L anning J\ DE STEM PERSON E L leraar DE GROEP EERSTE TEKENAAR HOOFD ACTIVITEITENSECTOR (M/V) ASSISIË Project Manager en Clipper Programmeur Keizer B.V. Kansen in tijdelijk werk INT. CHAUFFEUR (m/v) Ineels- en (v/m) MEDEWERKSTER ISEUR 221944. Balkonhekken Hoofd Tekenkamer Hoofd Administratie Calculator onafhankelijk voorzitter technische school don bosco 25-35 jaar m/v PNO ADVIESGROEP PNO Adviesgroep twee secretaresses met ervaring (40 uur per week) telefoniste/receptioniste met ervaring (40 uur per week) Adviesbureau PNO Zuid-West B.V. sturm architekten Rectificatie 0NDERH0UDS/ST0RINGSM0NTEUR KEIZER R Industrieweg 3, industrieterrein 'De Maasoever', 5165 NH Waspik ALILbn DV Telefoon 04168 - 2196 (contactpersoon de heer L.W. Verweel). Administratief medewerker m/v Commercieel medewerker m/v Aanpakkers m/v All-round constructiebankwerkers m/v Ontwerper m/v Horecamedewerkers m/v Commercieel verkooptalent m/v ir randstad uitzendbureau 1994 DE STEM ZATERDAG 24 DECEMBER 1994 X 94 ff voor mens- en 15 studierichtingen hoeve van onderwijs- en i beheer. Itie en Administratie van 3,5 deel van de volledige peek). De benoeming ft uitzicht op een vast fichten van werkzaam- automatiseerde per sleiding; 1/of salarisadministratie; fetgeving; i een personal computer; ^automatiseerde per- Ihouding. geselecteerd wordt een personeels- fennis van sociale en die aan dit profiel Jkkelijk verzocht te ae verdeeld over vijf bftijd en ervaring en Jruto per maand bij een ■6 BBRA). bij de heer lie Informatie en 1561 Brabant, postbus 90153, n op MBO en HBO niveau leidt ;che of commerciële sector. Dan tijdelijke functie. Onze ervanng ecies het grote verschil tussen staan open voor zowel mannen de regio, kunt u ons bellen: *ever, een bekend installatiebe- naar een jonge starter die het roeien binnen de organisatie. Als :AO-BA opleiding en enige ken- dng/spreadsheet programma's. nakelaar in verzekenngen is op dienstmedewerker voor de regio ;roep is middelgrote organisaties ~s zijn directeuren en personeels- het acquireren van nieuwe rela- /an adviezen een belangrijk deel Ti deze uitdagende functie uit kennis op assurantie-A niveau een pré Gezien de aard van de nche is men op zoek naar ie- 'pleiding; HBO assurantie-A. GANISATIE L-M Assisië te Udenhout is een regionaal zorgcentrum voor mensen met een ver standelijke handicap. In en vanuit Assisië vindt zorg- en dienstverlening plaats voor 590 mensen. Assisië werkt nauw samen met Stichting Accent te Waalwijk, waarbij een fusie niet uitgesloten is. Op dit moment zijn er ongeveer 750 medewerkers bij Assisië werkzaam. Door het aanvaarden van een andere functie van één van de afdelingshoofden binnen de activiteitensector en ten gevolge van een gelijkmatige verdeling van de werkvelden ontstaat per 1 januari I995 een functie van voor 40 uur per week, voor onbepaalde tijd. De nieuwe functionaris zal werkzaam zijn voor de activiteitenafdelingen: de Tuime laar (bezigheden met een spelkarakter), begeleid werken, wasserij, buitengroepen en de keuterboerderij. Binnen de gehele activiteitensector van Assisië worden er aan 500 deelnemers activiteiten aangeboden. Ongeveer 60 activiteitenbegeleid(st)ers staan hier elke dag voor garant. De activiteitensector is zowel kwantitatief als kwalitatief enorm in beweging. Speer punten in het beleid zijn gericht op het aanbieden van activiteiten aan deelnemers met een laag ontwikkelingsniveau, deelnemers met problematisch gedrag en ouder- wordende deelnemers. Daarnaast is de activiteitensector vakinhoudelijk gericht op o.a. het samenstellen van individuele activiteitenplannen, veranderende visie op zorg, een herbezinning van het activiteitenaanbod en professionalisering van medewerkers. Het takenpakket