BEDRIJFSLEIDER M/V 'Gee •ylrian, "A buitendienst medewerker Keizer B.V. ASSURANTIE-ADVISEUR BINNENDIENST OPEN DAG Rechtbank CHEF DE PARTI II MARK en WEERIJS BEKENDMAKING LEEFGROEP-WERK(ST)ERS dverteren smaakt naar meer, kruidenier. European Host(ess) en Toerisme Hotel Management Hospitality Management Hogeweg Sluis afgesloten ASSISTENT(E) VERKOOP BUITENDIENST DUITSLAND it*1 n GR0EPSBEGELEID(ST)ER gemeente roosendaal en nispen de openbare basisschool De Wingerd STADSERF1 TELEFOON 01650-89911 gemeente roosendaal en nispen docent natuurkunde/scheikunde STADSERF1 TELEFOON 01650-89911 CARROSSERIE TECHNISCH COMMERCIEEL MEDEWERKER m/v 21 januari a-s- Limonade CAPSICUM® KREATIEF IN: LOKATIES, PARTY- EN CATERINGSERVICE THEATERPRODUKTIES, ENTERTAINMENT EVENEMENTEN- EN ARTIESTENBURO Arjan van Dijk Groep B.V. heeft zich sinds de start in 1975 ontwikkeld tot een zeer gerenom meerde en succesvolle organisatie, die jaarlijks honderden zakelijke en informele festiviteiten organiseert. Het gaat hierbij om een totaalpakket van organisatie, regie, huisvesting, amuse ment en catering. Het bedrijf beschikt zelf over zes locaties en weet zich door opmerkelijke creatieve invulling en culinaire hoogstandjes makkelijk in de markt te onderscheiden. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste: M/V Functie-inhoud: De Chef de Parti wordt verantwoordelijk voor de food-produktie over de hem toegewezen parti. U geeft leiding aan de medewerkers van deze parti en u rapporteert aan de Produktie- leider. Tot uw hoofdtaken behoren: planning werkzaamheden van parti leidinggeven aan medewerkers parti kwaliteitsbeheersing verzorging en doorgeven produkten op verschillende kostprijsbeheersing van parti. Functieprofiel: Voor deze dynamische job zijn wij op zoek naar een enthousiaste persoonlijkheid met goede contactuele eigenschappen. Een teamplayer met scoringsdrang, die zelfstandig en doelge richt te werk gaat. U bent flexibel ten aanzien van werktijden. Vanzelfsprekend heeft u een scherp oog voor culinaire ontwikkelingen in deze sterk bewegende markt. U bent voor ons een interessante kandidaat indien u ervaring heeft opgedaan in een gere nommeerd la carte restaurant. Daarnaast heeft u een voortgezette SVH-opleiding gevolgd. Een gespecialiseerde SVH-opleiding warme/koude keuken is gewenst en u bezit een gede gen kennis op gebied van materialen en hygiëne. Daarnaast heeft u een rijbewijs B en bent u in het bezit van een auto. U bent tussen de 25 en 35 jaar. Uiteraard bieden wij een passend salaris bij een full-time dienstverband. Indien u geïnteresseerd bent in bovenstaande functie en past in het profiel, dan verzoeken wij u binnen 10 dagen een handgeschreven sollicitatiebrief, voorzien van een curriculum vitae te zenden aan: ARJAN VAN DIJK GROEP B.V. Postbus 99, 4930 AB Geertruidenberg. T.a.v. Personeelszaken, voor meer informatie: tel. 01621-87522. j is een toonaangevende producent, importeur en exporteur van diepgevroren groen ten, fruit en aardappelprodukten met ca. 300 medewerkers. Keizer B.V. maakt deel uit van de internationale McCain-groep. Voor de afdeling Export hebben wij op korte termijn plaats voor een Tot de werkzaamheden behoren het onderhouden van bestaande contacten en het verwerven van nieuwe contacten in Duitsland, produktpromotie bij grootverbruikers en het verzorgen van groothandelsbeurzen in Duitsland. Gezien de aard van de werkzaamheden zal na een inwerkperiode per werkweek ca. 4 dagen in Duitsland verbleven worden. Vereisten: HAVO/VWO-opleiding Uitstekende beheersing van de Duitse taal Commercieel inzicht Doorzettingsvermogen Wij bieden u een goed salaris, goede secundaire voorwaarden en een aantrekkelijke, zelfstandige functie in een ongedwongen werksfeer. Indien bovenstaande functie u