DE STEM PERSON E L MEDEWERKER BINNENDTFNST gitpl Ssdnbxxtuin tuinontwerper /verkoper hoofd hoveniersbedrijf V. NEFUMIJ 4 Gee ASB VACATURES PIUSOORD (FftyDQr?) OPERATOR WATERZUIVERING m/v Overeen! Eerste sl project I Administratief medewerker m/v BLESSING 2 ADVISEURS M/V FINANCIERINGEN/ VERZEKERINGEN isker b.v. rnMMfDrTPPT v_> v^/ 1VJL1V1 Je, Jtvv_> x xüL Je L MTS-er E met ervaring ELECTRONICS BV creatief vakman met gevoel voor commercie m/v meewerkend voorman en actief organisator m/v ROOZEN VAN HOOF wc advies, werving en selectie MEDEWERK(ST)ER Centraal Bodemkundig Bureau Deventer-Breda B.V. WERKT. op HEAO-niveau Taken: Functie-eisen: Arbeidsvoorwaarden: DE STEM Centrum voor dienstverlening aan verstandelijk gehandicapten Bredaseweg 570,5036 NB Tilburg Telefoon 013 - 645333. Bloemfontein STUCADOORSWERKEN STUCADOOR (halfwas/leerling) twee fulltime groepsleerkrachten (m/v) FRI-D'OR TILBURG B.V. EEN UITVOERDER - ORGANISATOR Sluis maakt r G. Koffeman voorzitter van binnenvisserij DE STEM ZATERDAG 26 NOVEMBER 1994 <mRh> mtii njlih il iiiih vl «Hm* ttmmmm JL emm 0 Blessing Electronics BV te Breda is een ISO-gecertificeerd bedrijf, gespecialiseerd in de professio nele veiligheidssector, dat kwa liteit hoog in het vaandel heeft staan. Blessing ontwikkelt, pro duceert en verkoopt een compleet programma noodverlichtings armaturen, noodstroomvoorzie- ningen en brandmeldsysternen, voornamelijk aan klanten in de Benelux. Met name op het gebied van noodverlichting is zij toonaangevend; Blessing Electronics groeit gestaag. Ter uitbreiding zoekt de onderneming dan ook met spoed een enthousiaste commercieel medewerk(st)er voor de afdeling Marketing Sales Noodverlichting. V vervult een spilfunctie tussen Blessing en de klant (installateurs, zelf installerende industrie, groothan delaren, architecten, ingenieursbureaus). Uw voornaamste taken zijn het onderhouden van de telefonische contacten met (potentiële) klanten, opstellen van offertes en intekenen van uw advies alsmede het voeren van de projectadmini stratie. Verder adviseert u de klanten op het gebied van de commerciële en technische aspecten van noodverlichting en verwerkt u diverse markt- en klantgegevens in het geautomatiseerde systeem. U bent mede verantwoordelijk voor het resultaat van een bepaald rayon en werkt dan ook samen met uw collega's van de buitendienst. U onder steunt hen onder meer door het maken van afspraken en voorbereiden van bezoeken. V heeft een opleiding MTS-Energietechniek öf een meer dan gemiddelde interesse in techniek en enige jaren ervaring in een commerciële functie. Affiniteit met lichttechniek is een pre. U bent resultaatgericht, houdt van een commerciële uitdaging en u spreekt de moderne talen (bij voorkeur het Frans) goed. U bent vertrouwd met het werken op PC's en uw leeftijd ligt tussen de 25 en 30 jaar. Belangstellenden (m/v) worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae te richten aan de heer drs. A.C. van der Horst van GITP, Sophiastraat 22, 4811 EK Breda, bij wie zij desgewenst nadere informatie kunnen verkrijgen (076-225333). Een psychologisch onder zoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. GITP, adviseurs voor werving en selectie, personeelbeleid, opleiding en training, management en organisatie. Amsterdam, Breda, Doorn, Groningen, 's-Hertogenbosch, Maastricht, Nijmegen, Rotterdam, Tilburg en Antwerpen. Onze relatie, Intratuin Vught, levert alle ingrediënten voor een meer dan comple te tuin. Gericht op de particulier biedt deze sfeervolle onderneming een volledig assortiment planten, bomen, tuinhout, kassen, bestrating en toebehoren in de breedste zin van het woord. Ondersteund door het Intratuin concept heeft dit tuincentrum een