DE STEM 24 uur politie op straat Nieuwe verkeersprognoses maken tunnel nog haalbaarder Illegale stokerijen opgerold Justitie ondersteunt de nieuwe aanpak met het lik-op-stuk-beleid Dethon verwacht gat van drie ton te dichten uws KORT Groothandels in Zeeland ondervertegenwoordigd B?| AUTO of motor HAAKRUBRIEK - W a 4 A A STANDEN Zoekactie moordwapen levert niets op Distilleerketels en hennep in beslag genomen ACATURES Bent u de medewerk(st)er financiële administratie die Muys Reizen zoekt Kijk morgen in DE STEM en maak werk van deze of een van de vele andere vacatures Vrachtwagen in berm Borsele kan fluiten naar haar Sloebos als WOV niet komt Onderzoek naar scheefgroei Zeeuws-Vlaamse woningmarkt Terneuzen vindt visie provincie te kortzichtig Voor duizenden guldens aan sieraden gestolen VERHUISBERICHT St. Janstraat 25 Breda Feestelijke opening zaterdag 17 december NARJURSM ECEMBER 1994 Door Theo Hommeles -J et op. Wely - Cvitan vertrouwde stelling voor Wely. Ik weet niet of het nde stukoffer nog be- mpiade kent lig verloop Ph5-f4+!?; 16. g3xf4 17. Ddl-el Pe7-f5; clxf4 De enige zet. 18. verliest vanwege 18 19. Kh2 Lxh3+; 20' Lxc3; 21. Dxc3 Dg5; 22 Dg2+; 23. Kxh4 Dh2+ en aat mat. 18. exf5 Dxg5+; h2 Lxc3: 20. Dxc3 Dg3+; hl Txf5; idem dito. 18. c3; 19. Delxc3 Pf5 h4+; Kg2-E Tf8xf4; Zwart t zijn materiaal heroverd, r Van Wely toont knap dat zijn koning niet echt evaar is en dat hij nog Js voordeel heeft. 21. - e6 Lc8xe6; 22. dSxeó - e7: 23. c5xd6 c7xd6; 24. cl Ta8-f8; 25. Kf2-el b5; 26. Dc3 - b3 Tf4 - f6; Tcl-c6 Kg8-g7; 28. - d2 h7 - h5; 29. Db3 - d5 e6; 30. Dd5xb5 Te6-e5; Db5 - c4 De7-g5+; 32. -c3 Ph4-g2; 33. -d4 Pg2-f4; 34. -c4 d6 - d5; 35. Tfl-gl -el; 36. e4xd5 Kg7-h6; Kc3 - b3 a7 a5; 38. d6 De7-f6; 39. Tc6-c5 a4+; 40. Kb3xa4 a8+; 41. Ka4-b3 e6; 42. Dd4xe5 Df6xf3+; Kb3 - b2 Df3-f2+; 44. - e2. Zwart geeft het op. nent st Zeeuws Vlaamse KNVB ering. Dat bleek ook weer eemeeuw de winst pakte de lantaarn overgaf aan al verloor. Dikke van Dale lief het best voor. itre Jean - Dikke van Date 2-4, ïle 7-11, Leenhouts 6-7, de aitre Jean 8-6, Zeemeeuw 8-5, mpetitie is Ratjetoe na 10 aangelopen. In het treffen achterstand had, werd het -3. Arnold Maas en Ronny oer voor Ratjetoe. Voor de le Jonge, Erwin de Deijn en dat met 4-6 van Primus/ e leiders maar had hiervoor >mchemie-Cysouw 5-9, Breda ïgelhard 4-0, De Ruyter-Disco 0, La Chouette/V-Deco 12-20, ;meente 11-14, Primus/Pluvm Den Doelder 12-10, Van Alten Bar 10-2, Broomchemie 11-2. tbeen mpetitie niet mee. Was de ;t landelijke zaalvoetbal al ssures, in het duel met Van Picavet zijn kuitbeen. Dit ten spelen plaats waardoor Hert met drie veldspelers de ploeg van coach Henk via doelpunten voor Dennis pe onvoldoende waren voor melijk na het onfortuin van tien keer raak en won ■nde ronde van de strijd om is verricht. De volgende vrouwen: Sgravo-Mytilus, Dynamo'70 1-Voorwaarts. Bikkers-De Sterre, Mytilus )ort 2 8-9, Delta 3 7-0, Dyna- 70 4 8-0. NNEN A motieklasse: Mytilus 8-21, Ar" 3-20, WS'92 4 8-18, De Sterre "t, Scheldesport 7-13, Dynamo -12, Savok 7-12, WS'92 3 H irwaarts 7-2, BOK 6-0, De Kik- s 6-0 n n 90 ste klasse: Dynamo'70 2 K 8-17, WS'92 5 8-17, YVC\i 7, Mytilus 2 8-13, Mytilus 3 t-"> lito '2 8-tl, Voorwaarts 2 Tok 7-6, Delta 7-2, Scheldesport eede klasse: Morres 2 6-18, 7, De Kikkers 2 7-15, VVS 92 4. Mytilus 4 7-10, Ardlto 3 K 2 6-7, Dynamo'70 3 7-5. D rre 2 6-3, Delta 2 6-2. ta koop Wat dacht u van het resultaat als u dat even laat weten via een ..kleintje" in De Stem Bijna 5 van de 10 mannen die De Stem lezen hebben speciale belangstelling voor onze ..kleintjes" rubriek Auto's en motoren Uw aanbieding in die rubriek kan dus niet missen eeland Van onze