DE STEM L Centralist m/v Voedingsdeskundige PolYnorm Reklameburo zoekt: STEUR PERSERIJ PLOEGENDIENST Werktuigkundige bij GKN: daar komt heel wat verantwoordelijkheidsgevoel bij kijken. Hill's PLOEGCHEr OPERATOR/ ASSISTENT APPLICATIEBEHEERDER m Ghef-werkplaats roo/endcial MEEÜS Streed1 (Full-time) Hill's Pet Nutrition P0LYN0RM ROOSENDAAL B.V. ZOEKT VOOR HAAR AFDELING PERSERIJ Dl Acrrucc Seks: met of zonder? Blowen is heel gewoon Cd's, jeans Nikes en fast food Wonen in een uithoek Tussen house en stijl De visie van een nieuwe Nederlandse Droom: profvoet baller Wees slim en win 250 piek koenders advertising design ontwerpers adviseurs voor reklame en bedrijfspresentatie DE STEM ZATERDAG 24 DECEMBER 1994 P E R S O IM E De N.V. Gemeenschappelijke Kern energiecentrale Nederland (GKN) beheert de kernenergiecentrale in Dodewaard. Sedert 1969 is de centrale in bedrijf. De N.V. GKN heeft tot taak ervaring op te doen met de veilige exploitatie van kernenergie-centrales. Daarnaast wordt onderzoek verricht op het gebied van kernenergie. De GKN is een volledige dochteronderneming van de N.V. Sep (Samenwerkende elektriciteits-produktie- bedrijven). Sep zorgt, in samenwerking met elektriciteits-produktiebedrijven, voor de elektriciteitsvoorziening van heel Nederland. De Bedrijfewacht van de centrale Dode waard is bemand met zo'n 40 werktuigkundigen, verdeeld over vijf wachtploegen, die de gehele installatie bedienen en controleren. Binnen een wachtploeg opereren A-werktuigkundigen, reac torwerktuigkundigen en een chef van de Wacht. A-werktuigkundige m/v Voor de Bedrijfe wacht zoeken wij momenteel een A-werktuig kundige. U wordt ingezet bij de bediening van de installatie met uitzondering van de besturing van de reactor. Deze werkzaamheden vinden in het bedrijf plaats, zowel binnen als buiten. De Bedrijfewacht werkt in volcontinudienst. Wat wij vragen en bieden In de allereerste plaats bent u natuurlijk iemand met een sterk gevoel voor verantwoordelijkheid. U hebt een volledig A-diploma als centrale- of scheepswerk- tuigkundige of MVS. Uiteraard is er een interne opleiding en dient u bereid te zijn deze te volgen. Een medische keuring en een psychologisch onder zoek maken deel uit van de selectieprocedure. U komt te werken in een technisch zeer geavanceerde werkomgeving waarin u uw vak kennis up-to-date kunt houden. Uw salaris is af hankelijk van uw opleiding leeftijd en ervaring. Onze arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO Energie- en Nutsbedrijven. Daartoe behoren onder meer gunstige studiefaciliteiten en een gedegen pensioenvoorziening bij het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Belangstelling? U kunt uw sollicitatiebrief, onder vermelding van vacaturenummer 94-05B, binnen 14 dagen richten aan N.V. GKN, t.a.v. de heer P.W.H. Boorsma, postbus 575, 6800 AN Arnhem. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met de heer ir. W.j. Börger, telefoon 08885-8223. Meeus Assurantiën bv is een tussenpersoon in verzekeringen. Zij maakt onderdeel uit van de Meeus Groep, die verder actief is op het gebied van onroerend goed (bedrijfsmatig, particulier en beheer}, hypotheken, financie ringen en reizen, in totaal werken bij Meeüs ruim 320 medewerkers. Meeüs heeft vestigingen in 9 plaat sen, verspreid over Zuid-Nederland; daarnaast is er een kantoor in Antwerpen U kunt uw sollicitatie binnen 14 dagen richten aan Assurantiën bv, t.a.v. afd. Personeelszaken, de heer W. Broekman