Ode aan Herman Brood Dag vreemde man van Robert Long Films Rotterdamse haven als kerstmatinee Venster Schwarzenegger met een dikke buik DE STEM UITGIDS D4 Gregory Peck in ziekenhuis Golden Girls op herhaling Veronica en RTL4 de sterkste merken Mysterie rond de Ster van Bethlehem Documentaires Ivens en Van der Horst VW-geschenkbon voor een kado naar eigen wens Keuze uit diverse geschenkenveloppen Verkrijgbaar bij de VW's in o.a. Bergen op Zoom, Breda, Cadzand, Middelburg, Roosendaal en Terneuzen. IDEAAL OM TE GEVEN LEUK OM TE KRIJGEN DE STEM DONDERDAG 22 DECEMBER 1994 Los Angeles (ap) - De Ameri kaanse acteur Gregory Peck is in een ziekenhuis opgenomen nadat hij in een restaurant maagpijn kreeg, zo heeft een woordvoer der van de acteur gezegd. De 78-jarige acteur was maan dagavond in een restaurant in de omgeving van zijn huis in de wijk Holmby Hills van Los An geles toen hij maagpijn kreeg. Volgens woordvoerder Ron Wise werd Peck naar het Cedars-Sinai ziekenhuis overgebracht. Daar aangekomen 'was de pijn verdwenen en voelde hij zich goed, maar de arts besloot hem toch te laten blijven voor obser vatie en onderzoeken,' zei Wise. Het is niet bekend wanneer Peck uit het ziekenhuis wordt ontsla gen. De Golden Girls komen terug op het scherm. RTL4 zendt de ko mische reeks over de dames Dor othy, Blanche, Rose en Sophia uit op donderdagmiddag. Deze vier ongetrouwde vrouwen van middelbare leeftijd delen een huis in Miami Bach en ma ken samen allerlei opmerkelijke dingen mee. Eerder zond de Vara hun belevenissen uit.Nu her haalt RTL4 ze. Dorothy (Bea Arthur) is een ge scheiden lerares die de medebe woners met spottende opmerkin gen bejegent; Blanche (Rue Mc- Clanahan) het type van de man- nenjaagster; Rose (Betty White) een zachtaardige, excentrieke vrouw. Sophie (Estelle Getty) is de moeder van Dorothy en de grappigste van het stel. De eerste aflevering draait om Blanche en de fantastische man - ene Harry - met wie ze al een tijdje uitgaat. Een huwelijk hangt in de lucht, denken haar vriendinnen. Na een avondje uit komt Blanche opgewonden thuis en kam alleen nog maar over trouwen praten. Rose en Dor othy beseffen dat ze, als Blanche gaat trouwen, moeten verhuizen. Een politie-agent zorgt uiteinde lijk voor een verrassende afloop van de kortstondige, ,maar hevi ge relatie tussen Blanche en Harry. (RTL4,14.45 uur) Veronica heeft het sterkste merk van alle omroepen, op de voet gevolgd door RTL4. Dat blijkt uit een imago-onderzoek onder elf omroepen, ingesteld door het NIPO, Nima Merkgenootschap en het adverteerdersvakblad NieuwsTribune. De uitkomsten vertonen grote overeenkomsten met een eerder geheim onder zoek van de NOS. Nu Veronica een commerciële omroep wordt, bevinden de twee sterkste merken zich buiten het publieke bestel. Beide zenders bieden de leukste programma's, hebben de aardigste promo tiespotjes en zijn het meest ver nieuwend, oordeelt een repre sentatieve groep ondervraagden. Veronica heeft weliswaar een hogere naamsbekendheid en is iets meer vertrouwd dan RTL4, naar RTL4 wordt het liefst geke ken. Het opleidingsniveau van de mensen die Tros en RTL4 preferen is gemiddeld laag. EO en VPRO zijn het minst po pulair. Ze komen samen met RTL5 ongeveer het slechtste uit de bus. Wel wordt de VPRO als vernieuwend ervaren. De Vara en de Tros nemen een middenpositie in. De NOS bezet de derde plaats. Daarna volgen KRO, NCRV en Vara. Zij bren gen na de NOS de programma's met de meeste kwaliteit, luidt het oordeel van de ondervraag den. Naast de EO scoort de. NCRV het hoogst in het brengen van een boodschap. De Avro doet nauwelijks mee in alle cij fers. Wat was de ster van Bethlehem: een komeet, een supernova of een vuurbal die op de aarde terechtkwam? Was het een won der, een legende of