DE STEM „Het is beslist geen vlucht" 'Kanon' Bovelander weer scherp Europees 'probleem' bij succes Ajax 2 Gloudemans UITSLAGEN STANDEN Gullit wil onderhoud met scheidsrechtersbaas B] 3253/236255 (6253/236255 ren? (150-20414 PACO RABANNE spray (stunt) IIT riAN DIOR "f M 00 BBS te De Wolf naar de 'Wolves', Van Loen mogelijk naar Southampton Hockeyploeg in halve finale van WK Kabinet stopt 35 miljoen topsport Feyenoord in bekertoernooi zonder Glaucio, PSV likt zijn wonden 'Sudden death' nieuw aspect in bekertoernooi B SPORTNIEUWS KORT Bergkamp mogelijk niet in interland Italiaans-voetbal 8,8 miljoen kwijt Lendl niet in 'Open Australische' Maradona wil staking uitroepen Nederlandse militairen naar wereldspelen Bokser Bowe stoot te vroeg Van Rooy nog niet akkoord met PAOK |4 x Si erken de Ihilder Ize tijd??? Laat het onze [klanten, weten door een Irubriek te plaatsen. <OOP DE STEM rken badkamer??? Jjels, zorg dan dat direct binnen handbereik lentie onder deze rubriek RKOOP DE STEM Lerken en I. Tel. 076-225370 Ingen t chauffeur/helper 150,- banderen ander tarief. Voor huizingen, kleinvracht. lö schit- i met )ij elke opplak- og ting. if zolang de voorraad strek^ zonwering/rolluiken - kunststofen aluminium ramen en deuren - serres met schuif dak gevelprodukten bv Brecfaseweg 106 Oosterhout 01620-55894 Sport Van onze verslaggever Jacques Hendriks Schiedam - In de herfst van zijn voetbalcarrière, op 31-jarige leeftijd, komt voor Feyenoord-speler John de Wolf toch nog een sprookje uit. De Schiedamse aanvoer der van de club van rood en wit tekent een dezer dagen een contract voor 2Vz jaar bij de nummer twee in de First Division - een trede lager dan de Premier League - in Enge land, Wolverhampton Wan derers. Zijn ploeggenoot John van Loen (29) verhuist zeer waarschijnlijk op korte termijn op huurbasis naar een andere Engelse club, het een divisie hoger spelende Southampton. Dit betekent dat De Wolf en mogelijk Van Loen vanavond in de bekerwedstrijd tegen Willem II in Tilburg afscheid nemen van Nederland, van Feyenoord. De Wolf als basisspeler, Van Loen waarschijnlijk hooguit als inval ler. „Ik kan geen nee zeggen tegen dit contract, financieel kan ik me heel goed verbeteren en bo vendien heb ik altijd al gezegd dat als ik weg zou gaan bij Feyenoord, ik dolgraag naar En geland zou willen gaan," was de reactie van John de Wolf na de schitterende aanbieding die Wolves-manager Graham Taylor hem gedaan had. Omdat hij met vrouw en drie kinderen net verhuisd is, woog De Wolf zijn beslissing de afge lopen dagen zorgvuldig af, sa men met zaakwaarnemer Rob Jansen van de WCS. Maar uit eindelijk koos hij toch voor het Engelse avontuur, een beslissing waar de leiding van Feyenoord ook vrede mee heeft. „Een speler als John de Wolf, die zoveel voor Feyenoord heeft be tekend en dat nog doet, mag je zö'n kans om zijn toekomst vei lig te stellen, niet ontnemen," vindt trainer Willem van Hane- gem. De vlotte toestemming heeft volgens Van Hanegem niets te maken met de twee zwakke wedstrijden die De Wolf tegen Twente en PSV speelde. „Dat staat er helemaal los van. Het is natuurlijk ook onzin dat iedereen na de wedstrijden tegen Bremen zei dat hij en heel Feye noord zo goed waren en hij er drie weken later opeens niets meer van kan," aldus de Krom me. Voorzitter Van den Herik liet zich in dergelijke bewoordingen uit en is inmiddels met de Wol- ves-leiding tot een akkoord ge komen over de transfersom, die rond de anderhalf miljoen gul den zou liggen. Het contract van De Wolf bij de Maas-club liep nog door tot 1 juli 1996. John de Wolf, die vanavond na Willem II-Feyenoord de bespre