Idas ies Reconstructie Bossestraat in '95 Ie krant Gemeente Hontenisse maakt winst op plan Westhof Kloosterzande DE STEM Kunstwerk aan vergetelheid ontrukt Organisatie Kerstmarkt verwacht groot succes DAG KLAPPER UITSLAGEN ^nheid Deze Oma 5x10 Benita Gemeente pakt wegdek straat Vogelwaarde jaar eerder aan dan gepland DE STEM ZEELAND C2 Eulieren DRTING Jo Ivens dirigeert concert in Gent editie zeeland Amnesty houdt fakkelwaken op 10 december Extra subsidie provincie voor woonzorgproject x 60 WOENSDAG 7 DECEMBER 1994 kje, jubileum, I verloving, lie, examen, fnz. 1.09 incl. BTW, llicht. Foto of 35 x 40 mm irige tarieven op prorden niet erd. beef uw tekst I af bij één van lelijke opgaven pcepteerd indien J zijn, ook indien Ivoegd is. echt voor teksten Inen te weigeren. Ichten bereiken Ikst behoudt de foor om de naam lekend te maken. lliciteerd hrnaer in 's Gravenmoer, Ier de Ruiter in Dongen, pbergen. lit de Valeriaan ziet van- I daag Sarah staan. |H.G. De Feestvierders. |e kunt het niet zien toch It in de Klas ftraat 14 Iterdam 47536 Van onze verslaggever Kloosterzande - De gemeente Hon tenisse denkt zo'n 110.000 gulden winst te kunnen maken op het nog te realiseren uitbreidingsplan West hof in Kloosterzande. De gemeente lijke portemonnee wordt daar ge spekt door de bungalowgrond duur der te maken dan nodig is en door bouwers meer te laten betalen voor percelen met een gunstige ligging. Bungalowgrond gaat in het nieuwe plan 131 gulden per vierkante meter kosten. Wie een vrijstaande of twee-aan-een woning wil bouwen, betaalt op een gunstige ligging 120 gulden en op een normale ligging 115 gulden per vier kante meter. Ook voor tuingrond wor den verschillende prijzen gehanteerd, namelijk 15 en 25 gulden per vierkante meter. Alle prijzen zijn exclusief btw. De gemeenteraad krijgt komende ver gadering het voorstel om het nieuwe uitbreidingsplan en alles wat daarbij hoort vast te stellen. Kloosterzande heeft de nieuwe bouwmogelijkheden hard nodig, omdat het aangrenzende Oosthof zo goed als vol is gebouwd. In Westhof is ruimte ingetekend voor 13 bungalows, 68 vrijstaande of twée-aan- een woningen en 10 seniorwoningen. De berekeningen gaan er vanuit dat het uitbreidingsplan in acht jaar volge bouwd zou zijn. Als de raad het heeft vastgesteld, kun nen er snel spijkers met koppen worden geslagen, want er zijn geen bezwaren binnen gekomen. De hoofdopzet van het plan is dat er langs de geplande vijver en groene as een verdichting van be bouwing plaats vindt, zodat er een duidelijke wandvorming ontstaat. Vol gens B en W moet er bij het uitgiftebe- leid voor worden gewaakt dat die hoofdopzet wordt gerespecteerd en sa menhangende clusters ontstaan. Dat betekent een meer stringent beleid met betrekking tot het type woning dat daar volgens B en W op zijn plaats is, namelijk twee-onder-een-kap of ge schakelde woningbouw met een goot- hoogte van zes meter. bat het vandaag gebeuren I dat je in m'n auto mag fccheuren? Succes, Jules Van onze verslaggever Vogelwaarde - De tweede fase van de opknapbeurt voor de Bossestraat in Vo gelwaarde wordt volgend jaar al aangepakt in plaats van in 1996. Het wegdek ligt er slecht bij en burge meester en wethouders van Hontenisse vinden dat er met de uitvoering