duidelijk eigen uitstraling waarin veel aandacht wordt geschon ken aan de toegevoegde waarde voor de consument. Onderstaande nieuwe collega's krijgen daar alles mee te maken in de functies van HET GROENE WARENHUIS De functie Vanuit uw eigen markante werkplek middenin het tuincentrum komt u in contact met uiteenlopende klanten. U inventariseert wen sen, behoeften en middelen en vertaalt dit naar een compleet tuinontwerp op maat. Reeds in een vroeg stadium betrekt u daarbij de mogelijke ondersteuning van het eigen hoveniersbedrijf. Door de juiste combinatie van creativiteit en financiële haalbaarheid ver koopt u als vanzelf het plan, de daarvoor benodigde materialen en de aanleg. De basis vormt echter het aansprekende ontwerp waar door de toegevoegde waarde van het tuincentrum duidelijk naar voren komt. De kandidaat Naast een relevante opleiding (bv. MTuS) heeft u inmiddels een uitgebrei de materialenkennis en enige ervaring opgedaan in het ontwerpen van tuinen. U koppelt dit creatieve vermogen aan een perfect zicht op klanten wens en mogelijkheden. Uw verkooptalent zorgt niet alleen voor een goede omzet in materialen maar legt tevens de basis voor het hoveniers bedrijf wat een groot deel van haar werk dankt aan uw inspanningen. Goede communicatieve eigenschappen zijn vanzelfsprekend evenals doorzettings- en inschattingsvermogen. De doorslaggevende factor is uw vakmanschap. De functie Het onder andere door bovenstaande collega aangeleverde werk wordt door u gepland met een wakend oog voor effiency en kosten. U geeft hierbij leiding aan 3 tuintechnische vakmensen en steekt waar nodig ook zelf de handen uit de mouwen. Daarnaast draagt u zorg voor een correcte voor- en nacalculatie en administratie. U be paalt prioriteiten, zorgt voor structuur en bovenal voor tevreden klanten. De droomwens van de klant wordt immers door uw team gerealiseerd. In hectische tijden maakt u gebruik van diensten van derden waaronder stratcmakers, timmerlieden en elcctriciëns waarbij u als hoofdaannemer fungeert. Sollicitatieprocedure: Schrijft u een korte brief met uitgebreid curriculum vitae naar Roozen van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 4271, 5004 JG Tilburg. Bezoekadres: Ringbaan Noord 91b. Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen: 013-434748. Roozen van Hoof is als arbeidsbemiddelingsbureau erkend door het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. De kandidaat Kennis van tuinaanleg in brede zin verkregen door opleiding (bv. HAS) of ervaring vormt uw basis. U werkt al in of bent toe aan een baan waarin meer van u wordt gevraagd op organisatorisch terrein. Ook in drukke tij den bewaart u de rust en bewaakt u de planning met gevoel voor flexibiliteit. U motiveert en enthousiasmeert. Vanzelfsprekend zorgt u voor een open contact met nieuwe en bestaande klanten en zeker ook met uw interne collega's. U wordt graag aangesproken op uw verantwoordelijk heden en verwacht daar ook de nodige vrijheid van handelen voor terug. Intratuin Vught biedt u: - een prettige, betrokken en informele werkkring; - de kans om uw vakmanschap optimaal te benutten; - een bedrijf met een rijke historie en moderne visie; - de mogelijkheid om mee te groeien met de organisatie. CENTRAAL CUö BODEMKUNDIG BUREAU Dcvcr Deventer - Breda ingenieursbureau laboratorium voor analytisch, chemisch en microbiologisch onderzoek Centraal Bodemkundig Bureau Deventer-Breda B.V. is een laborato rium dat milieukundige werkzaamheden verricht in opdracht van de agrarische sector, overheid, voedings- en genotmiddelenindustrie. Een sterk doorgevoerde moderne automatisering zorgt voor de noodzakelijke efficiëntie en nauwkeurigheid ter ondersteuning van de medewerkers. Ter ondersteuning van onze buitendienst voor bodemon derzoek zoeken wij een actieve, accurate en representa tieve op H.A.S.