bestaat uit: - het direct leidinggeven aan medewerkers van de activiteitenafdelingen en het organi seren en coördineren van de werkzaamheden; - het bijdragen aan en mede formuleren van beleid van de totale activiteitensector en het mede realiseren van vastgesteld beleid; - het vormgeven aan het activiteitenaanbod en passende begeleiding hierbij, met als uitgangspunt de individuele vraag/behoefte van deelnemers; - het bevorderen en bewaken van het professionele peil van medewerkers. Het toekomstige hoofd activiteitensector herkent zich in het volgende profiel: - heeft ervaring en affiniteit met mensen met een verstandelijke handicap in het algemeen en met activiteitenbegeleiding in het bijzonder. Om deze functie goed uit te kunnen oefenen beschikt u over een afgeronde HBO- opleiding, waarin zowel managementvaardigheden als zorginhoudelijke aspecten aan bod zijn geweest. Omdat u leiding zult gaan geven aan een relatief grote organisatorische eenheid (25 medewerkers en 250 deelnemers), is ervaring hierin gewenst. - U beschikt over het vermogen om doel- en resultaatgericht te werken en in te spelen op verschillende situaties zonder hierbij de in gang gezette ontwikkelingen uit het oog te verliezen. Als persoon vragen wij van onze nieuwe collega een stimulerende en collegiale instelling. Flexibiliteit, besluitvaardigheid en kunnen omgaan met weerstanden zijn kernbegrippen. Met name ook vrouwelijke kandidaten nodigen wij, gezien de huidige teamsamen stelling, uit hun belangstelling kenbaar te maken. Plaats in de organisatie: U ressorteert direct onder het hoofd behandel- en begeleidingsdienst. Samen met uw collega sectorhoofd en het hoofd recreatie gaat u inhoud geven aan de activi- teitenzorg. Daarnaast wordt u ondersteund door een functionaris acquisitie en beheer. Aanstelling en arbeidsvoorwaarden zijn conform CAO-2iekenhuiswezen. Mogelijk heid tot kinderopvang en flexibele ADV is aanwezig. Assisië kent gunstige regelin gen met betrekking tot verzekeringen. Salariëring vindt plaats in FWG 55 (minimaal 3.572,-- en maximaal f 5.670,-). Eventueel nadere informatie wordt graag verstrekt door de heer F. Robben, hoofd activiteitensector, telefoonnumer 04241-6232. Voor informatie is de heer Robben dagelijks bereikbaar tussen 9.00 en 12.00 uur. Uw schriftelijke sollicitatie waarin u uw ambitie en motivatie weergeeft, kunt u vóór 7 januari I995, onder vermelding van vacaturenummer 81richten aan mevrouw M. Schrover, dienst personeel en organisatie, Postbus 12, 5070 AA Udenhout. EGIONAAL ZORGCENTRUM VOOR MENSEN MET EEN VERSTANDELIJKE HANDICAP Hooghoutseweg 3, 5074 NA Biezenmortel Versteeg Balkonhekken Heusden B.V. is een bekend producent van sta len balkon- en galerijbekken en trapconstructies. Het bedrijf heeft een marktleidende positie verworven door, inspelend op de veelal unieke eisen van architecten, uit een compleet produktenpakket maatwerk te kunnen leveren tegen een concurrerende prijs. De hoge specialisatie van het bedrijf gecombineerd met vakmanschap maakt deze marktpositie mogelijk. In nauw overleg met architecten en grote aannemers draagt Versteeg op deze wijze bij aan het eigentijdse karakter van gebouwen. Bij Versteeg werken in totaal 75 medewerkers. Teneinde de gestage groei van het bedrijf te continueren zijn wij op zoek naar kandidaten (m/v) voor de functie van U geeft leiding aan 12 constructeurs. U kunt goed met mensen omgaan, heeft or ganisatietalent, tact en weet uw mensen door ervaring te motiveren om net dat beetje extra te geven. U heeft vanwege uw opleiding (HTS-W) kennis van zaken over moderne teken- en fabricageproces sen. Geboden: U geeft leiding aan een klein team. U speelt een belangrijke rol bij de bewaking van de administratieve