niet lan ger gewacht kan worden. Het college komt daarmee tege moet aan de wens van een groot deel van de Hontenisser gemeen teraad. In hun algemene be schouwingen bij de begroting drongen de verschillende fracties aan om de uitvoering van de reconstructie te versnellen. De eerste fase van de reconstruc tie is dit jaar uitgevoerd. Nu gaat het om het gedeelte vanaf de watergang tot aan de School straat. Niet alleen is het wegdek slecht, maar ook de riolering in dit gedeelte van de Bossestraat voldoet niet meer aan de eisen en moet dus vervangen worden. Om de snelheid van het autover keer in de straat te verminderen is de gemeente van plan om twee verkeersremmende maatregelen aan te brengen. In de eerste fase zijn met dergelijke voorzienin gen positieve ervaringen opge daan en dat heeft geleid tot instemmende reacties van de be woners van de Bossestraat. De nu geplande remmers gaan er dan ook ongeveer hetzelfde uit zien. Tot slot is bij het kruispunt Bossestraat-Schoolstraat een as- verschuiving van de rijweg ge pland. De kosten voor de uitvoering van de tweede fase worden ge raamde op 765.000 gulden. In de gemeentelijke meerjarenraming is pas voor 1996 rekening gehou den met de kapitaalslasten van deze investering. Het aanne- mersbedsrijf ZAV uit Sluiskil wil de gemeente echter tege moetkomen. Het bedrijf heeft op dit moment een slecht gevulde orderportefeuille. Het wilde het karwei in 1995 uitvoeren en pas in 1996 de gemeente de rekening presenteren. Het voorstel om de reconstructie van de Bossestraat een jaar eer der uit te voeren komt maandag 12 december aan de orde in de financiële commissie. Die verga dert om 20.30 uur in het ge meentehuis te Kloosterzande. Van onze correspondente Hulst - De Hulster musicus en dirigent Jo Ivens leidt vrijdag 9 december een Najaarsconcert in Gent. Ivens is koordirigent van de Gentse Oratorium Vereniging en dit koor voert vrijdag in de Bij- loke Festivalhal in Gent het Glo ria van Vivaldi, en de Theresien- messe van Haydn uit. Het orkest speelt onder leiding van Ivens ook nog het Concerto Grosso "pus 6 nr. 9 van Handel. Het concert begint om 20.00 uur. Redactie Terneuzen: Zuidlandstraat 32, tel. 01150-18924, fax 01150- 96554. Redacteuren: Peter Oggel (editie- ojief), Frank van Cooten, Frank Hei), Theo Giele, Rein van der Helm, Florence Imandt, Ton Koomen (sport), Flarold de Puys- seleijr. Soes: Klokstraat 1, tel. 01100- 28030, fax 01100-21928. Redacteur: Cees Maas (provin- ^everslaggever). Hulst: Steenstraat 14, tel. 01140- I J3751fax 01140-19698. Redacteur: Eugène Verstraeten IPIv. editiechef). Advertentieverkoop erneuzen: Zuidlandstraat 32, 'sl- 01150-17920. ertegenwoordigers: Martin Boeije, Hans Dimmers, duist: Steenstraat 14, tel. 01140- jjertegenwoordigers: i, y van den Brande, Parian Verstraeten. erkoopieider: Harry Muurmans, 076-236454. telefoonnummers en openings- Iden van overige afdelingen op pa9'na A2. 