Als u in Italië il Dottorenodig rekening voor A CZ. REKEN DAAR MAAR OP. Clint President bel En dat bedoelen we woordelijk. Want als u in het buitenland door ziekte of een ongeluk een arts nodig hebt, is dat al vervelend genoeg. Zeker als u daarna nog wordt doorverwezen naar een specialist. Of - nog erger - in een ziekenhuis moet verblijven. Dan wil je maar één ding: zo snel mogelijk beter worden of zo snel mogelijk naar huis. Bij CZ kunt u zich hiervoor verzekeren. Met een aanvullende polis die medische kosten en het eventuele speciale vervoer dekt. U merkt het, een CZ-verzekering biedt vele voordelen. Wij komen u in de meest uiteenlopende gevallen royaal tegemoet. En in sommige gevallen dus woordelijk. Subito! Als dat geen zorgverzekering is?! DE STEM 16 jaar onschuldig in de gevangenis Kissinger sti DE STEM ZATERDAG 17 DECEMBER 1994 -djUarJ ZORGVERZEKERINGEN DEN BOSCH 073-131732 GOES 01100-27551 HELMOND 04920-22377 MIDDELBURG 01180-70400 NIJMEGEN 080-225769 TILBURG 013-949999/VALKENSWAARD 04902-45405VEGHEL 04130-53400VLISSINGEN 01184-15040ZIERIKZEE 01110-14855 Van onze correspondent Aart Heering Rome - Het wild vibrerende panorama van de Italiaanse politiek lijkt langzamerhand fets duidelijker te worden omlijnd. Het kabinet van Silvio Berlusco ni heeft zijn tijd gehad, maar de crisis zal geen nieuwe regerings coalitie voortbrengen. Dat is het voorlopige resultaat van de koortsachtige onderhandelingen tussen de regeringspartij Lega Nord en de oppositie. Maar Ber lusconi zet alle zeilen bij om het alternatief onmogelijk te maken en zou daarbij ook minder cor- Jan onze correspondent Mare de Kt Washington - In een tv-toe aeeft president Bill Clintor ïieuw leven te blazen in zijn Clinton bood de Amerikaanse niddeninkomens fikse belas- ;ingverlaging aan en beloofde vergaande inkrimping van de bureaucratie. Hij riep voorts de oevolking op de huidige politie ke polarisatie te verruilen voor dialoog, bood de Republikeinse appositie samenwerking waar mogelijk aan en verzekerde voor zijn eigen principes te zullen blijven vechten. Uit een enquête, onmiddellijk na de toespraak gehouden, bleek dat 75 procent van de Amerika nen het zeer eens was met wat de president had gezegd. Maar een eveneens grote meerderheid, 62 procent, zei dat Clinton niet zijn eigen hart had laten spreken, maar door de oppermachtige Re publikeinen tot de conservatie vere koers was gedwongen. De indruk van ongeloofwaardig heid die Clinton al geruime tijd plaagt, lijkt met diens 'nieuwe start' dus niet te zijn weggeno men. Vol zelfvertrouwen zeiden oppositieleiders gisteren dat de president 'een Republikein imi teert, maar dat de kiezers bij de eerstvolgende gelegenheid dan liever een échte zullen nemen'. Clinton heeft nog twee jaar te gaan van zijn eerste ambtster mijn en het wordt met de dag waarschijnlijker dat het ook zijn laatste zal zijn. In de populari- teits-peilingen scoort hij al een jaar belabberd. Sinds de dreun Rome - Het Hof van Appèl van Palermo heeft met een gerucht makend vonnis de levenslange veroordeling ongeldig verklaard van drie mannen die al zestien jaar gevangen zitten. De schaapsherders Rosario Mulè en Vincenzo Bonello werden in 1978 tot levenslang veroordeeld wegens de moord op een luite nant-kolonel van de carabinieri, het jaar daarvoor. Hun collega Casimiro Russo kreeg voor het zelfde misdrijf 27 jaar cel. Russo, die eerst een bekentenis had afgelegd, herriep alles in het proces. Hij verklaar de toen door de carabinieri te zijn gemarteld. Vorig jaar is een proces tot herziening van het vonnis aangespannen, nadat drie maffiaverklikkers hadden ver klaard dat niet de herders, maar drie maffiosi de moord hadden beraamd en uitgevoerd. Smokey achter trahes. Danville (afp) - Honderden me Justitie van de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zak dringende oproep gedaan om vijfjarige labrador Smokey. De hond is veroordeeld tot omdat hij de hinderlijke gewo woont in Danville, Virginia, de is hij allergisch voor diens uni nooit gebeten, alleen bang gemi Het strenge vonnis dat Smo beweging gebracht; de rechter Ook ex-minister Kissinger, zei niet over de uitspraak te sprek te geven aan de eigenaar en d wijk te nemen. Eigenaar Craig Jackson, die ve van een gevaarlijk dier, heeft 1 niet verloren en verwacht dat komen. „Ik denk dat er rech thuiskomt wacht er een malse i

de Stem | 1994 | | pagina 4