DE STEM PER O IM E E L hoofd dagcentrum m/v 100% 'BOHAMA' ERVAREN GRAVEUR VERELST tempo-team programmeur/ systeemontwikkelaar m/v DIRECTEUR HOOFD UITVOERDER 'BOHAMA' N.V. uitzendbureau a Hé ja, dc ALL-ROUND MEDEWERKER STICHTING ADESSE Functie-inhoud Functie-eisen Wij bieden Algemene inlichtingen Sollicitaties Bouw- en woningtoezicht (m/v) HOGESCHOOL WEST BRABANT fulltime, voor 1 jaar Bloemfontein N.V. Bouw- en Handelmaatschappij Ekkersrijt 2021 5692 BB Son en Breugel Tel. 04990-60504 Projectleider Werkvoorbereider Calculator Wat zou u doen I Internationaal Bedrijf DELMOTTE ZOON N.V. GRAVEERBEDRIJF DE STEM Ondernemer is geen mens Nieuwe 'attracties' Verkeers- of t< DE STEM ZATERDAG 26 NOVEMBER 1994 X 72 Zorg voor mensen met een verstandelijke handicap Door een interne promotie ontstaat voor zowel het dagcentrum voor volwassenen De Schalm in 's-Hertogenbosch als voor De Werf in Boxtel op korte termijn een vacature voor De dagcentra De Schalm en De Werf bieden dagbesteding aan respectievelijk 95 en 85 deelnemers. Het activiteitenprogramma van de dagcentra bestaat enerzijds uit ambachtelijke activiteiten, anderzijds uit vormingsactiviteiten. Per deelnemer wordt na overleg met betrokkenen een op de persoon toegesneden programma vastgesteld. Bovengenoemde activiteiten vinden plaats in de dagcentra en in verschillende nevenvestigingen. Daarnaast is een aantal deelnemers extern werkzaam. De beide teams bestaan uit circa 25 vaste medewerk(st)ers. Als hoofd bent u verantwoordelijk voor het dagelijks functioneren van het dagcentrum en als zodanig bent u verantwoording verschuldigd aan de sectormanager dagbesteding. U geeft leiding aan het team en zorgt voor een goed werk- en activiteitenklimaat. U verricht inhoudelijke, organisatorische en financiële werkzaamheden. U handelt conform het uitgestippelde beleid van de stichting. - een gerichte HBO-opleiding, bij voorkeur aangevuld met kader- en/of managamentopleiding; - aantoonbare ervaring in een leidinggevende functie, bij voorkeur binnen de activiteitensector voor mensen met een verstandelijke handicap; - goede sociale vaardigheden; - mogelijkheden om een aandeel te leveren in de beleidsontwikkeling van de dagbesteding; - een visie die past binnen de dagcentra en Stichting Adesse; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden; - leeftijd tussen 30 en 40 jaar; - bij voorkeur in de regio woonachtig. arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten; een aantrekkelijke baan met veel uitdaging en verantwoordelijkheid. Stichting Adesse zorgt voor het welzijn van mensen met een verstandelijke handicap in de regio 's-Hertogenbosch. Zij doet dit door het beheer van zeven gezinsvervangende te huizen, twee dagcentra voor volwassenen en een kinderdagverblijf. Tot het werkgebied van de Stichting Adesse behoren twaalf Brabantse gemeenten met in totaal 250.000 inwoners: Best, Boxtel, Esch, Haaren, Helvoirt, 's-Hertogenbosch, Liempde, Oirschot, Oost-, West- en Mid- delbeers, Rosmalen, Vlijmen en Vught. Het centraal bureau in Boxtel ligt midden in deze regio. Deze kunt u verkrijgen op maandag 28 november aanstaande bij mevrouw R. van de Sande, personeelsfunctionaris (telefoonnummer 04116-85655) of bij de heer Th. van den Boogaart, sectormanager dagbesteding (telefoonnummer 04116-75932). Schriftelijke sollicitaties kunt u vóór 8 december aanstaande richten aan: Stichting Adesse, t.a.v. mevrouw R. van de Sande, postbus 332, 5280 AH Boxtel. De eerste sollicitatiegesprekken zijn gepland op 13 en 14 