kingen met Taylor waarschijn lijk afrondt, betreurt het dat hij waarschijnlijk niet in de Kuip afscheid kan nemen van het pu bliek. „Het Legioen heeft me altijd gesteund, ik heb bij Feye noord een wereldtijd gehad. Drie keer de beker gewonnen, een keer landskampioen. Ik heb me voor de club ook altijd voor de volle 200 procent ingezet. Tot het laatste moment. Ik wilde ook per se nog de bekerwedstrijd tegen Willem II meedoen, want ik besef hoe belangrijk die voor de club is nu we nagenoeg uitge schakeld zijn voor het lands kampioenschap." Volgens De Wolf is zijn vertrek uit Nederland geen vlucht, na de door hemzelf veroorzaakte kaart-affaire en de negatieve be richtgeving over hem na de laat ste twee verloren wedstrijden. „Het is beslist geen vlucht. Al leek het de laatste weken wel dat bepaalde kranten een hetze te gen me waren begonnen en el kaar nariepen met de opmerking dat ik opeens een oude man ben geworden." Sydney (anp) - De Nederlandse hockeyploeg staat in de halve finales van het WK in Sydney. De overwinning op Zuid-Korea (4-2) stond dinsdag garant voor een plaats bij de laatste vier. In de halve eindstrijd stuit Oranje vrijdag hoogstwaarschijn lijk op gastheer Australië. Floris-Jan Bovelander maakte tegen de Aziatische kampioen drie doelpunten. Twee uit straf- corners en een fraai velddoel- punt. Het waren zijn eerste sco res op het WK. „Ik ben er blij mee", aldus de schutter van Bloemendaal. „Ik twijfelde niet aan mijn corner, maar nul uit zeven was toch een beetje te gek." De vierde treffer kwam op naam van Delissen, uit een tip-in na een lange hoekslag. Voor coach Oltmans kwam de produktiviteit van zijn kanon op een goed moment. „Hij had wat pech in de eerste dagen", keek hij terug. „Onbewust ging dat misschien knagen. Flop behield ons grenzeloze vertrouwen, maar drie doelpunten een paar dagen voor de halve finale, is een lek ker gevoel. Tegen Zuid-Afrika kan hij woensdag nog een paar keer vrijuit aanleggen." Oltmans ging quasi achteloos voorbij aan het missen van twaalf strafcorners. Toch geen alledaagse gebeurtenis voor zijn ploeg. „Ik vond het afdwingen van 14 strafcorners tegen Zuid- Korea belangrijker dan de exe cutie", oordeelde hij goedmoe dig. „Dat betekende dat wij veel kansen afdwongen, dat wij ge vaarlijk waren. Dat wij ze niet omzetten in doelpunten, was veeleer een kwestie van concen tratieverlies." Rijswijk (anp) - Het ka binet stopt 35 miljoen gulden in het Fonds voor de Topsport. Dit heeft staatssecretaris Erica Terpstra van sport dins dag in Rijswijk meege deeld. Het fonds is enige jaren ge leden gesticht. Het moet on geveer 60 miljoen gulden omvatten. Van de jaarlijkse rente kan de Nederlandse topsport beter financieel worden ondersteund. Tot dit jaar zat er slechts 10 miljoen gulden in het fonds. „Het is een unaniem kabi netsbesluit", aldus Terpstra. Zij maakte overigens het voorbehoud dat het besluit nog wel door de Eerste- en Tweede Kamer moet wor den aangenomen. De 35 miljoen gulden vor men groot nieuws voor de Nederlandse topsport. Het is circa drie kwart van de totale sportbegroting per jaar. Bovendien is 35 mil joen een verhoging van het bedrag in het Fonds voor de Topsport met 350 procent. De Stichting Nationale Sporttotalisator zal uit de krasloterij in '95 en '96 het Fonds aanvullen tot de ge wenste 60 miljoen gulden. Volgens NOCNSF-bestuurs- lid Jan Loorbach komt er voor ongeveer 360 Neder landse topsporters ongeveer 600 gulden per maand be schikbaar. „Een hoop geld en een illustratie van de emancipatie van de top sport. Ook de politiek neemt de topsport nu serieus", al dus Loorbach. Aanvoerder Delissen onder