17-10-94 Het kunstwerk dat jarenlang beeldbepalend was voor de Oranjehof in Axel, het voormalige pand van Pot, heeft gisterochtend aan de Zuidsingel een nieuwe plek gekregen. Het kunstwerk, een idee van de vorig jaar overleden Jaap van de Veldt, heeft de laatste jaren anoniem op verschillende plekken in Axel gelegen. De creatie, een constructie van aan elkaar gelaste metalen scheeps huiden, kwam na een verbouwing van de Oranjehof in de weg te staan en is daar drie jaar geleden wegge haald. Op initiatief van Hans de Ruijter van de werkgroep Beeldende Kunst van Axel is het kunstwerk nu aan de vergetelheid ontrukt. Het van 1965 daterend werk is op verzoek van J. van de Veldt, die samen met De Ruijter naar de nieuwe locatie heeft gezocht, ontdaan van alle make-up. Het beeld is in vele kleuren geschilderd maar is nu blank gestraald om weer en wind in staat te stellen het een natuurlijke kleur te geven. foto wim kooyman Net als vorig jaar is de kerstman weer aanwezig op de Kerstmarkt in Hulst. foto wim kooyman Van onze correspondente Hulst - Het moet een dave rende vrijdag worden in Hulst. Vanaf 18.00 uur zullen feestelijk verlichte kraampjes op de Grote Markt werken als een sterke magneet. Het publiek krijgt een waaier van activiteiten en gratis kersts feer aangeboden. De organisatie heeft vorig jaar proefgedraaid en is ervan over tuigd dat de tweede editie op vrijdag 9 december een succes wordt. „Hulst heeft als vestingstad al veel te bieden en een kerstmarkt met een gevarieerd aanbod, een winkelgebied erom heen waar alle middenstanders meewerken aan het verhogen van de sfeer en een scala aan muzikale activitei ten, moet succesvol zijn," aldus een van de organisatoren. En er worden noten gekraakt tussen de geuren van warme baksels en de verkoop van kerst versiering en kaarten door. Er wordt opgetreden aan de lopen de band. Zo kan het publiek genieten van het kerstmannen- en kerstvrouwenorkest van de harmonie, het Jongerenkoor Hulst, het Koperensemble The New Classics en diverse straat orkesten waaronder 't Mag Gin Noam He'n. In de hal van het stadhuis treden het gemengd koor Good Company en het har monie-orkest The Young Ones op. Beide groepen hebben weken gerepeteerd om het programma voor de Kerstmarkt 1995 in Hulst goed te brengen. Het koor brengt onder leiding van Philip Pieters een a capella programma met liederen uit verschillende stijlperiodes. The Young Ones is een groep van jonge muzikanten die het vaste harmonie repertoi re hebben aangevuld met meer populaire nummers. Joop de Footer leidt de formatie die bij elk optreden energiek en spon taan overkomt. De optredens in de stadhuishal zijntussen 20.30 en 21.30 uur. Op de Markt staan veertig kra men en die zijn omdat de Markt vanwege de renovatie niet geheel bruikbaar is, verspreid in de straten rond de basiliek en ver der in de Steenstraat. Burge meester Kessen verwisselt zijn sjerp voor een kerstmanoutfit en verzorgt de officiële opening. Hulst Reynaertstad, Hulst Hore ca en Hulst Culinair zorgen voor extra aktiviteiten en dragen naast de inzet van vele midden standers in Hulst een eigen kerststeentje-bij. Het publiek hoeft zijn zintuigen maar te gebruiken. De kerstsfeer wordt bepaald door geur en kleur. Overal groene bomen en tientallen vuurkorven en Hulste naartjes met een vetpotversie ring. Hier een drankje, daar een hapje en tussendoor exposities en shows. Het blijft trouwens niet bij een kerstman. Er lopen er vrijdag velen rond en ze hebben een stapel kadobonnen om uit te delen. Wie houdt van een nostal gische rit kan terecht bij Stannie