OPPEN Akkoord over plan Scheldeveste De onbekende bewoners van etage vier ibis Sluiting van zwembad Schoondijke valt verkeerd bij dorpsraad Discussie over natuur- en milieu-educatie SPORT IN HET KORT NIEUWS DE STEM ZEELAND C4 Projectontwikkelaar Proverko doet concessies voor ambitieus plan in Breskens Dow huurt verdieping van Roosevelthotel in Terneuzen voor stagiairs restaurant J. Alefs wint de Belfortrit NU WAT AAN DOEN! MEMBER 1994 C3 n diefstal van een aan- ten uit de tuin van zijn aan de Axelsestraat in ag, gepleegd in de inde nacht. Een feit n hij in het afgelopen verschillende keren het ffer van was geworden, al is de totale schade elopen tot zo'n duizend maten gd Onbekenden hebben zaterdagavond 19.00 zondagnacht 2.30 uur t afgelopen weekeinde zes parkeerautomaten Vermoedelijk is dit d door gebruik te ma an een valse sleutel. is volgens de politie leente Goes benadeeld en aanzienlijk geldbe- )p zondagmiddag werd ien getuige gezien dat wee mannen getracht een parkeerautomaat Koepoort met behulp in valse sleutel te ope- >en de mannen bemerk- ze werden gadegesla- ngen ze er vandoor met lating van de valse sleu- fest-Zeeuws-Vlaanderen woensdag 30 november erstverkoop in het ge- aan de Burg. Grata- aat. Naast veel kerst- verken zijn er nog tal indere handwerken te Verder is er koffie of net een wafel. De ver is geopend om 11.00 uur lurt tot ongeveer 16.30 De eucharistieviering >ndag 27 november in de hiekerk van de H.-Eli- vordt opgeluisterd door West-Zeeuws-Vlaams riaans Koor. De dienst om 10.30 uur. 3VREUGD - Het oude- or Zangvreugd is op naar zangers en zange- Er wordt elke maan- erepeteerd in De Burcht Dstburg van 15.00 tot uur. - De leden van de ge- teraad van Aardenburg voor de vergadering londerdag 24 november in De Hof van Eede. De ïkomst is openbaar en om 19.30 uur. denburg ÏRKLAAS - Sinterklaas zaterdag 26 november ezoek aan Aardenburg. ordt rond 14.00 uur op- ht bij het woonzorgcen- Coensdike door de ko- jke muzieksociëteit Aar- rgsche Fanfaren en dan een rondgang door ikkerstad. Het gemeente- lur, dat de Sint voor het t in een zelfstandige ge- ite Aardenburg ontvangt, it hem op het bordes van itadhuis op. Na de offi- begroeting wordt op- v een tocht door Aarden- gemaakt, waarna de kin- i tot en met 7 jaar een atie ontvangen in het huis aan de Westmolen- t. kplaat R - Het West-Zeeuws- ns Gregoriaans Koor is dag om 17.00 uur te gast de parochiekerk van /rouw Sterre der Zee te plaat. Het koor gaat bij gelegenheid zijn 25e le- aar in. Gezongen worden wisselende gezangen van rste zondag van de ad en het Rorate Caeli. 'IE) t moderne Hotel ast het Centraal kamer, inclusief t door de aan een ambach- Jiteraard blijft er gaan shoppen!! een een een- leert op ng van ler voor WOENSDAG 23 NOVEMBER 1994 Van onze correspondent Schoondijke - De dorpsraad van Schoondijke is boos op de gemeente Oostburg. Vorige week moesten ze via een bericht in de krant verne men dat het zwembad in Breskens en Schoondijke volgend jaar niet meer open gaat. Al enkele jaren is de dorpsraad bezig acties te voeren om het zwembad open te houden. Dat ze nu door de gemeente buiten spel zijn gezet en vooraf niet op de hoogte zijn gebracht van de defini tieve sluiting van het zwembad is bij de dorpsraad in verkeerde aarde gevallen. „De sluiting hebben we zien aankomen, maar stiekem hadden we toch nog hoop dat het zwembad volgend jaar nog open kon zijn," aldus Roger van de Voorde, vice-voorzitter van de dorpsraad Schoondijke. „Wij behartigen als dorpsraad de belangen van de inwoners en dan is het toch belachelijk dat je zo'n bericht via de