1 Oostburg richt zich op ouderen Sas van Gent en Zelzate starten culturele uitwisseling Geduld Overwint speelt blijspel SPORT IN HET KORT POLITIE RAPPORT PLAATSELIJK NIEUWS j Gemeente wil problemen rond vergrijzing met nieuw beleid aanpakken Ziekenhuis De Honte verbiedt zaktelefoons Peuterspeelzaal Breskens mag een groep uitbreiden Speejgoecjj Wonen Totaal Mode Totaal TV/Video J Elgam B.V. Muziek Wintersport Computers Hobby/Doe 't Zeljj ZEELAND C3 Vandalisme als wraak na enige opmerkingen over pesterijen Tentoonstelling Vogelvrienden Lijst P. Baecke generaal kampioen van Midden-Zeeuws-Vlaanderen 1994 x 52 f'M BARBIEPOPPEN +camper+ bed+kast+motor+kleding enz. 125,-01650-51929 TAFELBILJART t.k.a, afm. 1.75x93 compleet 150,-, tel. 076-875665. 2 DOZEN Technisch Lego 47.50. Tel. 01660-2938. de n n/en ZALMROSE beukenhouten eettafel 6 St., dressoir, vi trinekast, TV kast, 3 zits- bank. 1 koop. 01620-35378 Blank Eiken TV KAST nieuw 1600,- nu voor f750,-. Tel. 01620-54480 TK. prachtige optrekvitrage, Lodewijk bankstel 2 zits en 2x1 zits. 01608-37491. T.K. wortelnoten SECRETAIRE m. buikladen en noten salontafel m. spin poot rood fluweel noten halbankstelletje, zr mooi, 01658-2197. PRACHTIGE nw. leren damescoat met witte im. bontvoering mt 42, nw. ƒ1100,-, nu 350,-. 01650-33894. KTV's v.a. 75,-. Tuner/ versterkers, cassettedecks, pick-ups va 49,- m. gar. Wilhelminastraat 17-19, Breda. Tel: 076-224908 T.k. Goede STUDIEPIANO 1.800,-. 01613-1938. NWE boeken v. beginnende drummer 2 st. 32,50, 076-217023. SKISCHOENEN mt 37 Blizzard ski's (1.50m) 125,-. 076-227220 T.K. Commodore 128D met monitor, 450,-. Tel. 01613-1897. T.k. Honeywell c-j THERMOSTAAT met draad 25,-, 01677-3059. DE STEM DONDERDAG 17 NOVEMBER 1994 Van onze verslaggeefster Sas van Gent - De gemeente Sas van Gent en het Belgische Zelzate gaan op cultureel vlak intensiever met elkaar samen werken. Vrijdag 18 november vindt vanwege die afspraak tussen de beide gemeentebesturen het eerste eve nement plaats: een optreden van Eriek Verpale in het Sint Laurensinstituut in Zelzate. We spreken dezelfde taal en kunnen eikaars culturele activiteiten stimuleren door bijvoorbeeld gezamenlijke promotie," motiveert de Zelzaatse cultuur-schepen E. de Wispelaere het plan om op cultureel vlak meer samen te doen. Tijdens de Open Monumentendagen van de afgelo pen jaren is het idee geboren. „Toen bezochten wij Nederland en zijn er in Sas van Gent diverse exposities geweest van Belgische kunstenaars. An dersom trouwens ook. De grenzen tussen Neder land en België zijn verdwenen hè." Vrijdag is dus de officiële start in Zelzate waarbij Eriek Verpale vanaf 20.00 uur het toneelstuk Olivetti '82 opvoert. In Sas van Gent is er een maand later, op zondag 18 december ook een officiële start. Dan treedt in cultureel centrum De Speye de Vlaamse zanger Willem Vermandere op. Na deze twee optredens gaan De Wispelaere en zijn Nederlandse evenknie wethouder L. Marqui- nie weer rond de tafel zitten. Valt de evaluatie positief uit, dan krijgen de uitwisselingen een meer structureel karakter. Het succes wordt onder meer afgemeten aan het aantal bezoekers. De Wispelae re heeft goede hoop dat de uitwisselingen slagen. „Er nu al vele tientallen kaarten verkocht voor vrijdag." Begin volgend jaar hopen de beide wethouders het programma van uitwisselingen voor 1995 bekend te maken. Wethouder Marquinie was niet voor een toelich ting bereikbaar. ,We spreken dezeltde taal en Kunnen eiKaars land en Belgie zijn verdwenen ne. positiei uit, aan