Postbus 3234, 4800 DE Breda Telefoon 076-255111. In ons enthousiaste automatiseringsteam is plaats voor een die een bijdrage wil leveren aan de verdere uit bouw van de informatievoorziening van de Meeüs Groep. Tot uw taken behoort in eerste instantie het uitvoe ren van de dagelijkse operatingwerkzaamheden zoals het starten van periodieke verwerkingen, het uitvoeren van printmns enz. U assisteert de applicatiebeheerder van ons voor naamste informatiesysteem bij het uitvoeren van zijn taak. Ten slotte wordt van u een bijdrage ver wacht aan het beheer van PC's en PC-netwerken. Om deze taken naar behoren te kunnen uitvoeren is een opleiding op MBO-niveau vereist. U heeft kennis van en ervaring met PC's en PC- netwerken. Daarnaast heeft u enige administratieve kennis. U bent flexibel zowel in de omgang met uw collega's als voor wat betreft de werktijden. Een leeftijdsindicatie voor deze functie is rond de 23 jaar. Meer informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer R. Twiss, hoofd van de afdeling Auto- j matisering (076-255358). Steur Autoschade B.V. te Oudenbosch is een middelgroot bedrijf dat zich bezighoudt met het schadeherstel en spuiten van personen- en bedrijfsvoertuigen. Ons bedrijf kenmerkt zich door een maximale flexibiliteit en het streven naar een kwalitatief hoogwaardige dienstverlening. In verband met uitbreiding van de activiteiten zoeken wij op korte termijn een: - Opleiding op MBO/HBO-niveau of gelijkwaardig - Aantoonbaar leidinggevende capaciteiten - Goede schriftelijke en mondelinge vaardigheden - Affiniteit met personen- en bedrijfswagensector - Leeftijd 30 tot 40 jaar De nieuwe man is klantgericht, hij is een teamworker en geeft op motiverende wijze leiding op basis van kennis en capaciteiten aan een team van circa 20 man. U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten aan dhr. J.G.M. Steur op onderstaand adres Nijverheidsweg 9 4731 CZ Oudenbosch Tel.: 01652-15350 De in het Streekgewest Westelijk Noord-Brabant en het Stadsgewest Breda samenwerkende gemeenten hebben een gemeenschappelijke alarmcentrale voor brandweer- en ambulancehulpverlening voor het totale verzorgingsgebied van beide gewesten ingesteld. De alarmcentrale zal begin 1995 ondersteuning verlenen aan 39 brandweerkorpsen en 5 ambulancediensten. De centrale zal voorts enige dienstverlening ten behoeve van derden verrichten. De Gemeenschappelijke Alarmcentrale West-Brabant is gevestigd te Roosendaal. Tot het tijdstip, waarop streek- en stadsgewest opgaan in een nieuw Samenwerkingsverband West-Brabant, zal de alarmcentrale functioneren als dienst van het Streekgewest Westelijk Noord- Brabant. Ter aanvulling van het team van centralisten zoeken wij een: Het streekgewest Westelijk Noord- Brabant is een intergemeentelijk samenwerkingsverband van 18 gemeenten. Het streekgewest voert gezamelijke taken uit op terreinen als volksgezond heid, regionale brandweer en afvalverwijdering. op terreinen ats technische milieuzorg, ekonomische- en rekreatiezaken De ambtelijke organisatie omvat circa •ZOO personeelsleden, werkzaam in vijf semi-autonome sektoren, t.w.: Centrale Funkb'es Diverse Werkvelden Streekgewest Westelijk Noord-Brabant Markt 37, 4701 PB Roosendaal Tel. 01650-69 550 Funktie-informatie: - ontvangen en verwerken van meldingen van brand, ongevallen en ziekenvervoer; - opvangen en doorgeleiden van meldingen of alarmeringen t.b.v. enkele maatschappelijke organisaties; - bedienen