december. stichting Adesse Postbus 332,5280 AH Boxtel Bosscheweg 139A, 5282 wv Boxtel Telefoon 04116-85655 Telefax 04116-76917 gemeente <~lDoenódrecht Bij de afdeling Ruimtelijke Ordening en Bouwzaken van de sector Ruimtelijk Beleid kan worden geplaatst een Algemene informatie: De gemeente Woensdrecht is betrokken bij de gemeentelijke herindeling in het gebied West-Brabant, die per 1 januari 1997 zijn beslag moet krijgen. In verband hiermee wordt vooralsnog een tijdelijk dienstverband tot die datum aangeboden. Functie-informatie: De functie omvat in hoofdzaak de volgende werkzaamheden: - behandeling vergunningsaanvragen en meldingen m.b.t. bouwen en slopen; - controle van bouw- en sloopwerken; - controle op de handhaving van bestemmingsplannen; - controle op toezicht ingevolge de Woningwet; - assisteren bij de organisatie en de beleidsontwikkelingen ten aanzien van bouw- en woningtoezicht; - begeleiding van bouwaanvragen in de welstandscommissie; - informatieverstrekking en assistentieverlening aan derden m.b.t. alle genoemde taken; (loketfunctie); - overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden Functie-eisen: - diploma MTS-bouwkunde; - diploma ambtenaar bouw- en woningtoezicht I, of de bereidheid dit diploma te behalen; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; - ervaring met automatisering; - beschikken over goede contactuele eigenschappen en redactionele vaardigheden; - in het bezit van rijbewijs B en eigen auto; - ervaring in genoemde werkzaamheden strekt tot aanbeveling, maar is geen vereiste. Wat kunnen wij u bieden: Wij bieden u een afwisselende baan op een kleine afdeling. Het salaris zal nader overeengekomen worden, waarbij rekening gehouden wordt met opleiding en ervaring. De in een gemeente gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Nadere informatie: Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer P. Vorstenbosch, hoofd van de afdeling Ruimtelijke Ordening en Bouwzaken, tel. 01646-12955. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatiebrief voor 8 december a.s. te zenden aan het college van burgemeester en wethouders van Woensdrecht, Postbus 24, 4630 AA Hoogerheide. De HEAO kent een voltijd en een deeltijdopleiding, verzorgt cursussen, voert opdrachten uit voor bedrijven en instellingen en beschikt over een Centrum voor Kantoor-en Winkelautomatisering. De sector werkt nauw samen met de Western Carolina University (USA) t.b.v. een MBA-opleiding voor haar afgestudeerden. De voltijdopleiding telt 2000 studenten en 130 medewerkers en de deeltijdopleiding 660 studenten en 75 medewerkers. De sector kent de vol gende studierichtingen/ afstudeerrichtingen: Bedrijfskundige Informatica Commercieel Economisch Internationaal Marketing Management Internationaal Management Management, Economie en Recht Bedrijtsrecht en Personeelsmanagement Management Non-Proüt Organisaties Binnen de sector Economie van de Hogeschool West-Brabant vinden ontwikkelingen plaats die moeten leiden tot een verbeterde bestuurlijke informatievoorziening. Naast de verwerving en het gebruik van standaardsoftware voor de verschillende taakgebieden, is er binnen de sector sprake van zowel aanpassing van 'eigen' dBase-applicaties als het ontwikkelen en programmeren van nieuwe, specifieke database applicaties. Deze applicaties worden gebruikt binnen een omgeving waarin de administratieve werkplekken opgenomen zijn in een PC-Lan. In het kader van deze ontwikkelingen bestaat, met onmiddellijke ingang, behoefte aan een Uw functie U maakt