Krijgen ae uitwisselingen een meer ung DereiKoaar. Van onze verslaggever Oostburg - Eén op vier, misschien wel één op de drie inwoners van de ge meente Oostburg zal bin nen een aantal jaren 65 jaar en ouder zijn. Van de ouderen zal de helft tot de categorie hoogbejaarden, 75 jaar en ouder, behoren. West-Zeeuws-Vlaanderen is een van de twee meest vergrijsde regio's van Nederland. Dit gege ven en de constatering dat rijks overheid, ook op het gebied van de ouderenzorg, meer en meer taken op het bord van de ge meente terecht komen, zijn voor de gemeente Oostburg reden om alles wat met ouderenbeleid te maken heeft in een notitie op een rijtje te zetten. Zelfstandig Doel van de gemeente is om, voor zover het in haar macht ligt, ervoor te zorgen dat oude ren zolang mogelijk zelfstandig kan blijven leven. Daarbij is extra aandacht nodig voor de oudere vrouwen. Die hebben ten opzichte van mannen meestal fi nanciële achterstand, aldus de gemeente. Om dit te bereiken wil de ge meente tenminste eenmaal per jaar praten met de ouderen. In de nota worden een aantal zaken opgesomd waarmee de gemeente rekening zou moeten houden. Zo ouderen, ondanks hun handi caps, gemakkelijk toegang moe ten hebben tot openbare gebou wen. Bij nieuw- en verbouw dient hiermee rekening te wor den gehouden. Er zou één loket moeten komen voor alle zorg- en hulpverleningsvoorzieningen. Wensen Nog een voorbeeld van 'oude renzorg' door de gemeente, zoals verwoord in de notitie: onder zoek naar de wensen van oude ren op het terrein van al dan niet aangepaste woningen. Een alar meringssysteem, afstemming tussen vrijwillige en professione le hulpverlening en voorlichting op het gebied van gezondheids zorg zijn enkele van de aanbeve lingen die onder het kopje 'flan kerend ouderenbeleid' in de no titie worden gedaan. Om een geleidelijke aanpassing van het Oostburgse ouderenbe leid mogelijk te maken, zal er jaarlijks zo'n tienduizend gulden extra nodig zijn. In de notitie wordt voorgesteld om van 1995 tot en met 2000 dit bedrag onder de noemer 'eigen gemeentelijk flankerend beleid voor ouderen' op de begroting te zetten. Van onze verslaggever Terneuzen - Wie in de Oran- jebuurt in Terneuzen aan merkingen maakte op jonge lui, die zich met kleine peste rijtjes bezighielden, kon re kenen op een wat hardere aanpak. Binnen de kortste keren werd er bij degene, die de jongelui terecht wees, iets kapot gemaakt, Dit vogelde de Terneuzense poli tie uit toen een onderzoek werd ingesteld nadat een bejaarde da me uit de buurt zich erover had beklaagd dat men over haar au todak had gelopen. Er viel aan het dak niet direct schade te ontdekken maar mevrouw was zeer ontdaan dat dit vandaag de dag zomaar gebeuren kan. Eer der had zij de jongelui al eens over iets anders tot de orde ge roepen. De jongelui, allemaal minderja rig, werden door de politie over hun gedrag ernstig onderhouden. Aan het publiek wordt gevraagd om dergelijk gedrag meteen bij haar te melden. Verbodsbordjes op alle deuren Van onze verslaggeefster Terneuzen - Op de voordeuren van streekziekenhuis De Honte in Terneuzen en de vestigingen in Oostburg en Hulst, komt een dezer dagen een bordje te hangen om te wijzen op het gebruiksverbod van draadloze telefoons binnen de gebouwen. Enkele weken geleden heeft de Inspectie voor de Gezond heidszorg alle ziekenhuizen en verpleeghuizen in Nederland geadviseerd het gebruik van zaktelefoons door medewer kers of bezoekers te verbieden. Het gaat om een speciaal type, namelijk het nieuwe zogehe ten