-niveau. De veldwerkzaamheden bestaan voornamelijk uit acquisi tie en monstername. Denkt u de juiste persoon te zijn Schrijf dan naar: t.a.v. de heer C.J. van der Hoeven, Huifakkerstraat 79,4815 NE Breda. f s ASB Uitzendbureau heeft tal van leuke banen. Zo kunt u direct aan de slag in de volgende functie (M/V). Secretaresse. Wij zoeken ter vervanging tijdens vakantie, ziekte en ATV van de directie-secretaresse van het managementteam een ervaren secretaresse voor ongeveer 60 werkdagen per jaar. Kernwoorden bij deze functie zijn: flexibel, goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift, stressbestendig, sterke persoonlijkheid en kennis van het tekstverwer kingsprogramma WP 5.1. Het werk is bij een be drijf in Terneuzen. Dit is slechts een greep uit ons aanbod. Voor soort gelijke en andere functies kunt u bij alle vestigingen terecht. ASB Uitzendbureau Noordstraat 81, Ter- neuzen. Telefoon: (01150) 18600. De stichting Piusoord is een organisatie voor dienstverle ning aan verstandelijk gehandicapten. Behalve de zorg in intramurale voorzie ningen bieden wij mogelijk heden voor thuiszorg en voor dag-, logeer- en weekendop- vang. In en vanuit onze voorzieningenPiusoord te Tilburg en De Leijakker te Rijs bergen wordt flexibel en zoveel mogelijk op maat van de behoefte van de indivi duele verstandelijk gehandi capte zorg verleend aan meer dan 600 mensen. Ruim 800 medewerkers spannen zich daar dagelijks voor in. De economisch-administratieve dienst in Tilburg bestaat uit een tiental medewerkers die een belangrijke ondersteunende rol vervul len in het proces van decentralisatie. Dit komt onder meer tot uiting in de verdere implementatie van een systeem van interne budgette ring en aan de daarbij behorende informatievoorziening. Er wordt gebruik gemaakt van CURA-programmatuur en het WANG-systeem VS6000. Om aan voornoemde ontwikkelingen in de organisatie mede gestalte te geven, zijn wij op zoek naar een enthousiast U bent aktief betrokken bij het opstellen, analyseren en toelichten van periodieke managementinformatie en andere overzichten en helpt mee aan de voorbereidingen voor begrotingen en jaar rekeningen. Daarnaast bent u belast met het coderen en met werkzaamheden op het gebied van de interne controle. Voorts wordt een bijdrage verwacht bij de verdere uitbouw van de administratieve organisatie. U bent voor ons een geschikte kandidaat als u een opleiding HEAO-be heeft gevolgd en over enige ervaring in een andere functie beschikt. Vanzelfsprekend verwachten wij van u ook de nodige bekendheid en ervaring met automatisering. Wij bieden u een functie met uitdaging in het vakgebied, waarbij loopbaanperspectieven aanwezig zijn. Het salaris bij aanvang is vastgesteld in FG 45 van de CAO Ziekenhuiswezen en bedraagt maximaal 4.446,- per maand. Nadere inlichtingen worden verstrekt door mw. J.Tijink, hoofd economisch-administratieve dienst en dhr. P. van Mierlo, hoofd boekhouding. Sollicitaties kunt u richten binnen twee weken na verschijning van deze advertentie aan het hoofd Personeelszaken en Organisatie, Postbus 715, 5000 AS Tilburg. Onze opdrachtgever is een landelijk opererend ad- viesburo op het gebied van financieringen en ver zekeringen voor zowel particulieren als bedrijven. Vanuit Breda werkt cliënte thans met 9 medewer kers aan de uitbouw van de gespecialiseerde ad viespraktijk. Om de sterke groei van dit buro te kunnen realiseren zoeken wij contact met kandi daten voor de functie van U bent een gedreven verkoper, commercieel alert, met de vaste wil om resultaten te boeken. U heeft ervaring (brancheervaring is