Spart Ui tgesproken WGZ krijgt na rust verrassend flink pak slaag HW'24 mist twee strafschoppen TOEGIFT OP MAANDAG De truien van Tonny Eyk DE STEM ZEELAND HUIS- Omroep Zeelar vreest de fiscus Kerkeraad Got haalt politie er Miljoenste bezoeker voor Phantom Nederlander m cocaïne gepakt Nieuw IRT-teaii rolt enorme heroïnebende c Politie aan banden gelegd Kans op order Fokker daalt Trainer Telussa zwaar teleurgesteld in Dennis Rietjens Gijsel aanwinst Sportief Pech Vogel Beroofd Amateurs Iedereen kent Tonny Eyk, zelfs zij die het niet beseffen. U hoeft heus niet verslaafd te zijn aan de mini-playbackshow of Ster renslag, waarin Tonny Eyk optreedt. U kent hem, al heeft u geen televisie. Al hebt u nooit 'Voor de vuist weg' van Willem Duys gekeken, waarin hij voor de muzikale begelei ding zorgde. Of een aflevering van Hollands Glorie of De Stille Kracht, waar hij de mu ziek voor componeerde. U hoeft ook geen fan van 'Koot en Bie' te zijn en van hun liedjes waaronder 'Rozen, rumbonen en rode wijn', waar Eyk de muziek voor schreef. En zelfs als u geen pick-up had en niet hebt geluisterd naar Kinderen voor Kinderen ('Ik heb zo wa wa wa waan zinnig gedroomd', 'Op een onbewoond eiland') you got Tonny Eyk under your skin. Achtergrondmuziek voor vliegtuigen, cafe's, hotels en restaurants, ook dat is Tonny Eyk. En komt u niet in dit soort gelegenheden omdat u een echte sportman bent, dan bent u vast naar de bioscoop geweest voor de prachtige flop over Johan Cruijff 'Num mer Veertien'. Filmmuziek: Tonny Eyk. De tunes voor de Olympische Spelen in Barce lona, Tros-Veronica Sport op zondag, en, de allerbekendste, de tune van Studio Sport. Al lemaal van Tonny Eyk. Sinds kort mag ik tegen Ton ny Eyk 'jij' zeggen. Hij heeft mij in vertrouwen genomen over zijn ware passie. Tonny is gek op wielrennen en heeft niet voor niets al twintig keer de Elfstedentocht gefietst (toch wel een rit van 235 kilo meter). Ooit heeft hij tijdens dat traject z'n heup gebroken. Een collega-renner verloor de_ controle over het stuur, vloog uit de bocht en nam de arme Tonny met zich mee. Nog vandaag is Tonny Eyk ervan overtuigd dat de fiets van de man niet deugde. „Een frame moet passen als een schoen," zegt hij, „anders gebeuren er ongelukken." De fiets van Tonny past. Hoe zou het ook anders kunnen als de grote Eddy Merckx zelf de maat heeft genomen! „Daar lag mijn held op zijn knieën voor me met een centimeter in mijn kruis," weet Tonny Eyk zich nog goed te herinneren. „Wat heeft die Tonny een korte beentjes," zei Merckx nog tegen zijn vriend Pol van Himst (oud-Belgisch interna tional en tegenwoordig trai ner van het Belgische elftal). Verder vertelde Tonny met vuur over zijn grote harts tochtelijke collectie wielren nerstruien. Aan elke trui zit een verhaal vast. De gele en roze trui van Eddy Merckx, de wereldkampioenschapstrui van Gerrie Knetemann, en zelfs die van Piet Moeskops heeft hij in bezit. Deze trui dateert uit 1924. „Met knoop jes van boven," vertelde Ton ny mij met een brok in zijn keel. Vorig jaar werd de ge koesterde collectie van Tonny Eyk tentoongesteld tijdens de Wieler-Rai. Truien van Hi- nault, Moser, van al die kan jers. „Het grootste deel van mijn collectie heb ik gekregen van de renners zelf. Er zitten ook truien bij die gejat zijn. Peter Post is altijd de grote verzamelaar voor mij ge weest. Een renner vroeg bij voorbeeld aan hem: 'Meneer Post, ik heb die bergtrui nog niet gekregen', en dan ant woordde Post: 'Die heb ik je toch al gegeven'. De trui zat ondertussen veilig in zijn kof fer." „Het moeten altijd leider struien1 of kampioenschap struien zijn. Een trui van de wereldkampioen uit 1947, waarin