en logistieke infor matiestroom. U bent in staat, door opleiding (HEAO) en ervaring, uit informatie conclusies te pre senteren. U wordt belast met het opstel len van begrotingen en de financiële ver slaggeving. U bent, met uw opleiding (MTS-W of -B), in staat in teamverband (5 personen) bouwkundige projectgege- vens (prijs)technisch om te zetten in oplossingen, waarin de produkten van Versteeg worden verwerkt. Versteeg biedt een goed salaris, interessante secundaire arbeidsvoorwaarden en een prima werksfeer waar het geven van 'ruimte' aan mensen een belangrijk uitgangs punt vormt. Hebt u interesse voor een zelfstandige functie in een be drijf met een „stalen filosofie"? Richt uw sollicitaties aan Versteeg Balkonhekken Heus den B.V., postbus 17, 5256 ZG Heusden. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer H.J. de Waal, telefoon 04162-1688. stichting Wi Makandra De Stichting Wi Makandra in Breda is op zoek naar een Gedacht wordt aan iemand: uit de Surinaamse doelgroep, maar geen lid zijnde van een Surinaamse vereniging; die over voldoende tijd, energie, motivatie en be stuurlijke kwaliteiten beschikt; die visie heeft op de ontwikkeling en vernieuwing in het Surinaamse werk. Een uitgebreide profielschets is beschikbaar. Mocht u verdere informatie wensen of belangstel ling hebben voor deze functie en tevens woonachtig zijn in Breda of directe omgeving, kunt u contact opnemen met dhr. J. Klerx, coördinator minderhe- denwerk van Vertizontaal, Nieuwe Ginnekenstraat 18, 4811 NR Breda, tel. 223220. <x> Aan de Technische School „Don Bosco" te Etten-Leur wordt met spoed gevraagd ter ver vanging wegens ziekte een 22 uur Nederlands 2 uur Maatschappijleer Van de TWAO-bepalingen is vrijstelling verkre gen. Gelieve uw sollicitatie voor 1 januari 1995 te richten aan de directie van de school, Don Boscolaan 2, 4874 NB Etten-Leur. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer P. Meijers, directeur van ge noemde school, tel. 01652-13802. Insulinde Groep is de verzamelnaam voor een aantal ondernemingen, die in de Benelux voornamelijk werkzaam zijn op het gebied van vermogensbeheer, handel, beheer van onroerend goed, marketing, automatisering, alsmede interim-management en het ver strekken van venture-capital. Voor Eslan Automation B.V. zien wij uit naar een ervaren De managers, die wij voor deze functies gaarne wensen te vinden, zijn eerst en vooral ondernemers, die een UNIEK software-programma voor de woningtextielbranche verder ontwikkelen en gaan exploiteren. Belangrijke taken en verantwoordelijkheden betreffen: de algehele leiding en verantwoor ding van het project, resp. projecten. Zij onderhouden dagelijks contacten met de leden van de Groep en worden intensief betrokken bij de verdere uitbouw van de onderneming. Wij zoeken „no-nonsense" medewerkers, die zich herkennen in bovenstaand profiel en van zichzelf weten uitdagingen aan te kunnen. Het is vanzelfsprekend, dat bij deze functie een uitstekend inkomen en secundaire voor waarden horen, waarbij (toekomstige) participatie tot de mogelijkheden behoort. Belangstellenden nodigen wij uit hun schriftelijke sollicitatie te zenden aan: Insulinde Groep, Postbus 130, 4760 AC Zevenbergen, t.a.v. H.J.F.M. Mureau. PNO is een jonge, snelgroeiende organisatie gespecialiseerd in de bemiddeling tussen overheid en T bedrijfsleven ter verkrijging van subsidies. Wij zoeken voor onze vestiging in Breda: Functie-eisen: - enkele jaren werkervaring in een soortgelijke functie; - (directie-)secretaresseopleiding; - zeer goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse taal; - goede kennis en ervaring met WP 6.0, ervaring met het pakket WP Presentations is een prae; - hoge mate van zelfstandig