Burm die als kerstman met Van onze correspondente Hulst - Voor Amnesty In ternational is 10 decem ber een belangrijke dag. Elk jaar is er dan aan dacht voor de Verklaring van de Rechten van de Mens. Dit jaar wordt er extra aandacht gevraagd voor de Rechten van het Kind. In Hulst houdt Amnesty daarom tijdens de Kerstmarkt 9 decem ber een fakkelwake. Echter terzelfder tijd houdt de afdeling Terneuzen al daar ook een fakkelwake. Zij die mee willen lopen, kunnen bij het kraampje van Amnesty in Hulst en in de Noordstraat in Terneu zen een fakkel afhalen. In beide plaatsen worden rond die tijd via de Amnestykra- men voorbedrukte kaarten aangeboden ter ondertteke- ning. Speciale aandacht gaat uit dit jaar naar de Albanese minderheidsgroep in Kosovo en naar jongeren uit acht verschillende lan den wiens rechten zijn ge schonden. In Hulst wordt bovendien de speciale kerstkaart te koop aan geboden. Voor de ze fotokaart heeft het colle ge van burgemeester en wethouders en enkele leden van de gemeenteraad Hulst geposeerd in de gebruikelij ke kerstoutfit. paard en wagen klaar staat om een rondrit te maken. Op de Vismarkt is er weer een levende kerststal en als de wind weg blijft hangt er boven het totale feestelijke gebeuren een hete lucht ballon. Het publiek kan genieten van een vroege kerstsfeer vrijdag tussen 18.00 en 24.00 uur. De organisatie belooft dat het er warmpjes aan toe zal gaan. Van onze verslaggever Hulst - De provincie geeft 50.000 gulden extra subsidie voor het woonzorgproject aan de Korte Bellingstraat in Hulst. Gedeputeerde Staten hebben dat gisteren besloten, op voorwaarde dat ook de gemeente Hulst nog met een zelfde extra bedrag over de brug komt. Het woonzorgproject van 20 wo ningen wordt gebouwd door de Woonstichtmg Hulst, in samen werking met de stichting Thuis zorg en het verpleeghuis de Blaauwe Hoeve. De subsidie is nodig om allerlei extra aanpas singen van de woningen te be kostigen. Vanuit Hulst was aan vankelijk om 250.000 gulden ge vraag, maar de provincie wilde niet verder gaan dan 139.000 gulden. Daarbij verwijzend naar een eerder gegeven subsidie voor een soortgelijk woonproject in Terneuzen. Een vurig pleidooi van de Hul ster wethouder P. Weemaes in de commissie Welzijn trok echter verschillende statenfracties over de streep. Naar aanleiding daar van rolde een voorstel uit de bus om de nog ontbrekende ton te verdelen tussen de gemeente Hulst en de provincie. Volgens wethouder P. Weemaes zullen B en W de Hulster ge meenteraad in januari voorstel len eveneens 50.000 gulden uit te trekken. Dit bovenop de onge veer 40 mille die Hulst al had toegezegd. Het college de extra subsidie deels halen uit het potje voor sociale verniewing en deels uit de post onvoorzien. Weemaes zegt zeer tevreden te zijn over het nu bereikte resul taat. „Het betekent toch alles bij elkaar dat het woonzorgproject een subsidie krijgt van 279.000 gulden. Dat betekent dat de Woonstichting Hulst zo'n 70 gul den per maand minder huur hoeft te rekenen en dat houdt weer in dat de huren van de woningen beneden de 700 gulden per maand komen te liggen. Heel belangrijk, omdat de huizen dan toch betaalbaar blijven." DIVERSEN GOES Zeelandhallen - kermis OSSENISSE Café De Jachthoorn - 14.00 uur