hij gevallen is met een groot gat erin. Ik heb ook een hele mooie trui van Jan Derk- sen uit 1943, hij was toen wereldkampioen op de sprint. Een rood-wit-blauwe trui, midden in de oorlog een ware provocatie tegen de Duitsers. Ik weet niet waarom de ren ners mij die truien geven, ik betaal er niets voor," besluit Tonny. Ik denk dat zij in hem als muzikant en verzamelaar de zelfde passie bespeuren die nodig is om zo'n trui te win nen. En als ze eenmaal na hun carrière in een luie stoel zit ten, denken ze: 'Mijn trui ver dient beter. Hij hoort bij Ton ny Eyk thuis.' MAANDAG 12DECEMBER 1994 Blfl te koop gwroogdofaan Even laten Moren via een Klemt) en het komt in orde immers tienduizenden Stem- lezeressen (een op de drie) lezen omdat ztj speciale belangsteii voor onze Kleintjes Huisdieren Middelburg - Omroep Zee gaat samen met de andere rt nale omroepen protesteren t de naheffing van 4,5 miljoen den die de belastingdienst Omroep Brabant heeft opge Als de fiscus namelijk alle roepen zo aanpakt, gaan meesten failliet. ZIE ZEELAND - Cl Koud In de loop van de dag draait de wind naar noordwest en wordt het gevoelig kouder. Het is overwegend zwaar bewolkt met af en toe wat lichte regen. Den Haag - Hoofdrolspeler I Poort van de musical Phanto: the Opera heeft gisteren de joenste kaart verkocht. De ir cal wordt sinds augustus v jaar vertoond in het Scheven se Circustheater. Op 30 decer is de 500e voorstelling. De langstelling voor de mu: blijft groot. Er worden m kaarten tot en met maart vol; jaar verkocht. Parijs - De douane op het Pa vliegveld Roissy heeft een Ne lander gearresteerd, die 12,3 cocaïne in zijn bagage had man wilde net op het vlief naar Polen stappen. Hij kwar de Colombiaanse hoofdstad gota. Amsterdam - Met een omvan ke actie heeft de politie in ei Amsterdam een grote Ti heroïnebende opgerold. Aai actie namen 7 arrestatiete afkomstig uit het hele land, met in totaal 180 mensen. B invallen zijn 31 mensen aa houden en 19 vuurwapens ge den. ZIE BINNENLAND-A3 Tennisser André Agassi in het Algemeen Dagblad: „Sinds ze besloten hebben de hele baan met microfoons te omgeven, zijn zelfs de woorden die je tegen je handdoek zegt in driehonderd landen te horen." Ajacied Clarence Seedorf over ploeggenoot Frank Rijkaard in VI: „Ik heb altijd geweten dat het voorbestemd was, dat ik ooit met hem in één elftal zou voetballen. Hij was van jongsaf mijn jdool. Ik droomde over hem en hoe het zou zijn om met hem,te voetballen." Ex-Elfsteden-voorzitter Jan Sipkema in de Volkskrant: „Toch ten die niet doorgaan, kosten ook handenvol geld." Richard Witschge van het Franse Bordeaux in NRC Handels blad: „Ik maak mijn contract hier niet af, dat zie ik niet zitten." Barcelona-speler Jordi Cruyff in de Volkskrant: „De mensen hier kennen me als Jordi, als Jordi de voetballer. Niet als zoon." Tennispromotor Bill Dennis in NRC Handelsblad: „Er zijn maar twee namen in het tennis, Agassi en Becker." Goes - De Zeeuwse rusthuize faire is ontaard in een rel bi: de Gereformeerde Gemeenl Goes. Nadat de in opspraak raakte predikant Schreude het openbaar zijn schuld har leden, werden zijn parochi; woedend. Zo erg zelfs dat de keraad er de politie bij moesl len. ZIE ZEELAND - C1 Den Haag - Minister Sorgdi van Justitie wil het hanteren illegale opsporingsmethi door de politie rigoreus uitl nen. Als politie-funktionari hebben meegewerkt aan het zamelen van niet toelaatbaar wijs hangt hen ontslag bover hoofd. Ook moet in zo'n worden afgezien van strafvei ging- ZIE BINNENLAND-A3 Amsterdam - Fokker lijkt mi kans te maken op een belang order van Scandinavian Air (SAS). De luchtvaartmaatsc pij kijkt voor de vervanging