verslaggever Middelburg - De toekomstige tol van de Westerscheldetun- nel WOV kan stapsgewijs worden verhoogd, zonder dat dit noemenswaardige gevol gen zal hebben voor het aan tal gebruikers. Dit gegeven maakt het hele megaproject financieel haalbaarder. De cijfers blijken uit nieuwe ver keersprognoses die tot en met het jaar 2015 gaan, en die de kansen van het hele WOV-pro- ject financieel doen toenemen. Die kansen zijn al gestegen na dat WD-gedeputeerde Henne- keij deze week bekend maakte met een overbrugbaar financieel gat van ruim honderd miljoen gulden te zitten, wat de financie ring van de tunnel informeel rond maakt. Maar de prognoses. Bij een ba sistoltarief van 7,61 rijden er in het jaar 2010 maar liefst vijf en een kwart miljoen auto's door de tunnel, wat in het jaar 2015 toegenomen zal zijn tot 5,8 mil joen, aldus de voorspellingen. De bruto-opbrengst in dit scenario is dus 39,9 miljoen gulden in 2010 en 44,3 miljoen in het jaar 2015. Komt er 15 procent op die prijs, toch een aanzienlijke verhoging die tot hoge meeropbrengst leidt, dan wordt het basistarief voor een enkeltje overkant 8,75 ter wijl het aantal gebruikers naar verwachting zakt tot 4,94 mil joen in het jaar 2010 en vijf jaar later 5,5 miljoen zal bedragen. De bruto-tolopbrengst in dit sce nario komt op respectievelijk 43,2 miljoen gulden en 48,2 mil joen gulden. Nog interessanter voor de tol gaarders wordt het als het ba sistarief (Provinciale Staten hanteren nu de stelling eind veertarief is begin tunneltarief) met 30 procent wordt verhoogd. Het aantal auto's zakt dan in het jaar 2010 naar 4,7 miljoen en in 2015 naar 5,23 miljoen, omdat het dan geldende tarief van 9,98 toch een drempel op werpt. Maar de opbrengsten zijn florisanter: het jaar 2010 brengt dan 46,2 miljoen gulden in het laatje, al beduidend meer dan het jaar 2015 met het basistolta rief van 7,61 zal opleveren. En met die 30 procent stijging brengt de tunnel in het jaar 2015 het bedrag van 51,7 miljoen gul den op, bijna de jaarlijkse rijks bijdrage van 54 miljoen die de voormalige minister Maij-Weg- gen Zeeland heeft toegezegd. De prognoses wijzen verder uit dat zonder tol er in het jaar 2010 vermoedelijk 8,1 miljoen auto's door de tunnel zullen rijden. De prognoses zijn gemaakt door een werkgroep die bestaat uit mede werkers van de Adviesdienst Verkeer en vervoer van Rijkswa terstaat en de Provincie Zeeland. Het is aan de politiek om een tarief te kiezen voor de tunnel. Afgewogen moet worden wat wenselijker is: relatief veel ge bruikers met een lage bruto-tol- opbrengt of minder gebruikers met een relatief veel hogere op brengst. Wat die keus ook zal zijn, de nieuwe prognoses maken de WOV voor toekomstige finan ciers en exploitanten er niet on aantrekkelijker op. Van onze verslaggever Terneuzen - De Zeeuws-Vlaamse politie bestrijdt de overlast in de binnenstad van Terneuzen met ingang van vandaag door twee agenten de klok rond de straat op te sturen. Justitie ondersteunt de nieuwe aanpak met het lik-op-stuk-beleid: direct boetes uitdelen en strafbare feiten versneld ter zitting brengen. De aanpak van de problematiek in de Terneuzense binnenstad is volgens politie, gemeentebestuur en justitie hard nodig omdat de grenzen van het toelaatbare overschreden zijn. Tussen 1 ja nuari en half augustus dit jaar registreerde de politie vele hon derden klachten over uiteenlo pende vormen van overlast. Drughandel Die overlast vloeit vooral voort uit de nog immer welig tierende drughandel in het centrum van Terneuzen. „Het moet mogelijk zijn opnieuw normaal te winke len en uit te gaan en daar zetten we nu grote vraagtekens bij," aldus E. Kint, hoofdinspecteur van politie