kaarting AXEL Gregoriuscentrum - 13.30 uur koersbal CLINGE Malpertuus - KBO -13.30 uur hand werken en kaarten Malpertuus - ANBO - 13.30 uur koersbal TERNEUZEN 't Schipenhoekje - 19.30 uur joke ren SAS VAN GENT De Engelenroos - 14.00 uur kaar ting FILMS GOES Grand Theater 14.00 en 20.00 uur De Leeuweko ning HULST De Koning van Engeland 14.00 uur The mask 20.00 uur Timecop 14.00 en 20.00 uur De Leeuweko ning 20.00 uur Blown away 20.00 uur The specialist TERNEUZEN Porgy Bess 15.00 uur Teddy Uppo 20.00 uur The puppet master VLISSINGEN Alhambra 1-2-3-4 14,00 en 16.00 uur De leeuwekoning 14.00 en 20.00 uur The Lion King 20.00 uur Pulp fiction 14.00 uur The mask 14.00 uur Baby's day out 20.00 uur The specialist 20.00 uur When a man loves a woman GENT Decascoop 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Timecop 14.30, 17.00 (Ned. versie), 20.00 en 22.30 uur The Lion King 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur I love trouble 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur The specialist 14.30,17.00, 20.00 en 22.30 uur Max 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Blown away 17.00, 20.00 en 22.45 uur Pulp Fic tion 14.30 uur The shadow 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur When a man loves a woman 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Clear and present danger 17.00 en 20.00 uur Threesome 20.00 en 22.30 uur Suite 16 22.30 uur Natural born killers 14.30, 17.00, 20.00 en 22.30 uur Forrest Gump 14.30 uur Speed KNOKKE Beverly Screens 15.00 uur De leeuwekoning 15.00 en 20.00 uur Timecop 20 00 uur The specialist 15.00 en 20.00 uur I love trouble 15.00 en 20.00 uur Blown away KAARTINGEN IJzendijke - Bridgeclub IJzendij- ke, negende zitting: 1. Van de Hout/Van Mieghem, 2. Rans- schaert/Houtepen, 3. Van Poelje/ Den Doelder. Eede - Hof van Eede: 1. L. van de Wijnckel, 2. G. van Deursen, 3. G. Rijckaert. Hulst - Zaal De BLaauwe Hoeve, 72 personen Bieden: 1. H. Kooien, 2. A. de Bruyn-van der Heyden, 3. mevrouw Calle. Terhole - Zaal Staminee, 25 per sonen. Jokeren: 1. mevrouw Plat- jouw, 2. mevrouw Van Drieschen, 3. mevrouw Hellen. Bieden: 1. A. Stevendaal, 2. E van Dorselaer, 3. mevrouw Hoop. Graauw - Gemeenschapshuis, 26 personen. Bieden: 1 mevrouw Boone, 2. P. de Caluwé, 3 A. Boone. St.-Jansteen - Zaal De Kroon, 38 personen. Jokeren: 1. mevrouw Ceton, 2. mevrouw Van Britsom, 3. mevrouw Dommes. Bieden 1. T. Bolsens, 2. E. Rietjes, 3. G. de Bruyn. Westdorpe - Zaal Concordia, twintig personen. Bieden: 1 R. Dumez, 2 C. Heyman-de Kever, 3. O de Jaeger. Clinge - Zaal De Landbouw, 24 personen. Jokeren: 1. mevrouw Van de Kelen, 2. mevrouw De Nijs, 3. mevrouw Warrens. Bie den: 1. I. de Winkel, 2. R. Ver schuren, 3. R. Tilleman. Clinge - Zaal De Gouden Kroon, 24 personen. Bieden: 1. G. Maer- man, 2. F Piessens, 3. E. Dankae- rt. Jokeren: 1. mevrouw De Witte, 2. mevrouw Lambrechts, 3. me vrouw Warrens. St.