astronomisch feit? Vanavond brengt Discovery Channel de documentaire Christmas Star. Te zien zijn een reconstructie in Judea, compu ter-animaties, bijzondere foto's van de kosmos en toonaangeven de astronomen die het mysterie trachten te ontrafelen. De deskundigen zijn David Hughes van de Universiteit van Sheffield, Don Yeomans (NASA), sterrenfotograaf David Malin en John Mosely (Griffith Sterrenwacht in Californië). De laatste gelooft dat de Ster van Bethlehem een samenvoeging was van de planeten Jupiter en Venus. (Discovery Channel, 23.00 uur) Van onze filmredactie Herman Brood is een uniek feno meen in de vaderlandse popwe reld. Een 48-jarige die doet waar hij zin in heeft. Muziek maken, met kwast en spuitbus in de weer, dronken van drank en drugs door de stad fietsen, jonge meiden versieren en zich van niemand iets aantrekken. Een al bijna middelbare junk die nog een dochtertje kreeg bovendien en met zijn muziek nog altijd succes heeft bij jongeren. Menig een zal er jaloers op zijn. Dat Brood überhaupt nog leeft na een woest bestaan vol seks, drugs en rock 'n roll is op zich al een wonder. Omdat hij zijn eigen imago goed weet te verkopen, is hij al tijdens zijn leven een le gende geworden. In de documen taire muziekfilm Rock 'n Roll Junkie wordt die legende nog eens bevestigd. De makers Frenk van der Sterre, Ton van der Lee, Eugène van den Bosch en Jan Eilander volg den hun jeugdidool ruim een jaar en spraken met belangrijke mensen in Broods leven. Menno Boerema sneed de dertig uur aan filmmateriaal vervolgens terug tot negentig minuten. De makers bieden een kijkje achter de schermen van het tur bulente leven van Herman Brood als rockzanger. Waar ze hem te dicht op de huid zaten, zorgde de artiest er wel voor dat hij de opnamen in de hand hield. Als hij vlak voor een optreden even rustig een spuit in zijn arm wil zetten, wordt de camera boos aardig weggestuurd. Opnamen van de held op het podium, in het atelier en op straat worden afgewisseld met brave monologen van familie en vrienden. Natuurlijk komt ook uitvoerig Broods druggebruik aan de orde. „Vanaf de eerste pil was ik zeer enthousiast. Maar je moet waakzaam zijn. Als ik voel dat het gif de overhand neemt, weet ik dat ik moet dimmen." Naakt Moeder Bep vertelt hoe Herman als jongen naakt en in trance voor haar danste op muziek van Peer Gynt. Nina Hagen noemt hem haar 'eternal love' en zijn Herman Brood in de documentaire over zijn leven en werk, 'Rock 'n Roll Junkie'. foto argus film vorige vrouwen vertellen positie ve dingetjes over Herman („Herman mocht graag stofzui gen"). Dat hij als mens behalve niet bijster sympathiek ook kwetsbaar en nogal treurig is, wordt ondanks de vooral positie ve bedoelingen van de makers niet helemaal verhuld. Een af wisselende en onderhoudende film, waarvan het camerawerk soms oogt als een nerveuze ama teurvideo. I 'Rock 'n Roll Junkie' draait in Filmhuis Concordia in Breda, 22-28 december om 19.30 uur. Van onze filmredactie Wie met de kerstvakantie weer eens wat anders wil, kan in de kerstweek (26-30 december) naar de bioscoop Lantaren/Ven ster in Rotterdam waar De Rot terdamse Haven in Beeld wordt gebracht. Elke middag om 14.30 uur worden in het theater in de Gouvernestraat oude, interes sante (semi)documentaires ver toond waaruit de Hollandse be trokkenheid bij het water, haven en schepen spreekt. Houen zo van de indertijd ver maarde cineast Herman van de Horst is een meeslepende docu mentaire over de wederopbouw van Rotterdam, die in 1951 be kroond werd met de Gouden Palm in Cannes. Verder omvat de filmmatinee in de kerstweek: Een stad die nooit rust, een his torisch Polygoon-journaal uit 1928, Rotterdam... aan de slag een korte documentaire uit 1945 van Herman van der Horst en Koers Amerika, een