GSM-telecommunicatie- systeem (Global System Mobi le-communication). Dat zou volgens Amerikaanse onder zoeken diverse elektronische apparaten storen. Zo werden brandalarmen geactiveerd en sloeg er een infusie-pomp op hol. Volgens directeur patiënten zorg van De Honte G. Ramae- kers gebruikt geen van de me dewerkers een GSM-telefoon. Van klachten over storingen van medische apparaten is evenmin sprake. „Wel gaan we alle apparatuur controleren op gevoeligheid voor GSM-tele- foons. Als dat gebeurd is, kun nen de bordjes weer weg." Het personeel van de zieken- huisgroep Zeeuwsch-Vlaande- ren is via een interne medede ling op de hoogte gebracht van het GSM-verbod dat geldt binnen de muren van de drie vestigingen. Mensen die toch zo'n zaktelefoon in het zieken huis gebruiken worden aan sprakelijk gesteld voor de eventuele gevolgen, zo blijkt uit de directie-mededeling aan het personeel. De leden van muziekvereni ging Geduld Overwint in IJ- zendijke spelen aanstaande za terdag tijdens de jaarlijkse uit voering in het Jeugdgebouw het blijspel Bennie als huis knecht. Het toneelstuk is ge schreven door Dick Faber en speelt zich af in de tuinkamer van zakenman Kanters. Er ge beuren allerlei taferelen rond om een twintigjarige tweeling, gespeeld door Lies de Pooter en Netty de Maillie, en Bennie de huisknecht, gespeeld door Rink Dieleman. De overige rol len worden gespeeld door André de Houck, Erna Wolfert, Rinus Scherbeijn en Pascale Visser. De regie is in handen van Johan Steenkiste, terwijl Eddie de Smit de grime ver zorgd. De technische leiding is in handen van Dick de Pooter. De uitvoering van Geduld Overwint begint zaterdag om 20.00 uur. Onder leiding van dirigent George Clauws zullen ook de volgende nummers ten gehore worden gebracht, zoals Instant Concert, Lustige Wit- we, Lilt Marleen en Higland Cathedral. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE Van onze verslaggever Breskens - De peuterspeelzaal in Breskens mag van het dagelijks gemeentebestuur uitbreiden met een groep. De stijging van het aantal peuters van 67 naar 82 maakt de uitbreiding tot vijf groepen noodzakelijk. Verdere uitbreiding van de groe pen voor de peuterspeelzalen in Oostburg en Groede achten bur gemeester en wethouders niet noodzakelijk. Van onze correspondent Terneuzen - De Vogelvrienden uit Terneuzen houdt van van daag tot en met zaterdag de jaarlijkse regionale vogelten toonstelling in de bovenzaal van café Du Commerce te Terneuzen. Op die dagen zijn zo'n driehon derdinzendingen te bezichtigen. Vandaag wordt de tentoonstel ling geopend om 20.00 uur. Mor gen kan men de vogels van 19.00 tot 22.00 uur bezichtigen en za terdag is de zaal open van 10.00 tot 20.00 uur. De stichting Peuterspeelzalen in West-Zeeuws-Vlaanderen vroeg in augustus al uitbreiding van het aantal groepen aan. Het ver zoek werd even aangehouden door de gemeente omdat er geen cijfermatige onderbouwing was van het verzoek voor de peuter speelzalen van Groede en Bres kens. Het college van Oostburg past bij de beoordeling van de aan vraag de beleidsregels toe die zijn vastgesteld door de gemeen teraad. De kosten die gepaard gaan met de uitbreiding van een groep bedragen vijfduizend gulden. De commissie welzijn brengt vrijdag 25 november advies uit aan het college. Die is om 14.00 uur in de commissiekamer van het stadhuis. Recreatief volleybal Cadzand Cadzand - In poule A van de recratieve bedrijfsvolleybal- competitie in Cadzand won Tack nipt van C1000. Truus duikelt van de tweede naar de vierde plaats