krant moet vernemen." Volgens van de Voorde blijkt nu wel dat alle gevoerde acties geen effect hebben gehad. „Blijkbaar moet al het geld worden besteed in Oostburg en Cad- zand. Voor de kleine kernen is er geen geld meer over," zegt de ontstemde Schoondijkenaar. „Er kan wel zes mil joen worden gestoken in een zwembad en sporthal in Oostburg. Ze hadden daar beter vier miljoen voor uitgetrok ken en anderhalf miljoen aan Breskens uitgegeven en een half miljoen voor ons zwembad. Er zijn in Schoondijke nog genoeg kinderen die het zwembad wil len bezoeken. Nu moeten ze straks op de fiets naar Oostburg, met alle risico's vandien." Volgens van de Voorde is de gemeente niet open naar de dorpsraad toe. „We hebben enige tijd geleden gevraagd om de richtlijnen waaraan een zwem bad moet voldoen en welke kosten er mee gemoeid zijn om het zwembad in Schoondijke te kunnen handhaven. Daar hebben we nog nooit antwoord op gekregen. Wij krijgen wel vragen van de bevolking, maar horen over zaken die onze bewoners aangaan niets van de gemeente. Waarom heb je dan nog een dorpsraad? Blijkbaar mogen we niet teveel weten, want dan kunnen we ook nergens op reageren. Voor de eigen bevolking is er blijkbaar niets meer mogelijk." Volgens van de Voorde is er ook al nagedacht over een alternatief voor het zwembad, namelijk een kinderspeel plaats. Opnieuw actie voeren om het zwembad volgend jaar nog open te houden zit er volgens van de Voorde niet meer in. „Het is toch vechten tegen de bierkaai," zegt hij teleurgesteld. Van onze verslaggever Oostburg - Gemeente Oost burg en projectontwikkelaar Proverko uit Terneuzen heb ben in principe overeenstem ming bereikt over de realise ring van het ambitieuze plan Scheldeveste aan de Nieuwe- sluisweg in Breskens. De gemeenteraad krijgt in zijn decembervergadering de exploi tatie-overeenkomst tussen Proverko en de gemeente ter goedkeuring voorgelegd. Gaat de raad akkoord dan krijgt Bres kens een nieuw zwembad en een sporthal. Daarmee gaat een langgekoesterde wens in vervul ling. Het huidige zwembad De Veste wordt gesloopt. Daarnaast komen er, om het plan rendabel te maken, maxi maal 210 recreatiewoningen. Volgens woordvoerder De Feijter van Proverko gaan deze wonin gen 210.000 tot 220.000 gulden (excl. btw) kosten. Nadrukkelijk is in de overeenstemming opge nomen dat in Scheldeveste niet permanent gewoond mag wor den. Verwacht wordt dat het totaal aantal woningen wat klei ner wordt omdat er in het plan moeilijk bereikbare hoekkavels zijn. De gemeente Oostburg draagt in de kosten van de bouw van de sporthal een miljoen gulden bij. Daarnaast komt er een aanvul lende bijdrage van 750.000 gul den, waar de projectontwikke laar aanvankelijk een miljoen vroeg. Het plan is tijdens gesprekken met de provincie informeel ter sprake gekomen. „Het plan wordt geacht te behoren tot de zogenaamde 'pijplijn-projecten'. Die mogen van de provincie nog tot ontwikkeling gebracht wor den. Voor andere plannen is het in de toekomst nagenoeg onmo gelijk provinciale medewerking te verkrijgen", zo laat het colle ge de raad weten. Plan Scheldeveste krijgt een soort meerwaarde, iets waaraan de provincie hecht. „Bedoeling is dat wij de contouren van de oude vesting Imperial - zoals Napoleon die noemde - weer in het landschap terugbrengen", zegt De Feijter. „Daarvoor wordt de waterpartij rond de vroegere vesting weer uitgegra ven, worden er (niet te hoge) wallen aangelegd. Op de 'kop pen' van de vesting, die na de Napoleontische tijd Fort Fre- derik Hendrik werd genoemd, komen hoog opgaande bomen zodat men echt een indruk krijgt van hoe