'Mauri' zit in de puree 1994 drukker dan ooit voor Oranje DE STEM SPORT sport KORT Voetballer Gaudino meegesleurd door zijn milieu en passie voor snelle auto's 34 spelers geselecteerd voor 15 interlands sportnieuws KrRT sport PRIJSVRAGEN DINSDAG 27 DECEMBER 1994 B2 Wolves opnieuw fors onderuit Oldham - Wolverhamton Wanderers, de nieuwe club van ex-Feyenoorder John de Wolf, is gisteren opnieuw fors onderuit gegaan. De Engelse eerste-divisio- nist verloor met 4-1 bij Old ham Athletic. Voor Wolver hampton, dat wordt ge plaagd door een blessure- golf, was het de zesde ne derlaag in de laatste acht wedstrijden. De ploeg van ex-bondscoach Graham Taylor zakte door het ver lies naar de vierde plaats op de ranglijst en heeft zeven punten achterstand op lijst aanvoerder Middlesbor- ough. Voetbal DE NIGERIAANSE internatio nal Rashid Yekmi heeft een tweejarige verbintenis getekend met de Spaanse club Sporting Gijon. De 31-jarige Yekini speel de dit seizoen voor Olympiakos Piraeus. De transfersom be draagt circa 600.000 gulden. Ye kini zat in Griekenland een schorsing uit wegens wangedrag. Autosport VOLGENS Engelse bronnen is de kans groot dat Nigel Mansell het komende formule I-seizoen naast de Duitse wereldkampioen Michael Schumacher voor de Be- netton-stal uitkomt. De Brit reed aan het slot van het afgelopen seizoen enkele races voor Willi ams. Bij Benetton staan ook Jos Verstappen en de Fin J.J. Lehto onder contract. Voetbal BIJ Werder Bremen overheerst de kerst-gedachte. De Duitse be kerhouder, in Europees verband uitgeschakeld door Feyenoord, heeft besloten de opbrengst van het vriendschappelijke duel op 7 februari tegen de Zweedse kam pioen IFK Göteborg ter beschik king te stellen aan de door de oorlog vernielde Bosnische stad Mostar. Werder schat de inkom sten van het duel op rond 100.000 gulden. Werder wil de wedstrijd laten sponsoren door grote bedrijven. Drie geldschie ters zijn al gevonden. Skiën DE wereldbeker-reuzenslalom in Méribel, die bij de mannen voor 29 december op het programma stond, is van de kalender ge haald. In het Franse ski-oord is een gebrek aan sneeuw. De In ternationale Ski Federatie (FIS) kondigde aan dat de slalom voor vrouwen in dezelfde plaats op 30 december wel doorgang kan vin den. Voetbal DIEGO MARADONA heeft vrij dag zijn handtekening gezet on der een contract als trainer van de Argentijnse eerste-divisieclub Racing Club. Maradona tekende voor een jaar. De 34-jarige oud international, die tijdens het WK ui de Verenigde Staten op ge bruik van dope werd betrapt, heeft geen trainersdiploma. Na de ondertekening vloog Marado na naar Cuba, waar hij op uitno diging van Fidel Castro de kerst dagen doorbracht. Voetbal BAYERN MÜNCHEN doet een poging Davor Suker van Sevilla aan te trekken. Voorzitter Franz Beckenbauer en vice-voorzitter Karl Heinz Rummenigge beke ken de Kroatische spits woens dag in het duel met Compostela. „We willen hem graag hebben, maar het probleem is dat Suker onlangs zijn contract heeft ver lengd tot 1998," zei Beckenbau er. Bayern heeft 4,5 miljoen gul- den over voor de aanvaller. I Cricket AAN HET eind van de tweede dag van de tweede testwedstrijd tussen de cricketteams van Au stralië en Engeland stonden de Engelsen maandag in de eerste innings op een score van 148 runs voor het verlies van vier I wickets. Australië was uitgeko men op een totaal van 279 runs. i Algemeen f DE WIELRENNER Tony Romin- ger en de skister Vreni Schneider zijn uitgeroepen tot sportmensen van het jaar in Zwitserland. j Schneider viel deze eer al voor de derde keer te beurt. Eerder werd zij verkozen in 1988 en Autosport VOLGEND JAAR zal van 4 tot en met 27 augustus weer een autorally Parijs - Moskou - Pe king worden