door verlies van 't Zwin. GSV uit Sluis boekte een regelmatige overwinning op Hoge S ringer. In poule B boekte Krikje de eerste overwinning op P&H. ING verloor van YVC, maar won van Krikje. DSV blijft aan de leiding door een gemakkelij ke zege op VCG. In deze poule blijft de strijd spannend voor de tweede plaats omdat het od- nerlinge verschil minimaal is. UITSLAGEN Poule A: Zwin-Truus 3-0, ClOOO-Hoge Springer 3-0, GSV Sluis-Hoge Springer 3-0, C1000- Tack 1-2 Poule B: P&H-Krikje 1-2, ING- YVC 0-3, DSV-VCG 3-0, ING- Krikje 3-0. STANDEN Poule A: GSV Sluis 4-11, Zwin 4-8, Tack 4-7, Truus 4-5V4, C100 4-4'/2, Hoge Springer 4-0. Poule B: DSV 4-11, YVC 4-6'/>, VCG 4-514, P&H 4-51/2, ING 4-5, Krikje 4-214. Vrouwentennis Hulst Hulst - In de hoogste poule van de vrouwentenniscompetitie in Den Dullaert te Hulst versloeg Dropshots met 6-2 Veertig Plus. Voor Dropshots was Lilian Nijssen twee keer succesvol. Samen met achtereenvolgens Liesbeth Voorbrood en Marie- Thérèse de Moor werden Magda Roelofs/Mariëlle Linden (6-5) en Magda Roelofs/Nel den Haan (9-2) teruggewezen. Voor het Terneuzense Veertig Plus konden Mariëlle Linden en Greet Bochardt iets terugdoen via een 8-6-zege op Yvette Smits/Marie-Thérèse de Moor. De vierde partij ging weer naar Dropshots dankzij Yvette Smits en Liesbeth Voorbrood (die zo eveneens twee overwinningen boekten) via een 6-5-score te gen Greet Bochardt/Nel den Haan. UITSLAGEN Poule A: Dropshots-Veertig Plus 6-2, TAH-Tefrent 0-8. Poule B: Lappetem-De Pooter 8-0, Axel 1-TZN 0-8. Poule C: Spagaat-Club'86 8-0, Lamir-Perdaen 0-8. Damestennis Terneuzen Terneuzen - In de laagste poule van de dames-tenniscompetitie in het Terneuzense Racketcen trum won Hokke met 4-0 van Bommelijn. Greet Hokke en Margriet Pauw bleken met 12-5 te sterk voor Mariëtte de Zeeuw/Marie-Louise de Raaff, terwijl Lenie van Waterschoot en Dian Verhage succesvol wa ren via een 11-7-score tegen Aline Bommelijn/Marian Gie- len. UITSLAGEN Poule 1: Racketjack-Baronie 2-2, Van Doeselaar-Boeye 4-0, De Kort-Moerbeke 2-2. Poule 2: Timmerman-Van Riet 0-4. Poule 3: Jansen-Dooms 3-1, Fourty Love-Leeuw 0-4. Poule 4: Schaart-De Vin 4-0, Van de Zeijst-Van de Starre 3-1. Poule 5: Hokke-Bommelijn 4-0, Jearitoha-CIS 2-2. Bedrijfstennis Racketcentrum Terneuzen - In de bedrijfsten- niscompetitie te Terneuzen boekte in poule 2 HCG 1 de maximale 8-0-zege op Los Ami- gos. In de dubbels bleven Trudy Blokland/Jeanine van de Broeck en Mike Fischer/Han Blokland baas over Marian Seghers/Loes Kool (10-3) en Leon Kool/Johan Heye (10-5). In de mixed versloegen Jeanine van de Broek en Han Blokland met 9-6 Loes Kool/Johan Heye. In de andere gemengd-dubbel- partij ging het er spannend aan toe. Uiteindelijk finishten Tru dy Blokland en Mike Fischer ternauwernood als beste via 7-6 tegen Marian Seghers/Leon Kool. UITSLAGEN Poule 1: De Zeeuw-Botega 8-0. Poule 2: HCG 1-Los Amigos 8-0. Poule 3: Kint-Elopak 6-2. Poule 4: HCG 2-Van Wijck 6-2. Tennis mannen Terneuzen Terneuzen - In poule 6 van de Terneuzense herentenniscom- petitie won Rouw/Neve met 4-2 van Bac/Van Hemert. Eric Neve won zijn partij met 9-7 van Jaap Bac, maar Ahrend van Hemert bracht de balans in evenwicht met een 9-3-zege op Ronald Rouw. Doorslaggevend was derhalve de 10-4-over- winning van de dubbelcombi- natie Ronald Rouw/Eric Neve op Jaap Bac/Ahrend van He mert. UITSLAGEN Poule 1: Veraart/Kommers- Edwards van Muyen/De Jong 0-6. Poule 2: Cobben/Nouwen-Erpe- link/Kint 0-6. Poule 3: Grob/Hamelink-Aude- naerd/De Vries 3-3. Poule 4: Agterhuis/Van Kerkho- ven-Ysebaert/Peters 4-2, Den Haan/Koole-Deij/Kort 4-2. Poule 5: Balzereit/Meyer-Vogel/ Deij 0-6. Poule 6: Kriekaard/Visser-Hoek/ Haak 6-0, Rouw/Neve-Bac/Van Hemert 4-2. Poule 7: Louweret/Van Slegten- horst-Heyman/Filippo 0-6. Poule 8: Van Aalst/Cevaal-Ver- schelling/Veraart 4-2. Poule 9: Wijland/Dobbelaar-De Graaf/Van Damme 6-0. Snelheidscontrole Axel - Bij een gistermorgen tussen 08.00 en 09.30 uur door de politie op de Buthdijk te Axel gehouden snelheidscon trole zijn 25 automobilisten bekeurd wegens te hard rij den. Gecontroleerd werden 657 voertuigen en de hoogst- gemeten snelheid bedroeg 113 kilometer per uur, terwijl maximum 80 is toegestaan. Tussen 10.30 en 12.00 uur werd gecontroleerd op rijks weg N61 nabij De Braakman in Hoek. Van de 338 gecontro leerde voertuigen reden zeven bestuurders harder dan 80 ki lometer per uur, met als uit schieter 135 km. Vernieling Retranchement - Vermoede lijk gisternacht was getracht in te breken in een gepar- keerdstaande auto aan de J. Buucstraat in Retranchement. Het linkerportierslot werd daarbij vernield. Een 41-jarige vrouw uit Bonn deed hiervan aangifte bij de politie in West- Zeeuws-Vlaanderen. Diefstal Oostburg - Bij een inbraak gepleegd in een schuur aan Jupiter te Oostburg werd een fiets met een waarde van dui zend gulden gestolen. Een 27-jarige man uit Oostburg deed hiervan aangifte bij de politie in zijn woonplaats. Inbraak Sluis - Een 37-jarige inwoner uit Sluis ontdekte dinsdag middag bij thuiskomst dat in zijn woning was ingebroken. Vermist worden een televisie toestel, videorecorder, twee honderd cd's en een bedrag aan geld. Men had zich toe gang verschaft door het force ren van de achterdeur. Caravankraak Nieuwvliet - De eigenaar van een camping aan de Zeedijk in Nieuwdorp ontdekte bij een controle dat was ingebroken in drie caravans. Zeker is dat uit een daarvan een televisie toestel is ontvreemd. Wat uit de andere is verdwenen is niet bekend. Terneuzen CFO - De CFO-afdeling Zeeuws-Vlaanderen houdt vrijdag 18 november een le denvergadering in zaal Pro Rege. R. Beijersbergen zal er een inleiding houden over de oprichting van de Stichting Zeeuwse Landschap en de projecten waaraan gewerkt wordt. Aanvang 19.30 uur. Zuidzande VOGELEXPO - In zaal De Zwaan in Zuidzande wordt op 18, 19 en 20 november voor de 39e keer een vogeltentoonstel- ling gehouden door Vogelver eniging De Volière uit Oost burg. Afgelopen woensdag werden de driehonderd vogels gekeurd door de Nederlandse Bond van Vogelliefhebbers. De opening wordt verricht door wethouder Rozendaal van de gemeente Oostburg. De tentoonstelling is voor publiek geopend vanaf 20.00 uur. Za terdag van 13.00 uur tot 21.00 uur en van 14.00 uur tot 17.00 uur en zondag van 10.00 uur tot 17.00 uur ruilbeurs, waar na prijsuitreiking. Er draait een rad van avontuur. Aardenburg OUD PAPIER - Het oud pa pier wordt in Aardenburg door de muziekvereniging op gehaald op vrijdag 18 novem ber vanaf 18.00 uur. COLLECTE - De collecte voor de Nierstichting Nederland heeft in de gemeente Aarden burg 2.085,15 opgebracht. Axel FIETSEN - Op zaterdag 19 november om 10.00 uur houdt de natuurbeschermingsvereni ging de Steltkluut een fietsex- cursie. De tocht voert langs de Axelse Kreek, de opspuiting Axelse Vlakte, Dries Arends kreek, Boschkreek, het Groot Eiland en van daaruit terug naar Axel. Vertrek aan de Halle te Axel. De excursie staat onder leiding van Rob Remmerts. Hoek SINT NICOLAAS - Sinter klaas met zijn Pieten zetten zaterdag 19 november om 