de vesting er vroeger in het landschap uitzag", zegt De Feijter. Wanneer de gemeenteraad het licht op groen zet, gaat architec tenbureau Oranjewoud aan de slag. Verloopt de procedure nor maal, dat wil zeggen als er geen bezwaren tegen worden inge diend, dan verwacht Proverko binnen zes maanden de bouw vergunning. „Zomer 1995 zou den we dan van start kunnen gaan", zegt De Feijter optimis tisch. „Op basis van onze erva ring denken wij in een markt segment te zitten, waarin vol doende belangstelling voor dit soort woningen is". Verenigingen in de gemeente Oostburg zijn inmiddels aange schreven om hen te wijzen op de nieuwe sportmogelijkheden die straks in Breskens ontstaan. De verenigingen krijgen de gelegen heid om uren in sporthal en zwembad in te roosteren. Over het gebruik door de sportvereni gingen, de daarbij behorende prijzen en openstellingen wor den in de exploitatie-overeen komst bepalingen opgenomen. De stagiairs van Dow bewonen de vierde verdieping van het 'Roosevelthotel' in Terneuzen. Zoals in de meeste studentenhuizen is het een gezellige bende. FOTO WIM KOOIJMAN Van onze verslaggeefster Sanne Schelfaut Terneuzen - Als de naam 'Roosevelthotel' valt, denken de meeste mensen aan de vluchtelingen die er verblij ven. Veel minder bekend zijn de bewoners van etage vier. Op deze afdeling wonen zo'n dertig studenten die stage lo pen bij Dow. Omdat de mees te jongeren niet uit deze streek komen en minstens drie maanden in Terneuzen blijven, heeft het chemiecon cern deze verdieping afge huurd om de stagiairs te huisvesten. Het is 18.00 uur en langzamer hand komen de studenten thuis met volle boodschappentassen. Het werk op Dow duurt tot 16.30 uur. Per bus (ook een ser vice van Dow) worden de sta giairs naar het hotel terugge bracht. Dan is er nog net genoeg tijd om snel even boodschappen te doen. Op het menu staat meestal pasta. Al snel snuif je de geur op van Italiaanse kruiden. De etage is zo ingedeeld dat er per drie personen een keuken annex woonkamer beschikbaar is. Zoals in de meeste studenten huizen, is het ook hier een gezel lige bende. Als je de kamers ziet, zou je denken dat de meesten hier al een hele tijd wonen. Wouter, een 21-jarige hts-stu- dent uit Eindhoven beaamt dat. „Iedereen gaat echt heel leuk met elkaar om, je zit zelden alleen op je kamer. Door de week gaan we minstens één keer uit, vandaag gaan we bijvoor beeld met een groepje naar de film in Gent. Of we gaan naar Antwerpen of Amsterdam, want we hebben het geluk dat er een paar van ons een auto hebben." Dow betaalt de kamers van de stagiairs en memand heeft dan ook echt te klagen. Wouter: „Ik vind het alleen jammer dat we van het hotel zelf zo weinig informatie krijgen over wat er hier gebeurt. In feite weten we helemaal niks. Neem nou de asielzoekers die onder ons wo nen. Maanden woon je met deze mensen onder hetzelfde dak, maar niemand hier heeft echt contact met ze. Het zou toch leuk zijn als de hotelleiding ge zamenlijke activiteiten zou orga niseren, zodat je elkaar wat be ter leert kennen. Op die manier zou je heel wat vooroordelen de wereld uithelpen." Dat de meeste studenten zich met andere dingen bezighouden, mag duidelijk zijn. Joe, een En gelse jongen uit Oxford: „Op dinsdag- en donderdagavond volg ik met nog zo'n tien andere 'buitenlanders' drie uur lang Ne derlandse les op het ROC Wes- terschelde. Woensdag gaan we volleyballen en vanaf vrijdaga vond gaan we stappen. De maandag gebruiken we om bij te komen van het weekend." Waarom heeft hij eigenlijk voor Dow Terneuzen gekozen? „Het bedrijf heeft bij ons een goede naam, je krijgt de ruimte om je opdracht uit te voeren en ik kon op deze manier Engeland ont vluchten. Ik ben veel liever op het 'vaste land'." Als het werk bij Dow ter sprake komt, is iedereen op zijn hoede. Het is duidelijk dat de begelei ding er in geslaagd is hun sta giairs ervan te overtuigen maar heel beperkt informatie over Dow naar buiten te brengen. „Ja, je bent bang om wat te zeggen, haast alles bij ons valt onder 'vertrouwelijke informa tie," aldus Gerry, een Schotse jongen die hier sinds april zit. 