in het district Zeeuws-Vlaanderen gistermid dag bij de bekendmaking van de nieuwe tactiek. De krachtige aanpak voor onbe paalde tijd richt zich op een brede waaier van strafbare ge dragingen die momenteel plaats vinden in de binnenstad. Handel in verdovende middelen, geweld pleging (met of zonder wapens), bedreigingen, diefstallen, vernie lingen en berovingen. Het lik- op-stuk-beleid is op die zaken van toepassing. Maar ook moet het gedaan zijn met het lastigvallen van voorbij gangers, actieve klantenwerving door drugdealers, bevuiling van de openbare weg en portieken, zich ophouden in portieken en kozijnen, het veroorzaken van geluidsoverlast door schreeuwen en gillen en het urineren op de openbare weg of in portieken. gen staan leeg. We pakken alle overlastvormen aan. Want ken nelijk is een andere weg niet mogelijk." Hoewel het drugbestrijding- steam Double Shot zich drie jaar bezig heeft gehouden met terug dringing van de drughandel in de binnenstad en de overlast die daarmee gepaard gaat, is er vol gens Kint en districtschef F. Goudswaard geen sprake van oude wijn in nieuwe zakken. Nieuw element „Doublé Shot hield zich niet specifiek bezig met de overlast op straat," legt Kint uit. „Dat was wel de oorspronkelijke op zet, maar er ging zoveel tijd en energie zitten in de bestrijding van de handel dat het team niet toe kwam aan terugdringing van de overlast." Het nieuwe element zit volgens Goudswaard ook in de gezamen lijke aanpak van de overlastperi- kelen door politie, bestuur en Openbaar Ministerie. „We heb ben elkaar beloofd ons allemaal optimaal in te spannen om er voor te zorgen dat Terneuzen weer van de Terneuzenaars wordt." Double Shot houdt op te be staan. Het drugbestrijdingsteam krijgt met ingang van 1 januari niet alleen een nieuwe naam, Districts Ondersteunings Groep (DOG), maar ook een bredere taak. Die DOG gaat zich niet louter bezighouden met de strijd tegen de drughandel. Ook de aanpak van illegaal vuurwapen bezit heeft onder meer de aan dacht. Ontmoediging Goudswaard verwacht dat toe passing van de ontmoedi gingstactiek hier zijn vruchten zal afwerpen. „Als je drie keer per dag naar het politiebureau wordt gesleept omdat je je op houdt in portieken, is dat uiter mate onprettig. Dat weet ik uit mijn ervaringen in de Rand stad." De politie houdt er reke ning mee dat van het verscherpt optreden in de binnenstad een verplaatsingseffect uitgaat. „Na tuurlijk. Maar dan denk ik eer der aan verdunning van het aan tal overlastveroorzakers." Door de overlast voelen de be woners van de binnenstad zich niet langer veilig. „Er is geen leefbare situatie meer," zegt Kint. „Mensen worden lastig ge vallen, er worden allerlei straf bare feiten gepleegd en wonin- (ADVERTENTIE) Van onze correspondent Vlissingen - Op de kop af twin tig ME'ers hebben gisteren de omgeving van de Kelderman straat in Vlissingen minutieus uitgekamd naar het wapen waarmee de 32-jarige Vlissinger G. Melse woensdagavond werd doodgeschoten. Tot op heden is het wapen nog niet gevonden en ook van de dader ontbreekt nog elk spoor. Gezien de achtergrond van het slachtoffer zoekt de politie het in de sfeer van de drugs. Een re- oherchebij standsteam van 25 man houdt zich met de zaak bezig. De hennepkwekerij in Zaamslag. FOTO'S CAMILE SCHELSTRAETE Door de douane werden deze spullen van de illegale drankstokerij in beslag genomen. Van onze verslaggever Terneuzen - Bij invallen in twee panden, in Hoek en in Zaamslag, zijn gistermorgen twee illegale drankstokerijen opgerold. Bij de actie werden een man uit Zaamslag en een inwoner uit Hoek aangehouden. Distil leerketels, drank en een duizendtal hennep planten werden in beslag