promotie film van de Holland-Amerika Lijn. Drie dagen met Monica is het topstuk van de collectie. Een journalist leidt in 1956 enthou siast een Franse gast (de Neder landse actrice Ann Hasekamp) rond in de Rotterdamse haven. De jaren vijftig getoond in volle bloei, gefilmd in cinemascope, waarvan de kleuren inmiddels zijn verschoten. Het commentaar werd geschreven en gesproken door Simon Carmiggelt. In de eerste week van januari (2-6) is er ook dagelijks een matinee in het Venster met (se- mi)documentaires over de Rot terdam en de havens. De nog piepjonge Kees Brusse speelt de rol van zeematroos die iets moois krijgt met de dochter van een binnenvaartschipper in Hij, zij en een wereldhaven, een film uit 1951 van zijn broer Ytze Brusse. Verder staan geprogrammeerd: Tros, Havens van Rotterdam uit 1928 en De Brug, de befaamde 'studie in beweging' van Joris Ivens uit 1928 met de Hefbrug over de Koningshaven in de hoofdrol. Toets uit 1968 is een associatief .portret van de Rot terdamse haven gemaakt door Tom Tholen, die medewerker bij Ivens was. Vanaf 12 januari volgt tot en met 26 januari Het Zoute Water, een reeks internationale, mari tieme speelfilms, waaronder Dead Calm van Philippe Noyce, Lola van Jacques Demy, The lady form Shanghai van Orson Welles, Quai des Brumes van Marcel Carné, On the waterfront van Elia Kazan en E la nave va van Fellini. 'De Rotterdamse Haven in Beeld' is te zien in Lantaren/Venster, Gouvernestraat 133 in Rotter dam, tel. 010-4361311. Van onze filmredactie Als eerste man ter wereld is Arnold Schwarzenegger zwan ger. Een baby'tje groeit in zijn stoere mannenbuik. Wie dat leuk lijkt, moet echt naar de filmko medie Junior van Ivan Reitman gaan. Als komiek is hij mis schien wel niet zo geslaagd maar hij heeft gelukkig die kleine, gemene opdonder van een Dan ny DeVito als tegenspeler. En die kan er wat van. In Junior spelen de Grote en de Kleine twee artsen: Hesse (Schwarzenegger) en Arbogast (DeVito). Ze werken aan een se rum dat de vruchtbaarheid van vrouwen moet bevorderen. Hun experiment wordt echter afge wezen en Hesse moet zijn labo ratorium overdragen aan de we tenschapster Diana (Emma Thompson). Om de vruchtbaarheid van hun serum toch te kunnen bewijzen, injecteert de gewiekste Arbogast in het geheim de sukkel van een Arnold Schwarzenegger met dikke buik in de komedie 'Ju nior'. foto universal Hesse een eitje in de buik dat hij uit Diana's lab heeft gestolen. Al snel begint Hesse zwanger schapsverschijnselen te verto nen. Hij krijgt gevoelige tepels, heeft braakneigingen, huilt bij sentimentele films en eet allerlei rare dingen. Clichés De hele verder komedie bor duurt voort op dit soort clichés, die uitsluitend grappig zijn om dat het toevallig om een man gaat. Schwarzenegger voert in de wachtkamer bij de gynaco- loog geanimeerde gesprekken over zijn zwangerschap met an dere aanstaande moeders en ver momt zich als vrouw, om in een zwangerschapskliniek opgeno men te kunnen worden. Regisseur Ivan Reitman is intel ligent genoeg om zijn onzin con sequent uit te werken, maar komt toch nooit verder dan ste reotiepe grappen omdat het sce nario gewoon niet verder reikt. Net als in eerdere komedies, zo als Twins (ook met DeVito en in de regie van Reitman) hangt Schwarzenegger weer eens de goedmoedige sukkel uit, terwijl Emma Thompson geroutineerd, maar zonder flair, haar eigen klusje klaart. Alleen Danny De Vito zorgt met zijn zelfspot en cynisme voor enig tegendraads vertier. Miskraam De film wordt er nauwelijks be ter door omdat Junior al op voorhand een miskraam was. Je ziet hier -eer eens heel precies waarom de een wel ko misch is en de ander niet en waarom het dus niet lukt om van dit acteursduo een eigentijds soort versie van de Dikke en de Dunne te maken. 