'Godfather' De 'godfather' van de afdeling is de 27-jarige Camiel. Hij zit hier al anderhalfjaar en blijft nog minstens twee jaar bij Dow. Of hij ook nog zo lang in het Roose velthotel blijft, weet hij niet. „Ik ben bij Dow assistent in oplei ding. Ik ben inmiddels afgestu deerd maar de universiteit heeft mij de kans gegeven om in sa menwerking met Dow hier erva ring op te doen. Het betaalt nog lekker ook..." Sinds vier jaar kunnen stagiairs in het Roosevelthotel terecht. Volgens Jolanda Drabbe, stage coördinatrice, zijn er nog nooit klachten binnengekomen van stagiairs over de huisvesting. „Kijk, Dow geeft haar stagiairs de mogelijkheid om voor niks een kamer te betrekken, als je het daar niet mee eens bent, kan je natuurlijk ook op eigen initia tief woonruimte zoeken, zo sim pel is het." Momenteel lopen er 54 studenten stage bij Dow. De stagiairs ko men uit heel Europa. Het aantal vrouwelijke stagiaires is, zoals te verwachten, klein. Op dit mo ment zijn er zeven meisjes. Vol gens Drabbe komen er wel steeds meer vrouwelijke 'tech nici'. „Vooral van de Technische Universiteit komen er steeds meer meisjes. Hts- en mts-stu- denten zijn vrijwel altijd jon gens. De leeftijd ligt meestal rond de 22 jaar. Voor 95 procent zijn het technische opleidingen, vooral gericht op de chemie. Ook van heao's hebben we stagiairs, die houden zich vooral bezig met logistiek en inkoop. Maar dat zijn er altijd maar twee of drie. Drugscène Terneuzen zelf trekt de meeste studenten niet. Ze gaan liever naar België. „Terneuzen is geen gezellige stad, te veel 'drugs cène'," aldus Joe. Maar volgens Gerry is de trip naar steden als Gent ook niet altijd een pretje. „Aan de grens staat de ma rechaussee haast elke dag te controleren. Vooral auto's die geen Nederlands of Belgisch kenteken hebben, zijn al snel verdacht. Mijn auto -(genaamd 'The silver bulléf') heeft een Brits kenteken, dus je begrijpt dat ik vaak een stopsignaal krijg." Volgens Joe maakt de marachausse het zelfs zo bont dat ze hen tot aan het hotel achtervolgen. „Om er zeker van te zijn dat je echt naar huis gaat, dat is toch belachelijk." De Nederlandse stagiairs gaan in het weekeinde meestal naar huis. Van de buitenlanders komt er af en toe familie op bezoek. De meesten van hen gaan met Kerstmis naar huis. Last van heimwee hebben ze niet. Daar voor hebben ze het in het Roose velthotel te goed naar hun zin. 30 80. hotel Van onze verslaggever Vlissingen - In Zeeland be staat op basisscholen en in het voortgezet odnerwijs een toenemende belangstelling voor natuur- en milieu-edu catie (NME). Op deze manier wordt bij de schooljeugd ge werkt aan de bewustwording en de verbetering van het milieu. Allerlei organisaties die projec ten op het vlak van NME aan bieden staan de scholen hierbij terzijde. Ook lokale overheden zijn in staat hierbij een rol te spelen. Donderdagmiddag 24 november vindt in Het Arsenaal in Vlissin gen een bijeenkomst rond NME plaats. Onderwijs en lokaal be stuur treden hier met elkaar in discussie over de toekomst van de NME. Ook gemeenten immers houden zich met natuur