-Jansteen - Zaal Zondags Ver maak, zestien personen. Bieden: 1. Th. Bos, 2. T. de Vet, 3. J. de Rijk. Kloosterzande - Zaal De Reizen de Man, 24 personen. Bieden: 1. A. de Bruyn, 2. mevrouw De Waal-Baert, 3. T. van Spaandonk. Jokeren: 1. mevrouw Schal je, 2. P. Visser, 3 mevrouw Verschuren. Koewacht - Zaal De Lange Ak kers, 32 personen. Bieden: 1. M. van Hove, 2. R. Buys, 3. A. de Vlieger. Hulst - Zaal De Kroon, 52 perso nen. Bieden: 1. C. Hermans, 2. A. van Eerdenburg, 3. W. Rombout. Jokeren 1. L. de Bruyn, 2. M. Haulez, 3. mevrouw Patijn. Stoppeldijk - Zaal 't Gelaag, 36 personen Bieden: 1. L. van Goethem, 2 P. Jonkers, 3. C. Boerjan. Jokeren: 1. mevrouw Van Dorselaar, 2. mevrouw Pie ters, 3. mevrouw De Rijk Graauw - Gemeenschapshuis, ne gentien personen. Jokeren: 1. me vrouw Van Troost, 2. mevrouw Van Eerden burg, 3. mevrouw Van de Velde Axel - Gregoriuscentrum, 36 per sonen. Bieden: 1. E. Marcus, 2. B. van de Bos, 3 F. van Damme. Kloosterzande - Zaal De Kastan je, 24 personen. Jokeren: 1. me vrouw De Waal-Valckx, 2. me vrouw De Bruyn, 3. A de Waal. Bieden: 1. B. Visser, 2. mevrouw Hoop, 3. T. Kegels. Walsoorden - Zaal Rue du Nord, twintig personen. Bieden: 1 Th. van Kruysen, 2 mevrouw Die- rickx, 3. A. Rottier. Jokeren: 1. mevrouw Van Eerdenburg, 2. me vrouw De Waal-Tieleman, 3. R de Waal St.-Jansteen - Zaal De Kroon, 37 personen. Jokeren: 1. mevrouw Patijn, 2. F. Buys, 3. mevrouw Ceton. Bieden: 1. J. van de Hende, 2. P Haulez, 3- E. Rietjes. Clinge - Zaal De Landbouw, 32 personen. Bieden: 1. P. Ras, 2. J. van de Hende, 3. A. Tielens. Joke ren: 1. V. Vermeulen, 2. R. de Vos, 3. mevrouw Van Haver. Sluiskil - Zaal Atlanta, 35 perso nen. Bieden: 1. A Prins, 2. J. de Rijk, 3. R Piraer. Jokeren 1. mevrouw De Smet, 2 mevrouw Dieleman, 3. J. Verborgt. Stoppeldijk - Kantine voetbalve reniging Vogelwaarde, 28 perso nen. Bieden 1. J. Hageman, 2. W van Dijk, 3. A. Strobbe. Terneuzen - Zaal Du Commerce, 36 personen Bieden: 1. A. Koole, 2 J. Riemens, 3. J de Smit. Hengstdijk - Zaal 't Jagershuis, 85 personen. Bieden: 1. C. de Kort, 2. J. Keyzer, 3. mevrouw Boone. Jokeren: 1. mevrouw De Nijs, 2. mevrouw Van Vooren, 3. mevrouw Lernout. Sluis - Dorpshuis, zestig perso nen. Bieden: 1 F. Pleunis, 2. J. Koolmeyer, 3. J. Dey. Jokeren: 1. M. Bondewel, 2. C. de Munck, 3. mevrouw Pijke-van Pamelen. Kloosterzande - Zaal Molenhof, dertig personen. Bieden 1 N. Goossen, 2 J. Jansen, 3. A. Ke gels. Jokeren: 1. F. Buys, 2 me vrouw Crombeen, 3. mevrouw Vermeulen. Axel - Gregoriuscentrum, 78 per sonen. Jokeren: 1. mevrouw Ver schuren, 2. R. Dieleman, 3. A. Verschuren. Bieden: 1. F Schoof, 2. W. Strijdonk, 3. A. Ambrosini Hengstdijk - Camping De Vogel, 39 personen. Bieden: 1 mevrouw Bolleman, 2. F. Geluk, 3. N. Bol- leman. Jokeren: 1 C. de Waal, 2. mevrouw Zwaan, 3. N. Dreessen. Hoek - Camping De Braakman, 53 personen. Bieden: 1. J. Jansen, 2 G de Deyn, 3. T. van Oostende Jokeren: 1. mevrouw Tiggelman, 2. F. Codde, 3. G. Hazebroek. Biervliet - Zaal Lippens, 56 per sonen. Jokeren: 1. R. van Tigge- len, 2. G. Manhaven, 3. B de Feyter. Bieden: 1. M. Rombout, 2. P. Cruson, 3. J. Vonhout SCHIETINGEN Wolphaartsdijk - Zaal Royal, Doel naar Hoger, 44 schutters. Wip 1: hoge vogel: R Verdonk, Concordia; eerste zijvogel: H. Hoogstrate, St.