telefoon, mobilofoon, en verschillende geautomatiseerde systemen; - ontvangen en beantwoorden of doorverwijzen van telefonische vragen om informatie. Funktie-eisen: - Verpleegkunde A en B; - bezit van een IC- en/of CCU-diploma; - aanvullende relevante brandweeropleiding (op het niveau van onderbrand- - meester), dan wel de bereidheid die te volgen. Salariëring: Afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding kan inschaling plaatsvinden tegen een salaris van maximaal f. 4.257,- bruto per maand (maximum van funktieschaal 7) Op het personeel zijn de rechtspositieregelingen van het Streekgewest Noord- Brabant van toepassing. Inlichtingen: Nadere informatie omtrent deze funktie kan worden ingewonnen bij de heer A.D.M. van Broekhoven, teamleider (tel. 01650-81525). Sollicitaties: Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan: Het dagelijks bestuur van het Streekgewest Westelijk Noord-Brabant t.a.v. de heer F.S.W. van Wijland (Directeur Gemeenschappelijke Alarmcentrale West-Brabant), Postbus 267. 4700 AG Roosendaal. Hill's Pet Nutrition in Breda is de Benelux-vestiging van het gelijknamige Amerikaanse bedrijf, dat als zelfstandige dochteronderneming onderdeel is van Colgate-Palmolive Company. Hill's is een toonaangevende producent van voeding voor zieke en ge. zonde honden en katten. De wetenschappelijk geformuleerde Hill's diëten zijn het resul taat van 50 jaar technologische ontwikkeling. Hill's besteedt veel aandacht aan ade. quate en vakkundige voorlichting aan haar clientèle. In dit kader zijn wij op zoek na» een Na een gedegen interne opleiding bent u verantwoordelijk voor het geven van telefo nische voorlichting aan dierenartsen, dierenspeciaalzaken, fokkers en huisdiereigeno- ren in de gehele Benelux. Het aanpakken van secretariële taken schuwt u niet; verzorgt u onder andere de opvolging van alle informatie-aanvragen en draagt uzi voor de organisatie van de Hill's opleidingsprogramma's voor dierenarts-assistentes(n) en winkelpersoneel. De succesvolle kandidaat Wij komen graag in contact met kandidaten (m/v) met bij voorkeur een HBO-opleiding waarin gezondheid en communicatie belangrijke aspecten zijn, b.v. diëtetiek. Vanzelfsprekend heeft u een meer dan gemiddelde interesse voor huisdieren. Naast Engels en Nederlands beheerst u het Frans in woord en geschrift. Belangrijke persoonskenmerken zijn voorts initiatief, organiseren en plannen, zelfstandigheid ei doorzettingsvermogen. Enkele jaren ervaring in secretarieel werk is van belang. Ervaring in de medische sector is een prae. U bent niet ouder dan ongeveer 35 jaar. Wij belonen uw inzet en kwaliteit graag met een aantrekkelijk salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, Indien u geïnteresseerd bent, stuurt u dan uw schriftelijke reactie met curriculum vitae zo spoedig mogelijk naar Ter attentie van de heer E.G.M. Oortman Business Development Manager Essendonk 3a, 4824 DA Breda, tel.076-48 18 00 Polynorm Roosendaal is een fabrikant van vezelversterkte kunststof produkten. Wij concentreren ons hierbij op de ontwikkeling en toepassing van nieuwe materialen en materiaalcombinaties. Dit uiteraard in nauwe samenwerking met onze afnemers. Onze produkten vinden hun afzet vnl. in de automobielindustrie en bouwnijverheid. Polynorm-groep Polynorm Roosendaal is één van de vier zelfstandig opererende divisies, die behoort tot de Polynorm-groep. De overige drie divisies zijn: Polynorm Automotive (stalen persprodukten voor