deel uit van de ondersteuningsunit 'bestuur en beheer', een klein en enthousiast team dat kwaliteit en dienstverlening hoog in het vaandel heeft staan. Uw belangrijkste taken zijn het onderhouden en zonodig aanpassen van bestaande, in huis geprogrammeerde appli caties (hoofdzakelijk ontwikkeld in dBase III+ en IV), programmeren van nieuwe database-applicaties en het leveren van een bijdrage aan de ontwikkeling van de functionele en technische specificaties daarvan. Verdere werkzaamheden zijn het uitwerken en onderhouden van gebruikers- en systeemhandleidingen voor zowel bestaande als nieuw te ontwikkelen 'eigen' applicaties en het ondersteunen van gebruikers bij het ontwikkelen van meer complexe macro's binnen standaard software resp. het zelfstandig ontwikkelen van zulke macro's. Daarnaast verricht u algemeen ondersteunende werkzaamheden binnen de afdeling. Functie-eisen - automatiseringsopleiding op ten minste MBO-niveau - ruime ervaring met programmeren in een database-omgeving - diepgaande kennis van dBase; kennis van en ervaring in een andere database-omgeving, spreadsheets en tekstverwerking strekt tot aan beveling - ervaring met het opstellen van functionele en technische specificaties - ervaring met het opstellen en onderhouden van gebruikers- en systeemdocumentatie - goed analytisch vermogen, contactuele eigenschappen en uitstekende uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift - dienstverlenende en gebruikersgerichte instelling - bereidheid om in voorkomende gevallen buiten kantooruren te werken. Arbeidsvoorwaarden Wij bieden u een uitdagende fulltime functie in een dynamische om geving. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal 4.103,- bruto per maand (schaal 1BBRA). Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J.H. Snijders, Informatiemanager, telefoon 076-250661 of 250694. Uw sollicitatie met curriculum vitae kunt u - binnen 10 dagen en onder vermelding van vacaturenummer 331 - richten aan Hogeschool West-Brabant, t.a.v. de heer B.H.P.J.M. de Louweren, hoofd Personeel Organisatie, Postbus 90.116, 4800 RA Breda. De Hogeschool West-Brabant beschikt over een eigen kinderopvang. Onze opdrachtgever is een landelijk opererend ad- viesburo op het gebied van financieringen en ver zekeringen voor zowel particulieren als bedrijven. Vanuit Breda werkt cliënte thans met 9 medewer kers aan de uitbouw van de gespecialiseerde ad viespraktijk. Om de sterke groei van dit buro te kunnen realiseren zoeken wij contact met kandi daten voor de functie van U wordt verantwoordelijk voor de verdere uitbrei ding van het cliëntenbestand, waarbij u de winst gevendheid nauwlettend volgt. Aanvankelijk bent u primair gericht op de verze keringsactiviteiten en de contacten met verzeke raars. Verder bent u flexibel en creatief en weet u medewerkers te motiveren. U heeft een vooroplei ding VWO/HEAO, bent in het bezit van een assu rantie A diploma en uw leeftijd is circa 25-30 jaar. Heeft u interesse in deze boeiende functie, waarbij een partnership bespreekbaar is, stuur dan uw brief met c.v. naar: sMSifta belastingadviseurs Teteringsedijk 1 4817 MA Breda onder vermelding van referentienummer 56.116 Wij zijn een op de Ned. Antillen gevestigde bouwmaatschappij en vragen voor indiensttreding op zeer korte termijn een voor woningbouwprojecten op Curagao. Naast een opleiding op HTS-niveau dient u minimaal 10 jaar ervaring te hebben in de uitvoering van soortgelijke projecten. Wij bieden u een uitstekend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Leeftijd