Gent - Sho' Sas van Gent gaai steeds vol vertrouwt toekomst tegemoet. pit jaar viert dit Sasse korps het tweede li waarbij de jubileumtaj september het hoogtepi worden. Vorig jaar vei net korps een recordaanj tredens en de verwacl nat er ook dit jaar eei groot aantal optredens zullen worden. Daarnaa ^an onze verslaggeefster Sas van Gent - Axel e f® deze maand rond .p/AMRO om te pra den van een stimuler ï?3! fonds is bedoeld om "Mernemers door de eejl hellpen °Pgenclj det idee van een stimuler 11 koker van SasvanGer eed mogelijke basis te c v, nu pij betrokken, ver rquinie (Gemeentebel;

de Stem | 1995 | | pagina 18