schreef de woorden van zijn coach. „Wij speelden in de eerste twintig minuten ons beste hock ey in dit toernooi en kwamen op 2-0. Ik had het gevoel dat wij deze wedstrijd nooit konden ver liezen. Dat speelde mee in de concentratie. Wij waren niet scherp bij de corner." Verontrus tend vond hij dat niet. „Wij maken doelpunten op de mo menten dat wij ze moeten ma ken. Dat is de kracht van dit elftal." Bovelander maakte de vierde corner, zijn eerste. En de eerste na de rust, de tiende. „Hij sloeg ons naar 1-0 en 4-1", zei Olt mans. „Dat waren cruciale mo menten in de wedstrijd tegen de fysiek sterke en razensnelle Ko- reanen." In het eerste kwartier dwong Oranje negen strafcor ners af. De Zuidkoreanen zoch ten hun heil in overtredingen om doelpunten te voorkomen. Van den Honert nam de eerste drie maar vond evenzovele keren doelman Koo op zijn weg. „Op de video hadden we gezien dat de push meer kans op succes bood", verklaarde Bovelander de strategie. „Vandaar dat Taco de eerste drie nam. Alleen bleef die doelman goed staan." Van den Honert stond op zes uit zes vóór de wedstrijd, maar faalde tegen Zuid-Korea vier keer. Bovelan der begon met nul uit zeven en kwam op twee uit vijftien. De overige twee missers kwamen tot stand via afschuifvarianten. „Die gingen volledig de mist in", gaf Oltmans toe. „Het was alle maal vreselijk doorzichtig." De bondscoach hield drie andere varianten achter de hand. „Het had geen zin die uit te testen met het oog op de concurrenten." De ploeg bepaalde zich tot de push van Van den Honert, de klap van Bovelander en de afsChuifva- riant. „De eerste twee slaan we waanzinnig corner en die staan normaal al garant voor doelpun ten", aldus Oltmans. „Met 8 uit 27 hebben wij nog steeds het hoogste percentage in Sydney." Duitsland, dat na de winst van 2-1 op India achter Nederland hoogstwaarschijnlijk als tweede uit groep B overgaat naar de halve finales en daarin gekop peld wordt aan Pakistan, staat op 3 uit 33, Australië op 1 uit 12 en Pakistan op 1 uit 8. UITSLAGEN Groep B Nederland - Zuid-Korea 4-2 (3-1). 11. Bovelander 1-0 (sc), 14. Delissen 2-0, 19. Shin 2-1 (sc), 27. Bovelander 3-1, 52 Bovelander 4-1 (sc), 59. Kim 4-2. Scheidsrechters: Prior (Aus), Waterman (Can). Toeschouwers: 1500. Strafcorners Nederland: 14, Zuid-Korea: 1. Nederland: Jansen; Van Pelt, Jazet, Poortenaar en Klein Gebbink; Brinkman, Delissen en Bovelander; Veen, Van den Honert en De Nooijer (25. Van Wijk). Vliegende wissel: De Nooijer. Zuid-Korea: Koo; Han, Shin, You en Cho; Jeong, Park en Yoo; Kim, Kang en Choi. Duitsland - India 2-1 (1-1). 20. Becker 1-0, 30. Aranha 1-1, 53. Tewes 2-1. Stand: Nederland 4-7 (16-5), Duits land 4-6 (9-2), Zuid-Afrika 4-4 (4-4), Zuid-Korea 4-3 (9-8), India 4-3 (3-5), België 4-1 (4-22) Groep A Argentinië - Spanje 2-1 (1-0). 23. Ferrara 1-0, 40. Dinares 1-1, 70. Ferrara 2-1. Australië - Engeland 2-0 (2-0). 22. Davies 1-0, 23. Lewis 2-0. Stand: Australië 5-8 (9-4), Pakistan 4-6 (8-4), Engeland 5-6 (4-3), Argen tinië 5-5 (8-8), Spanje 5-3 (7-8), Wit-Rusland 4-0 (2-11) Aanvoerder Mare Delissen is een Koreaanse verdediger te snel af. Van onze verslaggevers Breda - Ajax kent vanavond slechts luxe problemen. De club heeft twee ijzers in het vuur; het eerste (uit tegen NEC) en tweede (thuis tegen Dordrecht '90) team strijden nog mee om de KNVB-beker. Maar of Ajax in het uiterste geval ook twee teams voor deelname aan een Europa cup-toernooi kan inschrijven, is hoogst twijfelachtig. „Dan dreigt een veto", zegt men op het hoofdkantoor van de UE FA. KNVB-BEKER Bij Feyenoord en PSV wordt er om begrijpelijke redenen iets kleinschaliger gedacht. De