ca. 40-45 jaar. Wij verzoeken u uw sollicitatie, binnen 7 dagen, te richten aan: p/a Hoekendaal 7 5761 CK BAKEL T.a.v. de heer M.H.J. van Lieshout Staal- en Industriebouw Vereist Staal- en Industriebouw Vereist NL is één van de snelstgroeiende dochterondernemingen van de Belgische beursgenoteerde Groep Vereist. De specialiteiten van Groep Vereist zijn veelomvat tend, gaande van industriebouw, traditionele woning- en villabouw, projectontwikkeling tot een algemeen staalconstructiebedrijf. Vereist is actief op de Belgische, Duitse, Franse en Neder landse markt. Staal- en industriebouw Vereist NL is gespecialiseerd in het bouwen van bedrijfshallen voor transport, opslag, produktie, handel en dienstverlening. Ten behoeve van de realisatie van onze sterke groei zijn wij op zoek naar een gemotiveerde en initiatiefrijke: Om deze uitdagende maar ook veeleisende functie goed te kunnen vervullen, is het nood zakelijk dat u al de nodige er varing (minimaal 5 jaar) heeft opgedaan binnen de industrie bouw. Uiteraard beschikt u over zeer goede contactuele eigen schappen en bezit u een meer dan gemiddelde ondernemers geest, zakelijk inzicht en goede organisatorische/administratie ve vaardigheden. Uw opleiding ligt minimaal op het niveau MTS/HTS Bouwkunde en u rapporteert rechtstreeks aan de directie. Als spin in het web voorziet u in de technische en logistieke planning, coördinatie en con trole van de onderhanden zijnde projecten. Uw opgedane kennis en ervaring (MTS Bouw kunde en minimaal 3 jaar erva ring in soortgelijke functie) weet u ten volle te benutten ter ondersteuning van de project leiding. Uw goede contactuele eigenschappen zullen noodza kelijk zijn voor de veelvuldige interne en externe communica tie. De werkzaamheden admi nistratief zeer goed voor elkaar hebben is voor u een normale zaak. In overleg met ons verkoop team stelt u de begrotingen van de te bouwen projecten op. Het opstellen van nacalcu laties betreffende gereali seerde projecten behoort te vens tot uw werkzaamheden. Van groot belang is dat u goed administratief onderlegd bent en uitstekend met een PC kunt werken. Uw opleiding ligt zeker op het niveau MTS Bouw kunde en ervaring in soortge lijke functie is een zeer duide lijke pré. U wordt een zeer dynamische functie binnen een sterk groeiende organisatie geboden. De juiste kandidaat kan rekenen op uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden (m/v) worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie met uitgebreid curriculum vitae en pasfoto te richten aan de heer K.H. Sijgers onder vermelding van de desbetreffende functie. KANTOOR Administratief medewerker m/v voor diverse relaties in Breda. U bent verantwoorden voor de debiteuren- en crediteurenadministratie, het maken van rapportages en het verzorgen van de salaris, administratie. Naast de nodige vakkennis hebt u ook ervaring met spreadsheets. Daarnaast bent u flexibel, enthousiast en beschikt u over goede contactuele eigenschappen. Leeftijd: 20 tot 30 jaar. Informatie: 076 - 22 25 16, Mandy Turner Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 DETAILHANDEL Kassa-medewerker m/v met een dienstverlenende instelling. Bent u tussen de 20 en 40 jaar.' Kom dan langs voor deze afwisselende baan in wisseldienst. Informatie: 01608 - I 85 00, jackeTme Dekkers Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a MEDICI Vertegenwoordiger m/v voor een arbodienst in Breda U hebt enkele jaren ervaring in de commerciële buitendienst en bent 25 