genomen. De huiszoekingen werden verricht door de doua ne-recherche van de Belastingdienst in Roosen daal en medewerkers van de douanepost Ter neuzen. De inval in Zaamslag gebeurde 's morgens om 07.30 uur. Volgens voorlichtster G. Tholen van de douane-recherche in Utrecht werd het be wuste pand al enige tijd in de gaten gehouden. „Door surveillances werden onze vermoedens bevestigd," deelde zij mede. In Zaamslag werd een distilleertoestel in beslag genomen, een groot aantal kleine hennepplantjes en enkele grote. De huiszoeking in Hoek, enkele uren later, leverde twee distilleerketels en vijftig liter drank op. Beide verdachten werden giste ren gehoord. Op de vraag of er een relatie tussen de twee bestond, wilde de douane geen commen taar geven. Volgens A. Leeflang, hoofd van de douane in Terneuzen, komen illegale stokerijen weinig in onze regio voor. „De laatste jaren hoor je daar weinig meer over. Hooguit van een paar huissto- kerijtjes zoals deze." Hij benadrukte het belang van het onder controle houden van dergelijke activiteiten. „Er zitten twee aspecten aan. We moeten toezien op de naleving van de accijnswetgeving, anders kost het de schatkist geld. Maar illegaal alcohol stoken kan ook gevaarlijk zijn voor de volksge zondheid. Door het verboden te stellen heb je dat in de hand." Van onze verslaggeefster Terneuzen - Sociaal Werk voorzieningschap Zeeuws- Vlaanderen Dethon komt vol gend jaar naar verwachting drie ton te kort. Desondanks is directeur F. Hamelink op timistisch. „Dat gat moet te dichten zijn." Hamelink zei dat gisteren tijdens de vergadering van het algemeen bestuur in een toelichting op de kerncijfers van Dethon. Daaruit blijkt dat het nu toch echt gedaan is met de flinke winsten die de afgelopen jaren werden behaald. In 1991 werd een winst behaald van 1,4 mil joen gulden, in 1992 een miljoen, in 1993 1,8 miljoen gulden en dit jaar ook nog een half miljoen. „Zeer goede resultaten gezien de steeds dalende rijksbijdrage," zei Hamelink. Het geraamde tekort van drie ton wordt veroorzaakt door de zoveelste korting die het minis terie onlangs aankondigde. „Daardoor hebben we onze prognose bij moeten stellen," vertelde de Dethon-directeur aan het bestuur. „Aanvankelijk waren we ervan uitgegaan dat we quitte zouden spelen, op nul uitkomen dus." Het tekort kan worden weggewerkt door effi- ciency-verbetering en het aan trekken van juist die activiteiten die veel geld opleveren. Dethon is met die laatste zaken al enige tijd bezig. Het bedrijf, waar 580 licht gehandicapte mensen werken, heeft zich lang zamerhand gespecialiseerd in een aantal zaken, zoals renovatie en onderhoud van sportvelden, industriële elektronica, groenbe- heer en de meubelsector. Die keuze voor specialisatie heeft, tesamen met een intensieve ac quisitie en nieuwe activiteiten, de afgelopen jaren geresulteerd in zeer gunstige exploitatiecij- fers. „De landelijke cijfers zijn heel wat minder gunstig," zei Hame link met lichte trots. „In de rest van Nederland moeten gemeen ten gemiddeld 1.800 gulden per arbeidsplaats bijleggen. Als wij ook op dat niveau zouden zitten, zou het werkvoorzieningsschap Zeeuws-Vlaanderen een miljoen tekort hebben. Maar de rek is er ook bij ons onderhand wel uit hoor. Je kunt niet steeds door gaan met het verbeteren van de exploitatie." In januari moet het bestuur be slissen over het al eerder aange kondigde reorganisatie-voorstel en bijbehorend sociaal plan. Er zijn weliswaar tien medewerkers boventallig, maar die hoeven er in ieder geval niet uit. Wel krij gen een aantal mensen een ande re functie. In september volgend jaar moet volgens het nieuwe reorganisatie-model gewerkt worden. Binnen de