gehouden. De eerste editie van deze monsterrace vond in 1992 plaats. De winnaars wa ren de Fransman Pierre Lartigue (auto's) en diens landgenoot Stephane Peterhansel (motoren). Maurizio Gaudino (midden) in betere tijden, namelijk in 1988, toen hij in dienst van VfB Stuttgart scoorde in de Europacupwedstrijd tegen FC Groningen en door zijn toen malige medespeler Jürgen Klirismann (9) van vreugde opgetild werd. foto epa Maurizio Gaudino (28), Duits voetbalinternatio nal van Italiaanse af- kopist, heeft bewogen dagen achter de rug. Eerst zat'hij eén etmaal in de cel, daarna bracht zijn vrouw hun eerste kind ter wereld. Gaudi no, inmiddels getransfe reerd van Eintracht Frankfurt naar Man chester City, wordt er van beschuldigd betrok ken te zijn bij verzeke ringsbedrog en auto zwendel. Hij lijkt te zijn meegesleurd door zijn milieu en zijn passie voor snelle auto's. Door Bert Willemsen Mannheim - Iedereen noemt hem Mauri. Begenadigd voetballer, lang en elegant. Maar ook extravagant. Bril- jantje in het oor, baard van drie dagen, modieuze kle ding en design-zonnebril. Dat is Maurizio Gaudino ten voeten uit. Hij is het type waarvan de onderwijzers voorspellen: „Van die jongen komt mets terecht." Ze hebben gelijk gekregen. Gaudino zit diep in de puree. De zoon van de Napolitaanse vrachtwagenchaffeur Antonio en diens vrouw Maria kwam niet los van de aantrekkings kracht van zijn milieu. „Veel van mijn vrienden zijn op het verkeerde pad geraakt," beken de Gaudino een jaar geleden. „Dat begon met snoepgoed pakken zonder te betalen. Later werden auto's gejat. Zonder het voetbal was ik waarschijnlijk die dingen ook gaan doen." Hoe gevaarlijk het milieu is, begreep Gaudino na 24 uur hechtenis. „Ik heb verkeerde vrienden, die mijn goedheid uitbuiten. Ik was te naïef. Daarvoor ben ik vreselijk hard gestraft." Verder wil hij niets zeggen over de affaire. „Want de zaak is nog onder de rechter, dus is het beter dat ik mijn mond hou." Onlangs op een woensdagavond tegen middernacht greep de po litie hem in de kraag. Een Ta- tort-commissaris had de arres tatie niet spectaculairder kun nen ensceneren. Vier politie mensen volgden Gaudino naar de RTL-studio in München, waar de voetballer optrad in de Late Night Show van Thomas Gottschalk. Gaudino was zoals gebruikelijk vlot gebekt en vlot gemanierd, een echte showman. Met ijskoningin Katarina Witt danste hij op rollerskates. Na het optreden kreeg Gaudino nog net de tijd om zijn handte kening te zetten op het gasten- bord in de tv-studio. In de verte stonden de rechercheurs al te wachten. Op het politiebureau in München moest Gaudino zijn schoenveters, broekriem en draagbare telefoon inleveren. De ernst van de situatie drong toen pas goed tot hem door. Bevalling Na een nacht in de cel werd hij de volgende morgen in een ar restantenbusje naar Mannheim gebracht Daar is het Duitse centrum van de maffia, daar heeft Gaudino het restaurant II Giardino. Zijn hoogzwangere vrouw Sonja werd met het slechte nieuws uit bed gebeld. Ze zou met Maurizio een be zoek brengen aan de vrouwen arts en moest ijlings een vriend charteren als chauffeur. Intussen confronteerde de poli tie Gaudino met de beschuldi gingen. Hij zou mensen hebben aangezet om hun dure auto ten onrechte als gestolen te melden en vervolgens het verzekerings geld op te strijken. In twee gevallen werd er betaald. Tota le opbrengst: 225.000 gulden. Zelf zou Gaudino ook valse aangifte hebben gedaan. Een celstraf van maximaal tien jaar hangt de voetballer boven het hoofd. Op donderdagavond laat van diezelfde week zwaaide de cel deur weer open. Gaudino heeft ■een gedeeltelijke bekentenis af gelegd, liet de politie weten. Alleen de deelname aan activi teiten