BRABANT BEKENT KLEUR Wij bekennen kleur, doet u mee? n uirvan hetrnulticulturele ka r- - 9 w - i itreven naar gelijkberechtiging en bestrij en vree oleÉantie ledereen heeft het recht op erkenning en waardering als gelijkberechtigd individi, ongeacht r sekse, seksuele geaa^dhéid of uidskleur, afkomst, goi voor kenmerk dan ooi Wij doen een beroep op iederefl een inbreuk op vormen gezahi tolerantie te bevorderen, met I gedragingen en uitingen die hier en met kracht te bestrijdgn en ie ten aanzien van allochtoon. organisaties, groeperingen en personen die in strijd met dit delen verlenen wijjpet inachtneming van onze wettelijke g- Brabant Bekent Kleur is een brede beweging in Noord-Brabant. Een beweging van gemeenten, provincie, instellingen en organisaties die genoeg hebben van de toenemende intolerantie tegenover vreemdelingen. Gezamenlijk willen wij een vuist maken tegen racisme en vreemdelingenhaat, leder van ons heeft het manifest Brabant Bekent Kleur ondertekend. Dit houdt in dat we ons actief inzetten voor een veelkleurig Brabant! Wilt u meer weten over Brabant Bekent Kleur? Wilt u ook het manifest ondertekenen en/of een financiële bijdrage leveren? Bel dan met het secretariaat in Breda, p/a Centrum Buitenlanders West-Brabant, J.F. Kennedylaan 38, 481 I ET Breda, telefoon: 076-223050 DE STEM 199 337 246 28 - smm hMF' 7 «PBL. dSP11M' IfflÜfe ,A ••I 1 I A* 1 I it I I Jf' I #1 Adviesbureau voor Opleiding en Beroep Tilburg, Adviesraad Allochtonen Helmond, Advocatenkollektief Breda, Algemeen Maatschappelijk Werk Helmond, Arbeidsbureau 's-Hertogenbosch, Arbeidsvoorziening Midden-Brabant Eindhoven, Baby- en peuterspeelhuis Sammy-jo Valkenswaard, Balans Eindhoven, Basisschool De Kameleon Eindhoven, Bibliotheek De Brertthof St Michielsgestel, Bibliotheek Drunen, Bibliotheek Erasmus Bergen op Zoom, Bibliotheek HMMj'' -H - "DZ)fil Associaztone Centro ttaliano n-Leur, Bibliotheek Haaren, Bibliotheek Hoeven/Bosschenhoofd, Bibliotheek Oss, Bj Brabant Helmond, Brabant Pop Tilburg, Brabants Instituut Steunfunctie Kunstzinnige Vorming BISK Eindhoven, Brabants Ondersteuningsinstituut Zorg (BÖZ) Tilburg, Brabants Steunpunt Jeugdwelzijn (BSJ) 's-Her- togenbosch, Brede Welzijnsinstelling St. Oedenrode, Bureau Nieuwkomers Tilburg, Bureau Sociaal Raadslieden/IMW Breda, Buurthuis De Binding Tilburg, Buurthuis Geeren-Noord Breda, Buurtwerk Boschveid 's-Hertogenbosch, Buurtwerk Bndhoven, Buurtcentrum De Spil Tilburg, CAD West- en Midden-Brabant Breda, CBM-directie Tilburg, CDA-Brabant 's-Hertogenbosch, Centrum Buitenlanders Oost-Brabant Eindhoven, Centrum Buitenlanders West-Brabant Breda, Centrum Buitenlandse Vrouwen Tilburg, Centrum Nieuwe Ypelaar Bavel, Centrum Vakopleiding West-Brabant Breda, Centrum voor Amateurkunst Noord-Brabant Tilburg, Centrum voor Beroepsoriëntatie en Beroepsoefening 's-Hertogenbosch, Centrum voor Ontwikkelingssamenwerking (COS) Oost-Brabant 's-Hertogenbosch, Centrum voor Ontwikkelingssamenwerking (COS) West-Brabant Breda, Cliëntenraad GSD