aanspreekt, dan zien wij uw handgeschreven sollicita tie graag zo spoedig mogelijk tegemoet, gericht aan: 1/CI7IZD D t.a.v. de directie, Industrieweg 3, IMIIZ-Cn D V Industrieterrein 'De Maasoever', 5165 NH Waspik. Verzekeringen - financiën - hypotheken Assurantiebedrijf Rennen is al bijna 50 jaar lang een onafhankelijk, zelf standig werkend assurantiebedrijf en sinds kort gehuisvest in een mo dern, nieuw kantoorpand. In verband met uitbreiding van activiteiten zijn wij op zoek naar een M/V Wat houdt deze functie in: - het zelfstandig adviseren van alle voorkomende verzekeringen, hypo theken, financieringen en spaarvormen; - behandeling schades; - maken offertes. Wat vragen wij: - opleiding op HAVO/VWO-niveau; - minimaal assurantie B-diploma; - enkele jaren ervaring; - affiniteit met levens- en werknemersverzekeringen; - leeftijd 25 a 30 jaar; - flexibele instelling t.a.v. werktijden; - woonachtig in de regio. Voldoet u aan deze voorwaarden en spreekt het u aan om'all-round actief te zijn in een team van 6 medewerkers dan zien wij uw schriftelijke reactie graag z.s.m. tegemoet (voorzien van uw c.v.) Assurantiebedrijf Rennen B.V. Postbus 6, 4630 AA Hoogerheide (tel. 01646-12950) f t.a.v. de heer A. Rennen. WATERSCHAP Het (vl) dagelijks bestuur van het waterschap Mark en Weerijs maakt he rkend, dat er een openbare vergadering van het (vl) Algemeen Bestuur is vastgesteld op woensdag 11 januari 1995 in het waterschapskantoor, Chaamseweg 18 te Ulvenhout. De aanvang is om 13.30 uur. Belangstellen den zijn hierbij van harte welkom. Op de agenda staan o.a. de volgende onderwerpen: vaststelling kostentoedelingsverordening, omslagklassenver- ordening, omslagverordening en vaststelling begroting 1995 voor het nieuwe waterschap Mark en Weerijs. Ulvenhout, 5 januari 1995. Het (vl) dagelijks bestuur J.B.A. van Gestel, woorzitter R.A.M. van Arendonk, griffier DE STEM ZATERDAG 7 JANUARI 1995 valkenhorst opvang en begeleidingscentrum voor vrouwen en kinderen Valkenhorst is een Fiom-huis voor op vang en begeleiding van vrouwen en kinderen die vanwege geestelijke en/of lichamelijke mishandeling en/of sexueel geweld hun omgeving moeten ontvluchten. valkenierslaan 37 breda postbus 4740 4803 es breda fax 076-100868. Tot de verhuizing naar een nieuw gebouw (juni/juli 1995) hebben wij plaats voor enkele voor 32 en 28 uur per week (vast te stellen in onderling overleg). Het takenpakket bestaat uit onder meer: - het groepsproces volgen, sturen en begeleiden, als middel om doelen van vrouwen te bereiken; - het voorbereiden en begeleiden van groepsgesprekken en cliënt besprekingen; - in interdisciplinair overleg begeleidingsplannen mee opzetten; - zonodig vrouwen pedagogisch ondersteunen; - het begeleiden van de kinderen in samenspraak met de moeder met accenten op signalering van opvoedingssituaties en ontwikkeling en welzijn van de kinderen. Kandidaten dienen te voldoen aan de volgende functie-eisen: - visie op en affiniteit met de hulpverlening aan vrouwen en kinderen; - ervaring in het leefgroepenwerk; - een bijdrage kunnen leveren aan de werkontwikkeling; - zelfstandig en in teamverband kunnen werken; - beschikken over een flexibele opstelling, incasseringsvermogen en goede contactuele vaardigheden; - MBO- of HBO-IW of vergelijkbare opleiding; - leeftijd minimaal 25 jaar. De rechtspositie is geregeld volgens de CAO-Welzijnswerk. Schriftelijke reacties kunnen tot uiterlijk 20 januari 1995 gericht worden aan Stichting Valkenhorst, t.a.v. Mw.C. Scheffers (P&O), Postbus 4740, 4803 ES te Breda. Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar mannen en allochtone vrouwen. Zij worden dan ook met nadruk uitgenodigd om te reageren. DE HONDSBERG observaliecenlrum/pedologisch instituut De Hondsberg, prachtig gelegen op een mooi landgoed in de bossen van Oisterwijk, is een vernieuwend centrum in de zwakzinnigen zorg. Wij zijn specialisten in diagnos tiek (observatiecentrum) en be handeling (pedologisch insti tuut). Wij nemen kinderen op uit het hele iand (nationale functie) met ingewikkelde pro blemen: ernstige verstandelijke ontwikkelingsachterstanden in combinatie met psychische (ook psychiatrische) stoornis sen en lichamelijke en sociale problemen. De kern van de behandeling vindt plaats in 16 leefgroepen. Aan het centrum is een spe ciale school verbonden en er zijn goede (ook medische) on derzoeksfaciliteiten. We heb ben 120 bedden, verlenen ook poli-klinische hulp en doen wetenschappelijk onderzoek. Er werken 250 mensen. Wij vragen voor een groep kinderen, waarbij sprake is van psychiatrische problematiek een (fulltime) Bij gelijke geschiktheid gaat, gezien de teamsamenstelling, onze voorkeur uit naar een man. Van de kandidaten wordt verwacht dat: - zij enige ervaring hebben binnen de (kinder en jeugd-)psychiatrie; - zij affiniteit hebben met kinderen met een verstandelijke handicap; - zij de behandelingsplannen mee ontwikke len en uitvoeren; - zij op een doelgerichte, planmatige wijze kunnen werken; - zij ondersteunend kunnen zijn in het werken binnen een team. Functie-eisen: - B-opleiding of een HBO V-opgeleide met aantoonbare ervaring binnen de (kinder- en jeugdpsychiatrie; - een helder inzicht in eigen handelen en hierop kunnen reflecteren; - een actief teamlid dat op collegiale basis kan functioneren; - een stabiele persoonlijkheid. Arbeidsvoorwaarden zijn geregeld volgens de CAO Ziekenhuiswezen. Salariëring in FWG-groep 40 (min. 2.907,- max. 4.048,-). Pensioenvoorziening bij het PGGM. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer T. Dingenouts, orthopedagoog of de heer F. van Hamont, groepshoofd. Sollicitaties vóór 20 januari 1995 richten aan mevrouw H. van der Zwan, personeelszaken De Hondsberg, postbus 10102, 5060 GA Oisterwijk. Specialisten in onderzoek en behandeling Naar verwachting kan op 1 februari 1995 de formatie van worden uitgebreid met 38 uur per week. In het kader van een wijziging in de Tijdelijke Wet Arbeidsbemiddeling Onderwijs komt slechts diegene in aanmerking, die momenteel een full time dienstbetrekking bij een ander schoolbestuur heeft, (artikel 7, tweede lid, onderdeel c TWAO). De Wingerd is een groeischool gelegen in de nieuwbouwwijk Tolberg te Roosendaal en is gehuisvest in een modern bedrijfsgebouw. Voor de functie geldt dat de sollicitant; - bereid is onderwijs te geven overeenkomstig de beginselen van het open baar onderwijs; - ruime ervaring heeft in midden- en bovenbouw en bereid is zich in hoge mate in te zetten; - bereid is deel te nemen aan vernieuwings- en nascholingsprocessen; - veel aandacht besteedt aan zelfstandig werken, gericht op individuele ontwikkeling en bereiding van het leerproces belangrijk vindt; - visie heeft op zorgverbreding en in staat is daaraan een praktische invul ling te geven. De te benoemen collega zal dit schooljaar worden ingezet voor lesgevende activiteiten in groep 5/6. Van de sollicitant wordt verwacht dat hij/zij in de schriftelijke sollicitatie uit drukkelijk in gaat op de gestelde functie-eisen. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer J. Ernst, directeur van de school, telefoon 01650-64348. Schriftelijke sollicitaties kunt u, tot uiterlijk 16 januari 1995, richten aan het hoofd van de afdeling Educatie en Cultuur, de heer R. van Dijk, Postbus 5000, 4700 KA Roosendaal. Bij de specialist in slaapkamers, j bedden, gordijnen! lamellen, luxaflex] tapijten, novilon, waterbf Vanwege het vertrek van de huidige docent ontstaat er per medio februari 1995 aan de openbare scholengemeenschap „Jan Tinbergen College" te Roosendaal een vacature voor 20 uu en 50 minuten per week (15 leseenheden van 45 minuten). De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst tot 1 augustus 1995 wegens een proeftijd. Gezien de sterke groei van de scholengemeenschap ligt het in de verwach ting dat er in het schooljaar 1995/1996 een betrekking van 38 uur zal ont staan in de combinatie natuurkunde/scheikunde. Van de kandidaat wordt verwacht dat hij of zij: - beschikt over een eerstegraads bevoegdheid voor het vak scheikunde (voorkeur), dan wel natuurkunde; - een ruime ervaring heeft in het voortgezet onderwijs voor mavo, havo en atheneum; - bereid is de onvolgroeide scholengemeenschap mede gestalte te geven en zowel onderwijskundig als organisatorisch initiatieven te nemen; - bereid is onderwijs te geven overeenkomstig de beginselen van het open baar onderwijs. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot: R. v. Zinderen Bakker, rector, tel school: 01650-43871, tel. privé: 01650-29957. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Educa tie en Cultuur, de heer R.W.C.D. van Dijk, Postbus 5000, 4700 KA Roosen daal tot uiterlijk 16 januari 1995. Inlichtingen: De Stem, 076-236911 AUTOSCHADE Wij zijn een zeer modern nieuw geoutilleerd carrosseriebedrijf in Z.W.-Nederland van zo wel o.a. carrosserie als autoschade „FOCWA Garantiebedrijf". Wij zoeken een Leeftijd tussen 30-40 jaar. Vereisten: 1Ervaring in carrosserie- en auto schadebranche is een vereiste. 2. Zelfstandig leiding kunnen geven bij afwezigheid directeur. 3. Bekend met AUDATEX en automati sering of genegen opleiding hiertoe te volgen. 4. Planning autoschade. 5. Schaderegeling met diverse instellingen. Salariëring is in overeenstemming met ge noemde functie. Zij die denken aan deze eisen te voldoen, gelieven hun sollicitatie te zenden aan: Postbus 3514600 AJ Bergen op Zoom. Van den Born Carrosserie is een toonaangevend bedrijf in het op bouwen van lichte bedrijfsauto's met o.a. glasrastelen, kippers, open en gesloten carrosserieën. Deze worden, evenals het geïm porteerde uitschuifbare inrich tingssysteem, verkocht in geheel Nederland en het buitenland. Ter versterking van ons verkoopteam zoeken wij een De functie: In deze functie bent u verantwoordelijk voor de binnen- verkoop en het telefonische en directe aanspreekpunt van onze klanten. U maakt offertes, onderhoudt ons prijzensysteem en verzorgt de promotie, inkoop en ver koop van ons handelspakket. Wij vragen: - Minimaal MTS of vergelijkbaar niveau - Technisch en commercieel inzicht - Goede contactuele eigenschappen - Beheersing van Engelse, Duitse en Franse taal - Zelfstandig kunnen werken - Affiniteit met geautomatiseerde systemen Wij bieden: Een interessante en verantwoordelijke functie, waar u zelf door inzet en initiatief vorm aan kunt geven, met een salaris dat in overeenstemming is met uw capaci teiten en inspanningen. Bent u geïnteresseerd in bovenstaande functie, zend dan uw schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen, t.a.v. de heer M.P.A. van den Bom. 'TWitoon 04168-1612 Fm 04168-3560 Hafele is een toonaangevende onderneming op het ge bied van beslagtechniek en meubelfoumituren. Hafele is als producent en handelsonderneming et belangrijke partner voor ambacht en meubelindustrie. Voor een intensievere bewerking van de markt zoek» wij voor zo spoedig mogelijk een voor een reisgebied in Brabant. Wij denken aan een dynamische vakman met buiten dienstervaring en affiniteit met beslagtechniek. Hij is bij voorkeur woonachtig in dit gebied en zijn tijd ligt tussen 35 en 45 jaar. Zijn taak zal zijn de zakelijke betrekkingen tot klanten in de meubelindustrie, interieurbouw en handel te onderhouden, uit te breiden en nieuwe contacten aan te knopen. Wij bieden een breed op