van een bende bleef hij ontkennen. Gaudino mocht naar huis, naar zijn vrouw. De geboorte van hun eerste kind. een gezonde dochtër, die op de aansluitende vrijdag het levens licht zag, hoefde hij niet -te missen. Leren jasjes In een razend tempo wordt zijn hele verleden over Gaudino uit gestort. Trainer Klaus Schlap- pner, die de jonge Maurizio bij de amateurs van Rheingau ont dekte en hem naar de Bundes- ligaclub Waldhof Mannheim haalde, had het snel in de ga ten. „Gaudino moet weg. Die jongen is te gevaarlijk," zei 'Schlappi'. Gaudino was net 20 en had altijd een paar mooie leren jasjes in de kofferbak lig gen. Voor een vriendenprijs te koop, dat spreekt vanzelf. Gaudino vertrok naar VfB Stuttgart. Met die club werd hij in 1992 landskampioen. Als Gaudmo weer eens met de bal aan de voet over het veld flitste, hoorden de tegenstanders de gouden kettingen om zijn hals en polsen rinkelen. Trainer Christoph Daum kreeg Mauri zio zo ver, dat de voetballer zijn laat-maar-waaien-mentaliteit bijschaafde. Hij verkocht zijn Ferrari en stapte over op een kleine Fiat Panda, als wilde hij daarmee zijn nieuwe levenswij ze onderstrepen. Pas veel later kwam de waarheid aan het licht. Gaudino was bedrogen door een vriend, die bij de Fer rari-dealer in Stuttgart werkte. De vriend ging er vandoor met honderdduizenden guldens van Gaudino. Het geld was bestemd voor de aankoop van auto's en huizen. Uit die periode, vanaf 1991, stammen de eerste straf bare feiten van Gaudino, waar naar de politie een onderzoek instelt. Er waren ook andere affaires van twijfelachtig allooi. In 1988 meldde Gaudino zich bij de politie met de mededeling dat zijn gloednieuwe Mercedes 300 CE, waarde ver boven de hon derdduizend gulden, bij een be zoek aan zijn familie in Napels gestolen was Ploeggenoten her inneren zich dat Maurizio enke le dagen later met precies het zelfde model auto naar de training kwam... „In Italië wor den veel auto's gejat," zegt hij nu, „Dat is toch niets bijzon ders." In mei '91 deed Gaudino op nieuw aangifte. Ditmaal was zijn zwarte motor gestolen, een Harley-David son van 30.000 gulden. Telkens betaalde de verzekering. Gaudino werd nimmer een ech te Duitser, ook al gaf hij op zijn zestiende de Italiaanse nationa liteit op. De jonge Maurizio nam een Duits paspoort op ad vies van Berti Vogts. De huidige bondscoach was destijds jeugd trainer van de Duitse voetbal bond en stelde Gaudino een grootse carrière in het vooruit zicht. Hartstocht Zoals zoveel Italianen had Gau dino een hartstocht voor snelle auto's. De jongste van vier broers volgde een opleiding voor automonteur. Zodra hij voldoende geld had, kocht hij een flitsende wagen. Mipstens één keer per jaar schafte hij zich een gloednieuwe peperdure bolide aan. Een gele Ferrari Dino of Ferrari GTB, een rode Alfa Romeo of een Mercedes 300 CE. Het kon niet snel en blits genoeg zijn. Nicola Larini, formule 1-coureur bij Ferrari en ook actief in Duitse toerwa- genraces, was een van, zijn vrienden. Afgelopen zomer werd voor Gaudino een droom waar. Hij mocht in de Hessen- rally achter het stuur van een razendsnelle Mitsubishi krui pen. Zelfs als hij de naam van zijn dochter vertelt, wordt zijn voorliefde voor snelle auto's zichtbaar. „Ze heet Giulia, zo als vroeger een model van Alfa Romeo." Het voetbal bracht Gaudino veel geld en roem. Bij Eintracht Frankfurt had hij een basissa laris van een miljoen gulden. Daar kwamen nog premies en reclamegeld bij. Na tien jaar als profvoetballer zou Gaudino fi nancieel onafhankelijk moeten zijn. De realiteit is veel minder rooskleurig. Het geld vloog met bakken het raam uit. Niet al leen hield de stervoetballer er zelf een dure levenswijze op na, hij fungeerde ook als