Eindhoven, Club- en buurthuis Ons Bergen Bergen op Zoom, College Beroepsonderwijs Midden-Brabant Tilburg, Dekenaat Breda, Dekenale Caritas De Bres Breda, DeLeerkring Volwasseneneducatie Helmond, De Leest Oisterwijk, De Markenlanden Zevenbergen, De Parasol Veldhoven, De Tunnel 's-Hertogenbosch, De Twern Tilburg, De Watertoren 's-Hertogenbosch, Dienstencentrum Onderwijs Beroep Arbeid ZO-Brabant Eindhoven, Directie Arbeidsmarktbeleid Gemeente Breda, Driekant Opleiding en Advies Heeze, Dynamo Eindhoven, D'66 Breda, D'66 Oosterhout, Educatief Centrum De Tweesprong Schijndel, Educatief Centrum Oosterhout, Emancipatiebureau Noord-Brabant 's-Hertogenbosch, Evangelie en Bedrijfsleven Eindhoven, Fiom-bureau Midden-Brabant Tilburg, FNV District Noord-Brabant Tilburg, Gecoördineerd Ouderenwerk Oudenbosch, Gehandicapten Organisatie Nederland Eindhoven, Gemeente Aalburg, Gemeente Alphen en Riel, Gemeente Asten, Gemeente St. Anthonis, Gemeente Baarie-Nassau, Gemeente Beek en' Donk, Gemeente Best, Gemeente Bladel en Netersel, Gemeente Boxmeer, Gemeente Boxtel, Gemeente Breda, Gemeente Cuijk, Gemeente Den Dungen, Gemeente Deurne, Gemeente Dinteloord, Gemeente Drunen, Gemeente Etten-Leur, Gemeente Geertruidenberg, Gemeente Gemert, Gemeente Goirle, Gemeente Haaren, Gemeente Halsteren, Gemeente Heesch, Gemeente Heeze, Gemeente Helmond. Gemeente 's-Hertogenbosch, Gemeente Hitvarenbeek, Gemeente Hoeven, Gemeente Hooge en Lage Mierde, Gemeente Hoogeloon, Gemeente Klundert, Gemeente Leende, Gemeente Made en Drimmeten, Gemeente Mierio, Gemeente Mill en St Hubert, Gemeente Nieuw-Ginneken, Gemeente Nieuw- Vossemeer, Gemeente Oirschot Gemeente Oisterwijk, Gemeente Ossendrecht, Gemeente Oudenbosch, Gemeente Oud- en Nieuw-Gastei, Gemeente Prinsenbeek, Gemeente Reusel, Gemeente Roosendaal 8t Nispen, Gemeente Rosmalen, Gemeente Rucphen, Gemeente Someren, Gemeente Steenbergen, Gemeente St. Michielsgestel, Gemeente Terheijden, Gemeente Teteringen, Gemeente Veghel, Gemeente Veldhoven, Gemeente Waaire, Gemeente Werkendam, Gemeente Willemstad, Gemeente Woudrichem, Gezondheidscentrum Samen Beter 's-Hertogenbosch, Groen Links-fractie Breda, Hambakenschool 's-Hertogenbosch, Het Vrouwenhuis Breda, Humanitas Gewest Noord-Brabant Breda, Hummelhoeve Hummelbosch Hoeven, Instituut voor Maatschappelijk Welzijn Breda, JAC Breda, JAC 's-Hertogenbosch, Jeroen Boschschool Rosmalen, Jeugd- en Jongerenwerk Tilburg, Jeugdhulpverlening De Vliert, Jeugdhulpverlening Noord-Brabant Oost Eindhoven, Jongerencentrum Eksjun Veldhoven, jongerencentrum 't Trefpunt Halsteren, Jongeren Onderwijs Media Utrecht, jongerenpastoraat Bergen op Zoom, KANS basiseducatie Eersel, KANS basiseducatie Eindhoven, Katechetisch Centrum van de Schoolkatechese Dekenaat Oss, Katholieke Vrouwenbeweging Brabant Tilburg, Katholieke Vrouwenorganisatie Asten, Katholieke Vrouwenorganisatie Bavel, Katholieke Vrouwenorganisatie Beugen, Katholieke Vrouwenorganisaties Boerdonk, Katholieke Vrouwenorganisatie Dlnther. Katholieke