haar verouderde vloot niet a meer haar Fokker en McDor Douglas, maar ook naar Bo en Airbus. Eerder liet SAS weten dat alleen Fokker en Donnell in de race waren. ZIE ECONOMIE-A5 Ritzen leerge betaler Eindelijk succes voor Hoek Van onze sportmedewerker Hulst - HW'24 heeft gisteren in het treffen met MOC'17, dat doelpuntloos bleef, eens temeer aangetoond dat het zwaar in de problemen zit. Naast de legio blessures kwam de absentie van Dennis Rietjens, die een verblijf in een tropisch paradijs verkoos boven spelen tegen MOC'17, hard aan. Temeer daar HW'24 onderin de ranglijst blijft hangen op 11 punten achterstand van leider TAC/ BWB. TWEEDE KLASSE B „Wat doe je er als trainer aan," verzuchtte Paul Telussa nadat zijn team twee strafschoppen had laten liggen en diverse vrije trappen van onder andere Harm Rietjens hoog in de bomen had zien verdwijnen. Taken die an ders weggelegd waren voor Den nis Rietjens. „Normaal win je deze partij. Nu niet. Onbegrijpe lijk dat juist een man die vooraf kritiek heeft op de naar zijn mening te kleine groep, ons nu in 'de steek laat," foetérde Telussa. Hij was in die teleurstelling niet de enige. „Hij verlaat nu al het zinkende schip," oordeelden oude rotten op de tribune. Want ook zij hadden meer verwacht van hun oogappels. Die, en dat is de pech voor HW'24 dit seizoen, aan moesten treden zonder vaste krachten als Angelo Verbraeken, Peter van Dorsselaer, Jean-Clau- de Everaert en Martin Martens wegens uiteenlopende blessures en met Jean-Pierre de Keyzer onder de lat, die de voorkeur kreeg boven Carlo de Deckere. Vervangers waren onder andere Maarten Thomas, Marco Lam- bin, Lucas van de Voorde en Patrick Taelman terwijl Dennis Rodrigo in plaats van in de spits als rechter verdediger speelde. Omzettingen die HW'24 geen goed deden. De eerste helft was wat voetbal betreft het aanzien dan ook nauwelijks waard. Zij het dat Lambin dicht bij de openingstreffer was toen er ver keerd werd teruggespeeld in de laatste lijn van MOC'17. Verde diger Ronald Luysterburg keer de het gevaar alsnog op de lijn. Niet lang daarna en nadat zijn maatje Bram Rug geel had ge kregen, ging deze verdediger in de slag met Maarten Thomas. Dit intermezzo onderbrak arbi ter John van Domburg uit Don gen met geel voor Luysterburg, die daarna ietwat laconiek met het arbitraal ingrijpen omging. Het kostte hem opnieuw geel en dus rood. Patrick Taelman van HW'24 volgde hem daarna in het boekje. Deze kaarten waren tot dan toe de enige feiten die leven in de brouwerij brachten. Dit wijzigde toen Harm Rietjens in het strafschopgebied werd neergelegd. Persoonlijk belastte hij zich met de strafschop om deze vervolgens naast te schie ten. Na de thee eenzelfde spel- beeld. Met, en dat was opmerke lijk, niet zichtbaar dat MOC'17 een man minder binnen de lijnen had. Het voerde zelfs pressie met kopkansen voor Cees de Rooy en Bram Rug. HW'24 leek het niet te deren om daarna te ontdekken dat het in tussen na vieren was geworden. Een tijdstip waarop iedereen plotseling wakker leek te wor den. Tot ieders verbazing leverde Van onze verslaggever Ton Koomen Hoek - Trainer Dick Bui telaar glunderde van oor tot oor. De oefenmeester van Hoek, het 'parade paardje' van het Zeeuwse voetbal dat zaterdagmid dag eindelijk weer eens ouderwets toesloeg, kon tevreden zijn. Op eigen terrein haalde eersteklas ser Hoek verrassend royaal -uit tegen debutant WGZ (Voetbal Vereniging Ge luksvogels Zwijndrecht). De Zwijndrechtse 'Geluks vogels' keken bij rust door een eigen doelpunt van Roozendaal tegen een on gelukkige 1-0-achterstand aan, maar na de hervatting sloeg een veel sterker Hoek genadeloos toe en zege vierde