melkkoe voor familie en vrienden. Zelfs ooms, tantes, neven en nichten in Napels kwamen niets te kort. Zo gaat dat in een Italiaanse familie. Non-actief Gaudino speelde in 1993 en '94 vijf interlands. Afgelopen zo mer behoorde hij tot de Duitse WK-ploeg. Naast grote voet balkwaliteiten heeft 'Mauri' ook de luimen en kwetsbaar heid van een wispelturige ve dette. Begin deze maand werd hij bij Eintracht Frankfurt sa men met de Ghanezen Yeboah en Okocha op non-actief gezet. Het trio voelde zich door een straftraining in zijn eer aange tast en liet de volgende dag bij een competitiewedstrijd verstek gaan. Recentelijk is Gaudino door Eintracht Frankfurt verkocht aan Manchester City. „Ik ben met hart en ziel profvoetbal ler," zei Gaudino. „In Duits land had ik waarschijnlijk geen toekomst meer, dus moest ik naar het buitenland. Maar ik ben gelukkig. Zeker nu ik een gezonde dochter heb." Van onze verslaggever Breda - Met vijftien inter landwedstrijden kende het Nederlands voetbalelftal nooit zo'n druk jaar als in 1994. Volgens de statistieken van de KNVB was het EK-kwalificatie- duel tegen Luxemburg op 14 december de 509e officiële inter land. Met de 5-0 tegen Luxem burg bracht Oranje de balans op negen overwinningen, drie gelij ke spelen en drie nederlagen. Doelcijfers: 34-12. De rapport cijfers zien er aardig uit voor Dick Advocaat bij zijn afscheid als bondscoach. Voor de 15 in terlands in 1994 riep hij 34 spe lers op, van wie er 30 in actie kwamen. Alleen de Feyenoorders Peter Bosz en Arnold Scholten alsmede de keepers Theo Snel- ders en Edwin van der Sar kwa men niet verder dan de reser vebank. Ed de Goey speelde alle wed strijden volledig mee, Wim Jonk ontbrak in geen enkele inter land. Van de veertien spelers, die onder Advocaat sinds 1 juli 1992 debuteerden, speelden er zes in 1994 hun eerste interland: Edgar Davids, Michael Reiziger, Youri Mulder, Patrick Kluivert, Cla rence Seedorf en Pierre van Hooijdonk. In totaal selecteerde Advocaat voor de 26 interlands waarbij hij bondscoach was 49 spelers Topscorer van Oranje in 1994 is Bryan Roy, die zeven keer scoor de in de veertien interlands waarin hij uitkwam. Dennis Bergkamp kwam in elf inter lands tot zes treffers. Frank Rijkaard en Wim Jonk scoorden ieder vier keer, Ronald de Boer driemaal, Ronald Koeman en Gaston Taument waren twee keer succesvol. Mare Overmars, Aron Winter, Peter van Vossen, Youri Mulder, Clarence Seedorf en de Schot Irvine (eigen doel) completeerden de produktie van Oranje. Het Nederlands elftal speelde in 1994 de volgende vijftien interlands: Tunis, 19 januari (vriendschappe lijk): Tunesie - Nederland 2-2 Doel punten: Rijkaard en Ronald Koe man. Glasgow, 23 maart (vriendschappe lijk): Schotland - Nederland 0-1 Roy. Tilburg, 20 april (vriendschappe lijk): Nederland - Ierland 0-1 Utrecht, 27 mei (vriendschappelijk): Nederland - Schotland 3-1 Roy. Van Vossen en Irvme (eigen doel). Eindhoven, 1 juni (vriendschappe lijk): Nederland - Hongarije 7-1 Bergkamp (2), Rijkaard (2), Roy, Ronald Koeman. Taument Toronto, 12 juni (vriendschappelijk): Canada - Nederland 0-3 Bergkamp, Overmars, Rijkaard. Washington, 20 juni (WK-ein- dronde): Nederland - Saoedi Arabië 2-1 Jonk, Taument. Orlando, 25 juni (WK-eindronde): Belgie - Nederland 1-0. Orlando, 29 juni (WK-eindronde): Nederland - Marokko 2-1 Berg kamp, Roy. Orlando, 4 juli (WK-eindronde): Ne derland - Ierland 2-0. Bergkamp, Jonk. Dallas. 9 juli (WK-eindronde): Ne derland - Brazilië 2-3 Bergkamp, Winter. Luxemburg, 7 september (EK-kwa- lificatie): Luxemburg - Nederland 0-4. Roy, Ronald de Boer (2), Jonk Oslo, 12 oktober (EK-kwalificatie): Noorwegen - Nederland 1-1. Roy. Rotterdam. 