Vrouwenorganisatie Liesbos, Katholieke Vrouwenorganisatie Nieuw-Vossemeer. Katholieke Vrouwenorganisatie Rosmalen, Katholieke Vrouwenorganisatie Tilburg, Katholieke Bond van Ouderen 's-Hertogenbosch, Kassandra Vrouwentherapie en Aktiecentrum Bndhoven, Katholieke Scholengemeenschap Tessenderlandt Breda, Kerk en Samenleving Dekenaat Breda, Kerngroep Uden en de Derde Wereld, Kindercentrum Educatieve instellingen Tilburg, Kindercentrum 't Keetje Tilburg, Kinderdagverblijf De Horizon Valkenswaard, Kinderdagverblijf Dikkertje 5% Oud-Gastel, Kinderdagverblijf 't Kinderhof 's-Hertogenbosch, Kinderdagverblijf Puk en Pino Tilburg, Kinderopvang De Plu Schijndel, Kinderopvang Helmond, Kinderopvang Noord-Westhoek Zevenbergen, Kultureel Centrum Baarle Nassau, Maatschappelijke Dienstverlening regio 's-Hertogenbosch, Mavo Ginneken Breda, MBO-College 's-Hertogenbosch, Missiecentrum 's-Hertogenbosch, Mobest Best, MOV Stiphout Helmond, Nederlandse Federatie van Reclasseringsinstellingen 's-Hertogenbosch, Nieuwe Brabantse Kunststichting Breda, Noord-Brabants Museum "s-Hertogenbosch, NUSO Noord-Brabant 's-Hertogenbosch, OBD Noord-Oostelijk Brabant Oss, O O Eindhoven, Onderwijskundig Centrum Gewest Helmond, Onderwijsvoorrangsgebied Breda, Onderwijsvoorrartgsgebied Helmond, Openbare Bibliotheek Bergeijk, Openbare Bibliotheek Berkel-Enschot. Openbare Bibliotheek Breda, Openbare Bibliotheek Boekei, Openbare Bibliotheek Boxmeer, Openbare Bibliotheek Boxtel, Openbare Bibliotheek Deurne, Openbare Bibliotheek Dongen, Openbare Bibliotheek Dussen/Hank, Openbare Bibliotheek Erp, Openbare Bibliotheek Gemert, Openbare Bibliotheek Hoeven/Bosschenhoofd, Openbare Bibliotheek Hoogerheide, Openbare Bibliotheek Kaatsheuvel/Loon op Zand, Openbare Bibliotheek Made, Openbare Bibliotheek Moergestel, Openbare Bibliotheek Nieuw-Ginneken, Openbare Bibliotheek Oirschot, Openbare Bibliotheek Oisterwijk, Openbare Bibliotheek Raamsdonksveer, Openbare Bibliotheek Roosendaal, Openbare Bibliotheek Steenbergen, Openbare Bibliotheek Tilburg, Openbare Bibliotheek Uden, Openbare Bibliotheek Zevenbergen, Openbare Bibliotheek Zundert, Open Huis Dongen, Opvangcentrum De Brug 's-Hertogenbosch, Othamarus StichtingHelmond, Ouderenadviesraad Betgen op Zoom, Parochie Heikant/Quinjnstok Tilburg, Penitentiaire Inrichtingen Breda, Platform Minima Uden, POB Tilburg, Politie District Breda, Politie District Roosendaal, Politie Helmond, Provinciaal Overleg Mensen Zonder Baan Noord-Brabant Tilburg, PON Instituut voor advies, onderzode en ontwikkeling in Noord-Brabant Tilburg, PRISMA Tilburg, Probrasa steunfunctie-Instelling voor Surtnamers Tilburg, Progreso steunfunctie-instelling voor Antillianen en Arubanen Eindhoven, Provinciale Bibliotheek Centrale Tilburg, Provinciale Steunfunctie Emancipatie EOS 's-Hertogenbosch, Provincie Noord-Brabant 's-Hertogenbosch, PvdA-fractle Breda, RAZ Tilburg, RBA Breda, RCCJ Eindhoven, Reclassering West- en Midden-Brabant Breda, Regionaal Centrum Buitenlanders Midden-Brabant Tilburg, Regionaal