uiteindelijk volko men verdiend met 4-0. EERSTE KLASSE dit ineens hachelijke momenten voor het doel van MOC'17 op. Lucas van de Voorde knalde net over, Werner Blanckaert zag zijn inzet op de lat uiteenspatten waarna Harm Rietjens eveneens op aangeven van Lucas van de Voorde de lat trof. MOC'17 sid derde, maar bleef overeind. Het was zelfs nog dicht bij 0-1 toen John Schrauwen met een kopbal de paal trof en Fred Swaanen een inzet voorlangs het doel zag zoeven, waarna aan de andere kant Lucas van de Voorde de diepte indook om daar John Goossens op zijn weg te vinden. Strafschop oordeelde arbiter Van Domburg en hij gaf intussen geel aan Goossens. Carlo Blom- maert belastte zich met dit bui tenkansje in de 90e minuut. Hij vond doelman Jan de Best op zijn weg. „Gerechtigheid," oor deelde trainer Ad van de Avert, die weinig gelukkig was met het arbitraal optreden. DAVY GIJSEL betekent zonder meer een aanwinst voor Hoek. De zaterdageersteklasser kreeg vorige week bericht van de KNVB in Zeist dat de Belg, afkomstig van Deinze (uitko mend in de op een na hoogste klasse van het Belgische be taalde voetbal), definitief over schrijving kreeg naar Hoek. Hij had in de bekerwedstrijd tegen Axel al geschitterd, maar kreeg toen te horen dat het in Axel voorlopig zijn laatste wedstrijd voor Hoek was geweest. Na een verhelderend gesprek van een Hoek-afvaardiging onder lei ding van Hoek-voorzitter Eddy Dobbeleir in Zeist, zijn de strubbelingen nu uit de weg geruimd. „Gelukkig wel, want we zitten bepaald niet op tram melant te wachten," stelde Dobbeleir tevreden vast. Hoek beleefde zaterdagmiddag meteen het nodige plezier aan zijn nieuwe aanwinst. Trainer Dick Buitelaar had Gijsel aan vankelijk nog op de reser vebank laten zitten, maar na negentien minuten in de tweede helft zette hij zijn 'geheime wa pen' toch in. Pattiasina moest het veld ruimen voor Gijsel, die rap voor de tweede en bevrij dende Hoek-treffer tekende. Hij lag eveneens aan de basis van het derde en vierde doel punt van Hoek, respectievelijk gescoord dóór Geert jan de Smet en Mike But. De inlijving van Gijsel door Hoek betekent een fikse versterking in aanval lend opzicht voor Hoek, dat de toekomst na de winterstop met vertrouwen tegemoet mag zien. HET DEGRADATIEDUEL tus sen Hoek en WGZ verliep ui terst sportief. Gele kaarten ble ven uit en scheidsrechter Piet Nefs uit Bergen op Zoom, in het begin wat 'vreemd' en veel fluitend, maar zich later goed herstellend, kreeg het niet moeilijk. Hoe sportief het duel verliep werd nog eens onder streept toen zowel Remco van Keeken als Geertjan de Smet geblesseerd raakten aan de en kel bij verdedigende acties van WGZ vlak na rust. Van Keeken werd opgelapt door WGZ-verzorger Ton Swinkels, terwijl Hoek-verzorger Mario Tanghe zich met De Smet bezig hield. En dat ziet men wel eens anders in wedstrijden waarin zoveel op het spel staat... leider van Spui in de bestuurs.| kamer verklaarde dat deze s Ier niet vanaf het beginsignaal 1 had mogen spelen. „Omdat hjj I niet aan de beurt was." Bil Spui 2 speelt iedereen om dé| beurt mee. Of je nu goed I of niet. Maakt allemaal niks I uit. Dat zijn de ware amateurs, RICK VOGEL zal zich de wed strijd AZW-Middelburg nog lang heugen, tenminste dal moet ie dan wel yan anderen horen. Middelburger Vogel kwam in botsing met zijn me despeler Marco Apers. De twee botsten zo hard tegen elkaar dat Vogel zo'n kwartiertje bui ten bewustzijn raakte. Hij werd met de ziekenauto naar Ter- neuzen vervoerd, waar hij za- terdagnacht moest blijven. „1 kan me alleen nog herinnereri dat we op 2-1 waren gekomen, In de kleedkamer kwam ii weer wat bij. Voor de rest is kei een wazig gat. Mijn