niet noodzakelijk) en bent rond de 25 jaar. Kunt u zelfstandig werken en beschikt u niet over de zogeheten 'negen- tot-vijfmentaliteit' dan kunt u uw schriftelijke solli citatie met c.v. sturen naar: belastingadviseurs Teteringsedijk 1 4817 MA Breda onder vermelding van referentienummer 56.117 AANNEMINGSMAATSCHAPPIJ Gevraagd voor alle voorkomende stucadoorswerken: Indiensttreding zo spoedig mogelijk. Sollicitaties telefonisch of schriftelijk t.a.v. de heer H. Visker. Prinsenhil 25 - 4825 AX Breda telefoon 076-810809 Het bestuur van 'Stichting Speciaal Onderwijs Tilburg' vraagt m.i.v. 1 januari 1995 voor de r.k.-school voor VSO-MLK 'De Poort' te Tilburg in reguliere vacatures (i.v.m. toepassing groeiregeling). Vanuit de TWAO is vrijstelling verleend m.b.t. de invulling van deze vacatures. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: - werken vanuit een katholieke levensovertuiging; - de volledige onderwijsbevoegdheid hebben; - onderwijservaring hebben, bij voorkeur in het speciaal onderwijs. Inlichtingen bij de heer A. van lersel, directeur van de school, telefoon 013-632296 (school) of 013-343508 (privé). Uitvoerige sollicitaties uiterlijk per 3 december 1994 aan het bestuur, p/a VSO 'De Poort', Poirtersstraat 3, 5025 TA Tilburg. FRI-D'OR B.V. is een dynamische onderneming met produktiebedrijven te Bergen op Zoom en Tilburg, die zich toelegt op de vervaardiging van een hoogwaardige kwaliteit voorgebakken diepgevroren patates frites en vele andere aardappelprodukten. FRI-D'OR behoort tot de grootste aardappelverwerkende bedrijven in Europa. Het merendeel van onze produkten wordt geëxporteerd. De FRI-D'OR-groep maakt deel uit van het Britse concern Hazlewood Foods PLC. Momenteel zijn er ongeveer 290 mensen werkzaam in onze organisatie. Bij onze specialiteitenfabriek in Tilburg wordt een anaerobe afvalwaterzuiveringsin stallatie gebouwd. Vanaf 1995 zijn wij daarmee in staat op biologische wijze de totale afvalwaterstroom te reinigen. Op korte termijn ontstaat daarom een vacature voor De operator heeft de verantwoording voor de dagelijkse controle op de werking van de waterzuiveringsinstallatie en alle daarbij voorkomende werkzaamheden. De werk tijden zijn in principe van maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur. Om in aanmerking te komen voor een oriënterend gesprek, moet u voldoen aan de volgende functie-eisen: - opleiding MAS/MLS, milieurichting is een pré; - enig technisch inzicht; - goede contactuele eigenschappen; - zelfstandig kunnen werken; - leeftijdsindicatie: 20 tot 25 jaar. - ervaring in een soortgelijke functie is een pré. Verder dient u bereid te zijn om regelmatig op zaterdag te werken. FRI-D'OR stelt hoge eisen aan verantwoordelijkheidsgevoel en teamgeest. U woont in (de omgeving van) Tilburg of u bent bereid zich hier te vestigen. Voor meer informatie over deze verantwoordelijke functie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer H. Nagelkerke, hoofd Waterzuivering/Milieu in Bergen op Zoom. Naast voldoende doorgroeimogelijkheden binnen de FRI-D'OR-groep biedt FRI-D'OR haar medewerkers een goed pakket arbeidsvoorwaarden, waaronder een collectieve pensioenregeling, mogelijkheid tot deelname aan bedrijfssparen en enkele collectieve verzekeringen. Uw motivatie om voor een oriënterend gesprek in aanmerking te komen vernemen wij graag in uw bondige sollicitatiebrief. Deze kunt u (samen met een uitgebreid c.v.) voor 4 december 1994 richten aan postbus 394, 4600 AJ BERGEN OP ZOOM t.a.v. mevrouw M.A.D.T. Potters telefoon 01640-72500 Nederlandse Fundering- Maatschappij b.v. Oosterhout, Tiel De Nefumij B.V. is producent van in de grond gevormde mortelschroefpalen. Voor de versterking van ons enthousiast