ffflb ^mtratuin Miljoenensteun komt dichterbij Van Hanegem ergert zich aan Advocaat Voorlopig geen tv-heffing voor horecabedrijven Begemann-koers bezwijkt onder Boelwerk Paleis president Bosnië door raketten geraakt Telefoon in EG geliberaliseerd Voor miljard aan cocaïne ontdekt Bent u er al geweestin één van de grootste groene wa renhuizen van Nederland met ruim 600 parkeerplaatsen? 't Is misschien een stukje rij den, maar dan krijgt u ook HET GROENE WARENHUIS 134e JAARGANG Breda - Het door de veroordeling van Joep van den Nieuwen- huyzen toch al beschadigd imago van de Begemann Groep dreigt door de ondergang van de Boel werf opnieuw een harde tik te krijgen. Het aandeel Begemann noteerde gisteren 1,20 gulden la ger op 28,60 gulden. ■ZIE ECONOMIE-A5 de stem donderdag 17 november 1994 speciaalzaak in geloogd grenen nieuw /r,T,c" Middelburg - De Europese Com missie stelt de lidstaten voor Zee land rond 26 miljoen gulden steun in het kader van platte landsontwikkeling te geven. In het provinciehuis wil men de huid nog niet verkopen voor de beer geschoten is. „Als één lid staat een veto uitspreekt, kunnen we naar het geld fluiten", zegt een woordvoerder. ZIE ZEELAND - C1 Hilversum - Horecabedrijven die met een tv in de zaak klanten proberen te trekken, krijgen voorlopig geen acceptgiro. De in troductie van de tv-toeslag is ze ker een jaar uitgesteld. De NOS en Horeca Nederland zijn het nog niet eens over het tarief dat voor de beelden moet worden betaald. Botterdam - Wim van Hanegem is boos op bondscoach Dick Ad vocaat. Hij vindt dat Feyenoord- spelers als tweederangs interna tionals worden behandeld, de 'Kromme' meent dat Advocaat met Ajax-coach Van Gaal veel meer overlegt dan met de techni sche staf van Feyenoord. ZIE SPORT - B1 Regen Een groot regengebied met nogal wat neerslag trekt in de ochtend oostwaarts. De rest van de dag blijft er veel bewolking. Maar zonder neerslag van betekenis. Sarajevo - Het pSeis van presi dent Izetbegivic van Bosnië is gisteren met raketten beschoten. Bij de beschieting raakten enkele mensen gewond. President Izet- begovic was op het moment van het bombardement niet in het pa leis. ZIE BUITENLAND-A4 Brussel - De Europese-ministers van Telecommunicatie hebben gisteren een akkoord bereikt over liberalisering van de telecommu nicatie per 1 januari 1998. Daar mee komt een eind aan de staats monopolies op telefoonnetten. Er was eerder al een overeenkomst over de liberalisering van het ge- spreksverkeer met ingang van dezelfde datum. Los Angeles - Amerikaanse agenten hebben een belangrijk drugssyndicaat opgerold. Zij ar resteerden 14 verdachten en na men meer dan 5500 kilo cocaïne I in beslag, met een straatwaarde van bijna een miljard gulden. De vangst, een van de grootste in de Amerikaanse geschiedenis, bete kent een harde klap voor het be ruchte Colombiaanse Cali-kartel. En nog veel meer! Maar er is nog meer te beleven in ons groene warenhuis. Neem de enorme collectie kunstkerstbomen in wel 70 verschillende variaties. Tevens zijn er vanaf 5 december natuurlijk weer de echte kerstbomen, groene- en bloei ende kamerplanten, wintergroene en kleurrijke tuinplant en, heesters en coniferen, tuinverlichting, potterie, zijde Jo Ho! Fantastische kerstmarkt. Weet u al in welke stijl u dit jaar kerst gaat vieren... Nee? Dan kunt u bij ons kiezen. Want op onze kerstmarkt heb ben we een groot kerstdorp gecreëerd, waarin u ideëen kunt zien hoe u eigen huis kunt inrichten. Misschien kiest u wel voor natuur, met guirlandes, riet en kruiden... Of voor Venetiaans, met veel gedecoreerd glas in rijke kleu ren... En wat dacht u van frosted, met bevroren wit, zil ver en blauw... U vindt het allemaal op onze 5.000 vier kante meter grote kerstshow! bloemen en planten, de grote sfeermarkt met allerlei gezellige interieur spulletjes en het sfeervolle Kerstcafé met ruim 100 zitplaatsen. Halsteren Halsterseweg 65a, tel.: 01641-83036 Koopavond op vrijdag! Elke maandagochtend gesloten tot 12.30 uur. Waar vindt u Intratuin Halsteren? A58 richting Roosendaal/ Bergen op Zoom. Bij Bergen op Zoom volgt u de N259 richting Steenbergen. U vindt ons aan deze weg. Volop demonstraties. 19 november allerlei aktiviteiten. Voor de kinderen: grimeren, kleurplaten wedstrijd, lampions maken met als vervolg een lampionnen optocht op vrijdag 25 november. Diverse demonstraties als quilten, houtdraaien, kera-deco (het creëren van allerlei aardewerkvormen, die dan ook beschilderd worden), wenskaarten maken, bladblazen, werken met hakselaars en adventskransen vervaardigen. Verder kunt u vensterbank ideeën komen opdoen, bloem bakken in wlntertenue bewonderen en ideeën opdoen voor het leuk aankleden van uw voordeur in najaarssfeer. En dit alles begeleid door live muziek. Weet u wat, komt u maar zelf kijken!

de Stem | 1994 | | pagina 32