directie be staat over het plan 'op hoofdlij nen overeenstemming', aldus Hamelink. Westdorpe - Wellicht gehinderd door de mist kwam gistermorgen omstreeks kwart over elf op de Tractaatweg bij Westdorpe een 34-jarige Deense vrachtwa genchauffeur op de voor hem linkerweghelft te rijden. Toen hij werd geconfronteerd met een te genligger week hij naar rechts uit en kwam in de berm terecht. Daarbij kwam zijn voertuig muurvast te zitten. De hulp van een takelwagen was nodig om het gevaarte weer op de rijbaan te krijgen. Middelburg - De gemeente Bor sele kan fluiten naar het door de provincie beloofde Sloebos van tien miljoen gulden als de Wes- terscheldetunnel WOV niet door gaat. Dat antwoorden Gedeputeerde Staten (GS) op vragen uit de statencommissies van afgelopen maandag. Borsele krijgt een prachtig bos van de provincie, dat zat in de deal die de provin cie heeft gesloten om het verzet van die gemeente tegen de tun nel te doen staken. Het bos, dat de gemeenten van alle bedrijvig heid in het Sloegebied moet scheiden, is een oude wens van het gemeentebestuur. Maar gaat de tunnel niet door, dan 'zal duidelijk zijn dat de bijdrage van de provincie aan het bos van een heel ander orde zal zijn dan de ramning van tien miljoen thans', schrijven GS. Borsele mag blij zijn als er dan nog een tweedehands berke boompje van af kan, bij wijze van spreken. Wel blijven, aldus GS, de toezeggingen voor vijf tien extra huizen en de aanleg van een bedrijventerrien bij 's Heerenhoek geldig mocht de WOV niet doorgaan. VRIJDAG 16 DECEMBER 1994 DEEL C HHHEÜ Van onze verslaggever Middelburg - Het aantal groothandelsbedrijven in Zee land loopt ver achter bij het landelijk gemiddelde. De groothandels die er zijn, zijn bovendien voor het meren deel gevestigd in de Oosterschelde regio. Een en ander blijkt uit een onderzoek dat een bureau uit Aalten heeft uitgevoerd, in op dracht van Arbeidsvoorzie ning Zeeland. Het onderzoek naar de groothandelssector is een van de twaalf afzonderlij ke vervolgonderzoeken, die de afgelopen tijd zijn gedaan, in het verlengde van een alge meen vacature- marktonder zoek in het voorjaar van 1994. De vestiging van groothandels lijkt sterk geografisch be paald. Zestig procent zit rond om Goes/Zierikzee. Verder westwaarts wordt het aantal al een stuk minder. Een kwart is nog gevestigd op Walcheren. Helemaal stiefmoederlijk be deeld is Zeeuws-Vlaanderen. Daar zit slechts veertien pro cent van de groothandelsbe drijven. Zeeland heeft in totaal 1255 groothandelsbedrijven, die werkgelegenheid bieden aan een kleine zesduizend mensen. In het jaar van het onderzoek, 1993, was de personeelsbezet ting bij bijna driekwart daar van constant. Het aantal groothandels waar de perso neelsbezetting terugliep, was nagenoeg gelijk aan het aantal waar het personeel toenam. De gegevens die uit het onder zoek zijn voortgekomen, die nen als interne informatie voor de consulenten van Ar beidsvoorziening, maar ook voor de externe contacten met de sociale partners. Ontwikke lingen in verschillende branches worden nauwlettend in het oog gehouden, evenals de knelpunten die zich in be paalde sectoren kunnen voor doen. Van onze verslaggever Terneuzen - De kans is groot dat in Zeeuws-Vlaanderen een onderzoek wordt gehouden naar de mate van scheefgroei op de woningmarkt. Het dagelijks bestuur van de gemeenschappelijke regeling re gionaal budgetbeheer woningge bonden subsidies (bws) Zeeuws- Vlaanderen wil zo'n onderzoek. Het gaat erom in kaart te bren gen hoeveel mensen gezien hun inkomen in te goedkope sociale huurwoningen wonen. Ook moet uit het onderzoek blij ken hoe het is gesteld met de doorstroom van de sociale huur sector naar