en milieu bezig. Overleg over milieu speelt een rol zowel bij de voorbereiding als de uitvoering van een ge meentelijk milieubeleid. Hierbij kan een koppeling worden ge maakt met de NME op de scho len. De gemeente is dan in staat scholen te betrekken bij de be- Ador-vrouwentennis Hoek - In poule B van de Ador-damestenniscompetitie deelden SJEF en Verplanke via 2-2 de punten. Voor het Aardenburgse team waren Jeanine Longueville en Mir jam Trapman via 9-7 succes vol tegen Onnie den Hollander en Ineke Vantricht. Namens Verplanke zorgde de combina tie Paulien Verplanke/Ursula Corijn met een 10-7-over- winning voor het uiteindelijke evenwicht. UITSLAGEN Poule A: Noordzuidkwartet-Lou- werse 2-2, Les Quatres-Nouveau 4-0. Poule B: Vijverboom-Aardenburg 4-0, SJEF-Verplanke 2-2. Poule C: Drive-Wit-wit-wit 4-0, De Keyzer-Doesburg 4-0 Poule F: Nijsse-Boskreek 2 0-4, De Jojo's-Meppers 2-2. Landelijk bowlen Sas van Gent - De bowling teams uit Sas van Gent, die uitkomen in de landelijke competitie, hebben goed ge presteerd. BT Cerestar won in de tweede klasse B twee wedstrijden in het bowlingcentrum te Dord recht. Tegen zowel Landgoed '81 uit Puttershoek als The Strikers uit Spijkenisse won de Sasse formatie met 3-0. Alleen tegen Herwegh uit Big- gekerke moest BT Cerestar een 3-0-nederlaag incasseren. In de derde klasse O liep BV Sas van Gent tegen de eerste nederlaag van dit seizoen aan. Het verloor met 1-2 van Bel uit Etten-Leur. Daarna won BV Sas van Gent met 3-0 van zowel Offerhaus uit Middel- harnis als van Dynaballz uit Middelburg. Door die zeges blijft het Sasse team riant koploper in deze klasse met maar liefst acht punten voor sprong op nummer twee. STANDEN Tweede klasse B: 1 Nobel en Smit (Hellevoetsluis) 23 punten, 2. Treestar (Dordrecht) 18, 3 BT Cerestar (Sas van Gent) 15, 4. Herwegh (Biggekerke) 14, 5. Landgoed'84 (Puttershoek) 13, 6. The Strikers (Spijkenisse) 10, 7. Pronk BC ('s-Gravenzande) 8, 8. Sacharias (Hoogerheide) 7 pun ten. Derde klasse O: 1 BV Sas van Gent 24 punten, 2. Bel (Etten- Leur) 16, 3. 't Hoekje (Middel burg) 14, 4. BV Goes 14, 5. Offer haus (Middelharnis) 11, 6. Dyna ballz (Middelburg) 2 punten. Privatisering in de sport Terneuzen - De Zeeuwse Sportraad houdt 24 november en 1 december themabijeen komsten over 'privatisering in de sport'. De bijeenkomsten zijn bedoeld voor wethouders en ambtenaren, belast met sportzaken. Privatisering in de sport is een actueel item en past binnen de discussie rondom gemeentelijk sportbeleid, kerntakendiscus sie en gemeentelijke herinde ling. Om dez eproblematiek genuanceerd te belichten houdt de Zeeuwse Sportraad, in samenwerking met de Stichting Spel en Sport, Oran jewoud BV en Hevo Projekt op drie plaatsen in Zeeland the mabijeenkomsten over priva tisering. Deze bijeenkosmten zijn don derdag 24 november in Mid delburg in het kantoor van de Zeeuwse Sportraad van 09.00 tot 12.00 uur, in Brouwersha ven in het stadhuis van 14.00 tot 17.00 uur en in Sas van Gent in het stadhuis van 11.00 tot 16.00 uur. Er hebben zich al 21 Zeeuwse gemeenten voor deze bijeenkomsten aange meld. Men kan zich nog aan melden via de Zeeuwse Sport raad. Er zijn geen kosten aan verbonden. Tennis mannen Terneuzen Terneuzen - Van Tiel/Van den Akker was in poule 3 van de Terneuzense tenniscompetitie voor mannen met 4-2 te sterk voor Geuze/Van den Akker. In de singles bleef Kees van Tiel met 9-3 baas over Thijs Geuze, maar Hans van den Akker zorgde voor de gelijke tussen balans door met 10-5 te win nen van Huib van den Akker. De sterke dubbelcombinatie Kees van Tiel/Huib van den Akker, onlangs