'Junior' van Ivan Reitman draait in Grand in Breda, Cinemactueel in Bergen op Zoom, City in Roosendaal, Heuvelpoort in Til burg, De Koning van Engeland in Hulst. Robert Long heeft zich na zijn musical Tsjechov nu ook toege legd op drama. Onlangs debu teerde hij bij de IKON-tv met Respect, over een jonge journa list (Antonie Kamerling) die een oudere toneelschrijver (Willem Nijholt) komt interviewen. Par does kwam het tot een homo seksueel contact waarbij de dia loog onheus gekunsteld en vlak was. Voorwaar geen succes. Hetzelfde geldt voor Dag vreemde man, het toneelstuk dat vanavond is te zien in De Nobelaer in Etten-Leur. Paul Röttger speelt een schijnbaar gelukkig getrouwde man die al jaren een verhouding met een jongen blijkt te hebben. In korte schematische scènes wordt ge poogd om het dilemma van die man te tonen. De boodschap wordt in uitleggerige mono- en dialogen benadrukt: homo- of heteroseksueel; het maakt niet uit, alleen liefde telt en die kan op meer dan een persoon wor den gericht. De liedjes van Robert Long over dit onderwerp waren doorgaans heel wat dramatischer en gees tiger dan dit toneelspel dat bol staat van de cliché-zinnen die ieder gevoel smoren. Verder met Simone Rooskens, Diana Coolen en René Koenegras. ANDRE MANUEL komt op 26 en 27 december naar Theater Achterom in Breda met zijn scherpe satirische cabaretpro gramma Alles moet weg. Een liedje over honger, een grap over euthanasie en een tirade over milieuvervuiling; bij deze pas 27-jarige artiest is sociale betrokkenheid nog volop aan wezig, zij het verpakt in spitse woordgrappen, krankzinnige liedjes en knappe teksten. Wei nig zachtzinnig springt hij om met politicus en andere mede mens. De verhaalstructuur her innert aan Freek de Jonge. Zelf heeft Manuel een sympathieke en guitige uitstraling. In rap tempo houdt hij zijn conferen ces en is ook een goede zanger gitarist. JOHN LANTING is van avond in De Kring in Roosen daal met de klucht Japon over het balkon. Veel gedoe over overspel maar uiteindelijk blijft alles natuurlijk toch keurig in de Haagse modesalon waar de komische misverstanden zich afspelen. Verder met o.a. Marja Lieuwen. Margreet Heemskerk, Coby Timp en Niek Pancras. In 1996 stopt het Theater van de Lach definitief. VARKENS WASSEN is een amusante cabarettoneelvoor stelling van Bert Klunder en Mylou Frencken die morgena vond is te zien in De Kring in Roosendaal. Een bruidspaar komt na de trouwreceptie thuis en de man heeft meteen spijt van zijn huwelijk. De vrouw belooft voortaan nog maar vijf domme dingen per dag te zullen denken en blijft hopen. Vooral Bert Klunder excelleert in on gemeen dwarse beschouwingen en hilarisch woordenspel. My lou Frencken in witte trouwja pon biedt aardig tegenspel. FRANK GROOTHOF is op 29 december om 19.30 uur in De kring in Roosendaal met zijn familie-opera De thuiskomst van Odysseus. Het is het ver haal van de listige Griekse held Odysseus die na 20 jaar om zwervingen terugkeert bij zijn vrouw Penelope. De muziek van Monteverdi wordt door vijf mu zikanten live uitgevoerd: het saxofoonensemble Sax et Plus en het continuo met Paul pre- nen en Jarjes Benoist. Het thea traal effect wordt verhoogd door een multifunctionele ma- De spelers uit 'Dag vreemde man' van Robert Long. V.l.n.r. Diana Coolen, Paul Róttger, René Koenegras en Simone Rooskens. foto jan swinkels chine die allerlei transformaties ondergaat, van boerenhuifkar tot en met weefgetouw en de Olympus. SANDERS EN KO spelen op woensdagmiddag 28 december (14.30 uur) de mooie jeugdvoor stelling De Bonte Bakfiets in schouwburg De Maagd in Ber gen op Zoom. Een spannend verhaal van kinderboeken schrijver Sjoerd Kuyper dat met licht- en rookeffecten, maskers, muziek en bijzondere decors wordt verbeeld. Over