1(1 november (EK-kwa lificatie): Nederland - Tsjechië 0-0 Rotterdam, 14 december (EK-kwali- ficalie): Nederland -- Luxemburg 5-0. Mulder, Roy, Jonk, Ronald de Boer, Seedorf. Chinese commissie onderzoekt schandaal Peking - Het Chinees Olympisch Comité (COC) heeft zaterdag een commissie in het leven geroepen die het dopingschandaal op de Aziatische Spelen gaat onderzoeken. Op dat evenement zijn elf Chinese sportmensen, onder wie zeven zwemmers, schuldig bevonden aan het gebruik van dope. De zondaars zijn inmiddels geschorst. Verder maakte Yang Tianle, directeur van het Chinese dopingla- boratorium in Peking, bekend dat er in China het afgelopen jaar 1608 sportmensen op doping zijn getest. Van hen waren er 24 'positief. „Die getallen bewijzen dat het COC zich serieus en zorgvuldig bezighoudt met de dopingproblematiek," aldus Tian le. Jan Peters trainer De Treffers Groesbeek - Oud-international Jan Peters traint het volgend seizoen de Groesbeekse hoofdklasser De Treffers. Peters, die zelf speelde voor NEC, AZ'67 en het Italiaanse Genua, tekent deze week een tweejarig contract bij de topamateurs uit Groesbeek. Jan Peters is nu nog trainer van de Nijmeegse tweedeklasser SJN. RKC rekent op andere Deen Den Bosch - RKC kan in het tweede gedeelte van de competitie niet rekenen op de Deense topscorer Sören Frederiksen. Zijn club Silkeborg IF wil de aanvalsleider verkopen, maar niet verhuren. „Ik vind het een te groot risico om hem te kopen," meldt trainer Bert Jacobs die liever een speler wil huren. Jacobs rekent wel op de komst van een andere Deen, van wie hij de naam nog niet kwijt wil. De Deense aanvaller meldt zich waarschijnlijk morgen in Zandvoort, waar RKC een trainingskamp belegt. Jacobs wil de spits bekijken in oefenduels met Zandvoortmeeuwen (donder dag) en AZ (vrijdag). De komst van Feyenoord-spits Mike Obiku is definitief afgeketst. „Feyenoord wil hem niet kwijt," aldus Jacobs, „die club weet ook met wat ze wil. Ik heb geen zin om op Feyenoord te wachten." Ook de komst van Gregory Playfair (PSV) is volgens Jacobs van de baan. Geen promotie voor Gandhi Den Haag - De commissie van beroep van de Koninklijke Nederlandse Cricket Bond heeft de eerder opgelegde straffen aan de Amsterdamse club Gandhi ongewijzigd gelaten. Dat betekent dat Gandhi het komende seizoen in de eerste klasse moet spelen en dat UD in de hoofdklasse blijft. Gandhi werd het afgelopen seizoen wel kampioen in de eerste klasse maar mocht van de bond niet promoveren naar aanlei ding van het verloop van de wedstrijd tegen Success, die Gandhi op 7 augustus met een fabelachtige score van meer dan 600 runs won. De commissie van beroep oordeelde dat de belangen van de cricketsport door het gedrag van Gandhi in ernstige mate zijn geschaad. Het wordt aannemelijk geacht dat Gandhi zijn hoge score in het duel met Success op oneigenlijke wijze afstemde op het verloop van de wedstrijd HCC 1 - HCC 2 en dat Gandhi op laakbare wijze gebruik maakte van de evidente wanprestatie van Success. De tuchtcommissie van de bond strafte Gandhi enkele maanden geleden met twee wedstrijdpunten in mindering en 500 gulden boete. De commissie van beroep bevestigde deze straffen, evenals de maatregel van de bond om promotie uit de eerste klasse voor 1994 uit te sluiten. De uitspraak van de commissie op het bezwaar van Gomes tegen zijn schorsing als aanvoerder van Gandhi is aangehouden, totdat de speler is gehoord. Cécile Viiike in hockeyselectie Den Haag - De Nederlandse vrouwenhockeyploeg maakt van 28 januari tot en met 7 februari een trip naar Kaapstad in Zuid-Afrika. Daar staan drie interlandwedstrijden op het pro gramma, die woensdag 1 februari, vrijdag 3 februari en zaterdag 4 februari worden gespeeld. In het najaar reist Oranje