tot 30 jaar. Een eigen auto is noodzakelijk. Hebt u interesse? Bel dan zo snel mogelijk voor een afspraak. Informatie: 076 - 14 96 56, Nathalie Biermans Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 SCHOONMAAK Schoonmaker m/v voor diverse bedrijven in en rond Zundert Bent u een gemotiveerde kracht? Dan is er regelmatig werk voor u! Informatie: 01608 - I 85 OO.Jackeline Dekkers Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a SECRETARS SE SERVICE Secretaresse m/v voor meerdere directie-leden. Hiervoor hebt u minimal een VWO-diploma en een afgeronde opleiding Directie- of Europees Secretaresse en enkele jaren relevante werkervaring. Daarnaast beheerst u Engels, Duits en Frans in woord en geschrift en hebt u goede kennis vin WP. Kennis van Spaans is een pre. Informatie: 076 - 22 25 16, Lilian van Gink Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 INDUSTRIE Inpakkers m/v voor een bedrijf bij Etten-Leur. Je gaat voor een periode van 3 maanden produkten sorteren en inpakken. Voor vervoer wordt gezorgd. Leeftijd: 18 tot 21 jaar. Informatie: 01608 - I 85 00, Philippe van Wersch Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a TECHNIEK Monteur koeltechniek m/v voor een bedrijf nabij Oosterhout. U gaat o.a. koelcellen en toonbanken onderhouden en repareren. Hiervoor hebt u ervaring in de koeltechniek en kunt u zelfstandig in de buitendienst werken. Een CFK-diploma Is een pre. Bent u direct voor langere tijd beschikbaar? Bel dan of kom langs! Informatie: 01620 - 2 35 20, Peter van der Veeken Oosterhout, Leysenhoek 19 Onderhoudsmonteur m/v met een afgeronde elektro-opleiding en kennis van houtbewerking. Deze baan is voor langere tijd. Informatie: 01608 - I 85 00, Philippe van Wersch Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Assemblage-medewerkers m/v voor een bedrijf in Oosterhout Het werk bestaat uit het bedraden van schakelkasten en/of het in elkaar zetten van onderdelen. U hebt een opleiding LTS- Elektro aangevuld met assemblage-ervaring óf een opleiding LTS-Metaal met bedradings-ervaring. Bovendien bent u enthousiast gemotiveerd en zelf standig en lange tijd beschikbaar. Leeftijd: 19 tot 25 jaai Informatie: 01620 - 2 35 20, Peter van der Veeken Oosterhout, Leysenhoek 19 m/v voor het gebied West-Brabant U hebt MTS- Elektrotechniek en een commerciële achtergrond. Deze baan is voor langere tijd. Informatie: 01608 - I 85 00, Philippe van Wersch Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Dat zou u toch óók doen f opent binnenkort nieuwe kantoren en afdelingen. We hebben promotie-activiteiten, boeken en kantoor artikelen. Dit jaar komen mode, muziek en speelgoed er nog bij. We zoeken mensen voor kantoor, verkoop, marketing en management. Ervaring is niet vereist. Bel nu voor een afspraak Ma, t/m vrij. van 10,00 t/m 18.00 uur. Tel.nr.: 076-424817 te Antwerpen/België Het grootste en bekendste Graveer- en Stempel- bedrijf te Antwerpen sinds 1926, zoekt wegens voortdurende uitbreiding contact met een Wij vragen: - Ervaring in het graveren van naamplaten en seriewerken op CNC gestuurde machines. - Ervaring op traditionele DECKEL graveerma- chine is een pluspunt. - Moet zelfstandig kunnen werken en initiatieven kunnen nemen. Wij bieden: - Een 37-urenweek zonder shiftwerk. - Uw werkweek eindigt telkens op vrijdag 12 uur. - Zeer hoog loon voor ervaren kracht. - Opleiding in een modern bedrijf. - Prettige en familiale werksfeer. - Een zeer vast, gevarieerd en verantwoordelijk werk. Schrijf of telefoneer voor afspraak tot