de koopsector. Het dagelijks bestuur vraagt aan het ministerie van Volkshuisvesting aan dit onderzoek mee te werken en daar wellicht geld voor be schikbaar te stellen. Uiteindelijk doel van dit onder- VERVOLG VOORPAGINA „Wij vinden het daarom kort zichtig van de provincie dat zij een terrein voor woonwagens aanwijst dat verontreinigd is. Het gaat immers om dezelfde situatie." De gemeente drong er herhaal delijk bij de provincie op aan het bewuste terrein aan de Reuzen- hoeksdijk te saneren. Maar de provincie heeft tot op heden geen prioriteit willen geven aan deze sanering. De sanering is nodig omdat het bewuste terrein door de gemeen te is aangewezen als een ge mengde locatie voor woonwa gens en nieuwbouw. „Let wel, deze locatie is geen onderdeel van het deelplan Othenepolder (de plaats waar de eerste wonin gen voor de nieuwe wijk worden gebouwd red.). Het gaat om de strook westelijk van het totale plan Othene. De provincie pro beert hier nu snelheid in aan te brengen. Maar als de provincie dat snel wil doen moet eerst de oude stortplaats worden gesa neerd. En daar zijn we nu zo over verbaasd omdat de provin cie nu al het besluit genomen heeft." De gemeente overweegt ook in beroep te gaan tegen de beslis sing van de provincie omdat de ze gebaseerd is op een tijdelijke situatie. In overleg met de woonwagenbe woners worden immers eind vol gend jaar twee nieuwe centra (in Zaamslag en Sluiskil) in gebruik genomen. Hierdoor is de saneringsproble- matiek betreffende het bestaan de centrum in Sluiskil volgens de gemeente aanzienlijk vermin derd. zoek is volgens voorzitter J. van Rooijen een hoger budget voor de bouw van sociale huurwonin gen van het ministerie te krijgen. Het ministerie gaat momenteel uit van een gemiddelde scheef groei van 25 procent. Dat komt er op neer dat 25 procent eigen lijk te goedkoop woont. Het mi nisterie zegt tegen gemeenten dat eerst die mensen moeten doorstromen naar duurdere wo ningen om voor een hoger bud get voor de sociale sector in aanmerking te komen. „Maar uit een onderzoek op de Bevelanden blijkt dat dit per centage maar vijf procent be draagt. Dat zou ook voor Zeeuws-Vlaanderen kunnen gel den en dat zou dus kunnen bete kenen dat we aanspraak kunnen maken op een hoger budget voor de sociale huursector," aldus Van Rooijen. „Daarom willen we die gegevens boven water krij gen." Het is voor een goede uitvoering van dit onderzoek volgens Van Rooijen wel essentieel dat de woningbouwverenigingen mee werken. De corperaties beschik ken immers over de gegevens van de woningmarkt. Van onze correspondent Terneuzen - Op klaarlichte dag is woensdag ingebroken in woningen in vijf plaatsen in Zeeuws-Vlaanderen. Daar bij had men het vooral ge munt op sieraden. De totale buit bedraagt zeker enkele duizenden guldens. Tussen 08.00 en 16.00 uur werd ingebroken in een woning aan de Prinses Beatrixstraat in Schoon- dijke. De 45-jarige bewoonster mist al haar gouden en zilveren sieraden. Uit een woning aan de Piron- straat in Axel werd ook voor enkele honderden guldens aan sieraden buit gemaakt. Een 66-jarige vrouw uit Kloosterzan- de deed aangifte van diefstal van gouden en zilveren sieraden uit haar woning aan de Pastoor Smuldersstraat. Bij een inbraak in een woning aan de Tivoliweg in Hulst ver dwenen naast een onbekende hoeveelheid juwelen ook per soonlijke bescheiden van de 56-jarige bewoner. In Ossenisse ten slotte werd woensdagmiddag vanuit een woning aan de West- dijk een gouden zegelring van de 72-jarige bewoner gestolen. (ADVERTENTIE) /"*AP CCapsicum in Breda is verhuisd van de Ooi o 11'Uil Veemarktstraat 35 naar de ■VOOR ELKE BEZOEKER EEN ATTENTIE-

de Stem | 1994 | | pagina 9