de automobielindustrie), Polynorm Bouwprodukten (stalen deuren, binnendeurkozijnen en garagedeuren) en de Flamco-groep (toebehoren voor vervarmings- en drinkwaterinstallaties). Meer dan 1900 medewerkers zorgen voor een totale omzet van 500 miljoen gulden, waarvan ongeveer tweederde deel in het buitenland wordt gerealiseerd. De functie - U bent verantwoordelijk voor een van de, in 3-ploegendienst opererende, drie ploegen van de afdeling Perserij. Er wordt gewerkt van zondagavo 22.00 uur tot vrijdagavond 22.00 uur. U geeft leiding aan een ploeg van ca. 25 medewerkers van LTS/MTS- niveau met als doel de bevordering van efficiency, de kwalitatieve en kwantitatieve prestatie en het werkklimaat. U draagt zorg voor de indeling van de werkzaamheden en organisatie van de uilvoering ervan binnen de ploeg. U houdt beoordelings- en functioneringsgesprekken met uw medewerkers. U bent verantwoordelijk voor de veiligheid van de medewerkers. Functie-eisen - Opleiding MTS of gelijkwaardig niveau. - Goede praktijkgerichte technische kennis. - Goede beheersing van Lotus 1,2,3 en Word Perfect. - Goede beheersing van Nederlandse taal in woord e geschrift. - Grote mate van zelfstandigheid. - Flexibele en accurate instelling. - Stressbestendigheid. - Goede communicatieve eigenschappen. - Weet medewerkers te stimuleren en te motiveren. - Eivaring in een soortgelijke functie in een produktiebedrijf is een must. Wij bieden Een afwisselende, zelfstandige functie in een bedrijf, waar volop ruimte is voor eigen initiatieven. Hierbij zijn een adequate beloning en goede secundaire arbeidsvoorwaarden vanzelfsprekend. Uw reactie chriftelijke sollicitatie met c.v. richten aan: Polynorm Roosendaal B.V. Afd. Personeelszaken Postbus 1267 4700 BG Roosendaal Koenders Advertising Design is een erkend rektemeburo dat bestaat uit een door de wol geverfd team van 8 enthousiaste vakmensen. Door kreativitêit, nuchter denken, resultaatgericht handelen en een professionele aanpak heeft het buro zich in 14 jaar suksesvol ontwikkeld. dtp/werktekenaar Zowel nationale als internationale begeleid in hun komplete kommu- nikatietrajekt. Van direct-mail tot advertentiecampagne, van huisstijl tot imagebrochure. Ter versterking van het team in onze goed geoutilleerde studio zoeken wij een allround dtp/werktekenaar. Minimaal 4 jaar buro-ervaring en zeer bedreven met Xpress, Freehand, Photoshop en lllustator. Hij of zij is een ambitieuze, prettige persoonlijkheid met oog voor kwaliteit in lay-out en typografie en weet zowel een presentatie als een werktekening snel en accuraat vorm te geven. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties richten aan de heer J. Olislagers. Koenders Advertising Design Paardeweide 11,4824 EH Breda telefoon 075 41 21 60 telefax 076 41 7904 De kerstbijlage van De Stem zijn geheel gewijd aan jonge en aan jongerencultuur. De jeugd van tegenwoordig zich staande zien te houden een met informatie overvoer samenleving, waarin materie bezit voorop lijkt te staan en blemen als criminaliteit, aids werkloosheid de somber oge contouren vormen. Op deze en volgende pagina men jongeren aan het woorc elk op hun eigen manier tegc het leven aankijken, toekoms wachtingen hebben en voora hun eigen leven leiden. DE INHOUD: ZIE PAGINA 2 ZIE PAGINA 3 ZIE PAGINA 4 ZIE PAGINA 5 ZIE PAGINA 6 ZIE PAGINA 7 ZIE PAGINA 8 ZIE PAGINA 8 Eindredactie: Wim van Leest en Paul Verlinden Vormgeving: Luc Goderie

de Stem | 1994 | | pagina 26