wederom naar Zuid-Afnka voor deelneming aan het olympische kwalifi catietoernooi. Bondscoach Tom van 't Hek begint op 10 januari met de centrale training op het complex van zijn club Kampong in 'Utrecht. Hij heeft een voorlopige selectie van zeventien speel sters samengesteld. De groep bestaat uit: Jolein Abbas (Bloe- mendaal), Ingrid Appels, Irvy Scheepstra, Margje Teeuwen, Cécile Vinke (MOP), Dilianne van den Boogaard, Jacqueline Toxopeus, Mijntje Donners (Den Bosch), Machteld Derks, Stella de Heij, Jeanette Lewin, Marlies Vossen (Kampong), Noor Holsboer, Wietske de Ruiter, Florentine Steenberghe, Suzan van der Wielen (HGC) en Nicole Kooien (HDM). Cricketteam wint revanehetoernooi Nairobi - Het Nederlands cricketelftal heeft het revanehetoer nooi van het WK voor de B-landen in Nairobi gewonnen. In de eindstrijd versloeg Oranje gastland Kenya met een royaal verschil van 6 wickets. De Nederlandse ploeg speelde zaterdag voor het eerst tijdens het evenement in de sterkste samenstelling. Ook Bradley was nu van de partij. Dat betekende zowel in de aanval als aan bat een belangrijk winstpunt. De Nederlandse bowlers overrompelden de tegenstander compleet. De eerste vier Kenyaanse slagmensen sprokkelden precies 50 runs bijeen. De gevreesde Tikolo (door Bradley uitgemaakt voor 52) trachtte met zijn partner Odumbe (38) nog iets aan die benauwde situatie te veranderen, maar na het vertrek van deze twee sterspelers was het met Kenya gebeurd. Floris Jansen was in topvorm. Hij schakelde drie batslieden op rij uit met slechts twaalf runs tegen. De Afrikaanse opponent was na 47 overs all out voor slechts 161 runs. Met zijn fraaie bowlingcijfers 4 voor 20 werd Jansen uitgeroepen tot 'Man of the match'. Ook Bradley met cijfers 2 voor 21, De Leede met 2 voor 34 en Khan met 1 voor 36 leverden in de aanval hun aandeel. Met dit verrassend lage totaal was Kenya gedoemd het duel, dat duizenden bezoekers trok, te verliezen. Cantrell was aan bat opnieuw in topvorm, bleef met 68 ongeslagen en voerde hiermee zijn totale produktie in dit toernooi op tot 250 runs. Mede door toedoen van Bradley met 33 runs en Clarke en De Leede die er samen 41 maakten, waren de oranje-cricketers op een stand van 165 voor 4 na 39 overs zeker van de overwinning. „De overwinning in dit revanehetoernooi is een enorme opsteker bij de voorbereidingen voor de wedstrijd om de worldcup. Ook internationaal zal dit de aandacht trekken," zei cricketbond voorzitter Steven van Hoogstraten. „Het Nederlandse team beschikte over een sterk moreel en blonk vooral uit door het schitterende veldwerk. Het succes tegen deze bijzonder sterke tegenstanders is een prestatie om trots op te zijn." Nairobi. Revanehetoernooi WK B-landen. Finale: Nederland wint met zes wickets van Kenya. Kenya (47 overs) 161 all out, Nederland (39 overs) 165 voor 4. Uitgebreid omkoopschandaal Maleisië Kuala Lumpur - Drie voetballers in de profcompetitie van Maleisië hebben met kerst corruptie toegegeven. De politie gaat verder met de verhoren. Het schandaal heeft intussen een enorme omvang aangenomen. De laatste weken werden in totaal 51 spelers gearresteerd. De drie schuldbekenners zijn spelers van Selangor. Zij werden opgepakt na de nederlaag met 0-4 in de halve finale van de Malaysia Cup, drie weken geleden. Hun handelingen stonden onder regie van bookmakers, van wie er intussen drie vastzitten. Toto 51:3-2-3-3-2-3-2-2-2-2-3-1. Lotto 51: 4 - 12 - 28 - 32 - 33 - 41. Reservegetal: 24. Cijferspel: 980506. Duitse lotto: 1 - 6 - 13 - 16 - 30- 43. Reservegetal: 37. Supergetal: 9. Spiel 77: 0480013. Super 6: 004174. Belgische lotto: 18 - 20 - 25 - 31 - 34 - 37. Reservegetal: 39. Jokernummer: 0451784.

de Stem | 1994 | | pagina 9