team zoeken wij op korte termijn in de leeftijd van 30 tot 40 jaar. Functie-omschrijving: Het onderhouden van contacten op de bouwplaatsen die gelegen zijri door geheel Nederland. Produktievoortgang en kwaliteitsbewaking, afstemming hiervan met de uitvoering en de opdrachtgever. Veel reizen is noodzakelijk, een dienstauto wordt ter beschikking gesteld. Vooropleiding: Een opleiding op MTS-niveau bouwkunde is minimaal vereist. Ervaring als uitvoerder in de betonbouw strekt tot aanbeveling. Geschreven sollicitatiebrieven kunt u zenden aan: De Nefumij B.V., T.a.v.: de directie Postbus 230, 4900 AE Oosterhout. Van onze verslaggever Terneuzen - Burgemeeste houders van Terneuzen hoofdlijnen overeenstem reikt met de bewoners va: huizen aan de Reuzen met betrekking tot het voor herbouw, zoals dat i aan de westzijde van he Van onze correspondent Sluis - Evenals de gemee Sluis het gescheiden afv; Een uitzondering waarteg de raadsvergadering verze „Waarom de permanente be ners van Sluis wel en waa weer een uitzondering genu voor de bewoners van de zon dorpen," vroeg hij zich af. Een oorzaak die volgens, de trokken wethouder J. du F gelegen is in het feit dat technisch nog niet tot de mi lijkheden behoort. Wel gaf Boogaard te kennen dat zc die problemen zijn opgelost, in de zomerdorpen geschei afval zal worden opgehaald. Op een tweede vraag van sociaal democraat „waarom gekozen firma Bron duurde met het uitzetten van de con ners dan Dethon" moest de houder het antwoord schul blijven. „Ik zal dit natrekken zo spoedig mogelijk antwo geven" aldus du Fosse. Voor aanschaf van de containers de raad een bedrag uit 66.350 gulden. De raad had geen problen met het voorstel om het gemei tehuis in Sluis te verbouwen aan te passen om voldoet ruimte te creëeren voor de mende fusiegemeente. Het drag werd in verband met de i Van onze verslaggeefster Terneuzen - De eerste bew< krijgen maandag de sleutel De Cavalier is een uniek proji Niet alleen voor Zeeland, m voor heelNederland, zegt thans C. Fuykschot. Hij is leidsmedewerker bij de Hur nistische Bouwstichting Beja denhuisvesting (HBB) in A sterdam. Het unieke zit hem erin dat ei dit woonzorgcentrum, want is De Cavalier, jongeren, ou ren, zieken en gezonden san komen te leven in zelfstand woningen. De ouderen boven, jongeren beneden. Van de 50 woningen die de valier telt zijn er 33 beste voor mensen boven de 55 ja Die woningen vormen de eer etage van het complex. Van 33 huizen zijn er weer twa bestemd voor mensen die verp ging nodig hebben, ofwel pleeghuis-geïndiceerd' zijn. Het zijn eigenlijk alleen d verpleeg-woningen die nog vol zijn, zegt de beleidsme werker. Is dat niet een bee verwonderlijk in een tijd waa steen en been geklaagd wo over grote tekorten aan pleeghuisbedden? „Er staan derdaad veel mensen op wachtlijsten van verpleeghuiz maar het blijkt toch voor v mensen een grote stap om je te melden. De rest van de won gen vloog weg. Daar was hele grote belangstelling vo Zo groot dat daar inmiddels i wachtlijst is." Verder zijn er op de beg< grond zeventien woningen v( mensen tussen de 18 en 65 ja Daarvan zijn er twaalf voor chamelijk gehandicapten en voor verpleeghuis-mensen. In De Cavalier komen enk hulpverleners te werken en rest van de benodigde zt wordt geregeld door dive Nieuwegein - Oud-Kamerlid Koffeman is door minister V Aartsen van Visserij benoei tot voorzitter van de Organisa ter Verbetering van de Binne visserij (OVB). De 46-jarige Koffeman kreeg de jaren tachtig landelijke kendheid als voorzitter van Algemene Christelijke Polit bond. Van 1989 tot mei van jaar was hij voor het CDA van de Tweede Kamer, maakte in die periode deel van de vaste Commissie voor Visserij.

de Stem | 1994 | | pagina 22