hoofd voell wel zwaar aan, maar ik denk niet dat die dokter gelijk heeft met een hersenschudding," al dus pechvogel Vogel in het zie- kenhuis De Honte. Vogel kreeg vier hechtingen aan de binnen kant van zijn kaak. Uit veilig heidsmaatregelen - een kwar tier niet van de toestand op deze aarde op de hoogte zijn werd hij een nachtje 'vastge houden'. BIJ DE wielervereniging Zeeuws-Vlaanderen blijft men de nieuwe amateurploeg van Zeeland kritisch volgen. Dal staat te lezen in het pas ver schenen cluborgaan De Scha kel. Letterlijk staat er: „Op het eind van het seizoen werd fiet send Zeeland opgeschrikt met een nieuwe wielerploeg. Opge schrikt zeg ik met name omdat niet iedereen, om uiteenlopende redenen, enthousiast is over de Stichting Bevordering Zeeuwse Wielersport. Deze stichting roept met zijn plannen om de beste Zeeuwse wielrenners in een ploeg onder te brengen, vragen op. Wat velen niet we ten is dat sinds 1992 een werk groep in het leven was geroe pen die één doel had: namelijk het onderbrengen van alle ster ke Zeeuwse renners in een Zeeuwse ploeg." ECHTE AMATEURS in de voetballerij bestaan nog steeds. Het tweede elftal van Spui speelde zaterdagmiddag tegen AZW 3. De thuisploeg liep vrij vlot naar een 4-0-voorsprong uit, maar het viel iedereen op dat nadat Spui-speler Evert Jansen-Van Roosendaal erin kwam en postvatte als laatste man, het allemaal veel beter draaide bij de reserves van Spui. Dat het bij een dergelijke vere niging louter om de lol gaat werd duidelijk toen een bege- Arno Sijnesael laat het hier niet bij. Hij schrijft: „Als vere niging sta je toch voor een dilemma. Zonder één lid van onze vereniging tekort te willen doen raakt je als club toch van je beste renners beroofd. Aan de andere kant is dit een po ging om de wielersport op een kwalitatief hoger niveau te brengen." Blijkbaar is de spon sor slagvaardiger geweest en juist hierdoor is voorkomen dat de wielerverenigingen zichzelf van hun beste renners hebben beroofd... Eindredactie: Ton Koomen. Bijdragen: Ton Koomen en Eddy de Schrijver. Een ongekende weelde voor Hoek, dat voor dit duel op de weinig benijdenswaardige voor laatste plaats stond. WGZ, vo rig seizoen als zesde geëindigd in de reguliere competitie in de tweede klasse, maar via de na- competitie als periodekampioen promotie afdwingend, stond daar net een plaatsje boven. Een regelrecht degradatieduel dus. Hoek, in zijn op dit moment sterkste opstelling spelend, had er duidelijk zin in. „We moesten nu ook punten pakken, anders zouden het onprettige feestda gen zijn geworden," merkte Bui telaar terecht op zo net voor de winterstop. Al komt Hoek ko mende zaterdag nog uit in de bekerwedstrijd op eigen terrein tegen RBC 2. De eerste helft was duidelijk voor de Zeeuws-Vlamingen. Ze wisten zich gesteund door de letterlijk en figuurlijk voor vuurwerk zorgende H-side, die voor het nodige omlijstende ka baal zorgde. Hoek trof een te genstander die verdedigend startte. WGZ gaf de mannen van Buitelaar alle mogelijkheden om aan te vallen. Toch was het begin nerveus, aftastend. Het duurde tot zo'n twintig mi nuten voordat de vlam in de pan sloeg. Na een combinatie tussen Hoek-aanvaller Remco van Keeken (wit tenue) wordt de bal ontfutseld door een verdediger van WGZ. Van Keeken en Pattiasina be landde de bal op de kopgrage kruin van Mike But, die rakeling naast kopte. Vlak daarvoor was WGZ dichtbij een treffer toen Leo Kayser de door Mohammed Bachau in stelling gebrachte Cy- riel Versteeg onderuit haalde in het beruchte gebied. Scheids rechter Piet Nefs uit Bergen op Zoom, die in de beginfase wat al te gretig op zijn fluitje blies, .maar zich later puik