de markt afgestemd program ma, een goede klantenkring en uitstekende ondersteu ning. Vanzelfsprekend hoort bij deze functie een goed hono rarium, goede sociale voorzieningen en een onkosten- regeling. Om goed te kunnen functioneren zijn een vooropleiding op middelbaar niveau en een redelijke kennis van de Duitse taal vereisten. Als u zich voelt aangesproken door het bovenstaande, wordt u verzocht binnen 14 dagen uw sollicitatie met de gebruikelijke bescheiden (kopieën en diploma's, c.v., pasfoto) te zenden aan Hafele Nederland BV t.a.v. de Directie Postbus 1085 7301 BH Apeldoorn Beslagtechniek Rotterdam P. de Hoochweg 20 010 - 4254744 Hilversum Kapittelweg 309 035 - 233211 Haarlem Santpoorterstr. 41-49 023-258616 Ti|buf9 Pr.«-SS I Stuur mij zo snel mogelijk informatie toe Naam Adres Postc./Plaats IBon in gesloten enveloppe sturen aan: EuroCollege, Pieter de Hoochweg 20,3024 BH BCZ Belcrumweg 32 - Breda - Telefj Van onze verslaggever Temeuzen - Zeeuwsvlaamse I verenigingen die het afgelo pen jaar oud papier hebben opgehaald, kunnen rekenen op een flink douceurtje. Het Openbaar Lichaam Afvalver wijdering Zeeuws-Vlaande- ren (AVZV) houdt in 1994 bijna zeven ton over aan de papierinzameling en wil de ophalers laten meedelen in de 'winst'. Het bestuur van AVZV stelt voor om boven de vijf cent per kilo I oud papier die de inzamelaars al van de afzonderlijke gemeenten; Van onze verslaggever Middelburg - De president burg heeft zich gisteren fal gedoogbeleid voor softdrug „Als we daar aan beginnen bege ven we ons op een hellend vlak", zo zei H. van Breda. Hij deed die uitspraak in de zaak tussen de uitbater van koffies hop Ibiza en de gemeente Hulst. Overlast Burgemeester A. Kessen van die gemeente liet de koffieshop eni ge tijd geleden sluiten omdat ei in softdrugs gehandeld werd eri daaruit overlast voor de omwo nenden ontstond. De advocaat van de koffieshophouder vocht] de sluiting aan bij de rechtban' in Middelburg. Hij baseerde zijn betoog gisterl middag voor de rechtbankpresi-; dent volledig op de richtlijn va de procureurs-generaal, die di handel in softdrugs vanuit kof| fieshops onder strikte voorwaa den hanteert. Ongeregeldheden Veel aandacht besteedde raadsman van de koffieshophou der dan ook aan het overlastcri| terium. De stapels klachten dagrapporten van de politie md betrekking tot ongeregeldhedej in de Hulster binnenstad zoude: niet aanwijsbaar veroorzaak zijn door de aanwezigheid va de koffieshop. De advocaat van de gemeend voerde aan dat voordat de ko| fieshop aan de Kor Nieuwstraat (met name ondl Belgische en Noordfranse drug toeristen) bekendheid verwierf er nauwelijks sprake was vg overlast in het gebied. 'Sinds koffieshop naam had gemaak was er wel sprake van aantreU kingskracht op voomamelij mensen van buitenaf. Er is, dus de raadsman, in Hulst nat welijks lokale behoefte aan sof] drugs. Zowel de raadsman als burg| meester Kessen brachten op zitting de specifieke positie vd Hulst met betrekking tot hl voeren van een gedoogbelei naar voren. Gezien de ligging f de grens, het imago van Hulst koopstad en het feit dat er bh ien de bevolking geen brei draagvlak voor de aanwezighe van een koffieshop te vinden tolereert het gemeentebestu geen enkele vorm van drugha del. De rechtbankpresident was de pleidooien slechts geïnter^ seerd in een ding. „Wil menei doorgaan met de handel in sol drugs, of is hij bereid aller Van onze correspondent Sluis - Vanaf maandag 9 janul Wordt de Hogeweg te Sluis va de aansluiting met de Heer] «raat tot aan de Heilleweg v| me verkeer afgesloten, met i zondering voor voetgangers, wegbeheerder, Het Vrije kluis, gaat in de komende ma<; den de Hogeweg voorzien fen nieuw wegdek. Daarm doopt men op 2 mei 1995 kl; te zijn. (ADI CAI

de Stem | 1995 | | pagina 14