DE GROEP mlê rCAPPENDIJK IS TUSSEN KERST EN NIEUWJAAR IN OPPERBESTE FEESTSTEMMINC CAPPGNDIJK AUTO'S T6RNGUZEN PER O N E E L Grandorama-keukens (1000 m2) Zaakvoerder/Topverkoper technical manager constructeur HÖRMANN MATERIALHANDLIN6 N?' Speelfilm bankieren of finance housen? uitdaging voor commercieel talent m/v Wij lezen de krant in de klas Voor onze vestiging zien wij uit naar een Tussen kerst en nieuwjaar hebben wij als afsluiting van een succesvol Volvojaar diverse ACTIEMODELLEN. Bovendien koopt u nog voor de prijsverhoging van 1 januari a.s. en wordt uw auto in januari 1995 afgeleverd. Voor elke bezoeker hebben wij een leuke attentie Er is al een Volvo 440 v.a. 34.750.- met o.a. stuurbekr., centrale portiervergr., toerenteller Volvo 850 v.a. 59.950.- incl. stuurbekr., centrale portiervergr., airbag, ABS Volvo 960 v.a. 71.900.- 6 cil. 2.5 24-klepper en is uiteraard zeer compleet. VOLVO Mr. F.J. Haarmanweg 49, Terneuzen, tel.: 01150-97455. Gemeente Sluis Uitnodiging GEMEENTE AXEL Bekendmaking Provincie Zeeland DE STEM DE STEM ZATERDAG 24 DECEM3ER 1994 Insulinde Groep is de verzamelnaam voor een aantal ondernemingen die in de Benelux voor namelijk werkzaam zijn op het gebied van vermogensbeheer, handel, beheer van onroerend goed, marketing, automatisering, alsmede interim-management en het verstrekken van venture-capital. Gent (België) 27-35 jaar m/v De medewerker die wij voor deze functie gaarne wensen te vinden is eerst en vooral een ondernemer, die met het gevoel van „eigendom" en zelfstandigheid onze vestiging in de nabijheid van Gent (B.) gaat leiden. Belangrijke taken én verantwoordelijkheden betreffen: de algehele leiding en verantwoording van de vestiging, waaronder tevens begrepen het verzorgen van de in- en verkoop. Hij onderhoudt dagelijks contacten met de leden van de Groep en wordt intensief betrokken bij de verdere uitbouw in België. Wij zoeken een „no-nonsense"-manager die zich herkent in bovenstaand profiel en van zich zelf weet, dat hij uitdagingen aan kan en reeds een aantal jaren in de keukenbranche werk zaam is. Kennis van de Franse taal is een prae, doch niet vereist. Het spreekt voor zich dat bij deze functie een uitstekend inkomen, secundaire voorwaarden en huisvesting horen, waarbij (toekomstige) participatie tot de mogelijkheden behoort. (Voor de echtgeno(o)t(e) is eveneens een functie beschikbaar). Belangstellenden nodigen wij uit hun schriftelijke sollicitatie te zenden aan: Insulinde GROEP Postbus 130, 4760 AC Zevenbergen, t.a.v. H.F.J.M. Mureau. FMNJuiance house Indien u uw commerciële talenten en resultaatgerichte instelling onvoldoende kunt ontplooien in uw huidige functie ligt er bij het Finance House een nieuwe uit daging. Binnen onze afdeling Commerciële Zaken opereren slagvaardige teams die een compleet dienstenpakket aan het bedrijfsleven aanbieden. Voor het hoofdkantoor zoeken wij een commercieel medewerker met bancaire achtergrond die toe is aan een volgende stap. U bereidt de acquisitie voor. U analyseert jaarcijfers en ondersteunt bij het conci piëren van kredietvoorstellen en het uitbrengen van offertes. In teamverband werkt u nauw samen met de overige disciplines binnen het Finance House. De juiste kandidaat is circa 28 jaar en beschikt over kennis op minimaal HBO-niveau bijv. HEAO (BE) aangevuld met relevante vakstudies op het gebied van zakelijke kredietverlening tenminste 3 jaar ervaring binnen de financiële zakelijke dienstverlening in een soortgelijke functie goede communicatieve vaardigheden, cijfermatig inzicht en analytisch vermogen FMN Finance House kent uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden: CAO voor het bankbedrijf aangevuld met aantrekkelijke personeelsregelingen, waar onder krediet- en spaarfaciliteiten tegen gunstige condities. Bij gebleken geschiktheid bestaan er verdere doorgroeimogelijkheden naar een zwaardere functie. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer E.P.Hekker, Hoofd Personeelszaken, téiefoon 073-205267. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie richten aan de afdeling personeelszaken. Een psy chologisch onderzoek kan deel uit maken van de sollicitatieprocedure. FMN Finance House meer dan geld alleen FMN Finance House is een onaf hankelijk opererende financiële dienstverlener, die zich richt op het verbeteren van de liquiditeits positie en het activabeheer van bedrijven en instellingen in binnen- en buitenland. Het dienstenpakket van het Finance House omvat o.a. werkkapitaal- financiering, credit management, risicodekking en leasing. Kenmer kend in de aanpak is de activabe- nadering, die wezenlijk anders is dan de balansbenadering van ban ken. Andere kenmerken in de orga nisatie zijn korte beslissingslijnen, flexibiliteit, maatwerk en teamspirit. FMN Finance House heeft haar hoofdkantoor in 's-Hertogenbosch en vestigingen in België, Frankrijk en Duitsland. De totale organisatie telt 230 werknemers. FMN Finance House, Helftheuvelweg 87-91, Postbus 2036 5202 CA 's-Hertogenbosch Hortiio Hörmann Material Handling is gespecialiseerd in het ontwerp en de levering van computer- en PLC-gestuurde interne transport- en opslagsystemen bin nen een Duits concern. Onze klanten waarderen het innovatieve maatwerk dat wij hun bieden. Om deze waardering uit te bouwen tot het verdergaande succes van onze firma zoeken wij een ervaren met inventiviteit en zakelijk instinct Wij denken voor deze functie aan een zelfstandige TU-er (WTB) met mini maal 5 jaar ervaring, die het belangrijk vindt een project van idee tot inbe- drijfname in de hand te hebben. Hij dient als leider van een team te kunnen functioneren. Vooral door con structief inzicht weet hij zich te onderscheiden. Enige kennis van PLC besturingstechniek en PC software wordt op prijs gesteld. Incidenteel bent u betrokken bij de montageleiding op de bouwplaats in binnen- en buitenland. Goede kennis van de Duitse en Engelse taal is een vereiste. Na gebleken geschiktheid geeft u leiding aan de tekenkamer en bent u verantwoordelijk voor alle techniek. Heeft u bovendien ruime tekenkamerervaring en bent u bedreven met AUTO CAD^ dan bent u degene met wie wij graag in contact komen. Tevens zoeken wij een met visie, inzicht en overtuigingskracht U bent van ontwerp, lay-out, samenstelling en detailtekening tot en met proefdraaien en aflevering betrokken bij het tot stand komen van onze pro jecten. Uw ontwerpwerkzaamheden spelen zich hoofdzakelijk af achter het scherm met AUTO-CAD12. Heeft u hiermee min. 2 jaar ervaring, interesse in innovatieve machinebouw en een TU-WTB-opleiding, aarzelt u dan niet ons te schrijven. Kennis van de Duitse en Engelse taal (VWO-niveau) is een vereiste. Stuur uw sollicitatiebrief met c.v. naar: Hörmann Material Handling B.V. T.a.v. de directie Penningweg 13-15 4879 AE Etten-Leur ,<-r VP Stichting Krant in de Klas Tel. (020) 6647536 Nü komen loont méér dan de bewijst het. Na een periode van ruim 16 jaar raadslidmaat schap, waarvan bijna 9 jaar als wethouder, neemt de heer A.l. Oosterling afscheid van de gemeente Sluis. Het gemeentebestuur nodigt u uit voor de af scheidsreceptie die gehouden wordt op dinsdag 27 december 1994 van 16.30 uur-18.30 uur in de raadzaal van het stadhuis van Sluis. Burgemeester en wethouders van Sluis. Burgemeester en wethouders van Axel maken inge volge artikel 3:42 van de Algemene wet bestuursrecht bekend dat zij d.d. 16 december 1994 bouwvergun ning hebben verleend voor: - het bouwen van twee varkensvleesstallen aan de Derde Verkorting te Axel. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kan een ieder die zich rechtstreeks in zijn belang getroffen acht, binnen zes weken na de verlening der vergunning een gemotiveerd bezwaarschrift inzenden aan ons college. Axel, 24 december 1994. Burgemeester en wethouders voornoemd, W.J. de Graaf, burgemeester J.P. van Sabben, secretaris Directie Economie, Ruimtelijke Ontwikkeling en Welzijn Gedeputeerde Staten van Zeeland maken bekend, dat I in hun vergadering van 20 december 1994 het beheer en begrenzingenplan Bevelanden'94 hebben vastge steld. De beheersperiode van het beheers- en begrenzingen pian BEVELANDEN' 94 vangt aan op 1 JANUARI 1» Ondernemers die het aangaat kunnen voor de daa"0® in aanmerking komende gebieden beheersovereenko sten sluiten met het Bureau Beheer Landbouwgronoe Postbus 6, 4460 AA GOES, tel. 01100-37241 (bgg 01100-37247). De te sluiten beheersovereenkomsten dienen de insi ming te hebben van de zakelijk gerechtigden tot de grond- -o Deze instemming moet blijken uit mede-ondertekeni b van de beheersovereenkomst. NEDERLAND 1 07.00 Tekst tv 16.20 Nieuws voor dovi slechthorenden 16.27 Christmas from Cam kerstconcert 17.15 Boorstraat 107, talksh en voor kinderen 17.44 Kerst met de Jostiba 1993) 18.13 Home for Christmas film 20.00 (TT) Journaal 20.15 Taxi. Ontmoetingen boezemingen in de taxi, opgi tijdens de kerstdagen 20.57 Kerstgroeten aan, wa kende Nederlanders een kei brengen aan mensen die zij eei| hart toedragen 21.53 (TT) Pleidooi, dramaser 22.43 Dokument: Kattenrec ander dierenleed, documenta de dierenambulance 23.21 Miniatuur 23.28 Journaal NEDERLAND 2 08.00 Lingo 08.25 Dokument: Bij Brabant, documentaire 09.10 Christmas Carols 10.00 PP: Uitzending GPV 10.04 Kook TV 10.21 Topscore, spelletje 10.45 Het mooiste kerstc van de Poolse Nachtegalen 11.46 (TT) De geld maakt ge show 13.00 Journaal 13.07 Suddenly Last Summ film 14.32 The Second Greatest ever told!, tv-film 15.19 Natte neuzen 15.49 Bereboot, poppenserie 16.01 (TT) Journaal 16.09 Wonderland, kindermag 17.09 (TT) Op hoop van speelfilm (met van 18.00-18.07 N 19.04 (TT) Onderweg naar m soap 19.36 L'ours, speelfilm 21.12 Christmas special 'Kt Up Appearances' with H Bucket 22.17 Stolen Lives, serie 23.09 Churchill, documentaire 00.09 Highlights: The Mc hoogtepunten 00.44 Journaal 00.49 Nieuws voor dovei slechthorenden NEDERLAND 3 08.53 Nieuws voor dover slechthorenden (ook 12.00) 13.28 Opera-matinee: 'Die maus' van J. Strauss 16.45 'The Planets', uitvoerin dit klassieke werk van Gustav door The Montreal Symphon chestra The Night they saved Chrisi Amerikaanse speelfilm uit Regie: Jackie Cooper. Hoofi len: Jaclyn Smith, Paul Li en R.J. Williams. Het is alari se nr. 1 in de speelgoedfa; van de Kerstman wanneer i nieur Baldwin en zijn mai naar olie gaan boren. Ed - afgezant van de Kerstm vreest dat Noordpool-Stad 1 door wordt ontdekt en roep hulp in van Claudia Baldwin moet haar echtgenoot overh de werkzaamheden stop te ten. (Duitsland 2, 08.50-10.20) National Velvet Amerika speelfilm uit 1944. Regie: rence Brown. Hoofdrollen: zabeth Taylor, Mickey Ro en Donald Crisp. Het j meisje Velvet Brown kan geluk niet op wanneer ze ih loterij haar lievelingspaard, wint. Ze heeft grootse plai met het paard. Ze wil met deelnemen aan de Grand N, nal, de zwaartse paardenreij wereld. Haar vader ziet dit van zijn dochter niet zitten r haar moeder, die ooit kan| zwemster was, kan de amb van haar jonge dochter wel grijpen. (Duitsland 1,09.30-11.30) In search of the Castaways gelse speelfilm uit 1962. Ri Robert Stevenson. Hoofdro Maurice Chevalier, Hayley I en George Sanders. Een g| moedige avonturiers gaat zoek naar de kapitein van schip dat schipbreuk heeft den. Onderweg krijgen ze te ken met kannibalen, aardbe gen, lawines en een bende i ters. (BBC 1,12.00-13.35) Suddenly Last Summer Eng tv-film uit 1993. Regie: Ricï| Eyre. Hoofdrollen: Ma Smith, Natasha Richardson Rob Lowe. Tijdens een vaka met zijn nicht Catharine st Sebastian onder verdachte standigheden. Zijn moeder de opzienbarende en aanstool vende verhalen rond zijn d niet geloven en schakelt Cukrowicz in om Catharine der behandeling te nemen, der hypnose vertelt Catha: een bizar en huiveringwekk verhaal. (Nederland 2,13.07-14.32)

de Stem | 1994 | | pagina 50