Kruiswerk Mark en Maas Oosterhout, Regionaal Maatschappelijk Centrum Land van Cuiik, Regionale Stichting KOV Noord-Westhoek Zevenbergen, Revalidatiecentrum Breda, RIAGG NO Noord-Brabant, RK Kerkbestuur StAntonius Eindhoven, Samenwerkingsverband 't Verbond Hetvoirt, Santee Bndhoven, Sarah Yasmine Eindhoven, SCEW Woudrichem, Schakels Heusden, Scholengemeenschap De Lage Meren Bergen op Zoom, Scholengemeenschap Van Cooth Breda, Shakti Eindhoven, SKW Gemert, SKW Team Heuvel Breda, Slachtofferhulp Westelijk Noord-Brabant Roosendaal, Sociaal-cultureel werk Gilze, Sociaal-cultureel werk Woudrichem, Sociaal Economisch Overlegorgaan Brabant 's-Hertogenbosch, Spectrum College Breda, Sportservice Noord-Brabant Goirle, Stadsbibliotheek 's-Hertogenbosch. Stedelijk Instituut Weizijn Roosendaal, Stedelijke organisatie voor peuterspeelzaalwerk en kinderopvang Tilburg, Stichting Basiseducatie Breda. Stichting Brabantse Regionale Geschiedbeoefening 's-Hertogenbosch, Stichting Jeugdbelangen Berkel-Enschot, Stichting jeugd en Gezin Tilburg, Stichting Matarumah Maluka Tilburg, Stichting Opbouwwerk Asten, Stichting Opbouwwerk Maasland Oss, Stichting Opbouwwerk Uden, Stichting Peuterspeelzalen Hoeven, Stichting Samenlevingsopbouw Cuijk, Stichting Samenlevingsopbouw Kroeven-Langdonk Roosendaal, Stichting Spel- en Opvoedingsvoorlichting Noord-Brabant Eindhoven, Stichting Thuiszorg Brabant Noord-oost Uden, Stichting voor Immateriële Dienstverlening Valkenswaard, Stichting voor Volwasseneneducatie Midden-Brabant, Tilburg, Stichting Welzijn Delta Boxtel, Stichting Welzijn Deurne, Stichting Welzijn en Educatie Werkendam, Stichting Welzijn Oosterhout, Stichting Welzijn Ouderen Eindhoven, Stichting Weizijn Rijen-Molenschot, Stichting Welzijnsbevordering Helmond, Stichting Welzijnsbevordering Veghel, Stichting Welzijnswerk Boxmeer, Stichting Werkgelegenheid en Educatie Molukkers Noord-Brabant en Zeeland Breda, Stokhasselt 88 Tilburg, Streekschool West-Brabant Bergen op Zoom, SVE De Boerderij Nuenen, Telefonische Hulpdienst Midden- en Noordoost-Brabant 's-Hertogenbosch, Telefonische Hulpdienst West-Brabant Breda, TGV-Zuid Vught, Theater Artemis 's-Hertogenbosch, Theaterfestival Boulevard 's-Hertogenbosch, Turkse Gemeenschap Tilburg, Turkse Vrouwenvereniging Eindhoven, Valkenhorst Breda, Vereniging Democratische Buitenlanders Rosmalen, Voorlichtings- en Adviesbureau Vrouwenhulpverlening Roosendaal, Vrouwen tegen Seksueel Geweid Tilburg, Vrouwen van Altijddurende Bijstand Oosterhout, Vrijwiiligerscentraie Breda, Vuurdoop Tilburg, Welzijnsinstelling Rosmalen, Welzijnsstichting Surinamers 's-Hertogenbosch e.o., Wereldwinkel Breda, Wereldwinkel Uden, Werkgroep WAO/WSW 's-Hertogenbosch, Werkplaats in de Weegschaal Vught, Werkplaats Woonwagenwerk Noord-Brabant Tilburg, Woningbouwvereniging St. Joseph Breda, Zelforganisatie van Bedrijfsbeëindigers ZOB Tilburg., (deze lijst is onder voorbehoud, want elke dag komen er nog getekende manifesten binnen.)

de Stem | 1994 | | pagina 52