Rot terdammers kunnen pas zondag over de Braziliaan Glaucio be schikken en dus nog net niet vanavond, in het voor de Rotter dammers zo belangrijke beker- treffen met Willem II in Tilburg. PSV heeft het ogenschijnlijk thuis eenvoudig tegen Heeren veen, maar likt de afgelopen zondag opgelopen wonden. Ajax De kans is in theorie aanwezig, dat de KNVB straks Ajax 2 moet inschrijven alsdeelnemer aan de Europacup II. Ajax 1 deelnemer aan de Champions League of de UEFA Cup, Ajax 2 aan de Euro pacup n. Een dwaze situatie, maar feitelijk is er geen regle ment dat zoiets bij voorbaat uit sluit. Bij de KNVB al helemaal niet. „De KNVB meldt de clubs aan voor de verschillende Euro pa Cups. De bekerwinnaar wordt door ons dus ingeschreven voor de Europa Cup II. Vervol gens is het afwachten wat de UEFA daar van vindt", aldus KNVB-voorlichter Rob de Lee- de. Momenteel vindt de UEFA niet zo veel van een dergelijke situa tie. Veel gezoek in de reglemen ten geeft als uitkomst dat de situatie 'in principe' mogelijk is. „Maar de uiteindelijke beslissing ligt altijd bij de uitvoerende commissie van de UEFA. Ik kan mij zo voorstellen dat die on danks een gebrek aan regels toch een veto uitspreekt. Bijvoorbeeld door te stellen dat er slechts één elftal per club aan de Europese toernooien mag meedoen", meldt een Zwitserse woordvoerder. Louis van Gaal heeft gisteren besloten dat Peter van Vossen en Patrick Kluivert vanavond uit komen in het tweede elftal, dat voor de KNVB-beker thuis tegen Dordrecht speelt. De Ajax-selec- tie wordt vandaag bijna precies in tweëen gedeeld. De Amster dammers hebben het geluk vrij wel over een volledige speler- groep te beschikken. Finidi Ge orge, zondag nog geblesseerd, Van onze verslaggever Den Bosch - Het KNVB-be- kertoernooi krijgt vanavond mogelijk een interessant aspect. Vanaf de achtste fi nales wordt in de verlenging het begrip 'sudden death' (plotselinge dood red.) geïn troduceerd. Met die regel plaatst de ploeg die als eer ste scoort in de verlenging (van maximaal twee keer vijftien minuten) zich voor de volgende ronde. Ook in de jaren zestig heeft die re gel een tijdje gegolden. speelt vanavond in Ajax 1, waardoor Mare Overmars weer als linksbuiten kan starten. Dat kost Peter van Vossen zijn plaats. Voor het overige zal Ajax 1 in dezelfde basis-opstelling spelen als afgelopen zondag tegen MW. Het tweede eiftal onder leiding van Gerard van der Lem kan tegen Dordrecht beschikken over Van den Brom, Grim, Bo- garde, Van Vossen, Wooter en Kluivert. Feyenoord Pas zondag, thuis tegen Vitesse, is Glaucio de Jesus Carvalho speelgerechtigd voor Feyenoord 1. Het verstrekken van de werk vergunning nam extra tijd in beslag, omdat de Stichting Ar beidszaken zijn adviesfunctie eind oktober 'opschortte. Die deed dat naar aanleiding van een conflict met de Federatie Betaald Voetbal Organisaties (FBO). Het Centraal Bureau Ar beidsvoorziening (CBA) wachtte een maand op een oplossing van de vete, maar die kwam niet. Glaucio en Feyenoord wilden en konden niet langer wachten. Maandag kreeg de leiding van de Rotterdamse club de voorlopige, want mondelinge toestemming van het CBA. Mede omdat een aantal formaliteiten nog gere geld moet worden, zit de kleine middenvelder niet bij de selectie voor vanavond tegen Willem II. Donderdagavond maakt Glaucio zijn officieuze debuut voor Feye noord op Varkenoord, waar het tweede elftal dan uitkomt tegen PSV 2. PSV De titanenstrijd tegen Feyenoord heeft in de PSV-gelederen zijn tol geëist. Geoffrey Prommayon heeft aan zijn rode kaart een wedstrijd schorsing overgehou den, vier van zijn medespelers WOENSDAG 30 NOVEMBER 1994 