il/an^| Je regelt 't op het postkantoor 'Hij Veel om handen? Loop dan 'ns binnen bij het postkantoor. Want daar is meer te regelen dan je denkt. Van het openen van een Pennierekening voor de kleintjes tot het versturen van alle geboortekaartjes. En voor het afsluiten van een persoonlijke lening bevinden zich op de grootste postkantoren speciale Postbank adviesbalies. Dus wat je ook nodig hebt... Herstelde Aja Gloudei Jong Oranje komt goed weg PÜ gelu telegram c - si. tot geld opname i'..: -.1. - -• DE STEM WOENSDAG 16 NOVEMBER 1994 zonwering/rolluiken kunststof en aluminium ram deuren serres mefschuifdak produkten t Bredaseweg 106 Oosterhc Van onze verslaggever Chris van Nijnatten Breda - Vandaag precies twee weken geleden heeft PSV con tact opgenomen met NAC om trent een tussentijdse over gang van Ron Spelbos naar de Eindhovense probleemvereni ging. Daarmee is de kandidatuur van Spelbos voor de vacature van De Mos officieel en tevens een se rieuze. Zoals gisteren door deze krant gemeld, is bondscoach Dick Advocaat persoonlijk bena derd door PSV. Van de andere Door Henk Mees Noordwijk aan Zee - Youri M Oranje-gage van 7.500 gulden1 toeschouwer in het Feyenoorc toonde zich gisteravond zo ver meespelen in de EK-voetbalin chië. De noodoproep in Dui Schalke 04 speelt, lijkt nu voor Mulder arriveerde gistermorgen in het hotel van de Oranje-selec tie vrijwel op hetzelfde moment dat Ronald de Boer bondsarts Frits Kessel aanklampte. „Hij voelde zich ineens goed, veel be ter dan maandag toen het bij de looptraining naar zijn eigen ge voel nog niets was. Ikzelf had het idee dat genezing van die rug blessure toen al op een oor na was gevild, maar je blijft als medische staf nu eenmaal ook afhankelijk van het oordeel van de speler zelf. Vandaar het seintje naar Dick Advocaat, die toen Youri Mulder heeft opgeroepen", vertelde Kes sel in .Noordwijk aan Zee. „Het kan nooit kwaad dat Youri Mulder twee dagen meemaakt hoe het bij het Nederlands elftal er aan toegaat. Daarom heb ik er geen spijt van hem er bijgehaald te hebben. Ook al ging het het Utrecht (anp) - De belang rijkste spelers van Jong Oranje lieten pas geleden een hartekreet horen. De talenten van Nederland willen in de nationale voet balwereld graag serieus worden genomen. Daar voor zullen ze dan toch eerst beter moeten gaan spelen dan dinsdagavond in de wedstrijd tegen Tsje chië. De labiele ploeg van bondscoach Israel kwam in Utrecht goed weg, 2-2. Het was een duel in groep 5 van de kwalificatiestrijd voor het Europees kampioenschap voor spelers onder 21 jaar. Slechts de groepswinnaars plaatsen zich voor de laatste acht. De eerste vier en de bes te verliezer van het EK kwali ficeren zich voor de Olympi sche Spelen in Atlanta. Na de nederlaag in en tegen Noor wegen (1-0) en het nieuwe puntverlies tegen de nog on geslagen koploper Tsjechië kunnen de jeugdinternatonals voorlopig een EK- of olym pisch startbewijs wel verge ten. NEDERLAND - TSJECHIË 2- 2 (1-0) - 11. Makaav 1-0, 57. Novotny'-l-l, 65. Cizek 1-2, 80. Hoekstra 2-2. Scheidsrechter: Ashman (Wal). Toeschouwers: 1500. Gele kaart: Vierklau, Playfair, Lindenbergh (Neder land), Valnoha (Tsjechië). NEDERLAND: Moens (Excel sior); Vierklau (FC Utrecht), Van Bronckhorst (Feyenoord), Oulida (Ajax) en Ebbinge (FC Groningen, 80. Linden- bergh/Öe Graafschap); Wie- kens (Veendam), Hoekstra (PSV) en Davids (Ajax); Play fair (PSV, 46. Rorije/Go Ahead Eagles), Makaay (Vitesse) en Laros (Willem II). TSJECHIË: Postulka (Hradec Kralovc); Sloncik (Banik Ostrava), Galasek (Banik Ostrava), Votava (Sparta Praag) en Cizek (Banik Ostra- va); Dostalek (Boby Brno, 74. Kovar/Sigma Olomouc), Jirou- sek (Union Cheb), Novotny (Slavia Praag) en Valnoha (Bo by Brno); Lokvenc (Sparta Praag) en Cupak (Boby Brno, 55. Vavra/Slavia Praag). Stand groep 5: Tsjechië 3-7, Noorwegen 2-6, Nederland 3-4, Wit-Rusland 2-3, Luxemburg 2-0, Malta 2-0.

de Stem | 1994 | | pagina 8