14.00 uur voet aan wal in Hoek. Het gezelschap vaart over de Voorste Kreek er arri veert bij de 'bel'. Hierna maakt de Sint een rondgang door het dorp onder begelei ding van de Biervlietse har monie. Om 14.45 uur spreekt de goedheiligman de kinderen toe op de Markt, waarna het feest verder gaat in buurthuis De Hoekse Rakkers op het Molenplein met zanger Piet Brakman. Na afloop brengt de Sint met zijn gevolg een be zoek aan Vremdieke. Als de heer Van Leuven geen kiezersbedrog wil plegen zal het eerlijker zijn om deze naam te hanteren voor zijn nieuw op te richten partij. Hij geeft zelf immers al aan dat het een 'gelegenheids-lijst' is enkel voor de verkiezing van de leden voor Provinciale Staten uit onvrede bij zich zelf, zo blijkt uit het artikel in uw krant van 12-ll-'94. Het via de media uitproberen van zijn kansen zijn wel erg doorzichtig wanneer hij aan geeft dat hij lid blijft van het CDA tot hij merkt dat ande ren hem wel erg onredelijk vinden. Nog erger is dat hij in zijn uitlatingen doet alsof het CDA geen aandacht heeft, voor de infrastructuur en an-1 dere zaken in Zeeuws-Vlaan deren. Hij komt niet verder in zijn suggesties voor een par tijprogramma door brutaal weg het CDA-programma over te nemen. Zal het niet van meer moed getuigen als de heer Van Leu ven alsnog mee gaat werken binnen zijn eigen partij om daarmee inhoud te geven aan "°«ed/9 onderden Cenb"'ef mag niet u I zijn (jan 2QQ woórdén StlnTehe'me,u^ [_standpunt eens is. onder andere de uitgangspun ten solidariteit en gespreide verantwoordelijkheid, die zo als hij zegt ook zijn uitgangs punten zijn. Hij zal verbaasd zijn van de positieve ontwikkelingen in de partij in de afgelopen vier jaren en tot zijn vreugde een bruisende partij aantreffen van actieve mannen en vrou wen, jong en oud. Terneuzen, Elviera Brus secretaris CDA-werkgroep ruimtelijke ordening __j Van onze duivensportmedewerker Terneuzen - Het generaal kampioenschap, zowel aan- als onaangewezen in de kring Midden Zeeuws-Vlaanderen van de Zeeuwse zondagvliegers is dit jaar gewonnen door P. Baecke uit Westdorpe. P. Koers uit Sas van Gent, de combinatie Visser-Lensen uit Axel en hun plaatsgenoot P. de poorter wisten zich ook in beide eindklasse ringen bij de eerste vijf te plaatsen. De combinatie Elegeert uit Sas van Gent werd vijfde in het onaangewezen, D. Dieleman uit Axel werd vierde in het aangewezen generaal kampioenschap. Aangewezen kampioenschappen Midfond oude duiven: 1. P Koers, Sas van Gent, 2. P. Baecke, Westdorpe, 3. Combinatie Visser-Lnsen, Axel, 4. P. de Poorter, Axel, 5. R van de Berghe, Sas van Gent. Fond oude duiven: 1 Combinatie Visser-Lensen, Axel, 2. J. Hinderks, Vogelwaarde, 3. H. van de Veeke, Westdorpe, 4 D. Dieleman, Axel, 5. Combinatie De Bruijn, Philippine. Midfond/Fond jonge duiven: 1 J van de Berg, Terneuzen, 2. R. Herman, Axel, 3. P. Baecke, Westdorpe, 4. G. Snelders, Sas van Gent, 5. Combinatie De Mui-Kop, Zuiddorpe. Onaangewezen kampioenschappen Midfond oude duiven: 1. P. Baecke, Westdorpe, 2. P. Koers, Sas van Gent, 3. P. de Poorter, Axel, 4. Combinatie Visser-Lensen, Axel, 5. Th. van Zeele, Sas van Gent. Fond oude duiven: 1. H. van de Veeke, Westdorpe, 2. J. Hinderks, Vogelwaarde, 3. D. de Smet, Terneuzen, 4. Combinatie Geernaert-Betue, Sas van Gent, 5. Combinatie De Bruijn, Philippine. Midfond/Fond jonge duiven: 1. Combinatie Visser-Lensen, Axel, 2. P. Baecke, Westdorpe, 3. E. en L. Breepoel, Hoek, 4. R. Herman, Axel, 5. Combinatie Elegeert, Sas van Gent.

de Stem | 1994 | | pagina 21