liefde en verliefdheid die nooit over gaat, ook niet als je oud bent. Voor kinderen vanaf zes jaar en hun ouders. MARCEL VERRECK komt morgenavond met zijn eerste ei gen cabaretsolo naar De Schat- telijn in Geertruidenberg. Zon der gitarist Paul Pleijsier brengt hij het er ditmaal nok uitste kend af, met conferences en liedjes. Een conference over de Hollandse kroket, die onder het motto eigen snacks eerst, ageert tegen alle buitenlandse produk- ten is een fraai staaltje parodie. Ook in de bioscoop Interview with the vampirè" vampierfilm van Neil Jordan, da van de erotiek en bevat verrassetij beelden met de vampier Lestat (tf overigens verkeerd gecaste Tom Cr» die de man Louis (Brad Pitt) in de j eeuw tot halfvampier maakt en i#. leidt tot duistere praktijken. Ltjj doet zich bij voorkeur te goed ijr hoerenbloed, maar Louis beperkt i» uit schuldgevoel tot dieren. (Casino),, Breda, City in Roosendaal, De Kon» van Engeland in Hulst) In Miracle on 34th Street speelt q bejaarde regisseur Richard Attent ough de rol van kerstman. Hij beween zelfs de enige ware kerstman te zijn maar wordt door het dochtertje vu Elizabeth Perkins op de proef gestdj Zij wil een nieuwe man voor hif moeder, een nieuw huis en een broer tje. Een niet onaardige romantic komedie gebaseerd op een film ,1 1947. (Cinésol 2 in Breda, Cinemactned in Bergen op Zoom, De Koning Engeland in Hulst) In Only You is de jonge Marisa Tomé op zoek naar de Ware Man in hit leven. Een waarzegster heeft haar vet. teld wie hij is en ze rust niet voordatj hem heeft ontmoet. Deze romantischt komedie van Norman Jewison krijgt gauw het karakter van een toeristischs toer door Italië, ten koste van het verhaal. (Cinésol 1 in Breda, Centraalir Geertruidenberg, De Koning van Enge land in Hulst) Pulp Fiction van Quentin Tarantii» werd bekroond met de Gouden Palmit Cannes. Losse misdaadverhalen zonde kop of staart krijgen een wonderlijk samenhang in deze even virtuoze ak lege film met zijn gewelddadige maar sympathieke personages, die heel wit af babbelen over futiliteiten. Er wordt opvallend natuurlijk gespeeld door o.i John Travolta, Bruce Willis en Harvey Keitel. (Cinésol 3 in Breda) The Lion King, de nieuwe Disney-te kenfilm, is spannend, griezelig, au doenlijk en mooi om te zien voor jong en oud. Leeuwenkoning Mustafa int vermoord door zijn broer, die het welp- je Simba de schuld geeft en met ft griezelige hyena's de macht over neemt. (Casino 1 in Breda, City» Roosendaal, Cinemactueel in Bergenop Zoom, Centraal in Geertruidenberg, De Koning van Engeland in Hulst). In Timecop speelt de Belgische vech tersbaas Jean-Claude van Dammen agent van de geheime politie die in 2004 en 1927 toezicht moet houden ip criminele excessen in het tijdreizen. Een rommelige imitatie van de recente ac tiefilms van Stallone en Schwarzeneg ger. (Mignon in Breda, Cinemactueelii Bergen op Zoom, De Koning van Enge land in Hulst) The Specialist, de rommelige man heftige actiethriller met Sylvester Stal lone als explosievenopruimer en Sharon Stone als zijn liefje, blijft in Casino 4 in Breda, Centraal in Geertrui denberg, Ledeltheater in Oostburg] Visuele effecten, gedaanteverwisselin gen en de komiek James Carey maken van The Mask een stripachtige filmko medie. (Casino 4 in Breda, City in Roosendaal) Een schat van een zwakbegaafde (Tom Hanks) brengt het in Forrest Gump tot miljonair en weet de geschiedenis naar zijn hand te zetten. (Casino 2 in Breda) In de filmkomedie Baby's day out wordt een baby door drie booswichten gekidnapt maar gaat er kruipend met z'n roze billetjes vandoor en is iedereen te snel af. (Centraal in Geertruiden berg) Een sneak preview staat de filmlief hebber iedere woensdagavond (20.01 uur) te wachten in Cinésol in Breda. De voorpremière van een