DEEL Van onze verslaggever Genua - Ruud Gullit heeft gisteren tijdens de training van Sampdoria aangekondigd dat hij binnenkort met Paolo Casarin, hoofd van de scheidsrechters in Italië, een onderhoud zal aanvragen om de problemen van de scheidsrechters op te lossen. In de uitwedstrijd van afgelo pen zondag tegen Fiorentina (2-2) had de scheidsrechter het eerste doelpunt van Fiorenti na, gemaakt in duidelijke bui tenspelpositie, tot ieders ver bazing goed gekeurd. Gullit wil Casarin ideeën aan de hand doen om tot een op lossing te komen voor het steeds vaker terugkerend pro bleem in de Italiaanse Serie A dat clubs de dupe worden van scheidsrechterlijke dwalingen. „Ik denk dat met een eenvou dige ingreep heel wat proble men vermeden kunnen wor den", zegt Gullit. Het zou een hele vooruitgang zijn als de wedstrijden in de toekomst door twee scheidsrechters ge leid zouden worden. Ik zal dat ook aan Casarin voorleggen." kampen in de aanloop van het bekerduel vanavond tegen Hee renveen met lichte blessures. Zo verliet PSV's waardevolle spitsenduo gisteren voortijdig de lichte training die Kees Rijvers op het programma had gezet. Nilis met een stijve en onwillige bilspier, Ronaldo met klachten in de liesstreek. Daarnaast heb ben ook Valckx en Linskens va ge pijntjes overgehouden aan het duel met Feyenoord. En de jonge Van der Doelen ondervindt nog steeds hinder van een wond aan zijn heup, het resultaat van een val met zijn bromfiets. Vorig jaar werd PSV in de derde ronde van het bekertoernooi - na verlenging - uitgeschakeld door NAC. Die pijnlijke neder laag volgde drie dagen na de eclatante 4-1 zege op Ajax. Twee jaar geleden straalden de Eind- hovenaren ook in de derde ronde vann het bekertoernooi. Ook in de verlenging. Tegen Heeren veen, dezelfde tegenstander van vanavond. Wat ook aan Advocaat zal zijn, is de keuze van de keeper. Rij vers moet de eerste competitie- helft afmaken met Ronald Wa terreus in het doel. Menzo - die onder Advocaat eind '92 zijn plaats in het Oranje-doel ver loor - is nog steeds niet volledig hersteld van het botscheurtje in zijn vinger, zo bleek gisteren bij controle in het ziekenhuis. De doelman heeft gisteren een spalkje aangemeten gekregen waardoor hij wel kan trainen, maar niet kan spelen. „Waterreus heeft tegen Volen- dam en Feyenoord goed ge speeld", aldus interim-trainer Rijvers. „Hij verdient nu ver trouwen van zijn trainer te krij gen. Als de vingerblessure van Stanley deze week geneest, blijft hij reserve. Na de winterstop zien we dan wel weer verder." Lecco - Dennis Bergkamp speelt op 14 december mogelijk niet mee in de interland van het Nederlands elftal tegen Luxemburg in Rotterdam, zo is in Zeist meegedeeld. De Inter-speler ontbreekt vanwege een al weken opspelende liesblessure. Berg kamp zelf hoopt niettemin binnen zeven dagen speelklaar te zijn. Rome - De zwakke prestaties van het nationale voetbalteam kost de Italiaanse bond bijna negen miljoen gulden. Twee weken na de blamerende nederlaag in het EK kwalificatieduel met Kroatië (1-2) zijn twee sponsors opgestapt. De geldschieters, waaronder een mineralenconcern dat op jaarbasis 6,6 miljoen gulden betaalt, wensen zich niet meer te identificeren met de squadra azzurra. Op het WK voetbal in de Verenigde Staten was Italië verliezend finalist. Melbourne - Ivan Lendl doet in januari niet mee aan de Open Australische tenniskampioenschappen. De voormalige nummer één van de wereld heeft zich teruggetrokken, omdat hij kampt met een rugblessure. Het is volgens de voorzitter van de Australische tennisbond, Geoff Pollard, de eerste keer in acht jaar dat Lendl op het eerste