functioneren; - voor één van deze functies is tevens goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Engelse, Franse en Duitse taal een vereiste. In deze functie ga je in een klein team voor enkele adviseurs werken. Je verzorgt de correspondentie, werkt subsidieaanvragen uit, houdt agenda's bij, archiveert, maakt afspraken en bent verantwoordelijk voor enkele administratieve systemen. Functie-eisen: - leeftijd 18 tot en met 25 jaar; - goede telefoonstem; - representatief; - ervaring met het bedienen van een telefooncentrale; - goede kennis van en ervaring met WP 6.0, kennis van WP Presentations is een prae; - goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal. Je werkzaamheden zullen bestaan uit de bediening van de telefooncentrale, het ontvangen van gasten/bezoekers, het invoeren van databestanden in de computer, het uittypen van verslagen, het ver zorgen van correspondentie etc. (evt. m.b.v. een dictafoon), de verwerking van binnenkomende en uit gaande post c.q. faxberichten en verdere voorkomende werkzaamheden. Indien je belangstelling hebt voor één van deze functies, stuur dan je brief met c.v. en pasfoto binnen 2 weken aan: t.a.v. de heer drs. W. Zandbergen, Catharinastraat 16, 4811 XH Breda. Bergrand 232,4707 AT Roosendaal, 01650-36352 vraagt voor indiensttreding op korte ter mijn een Opleidingsniveau HTS- of MTS- bouwkunde met enkele jaren ervaring. Leeftijd maximaal 30 jaar. Sollicitaties met curriculum vitae schrifte lijk aan bovenstaand adres. Op last van de President van de Arrondissements rechtbank te Breda, doe ik hierbij mededeling, dat W.C. Bastiaans (Willem), thans wonende aan de Bredabaan 870 te Antwerpen Merksem, voorheen gewoond heb bende aan de Hamont- straat 66 en/of Nacht wachtlaan 67 te Amster dam, zulks in afwijking van eerdere publicaties thans geen zaak doet on der de naam Esti Gevel elementen B.V. gevestigd aan de Molenstraat 10- 12 te Grijpskerke en evenmin thans directeur en/of eigenaar is van Esti Gevelelementen B.V. J.P.M. Kil, Postbus 91, 4630 AB Hoogerheide, is een toonaangevende producent, importeur en exporteur van diepgevroren aroenten In ons modern opgezette bedrijf hebben wij plaats voor een voor onze produktie- en verpakkingsinstallaties Opleidingsniveau MTS Energietechniek met ervaring in PLC's en PC's Ervarina in hydroliek en pneutiek strekt tot aanbeveling. ervaring m M een 5-ploegendienst (36 uur per week) worden geplaatst (incl. zondaa). Wij bieden u een goed salaris en goede secundaire voorwaarden. !egfmoe°Vgerichtnaan Unktie U aanspreekt' dan zien wi' uw sollicitatie graag spoedig Ben jij degene die kan lezen en schrijven met het programma Word for Windows? Heb je bovendien een goede typesnelheid en ben je beschikbaar voor zowel korte als lange opdrachten, kom dan langs bij Randstad voor een testafspraak. Reacties dinsdag vanaf 14.00 uur. Informatie bij Yvonne Wijgergangs, tel. 076-22 46 60, Breda, Kloosterplein 7. Voor een in Breda gevestigd Benelux-hoofdkantoor zoeken wij een commercieel talent. De functie-eisen: MTS- of HTS-opleiding met commerciële werkervaring. U kunt prima communiceren op zowel hoog als laag niveau. Uw werkgebied is heel Nederland. Informatie bij Marjan Sprengers, tel. 076-20 99 16, Breda, Kloosterplein 7. Voor korte klussen waarbij 2 handen en gezond verstand de belangrijkste criteria zijn, zoeken wij aanpakkers! Wil je laden/lossen, verhuizen, chauffeuren, inpakken, schoonmaken etc. Laat het ons weten! Eigen vervoer is een pre. Graag dinsdag na 14.00 uur reageren. Informatie bij Gerard Verboom, tel. 076-20 20 68, Breda, Kloosterplein 7. Voor verschillende bedrijven in Breda en omgeving zoeken wij constructiebankwerkers. Functie-eisen: afgeronde LT5 Metaal- of