splinternieuwe speelfilm waarvan de titel niet tevoren bekend wordt gemaakt. In de voorspelbare maar romantische komedie Four Weddings and a fune ral speelt Hugh Grant een deftige, jonge Engelsman die tijdens bruiloften van vrienden verliefd wordt op een Amerikaans fotomodel. (Koning ven Engeland in Hulst) De zwartgallige parabel 1000 Rosen van Theu Boermans blijft ook deze week te zien in Filmhuis Concordia in Breda (22-26 december, 22.00 uur). In een grauw, onwerkelijk industriestadje koesteren de onthechte figuren illusies over liefde en rijkdom. Wanneer De Fabriek sluit, waar iedereen van leeft, breekt het beest in de mens los. Met surrealistische en irrationele beelden benadrukt Boermans zijn pessimistische visie dat de natuur sterker is dan de cultuur. De spannende, mooie, griezelige en leuke tekenfilm Een avontuur n# een staartje (An American Tail) ven Don Bluth draait op 27 en 28 december (14.30 uur) in Theater Achterom en Filmhuis Concordia in Breda. 06, het onthullende, intieme huiska- merdrama van Theo van Gogh overeen eenzaam stel dat telefoonseks mete- kaar bedrijft, is vanavond (20.15 uur) te zien in Fideï et Arti in Oudenbosc Ariane Schluter en Ad van Kempe gaan in hun invoelende spel aan schaamte voorbij. Oscar-nominatie voo de 'beste buitenlandse film'. De leuke Disneytekenfilm De Ansto- katten draait in het Ledeltheater i- Oostburg, Duimelijntje wordt v» vertoond in Cinésol 3 in Breda. Twe animatiefilms voor kinderen in kerstvakantie. Filmhuis Roosendaal (schouwburg Kring) vertoont vanavond om 20.3Ciu Far away, so close van Wim Wenden, het wat chaotische vervolg °P Himmel über Berlin. De Berlijnse enge len die het lot van de mensheid m 1 meewarig gade sloegen, zijn nu, hun zondeval, verwikkeld in een lerachtige plot die teruggrijpt naai nazi-tijd. Engel Cassiel (Ott° >an beweegt zich met een verzaligde g lach door het gewone leven, met P! do-filosofisch en vaag-religieuze spraken. De film bevat niettemin nerende scènes. dom NEDERLAND 1 07.00 Tekst tv 16.32 Nieuws voor slechthorenden 16 39 Via Ria, discussie 1735 Harry's Mad, jeugdseri 18.02 Indianen verhalen, d< taire over twee Indiaanse kindei 18.32 Topscore, spelletje 18.59 Cisterciënzers, docum serie (slot) 19 29 Filmspot, magazine 20D0 (TT) Journaal 20.24 (TT) Weeroverzieht 20 33 Kenmerk. Actualiteiten 21 03 Wilde ganzen 21)09 Vesuvius, discussie. The de rest kan stikken 22.00 Achter de einder, seri films van studenten van de Nee se Film en Televisie Academie: bloed 22.32 NYPD Blue, politieserie 23.25 Cheers, comedy 23.51 Journaal NEDERLAND 2 07.00 07.06 07.30 07.33 08.28 08.33 09.00 09.05 09.08 09.29 09.54 11.09 11.16 11.20 11.45 13.01 13.09 14.35 Journaal Lingo, spelletje Journaal Ontbijt TV Journaal Topscore, spelletje Journaal PP: Uitzending CD Kook TV Jan en alleman Verborgen schatte Pakistan, documentaire 10.19 Vrouw-zijn, magazine Peter, korte sketch Lied Nevirlyweds, comedy (TT) All You need is Do Journaal Studio Sport Noorderlicht, weten» lijk magazine 15.00 Loladamusica 15.25 CVTV: Xenomania, jo magazine 16.03 (TT) Journaal 16.10 The World of Surviv: bloeddorstige muis 16.35 Samson, kindermagazii Mega Top 50 (TT) 2 vandaag, actualit (TT) Onderweg naar n Lucky lotto live, spelsh Flodder, comedy Eerst zien!, reportag bubbelbad 21.25 Veronica auto, magazi Scrooged, speelfilm ARBO, een praktische aa Vogels dichterbij. Infor Journaal Nieuws voor dove 17.15 17.58 18.55 19.25 20.20 20.55 21.55 23.30 24.00 00.05 00.10 slechthorenden NEDERLAND 3 08.53 Nieuws voor doveé slechthorenden (ook 12.00) SUSKEEN WiSKE: Df In iih ui es beuijzen! toen bitse liden met snuitjes jenelisch mstei m die otilint, die zeekoe, der km Hshihi i HAMBONE Mn/i/ vrienden we TEWHterWAT M/J BOES ONTDEK DEVERSCH

de Stem | 1994 | | pagina 26