eindwinnaar in het Dullaert-toernooi te Hulst, won vervolgens met 9-6 van Thijs Geuze/Hans van den Akker wat de doorslag gaf. UITSLAGEN Poule 1: Bleyenberg/Van Quekel- berghe-Kouwijzer/De Puijsseleyr 5-1. Poule 2: De Waal/Lexmond- Schurink/Hiensch 1-5. Poule 3: Van Tiel/Van den Akker- Geuze/Van den Akker 4-2. Poule 4: De Kort/Deij-Blokland/ Mol 2-4. Poule 5: Roth/Juffermans-Stri- jdonk/Epskamp 0-6. Poule 6: Michielsen/Bommelijn- Hoek/Haak 4-2. Poule 7: Van der Laan/Luyckx- Verschelling/De Pooter 4-2, Lou- \weret/Van Slegtenhorst-Van Doeselaar/De Jonge 6-0 Poule 8: Proost/De Schepper-Ce- vaal/Van Aalst 4-2, Kroes/Verha- ge-De Reus/Roose 4-2. Poule 9: Van Damme/De Graaf- Visser/Van de Velde 0-6, Simpe laar/Van de Peijl-Herrebout/Pie- ters 4-2. Mixed-tennis Ador Hoek - Longueville versloeg in poule A van de Ador-mixed- tenniscompetitie met 7-5 TC Dow. Voor Longueville was in het herendubbel het duo Jake Trapman/Jongbloet met 10-4 te sterk voor Thijs Geuze/ Manfred Tarant, terwijl Dow in het damesdubbel tot de vol le winst kwam dankzij Elly van Tatenhove en Gemma van Tiggelen via een 7-3-score te gen Miriam Trapman/Jeanine Longueville. Doorslaggevend was dat Longueville uit de vier mixed-partijen vijf pun ten haalde, terwijl Dow slechts tot een drietal punten kwam. UITSLAGEN Poule A: GVD's-Ador Sport 7-5, Longueville-TC Dow 7-5. Poule B: De Paepe-Groosman 3-9, Tricot Luxe-Boskreek 4-8. Poule D: ROB-Stropielekes 5-7, Akba-Erpelkappers 4-8. Poule F: Gravelmixers-Vooruit 1 10-2, De Bart-Sjans 6-6. Van onze correspondent Retranchement - De West-Zeeuws-Vlaamse Autoclub (WZA) hield zondag haar jaarlijkse Belfortrit. Een auto-puzzelrit voor automobilisten, meetellend voor het clubkampioenschap 1994. Start en finish waren gelegen bij camping De Wildhof aan de Kanaalweg te Retranchement. De circa 35 kilometer lange rit was uitgezet door J. Kolijn uit Oostburg, die de deelnemende equipes een pittige had voorgeschoteld. Winnaar in de wedstrijdklasse werd J. Alefs uit St. Jansteen met 326 strafpunten. 2. J. Vergouwen, Zuidzande, 376 strafpunten, 3. Tilroe, Kortgene, 392 strafpunten, 4. J. Vink, Axel, 480 strafpunten, 5. C. Dubbeldam, Axel met 540 strafpunten. De Toerklasse werd een overwinning voor G. de Vriend uit Aarden burg met 280 strafpunten, 2. C. de Jonge, Heinkenszand, 297 strafpunten, 3. J. van de Bliek, Aardenburg, 465 strafpunten, 4. N. de Kok, Krabbendijke, 474 strafpunten, 5. E. Cabor uit Oostburg met 480 strafpunten. leidsvoorbereiding. Voorts kan men scholen inschakelen bij de uitvoering van het plaatselijke natuur-, afval- en milieubeleid. Het is dié samenwerking die donderdagmiddag de rode draad in de discussies vormt. De bijeenkomst is georganiseerd door de landelijke projectbu reaus NME en het Provinciaal Consulentschap uit Goes en be gint om 14.00 uur. Hoe jonger je start met de opbouw van je pensioen, hoe eerder je kunt zeggen: "Ik stop met werken". In het boekje PensioenTimer staat wat de mogelijkheden zijn en welke maat regelen je daar zelf voor kunt nemen. Vraag het boekje aan via onderstaande coupon of bij je verzekeringsadviseur. In het boekje zit tevens een waardecoupon voor een gratis Pensioen- Diskette om je eigen pensioenbehoefte in kaart te brengen BEROER MBT PENSIOEN? NU WAT AAN I Naam: Straat: Postcode/Plaats: Leeftijd m/v In een envelop sluiten en zonder postzegel sturen aan Antwoordnum- Lmer 89, 2500 VC Den Haag. Bellen kan ook. 070-361 47 31 toestel 880. I I .VI om WÊIÊËS 1 m HOB BBQ C3Z31 C3ZZ3 mw.i rrr EEN PUBLIKATIE VAN DE GEZAMENLIJKE LEVENSVERZEKERAARS

de Stem | 1994 | | pagina 15