een sollici tatiegesprek: Firma Delmotte Zn N.V., Lang® Nieuwstraat 48 te 2000 Antwerpen/België, t.a.v. Dhr. Wim van der Veken. Tel. 09/32/3/231.40.53 ONDERNEMERS verzamel sluit de rangen en neem tot bezinnen. Tijdens de tatie van van het boek hende Vaendels' brak mer Theo Mattheeuws voor de promotie van vestingstad. Het liefst alle toeristen de wallen dat ze aan den lijve ondervinden hoe middelec Hulst oogt. Hulst als v Hulst als Reynaertstad moet volgens de voorzitter Hulst Reynaertstad iets daan worden. En hij - niet dat Hulst voor lang niet de werkelijke van Zeeuws-Vlaanderen Zijn betoog dwong de aanv gen tot luisteren. Ondernen Hulst lag aan zijn lippen toi moment dat hij zei: „Ik ze even mijn andere pet op, ik twee petten, één als ondernc en één als mens." En wij maar denken dat on nemers ook mensen zijn. de pre 'V onde een Huls stuur op kui elec ves aar verh hem E is. Recreatiecentrum De Braak in Hoek heeft er sinds vc week een nieuwe attractie Meestal wordt de ingebrui me van nieuwe attracties vc aangekondigd met veel fee: druis. Ook is het de bedoeling dat dergelijke nieuwe atta veel publiek naar het recre; centrum lokken, maar slechts enkele dagen is hf zeker, de attracties zijn bron van ergernis en zal v< zo blijkt uit de eerste reac er toe bewegen om de Br man te mijden. Waar gaat het nu allemaal Op de doorgaande weg van: rijksweg richting tennishal vorige week snelheidsbeper de heuvels van asfalt gel Wat, verkeersdrempels? Ne: nieuwste attracties van Braakman kunnen met heuvels worden genoemd. De obstakels zijn van een gelijke hoogte dat inmidde veel uitlaten en carters zijn sneuveld en dat kan toch licht nooit de bedoeling Oorzaak: te hoge snelheid? Nee hoor, want zelfs bij snelheid van 5 kilometer uur worden uitlaten en cai al op degelijkheid getest, zelfsprekend is het terecht er snelheidsbeperkende ma< gelen worden genomen, wordt vaak te hard geredei deze weg. Of zouden de in tiefnemers van deze heuvels langen hebben bij de regio garagebedrijven. Ik kan er van braken, man," liet een nu toe vaste bezoeker van Braakman weten. Jaws II was niet zo goed al: eerste versie. En ook Back The Futere II en Police A damy II vielen tegen. Ik v niet of dat voor Emanuell ook gold, maar voor Aya II t wel zeker. Aya II? Geen film, maar wei lijkheid, om een oude slo van Peugeot aan te halen. Ri waterstaat-woordvoerder Geluk werd maandagavond beid: „We hebben een twee." Geluks gedachten gin meteen naar de gebeurteni: van een jaar geleden. Toen z begin november het autotrc portschip Aya na een aanvai met een Poolse schuit naar bodem van de Westersche Het verhaal leek maandag twee druppels water op de sie uit '93: aanvaring, ooste deel Westerschelde, gat in romp, andere schip doorge Zelden zal er in een raadsver dering zo langdradig gepr zijn over verkeersremmers afgelopen donderdag in het van Eede waar de Aardenbi se raad te gast was. Nu gemeenten Sluis en Aardenb samengaan, had men voor bevolking een afscheidstoer van de raad in petto. Onla was het in St.Kruis niet d: afgelopen donderdag was .volle bak in het Hof van Eed' Er werd gesproken over de i keersremmers in Eede en A denburg. De bloembakken Eede komen er niet, dat redelijk snel duidelijk. De ri mers in de Peurssenstraat lei den meer gespreksstof op. Vc al omdat de fracties van WD en Gemeentebelangen zamenlijk een voorstel had ingediend om alle drie de r< mers weg te halen. Onve: hinderlijk, maar vooral scha lijk voor de gemeentekas, overige wegen en vooral vooi

de Stem | 1994 | | pagina 20