herstelde, zag er echter geen penalty in. De man was Hoek in die periode bepaald niet vijandig gezind. Remco van Keeken kreeg enkele goede mogelijkheden, maar hij faalde in de afwerking. Hoek kwam eigenlijk fortuinlijk aan zijn 1-0-voorsprong. Een corner op rechts werd door Geertjan de Smet - beslist weer een van de betere spelers en knokkend voor iedere meter - scherp voorge trokken en kwam ongelukkig te recht op het hoofd van WGZ- speler Ron Roozendaal, die zijn eigen doelman, Kees van Welie, passeerde: 1-0. Een afknapper voor WGZ en een aardige op steker voor Hoek. Voor rust had Hoek meer afstand moeten ne men, maar het wenste Buitelaar nog wat langer in de zenuwen te laten zitten. Zo miste Remco van Keeken voor open doel na goed aangeven van Geert de Poorter. Dat had zonder meer 2-0 moeten betekenen, maar de treffer bleef uit. Mike But was eveneens dicht bij 2-0, maar zijn kopbal uit een voorzet van Mart van de Guchte werd knap onschadelijk gemaakt door WGZ-keeper Van Welie. Zodat er na rust nog alles moge lijk leek. „Ik zag er echt nog wel brood in. We oefenden in de beginfase van de tweede helft meer pressie uit. Moesten ook wel, want we stonden op achter stand. Toen die tweede goal viel was het bekeken en geloofden we er niet meer in," merkte WGZ-trainer Steef Buys na af loop op. WGZ kwam zelfs even in de buurt van de gelijkmaker, maar Wim Los zag zijn pegel naast de paal vliegen. De ommekeer van Hoek kwam toen Buitelaar in de negentiende minuut een naar later bleek 'gouden wissel' doorvoerde. Hij verving Jason Pattiasina, die overigens geen gekke wedstrijd speelde, voor de Belgische aan winst Davy Gijsel. De ex-Dein- ze-speler mocht voor het eerst weer voor Hoek uitkomen nu hij definitief overschrijving heeft gekregen van de KNVB in Zeist, en hij maakte zijn reputatie als ras-aanvaller meer dan waar. Uit een voorzet van Van Keeken nam hij het leer bekeken op zijn slof en passeerde Van Welie met een hard en strak schot in de rechter bovenhoek. Vleugeltjes Het gaf het naar succes honge rende Hoek vleugeltjes. Drie mi nuten later was het opnieuw raak. Gijsel stond aan de basis van de goal van De Smet. Gijsel gaf een pass op maat naar De Smet, die net niet in buitenspel positie stond. De Smet rukte ineens op en passeerde Van We lie op weergaloze wijze. Jog Kayser, de veel bekritiseerde verdediger van Hoek zorgde zelfs voor stuntwerk door - mo gelijk na een kort bezoek aan Jomanda - door alleen door de WGZ-verdediging te soleren om met een knal tegen de lat te besluiten. Het werd zelfs nog 4-0 voor Hoek toen een knappe FOTO CAMILE SCHELSTRAETE. voorzet van - al weer - Gijsel door Mike But met het hoofd werd afgerond vlak voor tijd. Het feestje voor de Hoek-aan- hang, zo'n 500 toeschouwers, kon beginnen. Op de winst van de Zeeuws-Vlamingen viel niets af te dingen. Die was dik ver diend. De feestdagen kunnen er alleen maar prettiger op worden. HOEK-WZG 4-0 (1-0). 20. Ron Roozendaal 1-0 (eigen doelpunt), 70. Davy Gijsel 2-0, 73. Geertjan de Smet 3-0, 89. Mike But 4-0. Scheidsrechter: Piet Nefs. Toe schouwers: 550. HOEK: Jaap Pijnenburg, Jason Pat tiasina (64. Davy Gijsel), Danny Ma- gito, Leo Kayser, Jos Kayser, Mart van de Guchte, Geert de Poorter, Franky Standaert, Remco van Keeken (81. Erwin Dek), Mike But, Geertjan de Smet. WGZ: Kees van Welie, Mohammed Bachau, Paul Koster, Stefan de Waard, Frank Amas, Mark Veldt, Rick Versteeg, André Helmink, Ron Roozendaal (46. Arjo van Krimpen), Wim Los, Cyriel Versteeg. Marco Lambin 'van HW'24 (donkere broek) tracht door de verdediging van MOC'17 te breken. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE.

de Stem | 1994 | | pagina 22