SOM-opleiding. Werkervaring is een pre, maar sollicitanten met een afgeronde opleiding en geen werkervaring graag ook reageren. Liefst kandidaten met eigen vervoer. Het werk is voor een periode van ca. een half jaar. Informatie bij Mirjam Leverland, tel. 076-22 30 05, Breda, Kloosterplein 7. Voor een reclamebureau in Oosterhout zoeken wij een zelfstandige grafisch ontwerper die gaat werken in een jong en enthousiast team. Een grafische opleiding en ervaring met X-press, Adobe-Illustrator en Adobe-Photoshop zijn een vereiste. Ben jij die enthousiaste ontwerper met 1-2 jaar bureau-ervaring? Neem dan z.s.m. contact op met ons. Informatie bij Mark Laros, tel. 01620-5 23 60, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. Wij zijn op zoek naar enthousiaste horecamedewerkers met ervaring in het uitserveren van diners en/of het lopen van feesten en partijen. Ben je beschikbaar 's avonds, overdag en/of in het weekeinde en houd je van feesten, bel dan dinsdag vanaf 14.00 uur. Informatie bij Karen Bensch, tel. 076-20 20 68, Breda, Kloosterplein 7. Voor een internationaal georiënteerd bedrijf zijn wij op zoek naar een ervaren verkoper voor het rayon Limburg en Brabant. U heeft een opleiding op HBO-niveau en bent zéér commercieel ingesteld. Tevens bent u in bezit van een rijbewijs. De Engelse taal beheerst u in woord en geschrift. Wij kunnen u een uitdagende baan aanbieden met toekomstperspectief. Informatie bij Shanta Jozefzoon, tel. 0546-82 42 42, Almelo, Klara Zetkinstraat 81. Gevraagd: (Italië, Hongarije) Functie-eisen: ervaring met combi, zelfstandig kunnen werken. Uitsluitend schriftelijke reacties: Int. Transportbedrijf H. Bronkhorst Havenkant 6 4781 AA Moerdijk Delair ontwikkelt, produceert en verkoopt installaties voor industriële lucht- en gasbehandeling. 56 Naast een omvangrijk standaardpakket drogers en filters Vl I Vl 11 engineered en verkoopt Delair installaties volgens klantfancnpr.ifïratipx a FLAIR Company m Naast t engineered t- klantenspecificaties. Deze installaties worden toegepast in de chemische en petrochemische industrie en in de off-shore. Voor onze afdeling Sales Marketing zoeken wij op korte termijn een: Product Support Manager M/V Functie-profiel: De Product Support Manager ondersteunt zowel de eigen verkooporganisatie als de wederverkopers. U bent betrokken bij de ontwikkeling van produktdocumentatie, zoals folders, handleidingen, technische specificaties en prijslijsten en u bent verantwoordelijk voor het beheer hiervan. Daarnaast verzorgt u interne en externe produkttrainingen. De Product Support Manager rapporteert rechtstreeks aan de Marketing Manager. FVnctie-eisen: - Tfechnisch Commerciële opleiding opHBO-niveau - Goede beheersing van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift - Leetijd: 28-35 jaar - Affiniteit met automatisering. Daarnaast bent u systematisch, precies, stressbestendig en kunt u goed in teamverband werken. Informatie: Voor verdere informatie betreffende de functie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer M.J. Reefman, tel. 01608-85800. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitaties met c.v. kunt u binnen 14 dagen richten aan: Delair B.V T.a.v. mevr. M.G.M. Brans-Berenson Postbus 570 A 4870 AN Etten-Leur Flair is een op de Amerikaanse beurs genoteerde organisatie met produktie— en verkoopvestigingen wereldwijd. Tot de groep behoren firma's alsDelair, Deltech. Dollingcr, Pneumatic Products en Technolab. Deze firma s zijn stuk voor stuk specialisten op het gebied van lucht- en gasbehandeling. Tot het leveringspakket horen adsorptieen koeldrogers, persluchtfilters en projectmatig gebouwde installaties voor gasschetaing en persluchtbehandeling.

de Stem | 1994 | | pagina 23