-Sebastiaan; twee de zij vogel: J Boelens, Willem Teil; eerst klep: H. Boonman, tweede klep: W van lersel, derde klep: M. Franse, allen Willem Teil; grootste aantal (6): R. Klip- pel, Doel naar Hoger; vliegende vogels: P. Vette, Concordia en H. Boonman, Willem Teil. Wip 2: eerste hoge en derde zijvogel: P. Vette, tweede hoge en eerste zij vogel: G van Garsel, Soranus 2; tweede zij vogel: A Meeuwse, Spes Nostra; vierde zijvogel: F. Koens, Spes Nostra; grotoste aan tal (7): M Verdonk, Concordia. Lamswaarde - Zaal De Lamso ren, achttien schutters. Hoge vo gel: P. Neve, eerste zijvogel: E. Hulshout, tweede zijvogel: R. Verschoren, grootste aantal (7): H. de Gucht. IJzendijke - Zaal Segers. 25 schutters. Hoge en beide zijvo gels W. Ongenae, grootste aantal (4): M. Breyaert-Segers. Lamswaarde - Zaal De Lamso ren, twintig schutters. Hoge vo gel: P. Strobbe, eerste zij vogel: F. de Meyer, tweede zij vogel: T. Cocqheyt, grootste aantal (6): J. Cocqheyt. Koewacht - Zaal 't Hoekske, der tig schutters Hoge en eerste zij- vogel R. Schalkens, tweede zij vo gel: O. de Schrijver, grootste aan tal (4): J. Suy. Lamswaarde - Zaal De Lamso ren, twaalf schutters, konmgs- schieting. Koning: E. de Waal, prins: A. D'Hondt, erfprins: P Hulshout. Lamswaarde - Zaal De Lamso ren, 28 schutters. Hoge vogel: J. Meersschaert, eerste zij vogel A. de Munck, tweede zijvogel: J Bo- gaert, grootste aantal (3): J. de Doey en A Roels. Zuiddorpe - Zaal Gemeentehuis, twintig schutters. Hoge vogel: M. Suy, eerste zijvogel: P. Gauwe, tweede, zijvogel: M. van Hoeke, grootste aantal (7): T. Baart Lamswaarde - Zaal De Lamso ren, 28 schutters. Hope vogel: M. Wesepoel, beide zijvogels: Th de Kort, grootste aantal (7) E Huls hout Zuiddorpe - St.-Sebastiaan, 62 schutters. Wip 1: eerste hoge vo gel. F. van Pottelberge, tweede hoge vogel: J. Suy, eerste zijvogel: A. Brakman, tweede zijvogel: Th. Tieleman, derde zijvogel: M. Cer- pentier, vierde zijvogel: A. Onge nae. Wip 2: eerste hoge vogel: B. Janssens, tweede hoge vogel: A. Pijperman, eerste zijvogel: A. van Landegem, tweede em vierde zij vogel: A Brakman, derde zijvo gel: Th. Tieleman. Lamswaarde - Zaal De Lamso ren, twaalf schutters, koning der koningenschieting Koning: P. Neve, prins: A. D'Hondt, erfprins: E. Hulshout. 's-Heerenhoek - Zaal De Koren beurs, Soranus 2. Wip 1: eerste hoge en eerste zijvogel: L. de Jonge, ADLM; tweede hoge vogel; E. Maat, Zorgvlied; tweede zij vo gel: H. Boonman, Willem Teil; derde zij vogel: P. de Visser, vier de zijvogel: C. Jeremiasse, beiden Zorgvlied; grootste aantal (10): N. Schouwenaar, Juliana; vliegende vogels: P. Nagelkerke, Doel naar Hoger en F. Koens, Spes Nostra. Wip 2: eerste hoge vogel: N Pan- kow, Soranus 2; tweede hoge vo gel: H. Boonman; eerste en vierde zijvogel: E. Maat, Zorgvlied; tweede zijvogel: P. Vette, Concor dia, derde zijvogel: C. Rentmees ter, Willem Teil; grooste aantal (8) E. Ossewaarde, Doel naar Hoger. Kwadendamme - Zaal 's Lands Welvaren, 53 schutters. Wip 1: eerste hoge vogel: A. Dekker, Doel naar Hoger; tweede hoge en vierde zijvogel: P. Vette, Concor dia; eerste zijvogel: J. Remijnse, tweede zijvogel: C Jeremiasse, beiden Zorgvlied; derde zijvogel: R. Breemer, Juliana. Wip 2: eerste hoge vogel: P de Visser, Zorgv lied, tweede hoge vogel: W. bek, Spes Nostra; eerste zijvogel: C. de Jonge, Soranus 2; tweede zij vogel: R. Klippel, Doel naar Hoger; der de zij vogel: C. Geijs, ADLM; vier de zijvogel: P. Repkes, Victoria; grootste aantal (5): J. Cornelisse, Doel naar Hoger.

de Stem | 1994 | | pagina 15