Grand Slam-toernooi van het jaar ontbreekt. In 1989 en 1990 won hij de titel op Flinders Park. Buenos aires - Diego Maradona wil een spelersstaking organise ren. De wegens dopegebruik geschorste voetballer is het niet eens met het feit dat alle spelers van de Argentijnse voetbalclubs Platense en Gimnasia Esgrima zijn gecontroleerd op het gebruik van dope. Twee van hen deden de tests niet en dreigen door de bond te worden geschorst. „Met een staking kunnen we afdwingen dat die spelers vrijuit gaan, ze zijn immers niet betrapt", aldus Maradona. Krakov - De Nederlandse militaire voetbalselectie heeft zich dinsdag in Krakov ten koste van de Polen geplaatst voor de militaire wereldspelen. Oranje won de uitwedstrijd met 5-1. Vorige week werden in Wezep de Polen al met 3-1 verslagen. In Krakov opende de Ajacied Oulida in de elfde minuut de score. Nadat Graanoogst van FC Utrecht voor 0-2 gezorgd had, scoorden de Polen tegen. Na de rust bracht Buimer de stand op 1-3. De speler van zaterdag eersteklasser Flevo Boys, die vorig seizoen voor FC Zwolle uitkwam, liet ook de 1-4 aantekenen. De laatste Nederlandse treffer kwam op naam van Cambuur-speler Stam. Inglewood - Zwaargewicht Riddick Bowe heeft dinsdag op nieuw voor opschudding gezorgd in de Amerikaanse bokswe- reld. De voormalige wereldkampioen deelde tijdens een perscon ferentie in Inglewood twee rake stoten uit aan zijn opponent Larry Donald. Beide vuistvechters stonden de media te woord in verband met hun gevecht in Las Vegas, komende zaterdag. Ze kregen daarbij ruzie over een onbeduidend onderwerp. Met een dikke wang en een bloedende lip verliet de verbaasde Donald meteen de zaal. De onverstoorbare dader bood zijn excuses aan voor het voorval, dat beslist geen publiciteitsstunt was. Het is twijfelachtig of het gevecht in het gokparadijs na het incident nog doorgaat. Het is niet de eerste keer dat Bowe negatief in het nieuws komt. Eerder dit jaar sloeg hij zijn tegenstander Buster Mathis knock out, terwijl deze al met een knie op het canvas leunde. De grove schending van het boksreglement bleef voor Bowe zonder gevolgen. Een paar jaar geleden deelde hij in de ring een aantal schoppen uit, hetgeen in de pugilistiek eveneens streng verboden is. Thessaloniki - De eerste onderhandelingsronde tussen PAOK Saloniki en Frans van Rooy is op een fiasco uitgelopen. Enige concrete resultaat van de besprekingen maandagavond laat was een withete clubvoorzitter. „Ik heb toen m'n spullen gepakt en ben opgestapt", aldus Van Rooy. „Bepaalde details moeten absoluut in het contract worden opgenomen, maar de voorzitter van PAOK, meneer Voulinos, ging daarmee niet akkoord", zo liet de voetballer weten. SPORTPRIJSVRAGEN Toto 47. Eerste prijs: 1 winnaar, bruto f. 16.841,00, tweede prijs: 14 winnaars, ieder f. 801,90; der de prijs; 297 winnaars, ieder f 94,50. VOETBAL Reserve eerste divisie A: MW 2-NAC 2 2-3, Excelsior 2-RBC 2 0-4 Dordr.'90 2-NEC 2 1-0, TOP 2-Den Bosch 2 5-0, RKC 2-WV 2 5-0, Helmond Sp. 2- Eindhoven 2 3-2. Reserve eerste divisie B: Telstar 2-Cambuur 2 2-3, Haarlem 2-GA Eagles 2 1-1, FC Zwolle 2-Vo- lendam 2 2-2, Veendam 2-Graaf- schap 2 3-0. Duyitsland, Bundesliga: M'glad- bach - Uerdingen 1-0, Bochum - Karlsruhe 0-1, Köln - Kaisersl. 0-1. Landelijke jeugd, eredivisie: Hee renveen - PSV 1-3 Jeruzalem. Oefenwedstrijd Israël - Cyprus 4-3 (3-2). 14. Halfon (e.d.) 0-1, 27. Hazan 1-1, 33. Gogic 1-2, 37. Hazan 2-2, 39. Harazi 3-2, 54. Hajilukos 3-3, 75. Rosenthal 4-3. Toeschouwers: 4000. Italië, nationale beker, kwartfi nales, eerste wedstrijd: Lazio Ro ma - Napoli 1-0 (1-0). 31. Winter 1-0.

de Stem | 1994 | | pagina 9